KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Reggeli kavarodás - Kao és Rinari találkozása

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Reggeli kavarodás - Kao és Rinari találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Reggeli kavarodás - Kao és Rinari találkozása   Reggeli kavarodás - Kao és Rinari találkozása Icon_minitimeHétf. Ápr. 04, 2011 11:00 pm

A tömeg álmosan kavargott a peronon, én pedig eluntam magam amíg a reggeli tömeg rezignáltan, minden színtől mentesen mormogva, csoszogva tolult a vonat felé és a vonat felől a félhomályos állomás visszhangos csarnokában. Csak az került öt percembe, hogy a csupán pár-tízméternyi távon eljussak a csarnok végéig, így talán nem is volt meglepő, hogy amint a reggeli szellő hűvöse megcsapott az épületből kilépve megszaporáztam a lépteimet. A következő vonatomig nem volt sok idő és nekem még pár dolgot mindenképpen be kellett szereznem mielőtt tovább megyek észak felé. Csupán eddig jutottam el az újraindított gondolatmenetemmel, amikor is egy ütközés - azaz annak következménye megállított.
Habár nem lett volna túl nagy gond, hogy minden további nélkül tovább lépjek, a számomra enyhe ütközést a velem szemben jövő alak már egyáltalán nem vette ilyen könnyen és megtántorodott, majd le is ült az út kövére. Csodálkozó tekintetét egy pár pillanatig csupán furcsállva néztem mielőtt az agyam is reagált és kezet nyújtottam, hogy felsegítsem az illetőt, aki kifejezetten vékony és magas volt. Amikor megilletődötten felém nyújtotta a kezét, majd én elkaptam azt és felhúztam a földről vettem csak észre, hogy mennyire vékony, mennyire könnyed igazán, majd amikor a súlyához képest túlzottan erős húzás miatt szinte az arcomba rántottam az arcát vettem észre, hogy az addig fiúnak tekintett illető egy nő, egy fiatal lány, akinek bájait szinte teljesen elrejti az első pillanatban látható megjelenése.
-Elnézést - mondtam és elengedtem a kezét, majd hátrébb léptem, és vártam az ő reakcióját, miközben friss kávé illata szállt felénk az éppen nyitó kis üzlet felől. Érezhetően túl leplezetlen voltam, mert a lány, még mielőtt megszólalt volna követhette a tekintetemet az üzletig...
Vissza az elejére Go down
Rinari Shadeless
Elemi mágus
Elemi mágus
Rinari Shadeless


Hozzászólások száma : 8
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Mar. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hol itt-hol ott...

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 1
Jellem:

Reggeli kavarodás - Kao és Rinari találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reggeli kavarodás - Kao és Rinari találkozása   Reggeli kavarodás - Kao és Rinari találkozása Icon_minitimeKedd Ápr. 05, 2011 11:33 pm

Sietősen kaptam össze magam kora reggel, azzal se törődve, hogy mindent elraktam e, amit magammal szeretnék vinni. Majdnem még lakásom ajtaját is nyitva hagytam a nagy rohanás során, ami nem lett volna túl előnyös, hisz nem azért fizetem a bérleti díját, hogy egyik napról a másikra kisemmizzenek. :/ A ház körüli dolgok gyors letudása után azon nyomban indultam a céhez, hogy elhozhassam a kiszemelt munkáról a papírt. A reggeli jelenlevő céhtagoknak egy apró integetéssel tudtam le a „Jó reggelt” üdvözlést, majd már indultam is a táblához, hogy egy rántással megszerezhessem a kiszemelt feladatot, ami kivételes szerencsémre még mindig ott várt rám. Ahogy magamnál tudhattam a papirost gyors léptekkel indultam el a Vasútállomásra, hogy időben elérjem a zötyögő járművet, amivel el szeretnék jutni a feladat végrehajtásához kellő helyszínre. Nagyokat lépdelve haladtam előre, miközben még egyszer átfutottam a papír tartalmát, emiatt nem figyeltem a külvilágra. Így esett, hogy egy ütős élményben részesültem… szó szerint, amiért teljesen felkészületlenül ért az ütközés a velem szembejövővel. Persze, nem volt csoda, hogy könnyedén lepattanva róla, mint holmi labda, a földön kötöttem ki. Először csak tanácstalanul néztem körül, mint aki azt se tudja, hol van az adott pillanatban, majd csak utána tudatosul bennem, hogy bizony ám’ én nekimentem valakinek és a landolás az út kövére nem volt valami kellemes. Fájlalva beütött részeimet emelem fel tekintetemet a kéz tulajdonosára, ami hirtelen jelent meg előttem. Elérzékenyülve a lovagiasságán fogadtam el a segítségét; nem minden nap ér ilyen ritka dolog, szóval ki kell használnom! Surprised A srác könnyedén felhúzott a talajról, vissza az emberi magaslatokba, viszont kicsit eltúlozta az erőt, amit ki kellet fejtenie erre az apró műveletre, így csoda, hogy nem ütköztünk ezúttal fejileg.
- Elnézést. – kezdett bele a bocsánatkérő szövegbe, miközben hátrább lépet, gondolom azért, hogy megtartsa a tisztes távolságot. Egy ideig csak zavartan néztem magam elé mire sikerült eljutnia az agyamig az eseményeknek, de ekkor egy ínycsiklandozó illat csapta meg szaglószervemet, ami önkéntelenül is arra kényszerített, hogy rá koncentráljak. A friss, finom, meleg kávéval volt egyenlő ez az illat, mely szinte elérte azt, hogy a számban érezzem az ízért. Pár perc eltelik így számomra, mire sikerül egy apró fejrázással visszatérítenem magamat a mámorból. Ekkor tűnik fel, hogy nem csak engem ejtett rabul a friss kávé illata.
- Ugyan az Én hibám! Nem figyeltem az orrom elé. – mondom kisebb zavart tarkóvakarással egybekötve. – Meghívom egy reggeli kávéra kárpótlás gyanánt. Feltéve, ha nincs fontosabb dolga. – mutatok az üzlet felé, melyből csak úgy árad ki az illat, mely elfelejteti velem eredeti úti célomat. Mondjuk a kifejezés, hogy kárpótolni szeretném az esett miatt elég érdekes, mert semmi mást nem veszített az idején kívül. De ennyit megérdemel, ha már összekapart az úttestről, pedig nemes egyszerűséggel távozhatott is volna akár.
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com/t773-rinari-shadeless
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Reggeli kavarodás - Kao és Rinari találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reggeli kavarodás - Kao és Rinari találkozása   Reggeli kavarodás - Kao és Rinari találkozása Icon_minitimePént. Ápr. 08, 2011 8:45 pm

-Ugyan az Én hibám! Nem figyeltem az orrom elé. Meghívom egy reggeli kávéra kárpótlás gyanánt. Feltéve, ha nincs fontosabb dolga - a gesztus aranyos volt, és ahogy jobban megfigyeltem a lány is, tehát bólintottam, és megvártam amíg elindul a kis kávézó felé. Habár bátortalan volt, legalább volt benne kezdeményezés és nem is tűnt túlzottan meglepettnek a külsőm láttán sem - szeretem az emberek reakcióit figyelni amint meglátják a tetoválásomat az arcomon, többnyire az emberek nem tudnak mit kezdeni vele és feszélyezettek, míg ez a lány még csak meg se volt szeppenve a fura figura miatt aki nekiment.
A kávéházban aztán megvártam mit kér, majd hozzátettem a magam rendelését, pár laktatóbb pékárut és egy jókora hosszú kávét az útra, sok-sok cukorral.
-Ha az állomásra tartunk - emeltem fel a papírpoharat mosolyogva az édességet kóstolgatva - ez jobban jön, nemde? - A kérdés persze csak annak a reményeben hangzott el, hogy megtudhassam, a hölgyemény is vonatra száll-e, és ha igen, vajon melyikre - lesz-e utastársam, ha már ilyen szerencsés kis szerencsétlenséget okoztam. Amint megtudtam, hogy ő is utazni készült, sőt sietett, nem is teketóriáztam sokat, az állomás felé vettem az irányt, mondhatni vezettem egy kicsit a kettőnk párosát, bízva benne, hogy a kishölgy sehol sem köszön el. Végül nem is tette és az állomás akkorra már valamivel nyugodtabb légterébe is együtt léptünk be, rátekintve a vonatok érkezését és indulását jelző táblára.
-Merre indul innen, északnak vagy délnek? - A kérdésem után egy kellemeset kortyoltam a kávémból, és próbáltam energikusabbnak kinézni, mint amilyen egy átutazott éjszaka után lehet az ember. -Én északnak, még jó hosszasan...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Reggeli kavarodás - Kao és Rinari találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reggeli kavarodás - Kao és Rinari találkozása   Reggeli kavarodás - Kao és Rinari találkozása Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Reggeli kavarodás - Kao és Rinari találkozása
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rinari Shadeless
» Rinari Shadeless
» Találkozás: Rinari és Jason
» Ai és Asako találkozása
» Tabu és Axel találkozása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Magnolia :: Magnolia Vasútállomás - Játéktér-
Ugrás: