KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Noah és Cassidy találkozása

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Cassidy Angel
Elemi mágus
Elemi mágus
Cassidy Angel


Hozzászólások száma : 218
Aye! Pont : 11
Join date : 2010. Dec. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail céhház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

Noah és Cassidy találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Noah és Cassidy találkozása   Noah és Cassidy találkozása Icon_minitimePént. Feb. 25, 2011 7:53 pm

Nagyjából félpercenként sóhajtottam egyet, amint az erai utcákat róttam. Semmi kedvem nem volt ehhez az eseménytelen körúthoz, de ahhoz sem, hogy megtapasztaljam Makarov mester haragját.
Igen, megint kihúztam a gyufát. Ez még oké is lenne – nagyjából – de mégis miért mindig rajtam kell tesztelni minden idióta fegyelmezési módszert?! Most ugyanis éppen azt kaptam, hogy a Mágiatanács városát látogassam meg, és verjek egy kis észt abba az idézem: „még be nem nőtt tökkelütött agyadba…”. De itt vásárokon meg a hatalmas fehér házon kívül semmi érdekes nincs, és a vonatom visszafelé csak három óra múlva megy. Asszem ezt hívják úgy, hogy szívás…
Megint felsóhajtottam, és belerúgtam egy kavicsba magam előtt. Szét fogom unni az agyam, ezt már előre éreztem.
Ahogy így barangoltam a lehető legzombisabb képemet felöltve, hirtelen egy sikoly szelte át az utcát. Meglepetten fordultam meg, és egy fekete köpenyes alak húzott el mellettem.
- Tolvaj! Kaják el, tolvaj! – rikoltozta egy öregasszony, és csak mikor az alak után fordultam tűnt fel, hogy egy rózsaszín kis táskát tart magánál.
- Végre valami érdekes – vigyorodtam el, ahogy utána eredtem.
Szerencsére a futás az erősségeim közé tartozott. Egy perc alatt beértem a férfit, és hatalmas lendülettel rávetettem magam hátulról. Csakhogy nem egyedül: az elrugaszkodásom pillanatában valaki más is kifordult az utcából, ahol épp elhaladtunk, és velem együtt teperte a földre az alakot. Így aztán dupla K.O. volt a javából.
- Megvan! – kiáltottunk fel egyszerre, ahogy megragadtuk a táskát.
Meglepetten pillantottam össze az idegennel. Egy fiú volt, ennyi volt csak, amit elsőre felismertem, mert sokkal jobban érdekelt az, hogy éppen lenyúlja az én fáradtságos munkám dicsőségét. Legalábbis én így gondoltam.
- Hé! Ereszd el, én voltam itt előbb! – förmedtem rá.
Erre elvigyorodott, és legnagyobb döbbenetemre megpaskolta a fejem. mi vagyok én, valami kutya?!
- Persze, persze, most inkább engedd el.
- Hogyisne! – háborodtam fel. – Én voltam itt előbb! – kezdtem el cibálni a táskát, őp meg a másik irányba. – Különben meg ne paskolgass, nem vagyok holmi véreb!
- Mi az, hogy te kaptad el tökmag? Én ütöttem ki! – váltott kissé haragosabb módba.
- Ez nem igaz, nem vagyok tökmag! En-gedd-el! – szótagoltam.
akkora erővel húztuk a táskát, hogy végül kicsúszott a kezünkből. A nagy lendülettől ellenkező irányokba hátraszálltunk, a táskát pedig meglepő gyorsasággal kapta el az öregasszony.
- Köszönöm gyerekek – mosolygott, majd tovább is állt.
Végre volt időm jobban szemügyre venni ki is rontott bele a sikerembe. Egy nálam jóval magasabb, aránylag izmos srác ült előttem. Barna haja volt, és ahogy kicsit tüzetesebben szemügyre véve – ez alatt fél másodpercet értek – egész helyes is volt. De jelenleg nem tudott eme ki „apróság” lekötni. Ugyanis eléggé mérges voltam rá.
- Kösz, hogy így beégettél - vágtam hozzá mogorván, miután befejeztük egymás bámulását. – Cassidy Angel vagyok a Fairy Tailtől.
Hogy miért mutatkoztam be, azt már nem tudom…

Vissza az elejére Go down
Noah Senshi
Elemi mágus
Elemi mágus
Noah Senshi


Hozzászólások száma : 147
Aye! Pont : 5
Join date : 2010. Sep. 24.
Age : 30

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 3
Jellem:

Noah és Cassidy találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah és Cassidy találkozása   Noah és Cassidy találkozása Icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 4:00 pm

Már majdnem dél volt, mikor felkelébredtem. Végre egyszer, normálisan ki tudtam pihenni magam és ennek hála a kedvem is elég jó volt. Miután gyorsan elvégeztem a reggelni teendőimet, felkaptam a fotelból pár, még tisztának tűnő cuccot, majd nagy mosollyal arcomon elhagytam lakásomat.
~ Ú öcsém... ideje lenne valami kaja után nézni... flamos vagyok >.> ~ Jegyeztem meg agamnak, miközben az utcán sétálgattam és szerencséme találtam is egy helyet, ahol kajálhatok. Ne jó, nem épp valami luxus vndéglő volt, csak egy gyümölcs árus, akinek aznap, asszem én jelentettem a legnagyobb bevételt.
- Segítetek fiatalember? - Kérdezte, a már kicsit idősödő árus, mikor megálltam a kis gyümölcsös stand előtt.
- Jaja... szeretnék 6 almát, 3 banánt és 2 körtét. - Soroltam vigyorogva.
- A körtéből, ma különleges hármat fizet, négyet kap akciónk van.
- Akkor 5-öt kérek.
- De csak 4 van. - Felelte az öreg a tarkóját vakargatva. ~ Ja, hogy csak rám akarja sózni, a maradékot? Egye fene.~ Gondoltam, majd mondtam neki, hogy akkor megveszem azt a négyet. Miután a gyümölcsöket óvatosa, úgy, hogy ne nyomódjanak meg, egy zacskóba pakolta nekem, kifizettem neki az árát, aztán integetve tovább haladtam.
Igazából, arra a napra nem volt sok tervem és kifejezetten uticélom sem, csak úgy sétálgattam a városban. A nemrégiben vásárolt gyümölcsök számát, nem telt sok időmbe leredukálni két almára, melyekete úgy gondoltam, félre teszek kicsit későbbre, de pocak bá máshogy döntött és most akarta őket. Már épp készültem volna bele harapni abba a gyönyörű, piros, kerekded, ízletes és lédús - Hopp, asszem elkalandoztam ^^" - Szval éppen bele akartam harapni az almába, mikor egy kiáltást hallottam, mire azonnal felkaptam a fejem.
- Tolvaj! Kapják el, tolvaj! - Kiáltotta egy öreglány és a hang irányából egy fekete köpenyes fickó rohant felém.
~ Miért mindíg akkor lopja el egy vén szatyor szatyrát, egy szatyortolvaj, mikor épp nyugiba sétálgatnék? ~ Kérdeztem magamban, de már a szatyromat eldobva, rohantam is a köpenyes felé. Mikor közelebb ért, az almával, ami még a kezemben volt, full izomból fejen dobtam, mitől kicsit megszédült, így alkalmam nyílt arra, hogy leteperjem. - Na azért ugye nem úgy, mint a lányokat szokás, ne gondolj rosszra Razz - Csakhogy, mikor a levegőbe ugrottam, feltűnt, hogy egy lány is hasonló képp cselekszik és, mivel már egyikünk sem tudott leállni, egyszerre ütöttük ki a fickót.
- Megvan! - Tört ki belőlónk egyszerre, ahogy megragadtuk a táskát.
A lánnyal egymásra néztünk és csak úgy reflex szerűe, gyorsan végig is mértem. Egy kicsit hosszab, fekete hajú, tőlem valamivel alacsonyabb, fekete szemű, ránézésre, velem egy korú lány volt. ~ Hmmm... egész csinos ~ Gondoltam, de még mielőtt bármit mondhattam volna, megszólalt.
- Hé! Ereszd el, én voltam itt előbb! - Erre a kijelentésére egy nagyobb mosoly ült ki az arcomra és kicsit megpaskoltam a fejét.
- Persze, persze, de most inkább engedd el.
- Hogyisne! – háborodott fel. – Én voltam itt előbb! – Erre elkezdte rángatni a táskát, én pedig magam felé húztam azt. – Különben meg ne paskolgass, nem vagyok holmi véreb!
~ Nem e? Pedig elég harciasnak tűnik~
- Mi az, hogy te kaptad el tökmag? Én ütöttem ki!
- Ez nem igaz, nem vagyok tökmag! En-gedd-el!
~ Hehe... a tökmagot tagadja, de azt nem, hogy én ütöttem ki a fickót Razz ~
Eközben a lány tovább rángatta a táskát és én is tovább húztam magam felé, mígnem valahogy mindkettőnk kezéből kicsúszot a tatyó, mi pedig leseggeltünk. A táska tuajdonosa, viszont hihetetlen gyorsasággal kapta el táskáját, majd köszönetet mondva tovább is állt. ~ Na ez már nagyi... az enyém, olyan, mint a zselé... szobahőmérsékleten köt.~
- Kösz, hogy így beégettél - Szólalt meg véfül a lány kicsit durcisan. – Cassidy Angel vagyok a Fairy Tailtől.
- Á... ahhoz én nem kellettem Razz - Feleltem vigyorogva. ~Fairy Tail? Szóval egy mágus? ~ Eszméltem rá, mad úgy döntöttem, jobb, ha én is bemutatkozom.
- Noah Senshi... - Álltam fel közben a földről és miután kicsit leporoltam magam, Cassy felé nyújtottam a kezem. - és a Dragon Fang mágusa vagyok.
Vissza az elejére Go down
Cassidy Angel
Elemi mágus
Elemi mágus
Cassidy Angel


Hozzászólások száma : 218
Aye! Pont : 11
Join date : 2010. Dec. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail céhház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

Noah és Cassidy találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah és Cassidy találkozása   Noah és Cassidy találkozása Icon_minitimeKedd Márc. 01, 2011 6:28 pm

- Te is mágus vagy? – kérdeztem meglepetten.
- Aha. Mit keresel itt?
- Hé, csak lassan a testtel! Beégettél engem itt, és semmi bocsánat? – tettem csípőre a kezemet morcosan.
- Nem én égettelek be. Égő vagy magadtól is – suttogta az utolsó mondatot, de meghallottam.
Tahó!!
- Bajod van? Még egy ilyen megjegyzés, és kiverem minden fogad! – dobbantottam egyet dühösen.
Helyesség ide vagy oda, ez a srác egy nagy bunkó. Legalábbis eddig ez róla a véleményem.
- Ne legyél már ilyen kis pukkancs. Inkább válaszolj végre, hogy mit csinálsz itt. Küldetés? – faggatózott tovább.
- Nem, nem küldetés, büntetés, ha annyira érdekel...
- Büntetés? Mégis miből áll ez a büntetés? Idegen mágusokkal kell kötekedned az úton? – piszkálódott mosolyogva.
- Én nem kötetszem, te kötekedsz velem... – morogtam, ahogy összefontam a karjaim.
- Nem is. - öltött fel egy ártatlan arcot.
- Áh, annyira mindegy! Mellesleg meg azért vagyok büntetésben, mert megint betörtem hat ablakot, elkristályosítottam két ajtót, valamit eltörtem egy asztalt és négy széket – soroltam nagyot sóhajtva.
Biztos voltam benne, hogy kiröhög, legalábbis eddig mindenki ezt csinálta. Nos, ő kivétel volt.
- Jé... nálam így indul egy reggel – nevetett fel.
Aranyos volt a nevetése, sikerült eloszlatni a korábbi dühöm nagyrészét.
- Komolyan? – mosolyodtam el. – Végre valami, amiben hasonlítunk!
Vissza az elejére Go down
Noah Senshi
Elemi mágus
Elemi mágus
Noah Senshi


Hozzászólások száma : 147
Aye! Pont : 5
Join date : 2010. Sep. 24.
Age : 30

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 3
Jellem:

Noah és Cassidy találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah és Cassidy találkozása   Noah és Cassidy találkozása Icon_minitimeHétf. Márc. 14, 2011 12:59 pm

- Te is mágus vagy? – kérdezte meglepetten, mikor felsegítettem.
- Aha. Mit keresel itt? -Szegeztem neki a kérdést, kíváncsi tekintettel.
- Hé, csak lassan a testtel! Beégettél engem itt, és semmi bocsánat? - Vágta csípőre a kezét.
- Nem én égettelek be. Égő vagy magadtól is - Mondtam az utolsó mondatot halkabban, de úgy tűnt, meghallhatta, mert kicsit, mintha bedühödött volna.
- Bajod van? Még egy ilyen megjegyzés, és kiverem minden fogad! - Dobbantott felém egyet. ~ nézd már, milyen kis harcias... de aranyos. ~
- Ne legyél már ilyen kis pukkancs. Inkább válaszolj végre, hogy mit csinálsz itt. Küldetés? - Kérdezősködtem tovább.
- Nem, nem küldetés, büntetés, ha annyira érdekel...
- Büntetés? Mégis miből áll ez a büntetés? Idegen mágusokkal kell kötekedned az úton? - Kérdeztem mosolyogva.
- Én nem kötetszem, te kötekedsz velem... - Fonta össze karjait maga előtt.
- Nem is. - Jelentettem ki, miközben előszedtem a legártatlanabb nézésemet.
- Áh, annyira mindegy! Mellesleg
meg azért vagyok büntetésben, mert megint betörtem hat ablakot,
elkristályosítottam két ajtót, valamit eltörtem egy asztalt és négy
széket. - sorolta fel, miket csinált, amin elmosolyodtam kicsit, mert ismerős volt a helyzet.
- Jé... nálam így indul egy reggel. - Nevettem végül el magam, mire úgy tűnt, kicsit ő is feloldódott.
- Komolyan? Végre valami, amiben hasonlítunk! - Jelentette ki mosolyogva. ~ Aranyos, mikor így mosolyog. ~ Gondoltam, miközben visszamosolyogtam rá.
- Na és miből áll ez a küldetés? Talán tudok segíteni. - Ajánlottam fel szolgálataimat és vártam, mit mond.
Vissza az elejére Go down
Cassidy Angel
Elemi mágus
Elemi mágus
Cassidy Angel


Hozzászólások száma : 218
Aye! Pont : 11
Join date : 2010. Dec. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail céhház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

Noah és Cassidy találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah és Cassidy találkozása   Noah és Cassidy találkozása Icon_minitimeKedd Márc. 22, 2011 8:57 pm

- Na és miből áll ez a küldetés? Talán tudok segíteni – ajánlotta.
- Te? Segíteni? Viccnek is rossz – morogtam. – Mellesleg egy idióta kenőcs megvétele lett a nyakamba sózva az öreg hátfájására.
- Hát... ha egyedül is megtalálod azt a kenőcsöt, ebben a "kis" városban, akkor hajrá – cukkolt engem nyugodt arccal. - De tényleg szívesen segítek. Ha már egyszer elvettem előled a dicsőséget – nevetett fel.
- Nekem aztán olyan mindegy… idióta – morogtam az orrom alatt az utolsó szór, ahogy elindultam egy találomra irányba, ő pedig jött utánam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Noah és Cassidy találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah és Cassidy találkozása   Noah és Cassidy találkozása Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Noah és Cassidy találkozása
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Két Noah elfér egy tengerparton... (Noah Varens és Noah Senshi találkozása)
» Atsui és Noah találkozása
» Noah a Csillagmágus és Alice az Elemi mágus találkozása
» Cassidy Angel
» Cassidy Angel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Era-
Ugrás: