KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins)

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins)   A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins) - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 7:51 pm

Sophy-nak sanyi, mert nem írt.

Jófiúk:

- Gratulálok! – tapsol meg valaki titeket a fáradságos harc végeztével.
Az oszló közönségből egy dekoratív fekete hajú hölgy. Pár férfinéző instant agyvérzést kap a látványtól, a nő pedig felétek libben. Mögötte pár morcos testőr forma alak, akik feszülten figyelik a népeket.
- Szép előadás volt! – ér hozzátok. – A nevem Madoka! Lenne egy remek ajánlatom az Önök számára, ha szíveskednének velem fáradni! – kacsint egyet Reigen-re, majd elindul az egyik közeli ki teázó irányába.
Ennél jobb ajánlatot nem is kaphatnátok! Motiváció, a türelmetlen gorillák sürgető pillantása, ami garancia arra, hogy az Úrnőjük nyomába eredtek, méghozzá íziben!
A nő letelepedik egy asztalhoz, majd titeket is hellyel kínál.
- Madoka vagyok! – mutatkozik be. – Szóval épp ilyen remek képességekkel bíró társakat keresek magam mellé!

Előadja, hogy egy versenyre keres magának embereket. Közben bőszen szuggerálja Reigent, nem leplezve, hogy bejön neki. A pénz, amit ígér két tehervonat is alig tudná elvinni, s a luxuskörülmények ígérete is bizalomra ad okot.

Természetesen kérdezhettek tőle, amiket megírhattok nekem PÜ-ben! Fejenként max. két kérdés lehet!

Nincs rá garancia, hogy a nő kapcsolatban van a Vörös Fátyollal, de van valami alvilági a nőben, ami azt súgja, jó nyomon jártok.

Miután biztosítottátok, hogy ennél jobb ajánlatot a Jóisten sem adhatott volna, rögtön magával is ragad titeket, s elcipel a város legjobb szállodájába.
Kaptok két külön lakosztályt, minden földi jóval. A találkozó holnap „reggel” 11-kor!

Postotok addig tartson, hogy másnap „reggel” találkoztok Madoka-val a hallban!

(mivel Madoka nagyon rendes, ezért meg akarja mosni Reigen hátát. Ha kívánod, igénybe veheted eme szolgáltatást! Micsoda remek főnők, istenem! Very Happy)

Rosszfiúk:

Lidérc teljesítette az Aréna első szakaszát. Az egyetlen problem, hogy egy vérkarvaly csap le a ketrecre és a rácsokat szétfeszítve csőrébe kapja a tehetetlenül csapkodó Sophy-t.
- Vérbázis! Izgimaca02 begyűjtve! Indulok vissza! – jelenti a headset-jéba, majd elszáll.


A közönség csak néz, de aztán kitör az tapsviharral kombinált örömünnep Lidérc győzelme okán.
- Jó munkát végeztél! – dicsér meg Lorax. – A csajsziért nem kár, úgyis nagy volt a segge!

Közben gyorsan eltakarítják a hullákat és egyéb alkatrészeiket az Arénából. A tömeg felhördül, mikor a pakolók az élet jeleit fedezik fel Tych-ben. Hordágyra rakják, majd elvágtatnak vele.

- Hm, ez érdekes. Még gondot okozhat. – gondolkodik el Lorax. – De a lényeg az, hogy nyertél! Isten hozott a Vörös Fátyolban! – veregeti meg a válladat távozás közben.

Ismét a pingvin közeledik, aki illedelmesen arra kér, hogy kövesd. Ezúttal egy lényegesen elegánsabb szobát kapsz. Igényeidet teljes mértékben kielégíti a személyzet. Ha zebrát akarsz enni, megkapod, ha gumizsiráffal akarsz hálni, azt is!

Másnap, miután kipihented a fáradalmaidat, újfent megjelenik a pingvin.
Postod eddig tartson!
Vissza az elejére Go down
Lidérc
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Lidérc


Hozzászólások száma : 151
Aye! Pont : 11
Join date : 2010. Dec. 19.
Age : 33
Tartózkodási hely : Raven Tail

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 5
Jellem:

A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins)   A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins) - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 28, 2012 10:02 am

Ahogy a por elült az arénában, arra számítottam, hogy kitör a tapsvihar, vagy a fogadáson nagy pénzeket bukott emberek felháborodott ordibálása, de ehelyett egy óriási, fura fejpántos karvaly csapott le a ketrecre. Szétszaggatta a rácsot, felkapta Sophyt, majd a fura fejpánt egy előrenyúló részébe kezdett beszélni.
- Vérbázis! Izgimaca02 begyűjtve! Indulok vissza!
A jelenet elképesztő volt, és kísértetiesen emlékeztetett egy esetre még hónapokkal ezelőttről, mikor egy kelletlen csapattársat egy semmiből megjelenő vérteknős ragadta el. Már pörgött az agyam egy esetleges összeesküvés elméleten, de ahogy a karvaly elrepült, a tömeg felkiáltott, tapsolt, lábával dobolt a korhadt nézőtéren.
Koszos munkások jelentek meg, és elkezdték feltakarítani a legyőzöttek testét, valamint feltalicskázták a véráztatta homokot. Lorax is betolta a sunyi képét az arénába, és az ujjongást túlharsogva jött oda hozzám.
- Jó munkát végeztél! – dicsért meg Lorax. – A csajsziért nem kár, úgyis nagy volt a segge!
Nem tudom, ez a fickónak miért volt ennyire fontos, megjegyzem én magam nem vettem szemügyre ideiglenes társam hátsó felét, de hát ha ő erre szereti verni a nyálát, hát tegye, nem igazán tud érdekelni. Mit sem törődve a vigyorgó majommal, körbenéztem az arénában. Az alakváltó fickó maradékát már összekaparták, a fegyvermágust azonban hordágyra tették. Láttam, ahogy a fickónak emelkedik a mellkasa, majd visszasüpped. Él még a kis tetű...
Ezt Lorax is észrevette, és immár nem oly boldogsággal tekintett át a válla fölött a hordággyal elcaplató munkások irányába.
- Hm, ez érdekes. Még gondot okozhat. – gondolkodik el Lorax. – De a lényeg az, hogy nyertél! Isten hozott a Vörös Fátyolban!
Lorax meg akarta veregetni a vállamat, de az első érintése után elhúzódtam tőle, ő pedig csak vigyorogva megadásra emelte a kezét. Elbaktattam mellette, és gondoskodtam róla, hogy a bal vállammal kicsit odébb lökjem a tagot. Na nem mintha ezzel akartam volna keménykedni, de valahogy fel kell építeni a tagságomat, ha már ide kerültem! Nem fog sok ideig tartani ugyan, de minél előbb végzek, annál jobb!
Megérkezett az öltönyös is, és ismételten undorítóan nyálas modorral kért meg, hogy kövessem. Vissza a kis cellácskába... bár az igaz, hogy szükségem van a pihenésre, na meg valami harapnivalóra...
De nem a cellába kísért a bájgúnár, hanem tovább mentünk egy lényegesen tisztább és jobban berendezett részhez. Kinyílt egy ajtó, és az előző cellához képest igazi luxus szálló érzetét adó kis szobába érkeztünk. Kényelmes ágy, egy fürdő, kikészített borosüveg pohárral együtt... nem szeretem az ilyen primitív élvezeteket, de most nem tudtam volna azt mondani, hogy nem tetszik!
- Bármi kérésed van, állok szolgálatodra!
-Ennék valamit...
-Bármilyen kívánságod van, a szakácsok készséggel elkészítenek bármit, amit kérsz!
-Akár zebrát is?
-Akár zebrát is!
-Hmmmm...
Kísértés...
-Akkor csináljanak nekem 30 darab húsospalacsintát!
-Palacsintát?
-Errefelé nem honos?
-Deh...vagyis...csak meglepett!
-Ja és sört! Sok sört!
-Rendben van... még valamit?
-Egy nőt!
-Azzal nem tudunk szolgálni...de van egy gumi zsiráfunk!
-Kihagyom, köszi!
-Akkor hát hamarosan hozatom amit kért! Kellemes pihenést!
-Anyád!
Majd az ajtó bezárult. Az étel és ital hamarosan megérkezett, nem kellett fél óra se, hogy bepusziljam a palacsintákat, valamint ledöntsem azt a hordó sört, amit hoztak. A következő fél órát intenzív székletürítéssel és vajúdással töltöttem, majd aludtam egy nagyot. Mikor felébredtem, frissen, kipihenten, kinyílt az ajtó, és az öltönyös ismét megjelent. Ideje indulni!

Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins)   A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins) - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 1:06 pm

Hirtelen egy lágy, mégis hangos tapsolás törte meg a néma háborgást. Az tömeg szétnyílt és mögülük előbukkant egy fekete hajú, szerény ruhamennyiséggel bíró nő.
- Gratulálok! – mondta felénk közeledve. Mikor elhaladt az emberek mellett, egy-kettő orrából vér serkent ki, majd a földre rogyott. Elgondolkoztam vajon miféle mágia lehet ez, ami ilyen erős? Talán jobb lenne vigyázni vele.
- Köszönjük! - kezdek el hajlongani először a nő felé, aztán a többi kedves egybegyűltek irányába. A nő elért elénk, mögötte pedig felbukkant néhány gorilla termetű fickó, akik a tömeget fixírozták, mintha valamilyen veszélyforrást keresnének.
- Szép előadás volt! A nevem Madoka! Lenne egy remek ajánlatom az Önök számára, ha szíveskednének velem fáradni! – hunyorgott rám az egyik szemével, majd elindult kifelé.
- Hogyne mi sem természetesebb.
- Simán – vágtam rá én is. Először azt hittem, hogy egy szemorvoshoz akar vezetni minket, de mint kiderült egy közeli tea házba ültünk be. Egy elég előkelő asztal végébe ült le, majd hellyel kínált minket, amit rögvest el is fogadtunk.
- Madoka vagyok! – mutatkozott be újra – Szóval épp ilyen remek képességekkel bíró társakat keresek magam mellé!
- Akkor jó helyen keresgél.
- Aha.
- Nos ezt örömmel hallom – szólt és egy kecses lendítéssel keresztbe fonta a lábait – Egy versenyre keresek magamnak embereket. Ha segítetek, a jutalmatok sem marad el. Gazdaggá teszlek titeket. Annyi pénzetek lesz, hogy még két tehervonat is csak mágiával bírná elhúzni. És talán még egyéb juttatásokkal is szolgálhatok – söpörte hátra egy lágy kézmozdulattal a haját, majd megnyalta az ajkait.
- Kapunk kaját is? – csillant fel a szemem, bár Madoka ábrázatáról valahogy az jött le nem ezt várta volna.
- Persze, miért is ne.
- Azért lenne még pár kérdésünk – szólalt meg Anoya.
- Lenne? – kérdeztem és már érkezett is a könyökölés a bordáim közé, majd megváltoztattam a mondatom hangsúlyát – Igen, lenne.
- Hallgatlak – dőlt hátra a székébe, mint valami úrnő.
- Lássuk csak… – vakargattam a fejemet – Milyen versenyről lenne szó?
- Óóó, csak egy kis mágusok közti verseny. Kiderül, hogy kik a gyengék és kik az erősek. És úgy látom, ti erősek vagytok, ezért is kelletek nekem!
- Ez elég gyenge indok... A vörös fátyol lehet jobb ajánlattal állna elő... Nem pocsékolom az erőmet holmi gyermekded játékocskákra... – szólalt meg csípősen Anoya. Próbálkozott hátha kibújik a szög a zsákból. Nagyon ügyes volt.
- A Fátyol? Ó, te ilyen nagyratörő vagy? – nézett rá gúnyosan – Mi a neved, kis törtető?
- Cydonia Winters – mondta flegmán.
- Sosem hallottam rólad! De ha nem érdekel az ajánlatom, akkor nyugodtan távozz! A fiú okosabbnak tűnik – kezdte megint a szemrángást. Gondolkodtam rajta, hogy talán javasolnom kéne neki az orvos lehetőségét, de végül elvetettem. Elég befolyásosnak tűnik, ha akarja úgyis meg fogja tudni oldani.
- Oh hogyne, hogy aztán minden jutalom az övé legyen? Neeem, legjobb lesz, ha maradok. Meg amúgy is bajba keveri magát mindig...
- Én bajba? Cöh. Aztán majd ne panaszkodj, ha legközelebb elfelejtek segíteni rajtad... - próbáltam én is játszani a szerepem.
- Bölcsen döntöttél Cydonia! Ha a fiú ilyen bajos, majd én szemmel tartom. Apropó, mi a neved? - kérdezte Madoka, mire gyorsan elkezdtem pörgetni az agyamat. Majdnem csuklóból rávágtam az igazi nevemet, de most inkognitóban voltunk itt.
- Tybalt Vaersk - húzom ki magam büszkén, már csak azért is mert sikerült megjegyeznem az álnevemet végre.
- Tybaltkám és törtető Cydonia! Ideje, hogy meggazdagodjunk! Holnap bevezetlek titeket az Arénába. Addig is pihenjetek. Most már a Madoka csapatának tagjai vagytok! - nevetett fel, majd elterelt minket egy közeli szállóba. Elképzelhető, hogy a város legjobbjai között volt, mivel akárhová néztem a luxus kacsintott vissza rám. A folyosókon vörös bársony szőnyegeket terítettek ki. A szobák pedig hatalmasak és teljesen felszereltek voltak. Ám engem a minihűtő nyűgözött le leginkább. A holnapi találkozó délelőtt tizenegyre lett kihirdetve, aminek roppant mód örültem. Legalább nem zavarnak ki az ágyból hajnalok hajnalán és aludhatok rendesen. Madoka fölajánlott, hogy megmossa a hátamat, de felháborodva azonnal visszautasítottam. Mégis mit gondol rólam? Nem vagyok képes megmosni saját hátamat?

Másnap délelőtt kapkodva öltöztem fel és tömtem meg a táskámat meg a zsebemet a hűtő tartalmával és siettem le a hallba, ahol már mindenki csak rám várt.

Vissza az elejére Go down
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins)   A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins) - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 30, 2012 5:24 pm

A gőzfelhő oszladozni kezdett, mikor egy hangos tapsolásra lettünk figyelmesek. A gőzfüggöny mögül egy csinos nő lépegetett felénk. Mögötte két gorilla szerű pasival, akik nyilván a testőrei lehettek. A nő csinos homokóra alaknak örvendett, selymes kinézetű fekete hajáról nem is beszélve, bármelyik pasi a követője lett volna egy szó nélkül, micsoda szerencse hogy Reigen nem az a fajta aki csak úgy elkezdene csaholni egy ilyesféle cica-mica után...
- Gratulálok! -mondta elismerően lány hangján. Éreztem ahogy az arcom grimaszra áll, szemöldökömet gyanakvóan felemeltem.
- Köszönjük! -vágta rá Reigen, akin látszott hogy a nő kinézete kissé megbabonázta, de túlságosan is naiv fiúcska ahhoz hogy ezzel komolyabban is foglalkozzék.(Legalábbis azt hittem) A gorilla testőrök a fejüket rángatták, nézelődtek hogy esetleg még ki támadhatna úrnőjükre.
- Szép előadás volt! A nevem Madoka! Lenne egy remek ajánlatom az Önök számára, ha szíveskednének velem fáradni!
- Hogyne mi sem természetesebb. -válaszoltam halkan.
- Simán-vágta rá egyből Reigen csillogó szemekkel. A nő elindult kifelé, mi meg nem tehettünk mást követtük. Ez a nőszemély egyszerűen nem tetszett, túl szép, túl bájos, túlon túl nőies és elragadó...túl tökéletes...Nem..nem voltam féltékeny..egy percre sem..inkább..idegesített a sok férfi nyáladzása Madoka iránt. Nem mintha ormótlan férfiak bókolása vagy kedves szavai hiányoznának nekem..vagy hogy az alakomat dicsérjék..vagy hogy egyszerűen úgy nézzenek rám hogy: " milyen csinos kisasszony" vagy ilyesmi...zavart és nem tetszett ez az egész...
Madoka egy közeli teaházhoz vezetett minket, hellyel kínál, majd leültünk s vártuk az ajánlatot.
- Madoka vagyok! – mutatkozott be újra – Szóval épp ilyen remek képességekkel bíró társakat keresek magam mellé! -mondta izgatottan.
- Akkor jó helyen keresgél.
- Aha. -mondtam flegmán...
- Nos ezt örömmel hallom-mondta, majd keresztbe tette finom vonalú lábait.
Egy versenyre keresek magamnak embereket. Ha segítetek, a jutalmatok sem marad el. Gazdaggá teszlek titeket. Annyi pénzetek lesz, hogy még két tehervonat is csak mágiával bírná elhúzni. És talán még egyéb juttatásokkal is szolgálhatok -magyarázta. Csak a hangjára figyeltem, a földet bámultam, meguntam hogy állandóan azt figyelem milyen nőies mozdulatokkal hódítja meg Reigen tekintetét...és körülbelül az összes férfi szívét...
- Kapunk kaját is? -kérdezte Reigen. Nem is ő lenne , ha ez a kérdés nem hangzott volna el, pnt ahogy vártam. De hát ez már csak Reigen...
- Persze, miért is ne.
- Azért lenne még pár kérdésünk-szólaltam meg gyanakvóan.
- Lenne? -kérdezte Rei hatalams szemekkel mire kapott ajándékba egy erőteljes könyöklést a bordái közé, hogy hallgasson.– Igen, lenne. -mondta kijelentően.
- Hallgatlak – dőlt hátra a székébe, mint valami hercegnő.
- Lássuk csak… -kezdte vakargatni a fejét Rei.– Milyen versenyről lenne szó?
- Óóó, csak egy kis mágusok közti verseny. Kiderül, hogy kik a gyengék és kik az erősek. És úgy látom, ti erősek vagytok, ezért is kelletek nekem! -magyarázta.
- Ez elég gyenge indok... A vörös fátyol lehet jobb ajánlattal állna elő... Nem pocsékolom az erőmet holmi gyermekded játékocskákra... -mondtam , játszva a szerepemet, valami azt súgta enenk a nőnek köze van a fátyolhoz...
- A Fátyol? Ó, te ilyen nagyra törő vagy? – nézett rám gúnyosan – Mi a neved, kis törtető?
- Cydonia Winters-vetettem oda egyszerűen.
- Sosem hallottam rólad! De ha nem érdekel az ajánlatom, akkor nyugodtan távozz! A fiú okosabbnak tűnik -ismét Reigenre nézett és rákacsintott...a pumpa egyre csak feljebb ment bennem...
- Oh hogyne, hogy aztán minden jutalom az övé legyen? Neeem, legjobb lesz, ha maradok. Meg amúgy is bajba keveri magát mindig...
- Én bajba? Cöh. Aztán majd ne panaszkodj, ha legközelebb elfelejtek segíteni rajtad... -játszotta a szerepét Rei. Tudtam hogy nem komolyan gonoszkodik. Egyre jobban játszotta Tybalt szerepét.
- Bölcsen döntöttél Cydonia! Ha a fiú ilyen bajos, majd én szemmel tartom. Apropó, mi a neved? -kérdezte.
- Tybalt Vaersk-mondta büszkén.
~végre sikerült megjegyezni...
- Tybaltkám és törtető Cydonia! Ideje, hogy meggazdagodjunk! Holnap bevezetlek titeket az Arénába. Addig is pihenjetek. Most már a Madoka csapatának tagjai vagytok! -jelentette ki ünnepélyesen. Egy közeli szállóban kaptunk lakosztályt külön-külön. A szálloda hatalmas volt és luxusban úszott. Márvány padló, aranyozott bútorok, drága festmények a falon. A szobám hatalmas volt. Kényelmes selyemhuzatos franciaágy, tágas fürdőszoba, minihűtő. Végre volt egy pozitívum abban, hogy találkoztunk ezzel a nővel..De még is túlságosan idegen volt körülöttem minden, ami nem kicsit zavart. Késő este tudtam csak elaludni miután mindent letisztáztam magamban.

A hajnali napsugarak ébresztettek. Délelőtt 11-re írták ki a találkozót, szóval rengeteg időm volt még, hogy megejtsek egy kényelmes reggeli zuhanyt, és elfogyasszak pár gyümit reggelire... A megbeszélt időpontban elindultam a találkahelyre...

Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins)   A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 11:41 pm

Reigen és Anoya része:

Másnap reggel Madoka vár titeket. Talpig feketében és ostorral az oldalán. Kicsit morcosnak tűnik, valószínűleg a hátmosás storno miatt. Morcosan köszönt tieteket, majd egy fekete kocsiba pakol titeket.
- Egyenesen az Arénához megyünk! – szólal meg halkan. – Ez nem játék lesz, az életetekért fogtok küzdeni! Nem így akartam, de sajnos ez lett. – komorodok el még jobban. – A legjobbat kell kihoznotok magatokból, ezen múlik minden. Ha megcsináljátok, hatalmas pénz ütheti a markotokat és akár a Fátyolba is bekerülhetek. Tehát mindent bele!

A kocsi fékez, megáll és egy garázsba tolat. Odabent már várnak titeket. Két fickó a ketrechez kísér titeket, amit már Lidérc jól ismer.
- Az utolsó kör következik! – ordítja a konferanszié. –Az egyik sarokban Madoka újoncai, akik most bebizonyíthatják mennyit érnek! A nevüket nem tudjuk és nem is érdekel, de most tehetnek róla, hogy másképp legyen! – a tömeg diszkréten megtapsol titeket. – A másik sarokban Roan! A név mindent elmond! A Pusztító, az Apokalipszis! Lássuk a küzdelmet! – a tömeg megőrül.

Ketten áltok szemben Roan-nal. A fiú 20 év körüli lehet, szőke hajával igazi nők kedvence. Nyugodtan, kimérten meghajol felétek, nem kapkod el semmit. Azt akarja, hogy ti támadjatok.

Roan-t nem tudjátok legyőzni, még együtt sem, de ettől függetlenül adjatok bele mindent! Mágiája szél, villám és tűz. Hihetetlen ügyességgel használja őket és gyakran kombinálja is!

A csatát elvesztitek, de szemben Madoka félelmeivel, Roan nem végez veletek, bár a közönség hangosan követeli. Személyesen rak titeket a hordágyra, ami a gyengélkedőbe visz titeket.

Postotok odáig tartson, hogy valamennyire összekapjátok magatok a kötözőben!
Ha kérdés van, ne tartsátok magatokban! Very Happy

Lidérc része:

- Lorax úr beszélni kíván Önnel, kérem, fáradjon utánam! – robban be a pingvin.
Ha már ilyen szépen kérte, vétek lenne visszautasítani.
- Bár még újonc vagy a Vörös Fátyolban, de az eddigi teljesítményed rendkívül meggyőző volt. A Főnök máris munkát ajánl neked. - tér rögtön a lényegre Lorax, aki rendkívül izgatott. – A pénz nem kevés, hétszámjegyű összegről van szó! Cserébe együttműködést és a feladat elvégzését várjuk el tőled! Egyelőre csak annyit árulhatok el, hogy csapatban fogsz dolgozni és vért fogsz izzadni a sikerért!

Lorax kifújja magát és azzal zárja a mondókáját, hogy hamarosan küldetni fog érted és akkor találkozhatsz a nagyfőnökkel.

Addig üsd el az időt valamivel. Pár Fátyol tag rossz szemmel nézi, hogy ilyen gyorsan bekerültél a „gengbe”, ezért bátran belédkötnek. Üsd el őket is, ha akarod!(szabadfoglalkozás) Very Happy

Postod addig tartson, hogy pár óra múlva érkezik újfent a pingvin!

Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins)   A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins) - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 28, 2012 5:27 pm

Reggel már ott állt a hallban a főnökasszony tetőtől talpig fekete ruhában, az oldalán pedig egy ostorral.
- Bocsesz a késésért!
- Mindegy, haladjunk – morogta Madoka, aztán sarkon fordult és elindult kifelé.
- Mitől ilyen morcos? – kérdeztem Anoya-tól, aki csak megvonta a vállát.
- Fogalmam sincs, már ilyen volt, mikor ideértem.
– Hmm… Lehet nem aludta ki magát… - mondtam aztán elindultam Anoya-val az ajtóhoz, majd kilépve egy hollófekete vadkanos kocsi fogadott minket nyitott ajtóval. Madoka már bent ült és intett, hogy mi is szálljunk be.
– Egyenesen az Arénához megyünk - mondta, amint leültünk. Kívülről egy férfi becsapta az ajtót és egyet rácsapott a kocsira, mire megindultunk - Ez nem játék lesz, az életetekért fogtok küzdeni! Nem így akartam, de sajnos ez lett. A legjobbat kell kihoznotok magatokból, ezen múlik minden. Ha megcsináljátok, hatalmas pénz ütheti a markotokat és akár a Fátyolba is bekerülhetek. Tehát mindent bele!
– Akkor nincs mit tenni, mindent bele kell adni! - mondtam lelkesen. Még pár percig zötykölődtünk a hepehupás úton aztán hirtelen megtettünk egy balkanyart és a kocsi lefékezett, aztán bedokkolt egy garázsba. A lila vadkanok elé egy gombás zsákot dugtak, amibe orrig elmerültek. Kinyitották az ajtókat és két fickó bekísért minket. Néhány folyosó, lépcső és ajtó után egy ketrechez értünk.
– Az utolsó kör következik! - hallatszódott egy férfi a hangerősítő lakrimából – Az egyik sarokban Madoka újoncai, akik most bebizonyíthatják mennyit érnek! A nevüket nem tudjuk és nem is érdekel, de most tehetnek róla, hogy másképp legyen! –egy halk tapsot hallatott a közönség
– Köszönjük a hálás tapsot!
– A másik sarokban Roan! A név mindent elmond! A Pusztító, az Apokalipszis! Lássuk a küzdelmet!
A Roan név hallatán a tömeg valósággal megőrült, hangos tapsolás és fütyülések hallatszódtak. A férfiak a kalapjukat és sapkájukat, a nők pedig a pólójukat dobálták, egy vörös, rendkívül testes és pattanásos nő pedig egy literes bugyit vágott rá a ketrecre.
Beléptünk az arénába és egy [color=skyblue]0 év körüli fiatal szőke srác állt velünk szembe mosolyogva. Nyugodt, kimért mozdulattal meghajolt felénk, aztán felénk emelve a kezével intett az ujjaival, hogy támadjunk.
Nem kellett kétszer kérnie. Anoya-val azonnal sorozni kezdtük. Ő ha jól láttam jég lándzsákat idézett és lőtte rá én pedig a jól megszokott régi slágert nyomattam, a tűz labdákat. Egy tíz másodperces bősz roham után füst kerekedett és vártuk az eredményt. A gőz hamar elállt, de továbbra is ott a fickó mosolyogva és sértetlenül.
Kitartottam a kezemet és kőtüskéket lőttem rá. Oldalra szökkent és cigánykereket vágva kikerülte mindet. Amint újra földet ért Anoya vette kezelésbe. Egy jég íjat teremtett és nyilakkal kezdte el sorozni. Roan elkezdett szaladni előre, míg a nyilak sorban csapódtak be a utána, egyre közeledve a sarkaihoz. Gyorsan megérintettem a földet és a fickó előtt egy falat emeltem, hogy elzárjam az útját, ám ő nemes egyszerűséggel fellépett rajta és a magasba ugrott, majd a fal tetejét megérintve átlendült a túloldalra a biztonságba.
– Talán, ha nem az ellenfélnek segítenél könnyebb lenne… - mondta szemrehányóan Anoya.
– De én neked akartam! – kezdtem a magyarázkodást. Eltűntettem a falat, aztán kitartottam a kezemet, amit kő rögök vettek körbe és borították be az egészet, mintha valami kesztyű volna. Anoya pedig egy kardot készített jégből. Ha a távtámadások nem működtek neki estünk közelharcban. Bősz csatakiáltással indultunk meg, én legalábbis ordítva.
Amint elértük én ütni kezdtem, ahogy csak tudtam Anoya pedig vágásokkal és szúrásokkal támadt, de könnyűszerrel hajolt el minden csapásunk elől. Sőt rengetegszer akadtunk össze vagy hárítottuk egymás támadását, mikor épp úgy hajolt el.
Hátrébb szökkenve előre ütöttem és egy szürke ököl formájú széllökést küldtem előre. Roan előrenyújtotta az ujjait és egy cikázó villámot lőtt ki belőlük. Az áthatolt a támadásomon, ami szertefoszlott, majd egyenesen belém csapódott. Pokoli fájdalom járta át a testemet, aztán minden izmom elernyedt és összeestem. Ekkor Anoya gyorsan neki esett én pedig próbáltam összekaparni magamat, de egyszerűen nem működtek az izmaim. Pár másodperccel később újra visszatért belém az élet, illetve a mozgás. Felpattantam és rontottam volna rá, de ekkor lőtt pont Anoya-ba egy villámot, ami aztán tovább pattant rám is. Kellemetlenül érintett, de szerencsére ettől ár nem bénultak le az izmaim.
A fickó ekkor ismerős mozdulatokhoz kezdett, amit pontosan tudtam mit jelent. Odavetődtem Anoya elé és a földhöz érintve a kezemet egy két méter széles és magas falat emeltem magunk elő. Pont ezzel egy időben sült el a túloldalról a varázslat és lövődött ránk egy hatalmas tűznyaláb. Néhány másodpercig tartott, de szerencsére a fal kibírta. Vele szembe fordultam és megütöttem a falat, mire kilökődött belőle egy pakk kőtüske. Anoya újra íjat teremtett a kezébe és oldalról kifordulva lőni kezdett. Én eltüntettem a falat és tűz labdákat, meg széllökéseket zúdítottam rá. Ő egy elektromos falat idézett maga elé és védett ki minden támadásunkat, majd egy sárga villám ostor jelent meg a kezében. A következő pillanatban már a bordámon csattant, aztán pedig Anoya combján. Kaptunk egy újabb láncvillámat, majd mikor támolyogva kerestük volna a célpontot egy következő támadás miatt hirtelen eltűnt. Hátranéztünk és mögöttünk volt. Ráfogott a vállunkra és hatalmas villámütés ért mindkettőnket, majd füstölő testtel dőltünk előre. Egy izmom se mozdult, legalábbis a saját akaratomból nem, néha ugyan meg-megrándult a lábam vagy a karom. A fejem pont Anoya felé fordult és látszólag ő is hasonló cipőben járt.
A tömeg valósággal őrjöngött. Együttesen ritmusra dörömböltek a cipőikkel és ordítozták:
– Halál! Halál! Halál! Halál! Haláll!
Próbáltam mozdulni, de továbbra se sikerült, nem múlt a hatás, mint múltkor. A fickó mellénk sétált és pedig mivel nem tudtam semmit vártam az elkerülhetetlent. Ám a látványos kivégzés helyett egyszerűen felemelt minket és egy fehér hordágyra pakolt fel, ami már vitt is minket jó messzire a ketrectől.
Egy fehér szobába kerültünk, ami valószínűleg valami elsősegély ellátó hely lehetett. Egy fehér köpenyes alak mindkettőnket ellátott, összekötözött és lenyeletett velünk valami ízetlen löttyöt, de pár perc után legalább képesek voltunk mozogni és felülni is az ágyon.
Vissza az elejére Go down
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins)   A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 9:27 pm

Mire Reigen is leért, Madoka már a halban várt minket eléggé türelmetlenül és paprikázottan, a megszokott fekete ruhájában egy ostorral az oldalán. erősnek és határozottnak tűnt, de úgy nézett ránk mint aki pokrócot evett reggelire...
- Bocsesz a késésért!-vigyorgott Rei
- Mindegy, haladjunk – morogta Madoka, aztán megfordult és kifelé vette az irányt.
- Mitől ilyen morcos? – kérdezte tőlem halkan, mire én csak vállat vontam.
- Fogalmam sincs, már ilyen volt, mikor ideértem.-magyaráztam.
– Hmm… Lehet nem aludta ki magát… - mondta, ám én et egy cseppet sem tartottam valószínűnek. mikor kiléptünk egy fekete vadkanos kocsi állt előttünk. Madoka már behuppant a kocsiba, és intett, hogy mi is szálljunk be.
– Egyenesen az Arénához megyünk -mondta, miután helyet foglaltunk. A kocsi ajtaja becsapódott majd már indultunk is. Ez nem játék lesz, az életetekért fogtok küzdeni! Nem így akartam, de sajnos ez lett. A legjobbat kell kihoznotok magatokból, ezen múlik minden. Ha megcsináljátok, hatalmas pénz ütheti a markotokat és akár a Fátyolba is bekerülhetek. Tehát mindent bele!
– Akkor nincs mit tenni, mindent bele kell adni! - mondta Rei lelkesen. Némi zötykölődés, és kanyargás után megérkeztünk. Folyosókon át egy ketrechez kísértek bennünket.
~Nem erre számítottam...
– Az utolsó kör következik! - hallatszódott egy férfi a hangerősítő lakrimából – Az egyik sarokban Madoka újoncai, akik most bebizonyíthatják mennyit érnek! A nevüket nem tudjuk és nem is érdekel, de most tehetnek róla, hogy másképp legyen! – visszafogott taps hallatszódott a nézőtérről.
– Köszönjük a hálás tapsot!
– A másik sarokban Roan! A név mindent elmond! A Pusztító, az Apokalipszis! Lássuk a küzdelmet!
Ahogy a kommentátor felkonferálta a tagot, a nézőtér kis híján egy emberként mozdult fel, és kezdett gigantikus tapsba és ordításba. Nők ezrei álltak fel és őrjöngve tapsoltak...Roan-nak. Előttünk egy 20 év körüli, szőke férfi állt. Vigyorgott, meghajolt előttünk, majd ujjaival jelzett, hogy ő készen áll. Nem is kellett több. Reigennel támadásba lendültünk ellene.
-Ice Make: lance!!!-kiáltottam, majd négy jéglándzsámat felé küldtem. Reigen a jól megszokott tűzlabdákkal sorozta. Por és gőzfelhő képződött a támadásunkból, ezért jó pár másodpercig nem láttuk az illetőt.Mikor a por és gőzfelhő eloszlott, a férfi még mindig vigyorogva állt előttünk...teljesen sértetlenül.
~ Lehetetlen...
Reigen nem sokáig habozott. Ezúttal a kőtüskéit választotta, de a fickó egy légies cigánykerékkel kitért előlük.
~Haladás, legalább megmozdult...
Én sem várattam sokat magamra.
-Ice Make: Bow!!-teremtettem meg jég íllyamat, majd sorozni kezdtem. túl fürge volt..nem voltam képes eltalálni. Reigen leakarta nekem lassítani egy kőfallal, de Roan légies könnyedséggel szökkent át az akadályon..
– Talán, ha nem az ellenfélnek segítenél könnyebb lenne… - mondtam szemrehányóan.
– De én neked akartam! – kezdte a magyarázkodást. Reigen eltüntette a falat. Nem volt mit tenni csatamódot kellett váltanunk. Reigen köböl kesztyűt formált öklei köré, én pedig jég katanámat hívtam segítségül a közelharcban. Bárhogyan próbáltuk, megütni, vagy megvágni, könnyűszerrel tért ki minden csapásunk alól.
Reigen egy ököl formájú széllökést küldött Roan felé, de az egyszerűen csak átvágta egy villámcsapással ami egyenesen Reigenbe csapódott. a fiú a földre terült. Úgy vergődött mint egy partra vetett hal, mozdulni sem bírt. Segíteni akartam neki, de talán itt volt az alkalom rá, hogy lesújtsak amíg Reigenre figyel. Támadtam, de sikertelen volt, én így ugyan úgy jártam mint Reigen az imént, azzal a különbséggel, hogy az én adagomból neki is jutott bőven. Borzalmasan fájt minden tagom, úgy érzetem a bőröm azon nyomban leég rólam...Végül sikerült feltápászkodni a földről. Látszott a fickón hogy élvezi a dolgot,ismét támadásba lendült. Kezével mozdulatokat tett, miközben Reigennek időben leesett a tantusz és elém vetődött. Kőfalat teremtett ami megvédett minket a hatalmas tűznyalábtól. A tűz után Reigen a falat használta fel, hogy kőtüskékkel támadjon. Én eközben ismét nyilazni kezdtem a férfira. Mindhiába. A villámfal amit maga elé idézett minden támadásunkat kivédte. Még Reigen tűzlabdáit és széllökéseit. A jégnyilaimat, mindent.
~Hogy az Istenbe lehet ennyire erős?-mérgelődtem magamban, miközben folyamatosan soroztam, de a jég nyilaim úgy tűntek el, mint szürke szamár a ködben. Aztán egy villám ostor jelent meg, ami Reigen bordáin, majd az én combomon csattant. A pokoli , égő, maró fájdalom újra átjárt. Mire magunkhoz tértünk a támadásból, nem találtuk, eltűnt. aztán hirtelen a semmiből a hátunk mögött jelent meg. Ráfogott a vállunkra, majd egy utolsó csapást mért ránk. Füstölögve előredőltünk. Izmaink rángatóztak az elektromosságtól, és kínzott minket a maró fájdalom. A tömeg még mindig egy emberként viselkedett, és egy emberként akarták a halálunkat is.
– Halál! Halál! Halál! Halál! Haláll!-ordították.
a fickó mellénk sétált. nem tudtunk mozdulni, nem tudtunk védekezni. Én és Reigen a megsemmisítő csapást vártuk, de helyette megfogott minket, és fehér hordágyakra rakott, amik már vittek is minket a gyengélkedőbe. A sebeinket összevártak, és gyógyszert is kaptunk. kisvártatva képesek voltunk megmozdulni, és felülni az ágyon, de a vereség íze mindkettőnket elszomorított, ami ki is ült az arcunkra.
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Lidérc
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Lidérc


Hozzászólások száma : 151
Aye! Pont : 11
Join date : 2010. Dec. 19.
Age : 33
Tartózkodási hely : Raven Tail

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 5
Jellem:

A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins)   A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 8:35 am

- Lorax úr beszélni kíván Önnel, kérem, fáradjon utánam!
Érdekes, hogy bár ugyan volt egy fincsi aréna harcunk, de eddig olyan fantasztikusan izgis Vörös Fátyolosnak lenni, hogy csak ide-oda kísérget egy pingvin, hogy beszéljek ezzel, beszéljek azzal, most ez vár rám, most meg az... és ha én küldeném a pingvint ő értük? Dik, ezt lehet meg kéne csinálni!!
De most egyenlőre jobban érdekelt, mi mondanivalója van Loraxnak, hisz eeeelvileg végre bebizonyítottam neki, hogy vagyok annyira király, mint ami neki kell. Bevett a Vörös Fátyolba is, szóval most már végre esélyem is lesz foglalkozni a küldetésemmel! Legalábbis remélem...
Követtem a pingvint, Lorax már izgatottan várt. Mitől lehetett vajon annyira felspannolva?
- Bár még újonc vagy a Vörös Fátyolban, de az eddigi teljesítményed rendkívül meggyőző volt. A Főnök máris munkát ajánl neked. A pénz nem kevés, hétszámjegyű összegről van szó! Cserébe együttműködést és a feladat elvégzését várjuk el tőled! Egyelőre csak annyit árulhatok el, hogy csapatban fogsz dolgozni és vért fogsz izzadni a sikerért!
Hét számjegy? Ujjaimon elkezdtem számolgatni, majd mikor a hetes számhoz értem, elmosolyodtam. És vért fogok izzadni? Ez a majom végig háttal állt az arénának? Na mindegy, a mostani helyzetemben muszáj volt minden szót elfogadnom.
-És kik lesznek a csapattársaim?
-Majd meglátod! Most még beszélek a nagyfőnökkel, és ha elmondtam neki mindent rólad, küldetek érted, és beszélhetsz majd vele!
Mondjuk azért ne mondj el mindent... deh ééés megint a pingvinre kell majd várnom! Fantasztikus!
-Rendben van, várni fogok!
Lorax azonnal el is sietett, én pedig ott maradtam pár fiatalabb Vörös Fátyolossal, akik elég csúnyán néztek. Emlékeztetnem kellett magamat, hogy most már tag vagyok, és lehet a Raven Taillel ellentétben itt nem díjazzák, ha befenyítek egy-két nagyobb pofájú tagot...
-Mit bámultok?
Nem válaszoltak, csak összesúgtak, majd újra gyilkos pillantást vetettek rám. Mindegy, nem érdekelt, lustán nekidőltem a falnak, karjaimat összefontam, és vártam. Nem telt el 5 perc, a kis görcsök oda jöttek hozzám.
-Csá haver!
-Szevasz, Bajtárs!
-Csak nem nyalizni vársz megint?
-Mi a f*** beszéltek?
-Jaj nézd már, talán nem tetszik, hogy Vörös Fátyolos lettél?
-Ehhez neked semmi közöd!
-Szerintem meg rohadtul van, te senkiházi! Azt hiszed csak mert benyaltad magad Loraxnál, majd mi is elfogadunk téged? Hát baromi tévedsz! Húzzad meg magad, és mutass tiszteletet, vagy...
-Vagy mi lesz?
-Ne ugassál vissza, ha egy taggal beszélsz, te kretén, vagy komolyan mondom---
Megfogtam az ordibáló srác fejét, megpördültem és teljes erőből belevágtam a betonfalba. A fal a becsapódás helyén beszakadt, törmelék darabok hullottak a földre. Kihúztam a lyukból a srác fejét, majd újra nagy erővel a falba vágtam azt, majd újra és újra és újra...
-Velem...Ti....Nem....Fogtok....Szórakozni!
Elengedtem a fiút, aki addigra eszméletlen volt, arca teljesen szétroncsolódott. A banda másik része már készült a harcra, a folyosón pedig a többi tag körbeállt minket, és többnyire a kötekedő bandának szurkolt. De hát sebaj, induljon a móka!
Kb egy óra múlva a folyosót elég durván leamortizáltuk. Nem használtam a csontpengéimet, mert nem akartam megölni őket. Vagyis persze meg akartam, de most nem lett volna helyes. Ellenben szilánkosra törtem a végtagjaikat, örökre torzzá tettem őket, ahogy azt illik! Rájöttem, hogy ez sokkal élvezetesebb a gyilkolásnál, és a Raven Tailben is alkalmazni fogom!
Épp mikor az utolsó nyöszörgő ellenfelem fejét rugdostam, megérkezett a pingvin. Látszólag egyáltalán nem érdekelte a felfordulás, rá se pillantott a földön fekvő, meggyötört tagokra.
-Kérem, kövessen!
És én varázsszóra átléptem a testeket, és követtem a pingvint, hogy végre eredményt is érjek el a küldetésemben!
Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins)   A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 22, 2012 9:35 pm

Höhö, a Szekta!
Ide is volt pár remek ötletem. Persze a fő cél volt a legfontosabb, ugyanis az egész hóka-móka arról szólt, hogy tehetséges mágusokat toboroznak a Mágus Tanácsba való beszivárgáshoz és az egyik tag likvidt.....libazsír....kinyírásához. Very Happy

Persze közben enyhe kavarások, Rei megerőszakolása Madoka által ( Razz ), Anoya szivatása, Lidérc darabolásra kényszerítése (azt úgy bírom).
És a félidő eredménye!

Rei:400 VE és 1.000.000 mani
Ano: 300 VE és 1.000.000 mani
Lid: 300 VE és 1.000.000 mani
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins)   A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins) - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A szekta (Sophie Black, Lidérc, Anoya De Hielo, Reigen Hawkins)
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Era-
Ugrás: