KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Max DeLuise vs Seigfried Galahad

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Max DeLuise vs Seigfried Galahad Empty
TémanyitásTárgy: Max DeLuise vs Seigfried Galahad   Max DeLuise vs Seigfried Galahad Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2017 1:19 pm

Azért ilyenkor gondolkozok el, hogy mit vétett szerencsétlen. De lássuk vajon mi lesz az eredménye, ha összecsap a sárkány és az utolsó keresztes lovag?

Max DeLuise: 17 KP (Nem szégyenled magad?)
Seigfried Galahad: 1 KP (Övé lesz az erkölcsi győzelem)

Mágia módosító nincs, bár a pálya miatt Max -2 a dobásaidból.

Helyszín:Tengeri ütközet
Egy hatalmas mágikus vízgömb lebeg az aréna területe fölött néhány méterrel. A mágikus vízben minden élőlény kap levegőt, csupán a víz fizikája működik. A küzdelmet az veszíti el, akinek minden testrésze egy időben hagyja el a víz területét, egyszóval a teljes testével kikerül onnan.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Max DeLuise vs Seigfried Galahad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max DeLuise vs Seigfried Galahad   Max DeLuise vs Seigfried Galahad Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2017 1:20 pm

Legenerálom azt a 17 kört, de nem sok értelmét látom...
Vissza az elejére Go down
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 910
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Max DeLuise vs Seigfried Galahad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max DeLuise vs Seigfried Galahad   Max DeLuise vs Seigfried Galahad Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2017 1:20 pm

The member 'Natsu Dragneel' has done the following action : Kocka


#1 'Aréna' : 9, 9

--------------------------------

#2 'Aréna' : 10, 4

--------------------------------

#3 'Aréna' : 1, 4

--------------------------------

#4 'Aréna' : 10, 3

--------------------------------

#5 'Aréna' : 2, 1

--------------------------------

#6 'Aréna' : 4, 1

--------------------------------

#7 'Aréna' : 4, 9

--------------------------------

#8 'Aréna' : 3, 5

--------------------------------

#9 'Aréna' : 9, 6

--------------------------------

#10 'Aréna' : 5, 8

--------------------------------

#11 'Aréna' : 5, 4

--------------------------------

#12 'Aréna' : 7, 3

--------------------------------

#13 'Aréna' : 2, 1

--------------------------------

#14 'Aréna' : 1, 10

--------------------------------

#15 'Aréna' : 1, 4

--------------------------------

#16 'Aréna' : 4, 2

--------------------------------

#17 'Aréna' : 6, 6
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Max DeLuise vs Seigfried Galahad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max DeLuise vs Seigfried Galahad   Max DeLuise vs Seigfried Galahad Icon_minitimeVas. Szept. 17, 2017 10:43 am

Úgy éreztem, hogy eltunyultam. Úgy érzetem, hogy vesztettem egykori erőmből, s már nem ragyogok és tombolok úgy, mint egykoron. Mintha kicseréltek volna, mintha egy részem odaveszett volna a viharban. Viszont a jeles nap egyre csak közeledett, ami felvillanyozott. Mintha a lelkem mélyén pislákoló szikra egy apró lángnyelvvé erősödött volna. Egy furcsa érzés arra ösztökélt, hogy újra fel kell kerekednem. Ismét magamra kell találnom, az új önmagamra, ami félkézzel elsöpri az egykori bukottat. Talán ezért is határoztam úgy, hogy teszek egy látogatást a híres és neves arénában, ahol más, különleges harcosokkal mérhetem össze az erőmet. Reméltem, hogy találok olyasvalakit, akivel olyan harcot vívhatok, mint azzal a fura fazonnal régen, akinek már a nevére és az arcára sem emlékszem.  
Lehunyt szemmel mély levegőt vettem, mikor az arénába készültem lépni. Ám a sors már a legelején megviccelt, hiszen a kapuk nem nyíltak ki. Egészen másféle küzdőtér várt rám, mint azt gondoltam. Az egyik pillanatban még egy sötét kapu előtt ácsorogtam a bebocsájtásra várva, majd a következőben már az arénában úsztam. Igen, úsztam, hiszen egy vízgömb volt a küzdőtér.  
-Hölgyeim és Uraim! - hangzott fel egy kísértetiesen ismerős hang. - Engedjék meg, hogy bemutassam önöknek a következő fantasztikus összecsapás résztvevőit!  
C.C. volt az. Az a fura fazon. Szinte minden jelentősebb eseményen ő volt a porondmester, ahol megfordultam.  
-A lovagiasság és becsület bajnoka, Siegfried Galahad csap össze a Quatro Cerberus sárkányával, Max DeLuise-al! Igazi klasszikus, legendás összecsapásra számíthatunk!  
A gömb túlfelén egy vöröshajú, fiatal srác volt, karddal a kezében. Szemeiben a fiatalság tüze égett. Nagyon eltökéltnek tűnt, de nem éreztem úgy hogy komolyabb nehézséget tudna nekem okozni. Egyszerűen túl fiatal volt ahhoz, hogy releváns harci tapasztalata legyen.  
C.C. Kiadta a jelet, s már kezdetét is vette az összecsapásunk. Galahad nem pocsékolta az idejét, felém rúgta magát a vízben, s közben csapásra lendítette a kardját.  
-Készülj sárkány, mert ma az igazság pengéje megszabadít a szárnyaidtól!
Szemeimet forgatva ismertem fel, hogy sikerült kifognom egy túlbuzgó kölyköt. Miért fogom ki mindig az ilyen fakardos hülyegyerekeket?  
Könnyedén kitérhettem volna a csapás elől, de előbb meg szerettem volna mutatni a srácnak, hogy hol a helye. Meg sem moccantam, csak készültem, hogy mikor lesújt rám, puszta kézzel elkapom a fegyverét, s összeroppantom azt.  
-Ostoba sárkány! Most megtanulod, hogy a becsület kardjától nem védenek a pikkelyeid!
~Jó, jó! Csak gyere már!
Aztán mintha csak elszámolta volna magát, már alig pár lépésre volt tőlem, amikor suhintott a kardjával. Ekkor viszont szembesültem vele, hogy alaposan elbíztam magam. Galahad kardjának pengéjéről ugyanis egy tömény mágikus erőből álló félhold vált le.  
Úgy meglepett, hogy időm sem volt le reagálni. A támadás nagy erővel a mellkasomba robbant be, s az ereje egészen elsodort a ring szélére. Sérülést nem igazán okozott, túl gyenge volt ahhoz, hogy árthasson, de az ingemet ettől függetlenül szétcincálta.  
~Szóval nem vagy teljesen tökkelütött? Talán egyszer még lehet belőled valami, ha nem törik meg az akaratod!
Eszem ágában sem volt megszólalni a vízben. Attól tartottam, ha kinyitom a szám a víz beömlik a számba, onnan a gyomromba s örökre kioltja az az aprócska pislákoló lángot.  
-Rám figyelj, sárkány, ne pedig a sebeid felett agonizálj! - kiáltott Galahad, majd ismét csapásra emelte a kardját.  
Ezúttal viszont nem használta a különleges technikáját, szimplán vágott, amit alkarommal hárítottam. Meglepetésül a kard felsértette a bőrömet. Idejét nem tudtam megmondani, hogy kard mikor sebesített meg utoljára, pláne nem ilyen gyenge ellenfél esetében.  
Fájdalmamban felszisszenve rántottam vissza a kezemet, s kaptam a sebre. Vér festette vörösre körülötte a vizet, sok vér, ami azt jelentette, hogy mélyebb a seb, mint azt vártam. Váratlanul sokkal közelebbről megnézhettem Galahad kardjának markolatát, mint azt bármikor is szerettem volna.
Szinte éreztem, hogy akkorát hátráltam majdnem a küzdőtér szélére kerültem. Sokkal ügyesebb és energikusabb volt a srác, mint én valaha is az ő korában. Valósággal sajnálni kezdtem, hogy nem öregebb néhány évvel, vagy én nem vagyok fiatalabb pár évvel. Akkor ez egy frenetikus összecsapás lehetett volna.  
-Sajnálom sárkány, de az igazsággal te sem szállhatsz szembe! - Búcsúzkodott, majd olyan erővel rúgott hasba, hogy fél testem kiért a vízen túlra.
Na jó, itt volt a vége. A vízben nem tudtam használni a lángjaimat, de odakint... A kilógó karomat elborították a sárkány lángok. Lobogtak, mintha odakint viharos szél tombolna. Összpontosítottam a tüzet egyetlen pontba, majd arra használtam az erejét, hogy megnöveljem az ütésem sebességét. Az öklöm valósággal berobbant a vízbe, széttépte maga előtt a vizet, majd összezúzva Siegfried Galahad vértjét, csapódott a fiú mellkasába. Az erő akkora volt, hogy a fiatal lovag úgy hasított át a vízgömböl, mintha csak egy meteorit lett volna. Kizuhant a szabad levegőre, majd a falba csapódva állt meg.  
-Siegfried Galahad elhagyta a küzdőteret, a győztes Max DeLuise! - hangoztak C.C. szavai.
~Erősödj meg kölyök, és pár év múlva jöhet a visszavágó!    
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Max DeLuise vs Seigfried Galahad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max DeLuise vs Seigfried Galahad   Max DeLuise vs Seigfried Galahad Icon_minitimeVas. Szept. 17, 2017 10:54 am

Ding-ding-ding! A győztes a sárkány! Bár nem nagy dicsőség elkalapálni a kisebbet, de jutalmad 160 VE és 160 Gyémánt. És mivel nem volt nagy dicsőség ezért csak 1 HP jár a céhednek. Sőt... talán inkább le kéne vonnom...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Max DeLuise vs Seigfried Galahad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max DeLuise vs Seigfried Galahad   Max DeLuise vs Seigfried Galahad Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Max DeLuise vs Seigfried Galahad
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Yanagizawa Garamaru vs Seigfried Galahad - Vol 2 (njk csata)
» Lauren Frazer vs Seigfried Galahad
» Lauren Frazer vs Seigfried Galahad - Vol 2
» Serami Raynott vs Seigfried Galahad
» Yanagizawa Garamaru vs Seigfried Galahad (njk-k csatája)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Mágus Aréna :: Párbaj Aréna-
Ugrás: