KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Találkozás: Rinari és Jason

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jason Vineweb
Gealdor
Gealdor
Jason Vineweb


Hozzászólások száma : 6
Aye! Pont : 1
Join date : 2011. Apr. 01.

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 1
Jellem:

Találkozás: Rinari és Jason Empty
TémanyitásTárgy: Találkozás: Rinari és Jason   Találkozás: Rinari és Jason Icon_minitimeHétf. Ápr. 04, 2011 9:15 pm

Átlagos reggel, átlagos nap; hatalmasat ásítva másztam ki az ágyamból, s az ablakhoz indultam. Útközben felvettem az első kezembe kerülő nadrágot, majd ezt követően kinyitottam a hatalmas nyílászárót, melyen át azonnal megrohamozták testemet a Nap már-már égető sugarai. Úgy délkörül járhatott az idő. Nagyot lélegezve nyújtóztam egyet, miközben kezemet a szemeim elé emeltem, ezzel egyfajta napellenzőt kreálva, és a horizontot kezdtem el fürkészni. ~ Milyen szép napunk van. - mosolyodtam el halványan, ám ekkor meghallottam az ebédlőben tomboló Jack, illetve társa, Shaco hangját. Szemeimet lehunyva egy halk, lemondó sóhajt engedek el; szegény szerencsétlenek, várom azt a napot, amikor elég erőssé válok ahhoz, hogy végezzek velük és átvegyem a helyüket az Archonok sorában, ámbátor ez még a nagyon távoli jövő. Most még annak kell a szemeim előtt lebegnie, hogy egy-kettőre Novícius legyek és elkezdjem igazi pályafutásomat a céhben. Még kicsit elidőztem az ablaknál, annak párkányán ücsörögve, majd a szekrényemből egy ing erővarázslását követően leindultam a céh ebédlőjébe megreggelizni. Lomha léptekkel közelítettem meg a lépcsőt, miközben azon gondolkoztam, hogy mit is kéne ma csinálnom. ~ Talán csak meg kéne látogatnom az erdőt, rég nem jártam arra. - elmélkedtem, miközben a folyosóra néző egyik nyitott ajtón át egy száguldó párna lépett be látóterembe, melyet hangeffekt is követett: - PERVEEEERZ! - ordította egy női hang, mely’ emlékeztetett arra, hogy még mindig nem sikerült felöltenem a kezemben lévő felsőt. A lila „alvástartozék” tovább süvített, s már tudtam mi lesz a jövő. Egy másodperc törtrészét követően az arcomnak csapódott és magával ragadt a lendülete. Néhányat kacsázva állapodtam meg végül a lépcsőt körbeölelő korláthoz simulva, amely’ hát… érzékeny ponton ért. Azonnal odakaptam, megnézve, hogy megvan-e még, s miután pozitív visszajelzéseket kaptam, gyorsan tovább álltam. Gyorsan felöltem a még mindig a balomban szorongatott inger, majd miután leértem a földszintre, az ebédlőbe vettem az irányt, ahol az a szokásos, Blackened Tearses látkép fogadott. Sokan az asztalokon verekedtek, voltak, akik oly’ annyira leitták magukat, hogy a hirdetőtáblával csevegtek, s voltak olyanok is, akik nyugodtan ültek egy-egy asztalnál és jót mosolyogtak a történéseken. Én is ezt a tábort népesítettem. Miután megkaptam a szokásos rántottámat és kávémat, az egyik sarokban lévő asztalhoz telepedtem le és azonnal neki láttam a reggelimnek. Éhes voltam, ezért meglehetősen gyorsan befaltam, s miután kiürítettem a csészémet is, kiindultam a teremből. Kezeimet zsebeimbe süllyesztettem, miközben egy pillantást vetettem a primera Archon irányába, aki - mint általában - most is rászállt néhány tagra. Gyűlöltem, amikor ilyen. Csak is az isteni szerencsémnek köszönhetem, hogy engem még nem talált meg, hiszen volt már rá példa arra is, hogy néhány mágus nem élte túl ezt a kis játékot. Mindenki félt Jacktől, mivel neki a munkája és a hobbija is a gyilkolás volt, nem beszélve beszédes fejfedőjéről, amely’ képes már pusztán a hosszú és értelmetlen monológjaival is ölni. Végül épségben kiértem az ebédlőből, csak azt a néhány repülő bútort kellett kimanővereznem, amelyet az unatkozó céhtagok hajigáltak egymás felé. De ez átlagosnak számított mifelénk. A Magnolia melletti erdőbe vettem az irányt. Nem volt messze, csupán néhány órára volt a szállásomtól, ezért meglehetősen hamar odaértem, majd az egyik vaskosabb fa tövébe letelepedve folytattam tovább a mai napra tervezett sziesztámat. ~ Talán edzeni is kéne egy kicsit. - gondolkoztam. ~ De majd csak később.
Vissza az elejére Go down
Rinari Shadeless
Elemi mágus
Elemi mágus
Rinari Shadeless


Hozzászólások száma : 8
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Mar. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hol itt-hol ott...

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 1
Jellem:

Találkozás: Rinari és Jason Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás: Rinari és Jason   Találkozás: Rinari és Jason Icon_minitimeKedd Ápr. 05, 2011 8:22 pm

Átlagos? Manapság egyik napomat sem illethetem ezzel a szóval, mindig történik velem valami, ami miatt a feje tetejére áll az egész. De valamiért csak akkor történik mind ez, mikor ki szeretnék mozdulni a céhház vagy a szállásom falain kívülre. Fel se tudom fogni, hogy miért csak akkor… Rolling Eyes. Kalandozok el nagyban a reggeli készülődésem során, ami sokkal tovább tartott, mint általában szokott. Utálom a frissen mosott hajamat, ilyenkor sose azt teszi, amit Én akarok! >.> Mérgelődve rángatom ki a hajgumit kék sérómból, mellyel egy copfot próbáltam meg kreálni fejfedőmre már lassan ötödszörre, de mindig szétjött. Mély levegőt véve nézek farkasszemet tükörbéli önmagammal, majd utolsó próbálkozás gyanánt állok neki újból; ha megint rosszul sikerül bontott hajjal megyek el, a céhez! Hatalmas elhatározásom során kezdek bele a hajam felfogásába. S, midőn csoda sikerült! Döbbenten nézem, ahogy a copf végre megáll a helyén és nem taszítja el magától a hajgumit úgy, mint az előbbi alkalmak során, most már biztos, az iménti kijelentésemet várta! Ha, tudtam volna, előbb megteszem, de így…. Morcosan csücsörítek a számmal, ami mondhatom, gyönyörűen néz ki így a tükrön keresztül, na de mindegy… Megrázom a fejemet, hogy normális arcmimika válthassa fel az előbbi szörnyűséget, mert hát azzal kimenni az utcára kicsit húzós lenne, majd már összekapkodva a holmijaimat indultam el a céh fő hadiszállására, hogy valami munka után nézhessek. Remélem azt a munkát még senki sem vitte el, amivel tegnap szemeztem… pár percnyi séta után már oda is értem a céhez, fel se tűnt milyen hamar megérkeztem oda. Amint beléptem egy hatalmas „Helloval” köszöntöttem a jó népet, bár nem nagyon figyeltek fel rám, mert ismét egy nagyobb bunyó közepén voltak. Bármennyire is érdekelt, hogy ezúttal mi lehet a vita tárgya nem foglalkozhattam vele, jobban izgatott, hogy vajon az a munkafelkérés még mindig ott csüng e a táblán. Nem egy hű, de nagy feladat, de pont ideális lett volna arra a fizetés, hogy ne vesszek éhen, mit tehetnék... elköltöttem a pénzem nagy részét utazgatásokra, mint úgy általában. Amint odaértem tekintetemmel azon nyomban keresni kezdtem a hirdetményt.
- Ez sem az, ez sem az… ez sem… egy üres hely… ez sem az… ez… mi?! – szememet visszavezetem a hézagra a sorba, amin először figyelmetlenül átsiklottam. Egy ideig szemeztem azt a pontot mikor beugrott a tegnap esti kép, mikor nézegettem a küldetéseket; Pontosan itt volt! Térdre rogyva a tábla előtt kezdtem el, elsüllyedni egy mély depressziós állapotba.
- Isten veled meleg ebéd, ég áldjon hét fogásos vacsora… majd egyszer találkozunk, reggeli tükörtojások! TT-TT – annyira belemerültem az önsajnálatba, hogy fel se tűnt az idő múlása. Egy céhtag lépett mögém és szólt rám, hogy véget vethetnék e melankolikus hangulatomnak. De ők nem érthetik meg ezt a helyzetet, amibe én csöppentem… vagy igen?
- Jól van, na… - morgom, majd leeresztett fejjel indulok meg ki a céhből, észre se véve, hogy miközben magamat sajnáltam mindvégig egy felkérésen pihent jobb tenyerem, így mikor távozóra fogtam a dolgot az rám tapadva jött velem. Ahogy bandukoltam mélabús állapotomban valahogy a Keleti Erdők felé keveredtem, persze az én remek irányérzékemmel fél percig azt se tudtam hol vagyok mikor ráeszméltem a hirtelen idegennek tűnő környezetre, akkor fedeztem fel a kezemre ragadt papírost is. Értetlenkedve kezdtem el olvasni tartalmát, a munka mely azon szerepelt meglehetősen jobbnak bizonyult a tegnapinál, amit kinéztem magamnak, már-már örömtáncba kezdenék és kikürtölném az egész világnak a váratlanul ért szerencsémet, amikor hatalmas szél támadt, s kapta ki markomból a hirdetményt.
- HEH?! Gyere vissza te fránya papír, különben elátkozom ezer évre visszamenőleg a felmenőidet! Hallod?! – kiabálom, közben futva a szél által röptetett papír után, egész jól akrobatikázva a szembe jövő vaskos fagyökereken és kiálló köveken, mikor egy előre nem látott szilárd életformában akad meg a lábam és esek hasra. Fájlalva beütött fejemet ülök fel, majd nézek a gyönyörű esésem kivitelezésében segédkező egyén felé. Hatalmas önuralmat vehettem észre magamon, amiért nem kiabálni kezdtem el vele, hogy miért is fekszik az út közepén, de valamiért úgy éreztem, hogy fontosabb kérdést kellene feltennem neki, amire biztos nem kapnék választ, hogyha ilyen hozzáállással kezdeném el faggatni erről a jelentéktelen dologról.
- Elnézést… - kezdem el bocsánatkérő szövegemet, elismerve, hogy ennek az egésznek Én voltam az oka, még ha gondolataim azt is mondják Ő volt a ludas. Ekkor eszembe jut a hirdetmény, amit időközben lógott meg előlem, tudtam, hogy valamiért nem szabad negatívan kezelnem az ügyet! *>*
– Mond nem láttál egy repülő papírt erre jönni? Tudod, rajta múlik a holnapi kosztom… ^_^” – kérdezem, mintha valami hihetetlen történet lenne ez a szárnyra kapott papírról.
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com/t773-rinari-shadeless
Jason Vineweb
Gealdor
Gealdor
Jason Vineweb


Hozzászólások száma : 6
Aye! Pont : 1
Join date : 2011. Apr. 01.

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 1
Jellem:

Találkozás: Rinari és Jason Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás: Rinari és Jason   Találkozás: Rinari és Jason Icon_minitimeSzomb. Ápr. 09, 2011 5:59 pm

Továbbra is csöndben ücsörögtem a hatalmas fa alatt, miközben egy halvány mosoly körvonalazódott ajkaimon; az erdő valóban egy teljesen más világ. Itt minden olyan békés, távol a zajos céhektől és persze a gondoktól. Ámbátor nagyon szeretek a Blackened Tears tagja lenni - és mind idáig ez volt a legfőbb célom -, mégis néha azt kívánom, hogy bárcsak minden más lenne. Milyen szép is volna, ha nem lennének ellentétek, sem háborúk. Mi, a Blackened Tearsben pont ezért küzdünk nap, mint nap, de a Mágia Tanács nem akar haladni a korral, nem akarja a változást. Ezért váltunk illegális klánná, emiatt váltak üldözöttekké a hajdani üldözők. Hirtelen egy szórólapra lettem figyelmes, amely’ a szeleket meglovagolva repült, s néhány perc múlva hangokat hallottam ugyanabból az irányból, ahonnan az előbbi papír érkezett. Folyamatosan közeledett felém a hangforrás, míg nem megjelent egy körülbelül 15-16 éves lány formájában, aki futtában nem vett észre és megbotlott a kinyújtott lábamban. Halk morgással jelzem, hogy az előbbi mutatvány nem volt kedvemre való, s ennek hangot is adtam. - Érdekes belépő. - sziszegem, miközben a lányra pillantottam, aki - miután sikerült összekanalaznia magát - bocsánatot kért, majd rákérdezett az előbbi szálló papírra, amely’ nem régiben haladt el előttem. ~ Kicsit húzom az időt és adok egy kis egérutat a menekülő félnek. - gondolkoztam, majd komótosan felegyenesedtem és leporoltam a ruhámat. - Semmi gond, de legközelebb figyelj oda, hiszen nem mindenki olyan határtalanul kedves és megértő, mint Én. - kezdtem el fényezni magamat, persze ezzel is csak a vérét akartam szívni. Lerítt róla, hogy valójában Ő úgy gondolja, hogy az Én hibám volt az egész és csak azért könyvelte el hangosan a saját hibájaként, hogy aztán segítsek neki a szórólap keresésében. Nagyot nyújtóztam, majd feltűrtem az ingem ujjait és ezzel a céhem kendője is napvilágra került. - Azt hiszem arra felé ment! Vagy talán arra? - mutattam két ellenkező irányba, miközben gúnyos vigyorra húzódott a szám. - Nem! Egészen biztos, hogy abba az irányba repült! - emeltem balomat végül az utolsó - eddig nem mutatott - irányba. Reméltem, hogy sikerült kissé felingerelnem, kíváncsi voltam, hogy meddig képes megőrizni a hidegvérét. - Nos, indulhatunk? A szavaidból úgy vettem ki, hogy elég fontos számodra az a papír, szóval úgy gondolom, nem szeretnéd, ha addig beszélgetnénk itt, míg eltűnne... - húztam a számat egy félmosolyra, mivel Én pontosan erre utaztam. Valami megmagyarázhatatlan ok folytán mindig is örömömet leltem abban, mikor az emberek számukra fontos dolgokat, személyeket vesztettek el. Gyakran törtem a fejem azon, hogy miért van ez, ám végül betudtam annak, hogy a varázsvilág "rossz oldalán" állok...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Találkozás: Rinari és Jason Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás: Rinari és Jason   Találkozás: Rinari és Jason Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Találkozás: Rinari és Jason
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rinari Shadeless
» Rinari Shadeless
» Reggeli kavarodás - Kao és Rinari találkozása
» Jason Yoshinobu
» Találkozás: Yuri és Elizabeth

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Keleti Erdők-
Ugrás: