KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Ünnepi küldetés: Usagi Island

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Ünnepi küldetés: Usagi Island Empty
TémanyitásTárgy: Ünnepi küldetés: Usagi Island   Ünnepi küldetés: Usagi Island Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 3:23 pm

A nyúl sziget rejtélye

szint: D

jutalom: 450.000 Gyémánt

Usagi Island lakói bajban vannak. Valami ismeretlen oknál fogva nyúllá változnak az ott élők. Ezt már nem nézhetik tétlenül. Belátták, hogy ideje segítséghez fordulni. Különböző mágus klánokba és a nagyobb városok utcáira is kikerült a felkérés. Első postotokban azt írjátok le, honnan értesültök a feladatról és hogy juttok el oda. Fontos dolog, hogy a városba még semmiképp se érjetek el.

Résztvevők:
- Katsu Inozuke
- Takeshi Gakuro
- Scar Larkes

Sorrend egyelőre nincs, mivel még nem találkoztatok. Bárki írhat bármikor.
Vissza az elejére Go down
Takeshi Gakuro
Elemi mágus
Elemi mágus
Takeshi Gakuro


Hozzászólások száma : 34
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Apr. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : Itt is és ott is, de inkább mondom a kocsmákat ^^

Karakter információ
Céh:
Szint: 2
Jellem:

Ünnepi küldetés: Usagi Island Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi küldetés: Usagi Island   Ünnepi küldetés: Usagi Island Icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 8:18 am

Kora reggel volt ezért mindenki félálomban volt kivéve egy embert. Takeshi már órák óta fent volt és sétálgatott.
~Hmm.. lehet, hogy meg kéne nézni, hogy milyen küldetések vannak.~ Gondolta majd elindult, hogy megnézze. Mikor megérkezett és megnézte a küldetéseket megakadt a szeme egyen. Levette és elkezdte olvasni.

jutalom: 450.000 Gyémánt

Usagi Island lakói bajban vannak. Valami ismeretlen oknál fogva nyúllá változnak az ott élők. Ezt már nem nézhetik tétlenül. Belátták, hogy ideje segítséghez fordulni. Különböző mágus klánokba és a nagyobb városok utcáira is kikerült a felkérés.


~Hmm... 450.000 gyémánt az nem is rossz.~ Gondolta majd gyorsan összeszedte a cuccait és bejelentette, hogy elindul a küldetésére. Már egy ideje ment előre mikor egyszer csak rátört az éhség. Körbenézett, de nem látott semmi ehetőt ezért tovább ment. Kicsit később ismét morgott a gyomra, de most talált egy fát amin gyümölcsök voltak.
- Hát ettől jól nem fogok lakni, de azért nem halok éhen.- Mondta halkan majd leszedett egy gyümölcsöt és elkezdte enni. Már majdnem megette az összeset mikor megjelent egy öregember.
- Miért eszed meg a gyümölcseimet?- Kérdezte majd rámutatott a félig üres fára. Takeshi először nem értette, hogy mi van, de aztán leesett neki.
- Azért mert éhes vagyok. Egyébként meg tudja, hogy merre van Usagi Island?-Kérdezte kíváncsian. Eltelt pár perc míg a két ember egymás szemébe nézett, de végül elmondta az öreg, hogy merre menjen és azt is hozzá tette, hogy az ez elátkozott hely.
- Tudom. Éppen azért akarok odamenni tata.- Mondta majd megmutatta az alkarján lévő jelet.
- Ph-pha–pahtom Lord??- Kérdezte ijedten.
Igen onnan vagyok.- Mondtam majd levettem a többi gyümölcsöt a fáról.
- Ezeket elvihetem?-Kérdeztem mosolyogva és megmozgattam a kezemben lévő gyümölcsöket.
- Persze vi-vigyed csak az összeset.- Mondta ijedten majd elszelelt. Az ifjú varázsló csak gúnyosan mosolygott majd elindult a mondott irány felé. Már egy ideje ette a gyümölcsöket és mindennel eszközzel arra törekedett, hogy elérje a végállomást Usagi Islandot. Nem tudta, hogy mióta utazott mikor végre elérte az áhított szigetet.
Vissza az elejére Go down
Katsu Inozuke
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Katsu Inozuke


Hozzászólások száma : 118
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Ünnepi küldetés: Usagi Island Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi küldetés: Usagi Island   Ünnepi küldetés: Usagi Island Icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 10:21 am

Éppen a Fairy Tail ebédlőjében ücsörögtem. A pultnál ücsörögve iszogattam. Mirajane hozzám fordult és a fülembe súgott valamit.
- Van egy nagyon sok gyémántot adó küldetés. Érdekel? -súgta.
- Persze! A gyémántból sose elég! -mondtam közömbösen.
- Hát... Nem biztos, hogy neked való feladat. -mondta.
- Miért? Miféle küldetés ez? -kérdeztem.
- Usagi Island lakói bajban vannak. Valami ismeretlen oknál fogva nyúllá változnak az ott élők. Belátták, hogy ideje segítséghez fordulni. Különböző mágus klánokba és a nagyobb városok utcáira is kikerült a felkérés. A jutalom 450 000 gyémánt.
- Na ne szórakozz velem! -morgom. De valahogy mégis. Szokatlanul sok ez a gyémánt összeg. Nagyon jól jönne most a bérlésre és egy kis plusznak, ha véletlenül nehezebb idők jönnek. Jól van, benne vagyok! -mondtam.
- Okés!
Szóljak Sarcornak vagy inkább ne? Jobb, ha nem szólok neki, mert ha meghallja a nyúl szót, akkor biztos jönne. A helybéliek meg nem néznék jó szemmel, hogy ott Saracor kergeti a nyúlakat és jót falatozik belőlük. Kiléptem a Fairy Tailből és vonatra szálltam. A vonat Hargeonba ment. Ha Island, akkor biztos, hogy valami víz határolja. Oda meg legkönnyebben egy kikötővárosból jutok. Nem tudom pontosan hol van, de valaki biztos tudja. Az utat alvással töltöttem el. Amikor odaértem, leszálltam és a kikötő felé vettem az irányt. Kerestem egy kikötői munkást.
- Jó napot! Hol találok egy olyan embert, aki elvisz az Usagi Island nevű helyre?
Vártam a választ, hogy utánna megkeressem és eljussak az Usagi Islandra.
Vissza az elejére Go down
Scar Larkes
Elemi mágus
Elemi mágus
Scar Larkes


Hozzászólások száma : 11
Aye! Pont : 0
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 36
Tartózkodási hely : Valahol a messzeségben....

Karakter információ
Céh: -
Szint: 1
Jellem:

Ünnepi küldetés: Usagi Island Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi küldetés: Usagi Island   Ünnepi küldetés: Usagi Island Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 6:45 pm

Lassan sétál a városban, de hirtelen felkiált és teljes sebességgel a közeli plakáthoz nyomja az arcát. Majd néhány perc után rájön, hogy így semmit sem lát, főleg nem az imént észlelt összeget. Eltávolítja a arcát, de a plakát hozzáragadt és le is tépte a falról azt. Megfogja és egy rántással végre szemügyre veheti, azt ami az imént megragadta a figyelmét.
-450.000 gyémánt!!!-
Kiált fel észvesztően hangosan, mire mindenki furcsán rámered, de ez csöppet sem érdekli jelenleg. Életében ennyi pénzt nem látott együtt.
-Nézzük csak...nyúllá változott emberek....á kit érdekel, a pénz a lényeg.-
Motyogja magában, majd elkapja az egyik öreg ember grabancát és megrázza.
-Mond csak öreg hogy, jutok el erre az Usagi Islandra? Gyerünk nyögd ki, de gyorsan...-
Szerencsétlen öreg nem tud megszólalni, annyira rázza, mire ezt észleli abbahagyja az öreg kinyögi, hogy egy hajó hamarosan indul.
-Remek, akkor irány a hajó és a sok-sok gyémánt....-
Olyan gyorsan elviharzik, hogy csak a porfelhő látszik egészen a kikötőig.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Ünnepi küldetés: Usagi Island Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi küldetés: Usagi Island   Ünnepi küldetés: Usagi Island Icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 11:37 am

Sajnálatos okokból, amiket nem szeretnék most kifejteni, de ezt a küldetést lezárom.

Akik jelentkeztek a küldetésre, azoknak megköszönöm a lelkesedését és az egy-egy postokért 10 VE és 1000 ékkő jutalmat adok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ünnepi küldetés: Usagi Island Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi küldetés: Usagi Island   Ünnepi küldetés: Usagi Island Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ünnepi küldetés: Usagi Island
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Magánküldetések
» Őrség! (küldetés Lyra Dawnnak, Leenának és Bonnienak)
» Küldetés Mona Okaminak, Noah Varensnek és Breham Ravenstocknak
» Magán küldetés: Egy élet árán
» Színtelen arany (küldetés Elizabeth Colmennek, Uetto Shasunak és Glen Ordwaynek)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Máshol...-
Ugrás: