KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Leena és Katsu Inozuke

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Leena
Sárkányölő
Sárkányölő
Leena


Hozzászólások száma : 440
Aye! Pont : 18
Join date : 2010. Feb. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Dragon Fang

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 8
Jellem:

Leena és Katsu Inozuke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leena és Katsu Inozuke   Leena és Katsu Inozuke - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 14, 2010 2:38 pm

Leenának kellett néhány perc amíg felengedett. Ahogy végig nézet otthonán újra elborult az agya. A lakás nem volt igazából az ajtóból be lehet látni az egészet leszámítva a fürdőszobát, és a teraszt. Az ágy be vetetlenül, körülötte néhány ruha. Lila köpenye az ágyal shréhen fekvő kanapén feküdt bár félig a földön volt. A dohányzó asztalon is könyvek garmada, tornyosuló papír tekercsek és számtalan lap feküdt telis teli firkálva. Jó formán csak a fal melletti bútorok voltak szabadok, a padlón pedig egész kis pofás labirintust alkotottak a könyv stócok.
- Szép a lakásod!
- Ó köszi, - mondta kissé elakadó hangon Leena közben meg érezte hogy fülig vörösödik. –Ő izé nem szokott mindig ilyen kupi lenni, csak… hát izé..- de nem tudta befejezni a mondatot. Igazából azt se tudta mit mondjon. Ekkor viszont megszólalt a farkas.
- Mámorító ez az illat! Mi ez? – kérdezte Leenától a Saracor. Leena nem ártette miről beszél a farkas. „ Illat?” – suhant át a kérdés a fejében.
- Milyen illat? Nem tudom miről beszélsz… - azzal beleszagolt ő is a levegőbe, de azonnal meg is bánta. Rájött Saracor a saját illatáról beszél, az egész szobába érezni lehetett, csak ő már teljesen megszokta. Azonnal paprika vörös lett az arca. – Ó hát izé… hát .. azt hiszem ez az én illatom … -heherészte Leena .
- De ne álljatok csakúgy itt , foglaljatok helyet a ka… vagy is a … öö izé, egy perc és csinálok helyet. Azzal szélsebesen elkezdett ugrálni a szobában.
Vissza az elejére Go down
Katsu Inozuke
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Katsu Inozuke


Hozzászólások száma : 118
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Leena és Katsu Inozuke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leena és Katsu Inozuke   Leena és Katsu Inozuke - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 8:31 am

Bár engem nem zavar annyira a rendetlenség, de az hogy Saracor pofátlan, az eléggé bass*a a csőröm. Néha szúros tekintettel néztem rá, majd a lányhoz fordultam, aki egyre csak pirult mindenen. Ennyire szégyenlős lenne?
- Bocsánat, általában az ételeket szimatolja ki! -próbáltam magyarázkodni.
Ezek után Saracorra néztem, úgy mintha megakartam volna ölni. Lehet, hogy képes is lettem volna rá. Amikor Leena helyjel kínált bennünket, én azt barátságosan elfogadtam. Saracor meg csak lehuppant a padlóra.
- Köszönjük! -válaszoltam.
- Csak a magad nevében beszélj! -szólalt meg a farkas.
- Ne légy tiszteletlen! -mormogtam neki.
- Akkor legalább valami kaját hozhatna! -vágott vissza a gonosz dög.
- Ha nem fejezed be, akkor esküszöm, hogy megöllek! -fenyegettem meg.
- Te is tudod, hogy semmi értelme! -válaszolta hanyag módon.
- Fejezd be, mert az utolsó idegszálam tépázod! -mondtam dühösen.
Hatalmas szópárbajba kezdtünk és nem foglalkoztuk Leenaval.
Vissza az elejére Go down
Leena
Sárkányölő
Sárkányölő
Leena


Hozzászólások száma : 440
Aye! Pont : 18
Join date : 2010. Feb. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Dragon Fang

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 8
Jellem:

Leena és Katsu Inozuke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leena és Katsu Inozuke   Leena és Katsu Inozuke - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 3:41 pm

Leena néhány perc alatt szép sort húzott fel a falak mellett a könyvekből, ezután vette csak észre Katsu és Saracor vitáját. Nem igazán tudta most mi legyen. Nem akart közbe szólni hiszen nem rá tartozik de hát még is kéne valamit csinálnia…
- Ne légy tiszteletlen! – szólt Katsu.
- Akkor legalább valami kaját hozhatna! – szólalt meg Saracor eléggé ingerülten. „Ebben mondjuk igaza van milyen vendéglátó az aki nem kínálja meg a vendégeit. „ – szólt magában Leena.
- Ha nem fejezed be, akkor esküszöm, hogy megöllek!
- Te is tudod, hogy semmi értelme!
- Fejezd be, mert az utolsó idegszálam tépázod!
Leena végül úgy döntött át megy a konyhába készít némi harapni valót és üdítőt. Hál istennek a hűtő nem kongott az ürességtől, és még tegnap kapott a házi gazdától egy nagy tál süteményt, és gyümölcsöt. „ Ez pont megfelel” –mondta magában. Lekapott egy tálcát, piramis alakban felpakolta majd hozzá látott néhány szendvics elkészítéséhez is. „ Na így már rendben lesz! – mondta magában, de ahogy indult kifelé a tálcával a kezében megtorpant – „ de Saracor?! Jó ég vajon megeszi ő ezt? És mit tegyek elé? Tányért vagy tálat? És üdítőnek? Nem adhatok neki szörpöt, a farkasok nem isznak szörpöt!!!GYÁÁÁ” – pánikolt magában. „ Na jó így nem jutunk előrébb, valamit csak adnom kell neki… - hozta meg végül a döntést. Nagy nehezen bevitte a tálcákat az asztalkához. Saracor elé egy tányért tett néhány süteménnyel és szendviccsel.
-Öhh.. hát nem tudom, hogy ilyet szoktál – e enni de ha gondolod készíthetek neked valami mást is. – mondta elbizonytalanodva.
Vissza az elejére Go down
Katsu Inozuke
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Katsu Inozuke


Hozzászólások száma : 118
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Leena és Katsu Inozuke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leena és Katsu Inozuke   Leena és Katsu Inozuke - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 16, 2010 8:12 pm

A civakodásunk után némileg szégyeltem magam, amikor Leena étellel állt elénk.
- Látod, ezt most jól megcsináltad! -mondtam haragosan Saracornak.
Ő rám se hederített, hanem csak az elétett tányéron levő sütikben és szendvicsben gyönyörködött. Csak csorgatta a nyálát és szeme helyén rózsaszín szívecskék jelentek meg. Neki is látott habzsolni.
- Köszönjük szépen! -mondtam illedelmesen.
Nem fogtam az ételből és a sütikből, hanem a lányhoz fordultam.
- Mióta vagy a Dragon Fangnél? Mesélj egy kicsit magadról! -kérleltem a lányt.
Valamivel elkell ütni az időt, amíg elül a balhé. Talán nem lesz rövid élete története. Nem kellett volna csak úgy kiütnöm a pincért. Ennek még lehet híre megy a Fairy Tailben. Néhányan büszkék lesznek rám.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Leena és Katsu Inozuke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leena és Katsu Inozuke   Leena és Katsu Inozuke - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Leena és Katsu Inozuke
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Véletlen találkozás /Leena és Katsu Inozuke/
» A Vér szava - 3. csapat - Leena, Axel Freeze, Katsu Inozuke, Lanami Isleen
» Katsu Inozuke
» Katsu Inozuke
» Magánküldetés Katsu Inozuke számára: A karaván

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Oshibana-
Ugrás: