KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Elfman
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Elfman


Hozzászólások száma : 315
Aye! Pont : 1
Join date : 2010. Sep. 20.
Age : 35

Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Empty
TémanyitásTárgy: Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)   Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Icon_minitimeSzer. Okt. 06, 2010 9:31 am

Klánjaitokban a következő, meglehetősen rövid megbízást találjátok:

Figyelem!

Mágusokat keresek egy fontos küldemény kézbesítéséhez.
Kérem Kunugiban Samhelm úrnál jelentkezni, ott megkapják
a csomagot és a szállítás címét. Díjazás teljesítéskor."

Firmus, Miranda: klántársakként együtt indultok útnak a Kunugiba. Legegyszerűbb vonattal indulni, így arra kérlek titeket, hogy döntsetek emellett.

Sophy: a vonaton találkozol a Blue Pegasus mágusaival, ha szeretnétek össze is beszélhettek és megismerkedhettek, de legkésőbb a csomagfelvételkor megtudjátok, hogy ugyanazt a küldetést csináljátok.

Mire Kunugiba értek, klánjaitok már értesítették a célállomást, így leszálláskor már vár titeket egy középkorú, lakájkülsejű úr. Postotok eddig tartson.
Vissza az elejére Go down
Miranda Skyfire
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus



Hozzászólások száma : 122
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 12.
Age : 27

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)   Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Icon_minitimeSzer. Okt. 06, 2010 2:42 pm

Mikor felkeltem, felöltöztem és le is futottam a megbízások falához. Elkezdtem nézegetni a küldetéseket, mikor Firmus az új tag éppen mellém lépett.
-Szia van kedved velem tartani?
Kérdeztem nevetve. Firmus nagy örömmel beleegyezett, és ki is választottunk egy könnyűnek tűnő feladatot. Rövid eszmecsere útán eldöntöttük, hogy vonattal megyünk. Mikor felszálltunk a vonatra, megigazítottam a hajamat, és leültem egy székre. Mivel izgatott voltam, össze-vissza néztem, hátha találok valami érdekeset. És láám...
~Jéé, az ott Sophy!~
Gondoltam magamban, majd odafutottam hozzá, és köszöntem neki. Közben bemutattam neki Firmust és elkezdtem vele beszélgetni. Beszélgetés közben arra lettem figyelmes, hogy ugyan azt a megbízást vállaltuk el. Boldogan ajánlottam fel neki ,hogy menjünk együtt. Sophy beleegyezett. Én örültem, hogy egy ismerős alakkal fogom csinálni a feladatot. Mikor megérkeztünk, egy furcsa középkorú férfi várt minket. Odamentem hozzá és megszólítottam.
-Elnézést, maga adta fel a "fontos küldeményes" megbízást?
Kérdeztem illedelmesen, majd ránéztem Firmusra, és rákacsintottam. Hisz úgy gondoltam ez neki az első küldetése, egy kis önbizalom kell neki.
Vissza az elejére Go down
Firmus Kakte
Elemi mágus
Elemi mágus
Firmus Kakte


Hozzászólások száma : 249
Aye! Pont : 31
Join date : 2010. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Mindig két lépéssel Bob Mester előtt

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 6
Jellem:

Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)   Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Icon_minitimeSzer. Okt. 06, 2010 5:34 pm

- Jézusom! Mit kevertek ezek az italomban? – kezdtem fejfájásos reggelemet és az aprócska szobám falán lévő tükörhöz mentem. Gyorsan arcon öntöttem magam a direkt e célra ott tartott hideg vizes kancsóval, majd a tegnapi beavatási szertartás záróakkordjaként tartott ivászat emlékeit idéztem fel. Nem volt sok.
Gyorsan rendbe szedtem magamat és pár göncöt felkapva elindultam lefelé a hivalkodó lépcsősoron a hallba. Lent már a szokott nyüzsgés fogadott. Bob Mester integetett nekem a bárpult mögül és egy kacsintás kíséretében a szabad megbízásokkal teli falra mutatott. Mosolyogva indultam a fal felé, közben a kicsit bohókás Mesteren agyaltam. Mire a falhoz értem, már állt ott valaki.
- May? Misa? Megvan! Miranda! – kapartam elő nevét még mindig kicsit búgó fejemből.
- Szia, van kedved velem tartani? – kérdezte nevetve, én pedig köpni-nyelni nem tudtam a meglepetéstől.
- Lehet, hogy ezért mutatott ide a Mester? Szerinte egy társsal könnyebb lenne az első küldetés? - tűnődtem el, aztán megint a mosolygós lányra néztem.
Mellette ott lógott a küldetés anyaga, amit gyorsan átfutottam. Nem tűnt különösebben nehéznek és a lány optimizmusa is valahogy átragadt rám.
- Persze! – válaszoltam mosolyogva neki és már ecsetelte is tervét a küldetéssel kapcsolatban.
Rövid megbeszélés után közösen megegyeztünk, hogy vonattal megyünk a Kunugi-ba. Gyorsan felszerszámoztuk magunkat és meg sem álltunk a vasútállomásig. Szerencsére rögtön egy arra járó szerelvénybe ütköztünk. Felszállás után gyorsan kerestünk helyet magunknak és én kényelmesen elhelyezkedtem a szokatlanul kényelmes padon. Miranda eközben a hajával kezdett el foglalkozni, amit lehet, hogy furcsán néztem volna egy hónappal ezelőtt, de már megszoktam, hogy a szépség mindenekelőtt van ebben a klánban.
A vonat zakatolva tartott távoli célunk felé és pedig kedélyesen néztem útitársamat, ahogy szemei ide-oda járnak az elsuhanó táj és a vagon belsején. Tekintete egy kékhajú lányon állapodott meg, aki látszólag épp helyet keresett.
- Mikor szállhatott fel? – tettem fel magamnak a kérdést, mert általában szemmel szoktam tartani környezetemet, de egy vállrántás keretében az első küldetés miatti izgalom számlájára írtam az apró bakit.
Mirandának viszont nem voltak problémái és rögtön az új jövevény felé szaladt. Szavaiból úgy vettem ki, mintha régi ismerősök lennének, de nem vettem volna rá mérget.
- Ő itt Firmus, a klán új tagja! – rántott ki Miranda ülőhelyemről és már tolt is a lány elé.
- Szia! Firmus vagyok a klán új tagja! - ismételtem gépiesen.
A lány Sophy Walter volt a Fairy Tail-ből, derült ki barátságos bemutatkozásából. Kicsit feszengtem a két lány között ezért teret engedtem nekik és hagytam had beszélgessenek. Én addig a tájat figyeltem, közben azért fél füllel őket hallgattam. Kiderült, hogy Sophy is ugyanazért a megbízásért van itt, mint mi, ezért Miranda kapásból felajánlotta, hogy tartson velünk. Ő kicsit hezitálva beleegyezett, és vonatunk már fékezett is a meredek falú völgyben található Kunugi állomáson.
Gyorsan leszálltunk a vonatról, de még alig érte a lábam a földet, máris egy elegáns középkorú úriember lépett hozzánk. Miranda magabiztosan elé állt és máris akcióba lépett.
- Elnézést, maga adta fel a „fontos küldeményes” megbízást? – kérdezte határozottan, közben bátorítólag rámkacsintott.
- Vajon honnan érezte meg bizonytalanságom? Ennyire látszana rajtam? – száguldoztak a gondolatok fejemben és gyorsan Sophy-ra pillantottam, aki szintén a magabiztosság szobraként állt a poros állomás homokjában.
- Két ilyen magabiztos lánnyal nem veszíthetek! – acéloztam meg magam és én is a férfihez léptem.
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)   Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 3:36 pm

Nehéz reggel, csak a nap idegesítő fénysugarai jelzik számomra, hogy ideje lenne szembenéznem vele, s nem bujkálni tovább paplanom alatt. Na de most mondjátok meg, Ki akar! Amíg lefekszik aludni az ember az alvást tartja feleslegesnek, azonban mikor itt az ideje befejezni, akkor meg a kelést.. s akkor pedig leginkább kívánná, hogy sok-sok órával később keljen. Hát én nem, pláne, hogy tudom, pénztárcám pang az ürességtől, én magam pedig, jobban tenném, ha az első kezembe akadó felkérést elfogadnám, meg hát a fejlődés sem ártana, netán még új kulcsokat is szerezhetnék… Nah, az például nagyon is jó lenne, nem mintha nem lennék teljes mértékben megelégedve a mostaniakkal, de egy kulcs mindig jól jön, akármit is nyit.
Feltártam takaróm meleg börtönét, és megéreztem a hideget, mely egyébként átjárja szobámat. Hosszú időbe telt, mire ténylegesen kikecmeregtem ágyikómból, s mikor sikerült, utamat egyből a mosdó felé vettem.
Jéghideg vízzel arcot mostam, illetve a fogamat is kiöblítettem, aztán végre sort kerítettem az öltözésre is. Szokásos gönceimet aggattam magamra, csak semmi extrát.
~ Először is keresek egy megbízást, aztán meg hazaugrok megint a szükséges holmikért. ~ terveztem meg magamban a további lépéseimet, s az előzőek szerint, nem is vittem magammal semmit sem.
Amint kiléptem otthonomból, megindultam a Fairy Tail klánház irányába, melyet viszonylag hamar is elértem. Odabenn szokatlan csend uralkodott, s tényleg csak alig voltak benn páran. Manapság egyre gyakoribb, hogy eltűnnek a többiek, de megeshet, hogy estére mindenki idesereglik együtt iszogatni, és talán bunyó is lesz.
- Jó reggelt, Mirajane! – Köszöntem a pultos szépségnek, majd odabaktattam a felkérések falához.
Neked is Sophy. – Hangzott felőle, majd még egy mondat. – Látom ma tervekkel érkeztél. – Mosolygott rám, míg visszatekintettem.
- Úgy bizony… El akarok fogadni egy viszonylag egyszerű felkérést. – Mondtam neki, mg visszanéztem az előttem elterülő, hatalmas, teletűzdelt táblára. Egy nem annyira kidolgozott, mégis észrevehető papíroson akadt meg szemem, mely egy csomag kézbesítését adta feladatul. – Ez jó is lesz. – Mondtam hirtelen, míg újból átfutottam. – Alig néhány nap alatt meglesz. – Bíztam el magam, aztán megjelent mellettem a Mester.
- Szép jó napot! – Köszöntött minket.
- Önnek is mester! – Mondta Mira.
- Mesteeer *.* - Ölelem magamhoz hirtelen, és majdnem halálra is szeretgetem szegény apró öreget, min Mira csak hangosan kacagott.
- Ehh… - Nyögött Jii-chan, mikor végre elengedtem – Erős szorításod van, Sophy! – jegyezte meg, recsegtetve öreg izületeit.
- Mester…, küldene értesítést arról a megbízónak, hogy ezt – felemelem a felkérést –elfogadtam? – Kérdeztem mosolyogva.
- Természetesen. – És már ment is el, hogy értesítse a férfit.
- Nah, akkor én távoznék is, még össze kell pakolnom. Szia. – Köszöntem el Mirajanetől, ki csak bájosan integetett, míg el nem tűntem az ajtók mögött.
Az utcán sokat merengtem, vajon milyen csomag lehet annyira fontos, hogy hivatásos mágust kérjenek szállítónak, s miért nem képes csak úgy feladni azt a postán. Mérete biztos nagyobb az átlagosnál, mert ha nem lenne az, akkor még egy sima postagalambbal is kézbesíthetné az illető. Na, végül is mindegy, mert mindenkinek a saját szíve joga eldönteni, hogy mit akar, én pedig csak örülök, ha fizet is nekem. Hazaértem, feltárom lakásom ajtaját, s az édeskés otthon illata fogad. Bőröndöm nem messze pihen orrom előtt, felkapom, majd a szobámba rohanok.
Csak olyat pakoltam bele ami fontos lehet számomra, kulcsaimat pedig beejtettem zsebembe.
- Így ni! Kész is volnék. – Jelentettem ki hangosan, majd kiviharzottam az épületből. Rohantam a vasútállomásra, hogy elérjek egy vonatot, mely Kunugiba szállít sec-perc alatt.
Amekkora mázlim van, pont a peronon állomásozott egy, és várta a hozzám hasonló utazókat, jegyet váltottam, felszálltam, helyet foglaltam, és már zakatolt is a vonat a célállomás felé.
Rám jött a WC-zhetnék, pont a legrosszabbkor, s mivel fogalmam nem volt, merre találom az illemhelyet, elkezdtem bóklászni, sikeresen teljesítettem eme nagy, és szent feladatot, ugyanis hosszas, majdnem negyed órás keresgélés után megtaláltam, ám a feladat oroszlánrésze most jön: találjak vissza csomagjaimhoz. Bonyolultabbnak bizonyult, de még mielőtt elkeseredhettem volna, vidáman felém robogott Miranda. Köszönt, aztán bemutatta útitársát, kit Firmus Kakte néven hívott.
- Szia, az én nevem Sophy Walter. A Fairy Tail mágusa volnék. – Mosolygok barátságosan. – Öhm… o.o – Jutott eszembe táskám. – nekem egy pillanatra el kell szaladnom, de jövök azonnal! – és már el is rohantam, amekkora mázlim van a következő vagonban volt a csomag, így azt kezembe kapva, mentem is vissza azonnal. Leültem melléjük, Mira sok-sok dolgot mesélt, és én is próbáltam tartani a tempót, holott még mindig a reggeli nehéz kelés árnyéka kísértett. Ők is a Kunugii állomáson szálltak le, így úgy határoztam magamban, velük tartok útjukon. A peron mellett nem messze egy férfi ácsorgott, várt valakit, valakiket, de mint később kiderült, ránk várt. Miranda szólította le, hát igen, ilyen téren szerintem is ő a legbátrabb. A fickó helyeslően bólintott, majd egyesével felolvasta egy lapról, hogy kiket kell fogadnia az ügyben. Mint kiderült, ugyanazon felkérést fogadtuk el, ami kissé meglepett, de már nem érhetnek olyan hatalmas csodák. Örülök azért, hogy ilyen kedves személyekkel csapott össze a sors egy küldire, így még a hangulat is jó lesz, s nem marad meg a búskomor reggeli légkör.
Vissza az elejére Go down
Elfman
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Elfman


Hozzászólások száma : 315
Aye! Pont : 1
Join date : 2010. Sep. 20.
Age : 35

Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)   Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 10:58 am

- Örvendek, Ferdinand Samhelm - mutatkozik be a férfi - Skyfire kisasszony, Walter kisasszony és Kakte úrfi, ha nem tévedek... kérem, jöjjenek velem egy kissé csendesebb helyre.
Elvezet titeket egy, a vasútállomástól tíz percre lévő átlagos polgári házhoz. Amikor beértek, bőrkanapéra ültet titeket, az előttetek lévő kis dohányzóasztalra pedig egy lepecsételt dobozt tesz.
- Ez lenne a csomag - közli veletek.
- Gazdámnak sok ellensége van, így kénytelen volt kíséretet biztosítani a csomag számára. Természetesen amennyiben a pecsét megsérül, vagy elveszítik a küldeményt, nem jár fizetség. Ide kell szállítani - ad át egy kis kártyát.
A kártyán egy cloveri cím található, Remo Fabio névre. Aki ismeri Clovert rögtön felismeri, hogy a kereskedő negyedben van a célállomás.
- Kérem, rejtsék el jól a csomagot - áll fel, jelezve, hogy befejezte a beszélgetést.
- Sok szerencsét.

Postotokban döntsétek el, hogyan utaztok Cloverbe (beszéljetek össze, hogy döntenének karaktereitek), majd induljatok útnak. Ha kérdést szeretnétek feltenni Ferdinandnak, küldjétek el a pontos szövegét és megírom, hogy mit válaszol.
Vissza az elejére Go down
Miranda Skyfire
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus



Hozzászólások száma : 122
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 12.
Age : 27

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)   Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Icon_minitimeHétf. Okt. 11, 2010 4:51 pm

Miután az "öreg" elmondta a mondandóját, fel is ajánlottam, hogy viszem a csomagot. Miután kimentünk a házból, eldöntöttük azt is ,hogy hogyan megyünk. A gyaloglást választották, amit én nem nagyon szívleltem.
-Hát legyen.. -Mondtam, majd elindultunk.
A csomagot letakartam a sapkámmal, és a két kezemmell magam előtt vittem. Alig sétáltunk pár percet, én már ki is fáradtam, így a csomagot átadta valaki más megbízhatóbb "emberkének".
-Hárfa kapuja, Nyílj meg! Lyra, kérlek segíts vinni a csomagot! - Idéztem meg Lyra-t, majd átadtam neki a csomagot, had vigye ő.
-Na de Mira-chan, én egy énekes vagyok nem egy hordár. És azt is megemlíteném, hogy olyan keveset idézel meg. Legalább énekelhetek? -Szólalt meg Lyra.
-Azért mert szinte csak kéthetente engeded meg..És nem, nem énekelhetsz. -Húztam meg a szám szélét.
-Ti gondolkoztatok mi lehet benne? -Kérdeztem meg, hogy egy kicsit felelevenítsem a hangulatot.
-Talán egy torta, vagy egy csillagkulcs, netán egy szép lila ruha! - Soroltam fel azt, aminek legjobban örültem volna. Közben körbenéztem, és megfigyeltem, hogy valaki nem e néz minket.
-És a tárgyra térve. Mit csinálunk hogyha ránk támadnak? -Kérdeztem kisebb mosollyal, hogy azért tisztázzam a tervüket.
Vissza az elejére Go down
Firmus Kakte
Elemi mágus
Elemi mágus
Firmus Kakte


Hozzászólások száma : 249
Aye! Pont : 31
Join date : 2010. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Mindig két lépéssel Bob Mester előtt

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 6
Jellem:

Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)   Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Icon_minitimeKedd Okt. 12, 2010 6:40 pm

- Kérem, rejtsék el jól a csomagot! – állt fel, jelezve, hogy befejezte a beszélgetést.
- Sok szerencsét! – tette hozzá, és elhagyta a szobát.
Lett volna pár kérdésem, de inkább megtartottam magamnak őket. A cloveri cím nem sokat mondott nekem, de amikor a fickó szóba hozta a célt láttam, hogy Sophy bólint és így az odatalálás kérdését megoldottnak tekintettem. A csomag elrejtése más tészta volt. Valamiért furcsa késztetést éreztem, hogy megkérjem Sophy-t, hogy rejtse a dobozkát dús keblei közé, de ezt a kicsit perverz gondolatot gyorsan elvetettem. Szerencsére Miranda újfent akcióba lépett.
- Majd én viszem a csomagot! – mosolyogta és én, mint a feminizmus lelkes támogatója nem akartam meggátolni ebben a nemes feladatban.
A mosoly gyorsan lehervadt az arcáról, amikor Sophy felvetette, hogy gyalog menjünk Clover városába. Én őszintén megvallva, szétültem a fenekemet a vonaton, ezért egy kis séta igenis kedvemre volt, ezzel el is dőlt a vita.
- Hát legyen. – durcizott Miranda, és sapkáját a csomagra terítve futólépésben elindultunk kifelé a városból. Alig hagytuk el az utolsó házakat, amikor Miranda fújtatva megállt.
- Valami gond van Mira? – aggodalmaskodott Sophy, én pedig csak a homlokomat ráncoltam, amikor megláttam mire készül.
- Hárfa kapuja, nyílj meg! – felkiáltással máris egy érdekes ruházatú csillagszellem jelent meg előttünk hárfával a kezében.
Miranda nem cicózott. A kezébe nyomta a csomagot, hogy cipelje helyette, és még az éneklést is megtiltotta neki. Sajnos az ének résszel egyet kellett értenem. Kicsit sem lett volna feltűnő kicsiny csapatunk, ahogy énekszóra megrohamozzuk Clover-t! Sophy kicsit húzta a száját. Szerintem ő másképp szokott bánni a saját csillagszellemeivel, de én ebben sem találtam kivetni valót. Amikor éjszaka vakon ki szoktam támolyogni a kétbetűs trónterembe, mindig jól jött a fénymágiám, hogy gyorsan célhoz érjek. Az idő pedig igenis fontos.
Csendbe burkolózva faltuk a kilométereket, amit csak időnként tört meg a magában dünnyögő csillagszellem.
- Ti gondolkoztatok mi van benne? – kérdezte hirtelen Miranda és már sorolta is tippjeit.
- Talán egy torta, vagy egy csillagkulcs, netán egy szép lila ruha! – ábrándozott.
- Remélem nem olyasmi, amiért megérné minket fényes nappal megtámadni. – mondtam ki első gondolatomat, de valahogy éreztem, hogy ez egy hiú ábránd.
- Én is ebben reménykedek. – tette hozzá Sophy felém fordulva és én nem tudtam levenni a tekintetem a dekoltázsáról.
- Valami baj van Firmus? – kérdezte kicsit zavarba jőve.
- Szerintem a csomag nagyobb biztonságban lenne a dekoltázsodban. – mondtam halkan.
Jézusom! Ezt vajon tényleg kimondtam, vagy csak gondoltam! Egy frissen megismert hölgyet inzultálok a beteges gondolataimmal? És vajon miért jutott az eszembe egy szörfdeszka?
- Hogy merészeled?! – dörrent rám és szeme villámokat szórt. – Ha ezt Dead megtudja elevenen felfal! – fenyegetett meg, én pedig már nem a csomag épsége miatt aggódtam. Miranda és a dalos szellem ösztönösen hátrébb húzódott.
Nem tudom meddig kiabált velem, de a végén nevetés egyszerre robbant ki belőlünk.
- És a tárgyra térve. Mit csinálunk, hogyha ránk támadnak? – kérdezte gyorsan Miranda mosolyogva.
- Akkor kedves Miranda, egyszerűen szétcsapunk köztük! – válaszoltam és minden bizonytalanságom eltűnt, hogy átadja helyét az acélos magabiztosságnak.
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)   Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Icon_minitimeSzer. Okt. 13, 2010 12:00 pm

A férfi nem szöszmötölt sokat, elárulta nevét, majd magával invitált minket egy bizonyos helyre. Egy teljesen átlagos házba vezetett, benne pedig a nappaliba, hol egy bőrkanapéra mutatva kínál fel nekünk helyet. Egy ideig néztünk ki a fejünkből, hogy mit is tervez, majd annak véget vetve, az előttünk ácsorgó dohányzóasztalkára helyezi azt a bizonyos csomagot.
- Ez lenne a csomag. – Jelentette ki, mintha nem lenne szemmel látható, majd folytatta. - Gazdámnak sok ellensége van, így kénytelen volt kíséretet biztosítani a csomag számára. Természetesen amennyiben a pecsét megsérül, vagy elveszítik a küldeményt, nem jár fizetség. Ide kell szállítani – Nyújtott át egy papírdarabkát, amin egy cím díszelgett, mégpedig egy cloveri cím, a név, mely rajta állt nem mondott nekem valami sokat, de a helyszín már annál inkább. Egy-két vonatállomásnyira van innen, minek végképp megörültem, ugyanis a vonat, nem a legbiztonságosabb egy ilyen csomag szállításához, legalábbis én így gondolom. S ha csak ennyire van messze a célpont, akkor nyugodtan gyalogolhatunk is.
- Kérem, rejtsék el jól a csomagot. Sok szerencsét. – Fejezte be mondanivalóját. Nekem teljesen tiszta volt a kép, vagyis én így gondolom, szóval felálltam a kanapéról, majd elköszönésképp meghajoltam. Még mielőtt kiléptünk volna a házból, Mira megszólalt. Felajánlotta, hogy viszi a csomagot. Nem volt ellenemre, mert hát, nem nézem ki belőle, hogy annyira ügyes lenne harcokban, s így jobban meg tud majd húzódni a háttérben, mint mondjuk én, aki Pictorral elől harcolna… Jajj, meg hát igen, neki Lyra van meg Aquarius… velük tényleg nehezen lehet harcolni, így aztán még jó is, hogy ezt a szerepet kívánja betölteni.
Elhagytuk a házat, s elindulunk egy útvonalon, ami egybeesik Cloverrel, de a vasútállomással is. Láttam, hogy Miranda nagy boldogan lépdel, biztos arra számít, hogy megint vonattal megyünk, de még mielőtt túlzottan beleélhetné magát, fel kellene világosítani.
- Miranda…, gyalog megyünk – Mondtam, kicsit félénken, ám mégis határozottan.
- Hát legyen… - Törődött bele egy hatalmas sóhaj kíséretében. Nem sokkal később megadva magát a nehéz csomagnak, megállt, s előkapott egy ezüstkulcsot, ami minden bizonnyal Lyráé.
- Valami gond van, Mira? – Kérdeztem aggódva, mert azért nem most jöttem le a falvédőről, van egy tippem, hogy mire készülhet.
- Hárfa kapuja, nyílj meg! – Tudtam, hogy a választ ebben a parancsban fogom megkapni, de végül is nincs jogom beleszólni, hogy bánik apró szellemével. Kezébe tette a csomagot, mire Lyra csak nagyokat pislogott, majd ellenkezett cseppet. Kérte gazdáját, hogy legalább had énekeljen, s ugyan más helyzetben, s ha hozzám tartozna, megengedtem volna neki, de most, annak ellenére, hogy kicsit gonosznak tűnt fel Miranda, jól döntött. Nem lenne a legjobb, ha Lyra miatt útonállók, tolvajok, vagy esetleg a konkrét ellenfelek ránk akadnának, megkaparintanák a csomagot.
Igazából, nem szeretem látni, ha valakivel így bánnak előttem, legyen az csillagszellem, vagy egy ember, elvégre nekik is vannak érzéseik, de nem szólok már csak azért sem, elvégre ez csak és kizárólag Mirandára tartozik, s nincs jogom belefolyni.
Csendesen lépdeltünk, egyre közelebb, s közelebb a célponthoz, a címhez, és ahhoz a bizonyos Remo Fabio-hoz, kinek le kell szállítanunk ezt a csomagot.
- Ti gondolkoztatok, mi lehet benne? – tette fel a kérdést Miranda, majd valószínűleg saját vágyait kezdte el felsorolni.
- Hát, szerintem ezek mellé nem nagyon szükséges mágus kíséret… netán a csillaglélek mellé.., de még azt is kétlem, csak ha aranykulcsról van szó. – Mondtam el véleményemet, Mira feltételezéséről.
- Remélem nem olyasmi, amiért megérne minket fényes nappal megtámadni. - szólalt meg végre Firmus is.
- Én is ebben reménykedek… - fordultam felé, míg a további mondanivalóimat is elhangoztattam. – De nagy a valószínűsége annak, hogy pontosan csak erre az egy csomagra hajt valaki, netán többen is, máskülönben ránk nem lenne szükség, és nem intettek volna ilyen óvatosságra. – Ecseteltem a gondolataimat, és sikerült lelepleznem a bennem lakó pesszimistát. Zavarba jöttem, de meg idegesített is Firmus „elkalandozó” tekintete. Ha hozzá beszélek, nézhetne a szemembe, azonban mindvégig a melleimet bámulta, hát mit ne mondjak, róla is megvan a véleményem.
- Valami baj van? – kérdeztem, hátha végre nem bámul majd ennyire feltűnően.
- Szerintem a csomag nagyobb biztonságban lenne a dekoltázsodban.
~ Áááhh.. hogy meriiii ?!?! Nagyon kicsi híja volt, hogy felpofozzam…, Bunkó perverz >.< ~ Morgolódtam magamban.
- Hogy merészeled?! – Tekintetemmel fel tudtam volna nyársalni, csak az a szerencséje, hogy nem vagyok olyannyira harcias, máskülönben, már alulról szagolná az ibolyákat. – Ha ezt Dead megtudja, elevenen felfal! – Jutott eszembe kedvesem, akiből ki is néztem volna, hogy ezért a beszólásáért, Firmust hulláival kivégeztetné. Félelem látszott a férfi tekintetében, annak ellenére is, hogy nagyjából annyival lehet idősebb nálam, mint Shade…
- Ha végeztünk a felkéréssel, kivégezlek…. – Fordítottam el rákvörös fejemet, duzzogva, hogy aztán mit nevettek, azt meg végképp nem tudom… De meg a melleim nem is akkorák hogy ez a csomag feltűnés nélkül elférjen köztük…
- És a tárgyra térve. Mit csinálunk, hogyha ránk támadnak? – Terelte a témát Miranda, mire Firmus azonnal felelt is, s mivel nem voltam épp olyan hangulatban, hogy hozzáfűzzek még valamit, csak helyeslően bólogattam.
Vissza az elejére Go down
Elfman
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Elfman


Hozzászólások száma : 315
Aye! Pont : 1
Join date : 2010. Sep. 20.
Age : 35

Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)   Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Icon_minitimeSzer. Okt. 13, 2010 9:09 pm

Gyalog indultok hát útnak. Kunugitól először Oshibanába vezet az út, majd onnan Cloverbe.
Pechetekre épp hogy pár órája indultatok Oshibana felé, máris hárman állják utatokat. Vékony, fiatal, de meglehetősen sötét kinézetű alakok.
- Ezek azok, nem...? - kérdezi társaitól az elöl álló, mintha ott se lennétek.
- Hja, asszem... némmá, ott a doboz a hárfásnál!
Erre az első rögtön visszafordul felétek.
- Ha átadjátok a dobozt, kaptok fejenként százezret - ha nem, akkor kicsinálunk titeket. Mit szóltok hozzá?
Időtök sincs reagálni, olyan gyorsan felel a hátatok mögül egy hang:
- Százhúsz!
Hátranézve látjátok, hogy egy újabb, szintén hármas csapat áll mögöttetek.
- Mit szóltok bele az üzletünkbe, mi? Százötven.
- Százhetven.
- Na jó, elegem van az ilyen piszkokból... mi voltunk itt előbb!
- Hehe... A Poison Waternél mindeki ilyen könnyen felkapja a vízet?
- Micsoda?! Most van elegem... rohadt skorpiók... kinyírunk titeket is meg a mágusokat is!
- Na de főnök, a megbízás szerint nem szabad...
- Kuss!
Valamelyikőtök ismerheti a Poison Water nevet: egy középszerű orgyilkos kláné; a skorpió elnevezésből viszont nehéz következtetést levonni, mert legalább harminc orgyilkos céhnek van a nevében "Skorpió".
Akárhogy is, mire felocsúdtok két tűz között vagytok. Fejenként 150 varázserejük van, de szerencsére egymást legalább akkora erőbedobással ütik-verik, mint titeket. Ennek hála a kavarodásból egy viszonylag könnyű győzelemmel kerültök ki, és folytathatjátok utatokat (szépen dolgozzátok ki a harcot... a helyzetből adódóan akár poénosra is írhatjátok)
Vissza az elejére Go down
Firmus Kakte
Elemi mágus
Elemi mágus
Firmus Kakte


Hozzászólások száma : 249
Aye! Pont : 31
Join date : 2010. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Mindig két lépéssel Bob Mester előtt

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 6
Jellem:

Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)   Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Icon_minitimeSzomb. Okt. 16, 2010 6:28 pm

- Na de Főnök, a megbízás szerint nem szabad..
- Kuss!

Teljesen lecövekeltem a megdöbbenéstől. A két elmeroggyant társaság vezéralakja egymásnak rontott és mellettünk kezdték el csépelni egymást. A négy megmaradt emberük pedig csak a fejét vakarva áldogált. Gondolom nem számítottak ilyen fejleményekre.
Az egyik Poison-os alak kapcsolt először és Lyra felé iramodott, aki rémülten keresett menedéket Miranda háta mögött. A fickó már a kardját is előkapta és kaján mosollyal rohant Miranda és a halálosan megrémült Lyra felé. Bátorsága úgy tűnik ragadós volt, mert a másik három jómadár is felénk indult, magára hagyva verekedő vezetőiket. Az első fickó már csak pár lépésre volt Mirandától, amikor térdre bukott és a fülét befogva vonaglani kezdett. Kardja csörömpölve hullott a sziklás talajra tőlem alig pár lépésre. Miranda varázslatát nem ismertem, de a lehető legjobbkor vetette be. Lehajoltam a kardért és amint kezembe simult markolata, rögtön tudtam mit kell tenni.
- Én elintézem a skorpiós tagokat! Tiétek a másik két pofa, lányok! – kiáltottam feléjük, noha ott álltak mellettem, és nekirontottam választott ellenfeleimnek.

Ők egy pillanatra elbizonytalanodtak látva a poison srác sorsát, de hamar összekapták magukat és mindketten tőrt ragadva, szétválva két oldalról igyekeztek bekeríteni. Lefékeztem magamat és lábat szilárdan megvetve védekező állásba álltak a karddal a testem előtt. Mágiámat egyelőre nem kívántam bevetni, had legyen egy adu a kezemben, ha minden kötél szakadna.
Az első döfés jobb oldalról érkezett, s éppen hogy elkerülte bordáimat és ártalmatlanul siklott el a hónom alatt. Az ingemet viszont sikerült eltépnie, de ezzel még jobban felpaprikázva engem, mert rögtön eszembe jutott az öreg szabó arckifejezése, ahogy meglátja mesterművét darabokban. Ez pedig nem sok jót ígért. A másik fickó már a hátam mögé került és készült bevinni a végzetes csapást. Csak a szemem sarkából észleltem, ahogy megcsillan a napfény a feje fölé emelt fegyvere pengéjén.
- A fenébe! Ennyit az adukról. – káromkodtam el magamat és kénytelen voltam fénymágiámhoz nyúlni, hogy egy kis idő nyerjek.
- Light Magic! Blinding Flash! –engedtem utat erőmnek és ellenfeleimre koncentráltam a vakító fénysugarakat, ami viszont kardom elejtésével járt.

Mindketten hörögve szemük elő kapták még szabad kezüket, és mögöttem csapásra emelt tőr a pengéjével a földbe fúródva esett ki a fickó kezéből, hogy még jobban tenyerébe temethesse arcát. a másik vakon botladozott, de fegyvere kecsesen táncolt a kezében, ahogy átmeneti vaksága ellenére is igyekezett védeni magát bármiféle csapástól.
- Ez a fickó ráér később is. Foglalkozzunk előbb a biztossal. – hoztam meg gyorsan a döntést, és a mögöttem káromkodó emberkére vetettem magamat és puszta kézzel kezdtem neki a legjobb kocsmákban tanult gyomrozás módszerének. Két kezemmel teljes erőmet beleadva püföltem, majd mikor végre térdre rogyott, egy nem túl elegáns mozdulattal állon térdeltem. Eszméletlenül terült el a földön és én egy pillanatra elöntött az öröm és ez majdnem a vesztemet okozta. A másik srác már összeszedte magát és még mindig könnyben úszó szemmel hozzám vágta tűrét, ami éppen csak elkerülte fejemet.
- Tehát így szeretnél játszani? – vicsorgott rám és saját árnyéka sálként tekeredett két keze köré.
Egy árnymágus. Nagyszerű. Pont ez hiányzott. A két árnycsík rakétaként robbant ki keze fogságából, és rögtön végtagjaimat vették célba. Az egyik lábaimat tekerte körül és a kegyetlen szorítástól rögtön térdre is borultam. A másik jobb karomat kapta el, de már nem volt képes teljes mértékben leszorítani.

- Tehát ennyi telik tőle. Nem sok, de egy magamfajta kezdő mágus ellen ez is elég lehet. – mértem fel helyzetemet, és fejemet a lányok felé próbáltam fordítani, de az árnykötél váratlan rántása ellehetetlenítette, hogy társaimra nézzek.
Reménykedtem, hogy nem esik bajuk és már tenyerüket porolva járják a győzelmi táncot. Nekem viszont, ha így folytatom nem sok táncra lesz lehetőségem. A fickó arca eltorzult az erőlködéstől, ahogy minden erejét beleadva egy újabb árnykötelet hajított felém, mely a nyakamra csavarodott.
Fojtó hatására, még mindig szabad bal kezemmel a torkomat szorító árnyat markolásztam. Kezdett elsötétülni látásom. Gyorsan ki kell találnom valamit, mert látásom már kezdett e homályosulni. Ellenfelem látva a győzelem esélyét, utolsó erőtartalékait is beleadta a szorítás fokozásába és akkor felderengett előttem a megoldás.

Fény és árnyék. Nincs más dolgom, mint mágiámat az ellenfelemmel összekötő árnykötegekre fókuszálni és jó esetben egy csapásra elintézhetem már legyengült ellenfelemet.
Utolsó erőtartalékaimat mozgósítva, bal kezembe sűrítettem fénymágiámat, és szabadjára engedtem. A koncentrált fény villámgyorsan felzabálta a karnyi vastag árnykötegeket, és megállíthatatlanul tört kikerekedett szemű kínzóm felé. A becsapódás ereje engem is meglepett. Valószínűleg a fény elől menekülő árnyak a testéhez szorultak, és szilárd árnyékként működtek , ami ökölcsapásként hatott rá a hirtelen visszacsapódástól.
Mire pislantottam egyet, az árnybéklyók leolvadtak testemről, a fickó pedig egy mögötte álló fa tövében békésen szundikált. A becsapódás hatására ruhájának darabjai, még mindig a fa törzsén lengedeztek.
- Offenzívabb a mágiám, mint azt elsőre gondoltam. – dörgöltem meg fájó tagjaimat és aggódva a végre a lányok felé fordultam.
A harc addigra már véget ért. A két bandavezér egymást ölelve feküdt a földön, mintha még álmukban is egymást csépelnék tovább, de a két másik fickó is hasonló állapotban volt. A lányok épnek tűntek, egyedül Lyra szipogott darabokra tőrt hárfája felett.
- Jól vagytok? – kérdeztem még mindig aggódva és odaszaladtam hozzájuk, bár a totyogás jobb szó.
Az igenlő válaszok örömmel töltöttek el és mindannyian egyetértettünk abban, hogy jobb, ha minél előbb folytatjuk utunkat..
Vissza az elejére Go down
Miranda Skyfire
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus



Hozzászólások száma : 122
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 12.
Age : 27

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)   Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Icon_minitimeHétf. Okt. 18, 2010 2:28 pm

Én csak nagyra tártam a számat, mikor láttam ,hogy körbevettek minket. Firmus már el is kezdett harcolni, mikor hirtelen valaki éppen leakarta kaszabolni a fejemet. Én gyorsan odafutottam Lyra-hoz, és egy kis hangmágiával megvéttem magam. Közben ijedten mentem, jobra balra. Egyszercsak hirtelen nekem ugrott egy férfi, és a férfival ráestünk Lyra-ra. Mikor feltápászkodtam, észrevettem ,hogy a fickó már hulla volt, és ezzel együtt Lyra hárfája is. Hát mit tehettem volna, vállat rántottam és így szóltam.
-Majd megjavítom, ígérem! -Mondtam neki nagy mosollyal, majd visszaküldtem a csillaglelkek birodalmába, és fojdattam tovább a védekezést. Sophy is ügyesen küzdött, ahogy Firmus is akiről kiderült ,hogy fény mágiát űz. Végül vége lett a harcnak és mindenkit kifektettünk.
-Jejejeee! -Jártam az örömtáncot, mikor Firmus rámnézett.
-Azt hiszem végeztünk, de félek, nem mondhatom ,hogy örökre! -Kicsit pesszimista voltam de hát ilyennek is kellett lenni.
Hirtelen feleszméltem.
-A csomag? -Lyra-nál volt de őt vissza küldtem és most nem lehetett nála. Rémülten forgattama fejem mikor észrevettem, hogy Sophy mentette meg.
-Ó, Sophy! Szuper vagy! -Fújtam ki magam. Egy percre nagyon megijedtem. De most már vége, így tovább indulhattunk.
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)   Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 2:39 pm

Már majdnem lejártuk lábunkat, mikor már órák óta csak mentünk, és mentünk Clover felé, azonban még Oshibanát sem értük el, na de máris akadtak útonállóink. 3 fiatal fickó, vékony testalkattal megáldva, ámbár nagyon sötét árny lebegett fejük felett. Ránk, pontosabban a csomagra fájt a foguk, azonban mi mindenféleképpen útjukba álltunk volna, így egy összeget felajánlva, próbáltak minket megzsarolni. Viszont még mielőtt lereagálhattuk volna az ajánlatot, újabb banda érkezett, egy másik irányból, kiknek feltehetően szintén a csomag volt acélpontjuk. Őrült licitbe kezdett a két csoport vezetője, majd egymásra támadtak, és mágiájuk segítségével tépték, szaggatták ellenfelüket.
Már csak négyen voltak ténylegesen az utunkban, mert hát biztosra vettük, a vezérek kinyírják egymást. Nos, ez a négy ember tanácstalanul állt a helyzethez, aztán végre kapcsolt az egyik is, másik is. Mindeközben Pictor kulcsa már kezemben volt, és szorongattam, hogy melyik pillanatban lesz szükség rá. Az egyik Lyrát akarta eltenni láb alól, bár nem csodálom, végtére nála volt a csomag.
- Pictor Kapuja, nyílj meg! – mondtam a megszokott varázsigét, s feltártam lelkem kapuját, ki segítségemre sietett azon nyomban, ellenben még mielőtt Mirandáék segítségére küldhettem volna, nekünk is ellenünk támadt. Mégpedig a másik három fickó egyikének képében.
Mira hamar térdre kényszerítette azt, melyik őt akarta ostromolni, Firmus pedig magára vállalta a két Skorpiós fickót.
- Nekem csak ezt hagyjátok?! – Nyafiztam, mert unalmasnak ígérkezett a harc ezellena…. A balfácán ellen.
- Monsieur, kérek egy hálóvetőt! – S már festette is, majd a kész tárgy kezembe huppant. Ekkor a hálót kilőttem a felém rontó férfira, mely inkább csak lábait kötözte össze, ám így is felbukott, s megfigyelhette a talajt közelebbről, talán még egy hangyát is látott elmenni az orra előtt.
- Transform elephant! – Hallatszott hirtelen a földre került férfi felől, amire kitágultak a szemeim. ~ Ilyen nincs… ! ~ Bámultam felfelé a felém magasodó szürke elefántra.
- Húúha… - Hallottam Miranda felől, de nem tudtam oda koncentrálni, ugyanis ezernyi gondolat cikázott az agyamban, hogy mégis mit csináljunk egy elefánt ellen?
- Monsieur… Kérek egy nagyon hosszú, és erős kötelet! – Mivel más nem igazán jutott eszembe, így elterveztem, hogy lábait összekötve leterítem a földre. Az állat már rontott volna felém, mikor a kötél egyik végét, egy közeli fa törzséhez akartam kikötni. Már nagyon közel volt, mikor végre sikerült, aztán egy tigris bukfenccel eltűntem útjából, ő pedig nekirohant a fának. Szerintem nem sok híja volt, hogy a fa gyökerestől kijöjjön a földből, így örültem, hogy a behemót nem nyomott agyon. A kötelet kezemben szorongatva szaladtam egyik oldaláról a másikra, majd a fa felé, s vissza kiindulópontomra. Ekkor megrázta fejét, mintha észhez tért volna, és rám bámult hatalmas, szürke szemeivel. Újból, és újból lejártam azt a kört, s ekkor már ki akart szabadulni, éreztem, ahogy ránt a kötélen, egyszer-kétszer sokszor, s egyre erősebben. Tudtam, hogy a kötél annyira szorít neki, hogy fáj is, és hogy szabadulni, csak nagy szerencsével lenne képes, így festőmet visszaküldtem a kapujának túloldalára, s Loke-t hívtam elő.
- Sophy~.. Idézhetnél gyakrabban. – Nyavalygott nekem, és közben ölelgetett.
- Loke…, kiütnéd nekem? – kérdeztem néhány perccel később, mikor már meguntam, hogy sír, mire ő komolyra váltotta arcát, és az elefánt felé közeledett. Majd aztán Regulusával akkora ütést vitt be neki, hogy még a kötelek is megadták magukat, s az elefánt magasra szállt, a levegőben pedig a mágus valódi alakjába tért vissza. Hatalmas csapódással jelezte, ő elfáradt, már nincs kedve harcolni tovább. Egyébként Lyra nemrég futkározás közben elejtett hárfáján landolt, ami össze is tört, én pedig szégyelltem magam.
- Köszönöm! – Köszöntem meg lelkemnek, egy mosoly kíséretében. Aztán eszembe jutott Miranda, meg Lyra. A szellem kezében tartotta a dobozt, mely valójában a csomag volt, s úgy menekült az üldözője elől, akit meg Miranda kergetett, s mikor beérte, megpróbálta hangmágiájával kiiktatni az illetőt. Előttünk készültek elfutni, ám Lyra megbotlott az elefántos férfiben, s felbotolva, Mira nyugtató szavaival kísérve, visszatért a saját dimenziójába. A szerencsénk csak annyi volt, hogy levegőbe hajította a csomagot, az pedig nem messze tőlem akart landolni. Én elkezdtem futni, hogy hátha még elérem, s mázlim volt, ugyanis tényleg elértem, még akkor is, ha vetődnöm kellett utána. Közben a vízmágus is felbotlott társában. Miranda pedig hatalmas sikollyal kínozta őket a megadásig.
A leányzó örömtáncot járt, azonban csak később jutott eszébe a csomag. Kétségbeesetten kereste, én pedig kezemben felemeltem, hogy megvan.
- Ó, Sophy! Szuper vagy! – Kicsit elpirultam, és zavart mosoly volt arcomon, ám nem tartott sokáig, elvégre győztünk, és ez az érdekes. A két banda vezetője a földön volt, teljesen kikészültek a másik támadásaitól, ám egy kötél cafattal – ami nem volt olyan pici, mint a „cafat”-ról hihető-, összekötöztük a négy balféket, pluszban még hozzá egy fához.
Firmus egy kissé kifáradt a küzdelem során, bár számítottam rá, hisz nem kellett volna magára vállalnia két embert is, csapatmunkával is elérhettük volna ugyanezt a hatást. Most már mindegy, a fő hogy úgy tűnik, jól van ő is, közben pedig bólintással jeleztem, ezzel pedig nyugtattam meg, hogy mi is jól vagyunk. Loke, hogy már úgy látta, nincs rá szükségem, elköszönve távozott is, majd mi újból elindultunk Oshibana irányába.

Vissza az elejére Go down
Elfman
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Elfman


Hozzászólások száma : 315
Aye! Pont : 1
Join date : 2010. Sep. 20.
Age : 35

Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)   Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 5:58 pm

Győzelmetek után a jól megérdemelt nyugalom jön. Oshibanáig semmi érdekes nem történik, de mivel ide már késő délután érkeztek, úgy döntötök, csak holnap folytatjátok utatokat. Oshibanában már félúton jártok Cloverig, de teljesen nem nyugodhattok meg, mert időnként csuklyás, komor alakokat láttok, amint titeket figyelnek... Közelebb persze nem merészkednek hozzátok, pedig idegesen sutyorognak és hevesen noszogatják egymást. A város egyébként nyugovóra készül, mindenki siet, hogy mai utolsó dolgait elintézze, az üzletek pedig zárni kezdenek.

A napból hátralevő pár órában keressetek magatoknak szálláshelyet, és a biztonság kedvéért készüljetek fel az éjszakára, hátha megint megtámadnának titeket.
Vissza az elejére Go down
Miranda Skyfire
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus



Hozzászólások száma : 122
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 12.
Age : 27

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)   Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 7:20 am

"Vége hát a harcnak, és mién a győzelem. De még nincs pihenés amíg a kezemben legalább 50.000 ékkő nem terem." Most Sophy kezdte el cipelgetni a csomagot. Az én oldalamat még mindig szúrta a kíváncsiság, hogy mi lehet benne. De mivel a jutalom fontosabb volt nem törődtem vele. Nos, a győzelem után el is indultunk Oshibanába. Én persze nem bírtam ki beszéd nélkül.
-Szuper voltál Firmus! Az a szuper fény mágia...ugye az volt? És te Sophy! Végre láthattam Leo-t élőben! Nagyon helyes! Kezdtem el a beszélgetést. Út közben az is érdekelt ,hogy vajon hány ellensége lehet annak a embernek. És még hányan támadnak ránk. Igen, csak zúgtak a fejemben a gondolatok (ami ritka), a többiek örülhettek is neki, hogy nem jártatom a szám. Gondolkodásom végéhez értem, mikor megérkeztünk az említett városba. Már este volt, úgyhogy már nem volt sok ember az utcán.
-Sophy, ugye Cloverba tartunk? És az messze van? -Kérdeztem meg a földrajz tanárnénimet, majd körbenéztem és hirtelen feltünt, hogy mennyi csukjás ember bámul minket. Odasétáltam Firmushoz, és belesúgtam a fülébe egy röpnyi mondatot.
-Firmus, ezek figyelnek minket. Mit gondolsz? Szerinted este ránk támadnak? Fel kellene készülni az estére, és mihamarabb megkeresni a hotelt! -Mondtam neki halkan, majd jobbra fordultam és hirtelen magam előtt találtam a hotelt.
-Azta, ez szép! -Mormogtam magamnak. Miután bejelentkeztünk, Sophy-t elhúrcoltam a lány fürdőbe, hogy egy kicsit lazúljunk el. Persze a kulcsainkat magunkal hoztuk a biztonság kedvéért. És a nagy fürdő is megfelelt Aquairus megidézésének. Firmus közben elvált tőlünk. Kicsit féltettem őt, de hát ő sem gyenge ,hisz a Blue Pegasusba sem engednek be akárkiket...


//Hát ennyit tudtam kihozni magamból ^^" de igyekszek szj-ben is fejlődni.//
Vissza az elejére Go down
Firmus Kakte
Elemi mágus
Elemi mágus
Firmus Kakte


Hozzászólások száma : 249
Aye! Pont : 31
Join date : 2010. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Mindig két lépéssel Bob Mester előtt

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 6
Jellem:

Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)   Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 6:56 pm

Gyorsan faltuk a kilométereket, mintha tudat alatt minél messzebb akartunk volna kerülni a támadás helyszínétől. Most Sophy vitte a csomagot, ami nem zavart különösebben, Miranda pedig mágiánkat dicsőítette és mindenfélét kérdezgetett. Kicsit akadozva válaszolgattam neki, mert még mindig a csata hatása alatt voltam. Bal kezem még mindig remegett egy kicsit az adrenalinszünet hatására és talán dadogtam is kicsit. Ez volt az első harcom a klán színeiben, ahol egyedül saját mágikus képességeimre voltam utalva és őszintén megvallva kicsit megijedtem. Amikor egyedül nekirontottam a két fickónak, csak a dicsőség járt a fejemben, és eszembe sem jutott, hogy bajom eshet. Az árnyékmágus fickó gyorsan rácáfolt naiv gondolataimra és megmutatta, hogy milyen sebezhető is vagyok. Nemcsak magamat sodortam veszélybe, hanem a lányokat is. Mi lett volna, ha segítségre van szükségük, amíg én csak a magam dolgával törődöm és vajon észrevettem e volna, ha bajba kerülnek.
- Felesleges ezen rágódni. – zártam le magamban a kérdést és megfogadtam, hogy ezentúl nyitott szemmel járok és nincs több magánakció.

Már nem lehettünk messze Oshibana-tól, amikor az első csuklyás alakot kiszúrtam az egyik útszéli fa mellett. Csak egy pillanat volt az egész, aztán bele is olvadt az árnyékba.
- Ezek szerint követnek minket. – állapítottam meg nagy bölcsen, pedig várható volt, hogy nem fognak leállni egy támadás után.
Nem tudom, hogy a lányok kiszúrták e követőinket, de ha igen nem adták tudtomra. Én sem akartam egyelőre szólni nekik, mert a rejtélyes fickók távol maradtak tőlünk. Jobb nem pánikba esni.
- Sophy, nem volt ijesztő az az elefántmágus? – kérdeztem útitársam felé fordulva, csak hogy én is mondjak valamit, mert Miranda nem beszélt egy ideje, ami nála a komoly gondolkodás jele volt.
Legalábbis az én tapasztalataim szerint. Készségesen válaszolt kérdésemre, de már nem jutott időm a beszélgetés folytatására, mert Miranda magához tért és cloveri úticélunk után érdeklődött.
Sophy elmondása szerint Oshibana a következő megálló, ahol megszállhatunk estére, hogy reggel kipihenten indulhassunk tovább. Körülbelül ekkor szúrhatta ki Miranda követőinket, mert halk sikkantással felén fordult.
- Firmus! Ezek figyelnek minket. Mit gondolsz? Szerinted este ránk támadnak? Fel kéne készülnünk az estére és mihamarabb megkeresni a hotelt. – suttogta fülembe kérdéseit.

Először is megdicsértem, amiért észrevette üldözőinket.
- Nincs jobb egy kis sikerélménynél a nap végén. – jutott eszembe az apám által mondogatott helyi szólás.
Ennek a fiatal lánykának pedig nem árt a bíztatás. A támadás ötlete bennem is felmerült már, de Miranda ötlete miszerint egy szállóban várjuk be a támadást, nem is olyan rossz ötlet. Ez még a mi malmunkra hajthatja a vizet.
Fél óra alatt meg is érkeztünk Oshibana fényárban úszó városába. Sophy vezetésével meg sem álltunk az egyik általa választott szállodáig. A hely gyönyörű volt. Nem is nagyon jutottam szóhoz. Gyorsan lerendeztük a check-et a pultnál, és már indultunk is szobánk felé. Közös megegyezéssel egy nagyméretű szobát választottunk. Jobb, ha nem válunk külön.
Belépve fényűző nappali fogadott minket és egy kisebb hálószoba.

- Tiétek a hálószoba lányok, és majd alszom a kanapén. – mondtam nekik.
Etikai és védelmi szempontból is ez tűnt bölcsnek. Ha esetleg ránk rúgják az ajtót, jobb, ha nem egy kupacban találnak minket.
Miután lecuccoltunk, a lányok elvonultak a női fürdőbe. A csomagot nem tudom hova tették, de nem is nagyon izgatott. Én a férfi fürdő felé vettem az irányt. Igyekeztem a tisztálkodással, mert úgy éreztem figyelnek, ami a párafelhőben nehezen kivitelezhetőnek tűnt, de nem lehetetlennek. Óvatosan pásztázva környezetemet, folytattam karom szappanozását.
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)   Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Icon_minitimeKedd Nov. 02, 2010 10:24 pm

Firmusra picit haragudtam meggondolatlansága miatt, de még így is örülök, hogy jól van, nem hiába mondta Miranda, hogy még újonc a klánjuknál. Azonban úgy gondolom, ezt már nem kéne hántolgatnom, ha még egyszer ebbe a hibába esik, úgyis ott leszünk, hogy segítsünk, addig meg ezen nem kell senkinek sem paráznia. Kicsit lassabban haladtunk, hogy Firmusnak sérülései voltak. A csomagot pedig nálam hagyták, melyet gyorsan táskámba raktam; csoda hogy ennyi hely volt még benne…
Mirandának nagyon tetszett Kakte mágiája, áradozott is róla egy sort, aztán ő is elhallgatott, s csendben folytattuk a hosszúnak ígérkező sétát. Nem voltunk messze az utunk felénél elterülő, Oshibana nevű várostól, már a fényei is látszottak, azonban nem csak ez tűnt fel, hanem még megannyi sötét alak a környezetünkben, kik minden bizonnyal a nálam lévő csomagra hajtanak, akár az iménti alakok.
Firmus idétlen kérdést idézett hozzám, bár megeshet, ez csak az én szögemből tűnt annak, elvégre megannyi sokkal ijesztőbb szörny leselkedett rám, mikor még Vizimában voltam.
- Nem, nem volt ijesztő… Tudod, ha majd legalább annyit látsz, mint én, akkor te is azt mondod majd, hogy egy alacsony színtű elefánt mágus semmiség, a tapasztalataidhoz képest. Megeshet az is, hogy ezen a „küldetésen” már találkozol olyannal, amire azt mondanád, hogy rémálmaid egyik főszereplőjének is elmenne... – Magyaráztam egy vidám mosollyal számon. Válasz nem igazán érkezett, nem is volt szükséges, Mira szakította meg a társalgást, először azzal, hogy intézett hozzám még egy kérdést.
- Ja, Cloverbe megyünk, és ha elértük Oshibanát, akkor leszünk pontosan félúton. Legalábbis ha jól emlékszem. De Oshibanában estére meg kell állnunk, éjjel veszélyesebb kinn…, és kipihenten sokkal, de sokkal nagyobbak az esélyeink másnap. – Táskámban kezdtem el kotorászni, majd előkaptam valami útikalauzt, még anno abból az időből, mikor klánt kerestem magamnak. – Ezen jelölve van megannyi szálló… - Mondtam volna Mirának, ki akkorra már nagyban Firmusnak suttogott valamit, mire aztán a fiú megdicsérte. Olyan tapasztalatlannak tűnnek nekem még mindketten, de szerintem korban idősebbek, mint én.
Végre velem is megosztották a tervet, mire én a térképen megjelölt szállók egyikét ki is választottam eme megtisztelő feladatra.
Megérkeztünk, utunkat pedig azonnal a szálloda irányába vettük. A fényárban úszó utcákat végig róva, egy hatalmas, még pompásabb épület előtt álltunk meg Társaim lélegzete elállt, én pedig mosollyal nyugtáztam, mikor végre magukhoz tértek, s beléptünk az épületbe. Hatalmas, nappali tárult el előttünk, s egy kis recepciós pult, hol kiválasztottunk egy szobát. Egyszobásuk volt már csak, elég felkapottak. Firmus felajánlotta, hogy övé a kanapé – mert az is volt benne-, a hálószobát meghagyta nekünk, ahol egy hatalmas francia ágy volt a szoba közepén. Lepakoltuk a cuccokat, én pedig egy vészhelyzetre előkészített fürdőruhát magamra aggattam, mert már voltak terveim. A csomagra vigyáznia kell valakinek, Pictorra nem bíznám, Lyrát nem tudom, milyen sűrűn idézheti meg Mira.., Aquarius megint kilőve, Canes Vanetici is, Dolphinus is, így részemről maradt Loke. Azonban Loke nagy perverz hírében áll, így kell a fürdőruha, még akkor is, ha ő maga nem jön be a fürdőbe.
Mira egyenesen a fürdő felé rángatott, míg buja szellememnek ecseteltem, hogy a nappaliban legyen, szemét le ne vegye a csomagról, s ne hagyja, hogy bárki hozzányúljon, esetleg megsértse azt. Csak bamba bólogatást kaptam válaszul, de nekem elég volt, engedtem Miranda húzásának, aki egyenesen a női forró vizes fürdőbe rángatott.
Ő egy kis hokedli féleségre ült, míg én megmostam szivaccsal a hátát.
- Szép bőröd van… - mosolyogtam. – bezzeg az enyém, száraz – nem értem miért, pedig rengeteget kenegetem krémmel.
Aztán szerepcsere, majd bele a vízbe, mártózni, lazulni.

Vissza az elejére Go down
Elfman
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Elfman


Hozzászólások száma : 315
Aye! Pont : 1
Join date : 2010. Sep. 20.
Age : 35

Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)   Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Icon_minitimeSzer. Nov. 03, 2010 9:36 am

Az éjszaka gyorsan és csendesen megy el, Firmus álmát a kanapén semmi sem zavarja meg.
Reggel a kijelentkezés után indulhattok is tovább, egyenesen Clover felé. Úgy látszik nincs szerencsétek, mert hamarosan megint csak utatok állják... Méghozzá három, hozzátok hasonló korú mágus az, akik rátok is támadnak, szinte szó nélkül. Ketten gyorsító mágiát és pusztakezes ütéseket használnak, a harmadik pedig szélmágiát. Önkéntelenül is párharcokká fejlődik a harc (válasszatok ellenfelet), és nagyon is érződik, hogy erősebbek nálatok.

Postotok egy vereségbe hajló helyzetig tartson.
Vissza az elejére Go down
Miranda Skyfire
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus



Hozzászólások száma : 122
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 12.
Age : 27

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)   Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Icon_minitimeSzer. Nov. 03, 2010 1:11 pm

-Valóban? Hát igen, nem hiába a Blue Pegasusi szépség szalon a legjobb! Ha gondolod egyszer elnézhetsz oda! Biztos segítenek a panaszodon! -Válaszoltam Sophy-nak, majd belementünk a medencébe. Miután kipihentük magunkat, egyből mentünk is aludni. A csomagot még mindig Sophy-nál hagytam, és én meg mentem csak úgy átlagosan aludni. Reggel már indultunk is tovább.
-Firmus jól aludtál a kanpén? Ne hogy fáradt legyél miattunk! Akkor bűntudatom lenne.. -Szóltam oda Firmus-nak, majd Sophy mellé sétáltam. -Remélem nem vagy mérges ,hogy elfoglaltam az egész ágyat éjszaka! Megszoktam ,hogy nagy helyem van! -Kértem bocsánatot Sophy-tól, mivel este jól lelöktem az ágyról. Az utunk végéhez közeledtünk, mikor hirtelen a semmiből egy sebesség mágus támadt rám. Én hátra ugrottam és a kulcsaimért nyúltam, de észbe kaptam, hogy nincs a közelembe víz, így nagy bajban vagyok. Miközben elbambúltam a mágus máris belémcsapott jópárszor. Én nem tehettem semmi mást mint ,hogy a hangmágiához fordulok.
-Howling! Howling! Howling! -Kezdtem bele a támadásba. A mágus egy jó adagot kapott a hanghullámból, de mégis talpon maradt. A támadások után jól kifáradtam, hisz a hangmágiát még csak alap szinten tanulom és a leggyengébb támadás is nagyot levesz az energiámból. A mágus ezt kihasználva egy óriási nagyot belémrugott amitől én kb. egy jó 18 métert estem. A rugás után még feltudtam álni, de már semilyen mágiát nem voltam képes használni. A mágus egy utolsó rugást adott belém, amitől elájultam. Az utolsó pillantásomat Sophy felé intéztem. Egy kis kedves mosolyt villantottam rá, amiben benne volt a "Mindent bele" tekintet is.
Vissza az elejére Go down
Firmus Kakte
Elemi mágus
Elemi mágus
Firmus Kakte


Hozzászólások száma : 249
Aye! Pont : 31
Join date : 2010. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Mindig két lépéssel Bob Mester előtt

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 6
Jellem:

Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)   Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Icon_minitimeCsüt. Nov. 04, 2010 4:03 pm

- Ááááááá! – ásítottam egy hatalmasat, majd felkászálódtam a kanapéról.
A szoba még sötét volt, ezért gyanítottam, hogy én keltem elsőnek. A lányokat nem akartam felébreszteni, ezért halkan magamra kapkodtam ruháimat, és egy törölközőt a vállamra csapva elmentem kicsit rendbe szedni magamat. A fürdő vize kellemesen felfrissített, úgyhogy gyorsan magamhoz tértem. Visszasétáltam a lakosztályunkhoz, majd halkan beosontam, kezemben egy alig pislákoló fénygömbbel, hogy navigálni tudjak a sötétítők miatt még mindig félhomályos szobában.
Meglepetésemre, már a felkelő nap kellemes fényei táncoltak a szoba falain, vidám madárcsicsergés kíséretében. A lányok már a kis dohányzóasztalnál ültek, és a minibár éléskamrájából falatoztak.
- Szépjóreggelt a hölgyeknek! – köszöntöttem őket és gyorsan eltüntettem a fényt kezemről.
- Remélem, nem bánjátok, ha csatlakozok? – kérdeztem a reggeli elemózsia felé kacsintva, mert kezdtem éhes lenni.

A jóleső reggeli után, gyorsan útra keltünk, hogy még sötétedés előtt Clover-ba érjünk. Sophy elintézte a kijelentkezést, én pedig kinéztem az utcára, hátha észreveszem tegnapi követőinket, de csak a lassan élénkülő reggeli forgalmat láttam. Alig hagytuk magunk mögött a várost máris előtört Mirandából a beszélhetnék.
- Firmus, jól aludtál a kanapén? Nehogy fáradt legyél miattunk! Akkor bűntudatom lenne. – fordult felém, kicsit elpirult arccal.
- Köszönöm, jól aludtam. Nem örülnék, ha bűntudatod lenne. – ajándékoztam meg egy mosollyal, majd összeborzoltam a haját.
Mosolygott, majd Sophy felé fordult. Az ágyról lelökős sztorit hallva, majdnem elröhögtem magamat, de végül sikerült egy mosolyba szorítanom jókedvemet. Szegény Sophy-nak biztos jó éjszakája volt.
Kedélyesen bandukoltunk tovább, de alig múlt dél, amikor három emberke közeledett velünk szemben az úton, ami rögtön felkeltette gyanakvásomat, mert eddig senkivel sem találkoztunk ma az úton.

Mire reagálhattam volna, akár egy figyelmeztetés erejéig, egy szélroham elsodort a lányoktól és egy közeli tölgyfa felé repített. Miranda éppen egy kezén mászó katicával volt elfoglalva a támadás kezdetén, de meglepően gyorsan egy hangtámadással reagált a felé sebesen közeledő támadóra. Sophy is gyorsan harcra kész lett, de nem tudtam figyelemmel követni őket, mert megérkeztem a fa törzsének számító végállomáshoz. Nagyot nyekkenve terültem el a fáról lecsúszva, a még mindig nedves avarban. Megráztam fejemet, hogy kicsit magamhoz térjek, és felálltam. Sikerült megpillantanom támadómat. Magas fiatal lány volt, feketébe öltözve, kezében bottal. Intésére újabb szélroham indult felém, de még idejében sikerült félrevetődnöm a támadás elől, ami miszlikbe aprította a mögöttem lévő szerencsétlen fát.
- Tehát semmi ismerkedés? – kérdeztem tőle vigyorogva, miközben egy vakító támadásra készültem.
Nehéz volt magabiztosnak tettetnem magamat, mert még mindig féltem egy kicsit, de ezzel is igyekeztem szemmel láthatóan képzettebb támadómat kibillenteni.
- Nem vagy az esetem szépfiú! – kacsintott rám az ismeretlen csajszi, majd nevetni kezdett.
Csak ennyi időre volt szükségem, hogy a tenyeremben gyűjtögetett fényt szabadjára engedve előnyösebb helyzetbe tornázzam magamat. Elengedtem a vakító fényt, ami ellenfelem felé tört, én pedig izgatottan vártam az eredményt.

Az eredmény lehangoló volt. Fénysugaraimat elsodorta egy vad szélroham, de annyi értelme azért volt, hogy Miranda támadója a szeme elé kapta kezeit, majd hörögve ledőlt a főbe. Szegény lány szintén ott feküdt, látszólag ájultan. Reméltem rendben van, és Sophy-ra akartam nézni, de egy újabb szélvihar megint elkapott, és támadóm felé sodort. Kezemet leszorította a természet eme kőkemény ereje.
- Kedvesem, ne aggódj a többi lány miatt. Itt vagyok neked én! – lebegtetett magához közel ördögi támadóm, majd adott egy csókot az arcomra.
Ezen teljesen meglepődtem, még a szám is tátva maradt. A lány elnevette magát reakciómon, majd még mindig kacagva össze-vissza dobált nyers szélerejét kihasználva. Minden erőmmel küzdöttem, de nem tudtam kitörni a fogságból. Olyan volt, mintha hullámvasúton ülnék.
- A lánynak jó hasznát vennék Akane Resort-ban. – röppent át agyamon, de egy hat méteres zuhanás után, megint vészesen közeledtem egy fához, ami hasonló volt, mint nemrég megismert rokona.
A lombkoronában landoltam, majd az ágakon áttörve a földbe csapódtam. Ruhám szanaszét szakadt, de ez volt a legkisebb problémám. A földön feküdve láttam, ahogy a csajszi mosolyogva felém sétál, kezében a botját pörgetve, de egyelőre képtelen voltam megmozdulni. Csak vártam a végkifejletet, amíg maradék erőmet megpróbáltam összeszedni...
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)   Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 11:18 pm

Miranda ajánlatára elmosolyodtam, aztán mikor a vízbe szálltunk, végre beugrott, hogy mit is válaszoljak.
- Akkor majd egyszer mehetnénk együtt, oké? – közben kifújtam magam, míg egy kőnek dőltem hátammal.
A forró fürdőt követően törölközőbe csavarva kimentünk az öltözőbe, aztán ott fehér köntösbe burkolóztunk. Visszamentünk a lakosztályunk nappalijába, hol Loki rendszerint olvadozott egyet, elvégre, ha rajtam múlik, soha nem lát hasonló öltözékben. Ha megtudná Shade, hogy hogyan mutatkozom másik férfi előtt, egyenesen ki is nyírna, vagy talán csak Lokit…
Oroszlánom sértetlenül visszaadta a csomagot, miután komolyan rászóltam, hogy ne bámuljon már minket ennyire, és ne is csorgassa a nyálát. Mielőtt elindultunk az ágy felé, visszaküldtem Lokit, nem akartam, hogy még több erőm kárba menjen. Firmus még sehol sem volt, bizonyára ő is a fürdőben áztatja még magát. Jobb is, ha kipiheni kellőképp a mai fáradalmakat, elvégre nem kis terhet vett a vállára jó néhány órával ezelőtt.
Miranda hamar bealudt, én pedig csak mellette feküdtem, gondolkodtam, ám azt se sokáig, hamar arra jutottam, hogy innom kell valamit. Kimenve a szálló bárjába, az éjjeli ügyeletes pultostól kértem egy kávét, ugyanis a baracklére azt mondta, hogy nincs. Nem kedvelem kimondottan az ízét, de megittam. Már energiával feltöltve lépkedtem vissza a lakosztályba, ott pedig egy koromsötét nappali fogadott.
~ Szóval Firmus már visszaért. ~ állapítottam meg magamban, míg átlopóztam Mirandához. Az ablakon halvány holdfény szűrődött be. Mira addigra nagyban keresztbe feküdt az ágyon. Hagytam pihenni, elvégre őt is kellőképp fárasztotta a támadás. Én valahogy cseppet sem érzem magam fáradtnak, talán a kávé teszi, szóval az egyik sarokban árválkodó fotelben helyet foglaltam. Elmélkedtem a ma történteken, és hogy holnap merre is kell majd mennünk. Néha megijesztett Mira, hogy álmában motyogott valamit, de erről ő biztos nem tud.

Reggel, még mindig a fotelben voltam, bár már kissé szenderegve, és így is csak a madarak őrült csicsergése riasztott. Kitotyogtam a nappaliba, hol Firmus kanapéja állt, természetesen már nélküle, fogalmam nem volt, hova tűnhetett. Próbáltam nem aggódni, hogy mi történhetett vele, de fejemben mindvégig ott motoszkált a gondolat, hogy elrabolták. Egy fura kis cetli nyugtatott meg, mely az egyik dohányzó asztalkén díszelgett, hogy elment a fürdőbe.
- Aggódjon érted az ember...! – Morgolódtam magamban. Mira még mindig az igazak álmát aludta, így nem volt más választásom, mint az öltözést követően lesétálni a bárba. Ott mindenféle kaját szedtem össze, ugyanis fogalmam sem volt, melyikük mit szeret. Mikor végre visszacipekedtem, Mira is hót komótosan lépkedett kifelé, ám a kaja láttán feltöltődött ő is. A szendvicsek készítésekor toppant be Firmus barátunk is.
- Szép jó reggelt a hölgyeknek! Remélem, nem bánjátok, ha csatlakozok? – Néztem felé.
- Nem, persze, egyél csak, amit szeretnél. – Kínáltam fel a sok ételt Firmusnak.
Én ugyan nem voltam éhes, de hogy ne gyengüljek emiatt, egy sima vajas kenyeret nagy nehezen bár, de legyűrtem a torkomon.
Hamarosan már teljes hadirendben álltak a többiek a szálloda előtt, és várták, hogy kijelentkezzek. A recepcióssal intéztem a dolgot, viszonylag igen hamar is, nem várattam őket túl soká. Útnak eredtünk; a városhatárt éppen csak elhagyva, Mirandának eszébe jutott, hogy Firmus miattunk szorult az éjjel a kanapéra. Bűntudattal fenyegetőzött… Hála égnek Firmus megnyugtatta, hogy semmi gondja nem volt, jól aludt. Nem sokkal ezután, egy feltételezett sztorit mondott el. Igaz, ő nem tudta, hogy kimentem a bárba az éjjel, szóval nem is csodáltam, hogy logikája ezt a lehetőséget dobta ki.
- Ugyan-ugyan…, nem estem le, kimentem a bárba. … Meg egyébként sem voltam álmos. – mentegetőztem. Igazából, még most sem érzem magam fáradtnak, bár lehet az előző napokon túl sok szunyával töltött idő miatt van ez így, vagy tényleg csak azért, mert veszély érzetem cseppet sem csillapodik.
Nagyjából negyed-félúton lehettünk már Clover felé, mikor is velünk szemben feltűnt három vészjósló alak.
- Végül is, várható volt… - sóhajtottam hatalmasat, míg nadrágom farzsebéből előhalásztam Pictort. Mirandára azonnal rávetette magát az egyik illető, melyről, mint kiderült, sebesség mágiát alkalmaz. Firmust is hamarosan egy széllöket söpörte el, majd vágta egy fához.
Nem értem rá igazán törődni velük, reménykedtem benne, hogy meglesznek nélkülem is.
Felém pajzán hangok érkeztek, a harmadik alak volt. Egyik percben még ott állt, másikban pedig pontosan előttem, kezével fogva államat.
- Kis tündér fattyú… – kezdte, mikor észrevette nyakamon a klánom jelét. – Most meg fogsz halni. – mondta óriási, fülig érő vigyorral arcán.
- Pictor ka… - nem hagyta, hogy befejezzem, hatalmas gyomrossal jutalmazta ellenállásom legapróbb jelét is. Egy kicsit hátrébb hőköltem, gyomromat szorítva. Már volt egy olyan érzésem, hogy ez a mostani küzdelem még csak kicsit sem lesz annyira sétagalopp, mint a tegnapi. ~ Na, még egyszer – Festő Kapuja… - és megint beleszakított, most egy oldalról érkező rúgás terített le. A földön egész szépet csúsztam, ám ekkor aranyos sárga fény csillant fel farzsebemben: az Oroszlán kulcsa volt. Előttem megjelent a mágikus köre, majd ő maga is.
- Lo… Loke? – néztem rá kérdőn.
- Nyugi Sophy… megvédelek. – Mosolygott rám szellemem. Ekkor megjelent jobbja felől a sebesség mágus, s lábával gyomron óhajtotta térdelni. Loke nem bízta a véletlenre, a mágust azonnal gyomron találta az ökle, majd a Regulus segítségével arrább repítette. A mágus most hátulról indította támadását, s sikeresen ki is gáncsolta szegény Leomat.
- LOKEE! – Kiáltottam oda, mert aggódtam érte. Addigra már feltápászkodtam, futásnak eredtem. Ám még mielőtt elérhettem volna hozzá, elém állt a mágus.
- Sehova nem mész, kicsi, drága, tündér Sophy. – Legszúrósabb tekintetemmel bámultam rá, láttam, hogy Loke hátulról készül megütni őt. Azonban mire az Oroszlán lesújtott volna, a villámfickónak hűlt helye volt. Ott állt mögöttem, karjaimat hátrafelé feszítette.
- Ááh… - nyögtem hangosan, de fogsorom összeszorításával próbáltam küzdeni a fájdalom ellen.
Engem, és szellemem is sarokba szorította, egész ügyes, s viszonylag gyorsan is sikerült neki. Nem igazán tudtam, mit tehetnék ebben a kétségkívül kedvezőtlen helyzetben. Feltekintettem, hogy megnézzem, a többiekkel mi van: Miranda a földön feküdt eszméletlenül; Firmus éppen várta a végső csapást a szél mágustól, és erőtartalékainak bontogatásával ügyködött. Egy messzi ponton feltűnt táskám is, melyben a csomag volt; azt még a legelső támadásnál ejthettem el.
Vissza az elejére Go down
Elfman
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Elfman


Hozzászólások száma : 315
Aye! Pont : 1
Join date : 2010. Sep. 20.
Age : 35

Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)   Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Icon_minitimeKedd Nov. 09, 2010 9:00 am

A világ hirtelen meglódul, majd meglepve látjátok, hogy senki sincs a közeletekben, teljesen kipihentek, sértetlenek és éberek vagytok. A szállítmányotok viszont eltűnt... a tolvajok sietősen távozhattak, mert rövid kutakodás után megtaláljátok tisztán látható nyomaikat. Azonnal utánuk vetitek magatokat, és hamarosan be is éritek őket. Pontosan azok az alakok, akikkel "harcoltatok"... azzal a különbséggel, hogy a szélmágus lány erősen kapkod levegő után, miközben két társára támaszkodik, menő magabiztosságuk pedig óvatosságnak adta át a helyét.
- Mondtam... hogy... legalább bilincseljétek... meg... őket... - lihegi, ahogy két társa finoman leteszi, és harcra készülve előre lép.
- Nyugi, Rika, pihenj egy kicsit.
Sophy ellenfele előhúzza a csomagot a zsebéből.
- Gondolom ezt keresitek... sajnálom, de nekünk is pontosan ez a csomag a megbízásunk... csak mi a valódi illetékes kezébe szállítjuk. Ha nem tudnád, mi a Lamia Scale mágusai vagyunk - mosolyog lekicsinylőn, ahogy bal karját felétek fordítja, felfedve a tetoválást - Remélem, hogy se a Blue Pegasus, se a Fairy Tail nem akar megakadályozni egy legális klánt a küldetése teljesítésében, csak azért, hogy rossz kezekbe juttassa a kőtáb... - gyorsan a szájára tapasztja a kezét.
- Te állat... ide figyeljetek srácok, nem akarunk balhét, különben már rég elintéztünk volna mindannyiótokat. Csak hagyjatok minket dolgozni.
A levegőben tapintható a feszültség, ahogy egymást méregetitek.

Dönthettek: visszaveszitek a csomagot, vagy átengeditek nekik? Harmadik lehetőségként társulhattok is velük, hosszas győzködésre beadják a derekukat, de kereken megtagadnak tőletek akárcsak egyetlen gyémántot is a jutalomból.
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)   Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 10:29 pm

Szalagszakadás… Egy réglátott, ismerős kép, ugyanaz, mint a támadáskor, ám testemen a sebek, horzsolások mind egy szálig eltűntek. Meglepő fordulat.
- Mi… Mi a fene történt? – kérdeztem kicsit kábultan még, míg felocsúdtam. – Hova… hát ezek meg hova tűntek? – Kérdeztem hirtelen, körbe tekintve, ám csak Mirandát, és Firmust láttam tőlem nem olyan messzire. Rajtuk se volt karcolás, vagy bármi más, még a ruháik is sértetlennek tűntek. Miranda újra energikusan rohant körbe, kérdezve engem, hogy a csomagot hova raktam.
- Izéé… - kicsit vissza próbáltam emlékezni, hogy mi is történt, így harcoltunk, aztán beugrott, hogy még az első pillanatok közt volt, mikor még a legeslegelső ütést kaptam, hogy a csomag távol repült tőlem, s egy fa tövében ért földet.
Mira végignézte az összes fát, hátha csak rosszra emlékeztem, ám egyik alatt sem volt…
- Ezt a pechet! – Sóhajtottam. – Biztos azok az álnok ficsúrok voltak… - Húztam számat, aztán megütötte fülemet Firmus hümmögése.
- Hát te meg mit keresel? - kérdeztem a fiútól, aki guggolva a földet vizslatta.
- Nyomokat. – Felelte kissé szűkszavúan, majd folytatta a keresést.
Fantasztikus ötletem támadt, elvégre tulajdonomban van a Canes Vanetici, és hát más hasznuk nem igen lenne, minthogy nyomokat kövessenek, ráadásul Firmusétól sokkal jobb a szaglásuk…
- Tárulj! – tartottam elém a kutyafalka kulcsát, majd nagycsomó ugató eb jött elő. Az egyik a lábamra ugrott fel, másik kettő pedig Firmust és Mirandát volt hivatott képe nyalni. A fiút meg is ijesztette az őt kiszemelő eb, ugyanis az annyira bele volt mélyülve a keresésbe, hogy fel se tűnt neki, hogy kis rosszaság elészalad, majd előröl, még csak nem is orvul, hátradönti. Arcába tolva nyálas nyelvét, üdvözölte.
- Heheheee – tört ki belőlem a nevetés, míg Firmus nyivákolását hallgattam.
Mikor végre elcsendesedtünk mindannyian, úgy gondoltam, indulni kéne.
- Kutyuk, kövessétek a hipermanók nyomait! – adtam parancsot a falkának, akik erre már oly izgatottan vártak. Mindegyik egyszerre lódult meg, egy irányba. – Siessetek, ha nem akartok lemaradni! – Kiáltottam vissza a többieknek, én pedig már a kutyák nyomában loholtam.
Hamarosan beértük a csapatot, kik cseppet sem szívélyesen fogadtak minket.
- Mondtam... hogy... legalább bilincseljétek... meg... őket... – Lihegte a nő, aki korábban Firmus ellenfele volt, majd leintette a társa, aki pedig Mira ellen küzdött.
- Nyugi, Rika, pihenj egy kicsit. – Vajon mit csinálhattak, hogy ennyire liheg szegény nő? Fogalmam nincs, ümm, de mindegy is igazából, amíg nincs az ereje teljében, addig nekem tökéletes a kialakult szituáció.
Az én ellenségem is ott volt, s támaszként szolgált a Rika névre hallgató nőnek, ki azóta teljes harci pózt vett fel ellenünk.
- Gondolom ezt keresitek... – Húzta elő zsebéből a csomagot. - sajnálom, de nekünk is pontosan ez a csomag a megbízásunk... csak mi a valódi illetékes kezébe szállítjuk. ~ Valódi illetékes? Miről beszél ez? ~ Ha nem tudnád, mi a Lamia Scale mágusai vagyunk - mosolyog elszállva magától, lenézve minket, míg karját felénk nyújtva, klánjelét be nem mutatja. - Remélem, hogy se a Blue Pegasus, se a Fairy Tail nem akar megakadályozni egy legális klánt a küldetése teljesítésében, csak azért, hogy rossz kezekbe juttassa a kőtáb...
- Te állat... ide figyeljetek srácok, nem akarunk balhét, különben már rég elintéztünk volna mindannyiótokat. Csak hagyjatok minket dolgozni. – Szakítja félbe társa.
- Mi bajotok? Ebből egy szót sem értek? Mi az hogy valódi illetékes? És miért lenne az a fickó, akinek nekünk el kéne juttatnunk „rossz kéz”? – Miranda is egy halom kérdést tett fel még utánam, persze annak a fickónak, kit ő a küzdelmük során, úgy ahogy kiismert.
- Hát márpedig tündérkém, ez az igazság, a rossz oldalon álltok. – Nyújtja rám a nyelvét az idióta perverz.
- Istenem… - sóhajtottam hatalmasat. Aztán Firmusra figyeltem, ki a lehető legjobbra kérdezett rá: magára a kőtáblára.
Nekik minden bizonnyal már elmondta a megbízójuk, mit tartalmaz a csomag, más különben nem tudnák. A csomagolás még mindig sértetlen.
~ De akkor vajon nekünk miért nem mondott részletet az a hapek? ~ Sajnos nevére már nem emlékszem ~ És miért volt annyira rejtélyes, ha a Lamiásoknak csak úgy felfedi egy másik a titkot.
- Firmus… - Súgtam oda neki, aztán Mirának is szóltam, hogy ő se maradjon ki a megbeszélésből. – Mirandaa! Szerintem, ne hagyjuk náluk a csomagot semmiféleképpen sem. Javaslom, járjunk az ügy végére. – fedtem fel nekik álláspontomat, mire mindketten megszólaltak, s szinkronban mondták: Pontosan ugyanerre gondoltam! Egymásra néztek, majd elmosolyodtak. Még alig vannak együtt a klánon belül is, de már összhangba kerültek, aminek én csak örülni tudok, végtére is, most az összjátékunktól függök én is.
A megbeszélésnek véget szakítva, komoly tekintettel az ellenfeleinkre néztünk. Most cseppet sem tűntek olyannyira vészesnek, pláne, hogy szél mágusuk ereje igencsak megcsappant. A sebesség mágusok sem tűnnek a legfittebbeknek.
- Ideadjátok a csomagot, vagy el kell vennünk? – tettem fel nekik a választási ehetőséget, majd vártam mit szólnak hozzá, reméltem, hogy jól döntenek, s ideadják, megkímélve minket a további fádozástól.


A hozzászólást Sophy Walter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 27, 2010 4:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Firmus Kakte
Elemi mágus
Elemi mágus
Firmus Kakte


Hozzászólások száma : 249
Aye! Pont : 31
Join date : 2010. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Mindig két lépéssel Bob Mester előtt

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 6
Jellem:

Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)   Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Icon_minitimeKedd Nov. 16, 2010 6:27 pm

Csak egy pislantás volt az egész.

Az egyik pillanatban még szakadtan fetrengtem a fa tövében és minden erőmet összeszedve készültem a végzetes csapás elviselésre, most meg itt ülök kipihenten, sértetlenül és kifogástalan ruházatban.
- Ez, hogy lehet? – suttogtam, miközben tenyereimet nézegettem.
A szélmágus lány a kezében tartott, ebben biztos voltam. Bármit tettem volna nem tudtam volna megvédeni se magam, se társaimat.
- Tényleg! A lányok! – kaptam fel fejemet, majd gyorsan körülnéztem.
Hihetetlen megkönnyebbülést éreztem, amikor láttam, hogy jól vannak. Sophy még mindig a fűben ült és szemében ugyanazokat a kérdéseket láttam, amik engem is foglalkoztattak, Miranda pedig mint egy rugós nyuszi máris talpon volt és társnője felé rohant.

A csomag eltűnt. Ehhez nem kellett hallanom a beszélgetésüket. Ha valami, hát ez biztos volt. Csakis a támadóink vihették el, ehhez nem kellett nagy ész. A helyzetet átgondolva, két dolog tört fel belőlem. A bosszú és a csomag visszaszerzése. Bár sötét érzelmek tápláltak, nem törődtem vele.

Feltápászkodtam, majd a tájat kezdtem el szondázni. Szinte rögtön a szemem elé került a távozók friss nyoma. Leguggolva vizsgálgatni kezdtem.
- Hát te meg mit keresel? – kérdezett rám Sophy, majd mellém sétált.
- Nyomokat. – feleltem neki kissé szűkszavúan, mert valami furcsa nyomra bukkantam.
Lehet, hogy lószar volt, de mivel már a kezemet beledugtam, már nem volt visszakozás. A szarmarkolás hatására megint megszűnt a külvilág számomra, amíg teljes káromkodáskészletemet átfutottam gondolatban. Épp a T betűseknél tartottam, amikor egy aprócska kutya ugrott nekem és felborítva az arcomat kezdte el nyalogatni.
- Hogy a tarisznyarák csípje meg a himbi…. – tört ki belőlem a meglepetéstől a lista következő tagja, de a lányokra való tekintettel abbahagytam a szavalást.
Sophy kinevetett, de nem tudtam hibáztatni, mert valószínűleg elég viccesen festettem az apró kutyával az arcomon. Parancsot adott nekik a nyomozás megkezdésére, azok pedig profikhoz illően rögtön a kívánt irányba fordultak.
- Siessetek, ha nem akartok lemaradni! – szólt hátra Sophy, majd a csaholó kutyák után eredt.
Mirandával összenéztünk, majd mi is nyakunkba kaptuk a lábunkat.

Hamarosan beértük a szemmel láthatóan kimerült csoportot. Biztos nem a velünk való csatában sérültek meg, mert a lány eléggé lestrapált állapotban volt. Én legalábbis biztos nem láttam el így a baját.
Az ezután következő beszélgetés még meglepőbb volt. Magukat a Lamia Scale mágusainak hívták és még a jelük is rendben volt látszólag.
Nem akartam belefolyni a beszélgetésbe, mert Sophy tapasztaltabb volt nálam, s ezért rábíztam az ügyet. Persze Miranda sem állta meg, hogy pár kérdést fel ne tegyen. Engem csak a „kőtábla” szó ragadott meg.
- Milyen kőtábla? Fejezd be, amit elkezdtél, kis barátom! – fordultam a szófosó „kollega” felé.
Valahogy nem tetszett a helyzet, Sophy fegyverbe hívó szava pedig egyenesen örömmel töltött el.

A már kicsit kiismert „barátnőmhöz” fordultam és egy gyors pillantással felmértem a környező fa helyzetet. Nem árt mostantól óvatosabbnak lennem.
Egymás szemébe néztünk és láttam, hogy valami megpattant benne. Talán a legyengült állapotából következett, nem tudhattam. Az biztos, hogy eddig tomboló dühöm elpárolgott. Inkább kíváncsi voltam ennek a lánynak a történetére, de ez majd talán csak a jövő lesz.
- Most más miatt vagyok itt. – emlékeztettem magamat, majd én is támadóállásba álltam.
- Ideadjátok a csomagot, vagy el kell vennünk? – mondta Sophy meglepően határozottan és ez volt a végső ultimátum.
Nem volt már visszaút…


A hozzászólást Firmus Kakte összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 20, 2010 8:32 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Miranda Skyfire
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus



Hozzászólások száma : 122
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 12.
Age : 27

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)   Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 3:20 pm

Aludni jóóó..Ám hirtelen felébredtem, és minden máshogy volt, mint eddig. A ruhám, a hajam, a kulcsaim, minden a helyén volt, és az ellenségek is eltűntek. Kicsit furcsáltam, de ugye Miranda vagyok, és ezért szaladtam is tovább.
-Sophy? Firmus? Ez olyan fura volt..álmodtuk? És Sophy, hol a csomag? -Kérdeztem lihegve.
-Nem hiszem. És a csomag...eltűnt. Pedig mintha ott lett volna, vagy inkább ott..vagy nem tudom! -Zavarodott meg Sophy is, majd pár percel később új bajtársakat hívott a csapatunkba. Három pici kiskutya termett itt a semmiből, majd közülük az egyik rámugrott, énmeg hátra estem.
-A RUHÁÁÁÁM!!!! -Tőrt ki belőlem az első szó ami eszembe jutott. Persze a ruhámnak nem lett semmi bajom, de a kutya eléggé megijedt. Hamarossan tovább is indultunk megkeresni az ellenségeket. Pár méterrel arrébb ott is voltak. Sophy és Firmus már el is kezdte a kérdezgetődést, én meg csak bámultam. Mikor rám jött a sor, oda mentem a sebesség mágus csajhoz, majd jól szemügyre vedtem.
-Ha nem akartok megölni akkor beleegyezek mindenbe..-Döbbentettem meg Sophy-t. A sok kérdés helyett csak ennyit mondtam. De hát fáradt voltam. Mikor Sophy ismét vitába keveredett az ellenséggel, és Firmus is épp támadni akart, én oda sétáltam a szélmágushoz, és kivettem a kezéből a csomagot, majd oda vittem Sophy-nak.
-Ne beszélj hanem cselekedj! -Nevettem fel, majd vártam mit szól a másik csapat.

//Bocsi, kicsit zagyva lett, de nincs most fantáziám...//
Vissza az elejére Go down
Elfman
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Elfman


Hozzászólások száma : 315
Aye! Pont : 1
Join date : 2010. Sep. 20.
Age : 35

Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)   Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 4:21 pm

Tehát a harc mellett döntöttetek. A két fiú közül csak Miranda eddigi ellenfele (Dean a neve) valóban sebességmágus, a másik srác, aki Sophy ellen harcolt, állat seidr mágiát használ (állatlelke egy kenguru, ami hatásában a lónak felel meg, de ütni is jól tud).
Egyedül Deannel és Zackkel kell megküzdenetek. Harc közben félúton észreveszitek, hogy valami nem stimmel: a Rika nevű lány utolsó erejével illúziót keltett, hogy a fiúk le tudjanak győzni titeket. Leleplezése után már könnyedén nyertek.

Ehhez a posthoz ha szeretnétek összebeszélni és hosszabb határidővel postolni, az sem gond, csak szóljatok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)   Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Magánküldetés: Sötét vizeken (Miranda Skyfire, Dead Shadorick, Wakana Yuri)
» Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)
» Sophy Walter
» Miranda Skyfire
» Miranda Skyfire

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Kunugi-
Ugrás: