KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Ai és Asako találkozása

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nakamura Haneda Ai
Elemi mágus
Elemi mágus
Nakamura Haneda Ai


Hozzászólások száma : 187
Aye! Pont : 12
Join date : 2009. Dec. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Blue Pegasus klánház Liz-nél a bárpultnál

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Ai és Asako találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Ai és Asako találkozása   Ai és Asako találkozása Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 3:18 pm

Szép napsütéses idő volt és gondoltam pihenésképpen átugrok Magnóliába egy kicsit sétálni és kikapcsolódni.
Jó pár boltba amúgy is már régóta elszerettem volna látogatni, így ez jó alkalom volt erre.
Megreggeliztem, persze természetesen gabonapelyhet ettem, hisz az mindig feltöltött energiával, majd felvettem egy kényelmes rucit, persze még így is figyeltem, hogy jól nézzek ki. Egy Blue Pegasusosnak mindig jól kell kinéznie, legyen bármi amit épp csinál. Most nem csináltam magamnak semmilyen frizurát, mert jobbnak láttam most kiengedve hagyni, had pihenjen ő is egy kicsit.
Tettem magamnak útravalóra egy kis pogácsát, amit tegnap vettem egy idős nénitől, de olyan isteni finom, hogy már bánom nem vettem belőle többet.
Mindent összepakolva útnak is indultam, majd mikor kiléptem az ajtón a nap sugarai csak úgy ontották magukból a meleget. Gyönyörű kék volt az ég, csak néhány kósza fátyolfelhő szaladgált felettünk. Megszívtam magam a friss levegővel, majd sarkon fordultam a célom irányába.

Nem sok idő kellett hozzá míg elértem Magnóliahoz, ebbe a csodálatos városban. A szokottnál is többen voltak a városban, bár nem tudtam miért, de most nem is ez volt a lényeg, mert rengeteg helyre elszerettem volna menni.
Először az ajándékboltokkal kezdtem, mindet bejártam és amit megláttam megvettem.
Ezek után jöttek az ékszer boltok, bár ott vissza kellett fogjam magam mert nagyon drágák volt ott minden, ezért inkább hagytam is és helyette alapanyagot vásároltam amiből saját készítésű ékszereket készíthetek.
Sok kacatot összevásároltam amikre igazából semmi szükségem nem volt, de mégis megvettem őket, hogy majd hátha kellenek. Jó kifogás arra, ha sokat vásárolsz.
A létező összes üzletet végigjártam az utcákon, a pogácsáim meg fogyóban voltak ezért visszafogtam magam az evésbe. Amúgy meg egy haspók vagyok és a kaja a mindenem. Erről eszembe is jutott mikor megláttam egy zöldségest, hogy be kellene szerezni a holnapi főzéshez ami kell hozzá, azonban megláttam valamit ami miatt földbegyökerezett egyszeriben. A zöldséges mellett volt egy textil bolt melynek kirakatában gyönyörű anyagokat pillantottam meg. Nyomban oda is rohantam, muszáj volt bemennem és körbenéznem, úgyis rég varrtam már utoljára. Kellettek már az új ruhák, amikben pompásan nézhettem ki.
Az üzletbe szebbnél szebb mintájú, tapintású anyagot találtam, rengeteg volt a pillangó motívumos, melyekre azonnal le is csaptam. Ha tehettem volna felvásároltam volna az egész boltot, azonban nem engedhettem el annyira magam. Így is kicsivel jobban túlköltekeztem magam és olyan dolgokat is megvettem amiket nem kellett volna.
Ami viszont nagyon nagyon tetszett anyag abból vettem bőven, és már ki is gondoltam milyen ruhakölteményeket fogok belőlük készíteni.
Amint végeztem a textil boltba megvettem ami kellett a zöldségesnél és épp indultam volna haza mikor meghallottam két helybéli párbeszédét, hogy a tónál vásár van.
Most már értem miért vannak olyan sokan Magnóliába és én is kedvet kaptam, hogy körbenézzek.
Hamar a tóhoz értem, amikor csodálatos látvány tárult elém. Végig körben a tó körül voltak árusok, bódéházak és rengeteg ember, lufikkal és mindennel ami szemnek és szájnak ingere. Ráadásul ahogy kezdett lemenni a nap és a víztükrön megtörtek a vények az valami fantasztikus volt.
Elindultam, hogy bevegyüljek a tömegbe és körülnézzek miket lehet kapni a vásárban.
Nagyon sok kézzel készített árusítottak a sátrakban, és olyan jó volt a hangulat az emberek között ami engem is felvidított.
Egyetlen egy problémám volt, nem bírtam megállni, hogy ne vegyek semmit, ezért itt is mint bent a városban ami megtetszett az meg is vettem.

Sok játékot is ki lehetett próbálni, többek között íjászkodás, kalapács ütés, fából készült halak kihalászása bottal és még sorolhatnám. Amit csak tudtam kipróbáltam és sok helyen ajándékot is nyertem. Annyi volt már a csomagom, hogy szinte csoda nem szakadtam meg tőlük.
Az utolsó játék az csúzli volt és annak ellenére is ki akarta próbálni, hogy általában balesetet okoztam vele kiskoromban is.
Azonban ez most nem szegte kedvem, hát bele is vágtam, kimértem milyen távolságból kell céloznom, rákoncentráltam és már lőttem is. Az első három lövésem egészen páratlanra sikerült, ezekkel is nyertem, azonban mikor a negyediket kilőttem nagy fejjajdulás hallatszott.
A gumilabdával eltaláltam egy férfit és azonnal oda is rohantam hozzá, hogy bocsánatot kérjek tőle.
- Jaj istenkém ne haragudjon, nem szándékos volt!!! Sajnálom, mivel tudnám kiengesztelni? Tényleg kérem bocsásson meg. -mondtam aggódva a fiúnak.
Vissza az elejére Go down
Asako Matsuzawa
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Asako Matsuzawa


Hozzászólások száma : 3
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Oct. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hát kábé ott.

Karakter információ
Céh:
Szint: 1
Jellem:

Ai és Asako találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ai és Asako találkozása   Ai és Asako találkozása Icon_minitimePént. Dec. 24, 2010 4:56 pm

Undorítóan világos, és fényes napnak indult a mai. Nem igazán szimpatizáltam a nappal, hiszen így kevésbé volt hatásos a mágiám. Plusz az sem egy mellékes kis tényező, hogy nem igazán vagyok egy fény imádó. Mindig megfájdul tőle a fejem. De sajnos nem tudtam ez ellen mit tenni, így egyszerűen végeztem a dolgom mint bárki más. Utam Magnoliába sodrott, mivel egy apróbb küldetésem ide szólt. El kellett hoznom egy-két fontosabb árucikket egy kereskedőnek, aki elvileg a Sciliora tó környékén található. Nem is értem miért voltam olyan ostoba, hogy elfogadjam ezt a küldetést. A fizetség sem túl nagy, és érdemlegességi sorrendben sem kapirgálja a számomra létfontosságú lista alját. Mikor megérkeztem Magnoliában egyszerre elkápráztatott, és megdöbbentet, hogy egy ekkora élettől nyüzsgő városban vagyok. Nem nagyon szeretnék belekeveredni bármiféle ügybe itt, így próbáltam a lehető legészrevehetetlenebbül közlekedni. Ám majdnem tíz perces keresgélés után, sajnos rá kellett jönnöm, hogy fogalmam sincs hova kell mennem. Kénytelen voltam hát elvegyülni a tömegben, mivel így kellőképpen nézelődhettem. Volt egy személyleírásom, hogy kit is kéne megtalálni, így ha véletlen összefutok vele, máris könnyebben túlleszek ezen az ügyön. Hamarosan megszoktam a tömeg közelségét, így nem szorongtam, és nem tartottam az öklömet készenlétben, ha találkoznék egy zsebtolvajjal. Persze az is közrejátszott a fejemben lassan szétterjedő nyugalomban, hogy eszembe jutott, hogy én mágus vagyok, és sokkal könnyebben megvédem magam, mint bárki. Mivel már nem foglalkoztatott annyira a környezetemben lévő emberek, így én is elkezdtem figyelni a boltokat. Minél többet láttam annál inkább úgy gondoltam, hogy az emberek akik miatt elkezdtünk civilizálódni egyben zsenik, és egyben szörnyen undorító férgek voltak. Igaz, hogy a boltoknak köszönhetően sok mindent meg tudunk kapni, de a boltok emberek nélkül nem működnek, s a legtöbb söpredékben meg van a birtoklási vágy, ami miatt elmegy az élvezetes rész. Úgy döntöttem eleget nézelődtem, s kerestem egy megfelelőnek tűnő sikátort. Mikor a kellemes hűvös, árnyékos sikátor elrejtett a kinti életteli vidámságtól, máris úgy éreztem, mint aki megszabadult egy hatalmas tehertől. Hamarosan megszokta a szemem a sötétséget. Éppen azon voltam, hogy felmászok egy ház tetejére, hogy megnézni, hogy merre van az a fránya tó, amikor mozgást hallottam a közelemben. Villámgyorsan odafordultam, és egy kicsit piszkos, egyértelműen tolvajnak kinéző alak leskelődött az utcára. Valószínűleg megfelelő prédát keresett. Egy furcsán pattogó lány haladt el előttünk, aki igen sok mindent cipelt magával. Egy kicsit furcsának találtam ezt a önfeledt örömteli kómát rajta, de most éppen azon töprengtem, hogy ugyanarra gondol-e a tolvaj barátom. Mivel az a lány nem nagyon figyelt oda, hogy mi van a lába előtt, így igen könnyű préda volt. Nem volt kedvem egy rablás közelében tartózkodni, mivel kitudja milyen illegális dologhoz tudnak fűzni engem. Így egy gyors mozdulattal a koszos ember háta mögött teremtem, s könnyedén a vállára tettem a vállam. Éreztem, ahogy riadtan megrándul, és egy nyílvessző sebességével perdül meg. Hatalmas vigyor telepedett az arcomra, amikor megpillantott, majd miközben az arcán átsuhant a döbbenet, előránt egy kést. Tudom, hogy ilyenkor az emberek meg szoktak ijedni, de nekem ez csak egy jel volt, hogy van egy ellenfelem, aki valamiért meg akar halni. Mivel ebben a sötét sikátorban az árnyékom beleolvadt az egész sötétségbe, így mondhatni bárhonnan meg tudtam támadni ezt az embert. Egy gyors hátraugrottam, miközben az árnyékom rácsavarodott a lábaira, és amikor utánam akart lépni, döbbent képpel esett hasra. Az esés miatt elejtette a kését. Miközben nesztelenül odaléptem a teste mellé gyorsan felkaptam a kést. Elővettem egy rongyot és betömtem a száját, mivel nem volt kedvem felhívni mások figyelmét arra, hogy itt van valaki. Miután ez megtörtént, megerősítettem az árnyékommal a szorítást a testén, majd mindkét lábán elvágtam az achilleus ínszalagját, így képtelen lesz elszaladni. Majd ezután a karján pár apró sebet ejtettem, hogy szép lassan kivérezzen. Miután elégedetten megszemléltem a művemet, egy féloldalas mosollyal eldobtam a kést, majd felkapaszkodtam egy épület tetejére. Nem nagyon láttam a tót, de megláttam a lányt, akire rá akart támadni az immáron halálra ítélt tolvaj. Mivel eddig csak a lánynak köszönhető, hogy szórakoztam egy kicsit, elkezdtem követni. Amint telt az idő kezdtem megunni, mivel senki más nem akarta kirabolni, vagy hasonló, s éppen azon voltam, hogy hagyom a fenébe, amikor megláttam azt amiért itt vagyok. A tó erősen fénylett a nap miatt, de így is láttam azt a rengeteg árust akik eköré gyűltek. Innen már gyerekjáték volt megtalálni az árust, és miután odaadtam az árut amit várt, valamint bezsebeltem a pénzjutalmat, épp indulni akartam ki a városból, amikor valaki orvvul fejen lőtt egy gumilabdával. Döbbenten nyúltam a púphoz, és akaratlanul is de egy nyögés hagyta el az ajkaimat. Kicsit mérgesen kerestem azt, hogy ki tette ezt velem, de mikor megláttam, hogy ez ugyanaz a lány, akit követtem idáig, majdnem röhögő görcsöt kaptam. Persze a lány egyből elkezdett magyarázkodni meg bocsánatot kérni, de hamar kihúztam magam, és egy mosoly kíséretében megmondtam, hogy nincs semmi bajom. De valami nem hagyott nyugodni ezzel a lánnyal kapcsolatban…
- Mondd csak, mi a neved? Amúgy felettébb szépek a ruháid. Ritkán látni ilyet. – mondtam elgondolkodva, mivel valami nagyon zavart, és nem tudtam rájönni, hogy mi lehet az.
Vissza az elejére Go down
Nakamura Haneda Ai
Elemi mágus
Elemi mágus
Nakamura Haneda Ai


Hozzászólások száma : 187
Aye! Pont : 12
Join date : 2009. Dec. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Blue Pegasus klánház Liz-nél a bárpultnál

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Ai és Asako találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Ai és Asako találkozása   Ai és Asako találkozása Icon_minitimeHétf. Jan. 03, 2011 2:26 pm

Amint bocsánatot kértem, láttam mosolyra fordult a szája.
Annyira bántott, hogy ilyen ügyetlen vagyok, nem is gondoltam volna, hogy ennyire balul sül el a dolog.
Viszont éreztem, hogy valamiért olyan furcsán néz rám, mintha valami zavarná velem kapcsolatban.
- Mondd csak, mi a neved? Amúgy felettébb szépek a ruháid. Ritkán látni ilyet. - mondta nekem érdeklődően.
- Am Ai vagyok, Nakamura Haneda Ai-nak hívnak! A ruháim mind egyediek, én varrtam őket. -válaszoltam neki. - És téged, hogy hívnak? Fáj még a fejed? Tényleg nagyon sajnálom, tehetek valamit kárpótlásul? -kérdeztem aggódva.

Ahogy végignéztem a fickón elég vonzónak tűnt. Jól öltözött volt, félhosszú raszta haja elég feltűnővé tette, mivel nem sokan hordják így a hajukat.
Zöldes barna szemei kicsit ravasznak tűnnek és az arcszerkezete igencsak férfias.
Volt benne valami furcsa, azonban nem igazán tudtam rájönni, hogy micsoda. Mintha keresett volna valakit, és kicsit összeszorult a gyomrom, de igyekeztem ezt leplezni.
~Nagyon remélem, hogy nem engem mert akkor végem...~futott át az agyamon egy gondolatként, de inkább megráztam a fejem.
- Mond csak miért kérdezted, hogy honnan vannak a ruháim? -kérdeztem tőle.
Miközben egymással beszélgettünk elkezdődött a tűzijáték és észre sem vettük, hogy kezdett besötétedni.
Nem szerettem volna éjszakára Magnoliába maradni, de ha már így hozta a sors, akkor itt maradok.
Fantasztikus színekben pompázott a játék, ami teljesen elvarázsolt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ai és Asako találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ai és Asako találkozása   Ai és Asako találkozása Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ai és Asako találkozása
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Asako Matsuzawa
» Asako Matsuzawa
» Itachi és Cassy Találkozása
» Shouki és Rane találkozása - itt a kés, hol a kés?
» Noah és Cassidy találkozása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Magnolia :: Sciliora tó - Játéktér-
Ugrás: