KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 A bájitaltan alapjai - Aria Hillen és Rane Iceclaw találkozása 2.0

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Rane Iceclaw
Elemi mágus
Elemi mágus
Rane Iceclaw


Hozzászólások száma : 809
Aye! Pont : 38
Join date : 2010. Oct. 08.
Age : 33

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 14
Jellem: Kaotikus semleges

A bájitaltan alapjai - Aria Hillen és Rane Iceclaw találkozása 2.0 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bájitaltan alapjai - Aria Hillen és Rane Iceclaw találkozása 2.0   A bájitaltan alapjai - Aria Hillen és Rane Iceclaw találkozása 2.0 - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 20, 2019 12:43 pm

- Váljunk szét, úgy gyorsabban haladunk. Lucinával mi erre megyünk. – mutatott jobbra. - Mikor és hol találkozzunk megint?
~ Arisa?
~ Egy fél óra alatt bejársz mindent.
- Rendben. Egy fél óra múlva ugyanitt. Nincs olyan sok ház. Hogy állsz a telepátiával?
- Tudok normális és harci telepátiát használni. Miért? - Ellenálltam a késztetésnek, hogy megforgassam a szemeimet. Nem gondoltam volna, hogy magyarázni kell ezt, de ha muszáj, hát muszáj.
- Nem hiszem, hogy fenyegetne minket bármi veszély, de kapcsolatban kéne maradnunk valahogyan. Be tudsz venni a kapcsolatba?
~ Be akarsz engedni mást a fejedbe? - Arisa rosszalló hangja csendült fel a fejemben.
Megborzongtam, ahogy a telepatikus kapcsolat megnyílt Anita és közöttem. Mostantól vigyázni kellett azzal, hogy mire gondolok…
~ Nem, de így sokkal gyorsabb lesz a keresés. Minél gyorsabban a végére akarok járni.
~ …Igen. Nagy a hatósugara, ez a kis falu semmiség lesz neki. - Anita gondolataiban egy pillanatnyi zavart éreztem, de hamar elnyomta az érzelmet. Mi történhetett?
~ Köszönöm. Akkor induljunk. - bólintottam, és benyitottam az első házba, ami éppen az utamba került. Nem töltöttem ott sok időt
~ Akkor sem értek egyet. - Arisa ugyanolyan szókimondó volt, mint amikor csak én hallottam. ~ Hasznosnak hasznos, nem mondom, de nem érzed kényelmetlennek, hogy valaki olyan van a fejedben, akit nem ismersz?
Egy pillanatra keserűség öntött el, de hamar eloszlott az érzelem. Rengeteg olyan érzést kellett elnyomnom magamban a folyamatos telepátia miatt, ami egyébként normális lett volna.
~ Szerintem meg tudom szokni.
~ Rane. - Arisa figyelmét viszont nem kerülte el a hangulatváltozás. ~ Fogd már fel, hogy nem érdekel a szexuális életed. Azt csinálsz, amit akarsz. - hangja szokatlanul dühösnek tűnt, de ezt nem akartam végighallgatni, ezért ráförmedtem, mielőtt belelovallta volna magát.
~ Én pedig már mondtam, hogy engem zavar, ha úgy érzem, valaki néz kívülről. Vagy… belülről?
~ Rane, találtam valakit. Gyertek. - összerezzentem, ahogy Anita megszólalt a kapcsolaton keresztül. Teljesen elfelejtettem, hogy nem csak Arisával beszélek. Elvörösödve indultam felé, és reméltem, hogy nem tesz szóvá semmit…
Vissza az elejére Go down
 
A bájitaltan alapjai - Aria Hillen és Rane Iceclaw találkozása 2.0
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Rane Iceclaw vs. Aria Hillen
» Aria Hillen
» Aria Hillen
» Aria Hillen
» Aria Hillen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Háló Völgy-
Ugrás: