KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Magánküldetés: Gyerek a köbön

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Magánküldetés: Gyerek a köbön Empty
TémanyitásTárgy: Magánküldetés: Gyerek a köbön   Magánküldetés: Gyerek a köbön Icon_minitimeSzomb. Feb. 12, 2011 9:51 pm

Név: Gyerek3 (Gyerek a köbön)

Szint: D

Jutalom: 50.000 Gyémánt/fő


Egy nagyszerű pénteki napon a Fairy Tail megbízások falán egy új papírt véltek felfedezni, amit valószínűleg még aznap rakhattak ki. A hirdetésen a következőt olvashatjátok:

"Üdvözlet kedves mágusok! A nevem Dorian White, és szükségem lenne valakikre, akik vigyáznának a gyerekeimre. Nos… az a helyzet, hogy hármas ikrek. Három hat éves fiú. A feleségemmel már évek óta nem tudtunk kimozdulni otthonról és szeretnénk végre nyugodtan elmenni vacsorázni. Szükségünk lenne olyan megbízható emberekre, akik alkalmasak a munkára. Még egy dolog: fiú létükre jól nevelt, nyugodt gyerekek. Szeretik a mágiát, így egy mágus biztosan jobban letudja foglalni őket. Az altatással nem lesz gond, késő estére haza érünk. Lehetőleg háromfős mágus csapat jelentkezését várjuk, hogy biztos minden gyerekünkre ugyanannyi figyelem jusson. Remélem tudnak segíteni.
Címünk: Magnolia, Strawberry utca 89.
Időpont: Péntek 18:00 – 22:00"


A papír alján pedig hatalmas betűkkel ki van írva a 80.000 Gyémánt/fő. Első postotokban azt írjátok le, ahogy észreveszitek a papírt és összeálltok egy csapatba, majd neki indultok. Fontos, hogy a címet még ne érjétek el. Magába az utcába befordulhattok (ami a várost keresztülszelő egyik folyó mellett van mellesleg), de a címet még semmiképp se érjétek el.

Résztvevők:
- Cassidy Angel
- Farkas
- Sai Akuto

Sorrend nincs, esetleg beszéljetek össze, hogy s mint akarjátok.


A hozzászólást Natsu Dragneel összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 29, 2011 8:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Cassidy Angel
Elemi mágus
Elemi mágus
Cassidy Angel


Hozzászólások száma : 218
Aye! Pont : 11
Join date : 2010. Dec. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail céhház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: Gyerek a köbön Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Gyerek a köbön   Magánküldetés: Gyerek a köbön Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 11:41 am

Gyönyörű pénteki nap volt, mikor is – ismét - óriási csetepaté kerekedett a céhben. Asztalok, székek, korsók, ó, és nem utolsó sorban mágusok repültek a levegőben. Három szóval „tipikus Fairy Tail” hangulat uralkodott. A mókából persze én sem maradhattam ki, éppen belegyömöszöltem egyik társam szájába egy jó nagy sörrel átitatott rongyot, ahogy a fejét a lábammal lenyomtam, fittyet hányva arra, hogy belát a szoknyám alá. Közben egy-egy elhajolgatással megmentettem a búrám pár szálló élőlénytől vagy tárgytól, de mégis elbambultam, mikor meghallottam Makarov hangját. Ez épp elég volt ahhoz, hogy valaki – nem tudom, ki volt az az állat – úgy repüljön nekem, hogy ne vegyem észre. Akkora volt a lendülete, hogy engem is lerepített a kínzott társamról, és egyenesen a küldetések falának szálltunk. Pofával beletrafáltam az egyik lapba, és csak azt csodáltam, hogy a reccsenés ellenére az orrom nem törött el. Lezúgtunk a padlóra, a lap pedig a fejemre hullott. A támadóm azonnal felállt, ezzel egy időben pedig Makarov szidni kezdett minket, hogy megint mekkora rumlit csináltunk. Különösebben nem hallgattam a mondandóját, helyette ugyanis olvasni kezdtem a küldetés lapját. Eddig nem láttam fenn, biztos valami friss.
Ez állt rajta:

"Üdvözlet kedves mágusok! A nevem Dorian White, és szükségem lenne valakikre, akik vigyáznának a gyerekeimre. Nos… az a helyzet, hogy hármas ikrek. Három hat éves fiú. A feleségemmel már évek óta nem tudtunk kimozdulni otthonról és szeretnénk végre nyugodtan elmenni vacsorázni. Szükségünk lenne olyan megbízható emberekre, akik alkalmasak a munkára. Még egy dolog: fiú létükre jól nevelt, nyugodt gyerekek. Szeretik a mágiát, így egy mágus biztosan jobban letudja foglalni őket. Az altatással nem lesz gond, késő estére haza érünk. Lehetőleg háromfős mágus csapat jelentkezését várjuk, hogy biztos minden gyerekünkre ugyanannyi figyelem jusson. Remélem tudnak segíteni.
Címünk: Magnolia, Strawberry utca 89.
Időpont: Péntek 18:00 – 22:00"

Hurrá, dadameló! Ez kell nekem, imádom a gyereket - kivételesen nem arra célzok, hogy őket kínozni, nálam fiatalabbakat nem szokásom terrorizálni. Imádtam a törpéket, nekem való feladat. Ráadásul 80.000 gyémánt… azonnal keresnem kell két társat.
Eldöntöttem, hogy bárki is legyen az a két szerencsétlen, akiket először meglátok, ha hátranézek, ők lesznek a társaim. Megfordultam, és szemügyre vettem a választékot. Egyikük egy kissé kísérteties, magas, rózsaszín-fehér hajú fiú volt, fekete ruhákban. Egyszer már asszem beszéltem vele. Hogy is hívják… S betűvel kezdődik… áh, fene az ötcsillagos névmemóriámba! Nem erőltetem itt magam, még megfájdul a fejem.
A másik egy szintén magas, sötétbarna, összefogott hajú fiú volt. Na, neki még a kezdőbetűjét se tudtam. Végül is csak háromszor beszéltem vele eddig…
Hatalmas vigyorral az arcomon feltápászkodtam, leporoltam a ruhámat, és a papírt szorongatva elindulta feléjük. Szerencsére közel voltak egymáshoz: a copfos ült az egyik asztalnál, a másik pedig ott támaszkodott. Beértem őket, majd nagy vigyorral az arcomon Felmutattam a lapot.
- Sziasztok, társuljunk!
Ilyen az én típusom; bumm, bele a közepébe. Kissé meglepte őket a dolog, ez leolvasható volt az arcukról.
- Öm… - pislogott az ülő alak. – Cassidy, ugye?
- Csak simán Cass vagy Cassy – javítottam ki. – Na?
- Ez egy kicsit hirtelen jött, nem gondolod? – kérdezte a sötét alak. – Tudod egyáltalán a nevünk?
- Izé… a Tiéd S betűvel kezdődik… a tied meg… hát… áh, mit tudom én! Ne akadjatok már fenn részletkérdéseken.
- Részletkérdéseken? – kérdezett vissza. – Neked az csak mellékes, hogy kik a csapattársaid?
- Persze, hogy nem – válaszoltam. – De útközben is ráértek bemutatkozni. Csak siessünk, egy óra múlva hat!
- Lassabban, hisz mi ketten még azt sem tudjuk, mi a feladat – intett le engem a barnahajú.
- Tessék, olvassátok el – adtam a kezébe a papírt, mire a másik fiú is odahajolt, hogy elolvassa.
Egy perc múlva felnéztek rám, én pedig kíváncsian vártam a válaszukat. A feketeruhás szólalt meg először.
- Nos… én igazából nem nagyon szeretem a gyerekeket – gondolkodott el.
- Ne már, kérlek! Ez csak egy négy órás meló – könyörögtem. – Légy szíves. Hé, eszembe jutott a neved! – csaptam a kezembe vidáman.
- Halljuk.
- Öm… Sa… Sai, nem? – tettem kissé bátortalanul a kérdést.
- Az. Rendben, legyen – sóhajtott fel megadóan. – Veled megyek… Te, Farkas?
- Kizárt – jelentette ki.
- Miért is? – tetem csípőre a kezemet harciasan.
- Nem bírom a nagy zajt és a tömegeket – válaszolta. – Ráadásul három gyerek…
- Ugyan már, három nem olyan sok – válaszoltam. – Lehetne rosszabb is. Ráadásul nagyon jól fizet!
Hé, most, hogy belegondolok… nem sok ennyi pénz egy négy órás felügyeletért? Itt valami nem stimmel… hagyjuk, ráérek ezen később gondolkodni.
- Hm…
- Kérlek – vettem be édes boci szemeimet.
Reméltem, hogy ezzel sikerrel járok, mert ha nem, marad a drasztikus módszer: leütöm és összekötözve magammal vonszolom.
Képes vagyok rá, komolyan. Nekem nem lehet ellent mondani, mert ha valamit akarok, így vagy úgy, de elérem. Ráadásul öt óra múlt, és hatra a megbízó házánál kell lennünk. Nincs időm új társakat keresgetni.
- Legyen… - sóhajtott fel.
- Hurrá! – bokszoltam a levegőbe vidáman, ahogy ugrottam egyet. – Gyerünk, siessünk! – nevettem fel, ahogy megragadtam a karjukat, és mielőtt bármit is mondhattak volna, az ajtó felé rohantam velük.
Észrevettem a mestert, ezért lefékeztem, de olyan gyorsan, hogy mivel húztam magam után őket, majdnem orra buktunk.
- Ez egy elmebeteg… - hallottam meg magam mögött Sait.
- Szimplán hiperaktív – vetett ellen Farkas.
- Mester, elmentünk, viszlát! – hadartam el mindent egyszerre, ahogy a férfi képébe nyomtam a küldetési lapot, amihez el kellett engednem a fiúk csuklóját.
Meg sem várva a válaszát, tartva a nagy lendületemet rohantam a bejárathoz.
- Izé, figyel mert lép-
- Áucs! – sikítottam fel, ahogy egy hatalmasat taknyoltam előre.
- … cső – fejezte be a figyelmeztetést Farkas.
- Istenem – sóhajtotta Sai, ahogy a homlokára tette a kezét. – Már nincs időm visszavonni, hogy vele megyek…
- Vigyázzatok rá gyerekek – kérte Makarov mosolyogva. – Kissé önfejű… De sok sikert a küldetéshez.

Minden nagyobb zúzódás nélkül megúsztam az egész bukásomat. Szerintem a fiúk hamar ráébredtek, hogy meg lettek áldva velem, ugyanis egész idő alatt, amíg sétáltunk a megbízó háza felé, ha összesen egy percre fogtam be a lepénylesőm. Szerettem volna jobban megismerni őket, ha már egyszer csapattársak lettünk, és még a legkisebb és legidiótább kérdéseket is feltettem nekik. Eleinte elég ritkán válaszoltak pár szónál hosszabban, de később egy kicsit olyan volt, mintha kezdenének feloldódni, ennek pedig nagyon örültem.
Befordultunk az utcába, ami az egyik várost átszelő tó partján volt, és már alig vártam, hogy találkozzunk a megbízóinkkal.
Vissza az elejére Go down
Farkas
Gealdor
Gealdor
Farkas


Hozzászólások száma : 54
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jan. 02.
Age : 36

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Gyerek a köbön Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Gyerek a köbön   Magánküldetés: Gyerek a köbön Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2011 1:57 pm

Nyugodtan ültem Mirajane társaságában a szokásos teámat iszogatva. Odalépet a falhoz egy rózsaszín hajú fehér csíkokkal férfi. Mirajane megkérdezte tőlem, kérek- e még egy teát de nekem elég volt az az egy. Pár perc múlva nagy csattanásra lettem figyelmes mikor hátrafordultam megláttam egy fekete hajú lányt amint a hirdető táblának, csapódik. Ez mifelénk nem számított nagy szenzációnak ezért visszafordultam a teámhoz. Azonban nem telt bele egy perc ott ált köztünk egy papírlappal a kezében, azzal hogy társuljunk. A nevében nem voltam biztos de egyszer együtt voltunk egy szállodában és halványan kezdett derengeni. De azért megkérdeztem.
- Öm… - nagyokat pislogtam beszéd közben. – Cassidy, ugye?
- Csak simán Cass vagy Cassy – javitott ki.
Én mondtam, hogy még a feladatot sem ismerjük erre ő elénk tolta a papírost.
Üdvözlet kedves mágusok! A nevem Dorian White, és szükségem lenne valakikre, akik vigyáznának a gyerekeimre. Nos… az a helyzet, hogy hármas ikrek. Három hat éves fiú. A feleségemmel már évek óta nem tudtunk kimozdulni otthonról és szeretnénk végre nyugodtan elmenni, vacsorázni. Szükségünk lenne olyan megbízható emberekre, akik alkalmasak a munkára. Még egy dolog: fiú létükre jól nevelt, nyugodt gyerekek. Szeretik a mágiát, így egy mágus biztosan jobban le tudja foglalni őket. Az altatással nem lesz gond, késő estére haza érünk. Lehetőleg háromfős mágus csapat jelentkezését várjuk, hogy biztos minden gyerekünkre ugyanannyi figyelem jusson. Remélem, tudnak segíteni.
Címünk: Magnolia, Strawberry utca 89.
Időpont: Péntek 18:00 – 22:00"

A rózsaszín hajú gyerek megmondta, hogy nem szereti a gyerekeket és nem is ismerjük egymást. Cassidy nagy erőlködés árán visszaemlékezett újdonsült barátunk nevére Saira. Ő mivel nem tudott mit tenni beadta a derekát. Majd felém fordult -Te, Farkas?- biztosan az előbb halhatta meg a nevem.
-Kizárt.- jelentettem ki határozottan.
-Miért is? - kérdezte majd harciasan a csípőjére tette a kezét.-[/color]
- Nem bírom a nagy zajt és a tömegeket – válaszoltam. – Ráadásul három gyerek…-
- Ugyan már, három nem olyan sok. Lehetne rosszabb is. Ráadásul nagyon jól fizet!-
- Kérlek..- mondta majd hatalmas nagy bociszemekkel nézet rám. Képtelen voltam ellenállni neki. De volt egy olyan érzésem ez a lány nem tűri az ellentmondást, ezért belegyeztem. Örömében megbokszolta a levegőt.
Hirtelen karon ragadott mind ketönket és elindult a cél felé. Abban a pillanatban megálapítottuk Saival, hogy ezzel a lánnyal valami nem stimmel. Éphogy csak elindultunk ő hanyat esett a lépcsőben mert nem tuttuk időbn figyelmeztettni. A mester távoztunkor odaszólt nekünk hogy vigyázunk rá majd sejtelmesen sok sikert kívánt, amire nem volt időm odafigyelni, mert Cassy újra száguldozott velünk.
Míg el nem értük a megadott címet egyfolytában járt a szája. Kezdetben nem volt kedvem válaszolni de sziporkázó hangulata engem is megfertőzött.
~Végül is talán végre egy normális munkát találtam, ami békés és nyugott~ gondoltam miközben egyre közeledtünk a megadott címhez.
Vissza az elejére Go down
Sai Akuto
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Sai Akuto


Hozzászólások száma : 12
Aye! Pont : 1
Join date : 2011. Jan. 13.
Age : 36

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 1
Jellem:

Magánküldetés: Gyerek a köbön Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Gyerek a köbön   Magánküldetés: Gyerek a köbön Icon_minitimeKedd Feb. 15, 2011 1:26 pm

Újabb átlagos nap a napsütötte Magnólia város szívében, lassan sétálok be a Fairy Tail klán házába. Még egyet nyújtózok, kissé elgémberedett a nyakam reggelre, aztán belépek az ajtón, ahol szinte azon nyomban majdnem eltalál egy repülő korsó. A fejemet az utolsó pillanatban tudtam csak félre kapni, hogy megússzam a szerencsétlen találkozást. Kicsit beljebb lépek és nekidőlök egy oszlopnak. Már vágyom a szokásos reggeli fagylaltomra de ezen a tömegen úgysem tudok átvágni anélkül hogy részt ne kelljen vennem benne. Úgyhogy inkább várok.
A felém szálló asztalok, kupák és klán tagok elől egyszerűen ellépek, ma nincs kedvem semmi bonyodalomhoz. Épp azon gondolkodom, vajon a mai fagylaltom kifizetését milyen ürüggyel fogom későbbre tolni, mikor a semmiből odalépett egy fiatal lány és belecsapva a közepébe egy munkára invitált engem és a közelemben üldögélő Farkast. Nem ismertem őket, talán ha egyszer, kétszer beszélgettünk egymással. Így először érdeklődve figyeltem vajon mi lehet a munka és miért pont mi? Nos a feladat egyszerűnek tűnt és úgy látszott, de a csaj, Cass, eléggé túlfűtöttnek tűnt.

Némi győzködés után végül is ráálltam a dologra, kell a pénz, nah de bébiszitterkedés?! Ezt még nagyon meg fogom bánni...
Elindultunk hát Magnolia azon részébe ami a megbízáson szerepelt, nos párbeszéd az nem sok volt, inkább újdonsült társaim közül Cass beszélt. Kis idő elteltével az ember egész megszokja és már nem tűnik annyira vészesnek, legalább tudtam gondolkodni.
"Négy órás munkáért, három mágusnak fejenként 80.000 ékkő? Valami sántít ebben a történetben, de vajon mi..."
Eddig jutottam mert pár pillanat múlva már záporoztak a kérdések Cass-től, amiknek talán a harmadára tudtunk válaszolni, mikor is befordult a Strewberry utcába...

//Bocs a rövidségért, de ma nem sok időm van írni, legközelebb pótolom // Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Magánküldetés: Gyerek a köbön Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Gyerek a köbön   Magánküldetés: Gyerek a köbön Icon_minitimeKedd Feb. 15, 2011 6:43 pm

Végig haladtok az utcán a folyó mentén. Jobb oldalatokon rengeteg bérház csoportosul. Némelyik rosszabb, valamelyik pedig feltűnően jó állapotú. Végül eléritek a 89-es számot, ahol négyemeletes lakóépület tornyosul. Már messziről megnyerő külseje és felettébb gyönyörű építésű. Lent a bejáratnál egy táblába bele van gravírozva a lakók nevei:
1. emelet: Thomas Anderson
2. emelet: Karen Gomold
3. emelet: Dorian White

A negyedik emeletet viszont nem említi. A lényeg, ami lényeg, ti tudjátok hova kell mennetek. Fel is battyogtok egészen a harmadik szintig, majd bekopogtok egy szépen lakkozott bükk ajtón, aminek ezüstbevonatú kilincséről már sejteni lehet, hogy tehetősebb fajta ember lakik itt, vagy csak szimplán mocskosul jól keres.
Rövid várakozás ajtót is nyit egy elegánsan öltözött (szmokingos), hátrafésült hajú, gondosan nyírt bajuszú, harmincas évei elején járó férfi.
- Oh, üdvözlöm Önöket! A nevem Dorian White. – mutatkozik be, majd mindenkivel kezet fog. Ti is bemutatkozhattok és a tudomására adhatjátok az érkezésetek okát, amit ő valószínűleg sejtett, mivel abszolút nem lepődött meg az érkezéseteken.
- Épp időben jöttek. Kérem, fáradjanak beljebb.
Egy tágas előszobába értek, ahonnan egy lépcső vezet felfelé. Az előszobából még négy helyre nyílik ajtó, ám ezek közül három csukva van, így oda nem láthattok be. A negyedik ajtó tárva-nyitva áll előttetek és így betekintést nyerhettek egy tágas nappaliban, ahol többnyire antik bútorok, vörös bársonyhuzatos ülőalkalmatosságok és rengeteg drágának tűnő ingóság van.

Vissza az elejére Go down
Cassidy Angel
Elemi mágus
Elemi mágus
Cassidy Angel


Hozzászólások száma : 218
Aye! Pont : 11
Join date : 2010. Dec. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail céhház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: Gyerek a köbön Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Gyerek a köbön   Magánküldetés: Gyerek a köbön Icon_minitimeKedd Feb. 15, 2011 9:16 pm

Végigsétáltunk az utcán, és számra vettük a házakat. Jobb oldalon rengeteg bérház állt, volt amelyik elképesztően jól nézett ki, de olyan is akadt, amelyik felettébb lepukkant látszatot keltett. 80… 81… 82… 83…
- Öm… a 89-es kell, ugye? – kérdeztem, mire a társaim egyetértően bólintottak.
- Itt is vagyunk – állt meg Sai, én pedig majdnem továbbmentem. Szerencsére időben észbe kaptam és lefékeztem.
Egy nagy, négyemeletes épület tornyosult előttünk, a szebbik fajtából. Szemre vettük a bejárat mellett álló táblát. Nevek sorakoztak rajta.
1. emelet: Thomas Anderson
2. emelet: Karen Gomold
3. emelet: Dorian White
Hééé… és a negyedik emelet? Éppen meg akartam volna szólalni, de mivel a fiúk megindultak, nem volt rá időm. Végül is, legalább azt tudjuk, hová kell menni. gyorsan utánuk siettem. A lépcsőnél előre engedtek, mire visszatért hiperaktivitásommal felszökdeltem, egyik fogról a másikra, végig azt kiáltozva nekik hátra, hogy siessenek már. Hamar elfelejtettem a nem említett negyedik emeletet.
Végül megálltunk egy nagy, szépen lakkozott bükk ajtó előtt. Eltátottam a számat: a kilincs ezüstbevonatú volt!
- Itt valakinek nagyon megy – jegyeztem meg mire Farkassal egyetértően bólintottak.
Az utóbbi srác végül rávette magát, és kopogott az ajtón. Kis várakozás után ki az ki is nyílt, s lesújtott rám a döbbenet újabb hulláma.
Egy elegáns, szmokingos, hátrafésült sérójú, gondosan nyírt bajuszú férfi állt előttünk. Nagyjából harmincas évei elején járhatott, így első ránézésre.
- Oh, üdvözlöm Önöket! A nevem Dorian White – mutatkozott be.
- Jó napot, Én Cassidy Angel vagyok – török azonnal az első helyre, amolyan megszokásból.
- Sai Akuto – folytatja utánam a mellettem álló.
- Farkas – fejezte be a harmadik tag.
- Mi jöttünk a megbízása – mosolyogtam vidáman.
- Épp időben jöttek. Kérem, fáradjanak beljebb – invitált minket befelé.
Elképedtem, hogy mekkora volt csupán maga az előszoba, ahová érkeztünk, ahonnan egy nagy lépcső vezetett felfelé. Az előszobában négy szintén gyönyörű ajtó volt, közülük azonban három csukva volt. Azonnal elkapott a kíváncsiság, de visszafogtam magamat, hogy odarohanjak és végignyitogassam őket, mintha valami dedós kisgyerek lennék.
A negyedik ajtó azonban nyitva volt, és nagyon szép látvány tárult elénk, egy bennem kissé régies érzetet keltett. Többnyire antik bútorokkal volt tele, valamint vörös bársonyhuzatos fotelekkel, székekkel és kanapékkal, s rengeteg drágának tűnő ingósággal.

Vissza az elejére Go down
Farkas
Gealdor
Gealdor
Farkas


Hozzászólások száma : 54
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jan. 02.
Age : 36

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Gyerek a köbön Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Gyerek a köbön   Magánküldetés: Gyerek a köbön Icon_minitimeSzer. Feb. 16, 2011 12:15 am

Ahogy az utcán sétáltunk Cassidy ellengette a karunkat így végre szabadon mozogva, kerestük a megfelelő házszámot. A mi épületünk az utca jobb oldalán volt valahol. Változatos volt a látvány némely ház olyan rozoga volt, hogy majdnem összedőlt. Másikak, pedig elég szépen néztek ki. Cassidy elkezdett jól halhatóan számolni--80… 81… 82… 83… -.
Látszott rajta, hogy valamin nagyon töri azt az aranyos buksiát de inkább megkérdezett minket color=cyan] -Öm… a 89-es kell, ugye? –[/color] mi pedig bólintottunk. Sai megállt egy ház előtt - Itt is vagyunk – én mögötte sétáltam ezért vele együtt álltam meg de Cassy anyire vitte a lendület, hogy az utolsó pillanatban fékezett le. Egy hatalmas négyemeletes épület volt, amin néhány éve még elámuldoztam volna de, mióta eljöttem otthonról sok mindent, láttam ezért egyből az ajtóhoz léptem társaimmal együtt. A bejárat mellet egy táblára volt gravírozva bizonyos nevek. Úgy gondoltam egy név egy emelethez tartozott. ~a mázlisták otthon nekem csak egy ágyam volt. A pénzből talán ki lehetne bérelni a negyedik emeletet?~ gondoltam magamban.
1. emelet: Thomas Anderson
2. emelet: Karen Gomold
3. emelet: Dorian White
Én és Sai elindultunk a bejárati ajtó felé valami apró hiányérzetem volt de nem foglalkoztam vele. Mikor a lépcsőkhöz értünk Cssidy előreengedtette magát. Majd fokról fokra szögelt Majdnem mindegyik lépcsőfoknál lekiáltott nekünk ne maradjunk le. Nem értettem honnan van ennyi levegője. De rájöttem mi hiányzott az előbb hiperaktív viselkedése, amit indulás óta produkált. Cassy úgy ment mintha szárnyai lettek volna majd megállt a harmadik emelet ajtaja előtt. Szerencsésnek tartottam, hogy nem a negyediken laknak. Farkas morgósan megjegyezte szégyen, hogy egy kislánynak meg se kottyan, én meg kifáradok ettől a pár lépcsőtől. Végül sikerült utol érnem és halkan megjegyeztem farkasnak, én nem szoktam ilyen épületekben mászkálni. Cassy csodálkozó szemeit követve megláttam a bejárati ajtót, ami szerintem is csodálni való volt. Szépen lakozott ajtó a kilincs, pedig ezüstözött. É is jól tudtam nem két fillér az ilyen és emellé a hirdetés most már nem kétséges ezek piszok gazdagok.
- Itt valakinek nagyon megy – én nem tudtam mást hozzászólni, mint, hogy egyetértően bólogattam. Újdonsült barátunk volt, aki először ébredt fel a mélázásból majd bekopogott az ajtón. Pár perc múlva egy ember nagyságú pingvin nyitott ajtót. A pingvint nem láttam élőben, de a mesterem könyvében volt egy kép róluk és ez a férfi nagyon hasonlított rájuk. Egy fekete szmokingot viselt haja hátra volt fésülve a harmincas évei elején járhatott. Ekor két dolog jutott eszembe. Az egyik ~Ez csak ne olyan behízelkedő modorú legyen, mint a polgármester volt~ és a másik ~Ezek úgy látszik számítottak arra, hogy lesznek, akik elfogadják a felhívást.~
- Oh, üdvözlöm Önöket! A nevem Dorian White – mutatkozott be. Cassy hozta a formáját és megint előre furakodott, és úgy láttam nem is zavartatta magát- Jó napot, Én Cassidy Angel vagyok- .
- Sai Akuto. –
- Farkas. –
- Mi jöttünk a megbízásra – mondta Cassy mosolyogva.
- Épp időben jöttek. Kérem, fáradjanak beljebb – hívott be minket a lakásba. Egy hatalmas tágas szobába vezetett minket, de mint kiderült az csak az előszoba volt. Még az előszobájuk is nagyobb volt, mint a szüleim háza. Innen egy lépcsőn vezetett minket az emeletre, ahol három csukott és egy nyitott ajtó fogadott minket. Cassyn alig lehetett látni de én tudtam nagy erőfeszítésébe került, hogy ne kíváncsiskodjon. A ház eddig is ámulatra méltó volt de a nyitott szoba még ezt is felül múlta. Tele volt vörös bársonyos kanapékkal és fotelekkel. A falnál egy antik ingaóra ált hűségesen az időt mutatva. Volt még pár dolog de nekem az óra kötötte le a figyelmem tik-tak tik tak. Egy gyönyörű szép kézzel faragott ember nagyságú ingaóra. Véleményem szerint a nappali dísze volt.
Vissza az elejére Go down
Sai Akuto
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Sai Akuto


Hozzászólások száma : 12
Aye! Pont : 1
Join date : 2011. Jan. 13.
Age : 36

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 1
Jellem:

Magánküldetés: Gyerek a köbön Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Gyerek a köbön   Magánküldetés: Gyerek a köbön Icon_minitimeSzomb. Feb. 19, 2011 11:25 am

Az utca bejáratánál pár pillanatig ácsorogtunk, majd Farkassal együtt már szedtük is a lábunkat, hogy utolérjük Cassyt. Hihetetlen a csaj, azt hiszem Farkasnak igaza volt amikor azt mondta hiperaktív, de legalábbis egy energiabomba. A házak lassan maradtak el mellettünk...
- Öm… a 89-es kell, ugye? -kérdezte Cassy épp csak egy kicsit hátrafordulva, de ment tovább meg sem állva egy pillanatra sem.
-Igen és már itt is vagyunk.-néztem fel a négy emeletes házra. Egy takaros kis lakóépület, mondjuk nem is vártam mást. Aki ennyit tud fizetni egy munkáért, annak bizony valami nagyon jól mehet.
Megnézve a névtáblákat, meg is találtuk a keresett illetőt, harmadik emelet. Elindultunk felfelé a lépcsőn, természetesen Cassy most is méterekkel előttünk járt. Ekkor hallottam, hogy Farkas csak úgy morog valamit,
-Szégyen, hogy egy kislánynak meg se kottyan, én meg kifáradok ettől a pár lépcsőtől.
Erre egy idegesítő nevetés volt a válasz a fejemben, Ahriman szinte megmerítkezett a kárörvendésben hogy gyengének láthat. Pár pillanat múlva, leküzdve a késztetést, hogy válaszoljak rá, csak halkan Farkasnak súgtam egy mosoly kíséretében:
-Ne izgulj, ha szerencsénk van elfárad és a gyerekeket is lefárasztja aztán mindnyájan édesdeden fognak aludni a munka végéig.
Végül felértünk a harmadik emeletre, nos igen az ajtókilincs futtatott ezüst és valahogy az egész ajtóról sütött az érzés, hogy azt próbálja sugallni nekünk "piszkosul gazdagok élnek itt." Mindannyian kissé elméláztunk az ajtó láttán, de végül mégiscsak előrenyúltam és kopogtam, ha már egyszer itt vagyunk, vágjunk bele...
Pár pillanat múlva ki is nyílt az ajtó, egy középkorú rendkívüli elenganciával öltözködő férfi volt az, bár én asszem soha nem vennék fel hasonló ruhát.
- Oh, üdvözlöm Önöket! A nevem Dorian White.
- Jó napot, Én Cassidy Angel vagyok.
- Sai Akuto–mutatkoztam be, majd kissé biccentettem a fejemmel.
- Farkas.
- Mi jöttünk a megbízásra – mondta Cassy mosolyogva.
- Épp időben jöttek. Kérem, fáradjanak beljebb.
Belépve a lakásba láthattunk hogy hatalmas, itt nem egy de akár három család is kényelmesen elférhetne.
Az előszobából rögtön egy lépcső vezet felfelé, hmm csak nem a negyedik emelet is az övék, tényleg most ugrik be hogy csak három név szerepelt a lenti névtáblákon, holott az épület négy emeletes.
A pillanatnyi álmélkodásból eszmélve, az úrhoz fordultam,
-Mr. White, örvendek a találkozásnak, nos valóban láttuk a hirdetését és emiatt vagyunk hát itt. Nos ha önnek is megfelel mi elvállalnánk akkor a felajánlott munkát. Az abban foglaltakon kívül van más kívánsága is?-a beszédem rendkívül határozott, nyugodt és kimért maradt, tényközlő. Szeretem jól csinálni amit csinálok, talán néha kissé túl komolyan is veszem, de hát végül is egy démont tartok magamban elzárva, és eddigi életemben túl sok olyan dolog történt velem ami megalapozta ezt a viselkedésem.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Magánküldetés: Gyerek a köbön Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Gyerek a köbön   Magánküldetés: Gyerek a köbön Icon_minitimeVas. Feb. 20, 2011 8:35 pm

-Mr. White, örvendek a találkozásnak, nos valóban láttuk a hirdetését és emiatt vagyunk hát itt. Nos ha önnek is megfelel mi elvállalnánk akkor a felajánlott munkát. Az abban foglaltakon kívül van más kívánsága is? - teszi fel a kérdést Sai a megbízónak, Mr. Dorian-nek.
- Örömmel veszem, hogy elfáradtak. Igazából csak a gyerekekre és a házra kell vigyázni. Azért is kértünk mágusokat fel, mert a gyerekek odáig vannak a mágiáért. Persze nem elhanyagolható az a tény sem, hogy tehetősebb család vagyunk és tartok tőle, hogy míg nem tartózkodunk itthon, valaki megkísérelné elrabolni szeretett gyermekeinket. Elvileg nincs mitől félni, de én az óvatosabb fajta vagyok.
Ekkor kinyílik egy ajtó az előszoba bal oldalán és kilép három teljesen egyforma hat éves fiúcska. Azaz majdnem egyformák. Csupán a ruhájuk színe különböztette meg őket. Egyikük piros, a másik zöld, a harmadik pedig kék pólót viselt. Mindhármuknak fekete rövidnadrágja és ápolt, oldalra fésült barna haja volt.
- Oh, itt is lennének a fiúk. Benny, Eddy és Teddy - mutat végig a fiúkon. Mindhárman illedelmesen köszönnek nektek. Ekkor a lépcsőn megjelenik egy gyönyörű nő vörös estélyi ruhában.
- Ő a feleségem, Molly. Elkészültél drágám?
Molly mielőtt letette volna a lábát az utolsó lépcsőfokról még épp betett egy fülbevalót.
- Igen kész, indulhatunk is.
Molly semmi jelét nem mutatja, hogy észrevett volna titeket, vagy különösebb figyelmet fordítana nektek. Az ajtó melletti kis asztalkáról felkapja a retiküljét és kilép az ajtón. Mr. White megköszörüli a torkát.
- Akkor mi indulnánk is. Sziasztok gyerekek! Legyetek jók! Majd este jövünk! - azzal ő is kilép az ajtón és becsukja maga után. Így egyedül maradtatok a gyerekekkel. Ideje a kapcsolatteremtésre! Eddig tartson a postok. A gyerekek reakciói az én reszortom lesz majd.
Vissza az elejére Go down
Cassidy Angel
Elemi mágus
Elemi mágus
Cassidy Angel


Hozzászólások száma : 218
Aye! Pont : 11
Join date : 2010. Dec. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail céhház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: Gyerek a köbön Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Gyerek a köbön   Magánküldetés: Gyerek a köbön Icon_minitimeHétf. Feb. 21, 2011 7:20 pm

- Mr. White, örvendek a találkozásnak, nos, valóban láttuk a hirdetését és emiatt vagyunk hát itt. Nos ha önnek is megfelel mi elvállalnánk akkor a felajánlott munkát. Az abban foglaltakon kívül van más kívánsága is? – Sai méltóságteljesen tette fel a kérdést, egész hivatalos hangnemben, s lényegre törően fejtette ki gondolatait.
Ez egy kicsit meglepett. De legalább megnyugtatott, hogy nem csupa éretlenekből áll a bandánk.
- Örömmel veszem, hogy elfáradtak. Igazából csak a gyerekekre és a házra kell vigyázni. Azért is kértünk mágusokat fel, mert a gyerekek odáig vannak a mágiáért. Persze nem elhanyagolható az a tény sem, hogy tehetősebb család vagyunk és tartok tőle, hogy míg nem tartózkodunk itthon, valaki megkísérelné elrabolni szeretett gyermekeinket. – Legalább lelkiismeretes szülő, jegyeztem meg magamban. - Elvileg nincs mitől félni, de én az óvatosabb fajta vagyok.
- Ezt megértjük – bólintottam.
- Ne aggódjon, mi majd vigyázunk a házra – helyeselt Farkas.
- Meg persze a gyerekekre. Hol vannak? – faggatózott Sai, és ez engem is nagyon érdekelt.
Ekkor kinyílt az ajtó az előszoba bal oldalán, s három teljesen egyforma srác lépett ki rajta. Mindhármuknak fekete rövidnadrágja és ápolt, oldalra fésült barna haja volt.
Csupán a pólójuk színe különbözött. Az egyikük piros, a másik zöld, a harmadik pedig kék pólót viselt. Utóbbit tüstént kinéztem magamnak a szín miatt. Hát, amikor meg megtudtam a nevét, még inkább.
- Oh, itt is lennének a fiúk. Benny, Eddy és Teddy – mutatott végig rajtuk.
Teddy, de édes! Mint egy kismackó.
- Jó napot – köszöntek illedelmesen teljes szinkronban.
- Engem nyugodtan tegezhettek, csak íz évvel vagyok idősebb nálatok – mosolyogtam kedvesen, mire csupán összenéztek.
Pillanatokon belül megjelent a lépcsőn egy elképezetően gyönyörű nő, vörös estélyi ruhában. Simán elmehetett volna fotómodellnek… ki tudja, lehet, hogy az is. Bár én lennék ilyen szép, irigyelem érte.
- Ő a feleségem, Molly – mutatta be őt is a férfi. - Elkészültél drágám?
Mielőtt lelépett volna a lépcső utolsó fokáról, gyorsan betett a fülébe egy fülbevalót.
- Igen kész, indulhatunk is.
Lehet akármilyen szép, süt róla, hogy sznob. A lehető legkisebb jelét sem adta annak, hogy észrevett volna minket. Szép, mondhatom… Miért van olyan érzésem, hogy baj lesz még ezekkel a kölykökkel, ha ilyen az anyjuk? Remélem, legalább az egyikükkel megférek majd. Ha meg nem hát… lehetséges, hogy előtör belőlem a szadista énem, amit Ralph nevelt belém – de ha erre sor kerülne, számítok a srácokra, hogy lefognak, mielőtt olyat tennék, amit később megbánok. Mivel a társaim, így már most rájuk merem bízni magam.
Molly az ajtó melletti kicsi asztalról leakasztotta a táskáját, és kilépett az ajtón. Hát semmi „sziasztok” legalább a gyerekeknek? Mekkora egy…
- Akkor mi indulnánk is – szakította félbe gondolamenetemet Dorian. - Sziasztok, gyerekek! Legyetek jók! Majd este jövünk!
Azzal ő is követte a feleségét, és becsukta az ajtót.
- Cöh… na búcsúzkodni is tudnak a megbízottaktól – jegyeztem meg morogva, és hogy levezessem a feszültségem, előkaptam egy tábla csokit. – Valaki?
- Én igen –válaszolta Sai, mire felé nyújtottam a csokit, és letört egy csíkot. - Kösz.
- Szívesen.
Örülök, hogy nem csak én rajongok az édességért. Úgy nézem, nem leszünk rossz csapat. Udvariasságból Farkast is megkínáltam, aki szintén elfogadta. De most jön a feladat oroszlánrésze: hatosban maradtunk ezekkel az ördögpalántákkal. Az a megérzésem pedig, hogy nagyon-nagy gáz lesz, nem hagyott alább. Sőt…
Ahogy Sai lenyelte a csokit, az arca elsápadt. Értetlenül meredtem rá, aztán a gyomrához kapott, s egy gyors fordulattal megindult kifelé az ajtón, mintha puskából lőtték volna. Farkasszemet néztem az édességgel... azt hiszem, beszereztem egy gyilkos darabot. Jobb, ha inkább nem eszek belőle... pedig elég ritka, ha elmegy a kedvem a csokitól...
Láttam, hogy Farkas a zsebébe rejti a csokit, még jól jöhet valamikor, mint gyilkos fegyver. Ebben egyetértek vele.
Sai végigrohant a lépcsőn, aztán ez a hang is elhalt. Valószínűleg leért. A döbbent csendet egy lány felbukkanása törte meg az ajtóban. Alaposan szemügyre vettem. A vállán a Fairy Tail jele virított, de még nem láttam a céhben.
- Öm... - pislogtam párat. - Ki vagy?
- Ömm... - pislogott vissza megszeppenten, majd folytatta.- Iris. Iris Bellerose.
- Okés, én Cassidy Angel, ő pedig itt Farkas... mit is keresel itt pontosan?
Én személy szerint nem számítottam rá, ezért kissé meglepődtem.
- Mirajane küldött utánatok, mert aggódott egy kicsit - magyarázta, majd a gyerekekre nézett, és lenyelte a folytatást, így gondoltam, hogy nekik is közük lehet hozzá. - Szóval, ha nem baj... akkor szívesen segítenék.
- Nyugodtan - válaszolta Farkas. - Amúgy, te új vagy? Mert nem láttalak még a céhben.
- Jaja, Sait úgyse látjuk szerintem egy ideig. De felfedeztem a tökéletes gyilkolószert - vigyorogtam, majd a zsebemben lévő csokiért nyúltam. - Kérsz? Mármint nem megenni, de hátha szükség lesz rá.
- Kösz, de kihagyom - hárított, majd a gyerekekre pillantott. - Amúgy igen, új vagyok. Sziasztok! - köszöntötte őket, majd becsukta maga mögött az ajtót, mi pedig vártuk, mi lesz erre a három ördögfióka reakciója.



A hozzászólást Cassidy Angel összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 31, 2011 8:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Farkas
Gealdor
Gealdor
Farkas


Hozzászólások száma : 54
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jan. 02.
Age : 36

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Gyerek a köbön Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Gyerek a köbön   Magánküldetés: Gyerek a köbön Icon_minitimeCsüt. Feb. 24, 2011 10:38 pm

- Mr. White, örvendek a találkozásnak, nos, valóban láttuk a hirdetését és emiatt vagyunk hát itt. Nos ha önnek is megfelel mi elvállalnánk akkor a felajánlott munkát. Az abban foglaltakon kívül van más kívánsága is? –
Sai megfontolt szavai kizökkentettek a mélázásból és újra figyeltem mindenre.
- Örömmel veszem, hogy elfáradtak. Igazából csak a gyerekekre és a házra kell vigyázni. Azért is kértünk mágusokat fel, mert a gyerekek odáig vannak a mágiáért. Persze nem elhanyagolható az a tény sem, hogy tehetősebb család vagyunk és tartok tőle, hogy míg nem tartózkodunk itthon, valaki megkísérelné elrabolni szeretett gyermekeinket. –
- Ezt megértjük – mondta Angel majd bolintott.
- Ne aggódjon, mi majd vigyázunk a házra – én csak helyeselni tudtam.
- Meg persze a gyerekekre. Hol vannak? – érdeklödött Sai azonban engem is kezdett érdekelni milyenek a gyermekek akikre vigyáznunk kell.
Hirtelen kinyílt az ajtó és három kisgyerek lépett be a szobába. Fekete rövidnadrág és az oldalra fésült hajuk szinte megkülönböztethetetlenné tette őket. Még az arcuk is egyforma volt. Mindössze a pólójuk volt különbözött. Elsőként egy piros majd zöld és a sort a kék pólós zárta. Angyal szemén csillogást véltem felfedezni és úgy gondoltam már kiválasztotta melyik kisfiút szeretné szórakoztatni.
- Oh, itt is lennének a fiúk. Benny, Eddy és Teddy – mutatta be egyenként a gyerekeit.
-Jónapot- tökéletes szinkronban mondták mintha betanulták volna.
Léptekre lettünk figyelmesek és az ajtóban egy méregdrága estélyiben egy nő. Meg voltam győződve, hogy a férfi felesége volt. Biztosan egy újság megveszne a szépségétől de én nem. Hiába volt modellalkata egy apró mosoly százszorta szebbé tehet egy nőt bármilyen drága ruhánál. Rögtön eszembe jutott Kaori csintalan tekintete amit megpróbáltam kirázni a fejemből. Szerencsére a megbízok ezt nem vették észre.
Cassidy szeme újra felcsillant és tudtam melyik kisfiút nézte ki magának. Aki utolsónak jött be a Teddy nevüt. Nekem a második pólója tetszett mert zöld a kedvenc színem.
- Engem nyugodtan tegezhettek, csak íz évvel vagyok idősebb nálatok – próbált kedveskedni még mosolygott is de a gyerekek csak összenéztek.
Én köszönés ként csak bólintottam egyet és enyhén mosolyra húztam a számat.
- Ő a feleségem, Molly –mutatta be a nőt- Elkészültél drágám?-
A nő nem fárasztotta magát azzal, hogy köszönjön nekünk inkább a fülével volt elfoglalva, hogy valami drága holmit rakjon bele.
- Igen kész, indulhatunk is.-
~Ez furcsa. Ha ennyi pénzt lehet szerezni ilyen könnyű munkával miért mi vagyunk az egyetlenek. És ők szemlátomást számítottak az érkezésünkre.~ gondoltam magamba.
Le mertem volna fogadni órák óta válogathatta a ruháit. Bár többet törődőt volna a gyerekeivel akkor nem úgy viselkednének mint a bábok. Féltem bele gondolni ha ilyen az anyjuk a gyerekek is hasonlóak lehetnek. Semmi kedvem nem volt egy elkényeztetett kölyök minden szavára ugrani csak azért mert pénze van. Bár az apjuk az nézve volt egy halvány remény, hogy ezek rendes gyerekek.
Mikor elment se nekünk se a gyerekeinek nem köszönt. Így legalább nem volt lelkifurdalásom, hogy én sem köszöntem neki egyszer sem.
- Akkor mi indulnánk is –köszönt el az apa a gyermekeitől.- Sziasztok, gyerekek! Legyetek jók! Majd este jövünk!-
~Na ennek a reménysugárnak is annyi. Ő se köszönt nekünk. De várjunk csak ha annyira féltik a gyerekeiket, hogy mágusokkal védik ha elmennek mivel védik mikor itt vannak. Annyi pénzük van simán felfogadhatnának testőröket is.~
Gondolataimban merültem el amit egy reccsenés szakított félbe. Sai egy csokoládé darabot Cassidy kezéből. Engem is megkínált amit udvariasságból elfogattam és észrevétlenül a zsebembe rejtettem. Félre tettem későbbre hátha nagyobb szükségem lesz rá. Ekkor jutottak eszembe a gyerekek. ~El kell valahogy dönteni ki kivel foglalkozik. És mit csináljunk együtt.~ gondoltam magamban és úgy éreztem a társaim fejében is hasonlók járnak.
A következő pillanatban Sai a gyomrához kapott és nyílegyenesen elindult az ajtó fellé. Veszett vad modjára feltépte az ajtót és megindult lefele a lépcsön. Nemsokára elcsöndesedett a vad vágta zaja bizonyára mert leért. Cassy elkezdett farkas szemet nézni az édességel majd viszacsomagolta és a zseébe rejtette. Majd egy séles mosoly jelent meg az arcomon mikor a zsemebe lévő csokoládéra gondoltam. Akármikor lehet belőle a tökéletes fegyver. Farkas a fejemben azt tanácsolta aggyam az egyik kisrácnak így csak ketten maradnának. Erre az ajtó megnikkant és egy lány lépett be rajta. A válán a mi céhünk jele víritott. Amig mi elvoltunk felvettek egy új tagot. ~Szegény lány bizonyára nem tudta mire válalkozott.~ gondoltam magamban azzal a furcsa érzéssel a gyomromban, hogy a gyerekekkel meggyülik még a bajunk.


A hozzászólást Farkas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 30, 2011 11:31 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Magánküldetés: Gyerek a köbön Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Gyerek a köbön   Magánküldetés: Gyerek a köbön Icon_minitimeCsüt. Márc. 17, 2011 5:34 pm

Felszólítanám Sai Akuto-t az írásra. Mivel ez egy abszolút három személyre írt munka Sai kiesése a küldetés végét jelentené.


Sai helyett Iris száll be a küldetésbe, hamarosan folytatódik!
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Magánküldetés: Gyerek a köbön Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Gyerek a köbön   Magánküldetés: Gyerek a köbön Icon_minitimeKedd Márc. 29, 2011 8:45 pm

Kiegészítés a két veterán tagnak

Amint Sai letör egy darabot a csokiból és lenyeli hirtelen a gyomrához kap, majd elrohan. Cassidy ránézel a csokidra, amibe éppen készültél beleharapni és hirtelen elmegy tőle a kedved. Visszacsomagolod és elrakod mélyen a zsebedbe, reménykedve, hogy később eszedbe jut majd, hogy valószínűleg az egy veszélyes darab.
Még halljátok, ahogy Sai végig rohan a lépcsőn, de aztán ez a hang is elhall. Valószínűleg kiért. Ekkor egy lány jelenik meg az ajtóban, aki úgyszintén a Fairy Tail-ből jött.

Iris Bellerose

Az előzmények a te fantáziádra vannak bízva. Lepj meg valamivel. A lényeg az, hogy személyesen Mirajane kér meg téged erre a feladatra. A kezedbe nyom egy papírt, amin a részletek vannak ezzel kapcsolatban (a papír leírását lásd az első post-ban). Mirajane-nek rossz előérzete van azzal kapcsolatban, hogy két fiú ment el egy ilyen feladatra, ráadásul hallott egy két dolgot már a családról, de az nem derül ki, hogy mit. Így hát felkerekedsz a címre és betoppanj, mint erősítés. amikor eléred az épületet megpillantod az ajtó mellett lévő gravírozott táblát (lásd fentebb) és elindulsz a harmadik emeletre. Lépcsőzés közben egy srác rohan el melletted a hasát markolászva. Felérve megpillantasz egy nyitott ajtót. Az előszobában pedig 5 személy áll.
A beszélgetéseket párbeszédes formában kérném.
Vissza az elejére Go down
Iris Bellerose
Elemi mágus
Elemi mágus
Iris Bellerose


Hozzászólások száma : 9
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Mar. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Itt vagy ott :D

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 1
Jellem:

Magánküldetés: Gyerek a köbön Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Gyerek a köbön   Magánküldetés: Gyerek a köbön Icon_minitimeVas. Ápr. 03, 2011 12:31 pm

Az ágyamban üldögélve néztem kifelé az ablakon és a város nyugodt látképe nézett vissza rám. Próbáltam visszaemlékezni arra amire nem emlékszem, de mindig megfájdult a fejem. Az is lehet, hogy nem is voltak emlékeim, vagy tudom is én.
Az ablak peremén ülő két madár bizonyára rólam beszélgetett, hisz többször is összebeszéltek, majd engem néztek. Lehet, hogy ők tudnak valamit, csak sajnos nem tudok madár nyelven, így az, hogy tőlük érdeklődjek ki van lőve. A lövésről jut eszembe, azt hiszem, hogy szükségem lesz valakire aki rendbe tud hozni egy falat, ugyanis tegnap tapasztaltam, hogy nem jó ötlet mágiával szúnyogra vadászni, legalábbis a sok lyuk a falban ezt támasztja alá. Nagyot nyújtózva döntök úgy, hogy ideje végre kikelni az ágyból és esetleg valami reggelifélét is elfogyasztani. A reggeli fürdés, öltözés és főzés kombó után elfogyasztottam a kissé megégett rántottát. Mielőtt bárki ara gondolna, hogy esetleg nem tudok főzni tudatom vele, hogy igenis tudok főzni, csak figyelmetlen voltam és azért sült oda egy kicsit.
Mikor mindezzel végeztem elindultam a céhház felé. Ma lesz a második nap, hogy itt járok, így most is meglep az amit odabenn tapasztalok. Megint verekednek. Idővel biztos, hogy meg fogom szokni, de most még eléggé különösen hat.
- Crystal Make! - kiáltom el ijedtemben és egy rögtönzött kristályfallal állítom meg a felém repülő személyt. Igazán ügyelhetnének, hogy merre repülnek eszméletlenül. Vannak olyanok is akik, még nem szálnak be a harcba. Majd ha eljön az idő bizonyára én is ott leszek köztük és az ilyesmi már cseppet sem fog érdekelni, de addig legalább a testi épségemet hagyják meg.
Miután leülök egy szabad és még egyben lévő asztalhoz, valamint elnézem amint valaki saját testével le is törli azt, unottan feltámasztom a fejemet és igyekszem kitalálni, hogy most tulajdonképpen ki kivel van. Tíz hosszú percnyi próbálkozás után elvonja a figyelmemet egy papiros amit letesznek elém. Meglepetten nézek rá és olvasom el amit rajta ír.
- Mit szólsz hozzá? - hallom meg annak a személynek a hangját aki ezt a papirost letette elém. Ha jól emlékszem akkor Mirajane-nek hívják bár ebben nem vagyok biztos. Miután tüzetesebben átolvasom, hogy egész pontosan miről is szól ez a küldetés egy dolog szöget üt a fejemben.
- Ehhez nem három emberre van szükség? - néztem értetlenül a lány szemébe, aki csak mosolygott. Kicsit fura érzés kezdett felszínre törni bennem, mintha direkt szemelt volna ki engem valamire ez a személy.
- De, már el is vállalta egy csapat, csupán jobbnak látta, ha még küldök utánuk valakit. Benne vagy? - kérdezte, mondhatni csupán formálisan, mert utána el is ment. Pár pillanatig még tanácstalanul néztem utána, majd egy sóhaj kíséretében kikommandóztam a helyiségből.
Az utcára érve futólépésben indultam el a megadott cím felé, közben egy párocskát is elkerültem. Eléggé szép volt a nő, remélem majd ennyi idősen én is ilyen szép leszek. Végül elértem az épületet ami a küldetésben szerepelt. A harmadik emeletre való feljutás kissé zűrösre sikeredett, hisz az egyik lépcsőfordulóban szó szerint fel kellett másszak a falra, mivel a velem ellentétes irányba rohanó férfi, kis híján elgázolt. Az ajtóban való megjelenésem eléggé meglepte a benn lévőket, ami viszont engem lepett meg az az volt, hogy csupán ketten vannak, pedig Mirajane azt mondta, hogy hárman voltak. Ezek szerint az a férfi aki az előbb süvített el mellettem feltehetőleg a harmadik tagja volt a csapatnak.
- Öm... - pislogott a fekete hajú lány párat. - Ki vagy?
- Ömm... - pislogotam vissza megszeppenve, majd folytattam.- Iris. Iris Bellerose.
- Okés, én Cassidy Angel, ő pedig itt Farkas... mit is keresel itt pontosan?- találtam szembe magam a kérdéssel ami az itt létemet akarta kideríteni.
- Mirajane küldött utánatok, mert aggódott egy kicsit - magyaráztam, majd a gyerekekre néztem, és lenyeltem a folytatást - Szóval, ha nem baj... akkor szívesen segítenék.
- Nyugodtan - válaszolta Farkas. - Amúgy, te új vagy? Mert nem láttalak még a céhben.
- Jaja, Sait úgyse látjuk szerintem egy ideig. De felfedeztem a tökéletes gyilkolószert - vigyorogott Cassy, majd a zsebébe nyúlt és egy megkezdett tábla csokit vett elő.. - Kérsz? Mármint nem megenni, de hátha szükség lesz rá.
- Kösz, de kihagyom - hárítottam, majd a gyerekekre pillantott. - Amúgy igen, új vagyok. Sziasztok! - válaszoltam a Farkas nevű személy kérdésére és köszöntem a gyerekeknek, majd becsuktam magam mögött az ajtót, remélve, hogy nem ez volt a legrosszabb döntés az életemben. Rolling Eyes

//Remélem megfelel >.<//
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Magánküldetés: Gyerek a köbön Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Gyerek a köbön   Magánküldetés: Gyerek a köbön Icon_minitimeKedd Ápr. 05, 2011 8:02 pm

18:00
Újra meg van a három fő, így a megbízás zökkenőmentesen haladhat tovább. A három fiú illedelmesen és csendben várta meg, míg végeztek a beszélgetéssel, aztán a piros pólós (Benny) fiú halkan megköszörüli a torkát.
- Gyertek át a nappaliba.
- Az sokkal tágasabb
– folytatja a zöld pólós (Eddy).
- Töltsük el hasznosan az időt – teszi hozzá a végén a kék pólós fiú (Teddy) mosolyogva, aztán mindhárman az egyik szoba felé mutatnak, aztán megfordulnak és besétálnak rajta. Követitek őket és beléptek az ez előtt már messziről láthatott nappaliba. Sokkal tágasabb így bentről nézve, mint még amikor kintről láthattátok. Persze Iris csak most először látja, így rá csak általánosságban tesz nagy benyomást. A szoba tele van antik bútorokkal, vörös bársonyhuzatos kanapéval és fotelokkal van tele pakolva, valamint rengeteg méregdrágának és szinte már felbecsülhetetlen értékűnek tűnő dísztárgy, illetve festmény. Egy biztos. A család dúsgazdag lehet és az apuka valószínűleg műgyűjtő.
A fiúk lehuppannak egy kanapéra és rátok néznek.
- Esetleg…
- Ha nem nagy kérés…
- Mutatnátok nekünk valami…
- Mágiát?
– vágják rá a végén kórusban. A felkérés úgy tűnik nem nagyzolt. Tényleg nyugodt és jól nevelt gyerekeknek tűnnek. Bizonyára a sok pénzből a neveltetésre is folyt, így a gyerekek nem úgy állnak az illemhez, hogy azt eszik vagy isszák-e. Az elkövetkezendő fél órában mágikus trükkökkel kéne szórakoztatni a gyerekeket, akik vidáman fogadják az attrakciókat. Persze mérsékelt jókedvvel.
Ha valamilyen kérdésetek lenne hozzájuk, vagy csak úgy általánosságban a küldetéssel küldjetek egy pm-et és igyekszek válaszolni, amint tudok.

A fiúk színei:
Benny: crimson
Eddy: lime
Teddy: dodgerblue


Vissza az elejére Go down
Cassidy Angel
Elemi mágus
Elemi mágus
Cassidy Angel


Hozzászólások száma : 218
Aye! Pont : 11
Join date : 2010. Dec. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail céhház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: Gyerek a köbön Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Gyerek a köbön   Magánküldetés: Gyerek a köbön Icon_minitimePént. Ápr. 08, 2011 8:56 pm

18:00

A három testvér csendben várta meg, hogy letárgyaljuk egymással a mondandónkat. Végül, mikor végeztünk, a piros pólós, ha jól tudom, Benny megköszörülte kicsit a torkát, és megszólalt.
- Gyertek át a nappaliba – invitált minket.
- Az sokkal tágasabb – folytatta a zöld pólós, Eddy.
- Töltsük el hasznosan az időt - tette hozzá végül a kék pólós fiú, Teddy mosolyogva.
Nem is olyan vészesek, mint azt hittem – legalábbis eddig.
Ezt követően mindhárman az egyik szoba felé mutatattak, majd megfordultak és besétáltak rajta. Habozás nélkül követük őket. Korábban messziről már láttuk Farkassal ezt a helyet, de Iris most találkozott vele először. Látszott rajta, hogy kissé meglepte a dolog, ami pedig azt illeti, engem is. Még nagyobb volt, mint amilyennek alapból kinézett. A szoba tele volt antik, szép bútorokkal, vörös bársonyhuzatos kanapékkal és fotelokkal, valamint temérdek – szerintem enyhén szólva méregdrága – dísztárgyakkal, s festményekkel. Valaki a családban nagyon nagy gyűjtő lehet. Jó sok pénze lehet azoknak, akiknek ilyesmire futja. Kicsit elgondolkodtam rajta, hogy lehet, csupán azért ilyen magas a küldetés összege, mert úgyis dúskálnak a pénzben, és mit nekik párezer gyémánt ide vagy oda. Eddig legalábbis a srácok semmi jelét nem adták annak, hogy olyan neveletlenek lennének, mint elsőre hittem.
A srácok lehuppantak egy kanapéra, és érdeklődve néztek ránk.
- Esetleg…
- Ha nem nagy kérés…
- Mutatnátok nekünk valami…
- Mágiát? – az utolsó szót már egyszerre kérdezték.
Elmosolyodtunk, és összenéztem a srácokkal.
- Semmi akadálya! – biccentettem vidáman. – Iris, milyen mágiád van?
- Kristály.
- Nekem is! – nevettem fel. – Akkor alkossunk valamit együtt, jó? – kérdeztem.
- Persze – válaszolta, majd kinyújtotta felém a kezét, és kezet fogtunk.
Erre kisebb sercegés társaságában kristályok kezdtek kirajzolódni a kezünk között, majd elengedtük egymást, és egy kis bábu huppant a földre. Bennyt ábrázolta, aki vidáman mosolygott egyet. Megismételtük kétszer a dolgot, végül pedig három kis figura képében az összes gyerkőc alakot öltött. Szemmel láthatóan tetszett nekik a dolog, de nem kitörő nevetéssel, csupán érdeklődő mosollyal jutalmazták a dolgot.
Farkas is bemutatott pár trükköt, ami még nekünk is meglehetősen új volt. Én is és Iris is most láttuk először a mágiáját. Az egész előadás röpke fél órát vett igénybe, ahogy pedig végeztünk vele, elgondolkodtam, hogy ha választani kéne a két kölyök közül, én Teddyt szemelném ki felvigyázásra. Egy a neve, kettő pedig az a szép kék póló. Nem tehetek róla, de ez a kedvenc színem.
Kíváncsian vártuk, milyen véleményt fognak alkotni a kis bemutatónkról.
- Nos, hogy tetszett? – kérdeztem mosolyogva, szerintem a többiek nevében is.

//Farkas, a te mágiádról nem sokat tudok, szóval ideje neked is kibontakoznod, ne csak én irányítsak mindent a mesélő adatai szerint, mint első postoló, legyen neked/nektek is lehetőségetek valamit alkotni Very Happy Itt a pálya, tessék kihasználni és valami szépet mutatni nekünk a mágiádból! ^^//
Vissza az elejére Go down
Farkas
Gealdor
Gealdor
Farkas


Hozzászólások száma : 54
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jan. 02.
Age : 36

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Gyerek a köbön Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Gyerek a köbön   Magánküldetés: Gyerek a köbön Icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2011 12:30 pm

A gyermekek csöndben vártak, amíg mi befejeztük a mondandónkat. Csak remélni tudom, hogy nem hallották a csokoládéval kapcsolatos megjegyzéseket. A piros pólós kisfiú szolalt meg először.
- Gyertek át a nappaliba –
- Az sokkal tágasabb –
- Töltsük el hasznosan az időt - majd elmosolyodott.
Rendkívűl illedelmesek voltak talán túl illedelmesek. Mindhárman egy ajtó felé mutattak majd egyenként besétáltak rajta. Mi követtük őket és most vettem észre ez az a szóba mit korábban láttunk. Iris mivel most látta először teljesen le volt nyűgözve. De engem is elkapott a csodálkozás heve. Kívülről nem tűnt ilyen hatalmasnak ez a szoba. A szoba tele volt antik, szép bútorokkal, vörös bársonyhuzatos kanapékkal és fotelokkal, valamint temérdek – szerintem enyhén szólva méregdrága – dísztárgyakkal, s festményekkel. Valaki a családban nagyon nagy gyűjtő lehet. Jó sok pénze lehet azoknak, akiknek ilyesmire futja. Ott volt még az a csodálatos óra, amit már egyszer lenyűgözőnek találtam. Közelebbről még csodálatosabb volt az óra. A gyerekek lehuppantak a kanapéra és újra hozzánk fordultak.
- Esetleg…
- Ha nem nagy kérés…
- Mutatnátok nekünk valami…
gi át?
Angyalék elmosolyodtak Irisel. Kiderült Irisről kristálymágus akár csak Cassidy. Én eléggé zavarban voltam, mert nem volt semmi látványos varázslatom. Az egyetlen trükköm a farkas szellemmel való összeolvadásom. Angel kristályból megalkotta a kisfiúk pontos mását. Én voltam a következő de nem volt semmi ötletem.
[color:e4e7=green-]Nekem sajnos nincsen olyan gyönyörű mágiám, mint a társamnak de nekem is van egy-két trükköm.-
Megsimogattam nyakláncomat és megjelent a farkasfejű energia gömb a csuklóm körül. A szobrok elé álltam és megkértem a lányokat célozzanak a szobrokra, de nem voltak hajlandóak. Nem bíztam bennem ezért kértem egy szalagot bekötöttem a szemem és Angel arra kértem, célozzon rám. Be akartam neki bizonyítani megbízhat bennem. Nem volt hajlandó támadni én egy kicsit agresszívan kikényszeríttetem a támadást. Gond nélkül elkaptam a kristályt. A következőt és a következőt. Farkas helyettem is látott és kivédte a szilánkokat. Mikor ennek vége lett levettem a kendőt és odaadtam Angelnek. Halkan odasúgtam nekik a szilánkokat ne kőkeményre, alkossák. Újra odaléptem a szobrok elé a szabad kezemben egy késsel. Iris jobbról Cassy balról támadt. Először lassan és utána egyre gyorsabban záporoztak a szilánkok. Egy kristály sem ért a szobrokhoz. Farkas irányította a jobb karom én, pedig a balt. Tökéletes összhangban dolgoztunk együtt. A lányok abbahagyták a lövést, és együtt megalkottam egy fej nagyságú kristálygömböt. A felém röpülő gömböt egy csapással szétütöttem. A laza kristályszemeknek hála apróbb fénylő pontokká robbantak szét és meseszép kristályesővel borította be a szobrokat. Utánam Iris még bemutatott egy bravúros mutatványt. Csak remélni tudtam nem rémisztettem meg a gyerekeket, és nem okoztam csalódást. Végül Angel megkérdezte, hogy tetszett. Nagyon kíváncsi voltam a véleményükre.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Magánküldetés: Gyerek a köbön Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Gyerek a köbön   Magánküldetés: Gyerek a köbön Icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 5:55 pm

Sajnálom, hogy eddig várnotok kellet és ez a küldetés csak foglalta nektek a helyet. Ezennel lezárom, viszont nem engedhetlek el titeket jutalom nélkül, mivel derekasan helytálltatok és mindig írtatok. Szorgalmatokat fejenként 120 VE-vel díjazom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magánküldetés: Gyerek a köbön Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Gyerek a köbön   Magánküldetés: Gyerek a köbön Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magánküldetés: Gyerek a köbön
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Magánküldetés: Egy kis zűrzavar
» Magánküldetés: A Bál
» Magánküldetés: Ölj
» Magánküldetések
» Magánküldetés: A villámlopó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Magnolia-
Ugrás: