KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Csilagnézés (Bonnie és Red)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Red Walter
Gealdor
Gealdor
Red Walter


Hozzászólások száma : 220
Aye! Pont : 3
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 27
Tartózkodási hely : itt is- ott is

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

Csilagnézés (Bonnie és Red)  Empty
TémanyitásTárgy: Csilagnézés (Bonnie és Red)    Csilagnézés (Bonnie és Red)  Icon_minitimeCsüt. Jan. 20, 2011 7:24 pm

Gyönyörű reggel volt, sütött a nap, meleg volt és jó nap a strandolásra. Az ajtóm előtt már ott volt a napi újság, egy szórólappal a tetején. Azt írta, hogy ma csillaghullás várható, és lesz egy kis ünnepség az Akana Resorti tengerparton. Úgy döntöttem, hogy az éjszaka megnézem a hulló csillagokat, csak kár hogy nincs kivel. Még dél előtt volt, de már indulásra készen álltam, a cuccaim rendben voltak a távcsövemet sem hagyhattam otthon, és ha már ott vagyok, fürdök is egy kicsit. Összedobtam valami ennivalót és miután elfogyasztottam, elindultam. Vonattal mentem, észre se vettem,hogy milyen hamar odaértem. Mikor megérkeztem rengeteg minden volt, láttam egy kisebb színpadot biztos valami élő zene lesz. Cukros pultokat, fagylaltosokat és rengeteg embert. Bekeveredtem egy kisebb csoportba és sodródtam a tömeggel, amikor nekimentem valakinek és mindketten elestünk.
- El…- elakadt a szavam, amikor megláttam, hogy egy csinos hölgybe botlottam. – Bocsánat, nem szándékos volt.
Csak is nekem van ekkora pechem, hogy felborítok valakit, sejtésem szerint az illető alig volt nálam idősebb, maximum egy vagy két évvel. Nagyon szép volt, szőkés rövid haja és zöld szeme volt, kicsit elgondolkodtam és mire magamhoz tértem, eszembe jutott, hogy segítenem kell neki felállni, mert így illendő. gyorsan felpattantam és leporoltam a homokot magamról, majd a kezemet nyújtottam felé.
- Elnézést, hogy felborítottalak! –kértem bocsánatot, miközben megragadta a kezemet és felállt. –Gondolom, te is a hulló csillagokra vagy kíváncsi.
Vissza az elejére Go down
Bonnie
Gealdor
Gealdor
Bonnie


Hozzászólások száma : 46
Aye! Pont : 3
Join date : 2010. Nov. 05.

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Csilagnézés (Bonnie és Red)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csilagnézés (Bonnie és Red)    Csilagnézés (Bonnie és Red)  Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 6:56 pm

Akane Resort.. olyan jellemző, olyan kiszámítható volt, hogy ha ide jövök, akkor biztos nem fogok beférni egy boltba se, az utcán nem járkálhatok a tömeg miatt, tetőkön kell közlekednem, és csak annyi örömöm lehet, hogy leférek a tengerpartra, ahol a csillaghullás lesz. Még nagyban süt a nap, de emberek hada foglalja el most a partot, mert este már nem férnének el. Én is így teszek, legalábbis így döntök...
.. amíg meg várok, legfeljebb napozok. Életem során olyan keveset kaptam a melegből! Pedig az olyan simogató, olyan lágy és melengető.. nem utolsó sorban pedig valami színem is lesz.
De még mindig csak a tetőkön ugrálok, ugrálok, ugrálok.. mikor meglátom a tengerpartot, úgy döntök, leugrok a tetőről, és inkább az utcán folytatom utamat, főképp azért, mert ezután már nincs tető, csak csupa nyitott épület. Peremről peremre meg nem olyan kényelmes közlekedni.
Ahogy ugrok, mielőtt földre érkezhetnék, egy körülbelül velem egy súlycsoportú test sodor el, aminek következtében én oldalasan a földre zúgok, Ő pedig szimplán hátra esik. Rosszallón kapom magamra a kapucnim, és kezdem el simogatni fájó fejemet, mire Ő felnéz.
- El… - Itt habozik, mintha felmérné a terepet – Bocsánat, nem szándékos volt.
Én csak a fejemet fogom, bár azon belül is a fülemet simítgatom, mintha lekonyult volna.. lehet, hogy megsebesült? A fiú bambulva gondolkodik, még arra sem reagál, amikor elhúzom előtte a kezem. Körülöttünk a népek persze kátomkodva kerülgetnek minket.
- Nem most kéne piknikezni!
- Hülye csavargók, mennyetek vissza a sikátorokba!
- El az útból! Tűnés már..
.. és társaik. Néhány embertől lehet, hogy még új káromkodásokat is tanulhatnék, bár talán nincs olyan, amit nem ismernék mesterem által, ezeknél az embereknél mindig akad..
Közben a fiú is észhez tér, és felpattan, mintha semmi baja se lenne, leporolja magáról a homokot, majd felém nyújtja a kezét, amit én készségesen elfogadok.
- Elnézést, hogy felborítottalak! Gondolom, te is a hulló csillagokra vagy kíváncsi.
- Megesik... és igen, oda igyekeztem, mármint a tengerpartra, amíg el nem estem. Bonnie. Simán Bonnie. Benned kit tisztelhetek?
- Red Walter. - mutatkozik be kicsit szűkszavúan, mintha zavarban lenne.
- Nos..mi lenne, ha nem tartanánk fel a tömeget, és tovább indulnánk a tengerpartra? - döntöm oldalra a fejemet, mire Ő bólint, és elindulunk.
Vissza az elejére Go down
Red Walter
Gealdor
Gealdor
Red Walter


Hozzászólások száma : 220
Aye! Pont : 3
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 27
Tartózkodási hely : itt is- ott is

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

Csilagnézés (Bonnie és Red)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csilagnézés (Bonnie és Red)    Csilagnézés (Bonnie és Red)  Icon_minitimeSzomb. Feb. 12, 2011 1:05 am

- Megesik... és igen, oda igyekeztem, mármint a tengerpartra, amíg el nem estem. Bonnie. Simán Bonnie. Benned kit tisztelhetek? –mutatkozott be a gyönyörű teremtés, akivel összefutottam, illetve felborítottam.
- Red Walter. – mutatkoztam be, elég kurtán, mivel még mindig zavarban voltam.
- Nos..mi lenne, ha nem tartanánk fel a tömeget, és tovább indulnánk a tengerpartra?
- Rendben van! –mosolyodtam el, majd elindultunk keresni egy ülőhelyet, ahol még napozni is tudtunk. – Egyébként, tagja vagy valamilyen klánnak??
- Dragon Fangnek vagyok a tagja, és te?
- Nem vagyok még tag sehol sem, de gondolkodok rajta, hogy hova is kellene csatlakozni.
Kíváncsiskodtam, mivel eléggé érdekeltek az ilyen információk.
Pont kellemes volt az idő, találtunk két szabad napozó ágyat, sőt még volt hozzá napernyő is. Kényelmesen leheveredtünk, én lese vettem Bonnieről a szememet. Érdekelt, mindenféle dolog vele kapcsolatban, és mindent magakartam tudni róla. Remélem, a korra nem térünk rá, mert akkor tuti, hogy kiderül, hogy még „kölyök” vagyok. A kor téma nálam, nagyon bajos volt, mivel mindenki szerinte kinézek 16-17 évesnek, de közben meg csak 14 vagyok. Valószínűleg jobb lett volna, ha hamarabb túlesünk ezen a kor témán, és kiderül hány éves is vagyok igazából. Így hát rákérdezek:
- Hány éves vagy?? –néztem a lányra.
Vissza az elejére Go down
Bonnie
Gealdor
Gealdor
Bonnie


Hozzászólások száma : 46
Aye! Pont : 3
Join date : 2010. Nov. 05.

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Csilagnézés (Bonnie és Red)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csilagnézés (Bonnie és Red)    Csilagnézés (Bonnie és Red)  Icon_minitimePént. Márc. 18, 2011 8:14 pm

A fiú elég gyorsan válaszol, és mosolyogva.
- Rendben van! – ezután elindulunk a part felé, és mintha egyre kisebb lenne a tömeg odafele, a legtöbben gondolom, még most vesznek bikinit, vagy ilyesmit. Hát, Ők tudják… de, hogy miért ilyenkor kell venni? Amikor leérünk, keresünk egy nyugodt ülőhelyet, majd átadom a szót Rednek, pontosabban átveszi Ő, és belekezd egy témába.
– Egyébként, tagja vagy valamilyen klánnak?
- Dragon Fangnek vagyok a tagja, és te? – válaszolok a lehető legegyszerűbben, és visszahárítom a kérdést. Legalább egy ideig nem lesz csönd. Mondjuk, ha ezen múlna, akkor lehet, hogy elkezdeném bemutatni a tudásom…
- Nem vagyok még tag sehol sem, de gondolkodok rajta, hogy hova is kellene csatlakozni.
Végül sikerül megtalálnunk a tökéletesen ideális helyet, napágyak formájában, én pedig háttal felugorva érkezek az egyikre, és a rugó eléggé megsínylődheti ezt, mivel nyekeregve ad hangot a nem tetszésének. ~ így jártál, erre terveztek, csönd! ~ Majd szinte varázsütésre el is hallgat az idegesítő, nyekeregő hang.
Látom, ahogy Red elmélkedik, és valami nyomasztja. Már épp rákérdeznék, hogy mi az, mikor hirtelen megszólal, én pedig ijedten rántom vissza a fejemet.
- Hány éves vagy?
- Hát… 15. – válaszolom, és nem is hazudok. Miért hazudnék? Legyünk büszkék a korunkra, punktum! – Viszont Te nem nézel ki többnek 14-nél… - mormogom, majd Ő, mintha valami súlyos, lesújtó tény érné, lehajtja a fejét. – Bele a közepébe, igaz? Ne érts félre, szerintem jól vagy így, 14 évesnek! Kicsit sem tartalak alsóbbrendűnek magamnál, 1 év nem oszt nem szoroz!
Vissza az elejére Go down
Red Walter
Gealdor
Gealdor
Red Walter


Hozzászólások száma : 220
Aye! Pont : 3
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 27
Tartózkodási hely : itt is- ott is

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

Csilagnézés (Bonnie és Red)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csilagnézés (Bonnie és Red)    Csilagnézés (Bonnie és Red)  Icon_minitimePént. Ápr. 08, 2011 1:24 am

Az év dolog nálam mindig nehézkesen megy, mivel mindenki idősebbnek néz annál, mint amennyi igazán vagyok. Tudtam, hogy Bonnie teljesen más, mint a többiek és a kérdésre a válasza is tükrözte ezt a megállapítást.
- Hát… 15. Viszont Te nem nézel ki többnek 14-nél… - mondja, de ennél a szónál lesütöm a szememet, és azon gondolkodok, hogy teljesen kitalálta, és ő nem olyan, mint a többiek, hogy idősebbnek néz. – Bele a közepébe, igaz? Ne érts félre, szerintem jól vagy így, 14 évesnek! Kicsit sem tartalak alsóbbrendűnek magamnál, 1 év nem oszt nem szoroz!
- Ne szabadkozz, az igazat megvallva, te vagy az egyetlen, aki az igazi koromat eltalálta. Eddig mindenki idősebbnek nézett, és akik eddig meg tudták az igazi koromat nem sokan akartak aztán is ismerkedni. Ezért tabu téma nálam a kor, de ezt most le akartam tisztázni. Örülök, hogy nem zavar. –mosolyogtam a lányra, majd egyszerűen csak azon kaptam magam, hogy mélyen a szemébe nézek, ami gyönyörű volt. – Van valami, amit szeretnél csinálni??
Kérdeztem, mivel, hogy hosszú távon unalmas lesz üldögélni, de kellemes társaságban hátha nem lesz az. Le se vettem a szememet a lányról, aki még kicsit bele is pirult a dologba de nem szólta meg, hogy ne tegyem. Hírtelen megszomjaztam, nem messze tőlünk egy limonádés stand állt, úgy döntöttem veszek valami innivalót magunknak. Az eladó nagyon furcsa volt, úgy nevezném azt a dolgot, amit ő csinál, hogy flörtölés. Nem tudom tőlem akart-e valamit, vagy csak valakit féltékennyé akart tenni, de diszkréten a fülébe súgtam h nem az esetem. Erre ő csak letette a két poharat a pultra majd annyit mondott, hogy a poharat majd vissza kell vinni.
- Tessék. –nyújtottam oda az egyik poharat Bonnienak, aminek a szélére szőlőt kértem, mivel nem tudtam hogy szereti-e a citromot.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csilagnézés (Bonnie és Red)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csilagnézés (Bonnie és Red)    Csilagnézés (Bonnie és Red)  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csilagnézés (Bonnie és Red)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bonnie
» Bonnie
» Bonnie kismunkái
» Bonnie nagymunkái
» Bonnie adatlapja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Akane Resort :: Tengerpart - Játéktér-
Ugrás: