KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Karácsonyi Party!

Go down 
+8
Leena
Atsui Orestes
Sophie Black
Nakamura Haneda Ai
Firmus Kakte
Alice
Reigen Hawkins
Gray Fullbuster
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Karácsonyi Party! Empty
TémanyitásTárgy: Karácsonyi Party!   Karácsonyi Party! Icon_minitimeSzer. Dec. 01, 2010 9:02 pm

Kinn a városban már hull a sűrű fehér hó. A városra a fehér takaró mellett egy fekete lepel is lassan lehullott, az utcák lámpái már el is kezdték esti műszakukat szépen lassan. Emberek már nem igazán voltak kinn, igaz a főtéren volt valamiféle fesztivál, de a polgárok többsége már rág a lakásaikban, szeretett családjuk körében készülődtek és vidultak. Karácsony estéjén, minden olyan szép, nyugodt és kellemes.
Zene volt füleimnek a ropogó hó a lábaim alatt. Csizmám erősen taposta, de még így sem ért le a nagy fehér hab réget aljára. Nem mentem túl gyorsan, ki akartam élvezni a hóesést, a kellemes hűvös szelet, de az igazat megvallva, ha akartam volna sem tudtam volna gyorsan menni. De szerencsére már nincs sok a lakásomig. Átverekedem magamat egy nagyobbacska hóbuckán, ami a ház előtt lévő padot rejti magában, majd végre elértem a házam kapuját. Benyitottam rajta, gyorsan beugrottam a lépcsőházba. Leráztam magamról a havat. A fejemen lévő mikulássapkáról, a műszakállamról, a pucér felsőtestemről (álljon meg a menet, hova tűntek a ruháim?!) és a hatalmas piros zsákról is. Felmentem a második emeletre és végre benyitottam a lakásomba. Szép, kicsi, otthonos lakás volt. Legalábbis számomra, mások szemében egy disznóól általában. De most pedig, egy szép, kitakarított, karácsonyi díszekkel szépített lakásocska. Az előszoba folyosón áthaladva, csizmámat ledobva a nagyszobába mentem. Ott a hátamról a zsákot, a szoba elülső felébe felállított karácsonyfa alá raktam, úgy, hogy egyelőre senki se tudjon hozzányúlni. Majd végignéztem, hogy minden előkészület rendben van-e. Éppen, hogy végeztem, amikor csöngettek…
Üdvözlet, varázsló társaim! Itt a karácsony, Fiore országában is beköszöntött már a tél! Meghívlak titeket Gray, azaz az én lakásomba egy szent estei karácsonyi ünnepségre! Ebbe a történetbe bárki bekapcsolódhat, mindentől függetlenül! Mondjuk ennek is van egy menete:
A szokásos szabályok szerint körönként mindenki egyetlen postot írhat. Egy kör két napon át lesz, nyitva, ekkor mindenki írhat és írjon is, sorrend az első kör után áll be. Beszéljetek össze, mulassatok jól, ez csak a karakterek egy kis ünneplése! Legyetek kreatívak és érezzétek jól magatokat! (a határidőt kérjük betartani) Aki nem az első körben jön be, ne aggódjon, három körön át lehet mindig becsatlakozni! Az első három kör cselekménye körülbelül a következő:
Gray lakása, megérkeztek, ahogy és akivel együtt akartok, beszéljetek össze, (NJK-kat mellőzzük) Gray köszönt titeket, beinvitál a előszoba folyosó végén előre, található nagyszobába. A falak mentén körben fotelek, két nagyobb ülőgarnitúra. Középütt egy asztal, karácsonyi mintás terítővel, gyertyákkal. Tálakban mindenféle karácsonyi csemege, mézeskalács, szaloncukor, édességek, italok közül egy kis gyümölcslé, víz, valamint tojáslikőr. Az édesebb szájúaknak pedig sütemény, zserbó, mézes béles és az egészségesebbeknek gyümölcssaláta. Az első három körben az itt eltöltött idő, közös beszélgetés, előétel fogyasztása. Az asztal mellett láthatjátok az ablakok előtt álló gyönyörű karácsonyfát, mágikus, szép színes díszítésekkel, alatta egy nagy piros zsák. (Ha valaki megpróbál hozzányúlni, Gray lejegeli) A karácsonyfa tetején lévő Fairy Tail klán szimbólumból áradó varázsfény világítja be a szobát, valahonnan mágikus zene szól adva a hangulatot . Kellemes karácsonyt kívánunk mindenkinek!
>>>Katt<<<
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Karácsonyi Party! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi Party!   Karácsonyi Party! Icon_minitimeSzer. Dec. 01, 2010 10:36 pm

Egy gyönyörű szép havas, téli napon hirtelen felébredtem. Olyan hirtelen, mint ahogy a menzai szalmonellás süti hajtja meg az embert. Mint ahogy ilyenkor általában, lendületes mozdulattal kinyitotta a szemét. Sőt, hat perc múlva a másikat is – mivel szerencsére még kettővel rendelkeztem -, hogy vizuális ingerek révén befogadja a külvilágot. Ám szinte azonnal rádöbbentem arra, hogy a délelőtt 12 óra körüli időpont számomra teljességgel korahajnalnak tekinthető. Hiába ingereltek a kissé másnaposnak ható, mégis hiperintelligens benyomást keltő, finom arcomat a huncut kis napsugarak, eléggé tompa voltam, mint a kiszáradt sógyurma.
Nagyot ásítottam. Aztán még négy kicsit. Megdörgöltem leragadt szemeimet, majd nagy nehezen feltápászkodtam pihe-puha kis ágyikómból. Kómás fejjel nem sokat láttam. A világ oylanformán tárult a szemem elé, mint egy impresszionista festő képe. Tiritarka színek és elmosódott formák ködlöttek látómezőmbe.
De jó pár perc után végre újra kiélesedett a látásom, akár a sasnak. Az eddig elmosódott formák jól körülhatárolható konrútokba rendeződtek.
A drága és szeretett naptáram képe is kirajzolódott előttem. A szememet dörzsölgetve elé álltam és keresni kezdtem mit is jelöltem be rajta. Egy hatalmas pirosan villogó neon nyíl aztán a helyes irányba terelte a tekintetemet.
- Gray karácsonyi partija…
Szinte hallani lehetett, ahogy a fejemben a fogaskerekek tekeregni kezdtek és szép lassan lerázták magukról a töménytelen mennyiségű pókhálót és port. Szép lassan újra beindult a régi jól bevált rendszer és működőképesen rögtön nekilátott az információ feldolgozásának. A pupillák kitágultak, mint éjjel a fekete macskának.
- Basszus a parti!
Sebesen nekiiramodtam az öltözésnek és a pakolásnak. Kikaptam a szekrényemből egy piros, fehér bolyhos mikulás sapkát és nevetve a fejemre húztam.
Vidáman, karácsonyi dalokat dúdolva szökdeltem végig a klánház folyosóján, egészen az kapuig onnan pedig az állomásra.
Fölpattantam az első vonatra és meg sem álltam Magnolia-ig.
Leszállva a vonatról órákig bóklásztam a városban mire végre megpillantottam a helyes címet és Gray lakásának a bejáratát. Semmivel sem törődve kacarászva megindultam az ajtó irányába, ám nem vettem észre a sarkon beforduló alakot. Puff! Az emberek borultak, a dobozok repültek, a muskátli pedig zuhant az ablakból, de szerencsére senki sem sérült meg ebben a frontális balesetben.
- Jaj ne haragudj! Várj segítek. Á szia Sophy! – mondtam miután felismertem a szerencsétlen jövevényt, akit frontálisan elgázoltam, majd neki kezdtem a dobozok összeszedésébe.
- Heinen? ... Nem Öööö Reinen? Az se... Reigen! Szia. Bocsibocsibocsi.
Gyorsan összekapkodtuk a csomagokat, majd mikor befejeztük felegyenesedtünk és némi csomagott átvettem tőle, hogy legalább láson valamit.
- Bocsi éppen egy karácsonyi partira megyek és annyira elöntött a lelkesedés, hogy nem figyeltem.
- Áh… Csak nem Gray-hez? Amúgy… Én is oda tartok éppen. – mondta vigyorogva.
- Akkor menjünk együtt!
Azzal együtt indultunk útnak és tettük meg az utolsó néhány métert, majd becsöngettünk az ajtón.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Karácsonyi Party! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi Party!   Karácsonyi Party! Icon_minitimePént. Dec. 03, 2010 9:16 pm

- Nyef...- Morogtam és kitöröltem a csipát a szememből. Kinéztem az utcára, ami szinte szikrázott a hóra sütő halovány napfényben.
- He?- Kikecmeregtem a meleg pihe- puha kis ágyamból. Ekkor vettem észre, amit eddig nem
- Hó! Esett a hó! - Rohantam az ablakhoz és kinyitottam az ablakot, hogy ne csak lássam, de érezhessem az év első hótakarójának hidegét. Alig nyitottam ki az ablakot, azon a kis résen csak úgy dőlt be a szél hordta hó és a hideg.
Azonnal bevágtam az ablakot és remegve visszabújtam a takaróm alá.
- Ez egy baromi hülye ötlet volt...- Motyogtam szipogva, majd amikor végre felmelegedett megint a szoba rendesen, kimásztam az ágyból, a takarót a fejemre húztam és teljesen bebugyoláltam magam. Így botorkáltam el megint az ablakhoz és csodáltam a hófödte házakat és utcákat. Olyan volt, mint egy gyönyörű karácsonyi képeslap. A házak mintha mézeskalácsból lettek volna.
- Kis karácsony, Nagy karácsony...- Dúdoltam magamnak. Ekkor kopogott valaki az ajtómon.
- Ki az? - Kérdeztem, bár nagyon jól sejtettem.
- Mi vagyunk azok! - Kris lépett be az ajtón mögötte a szülei. Nem nagyon tudtam, hogy mit szeretnének, de amikor sorfalban beálltak az ajtó előtt és kórusban elkiáltották magukat, hogy Boldog Karácsonyt, már sejtettem.
- Mivel neked ma estére már van programod, és nem tudsz velünk ünnepelni, arra gondoltunk, hogy akkor az ajándékozást kicsit előrébb hozzuk. - Mosolygott a ház ura, mire mind a hárman elővettek egy- egy ajándékot a hátuk mögül. Akaratlanul is elmosolyodtam.
Ez az első karácsonyunk. Előkaptam az én ajándékaimat és kicseréltem velük az ajándékaimat, amiket letettem ezután az ágyra.
- Az én ajándékaimat csak holnap reggel nyithatjátok ki... de miért is nem lehetek itt? - Kérdeztem végül rá arra, ami eddig a legjobban érdekelt.
A három előttem álló személy furcsállón összenéztek.
- Hát tudod... karácsonyi ünnepség... - Mondta Kris úgy mintha valami degenerálttal beszélt volna, lassan és nagyon artikulált.
- Buli?- Tanácstalanul megvakartam a fejem- ... buli... buli... buli.. bul...A buli!!!!!!!- A hó látványa teljesen kiverte a fejemből, pedig tegnap alig tudtam elaludni miatta. Szinte hallottam ahogy leesett nekem a tantusz, a koppanását talán még Magnolia-ban is hallották. Odarohantam a szekrényemhez és minden ruhát kihajigáltam a szekrényből ami jónak tűnt. Eközben a többiek kioldalaztak a szobából. Felakartam öltözni, de mivel csak találomra vettem ki a ruhákat a harmadik nadrág után kicsit elgondolkodtam.
Lehet, hogy nem lenne rossz ezuttal kiöltözni egy kicsit? Mégis csak egy ünnep van. Körbenéztem a szekrényben, de nem találtam semmi olyat, ami ünnepi lenne, ezért végül felvettem valamit, ami nagyon elüt attól, amit általában hordani szoktam.

http://www.zerochan.net/271010

Miután felöltöztem felkaptam egy kabátot és rohantam a pályaudvarra, ahol megvettem a jegyet és felszálltam az első Magnolia-ba tartó vonatra.
Amikor megérkeztem elkezdtem keresgélni a megadott címet, ahol elvileg a bulinak lennie kellene. Negyed órás kóválygás és kérdezősködés után végre megleltem a helyet. Megint elfogott az az ünnepi érzés és vidáman vigyorogva szaladtam az ajtóhoz, ahol becsöngettem.
Vissza az elejére Go down
Firmus Kakte
Elemi mágus
Elemi mágus
Firmus Kakte


Hozzászólások száma : 249
Aye! Pont : 31
Join date : 2010. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Mindig két lépéssel Bob Mester előtt

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 6
Jellem:

Karácsonyi Party! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi Party!   Karácsonyi Party! Icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 6:35 pm

- Affene! – káromkodtam el magamat.
Ez a héten már az ötödik alkalom volt, hogy egy álruhás Mikulás berohant a fürdőszobába és rám hányt egy nagy lapát havat, majd sűrű „Hóhóhóó”-zás közepedte elszaladt. És nem én voltam az egyetlen áldozat, mert már többen panaszkodtak az orvtámadóra. Persze elsőre mindenki viccesnek találta, így karácsony felé közeledve, sőt másodszor is, node harmadszorra már kezdtük húzni a szánkat. Bob Mester meg csak kuncogott az egészen.
Gyorsan magamra kaptam egy törülközőt, majd kirohantam a folyosóra, hátha még el tudom kapni, de csak pislákoló lámpákat találtam. Elindultam a folyosó vége felé, közben hegyeztem fülemet. Az egyik ajtónál halk neszezést hallottam és rögtön tudtam megvan a támadóm. Szorosabbra húztam az alkalmi ruházatom a derekam körül, majd az ajtót berúgva akcióba léptem.
- Most megvagy Mikulás! – ordítottam el magam diadalittasan.

És tényleg megvolt. Legalábbis a hava, ami fénysebességgel csapódott arcomba. Amíg az újdonsült fehér maszkomat próbáltam levakarni, addig meghallottam, hogy újra lendül a hólapát. Már azt hittem kapok még egy adagot, de a várt becsapódás elmaradt és csak női sikoltozás volt a reakció.
Végre az utolsó szemet is kipislogtam, de már csak a vörös köpeny eltűnését láttam az ajtóban, nomeg egy kipirult arcú meztelen nőt, aki sikítva és káromkodva rohant felém. Észrevéve engem döbbenet ült ki arcára, ami hamar elpirulásba fordult. Kezeit maga elő kapva igyekezett eltakarni magát, de nem sok sikerrel. Én meg csak bambultam elégedetten, bár a csaj neve nem jutott eszembe, de máris felírtam a megszerzését a legfontosabb teendőim listájára.
- Te meg mit kukkolsz, te perverz?! – törtek elő lángok kezéből, mire gyors bocsánatkérések közepedte jobbnak láttam futni az életemért.

Megpörkölődött törülközőmet csapkodva meg sem álltam a hall-ig. A tűz is motivált, nomeg hogy végre elővegyem a Mestert, hogy kezdjen valamit a Mikulással. A lent iszogató emberek röhögcsélve mutogattak rám, amíg a bárpulthoz csörtettem.
- Mester! Ez már mindennek a teteje. Csinálj valamit a Mikulással, mert kezdek megőrülni tőle! – szólítottam fel az elpirult arcú klánmestert a cselekvésre.
- Ugyan, cukipofi! Hát nem szereted a karácsonyt? - nevetett, talán rajtam, talán a helyzeten.
- Szó sincs róla, hogy ne szeretném, de ez az orvlapátos fickó kezdi elvetni a sulykot.
- Mivel szemmel láthatóan rád férne a szórakozás, hogy visszanyerd a humorérzékedet, ezért ez pont kapóra jön neked. – dobott felém Bob egy papírdarabot.
- Gray karácsonyi partija? – olvastam hangosan a papír fejlécét.
- Kedves barátom, Makarov mester juttatta le hozzám és én téged küldelek ehhez a cukifickóhoz, hogy végre megtudd mi az igazi mulatság. – mosolygott, miközben az arcomat pofozgatta.
- Ám legyen Mester! - fordultam el tőle.

Első körben nem akartam menni, de végül mégis rábeszéltem magamat.
- Talán tényleg rám férne egy kis szórakozás. – határoztam el magamat, majd magamra öltöttem legelegánsabb ruhámat és kisétáltam a klánházból. Meg sem álltam a vasútállomásig, ahol jegyet vettem a Magnoliába. Felszálltam a szerelvényre, majd a hideggel nem törődve a nyitott ablakon kihajolva néztem a békés karácsonyi hangulatot, mely a világra telepedett. Mindenfelé vidám, mosolygós embereket láttam. A szerelvény lassan elindult és már én is mosolyogtam, mert tudtam jól döntöttem.
- Jó utat, aztán mindent bele! Hóhóhóóó! – hallottam egy ismerős hangot a peronról, majd az ablakban lévő pofámba kaptam egy adag havat.
Amíg káromkodva vakartam el magamról a fagyos havat, addig lassan magunk mögött hagytuk a békés állomást, a peronról integető Mikulással.

Pár óra vonatozás után meg is érkeztem a célhoz. Magnolia fantasztikusan festett havas utcáival és vidám lakóival. Miután útbaigazítást kértem kettő már betintázott Mikulástól, már a navigálás sem volt gond, így viszonylag hamar megtaláltam a kérdéses lakást, ahonnan fantasztikus karácsonyi zene szólt. Nem haboztam, hanem rögtön az ajtókilincshez nyúltam.
Vissza az elejére Go down
Nakamura Haneda Ai
Elemi mágus
Elemi mágus
Nakamura Haneda Ai


Hozzászólások száma : 187
Aye! Pont : 12
Join date : 2009. Dec. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Blue Pegasus klánház Liz-nél a bárpultnál

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Karácsonyi Party! Empty
TémanyitásTárgy: Karácsonyi Party!   Karácsonyi Party! Icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 11:02 pm

Nem tudom hány óra lehetett, amikor felkeltem, de ahogy kinéztem az ablakomon az álmos fejemből, egyszer csak mint az őrült másztam ki a takaró alól. Az oka nagyon egyszerű, olyan gyönyörűen havazott, hogy olyat még életemben nem láttam soha. Csillogtak a szemeim a hópelyheket nézve, melyek szép lassan hullottak a fehér égből és szinte látni lehetett azt az egyedi formáját. Imádtam a telet, ami nem is csoda, mivel én is egy havas estén születtem és valamiért ha havazást láttam mindig felvidult a lelkem, a szívem megtelt melegséggel. Még egy jó darabig csak vigyorogva bámultam ki az ablakból, nem nagyon tudtam leszakadni a látvány magamba szippantásától, aztán össze kellett szedjem magam.
Valamilyen oknál fogva belém hasított a gondolat, hogy ma valami fontosat kell tegyek. Hirtelen nem is tudtam mit felejtettem el, aztán rájöttem. Elkezdtem számolni mire rájöttem, hogy mi is volt az.
-Hát perszeee ma van Gray karácsonyi partyja!!! Istenem, hogy felejthettem el? Annyira bolond vagyok időnként, meg szeleburdi nah de nem vesztegetem tovább az időt. - ordítottam fel magamba, majd mikor megfordultam ránéztem az órára. Az arcom elfehéredett, mert megláttam mennyi az idő. - Te jóó ég!!!! Ez nem lehet igaz!!! Most mit csináljak?? Ha nem igyekszem sürgősen el fogok késni!!! Ilyen nincs!!! Ai hogy lehetsz ekkora suta?? - akadtam ki, miközben össze vissza kezdtem rohangászni a szobámba. - Most várjunk...először is el kell menjek fürdeni, ki kell keressem a legjobb mikulás ruhámat, meg kell csinálnom a hajam és még az ajándékot is össze kell szednem. Gyááá ennyi mindent nem tudok 1 óra alatt megcsinálni!!! - tört ki belőlem megint az üvöltés aztán megpróbáltam magam összekaparni és ahogy csak tudtam bevágódtam a zuhanyzó alá. Egy jó 10 perc múlva ki is jöttem, bevágódtam a tükör elé, szépen kifésültem a hajam és a kedvenc piros pillangós csatommal feltűztem. A kiválasztott ruhámat magamra kaptam, amiben teszem hozzá szívdöglesztő voltam, de ugyebár ez is cél.
A kis alul habos piros mikulás ruhácskámhoz egy vadító harisnyát és egy hosszú szárú csizmát vettem fel. Megcsináltam a sminkem, befújtam magam a kedvenc parfümömmel és pont időben lettem kész. Még gyorsan felvettem a piros kabátkámat és az ajándékot felmarkolva a hónom alá elindultam a vonathoz.
Tudtam viszont, ha nem igyekszek rendesen le fogom késni, így hát mikor leértem a ház elé futásnak eredtem, persze közben élveztem a fehér hófátyol simogatását. Ahogy ropogott a hó a csizmám alatt fantasztikus érzés volt, belegázoltam a hatalmas hókupacokba és mint egy 10 éves kislány ugráltam a hóesésben.
Nem sok kellett hozzá, hogy mindez által jól le is késsem a vonatot, azonban az utolsó pillanatban még felugrottam rá. Kerestem egy üres fülkét, majd letelepedtem kinézve az ablakon és gyönyörködni a látványba. A kabinba olyan erőteljesen fűtöttek, hogy teljesen elkábultam, lassan egyre nehezebb lett a szemhéjam, míg teljesen le nem csukódott.

Ismét elvesztve az időérzékemet mikor felébredtem azt sem tudtam hirtelen hol vagyok, vagy merre tartok és hogy mennyi lehet az idő. Amilyen szerencsétlen voltam biztos voltam benne, hogy túlmentem. Azután rájöttem, hogy először is nem mehettem túl mert ez a végállomás, másodszor pedig miután már jobban kinyitottam a szemem magam előtt láttam egy férfit aki fogta a vállamat és beszélt hozzám. Nem tudtam, hogy halucinálok vagy nem ezért megráztam a fejem és akkor elkezdett erősödni a hangja.
- Hölgyem jól van? A végállomáson vagyunk! Le kellene szállnia!!! -mondta nekem már artikulálva mintha legalább is nem lennék normális.
- Öhhm...igen...persze...azonnal....köszönöm semmi bajom. -mondtam kicsit megpofoztam magam erre rögtön felébredtem. - Igen máris szállok!!! Köszönöm a segítségét! viszlát!!! -kiáltottam aztán mint a szél már rohantam is a karácsonyi partyba, valamint nagyon reméltem, hogy nem késtem le.

A kis utcákon keresztül futottam, majd a sokadik kör után amikor valamiért mindig ugyan oda lyukadtam ki elkezdtem egy kicsit aggódni. Ahogy körbe néztem teljesen elvarázsolt Magnolia eszméletlenül szép látványa. Majdnem minden ház ki volt világítva és még elég sok ember járt az utcákon ajándékcsomagokkal a kezükben. Úgy látszott itt az emberek mind boldogok és ez a látvány valamiért könnyeket csalt a szemembe. Gyorsan megráztam a fejem, hisz elkenődik a sminket, valamint most a fő célom Gray Fullbaster lakására való eljutás. Nem volt más választásom mint a helybeliektől való segítségkérés. Az egyik szemben jövő úrtól megkérdeztem merre lakik.
- Elnézést uram a zavarásért, de szeretném megtudni merre lakik Gray Fullbaster a Fairy Tail egyik tagja. Ahogy végignézett rajtam azt hittem fel akar szedni, majd egy mosollyal megtoldva már választ is adott.
- Hát ez igen egyszerű. Ezen az utcán végigmegy majd ha balra fordul és elindul azon egyenesen az első sarkon lakik. Fel fogja ismerni szerintem a házát mert nagyon jellegzetes. Ami azt illeti gondolom magácska is a partyra megy! Úgy látom nagy hírneve lett ennek a karácsonyi bulinak! Hát érezze jól magát és kellemes ünnepeket kívánok!!! -mondta kedvesen a fiatal úr, aki jobban megnézve igencsak helyes volt, bár ez most lényegtelen, megköszöntem neki és elindultam abba az irányba amit mutatott.

Nem sokkal azután, hogy elváltam a "megmentőmtől" valóban megtaláltam Gray-sama házát. Tényleg nagyon jellegzetes háza volt, olyan kis aranyos tip-top lakás. Amint elé érkeztem hevesen verni kezdett a szívem. Még magam sem értettem miért. Nagy levegőt vettem elindultam az ajtó felé és remegő kézzel nyúltam a kilincshez.
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Karácsonyi Party! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi Party!   Karácsonyi Party! Icon_minitimeHétf. Dec. 06, 2010 5:50 pm

~ Találnom kéne valami ajándékot Shadenek!!! ~ Ez volt az egyetlen gondolat, mit mozgatórugónak nevezhettem az elmúlt hónapban. Itt a karácsony, az az ünnep, mikor ajándékozunk, és a barátainkkal, szeretteinkkel vagyunk. Nos, mindenkinek megvettem már az ajándékát, egyetlen személyt kivéve…, a páromat, akinek még a legjobb ajándékot sem mertem adni, mert nem lehetett elég jó a számára. Egyetlen egy sem fejezi ki, mennyire szeretem. A másik problémám pedig, hogy ő már felnőtt, nem biztos, hogy valami gyerekes ajándéknak örülne, de ha annak nem… akkor minek? Magamat csak nem adhatom ajándékba… nem is tartunk ott (x.x””””)
- Áh. – Jutott eszembe valami. Előkaptam az Oroszlán kulcsát. – Leo kapuja, tárulj! – Idéztem meg Loke-t aki a mikulás sapkájában cseppet sem rémisztett meg, vagyis, annyira megijedtem hirtelen, hogy a kanapémon, mely amúgy a nappali közepén állt, keresztül estem.
- Sophy! – Kiáltott utánam, és elkerekedett szemekkel nézte, ahogy a buksimat simogatom.

Később, az étkező asztal mellett:
~ Loke éppen a ma reggel készített Karácsonyi fagyimból eszik, vajon alkalmas most zargatni ilyesmivel? ~ Gondolkoztam zavartan, végül arra jutottam, hogy igen.
- Loke… te, mit adnál egy felnőtt férfinek ajándékba? - Kérdeztem elpirulva, ő pedig csak a kanállal a szájában bámult, aztán egy kis idő elteltével komolyra váltott, a kanalat kivette, s a fagylalt kehelybe rakta, ami már üresen árválkodott az asztalon.
- - Kínos csend, pedig mintha mondani akart volna valamit. – Talán… - és most se mondta végig, de pedig már ideges voltam. – Nekem akarsz ajándékot adni? – kérdezte nagy, csillogó szemeivel rám pislogva.
- NEM! – Ordítottam le, mire szomorúan borult az asztalra.
- Értem. – mondta halkan.
- Áh mindegy is. – Vetettem véget a beszélgetésnek, mert meghallottam az éjféli harangszót. – Bocsánat, hogy ilyen későn zavartalak. Jujj... - Kirohantam a díszpompában álldogáló fámhoz, alóla pedig egy ajándékot kotortam ki, aztán visszarohantam Lokehoz. - Boldog Karácsonyt! - Gyermeteg érzés ült ki arcára.
- Köszönöm, Sophy! - Láttam, hogy fáradt, így elköszöntem tőle. - Majd máskor találkozunk. – mosolyogtam, míg bezártam a kapuját, ő pedig mosolyogva eltűnt.

~ Áh… pedig holnap Karácsony van már… ~ Estem az ágyra, aztán úgy aludtam el.
Reggel hatkor már fenn voltam, az éjjel viszonylag rosszul sikerült aludnom, forgolódtam, és rendszerint felkeltem. Ezt az állapotot pedig olyan hat óra magasságában végképp meguntam, felpattantam. A hirtelen ugrás következtében megszédültem csöppet, de hamar visszanyertem egyensúlyomat, s már lépkedtem is a fürdő felé.
A reggeli rutin feladatokat elvégezve, máris a városban jártam a boltokat sorra, melyik szolgáltat megfelelő ajándékot kedvesemnek. Egyet sem találtam…, vagyis egyet éppen csak leltem, s meg is vettem az ajándékot. Kivételesen megörültem neki, elvégre már nagyon régen kerestem, vidáman mentem az utcán egészen hazáig, ahogy a rögtönzött karácsonyfa mellett egy elég nagy kupac ajándék sorakozott.
Korábban a Fairy tailben egy bizonyos Gray Fullbuster nevezetű egyén… na jó, csak Gray, osztogatta a meghívókat a bulijára, és valami csoda folytán az én kezembe is nyomott egyet.
Láttam, hogy rengeteg mindenki el akar jönni majd, így kisebb nagyobb ajándékokkal már előre készültem nekik. S most eljött az ideje, hogy megkapják. Elkezdtem őket becsomagolni, mármint szatyrokba, hogy könnyebben kézbesíthessem ezt a hatalmas kupac mindent.
Nem sokkal később, már a lakásból való kijutással próbálkoztam, de istennek se akartak a csomagok egyszerre átpasszírozódni az ajtón. Kisebb kupacokra szedve végül csak sikerrel jártam; mindet egytől egyig kivittem, Bezártam az ajtót, és megindultam Gray lakása felé… indultam volna, mert nem tudtam, merre lakik. Bolyongtam az utcákon, bár nem sokat láttam az elém tornyosuló csomagoktól, akiket meg akartam kérdezni, hol találom a célpontot, mind megijedtek, vagy semmibe vettek, esetleg csak fel se figyeltek a hangomra, hogy szólítom őket. Már éppen feladtam volna, indultam hazafelé, gondoltam az ajándékokat később is odaadhatom majd, miközben épp fordultam befelé az egyik sarkon, egy régi ismerős arcba futottam.
- Áú… - Ijedtemben karomhoz kaptam, de nem történt bajom, aztán felkaptam tekintetemet a fiúra, aki egyébként tudta nevemet. Felsegített.
- Heinen? – Gondolkoztam a neveken, amik a fejemben kavarogtak hirtelen. Soha nem vallott rám, hogy valakinek elfelejtsem a nevét, de most valahogy nem jut eszembe az övé. Tiszta vörös fejjel, találgattam. – nem öööö Reinen? Az se… - láttam arcáról, hogy nem talált. – Reigen! – Végre megvolt az, ugyanis széles mosolya utalt a jó válaszra. - Szia. Bocsibocsibocsi! – Kértem egy lélegzetre háromszor is bocsánatot, mivel én voltam a hibás az ütközést illetően s hajlongtam előtte, hogy látszódjon, mennyire megbántam. A segítségével újra egy hegy tornyosult elém, ám akkor néhányat levett a tetejéről, hogy kilássak. Halkan megköszöntem.
- Bocsi, éppen egy karácsonyi partira megyek, és annyira elöntött a lelkesedés, hogy nem figyeltem. – Kért ő is bocsánatot, pedig én voltam a hibás. Ne akartam magamból továbbra is hülyét csinálni, így egy mosollyal letudtam ezt a részt, azonban fenn állt a lehetősége, hogy Grayhez tart, muszáj voltam rákérdezni.
- Áh… Csak nem Gray-hez? – Bólintott egyet. - Amúgy… Én is oda tartok éppen. – Mondtam hülyén vigyorogva.
- Akkor menjünk együtt! – Tett fel számomra egy nagyon is kedvező ajánlatot.
- Rendben. – Ért fülig a szám, hogy mégsem kell majd otthon töltenem egyedül a karácsonyt, hanem a barátaimmal lehetek.
Meglepetésemre nem is voltunk valami messze a lakástól, ami kívülről is adta azt az egyszerű hangulatot, ami mégis csak árasztotta magából tulajdonosa légkörét. Mivel még mindig tele voltak a kezeim, Rei magára vállalta a csengető fiú funkcióját.
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Karácsonyi Party! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi Party!   Karácsonyi Party! Icon_minitimeHétf. Dec. 06, 2010 8:50 pm

Az ajtóhoz lépkedtem a kis karácsonyi bolyhos lábbelimben, és szélesre tártam az ajtót. Minden bejövő vendéget az ajtónál is szélesebb mosollyal fogadtam, invitáltam beljebb őket. Segítettem lerakni a kabátjaikat, lábbelijeiket oda ahol senkit sem zavarnak majd. Kedvesen átvezettem őket a nagyszobába. Örömmel láttam, hogy mégiscsak jöttek a bulimra, Alice, Ai, Reigen és Firmus is! Igaz még korán van, de őszintén megvallom nem hittem, hogy bárki is eljön.
- Gyertek beljebb itt a nagyszobában foglalhattok helyet. Az asztalon van minden, érezzétek otthon magatokat. de ha elfogy valami szóljatok és hozok még! Ja a zsákhoz nem nyúlni! Reigen főleg neked mondom! - azzal már ismét tovarobogtam, hisz újabb érkezőt hangját lehetett hallani a bejárattól.
Egy újabb kör áll rendelkezésre, hogy érkezzenek még vendégek, ők természetesen bármikor írhatnak közbe. A többieknek az a sorrend ahogy most vagyunk, de kérek szépen mindenkit, a három napos (3) határidőt tartsuk össze! Ti addig érezzétek jól magatokat, egyetek, igyatok beszélgessetek és élvezzétek a karácsonyi hangulatot!
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Karácsonyi Party! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi Party!   Karácsonyi Party! Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 1:25 pm

Kényelmesen fetrengtem a kellemesen meleg vizű jacuzzi lágyan simogató habjaiban. ~ Imádom a klán wellness részlegét. ~ merengtem magamban, amikor hirtelen..
- Hohohohóóó! Boldog karácsonyt! – kiáltotta tőlem két méterre a mikulásruhába öltözött fenegyerek, és egy pillanattal később arcom meg is telt a nagy lapát hóval, amit persze szokásához híven teljes erőből vágott hozzám. Pillanatnyi meglepetésemből felocsúdva sikítva pattantam ki a jacuzziból, talán még repültem is, arcomat kaparászva ugráltam, mintha a padló égette volna a talpam.
- Ez nem igaz!! Eddig ötször kapott telibe! Hát semmi sem elég? Ez volt a ráadás? – teljesen kikeltem magamból, gondolataimat hangosan kürtöltem szét, az egész terem visszahangozta panaszos szavaim. – Most elkapom és megleckéztetem! – és már ki is léptem előre, amikor hátulról egy újabb becsapódás hatására hatalmas lendülettel orra estem. A hidegtől és a riadtságtól remegve feküdtem magatehetetlenül a hókupac alatt, és néztem, ahogy oldalról beszökdécsel a tettes a látószögembe.
- Hohóó! Egy meg egy az kettő! És ugye öt meg kettő az hét..hohohóó. – dalolászta az első osztályos matekleckét, aztán eliszkolt.
- Aaahh.. – nyögtem hangosan és nagy nehezen kikászálódtam a jeges kupac aljáról, majd kúszva belemásztam a jacuzzi meleg vizébe, hogy kiolvadjak.

- Mester ez botrány! Egyáltalán nem jó móka ez a hólapátos Miki. – kiabáltam imádott Bob mesteremnek, aki erre csak kuncogott, megpaskolta orcámat és tovalibbent a pult felé. Nagyot sóhajtottam az étkező közepén és lerogytam az egyik asztal mellé a székre, mikor Liz jelent meg előttem cuki piros ruhácskájában.
- Ne húzd fel magad Atsui. Tudod, hogy a mester mennyire szereti az ilyen tréfákat. Tégy úgy, mintha élveznéd. Végül is karácsony van. – mondta mosolygósan, majd folytatta. – Óó…jut is eszembe. – félrehajtotta fehér köténykéjét, és belenyúlt piros szoknyája zsebébe, hogy egy kis papírlapot húzzon elő, majd a kezembe nyomta. ~ Meghívó Gray karácsonyi partyjára.. ~ olvastam magamban a fejlécet.
- Ez egy meghívás, ahogy láthatod a Fairy Tail egyik mágusának karácsonyi bulijába. Bob mester meleg szívvel ajánlotta mindenki figyelmébe. Firmus és Ai már el is mentek.
- Ai és az a bohóc Kakte is mentek? Akkor azt hiszem én sem maradhatok ki. Legalább megúszom a további hólapátos támadást. – jót nevettünk Lizzel, majd szaporán hazamentem kis lakásomba, felvettem legszebb Rega által varrt ruhámat, összeszedtem ezt-azt, és kiszaladtam a pályaudvarra. Szerencsére pont jött is egy vonat, ami Magnolia felé tartott, gyorsan vettem egy jegyet, felpattantam, és pár óra múlva le is szálltam.

Magnolia városa színpompába öltözve köszöntött, a hó hatalmas pelyhekben hullott alá, hogy fehér lepedőként takarja be az utcákat és a házakat. A látványtól teljesen felvillanyozódtam, és lelkesen elindultam…volna, ha tudtam volna merre lakik a házigazda. Megkérdeztem hát egy hóembernek öltözött kamaszt, aki rögtön útba is igazított, aztán fejbe dobott egy igen nagyra sikerült hólabdával. ~ Remek…itt sem úsztam meg. ~ gondoltam, aztán jót röhögtem magamon.

Némi séta után meg is találtam a kérdéses házat, egyenesen felmentem az emeletre, és bekopogtam. Egy félmeztelen, mikulássapkás, műszakállas, fekete hajú fiú nyitott ajtót, amitől kissé zavarba jöttem, de rögtön felismertem a Heti Mágus magazinból a híres/hírhedt jégmágust. Előzékenyen beinvitált, a felesleges cuccaimat elvette, majd bevezetett egy nagyobb szobába, ahol szemem azonnal megakadt klántársaimon. Mindenkinek köszöntem, és megpróbáltam beszállni a beszélgetésbe.
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Karácsonyi Party! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi Party!   Karácsonyi Party! Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 5:03 pm

Az ajtó pillanatokon belül kitárult és egy félmeztelen, kidolgozott felsőtestű, fekete hajú, mikulássapkás, műszakállas srác állt velünk szemben, aki nem volt más, mint a Fairy Tail híres alkotó mágusa, Gray Fullbuster. Mellkasán ott díszelgett a kék klán szimbólum, nyakában pedig egy kereszt alakú nyaklánc. Valamint a Heti Mágus magazinból már megszokhatott fekete nadrágot és a hozzá tartozó barna övet viselt, az öv bujtatóból pedig egy lánc lógott. A fekete bakancsa helyett most – valószínűleg az ünnepekre való tekintettel – egy fehér bolyhos lábbelit hordott.
Mikor kinyitotta az ajtót hatalmas mosoly jelent meg az arcán. Gyorsan behívott minket az előszobába, ahol megkezdtük a magunkon lévő réteges ruhatárat lehámozni. Eközben újra csöngettek, mire Gray elfordult tőlünk és újfent ajtót nyitott.
Egy ismerős arcú, barna hajú lány lépett be az ajtón. Nem kellett sok hozzá, hogy felismerjem Alice-t.
- Szia Alice! Boldog karácsonyt! – integettem neki mosolyogva.
- Szia Reigen, neked is Boldog Karácsonyt! - köszönt vissza, majd kollektivizálódva beszállt ő is a csoportos vetkőzésbe (nem úgy te beteg).
Szegény Gray, ahogy becsukta az ajtót máris újra nyitnia kellett. Ezúttal egy magas, barna hajú srác lépett be az ajtón.
- Helo Reigen vagyok! – mentem oda hozzá köszönni.
- Szia! Firmus vagyok! - jött a válasz egy plusz pacsizás keretében, majd Alice is sorra került utánbam.
- Helló, Boldog Karácsonyt, a nevem Alice!
- Boldog karácsonyt neked is. Firmus vagyok!
Ezután Firmus is csatlakozott a tömeges vetkőzéshez, majd újra nyílt az ajtó és egy lány lépett be rajta. Hosszú, hollófekete haja és hófehér bőre volt.
~ Hófehérke? Nem, nem ő az… Pedig kértem volna autogramot…
Először kicsit letörtem a felismeréstől, de az új ismerős gondolatától ismét öröm és vidámság költözött az arcomra. Azonnal odaléptem hozzá és bemutatkoztam, de Firmus közelebb állt hozzá, így ő kezdeményezhetett.
- Szia! Esküdni mernék, hogy láttalak már valahol. Firmus vagyok.
- Szia, Reigen vagyok!
- Sziasztok! Ai vagyok! Örülök, hogy megismerhetlek titeket! Boldog Karácsonyt nektek is! -mondta majd Firmus felé fordult. - Igen ugyan abban a klánban vagyunk!
A gyors szóváltás után ő is bevetette magát a tömegbe, hogy levetkőzzön.
Miután mindenki kész volt a ruhátlanítással és nem volt rajta más csak fehérnemű. Na meg zokni, nadrág, póló, esetleg pulóver.
Gray sorba rendezte a cipőket és egy jégből készült cipős polcra helyezte mindet, majd fölé akasztotta a kabátokat.
- Gyertek beljebb, itt a nagyszobában foglalhattok helyet.
Invitált minket beljebb, mire a csapat megindult az előszobában egészen a nagyszobáig. Bent a falak mentén körben fotelek helyezkedtek el. Középen egy karácsonymintás terítővel lefedett asztal foglalt helyet, ami telis-tele volt különféle süteményekkel, édességekkel, mézeskalácsokkal, üdítőkkel. A nyálam azonnal csorogni kezdett.
- Az asztalon van minden, érezzétek otthon magatokat…
- Nem kell kétszer mondani – azzal már rá is vetettem magam az asztalra és kétpofára tömni kezdtem magamba a sok finomságot.
- … de ha elfogy valami, szóljatok és hozok még! Ja, a zsákhoz nem nyúlni!
- Bijen zsákhó? – kérdeztem tele szájjal, de ahogy feltettem a kérdést már észre is vettem a hatalmas karácsonyfa alatt fekvő kövér, piros zsákot.
~ Ajándékok!
- Reigen főleg neked mondom!
Ekkor újabb csengőszó hallatszódott, mire Gray megfordult és visszasietett az előszobába.
Gyorsan lenyeltem a hatalmas falatot, aztán felállva a székről előre hajoltam, hogy kilássak a folyosóra. Gray odaért az ajtóhoz és ismét kinyitotta egy lánynak.
Gyorsan kioldalaztam a falhoz és kihasználva Gray távollétét és a többiek beszélgetését osonva megindultam a fához. Lábujjhegyen közelítettem meg.
~ Már csak pár méter…
Egyre közelebb és közelebb értem a zsákhoz. Nagyon izgatott lettem, hogy vajon miket is rejthet a zsák. Már éppen nyúltam a szákért, hogy belenézhessek, amikor belépett az új jövevény és Gray a nagyszobába.
- Basszus…
- Ice Make: Snowman!
A következő pillanatban jeges hideg járta át a testemet és nem bírtam moccanni sem. A szememet jobbra-balra kapkodtam, majd egy tükröződő felületet meglátva elkerekedett a szemem. A saját tükörképem helyett egy hóember pislogott vissza rám.


/Nem szerettem volna egy karakterrel sem visszaélni, így a válaszokat csak úgy körülbelül fogalmaztam meg, majd a postokból kiderülnek és akkor kiegészítem velük. Ja és örülnék ha esetleg valaki lenn oly szíves és kiolvasztana ^^"" /


A hozzászólást Reigen Hawkins összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 08, 2010 3:42 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Karácsonyi Party! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi Party!   Karácsonyi Party! Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 6:45 pm

Izgatottan és fázósan toporogtam az ajtóban, amíg a ház ura ajtót nem nyitott nekem.
- Boldog karácsonyt! - Vigyorogtam a bolyhos papucsos házigazdára, aki vidáman beinvitált engem. Elsőre nem is tudtam elhinni, hogy Ő a Fairy Tail egyik híres mágusa áll előttem, de hamar túltettem magam a dolgon és beljebb mentem.
Ekkor megláttam Reigent, egy számomra ismeretlen lánnyal.
- Szia Alice! Boldog Karácsonyt! - Köszönt nekem a fiú, hatalmas vigyorral az arcán, ami nem volt tőle szokatlan reakció.
- Szia Reigen, neked is Boldog Karácsonyt! - Köszöntem vissza neki. Örültem, hogy ő is itt van és az ismeretlen lánynak is örültem, főleg mivel nem minden Szenteste ismerek meg új embereket.
Miután Gray segített levenni a kabátomat odamentem hozzá, és bemutatkoztam neki.
- Szia, Alice vagyok, Boldog Karácsonyt, örülök, hogy megismerhetlek? - Nyújtottam neki a kezemet. Miután ő is bemutatkozott nekem. Eközben új vendég jött, akinek Reigen után én is bemutatkoztam. Magas srác volt, barna hajú.
- Helló, Boldog Karácsonyt, a nevem Alice! - Vele is kezet fogtam, bemutatkozott, de alig végeztünk máris jött még egy vendég. Ő egy fekete hosszú hajú lány volt. Az újdonság kedvéért neki is bemutatkoztam.
- Helló, Alice vagyok, Boldog Karácsonyt! - Ővele is kezet fogtam. Úgy éreztem, életemben nem mondtam ki ennyiszer a saját nevemet, mint ma. - Eközben akiknek eddig köszöntem ugyancsak ledobták a kabátjaikat és levették a cipőiket, és Gray invitálására bementünk mind a nagyszobába.
A szobában volt egy asztal, tele kajával. Mindenféle finomság volt ott, a nyálam is majd kicsordult.
- Az asztalon van minden, érezzétek otthon magatokat... - Amint ezt kimondta Reigen és én azonnal rávetettük magunkat az asztalon lévő ételekre.
Először a Bejglivel kezdek, aztán... majd meglátjuk! - Gondoltam és vágtam egy szeletet... aztán még egyet... meg még egyet... és egy utolsót.
Miközben ettem Gray megemlített egy zsákot is, de a nagy evészetem közben erre nem tudtam odafigyelni. Csak akkor tűnt fel, hogy valami van a fa alatt, amikor Gray, az új vendégek társaságában belépett a szobába, majd...
- Ice Make:Snowman!
A fa irányába pillantottam és megláttam a hóemberré fagyott Reigent, aki néhány centire az előbb említett zsáktól állt. Nehéz volt megválni az ételekkel megpakolt asztaltól, de mivel klántársamat sürgősen ki kellet olvasztani, ezért megerőltettem magam és kiolvasztottam.
Vissza az elejére Go down
Firmus Kakte
Elemi mágus
Elemi mágus
Firmus Kakte


Hozzászólások száma : 249
Aye! Pont : 31
Join date : 2010. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Mindig két lépéssel Bob Mester előtt

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 6
Jellem:

Karácsonyi Party! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi Party!   Karácsonyi Party! Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 9:08 pm

Kopogásomra szinte rögtön nyílt az ajtó és végre szemtől-szembe állhattam a Fairy Tail híres mágusával. Hát nem mondom elsőre majdnem elröhögtem magamat.
Mikulássapka műszakállal, mindez félmeztelenséggel kombinálva. Persze mi Blue Pegasus-os népek sem vagyunk különbek, ezért kezemet nyújtva gyorsan bemutatkoztam neki.
- Firmus Kakte! Örvendek a szerencsének!
- Gray Fullbuster! Fáradj beljebb!
Egy takarosan berendezett előszobába intett be, ahol már egy tűt sem lehetett leejteni, olyan tömeg volt. Persze a tömeg három főt takart velem együtt, de a szűkös szobában ez is soknak tűnt. Mindenki szépen lassan hámozta le magáról a hideg tél miatti vastag ruházatát, amit Gray elégedett mosollyal nézett, de csak addig, amíg újra az ajtóhoz nem kellett lépni az ismétlődő csengetéseket hallva. Sajnos egyik emberkét sem ismertem fel arcról, ezért gyors bemutatkozásokba kezdtünk.
- Helo Reigen vagyok! – lépett hozzám egy fiatal kékszemű srác.
- Szia! Firmus vagyok! – pacsiztam le vele, aztán már jött is a következő bemutatkozás.
- Helló, Boldog Karácsonyt, a nevem Alice!
- Boldog karácsonyt neked is. Firmus vagyok! – ráztam kezet a viszonylag aprócska hölgyeménnyel.

Immár hármasban folytattuk a vetkőzés bonyolult folyamatát, de hamarosan újabb társunk akadt.
Gray egy hosszú fekete hajú leányzót terelt kis társaságunkhoz, aki ismerősnek tűnt.
- Szia! Esküdni mernék, hogy láttalak már valahol. Firmus vagyok. – nyitottam én a köszöntést, lévén én voltam a legközelebb hozzá.
Persze rögtön kiderült, hogy azonos klánba tartozunk, ezért volt arcra ismerős. A többiek is gyorsan bemutatkoztak, majd a vetkőzési szertartás után Gray beterelt minket a nappaliként funkcionáló nagyszobába.
Hatalmas karácsonyfa, fantasztikus ülőhelyek, remek ételekkel dugig rakott asztalka fogadott minket.
- Az asztalon van minden, érezzétek otthon magatokat.. – engedett el minket vendéglátónk,.
Valahogy rögtön otthon éreztem magamat, sőt talán még jobban is. Az ínycsikladozó illatok, amik az asztalka felől szálltak felém rögtön rabul ejtettek. Reigen és Alice, mint két éhenkórász, rögtön a kajára vetették magukat.
- de ha elfogy valami nyugodtan szóljatok és hozok még! Ja a zsákhoz nem nyúlni! – figyelmeztetett Gray, majd már indult is vissza az ajtóhoz, hogy újabb vendégeket engedjen be.

Nos, eddig bírtam cérnával és én is letámadtam az asztalt. Kétpofára zabáló társaim mellett alig jutottam szóhoz. A bejgli végét, így is Alice szájából kellett kitépnem, hogy én is megkóstolhassam.
Persze minden falatot igyekeztem alaposan ellenőrizni, nem e „zöldfűszeres”, mert nem volt kedvem ennyi ember előtt kiadnom a „lelkemet”. A végén persze már mindegy volt és csak folytattam a pusztítást, miközben félszemmel követtem Reigen-t, aki látszólag ninjának képzelte magát és elindult becserkészni a fa alatti hatalmas zsákot. És egész ügyesen csinálta, már csak pár centi volt hátra, mikor visszatért Gray.
- Vizsázs Rei! Itvaaan! – szóltam neki, de hang alig, viszont annál több morzsa tört elő számból.

Gray varázslatából csak a „Snow” szót értettem, mert éppen a hűtlen morzsákat pakoltam vissza arcom darálójába, és rögtön elkapott a pánik, hogy visszatért a hólapátos Mikulás. Szerencsére nem tért, viszont társaságunk gyarapodott egy hóemberrel egy fő rovására. El is röhögtem magam és gyorsan egy répát kezdtem keresni az asztalon, hogy befejezhessem a félkész hóembert.
- Nem láttál errefelé egy répát? – kérdeztem Ai-t, aki mellettem tátott szájjal nézte HóReigent.
Alice nagyot sóhajtva feltápászkodott és egy gyors varázslattal kiolvasztotta a fiút. Reigen újra köztünk volt, a hóemberre pedig csak egy tócsa emlékeztetett. Mivel Bob Mester belénk verte a rendszeretetet, ezért szélmágiámmal gyorsan felszárítottam a vizet, majd visszafordulva az asztalhoz, itóka után néztem.
Vissza az elejére Go down
Leena
Sárkányölő
Sárkányölő
Leena


Hozzászólások száma : 440
Aye! Pont : 18
Join date : 2010. Feb. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Dragon Fang

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 8
Jellem:

Karácsonyi Party! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi Party!   Karácsonyi Party! Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 10:22 pm

A nap már rég nyugovóra tért, miközben vörösre festette az égboltot. Előbújtak az első csillagok is, és fényesen ragyogták be az eget. A hó hangosan ropogott Leena lába alatt. A tájat hó fedte mindenhol és a levegő is hideg volt még is valahogy olyan Leena melegséget érzett a szívében. Már jó ideje úton volt, és abban bízott nem tévedt el. Egy idő után újabb játékba kezdett a hova. Ide oda ugrálva lépteiből alakzatot formált, hogy egy felhőt hogy egy kört, még egy sárkányt is megpróbált lenyomatozni de be kellett ismernie nem egy picasso. A sárkány inkább egy gebe kecskére hasonlított. Ezután unottan vágta magát a hóba és angyalkák gyártásba kezdett. Végre újra gyereknek érezte magát, mosolygott sőt még alkalmanként fen hangon fel is nevetett. Amikor fel pattant a hóból körbe bérbe kezdett forogni. Csak hogy hamar elszédült, Leena kifejezetten viccesnek találta ezt de azért még is megpróbált a park – mert hogy egy parkban volt – kikövezet útjára vissza térni. Ahogy kóvályogva haladt vissza felé hirtelen valami nagy fekete termett előtte, lábai valami keménybe gabalyodtak és már zuhant is a föld felé. Hangos koppanással ért földet, kellett néhány másodperc mire kitisztult. Ahogy próbálta magát feltornászni a hóban egy ismerős arc csúszott belé
- Bocsánat nem akartam … Jé te vagy az? – kérdezte az ismerős hang.
- Ovan?! Ó ne haragudj – kezdett el szabadkozni – csak egy kicsit meg szédültem mert… mert… - de nem akarta már befejezni mondatot. Szégyellte kissé az igazságot.
- Hogy van a karod, Gyógyulgat már? – terelte el gyorsan a szót.
- Már kevésbé kék úgyhogy igen, legalább kevésbé érzi a hideget – válaszolta Ovan, amitől Leenának széles mosoly jelent meg a száján.
- Biztos ne gyógyítsam inkább meg? Egyébként te hova tartasz? – kérdezte kíváncsian.
- Nem kell állítólag a gyógyult rész erősebb lesz – felelte amire Leena csak hallgatott nem igazán akarta kiábrándítani a fiút - Tartani lehetőleg valami meleg helyre tartok, te tudsz olyat? – kérdezte és kezeit egymáshoz dörzsölve láthatóan némi meleget próbált csiholni.
- Én épp Grayhez megyek karácsonyi partit tart, nincs kedved velem jönni? – kérdezte mosolyogva.
- Ha beltéren van nekem meg felel. – mondta egykedvűen.
- Abban lesz nyugi. – mosolygott rá Leena, és azzal elindultak, szerencsére már nem voltak messze. Mindössze tíz percet sétáltak még, közben beszélgettek. Leenát közben teljesen elbűvölte a város, ahogy a vastag hó takaró fedte utcákon lágyan égtek a lámpák. Minden olyan puhának és finomnak tűnt számára.
A ház igazán mese szép volt, igazi kis takarós téli kuckóként festett, ahogy végig sétáltak a kerten, Leenának kedve támadt újra a hóba vetni magát, de úgy döntött nem biztos hogy Gray örülne ki ha a szép kis kertét szét túrná. Amikor az ajtóhoz értek Ovanra pillantott aki a csengő után nyúlt és megnyomta. Gray szinte egy perc elteltével már ajtót is nyitott,m igaz fél pucéran. Leena meghökkent tőle eső pillantásra és érezte hogy fülig vörösödik de Gray ezt vagy nem vette észre vagy direkt hagyta figyelmen kívül. Ahhoz képest hogy Leena úgy halotta fagyos természet nagyon kedvesen beinvitálta őket a házba.
A ház belülről is olyan meghitt és varázslatos volt mint kívülről, Leena megidézve bámulta a díszítést is. Ahogy Gary a nappaliba vezette őket, de amint beértek valami fura történt.
- Ice Make: Snowman! – kiáltotta és egy hóember ált a karácsony fa előtt.
Vissza az elejére Go down
Nakamura Haneda Ai
Elemi mágus
Elemi mágus
Nakamura Haneda Ai


Hozzászólások száma : 187
Aye! Pont : 12
Join date : 2009. Dec. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Blue Pegasus klánház Liz-nél a bárpultnál

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Karácsonyi Party! Empty
TémanyitásTárgy: Magnolia :: Karácsonyi Party!   Karácsonyi Party! Icon_minitimeSzer. Dec. 08, 2010 2:58 pm

Kicsit féltem az estétől, hogy sok új arcot látok és nem tudom mennyire leszek olyan állapotban, hogy közel engedjem őket magamhoz.
A kopogás után Gray-sama kinyitotta az ajtót és beljebb invitált, eközben akik már ott voltak elkezdtek bemutatkozni.
- Helló Reigen vagyok!
- Boldog Karácsonyt! Alice vagyok!
- Szia! Esküdni mernék, hogy láttalak már valahol. Firmus vagyok.

- Sziasztok! Ai vagyok! Örülök, hogy megismerhetlek titeket! Boldog Karácsonyt nektek is! -mondtam majd Firmus felé fordultam. - Igen ugyan abban a klánban vagyunk! -mondtam mosolyogva, majd beljebb léptem.

Az egyik fiú azt hiszem Reigen volt az aki, olyan fura szemekkel nézett rám, nem tudtam miért, és volt ott még két lány akik első ránézésre is igen kedvesnek tűntek.
Kicsit jobban éreztem magam a fogadtatás után, és igyekeztem minél jobban feloldódni és elvegyülni közöttük.
Hatalmas volt Gray-sama háza, és mikor beljebb mentünk egy nagy előtérbe érkeztünk.
Eközben Gray mindenkinek elvette a cuccát és lepakolta, majd igazgatta a cipőket is hogy ne legyenek útba.

- Gyertek beljebb itt a nagyszobában foglalhattok helyet. Az asztalon van minden, érezzétek otthon magatokat. de ha elfogy valami szóljatok és hozok még! Ja a zsákhoz nem nyúlni! -mondta Gray nekünk.
Fogtam magam és én is az asztalhoz mentem. Amint megláttam a sok finomságot hirtelen azt sem tudtam mibe kezdjek bele, melyiket válasszam.
Annyi ínycsiklandozó sütemény tornyosult az asztalon, hogy hirtelen bőségzavarom lett.
Vettem egy kistányért és amit csak tudtam megkóstoltam. Ennél finomabbat még életembe nem ettem. Az egyik sütin csokoládé öntet volt, a sütibe meg megy és cseresznyedarabok. A két ízkombináció fantasztikus volt együtt, rögtön tettem is még a tányéromra párat belőle. Persze aztán muszáj volt leállítanom magam, mert annyira belendültem, hogy majdnem felfaltam az egész készletet. Inkább fogtam egy poharat és töltöttem ki magamnak forralt bort, amint megláttam a sarokban. Kellemesen jól esett a kicsit savanykás íze a számba, majd hirtelen zajt hallottam megfordultam mikor is Gray szólalt meg: - Ice Make:Snowman!
Ezek után Firm szólt hozzám és először fel sem fogtam mit kérdezett, majd ráfordítottam a fejem.
- Am répát? Nem nem láttam miért kellett volna? -kérdeztem érdeklődő fejjel Firmt. Firm után a zsák fele kaptam a fejem.
Reigen a zsák előtt élő hóembert csinált, amit én meglátva elkezdtem nevetni. Majd láttam Alice kivonszolta a szobából. Pedig Gray megmondta, hogy a zsákhoz ne nyúljanak. A zsákról hirtelen eszembe jutott az ajándék. Adatigtem Gray-samahoz és átnyújtottam neki a szépen és gondosan becsomagolt dobozt. - Boldog Karácsony Gray-sama! -mondtam kicsit elpirulva
Vissza az elejére Go down
Ovan Sandinger
Elemi mágus
Elemi mágus
Ovan Sandinger


Hozzászólások száma : 196
Aye! Pont : 32
Join date : 2010. Oct. 02.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 3
Jellem:

Karácsonyi Party! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi Party!   Karácsonyi Party! Icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 10:46 am

//Ugye nem baj ha nekem is megtetszett az E/3?//

Szép, havas reggelre kelt föl Ovan, ezúttal uborkáktól mentesen. Épp az egyik útjáról jött haza, és úgy döntött, a hideg ellen bevonul a klánházba, aminek ajtaján egy kiírás fogadta:
A klánház karácsony idejére biztonsági okokból zárva.
Kellemes ünnepeket!
-Ne már! Most fagyjak meg?!?
Nincs mit tenni, a hideg ellen mozogni kell. Sovány malac vágtában elrohant a vonatállomáshoz, hátha ott melegebb van. Kapkodta vacogó lábait, de feleslegesen. Ott is tök hideg volt. Így aztán jegyet vett a leghamarabb érkező vonatra, vacogott egy órácskát, felszállt és elhatározta, hogy a végállomásig a vonaton marad.
Magnoliához érve megszólalt a hangosbemondó.
-Felhívjuk kedves utasaink figyelmét, hogy a vonat hóakadály miatt nem tud továbbhaladni. Megértésüket köszönjük.
Gondolatban elátkozta az időjárást, kilépett a vagonból és hasra esett a tükörjégen. Látványnak eszméletlen volt, ugyanúgy mint ő maga. Nem volt sok utas a vonaton, nem találtak rá. Felébredni jó későn kelt, már késő délután lehetett a sötétségből ítélve. Teljes mértékben átfagyva vágott neki a városnak.
Séta közben egyre inkább ráragadt a karácsonyi hangulat, nem bírt betelni a sok jó illattal, nyaka teljesen eldeformálódott a sok nézelődéstől. Éppen az eső hóval nézett farkasszemet, mikor valami elé került és elkenődött előtte a földön.
- Bocsánat nem akartam … -most hogy arra fordította a fejét, felismerte Leenát. - Jé te vagy az?
- Ovan?! Ó ne haragudj. Csak egy kicsit meg szédültem mert… mert… - úgy tűnik őt is megbabonázta a látvány.
- Hogy van a karod, Gyógyulgat már? – tért át egy praktikus kérdésre
- Már kevésbé kék úgyhogy igen, legalább kevésbé érzi a hideget – próbálta elterelni a témát az ütközéstől.
- Biztos ne gyógyítsam inkább meg? Egyébként te hova tartasz? – kérdezte kíváncsian.
- Nem kell állítólag a gyógyult rész erősebb lesz. ~Legalábbis a magazin szerint. -Tartani lehetőleg valami meleg helyre tartok, te tudsz olyat? – kérdezte, miközben igyekezett dörzsöléssel felmelegíteni magát.
- Én épp Grayhez megyek karácsonyi partit tart, nincs kedved velem jönni? – kérdezte mosolyogva.
- Ha beltéren van nekem meg felel. – más választása nem volt.
- Abban lesz nyugi.
Elindultak a ház felé, miközben megint belemerült a hely szépsége, igaz, most már igyekezett lefelé nézni. Vastag hó borított minden, elfedve a kiszögelléseket. Gyönyörű hullámos volt minden.
10 perc után érkeztek meg a házhoz, ahol azonnal a csengőhöz nyúlt, és benyomta azt átfagyott ujjaival.
Gray, a házigazda félpucéran állt eléjük, amiről Ovannak egy dolog jutott az eszébe.
~ Már emelkedett lehet benn a hangulat.
Kedvesen behívta őket a házba, ahol mindenki megörült az új arcoknak.
- Boldog Karácsonyt!
- Boldog Karácsonyt!
- Boldog Karácsonyt!
- Boldog Karácsonyt!
~ Boldog lennék ha békén hagynátok! Elindult az asztal felé, lévén ott inkább esznek mint beszélgetnek, e aztán meghallotta Gray kiáltását:
- Ice Make: Snowman!
Pofás kis hóember állt a fa előtt, de valami hiányzott róla.
- Sand magic!
A pecsétből előrört a fehér homok, ami most egész hószerűen hatot. De ez nem volt elég, feje felé tartotta a kezét és újabb homokteremtések közepette körbesétált a szobában és közben:
- Boldog Karácsonyt! Boldog Karácsonyt! Boldog Karácsonyt! Boldog Karácsonyt!
Ez van ha alacsony a vére uborkaszintje.
Vissza az elejére Go down
http://hu.wikipedia.org/wiki/Szurik%C3%A1ta
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Karácsonyi Party! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi Party!   Karácsonyi Party! Icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 6:01 pm

„Népes utcán sétálva, minden tekintet reám szegeződik. Az „S” színtű nekromantára, aki a világ legerősebb hullairányítója. Bár, csak nemrég neveztek ki ilyen „nagy rangúvá”, már most elvégeztem három rangomnak megfelelő küldetést. Nem voltak nehezek legalább is nekem, aki az árnymágiában is nagyon otthon van. Már félúton vagyok, amikor...”

Írásom közben az ajtómon dörömbölni kezdtek. Talán a céhtársaim lehettek azok, akik nem tudják, hogy nem jó ötlet a regényem írása közben zavarni. Íróasztalom előtt ülve még egy pillantást vetek az eddig írtakra. Nagyjából négy sor, ez édes kevés, ekkor azonban ismét dörömbölnek, ám most sokkal akaratosabban. Nem törődöm az erőszakossággal, nyugodtan hátrébb húzódom a székkel és egy nehézkes mozdulattal, felemelkedek abból. Nemrég kezdtem el regényemet, melynek Én vagyok a főszerepkője, ám igazából azt sem tudom, minek írogatok. Talán, most hogy a vándorlás nem fáraszt ki engem, úgy tűnik, másban próbálom levezetni felesleges energiám. A nemrégiben felújított szobámban körbenézve észrevettem a múlt heti rajzomat és a tegnapi agyagedényem is, ami inkább emlékeztet romlott banánra semmint, arra, aminek készült. Újabb dübörgés az ajtómon a fülem már kezdett megbarátkozni a zajjal, de az elmém nem. Lassú, nyugodt léptekkel indultam meg az ajtóm felé. Pár pillanat múlva már az ajtómban álltam, csak arra vártam, hogy befejezzék a kopogást, nehogy megüssenek vagy valami, mikor kinyitom nekik a bejáratot. Pár másodperc múlva aztán a házamban elült a zaj, én pedig ajtót nyitottam.
Előttem két céhtársam volt, akiknek a hosszú várakozás miatt kissé ideges volt az arckifejezésük. Irritált, hogy ilyen tekintettel néznek rám, ezért én is hasonló arckifejezést vágtam, ám az én arcmimikámmal vagy háromszor lehettem ijesztőbb kettejüknél együttvéve. Talán emiatt is, talán nem, de az urak kezdtek megnyugodni, majd egy gyenge mosolyt erőltettek arcukra és megszólaltak.
- Helló Dead, boldog karácsonyt! – Szavaik után, mind a ketten egy-egy kis ajándékcsomagot rántottak elő, én pedig egy kissé meglepődtem, de rövid idő múlva reagáltam is rájuk.
- Takarodjatok! – Rövid mondandóm után erőteljesen becsaptam az ajtót, aminek hála az majdnem kidőlt, ám még ellen bírt állni. Tettem után a naptáramhoz léptem, amely valóban egy ünnepnapot jelzett, én pedig egy erőteljes mozdulattal letéptem azt a falról. Hisz’ ez nem csak az úgynevezett karácsonyi „pénzkidobást” jelezte, de azt is, hogy az évből, már alig egy hét van hátra. Az előszobából ismét a szobámba tértem, ám most azért, mert pihenni akartam. Ágyamban fekve egyre csak mozgolódtam és nem bírtam aludni. Gondolataim az ünnep körül mozgolódtak. Maga az ünnep Jézus Krisztus születését ünnepli meg, ám mostanra már semmi köze a valláshoz, a gyerekek mára már úgy értelmezik, hogy az ajándékozás ünnepe. A szülők pedig természetesen csak pénzkidobásnak tartják, vagy ha mégis ünnepnek, hát inkább a család ünnepének bélyegét nyomják reá. Az a nap, amikor az egész család együtt van és ajándékot adnak egymásnak. Az utóbbi években azonban népszerűvé váltak a karácsonyi bulik is, amiknek tulajdonképp nem mindig van köze a kis Jézushoz, vagy esetleg a családnak. Bár még egy ilyen rendezvényen se voltam, nem is igazán érdekelt.
Elmélkedésem után felkeltem az ágyamból és úgy döntöttem ezt a hideg decemberi napot küldetéssel fogom eltölteni, így vastagon felöltöztem, mi több sapkát és kesztyűt is vettem fel, majd úgy indultam ki a szabadba. Az égről hatalmas fehér pelyhek estek, amik már rég az utálatomnak örvendhettek, ezen hatalmas pelyhek pedig még nagyobb utálatot gerjesztettek bennem. Bár magam is rideg egy ember vagyok, nem szerettem az ilyen hideg dolgokat, ugyanis elég gyakran fáztam meg kiskoromban emiatt, ám mostanra testem ellenállóbb lett és nem szoktam lebetegedni. Rövid kis séta után megérkeztem a céhközpontba, ahova behatolva karácsonyi díszekre lettem figyelmes. Nem tudtam, hogy az ilyen illegális klánok is szoktak ünnepelni, ám nem is nagyon érdekelt, természetesen rögtön a küldetések falához siettem volna, ám mikor megérkeztem azt hittem fel fogok robbanni. A táblán ugyanis egyetlen hatalmas plakát volt, amire csupán pár szó volt ráfirkantva „Ünnep van, pihenjétek ki magatok”. Természetesen nem igazán örültem a dolognak, ám beletörődtem, hogy ezt a napot nekem is pihenéssel kell tölteni. Éppen a kijárati ajtó felé tartottam, amikor a földön egy papírdarabot vettem észre, valamiféle Graynek volt ma a partija, nem tudom, hogyan került oda a fecni, ám úgy döntöttem elmegyek a rendezvényre. Az építménybe ekkor egy kicsi lény is behatolt. Vörös szemei voltak, négy lába és elég szőrös volt, segítek, egy kóbor macska lett a társaságom. Bár nem igazán szerettem a cicákat, a vérvörös szeme kissé magával ragadt, ezért hagytam, hogy a lábamhoz dörgölőzzön. Aztán elkezdett dorombolni is nekem, mintha a közelembe szeretett volna férkőzni, egy idő után azonban idegesíteni kezdett ezért a hasánál fogva óvatosan felemeltem a macskát, egészen az arcomig, majd egyszer csak a macska, mintha átalakult volna kiugrott a kezemből és az arcomat kezdte el karmolászni. Természetesen ellenálltam a kis szörnynek, így rögtön az arcomhoz kaptam és leszedtem magamról a dögöt. A lény rögtön el is tűnt a szemem elől, majd én úgy döntöttem, elindulok a partira. Szerencsére nem volt túl messzi, így elég hamar odaértem. Igazából nem tudtam, hogy egy ilyen bulira kell-e vinni ajándékot, így elmentem egy ajándék boltba bevásárolni. Az üzletben vettem egy-két ajándékot, majd a helyszínre siettem, miután azonban kopogtam az ajtón egy vörös fényt véltem felfedezni a közelemben. A macska idáig követett az újabb támadás érdekében, ám eszméletlenül sötét és gyilkos tekintetemnek hála elüldöztem őt. Sajnos a tekintetem még az ajtó nyitódása után sem változott meg, így könnyen lehet, hogy a vendéglátóban rossz benyomást keltettem magamról.


A hozzászólást Dead Shadorick összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 18, 2010 10:24 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Axel Freeze
Sárkányölő
Sárkányölő
Axel Freeze


Hozzászólások száma : 85
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Oct. 22.
Age : 30

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 3
Jellem:

Karácsonyi Party! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi Party!   Karácsonyi Party! Icon_minitimeHétf. Dec. 13, 2010 4:36 pm

Reggel arra ébredtem, hogy valaki az arcomat nyalogatja és elosszor azt hittem, Tabu akarja folytatni a tegnap estét, de aztán feltunt valami. ~ Ember... vagy Tabu reggeli szájszaga ilyen rossz, vagy...~ Lassan kinyitottam a szemem és Froxot láttam meg, ahogy arcomat nyaolgatja.
- Jó jó... felkeltem. - Mondtam neki, mire vidáman hátrébb ugrott én pedig megpróbáltam feulni az agybán, de nem sok sikerrel. Fejemhez kaptam, mikor belé hasított a fájdalom és vissza fekudtem az ágyra és korul néztem kicsit. volt ott pár borosuveg és soros korsó, valamint hamarosan feltunt, hogy Tabu nadrágján fekszek.~ Hmm... remélem nem csináltam hulyeséget az este...vagyis... a hulyeség még elmegy, de remélem nem csináltam túl nagyot.~ .Gondolkodtam ezen és azon is, hogy vajon Tabu merre lehet, bár erre hamar megtudtam a választ, mivel hamarosan csorompolésre és pár apróbb kármkodásra lettem figyelmes, amik a konyha felol szurodtek. ~ Tabu és a konyha?....Hát ez nem épp a legjobb kombó. ~ Gondoltam a tarkómat vakargatva, majd megrántottam a vállam és kiugrottam az ágyból. Egyenesen az ablak felé vettem az irányt és mikor oda értem, egy gyors mozdulattal elhúztam a fuggonyt. Kintrol hatalmas fehér fény áradt befelé, ami kicsit erotikus volt a szememnek, ezért kicsit becsuktam a szemem, majd miután, megszoktam a fényt, újra kinyitottam. Nem tudtam hova lenni a boldogságtól, mikor megláttam, hogy kint esik a hó. Mosolyogva bámultam kifelé az ablakon, mikozben megrohantak az emlékek, régi otthonomról.
- Sejtettem, hogy tetszeni fog. - Mondta Tabu, mikozben lassan két bogre forró csokival lépett be az ajtón és beállt mellém az ablak elé. A lányon csak az én egyik barna pulóverem volt és ahogy belépett, lassan végigmértem.
- Tessék. - Mondta, mikor felém nyújtotta az egyik bogrét, majd miután elvettem, aprót kortyolt a sajátjából.
- Koszi - Mondtam mosolyogva, mikozben lassan átoleltem a derekát és finoman magamhoz húztam.
- Mit csináljunk ma?
- Nemtudom... Lustálkodjunk. - Mondta, mikozben fejét a mellkasomhoz dorgolte, mint egy kiscica. Válaszolni akartam, de akkor észre vettem, hogy Frox a foldon felénk húzza a naptárt, ami kétszer akkora mind o, majd mikor kozelebb ért hozzánk mancsával, az aznapi dátumra mutogatott.
- Azthiszem megvan, hogy mit csinálunk ma. - Tabuchi kicsit kerdon nézett rám, mire felmutattam a naptárat, melyen hatalmas piros betukkel az állt, hogy " BULI" és a az aznapi dátumhoz volt nyilazva.
Gyorsan elláttuk a reggeli teendoinket, majd feloltoztunk... nem oltoztunk ki túlságosan, de azért jobban mint máskor, ahogy egy bulia illik. Én a fejemre húztam egy mikulás sapkát és Tabura is ráadtam egyet, mire o fojton levette a fejérol.
- Naaa... olyan murisan nézel ki így. - Próbáltam meggyozni, de nem sok sikerrel.
- De én nem akarok murisan kinézni... - Adta mindig válaszát, mikozben karjait osszefonva fustolgott magában. Nagyjából negyed óra alatt sikerult rávennem, hogy felvegye, de annyira még mindig nem volt túl lelkes, de elindultunk.
Mikor kinyitottuk az ajtót a bokáig éro hó kicsit beomlott, de nem volt vészes. Viszont amint nyílt az ajtó, Frox ugrott is ki rajta, majd teljesen eltunt a hóban. Csak egy mélyedés jelezte a helyet, ahol a kis róka eltunt, majd láttuk, ahogy alagutat kezd ásni elottunk, ami tobbnyire ráomlott. Egy ido után kiemeltem a hóból, ami nem nagyon tetszett neki. Ugyan olyan durcás képet vágott, mint Tabu a sapka miatt.~ Remek... mintha két durcás gyerekre kellene vigyáznom.~ Gondoltam magamban mosolyogva, mikozben elindultunk a vasútállomásra.. Miután megvettuk ajegyeket, egy kis gutást kovetoen idoben el is értuk a vonatot. Az úton, nagyon semmi említésre méltó nem tortént, csak beszélgettunk, nevetgéltunk... és persze ettunk, hogy ne ott faljunk fel mindent, bár szerintem így fogunk fogyasztani.
Egy rovid út után el is értuk Magnoliát, majd miután leszálltunk a vonatról és nyújtóztunk egyet elindultunk a megadott címet keresni. Út kozben megkérdeztunk pár Humán GPS-t ( járókeloket) , hogy merre is találjuk Gray házát, akik orommel útbaigazítottak. Ahogy sétálgattunk, megláttunk egy voros hajú srácot, aki mintha kicsit ideges lett volna és hogy duhét levezesse, bele utott egy fába, ami után úgy tunk, kicsit lenyugodott, de a természet bosszút állt rajta. A fáról minden hó egyenesen a fején landolt és betemette. Oda siettunk hozzá és gyorsan kiástuk, majd majd felsegítettuk. Mint kiderult a neve Red volt és egy kicsit hosszabb beszélgetés után o is eltévedt, de jó fejnek tunt, ezért megkérdeztuk nincs e kedve velunk tartani a buliba. Egy kis gondolkodás után bele ment, így négyen kezdtuk el Gray házát keresgélni és hamarosan meg is találtuk. Úgy hallatszott, hogy bent már elkezdodott a buli, így nem is késlekedtunk sokat, bekopogtunk és mosolyogva vártuk, hogy ajtót nyissanak.



A hozzászólást Axel Freeze összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 15, 2010 11:55 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Karácsonyi Party! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi Party!   Karácsonyi Party! Icon_minitimeKedd Dec. 14, 2010 9:44 pm

Reggel, egy furcsa véletlent követően Axel lakásán ébredek, bár nem Axelen. Az üveg asztalon a nappali közepén elfeküdve kelek arra, hogy a fejem sajog.
- Auuuhhh... - nyögöm, mire a fejemhez kapom a fejem.
Axelre nézek. Ő persze még alszik... Frox pedig csak mászik az arca felé, mint mindig. Megvonom a vállamat, és legurulok az asztalról, majdnem eltörve ezzel a művelettel négy sörös korsót és egy pohár bort. Eszem megáll, az előbbi estéről semmi se ugrik be...
Felállok, és leporolom magam. Egyetlen hosszú, barna, kötött és meleg pulcsi takarja a testemet, mivel a térdemig leér, és még a karomnál is hosszabb, mint kéne.
A gatyámon Axel fekszik, azért remélem, az este semmi hülyeséget nem csináltunk. Az kéne még, hogy beessen egy gyerek így 9 hónapra karácsonyra...
~ Miiii? Karácsooony?! KARÁCSONY! ~ Felugrok örömömben, de próbálom a fiúkat nem felébreszteni, inkább kisunnyogok a konyhába. Nem vagyok egy konyhatündér, de azért egy forrócsokit el tudok készíteni.
Csak ez nem ilyen egyszerű egy fiú konyhájában. Amíg a saját, nőies elrendezésű konyhámat szoktam meg, itt minden máshogy van. Plusz, teli elmosatlan edényekkel, összevissza dobálva a fakanál, a bögre megtalálása is egy örökké valóság... Na, talán nem, de nagyon jól eldugta a hűtőbe a mosatlan, üres bögréket. Amiből persze egymás mellett 3 is volt...
Az egész mocskot lemosni innen nem fogom, max a 2 bögrét. Neki is látok, majd utána kakaót, tejet keresek, és a lehető legtöbb dolgot lesöpröm a tűzhelyről, ami persze hangos csörömpöléssel jár.
- Az öreganyád térde kalácsát! - sziszegem, majd inkább forralni kezdem a tejet, majd körülbelül a fél kakaós bödönt beleöntöm... Hát, én így szoktam.
Úgy 5 perc múlva sikerül összehoznom a két tűrhető ízű, forrócsokit. Igazi csoki nem volt, hát van helyette kakaó. ~ Remélem ez azért sikerült. Elsózni most nem tudtam... ~
Ahogy kimegyek a két forrócsokival a kezemben, a pulcsit az kezemre húzva, látom, hogy Axel már ébren van. Csillogó szemmel bámul kifele, és én elmosolyodom, majd odamegyek hozzá.
- Sejtettem, hogy tetszeni fog.
Odanyújtom neki a forrócsokit, és belekortyolok a sajátomba, mielőtt elvenné. Hát, ilyenkor ez épp tűrhető, nem is tűnik mérgezőnek, szóval oké.
- Tessék.
- Köszi. - válaszol mosolyogva, majd a szabad kezével átkarolja a derekamat, és magához húz. Kicsit elpirulok, majd megint kortyolok a forrócsokiból. Hirtelen egy nagyot hajtok belőle, majd megnyalom a szám, és, hát már majdnem kiittam a bögrét... nyami, ez se gyakori, hogy ízlik az amit én csinálok magamnak.
- Mit csináljunk ma?
- Nem tudom... lustálkodjunk. - válaszolom, miközben álmosan nekidöntöm a fejemet Axel mellkasának. Frox épp egy naptárat próbál odahúzni elénk, majd a mancsával integet egy dátum felé, azaz a mai napra. Axel-re tekintek.
- Azt hiszem megvan, hogy mit csinálunk ma. - mosolyodik el Axel, mire a naptáron lévő BULI feliratra mutat, és én bólintok. Mivel leszállt az - általa kivasalt - nadrágomról, úgy döntöm, akkor már felveszem azt. Felhúzom a csizmámat is, lehajtom az utolsó kortyokat a forrócsokiból, és kinyújtózok.
- Naaa... olyan murisan nézel ki így. - vigyorog rám Axel, miközben már ötödszörre húzza vissza rám a mikulás sapkát.
- De én nem akarok murisan kinézni... - húzom össze magam ölbe tett kézzel, durrogva.
Axel hosszas kérlelése után beleegyezek, majd mikor kinyitjuk az ajtót, mire Frox rögtön a nagy fehérségbe veti magát. Csak az apró mélyedés jelzi, hol van éppen, és az, hogy amerre fúrja nekünk az utat, rendszerint beomlik a hó a járatokba. Axel egy idő után persze ezt megelégeli, és kiveszi onnan a rókát, aki durcásan eltűri, hogy Axel a vállára teszi.
A vonat persze, mint általában, majdnem elment előttünk, de még épp felugrottunk rá, és Frox is majdnem leesett. De nekem azért jó a kedvem.
Az úton többnyire inkább beszélgetünk, meg felesszük a vonat ételtartalékát, ne ott együk tele magunkat, mert akkor senkinek se marad kaja.
A vonatról leszállva az embereket kell kérdezgetnünk, hogy merre van Gray háza, ők meg néha vigyorogva mutogatnak a cél felé és boldog karácsonyt kívánnak, néha pedig csak zsémbesen elmennek mellettünk.
A cél felé haladva egy kis, vörös fiút látunk meg, aki hiperaktívságát vezeti le egy fán, aki a ráesett hó rászórásával bosszulja meg az előbbi mutatványt. A fiút egy pillanatra teljesen ellepi a hó, én persze kuncogok rajta.
Odamegyünk hozzá, felsegítjük, majd elkezdjük kérdezni a nevéről, és invitáljuk a partira. Nem kell sokáig győzködni, belemegy, majd ezután vele az oldalunkon csöngetünk be, és várjuk, hogy kinyissák az ajtót. Amíg Gray-re várunk, leverem a havat a csizmámról, nem szeretném behordani a házba.
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Karácsonyi Party! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi Party!   Karácsonyi Party! Icon_minitimeSzer. Dec. 15, 2010 9:29 pm

Az első vendégek szépen kényelembe is helyezték magukat, örültem, hogy jól alakulnak a dolgok és jó a hangulat. De már jött is a következő csengőszó és én már indultam is, hogy ajtót nyissak. Újabb három hölgy érkezett, segítettem nekik levenni a kabátjukat, majd bevezettem Alice-t, Ai-t és Atsui-t. Mikor beértünk Reigen épp a zsák felé mászott. Azonnal kapcsoltam, kezeimet összecsapva gyorsan varázslásba kezdtem.
- Ice Make: Snowman! - kiáltottam és suhintottam kezeimmel felé, mire teste egy szép nagy hóemberborítást kapott. Ezután hellyel kínáltam a vendégeket. Ai egy ajándékot nyújtott át amit nekem hozott.
- Köszönöm Ai, egyelőre rakjuk le ide a többi közé - mondtam és beraktam a fa alá. Újabb kopogás hallatszott, amíg a többiek kényelembe helyezték magukat és Alice kiolvasztotta Reigen-t én ajtót nyitottam az újonnan érkezőknek. Az ismerősök csak úgy özönlöttek be egy idegennel egyetemben is aki elég morcos volt, de biztos feloldja majd egy jó kis lakoma és a karácsonyi hangulat. Mikor befejezték a vendégek az özönlést és mindenki tudott egy kicsit pihenni a nagyszobába eléjük álltam és felkonferáltam a vacsorát:
- Nos barátaim, ideje ennünk valami rendes ételt! Gyertek a konyhába és kezdődjék a lakoma! - bevezettem őket a hatalmas asztalhoz ahol kényelmesen elférhettünk mind. Az asztal tele volt mindenféle karácsonyi étekkel. Halászlé, rántott hal, lencse, mákos guba, töltött káposzta, sült disznó, egy hatalmas pulyka, főtt kukorica, természetesen tojáslikőr, bor és üdítő. (meg amit el tudtok képzelni, a lényeg, hogy sok van belőle és finom)
- Kezdjünk is neki!
Következő postokban a lakomát írjátok le! Szeretném ha egymással mulatoznátok egy sort, igen Dead te is! Very Happy Beszéljetek össze és érezzétek jól magatokat! A postok írásának határideje Dec. 24!!!
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Karácsonyi Party! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi Party!   Karácsonyi Party! Icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 4:26 pm

Gray illedelmesen bekísért a nagyszobába, és ugyanazzal a lendülettel hóembert készített az egyik vendégből, majd az újabb csengetésre visszasietett az ajtóhoz. Ai rögtön megcélozta a sütis asztalt, én pedig szó nélkül követtem, a felhozatal ugyanis roppant csábító volt. ~ Aztaa…csokis lakesh. A kedvenc édességem. És már csak egy van…meg kell szereznem. ~ szemeztem az íncsiklandó süti utolsó darabjával, majd gyorsan visszaszívtam nyálam, és már nyúltam is érte, de egy kéz megelőzött. Odakaptam fejem, s morcosan néztem, ahogy Firmus barátom egyben beletömi szájába a lakesht. ~ Ehh…nem voltam elég gyors. ~ bosszankodtam magamban, aztán megragadtam egy marékkal a legközelebbi édességből, és rágcsálni kezdtem.
- Nos barátaim, ideje ennünk valami rendes ételt! Gyertek a konyhába és kezdődjék a lakoma! – lépett be Gray ismét a szobába, aztán szépen átterelt minket a szomszédos étkezőbe. Megláttam Ovan barátomat is, és gyorsan le is huppantam a mellette lévő székre.
- Szia Ovan! – köszöntöttem nagy lelkesen, amit viszonzott is. Firmus és Ai velem szemben foglaltak helyet, jobbomon pedig egy igen sötét ábrázatú, kissé sáros ruházatú férfi. Gyanúsan méregettem, mire lassan felém fordította arcát, és tekintetét az enyémbe fúrta, amitől végigfutott a hátamon a hideg. ~ Hát ő meg hogy keveredett ide? ~ megvontam vállam, rámosolyogtam – végül is karácsony van, biztos így kell - , aztán a közben az asztalfőn megjelenő Gray-re fordítottam tekintetem.
- Kezdjünk is neki! – mondta, miután mindenki elfoglalt egy széket, én pedig végigmértem a kínálatot. Jobbról egy nagyra nőtt sült disznó vicsorgott rám, balról egy szintén tűzben edzett pulyka, az orrom előtt különféle halborzalmak meredtek rám. ~ Remélem gondoltak azokra is, akik nem esznek húst.. ~ reménykedtem magamban, mikor Firmus az orrom elé tolt egy sült halat, és úgy csinált, mintha beszélne hozzám. -.-’’
- Firmus ez gusztustalan..- mondtam neki nem kevés undorral hangomban, aztán végül elnevettem magam, ő pedig kedvesen felhívta a figyelmem az asztal másik végén csak az én gyomromba kívánkozó zöldséges susumalira, ami szintén az egyik kedvenc ételem volt. Felállni lusta voltam, viszont ültömben nem értem el a tálat, ezért hirtelen ötlettől vezérelve a mellettem ülő ismeretlen alak elé toltam tányérom.
- Öhm…Helló! Megkérhetlek, hogy szedj nekem abból a susumaliból? – mondtam határozottan. Kicsit furán nézett rám vissza, de végül elvette a tányérom. – Még…még…még egy kicsit. Köszönöm. – mondtam vigyorogva, mikor már egy egész raklap ennivaló díszelgett a tányéromon. Miközben visszavettem a fura fiútól, észrevettem, hogy rögtön mellette ül Sophy.
- Szia Sophy!! – kiáltottam talán kicsit hangosabban is, mint kellett volna, de ő sem fogta vissza magát, sőt egyszerre mindenkinek megjött a hangja, vásári hangulat alakult, miközben nagy üzemi szinten tüntettük el a felhalmozott finomságokat. Még engem is elkapott a csicsereghetnék, pedig nem vagyok az a nagy társasági ember. A kaja gyorsan fogyott, én pedig addig ettem, amíg már úgy nem éreztem, hogy leborulok a székről…abban úgyis elég jó vagyok. A vagonnyi étel mellé legurítottam két pohár bort is, amitől aztán még jobban kinyílt a csipám, és rengeteget csacsogtam, még azokkal is, akiket nem ismertem. Remek hangulatban telt a lakomázás, nem kis döbbenetemre, mindent sikerült elpusztítanunk. Hátradőltem székemen, és vártam, hogy mi következik.
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Karácsonyi Party! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi Party!   Karácsonyi Party! Icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 6:22 pm

A Gray által kísért vendégek beléptek a szobába. Köszöntem volna nekik, de sajnos se beszélni se moccanni nem bírtam. Szerencsémre azonban az egyik srác közelebb lépett hozzám.
~ De kedves, ide jön köszönni.
Azonban köszöntés helyett megállt tőlem egy méterre és kitartotta a kezét.
- Sand magic!
Fölöttem egy mágikus kör jelent meg és valami fehér szemcsés izé szóródott rám, mint tortára a csoki reszelék. Ezután sarkon fordult és visszament a többiekhez.
Egy szék csikordult meg és Alice pattant föl a helyéről, majd mellém battyogott. A következő pillanatban az egész testem körül meleget éreztem és folyamatosan egyre jobban tudtam mozogni.
- Áh, köszönöm.
Alattam csak egy tócsa maradt, de mikor elindultam az asztalhoz egy lágy szél fel is szárította. Furcsálva néztem vissza és a fejemet vakartam.
- Zárt szobában szél?
Vállat vontam és lehuppantam a székemre, majd neki leselkedtem az evésnek és a beszélgetésnek. Gray jelent meg és szakított félbe. Persze nem szó szerint. Az nagyon fájt volna és talán még Leena gyógyító mágiája sem segíthetett volna rajtam.
- Nos barátaim, ideje ennünk valami rendes ételt! Gyertek a konyhába és kezdődjék a lakoma!
- Oh, akkor van még több kaja?
Összecsaptam a kezemet és elsőként ugrottam fel és siettem be a konyhába, majd lecsüccsentem a legközelebbi székre. Az egyik zsebemből előkaptam egy ”Mama kedvence” feliratú partedlit, amit a nyakamba kötöttem és fölkaptam a bal kezembe a villát, a jobba pedig egy kést.
- Én kész vagyok!
Ekkorra, már a többiek is beértek és helyet foglaltak. Mikor mindenkinek megvolt a helye Gray az asztalfőhöz ült, majd megnyitotta a vacsorát.
- Kezdjünk is neki!
Számomra ez a mondat volt a „vigyázz, kész rajt”. Belevetettem magam az evésbe, majd mikor már kezdtem jól lakni (hét-nyolc tányér után) belevetettem magam a beszélgetésbe és a mulatozásba.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Karácsonyi Party! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi Party!   Karácsonyi Party! Icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 8:48 pm

- Áh, köszönöm. - Kiolvasztott Reigen előbbi helyzetére az alatta lévő tócsa emlékeztette már csak a vendégeket, amit néhány másodperc múlva valaki a szél mágiájának segítségével el is tüntetett.
- Zárt szobában szél? - Alig hallottam a kérdését, mert figyelmemet az újonnan érkezettek kötötték le, akikből volt egy jó pár. Széles mosollyal az arcomon köszöntöttem őket. Ekkor megpillantottam végre egy ismerős arcot, vagyis a köpenyét. Odasiettem hozzá.
- Szia, rég találkoztunk, ugye emlékszel rám? - Vigyorogtam Dead-re. Ekkor Gray is megjelent, olyan hirtelen, mint a Karácsonyi szellemek abban a mesében.
- Nos barátaim, ideje ennünk valami rendes ételt! Gyertek a konyhába és kezdődjék a lakoma!
- Oh, akkor van még több kaja? - Hallottam Reigen hangját a hátam mögött.
Hehe, úgy hallom nem csak én vagyok emiatt besózva! - Irányba fordultam, de még a vállam fölött vissza mosolyogtam rá és intettem egyet.
- Majd később még talán beszélünk.
Elindultam a többiekkel a konyhába.
Besétáltunk a szobába, a sort Gray vezette. Leültem Reigen mellé, aki eközben beszerzett valahonnan egy partedlit és villával, meg késsel felfegyverkezve várta, hogy nekiláthasson az ételnek.A kis előkéjét látva, elnevettem magam.
- Igazán jól áll!
Miután mindenki leült Gray, aki az asztal főn foglalt helyet felállt.
- Kezdjünk is neki!
Mindenki szinte egyszerre nyúlt, hogy szedjen magának az asztalon található finomságok közül. Én személy szerint mindenből szedtem, ami a környékemen volt, a feléről azt se tudtam, hogy mi, de rettentően jó ízük volt. Az egyetlen dolog amihez senki sem nyúlt az valami zöld kocsonyás izé volt.
Úgy hiszem azt én is kihagyom.
Miközben ettem figyeltem, hogy a többiek miről társalognak, s néha ( miután lenyeltem az aktuális számban lévő falatot ) én is bekapcsolódtam.
Vissza az elejére Go down
Firmus Kakte
Elemi mágus
Elemi mágus
Firmus Kakte


Hozzászólások száma : 249
Aye! Pont : 31
Join date : 2010. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Mindig két lépéssel Bob Mester előtt

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 6
Jellem:

Karácsonyi Party! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi Party!   Karácsonyi Party! Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 10:26 pm

Visszavonultam az asztalhoz, és újabb felderítő akcióba kezdtem. Sajnos kedvemre való itókát nem találtam, ezért egy kis gyümölcslével öblítettem le a sok nassolástól kiszáradt garatomat. Nemtudom milyen gyümölcsből készült a lötty, valami sárga izé volt, de a nyáltermelésem rögtön beindult megint, így újra az aprósütik világába vetettem magamat. Ettem amit értem, nem törődtem a külvilággal. A végén találtam valami igazán finom csokis valamit, amiért láttam, hogy az egyik újonnan érkező hölgy is versenybe szállt, de reflexeimmel nem versenyezhetett.
- Aki lemarad, az kimarad! – bölcselkedtem telepofával, de szavaimat megint elnyelték a csokidarabok.

Ekkor betoppant Gray.
- Nos barátaim, ideje ennünk valami rendes ételt! Gyertek a konyhába és kezdődjék a lakoma! – és átvezetett minket egy hatalmas asztalhoz, ahol raklapszám álltak a megsemmisítésre váró ételek-italok.
- Kezdjünk is neki! – adta ki a parancsot házigazdánk, mire mi azonnal akcióba léptünk.
Reigen-nek látszólag meghozta az étvágyát a hóember sztázis, mert máris előkét kötött és készen állt az első menet (vagy második) folytatására. Én pedig közben végignéztem az újonnan érkezettek népes táborán. Pár arcot még az én szegényes arcmemóriámmal is felismertem. Atsui, Ai már a klánból ismerősek voltak. A többiek nem rémlettek. Volt itt rosszarcú szürke ember, hiperaktív homokhavas, egy aranyos kis párocska, nomeg a maradék. Az elemzésem nem nyúlt hosszúra, mert Atsui máris húzta a száját a húslerakatok miatt, ezért gyorsan eljátszottam a pincért egy rendkívül tehetséges ponty segítségével.
- Egyél meg! Egyél meg te vega állat! – mondta a hal, a lány meg hülyének nézett.
Persze nem érti a tréfát.
- Így sosem lesz belőled csúcsragadozó aranyom! – legyintek rá, majd a hősies pontyot visszaküldöm az asztalra a farkasok közé.

És ekkor megláttam a szerelmemet! Igen! Hargeoni vörös! Két palack! És csak pár méterre volt tőlem.
- Hé Hamubá! – szóltam a morci sráchoz. – Légyszi lökd már ide azt a két vöröset! – mutogattam a palackokra.
Látszólag nem tudta mihez kezdjen a helyzettel, de végül csak hozzámkerült a hűn áhított nedű.
- Köszönöm jóember! – hálálkodtam neki, majd odalöktem neki egy pulykacombot megbecsülésem jeléül.
- És most nézzük az évjáratot!
779-es volt. Nemrossz. Egyáltalán nem rossz. Az első üveg nem is tartott sokáig. Éreztem, hogy kicsit forog a székem, node lehet már csak irodai ülőhely jutott nekem, ezért ezen nem akadtam fenn. Azon viszont igen, mikor eszembe jutott milyen udvariatlan vagyok.

Feltápászkodtam, majd a székemre állva az egyik kezemben a még teli palackot szorongatva engedtem az udvariasságnak.
- Jelentem, már csak egy üveg mennyország van, aki akar belőle, tegye föl a kezét! – vigyorogtam a népes asztaltársaságra, akik elkerekedett szemekkel néztek rám az első pillanatban.
Vissza az elejére Go down
Leena
Sárkányölő
Sárkányölő
Leena


Hozzászólások száma : 440
Aye! Pont : 18
Join date : 2010. Feb. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Dragon Fang

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 8
Jellem:

Karácsonyi Party! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi Party!   Karácsonyi Party! Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 12:46 pm

Ovan ahogy beérkeztek, mindenkinek boldog karácsonyt kívánva eltűnt az emberek hadában. Persze később ő is észre vette a hóemberré fagyasztott idegent a karácsonyfa alatt és úgy döntött ő is megtoldja kicsit a látképet, némi fehér homokkal. Leenának rendkívül tetszett a dolog, és vigyorogva figyelte az eseményeket. Egy darabig még nevetett rajta majd ő is megtette az ilyenkor szokásos üdvözlő kör utat, mindenkien Boldog Karácsonyt kívánva. Voltak számára ismerős arcok is mint Dead, bár ő szokásához híven olyan volt mint aki karót nyelt. Leena ezek után Ovant kezdte el keresni de ő már valahol messze járt a lakásban. Leena jól esően kezdte szemlélni a karácsonyfát, alatt a sok ajándékkal, a hangulatos kis lakást. Érezte a finom illatokat, de hirtelen egy különös illat csapta meg az orrát, a finom sütemények, a karácsonyfa kellemesen fanyarkás és a konyhából kiáramló incsíklandó illatok mellett, két olyan illat ami egyszerre volt ismerős és még is idegen számára. Leena az illat irányába fordította tekintetét, ami egyenlőre a bejáró felöl jött. Kissé értetlenül nézet az előszoba irányába hiszen néhány perccel ez előtt ő is végig jött rajta és akkor még semmit nem érzet. Szíve kicsit hevesebben vert, bár tudta nem Asmor az. A két illatban a megegyező a sárkány illat volt, mindkettőben tökéletesen érezte a sárkányok jellegzetes illatát, de egy egyik a fagyos jég illatához hasonlított, míg a másik a rideg kemény féméhez. Ekkor viszont két ember toppant be a nappaliba, egy magas szőkés barna hajó fiú és egy nála alacsonyabb szőke hajú lány. Leenának kellett pár perc mire felfogta hogy az illat tőlük származik. „ De hiszen akkor ők…!” – villant át az agyán. Azonnal oda sietett hozzájuk.
- Sziasztok! Boldog Karácsonyt, Leena vagyok a Dragon Fangből! – mondta mosolyogva, és kezet nyújtott. A pár fogadta a köszöntést és be is mutatkoztak, de amikor mosolyogva mondták hogy ők is a Dragon Fangből vannak Leenának le esett az álla.
„Hogy ezen én miért nem lepődök meg… „- szólalt meg csípősen Carmen.
„Fogd már be!” – torkolta le Leena.
- Tényleg – kérdezett vissza meglepődve – Nem is tudtam, mikor csatlakoztatok?
Tabuchi válaszából bár pontosan nem derült ki mikor léptek be, de nem olyan rég. Leena szíves szerint azonnal kérdésekkel bombázta volna őket, mágiájukról, a sárkányokról de inkább vissza folyatta. Ennek nem most van itt az ideje.
- Örülök hogy megismerhetlek titeket, egyébként szólíthatlak Tabunak? – kérdezte. Tabunak ez nem volt ellenére, ekkor viszont megszólalta Gray.
- Nos barátaim, ideje ennünk valami rendes ételt! Gyertek a konyhába és kezdődjék a lakoma! [/color] - szólalt meg, és a tömeg a konyha felé vette az írányt. Leena, Tabu és Axel is elindultak, majd végül Leena egy vidám barna hajú férfi mellett foglalt helyet. Carmen persze azonnal véleményt nyílvánított.
„ Végre, valami normális csávó, gyerünk szedd fel!”
„ Hagyj már békén, legalább ma! Karácsony van, nem hiszem el hogy még most is a baromságaiddal traktáls!” – közölte vele hitetlenkedve Leena.
Az azstlaon mindne féle földi jó volt ki rakva, Leena azt se tudta miből egyen de korduló hasán érezte nem lesz gond azzal hogy mindent megkóstolhasson.
Axel és Tabu mellette foglaltak helyet, és mikor már mindnekinek dugig volt a tányérja evéshez kezdte.
- Jó étvágyat! – mondta Leena, a tervezetnél kicsit hangosabban. Természetesen bele is pirult de a mellette ülő fiú gyorsan el terelte a figyelmét.
- Egyél meg! Egyél meg te vega állat! – mondta egy hallal bábozva a vele szembeülő lánynak. A lány valószínűleg nem volt oda a húsért mert csak egy groteszk fintor vágott le pofás kis mutatványra.
- Firmus ez gusztustalan.. – mondta. Leenából jólesően buggyant fel a hangos nevetés.
- Így sosem lesz belőled csúcsragadozó aranyom! – közölte Firmus. Leenának erre már a hasát fogta a röhögéstől. Nagyon jól esett neki végre egy kis nevetés. De Firmus nem hagyta abba, újra rákontrázott, két üveg bort spécizett ki magának pont Dead előtt.
- Hé Hamubá! – szólalt meg mire Lól újabb nevetés tört fel – Légyszi lökd már ide azt a két vöröset! – mondta és közben kezét nyújtotta a palackok fejét, Dead eközben olyan fejet vágott amit leírni egyszerűen lehetetlen, fogalmazzunk inkább úgy hogy Leenának ekkor már patakokban folytak a könnyei. Így hát könnyekkel küzdve látott neki a vacsorához. Amíg ő vett a mellette ülő srác ki ürítette a első palackot minek hatására egyszer kétszer Leenának dőlt. Láthatóan nagyon gömbölyű lett számára világ nem is csoda hogy a másodiknál már felajánlotta más is beszállhat a palack tartalmának elpusztításba.
- Jelentem, már csak egy üveg mennyország van, aki akar belőle, tegye föl a kezét!
- Mennyország? Már mint a borra célzol? – kérdezett vissza Leena.
Firmustól most egy hatalmas bólintás volt a válasz, Leena látva mit tette egy üveg bor a fiúval úgy döntött megkóstolja bár nem ált szándékában a teljes üveg elpusztítása.
- Hát meg kóstolom, de ha lehet ne sokat tölts. – kérte szerényen, erre Firmus nagy lendülettel telitöltötte a poharat.
- Hé, elég lesz! – szólalt fel Leena de már késő volt.
- Nyugalom hölgyem van még ha kér! – szólalt fel Firmus, majd további poharak felé fordul kérdően.
- Egyébként Leena vagyok – szólalt meg mosolyogva és kezét nyújtotta Firm felé.
- Firmus Kakte. – rázta meg kezét.
Leena bele kostólt a borba ami kifejezetten finom volt, elismerően biccentett a pohár felé.
Vissza az elejére Go down
Nakamura Haneda Ai
Elemi mágus
Elemi mágus
Nakamura Haneda Ai


Hozzászólások száma : 187
Aye! Pont : 12
Join date : 2009. Dec. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Blue Pegasus klánház Liz-nél a bárpultnál

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Karácsonyi Party! Empty
TémanyitásTárgy: Karácsonyi Party!   Karácsonyi Party! Icon_minitimeHétf. Jan. 03, 2011 1:03 pm

Miután odaadtam Gray-sama-nak az ajándékot újabb vendégek érkeztek. Sok volt az új arc, és eleinte kicsit olyan idegennek éreztem magam, attól függetlenül, hogy Firm és Atsu is itt vannak a klánból.
Az újonnan érkezők között felfedeztem egy ismerős arcot. Nem gondoltam volna, hogy tényleg jól látok-e, de megbizonyosodtam róla, hogy Dead az.
Nem épp egy karácsonyi party-s embernek ismertem meg...sőt, azonban nagyon örültem, hogy eljött.
- Szia Dead, hát te? Hogy hogy eljöttél? Mármint ne érts félre, nagyon örülök, hogy itt vagy! -mondtam neki, majd bevonultunk a többiekkel az előtérből.

Szép kis csapat gyűlt össze, Gray-sama örülhet, hogy ennyien eljöttek. Abszolút karácsonyi hangulat járta át az egész lakást, a finom sütik illata, a díszítések, a fenyő illata pedig egyszerűen fantasztikus volt.

- Nos barátaim, ideje ennünk valami rendes ételt! Gyertek a konyhába és kezdődjék a lakoma! - szólalt meg Gray-sama, mire a kisebb tömeg a konyha felé vette az irányt.
A térben elénk tárult egy hatalmas asztal tele mindenféle ínycsiklandozó karácsonyi étellel.
Nem is kell mondanom a nyál rögtön összefutott a számban, hiszem az étel a gyengém.
Igényesen meg volt terítve az asztal, mindenki kedvére foglalhatott helyet.
Én Dead-et magammal rángatva Atsu és Firm előtt foglaltam helyet.
- Kezdjünk is neki! -mondta ismét Gray-sama.
Ahogy körbenéztem, mindenkit nagyon elvarázsolt a rengeteg étel látványa, és mind elfoglalták, a helyüket az asztalnál.
Voltak akik visszafogottabbak voltak, voltak olyanok akik nevetgéltek és máris ivásba kezdtek.
Megpillantottam a bort és én is öntöttem magamnak egy pohárral.
Velem szemben Firm épp Atsut ugratta, aki szemmel láthatóan nem igazán értette a viccet.
Úgy láttam Firm szeret poénkodni, amiken én jót nevettem.
Igyekeztem Dead-et is belevonni a vacsorázásba. Öntöttem neki bort, hisz még is csak karácsony volt, legalább most igyon egy kicsit.
- Furcsa, hogy megint találkozunk! Rég nem hallottam már rólad! -mondtam neki majd belekortyoltam az italba.
- Jó étvágyat mindenkinek! -mondtam hangosan, hogy mindenki hallja, majd nekikezdtem az étkezésnek.
Vettem ki magamnak töltött káposztát, mivel az volt a kedvencem, de mindenképpen meg szerettem volna kóstolni több finomságot is.
A hangulat egész jónak tűnt az asztal körül és én is kezdtem egyre jobban feloldódni.
Firm felhívására azonnal felkaptam a fejem! - Én kérek!!! -mondtam neki vigyorogva és tartottam a poharam.
Vissza az elejére Go down
Ovan Sandinger
Elemi mágus
Elemi mágus
Ovan Sandinger


Hozzászólások száma : 196
Aye! Pont : 32
Join date : 2010. Oct. 02.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 3
Jellem:

Karácsonyi Party! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi Party!   Karácsonyi Party! Icon_minitimeSzer. Jan. 05, 2011 10:37 pm

Ovan elégedetten szemlélte művét. Az összes sarkot sikerült elfednie, csak a görbe fehérség maradt. Kicsit még eligazgatta ahol szükségesnek látta, aztán a falnak dőlt és pihent, élvezte a kellemes hőmérsékletet. Tanulmányozza a jelen lévőket. Vannak itt mindenfélék. Feldobottak, unott fejűek, izgágák, éhenkórászok, akik csak zabálni jöttek, és még rengeteg különféle ember. A ruházatuk is nagyon különböző. Erre kissé felhúzza a szemöldökét, aztán szemhéjával együtt leereszti. Gray hangja kelti fel a félálomból.
- Nos barátaim, ideje ennünk valami rendes ételt! Gyertek a konyhába és kezdődjék a lakoma!
Ez rögtön kiverte az álmot a szeméből, az elsők közt szalad be a konyhába.
Félmosollyal az arcán szívja be a szagokat, de a látvány se utolsó. Minden elképzelhető, és természetesen roppant mód hizlaló, étel fel van sorakoztatva. Egy hatalmas pulykát szemel ki magának, és elfoglalja az előtte lévő széket.
- Szia Ovan! - köszön rá Atsui, de ő nem veszi azonnal észre, csak azután nyugszik meg miután megfordult.
- Szia Atsu. -mondja neki, és megvárja míg leül a mellette lévő székre.
- Kezdjünk is neki! - adja ki a parancsot Gray.
Ovan egy laza mozdulattal kitépi a pulyka egyik combját é s már harapna is bele a gyönyörű szaftos húsba, de aztán rájön mit csinál. Rossz vélemény alakulhatna ki róla ha így étkezne, ezért késsel igyekszik lehántani a csontról a húst. Mestertudást igénylő művelet, sajnos ő nem rendelkezik ezzel a tudással. Nyála már csomókban áll a szájában, hasa görcsbe rándult, de még mindig nem végzett. Erre még rádob egy lapáttal, hogy a többiek vígan falatoznak. nagy sokára kész lesz vele, és szép lassan elnyammogja. Viszont, amikor az egyik félrészeg srác felkiált, megtalálja a lehetőséget.
~ Most mindenki rá figyel! Itt jövőőőőőőőőők pulyka!
Hatalmas darabokat tép ki belőle, és addig tömi a száját ameddig győzi. Minden feltűnés nélkül elfogyasztja a fél pulykát, aztán elég feltűnően a másik felét is, de ő nem tud róla hogy látták. Hátradől a székében, és lesöprögeti magáról a darabokat.
Vissza az elejére Go down
http://hu.wikipedia.org/wiki/Szurik%C3%A1ta
Ajánlott tartalom





Karácsonyi Party! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi Party!   Karácsonyi Party! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Karácsonyi Party!
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Karácsonyi Event!
» Karácsonyi event
» Karácsonyi Event! Forthem erdeje

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Magnolia-
Ugrás: