KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Portya: A Gorgon

Go down 
+4
Cancer
Aria Hillen
Nickolas Venom
Shiki
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Cancer
Mesélő
Mesélő
Cancer


Hozzászólások száma : 360
Aye! Pont : 15
Join date : 2009. Oct. 10.
Age : 33

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Portya: A Gorgon - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Portya: A Gorgon   Portya: A Gorgon - Page 4 Icon_minitimeKedd Okt. 15, 2019 10:54 am

Nighty-Roha dobása az eventre (ők a kék csapat):
Vissza az elejére Go down
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 910
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Portya: A Gorgon - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Portya: A Gorgon   Portya: A Gorgon - Page 4 Icon_minitimeKedd Okt. 15, 2019 10:54 am

The member 'Cancer' has done the following action : Kocka


'Aréna6' :
Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_p_3_by_23reigen23-dcs5m5k Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_p_1_by_23reigen23-dcs5m5w Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_k_1_by_23reigen23-dcs5m6r Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_p_1_by_23reigen23-dcs5m5w Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_k_1_by_23reigen23-dcs5m6r Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_m_1_by_23reigen23-dcs5m68 Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_p_1_by_23reigen23-dcs5m5w Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_k_1_by_23reigen23-dcs5m6r Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_k_1_by_23reigen23-dcs5m6r Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_p_1_by_23reigen23-dcs5m5w
Vissza az elejére Go down
Kes Kontráz
Elemi mágus
Elemi mágus
Kes Kontráz


Hozzászólások száma : 2647
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 31

Karakter információ
Céh: -
Szint: 13
Jellem: Semleges

Portya: A Gorgon - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Portya: A Gorgon   Portya: A Gorgon - Page 4 Icon_minitimeHétf. Okt. 21, 2019 2:49 pm

Ott álltunk a teremben és előttünk állt a nagy kérdés vajon merre menjünk. Tovább egyenesen és ezzel elkerülve. Az előző ellenfelet. Vagy nekimegyünk és befejezzük azt, amit elkezdtünk. Tehát vissza Jokerhez. Aki biztos várt már ránk. Én és Shiki is tudtuk mit kell tennünk. Nem olyanok vagyunk akik meg ijednek a saját árnyékuktól. Ráadásul nem éppen a kedvencünk, ha szórakoznak velünk. Vagyis a döntés nagyon egyszerű lett. Irány Joker. Ám az kérdéses volt, hogy hogyan. Ha mind neki megyünk, akkor megint ugyan az lesz. Amit nem akarunk. Vagyis kellet egy terv, amivel le tudjuk győzni. Azonban az hogy összezavarja a mágiánkat nagy hátrányt jelentett. Ami miatt teljes hátrányba kerülünk vele szemben. Vagyis ezzel is kezdeni kellet valamit. Az biztos volt hogy Raven mágiái a legkevésbé jók a csatában. És aki azt kapja nem tud harcolni valami jól. Ami azt jelentette neki kint kellet maradni és ezzel kimaradni a harcból. Ezzel már csak ketten maradtunk. Vagyis én és Shiki megyünk be és vesszük fel a harcot az ellenféllel. Azonban még így is ott volt a mágia megkavarás. Ami miatt egymás mágiáit kellet volna használnunk.  Erre a gondra Raven jelentette a megoldást. Átmásolta a mágiáról szóló emlékeinket. Így amikor a képességeink meg lesznek cserélve nekünk nem lesz gond a harc. Azonban ezzel is csak részben tudtuk meg oldani a dolgot. Hiszen még mindig ott volt az hogy Joker mind a kettőnk képességét birtokolni fogja. Azonban ő csak azt tudja használni, amit tőlünk látott. Mi viszont képesek vagyunk új ötleteket kitalálni és ezzel meglepni. Így lényegében az esélyek jobbak voltak azonban még mindig kellet volna valami. Ám nem akartunk több időt pazarolni. Éppen ezért ahogy mind a ketten megkaptuk a mágikus emlékeket máris meg indultunk. Visszafelé haladtunk a folyosón. Elhagytuk a termet ahol a hullák feküdtek. Közeledtünk a célponthoz. Raven leszállt a vállamról és felöltötte az emberi alakját. Ő kint maradt és próbált nekünk onnan segíteni. Mi meg megindultunk egyenesen előre. Tudtuk mi vár ránk. Joker ott ült a székében és várt ránk. Mit ha csak egy viccnek vette volna a jelenlétünk úgy nevetett ott magának. Ám mi nem haboztunk és neki támadtunk. Erre ő csettintett és azonnal meg cserélődött a mágiánk. Ám fel voltunk készülve. Ami miatt egy pillanatig sem kellet aggódnunk. Nekirontottunk. Minden erőnkkel támadtuk az ellen felet. Aki egész ügyesen használta a mágiáink. Még kombinálva is. Azonban a több éves harci tapasztalat a meg annyi mágia ellen. Meg adta kellő segítséget, amivel képesek voltunk felülkerekedni az ellenfél támadásain. Amik tényleg nagyon kemények voltak. Azonban ahogy egyre jobban látszott hogy lassan leverjük Jokert. Ő is megérezte a vesztét. Amit követően Dühösen kiabálni kezdett. Ám az sem segített neki. Mivel mind a ketten holtan akartuk tudni. Viszont mielőtt végezhettünk volna vele elkezdett menekülni. Mikor is egy mágikus sötétség jelent, meg ami teljesen körbe ölelte. És ami lassan minket is kezdett elérni. Én megpróbáltam szem mágiával átlátni rajta. ám nem tudtam. éppen ezért gondolatban közöltem a tényt a társammal. Vagyis nem lehet a sötétségen átlátni és nem tudunk mit tenni. Amit követően egy nagyon nagy mágikus erő jelent meg. Amit követően Raven azonnal felszólított a menekülésre. Amit követően egy térkép jelent meg a fejünkben. Egy nyíl mutatta az utat, amit a sötétség ellenére látunk és így képesek voltunk kijutni. Hiába nem vagyunk gyávák. De hülyék sem vagyunk hogy vakon harcoljunk. A menekülés volt a legjobb opció. Ahogy kiértünk. Raven már várt ránk. A sötétség nem követet. És mielőtt még feleszmélhettünk volna kislány Gondolatban közölte felállított egy csapdát. Amibe ha valaki olyan lépbe, akin nincs a holló jele. Akkor meghal. Ezzel megakadályozva, hogy utánunk jöjjön az ellenség. És mivel a magán csatornánkat nem tudták ki hallgatni. Így ez a fejlemény nem jutott a tudomásukra. ÉS ha megpróbálnak üldözni minket, meghalnak. És mindegy mivel próbálkoznak. Nem lesz idejük rá. Ezzel valamelyest képesek voltunk biztosítani magunknak a visszavonulást.
 
Hp alakulás:
Kes:9-5=4
Shiki:9-6=3
Raven:6-0=6
Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Portya: A Gorgon - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Portya: A Gorgon   Portya: A Gorgon - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Okt. 24, 2019 11:29 pm

Végül magunk mögött hagytuk a potenciális szolgáimat, s folytattuk végre az utunkat, mely egészen addig vezetett, mígnem egy fa ajtó került elénk. Én pedig nem sokat teketóriáztam, evégre mit csinál az ember, ha egy ajtó kerül az útjába?... Berúgja, helyes válasz, végtére is, a kilincs a gyengéknek való.
A várt hatás azonban elmaradt: nem történt semmi. Az olyan ajtó pedig, amit nem lehet berúgni, az olyan, mint a túl sokat állni hagyott bor: haszontalan. Így hát az „én megpróbáltam” hozzáállással részemről le is zártam a dolgot, ám a démoni alakváltó nem volt ilyen előzékeny a nyílászáróval, s mint egy csigával szokás, mielőtt megpróbálod só… na mindegy, hagyjuk, szóval ő úgy döntött, hogy ő márpedig szeretne bejutni… vagy ki? Nos, azon a ponton még nem igazán tudhattuk ugyebár. Fogalmazzunk inkább tehát úgy, hogy a másik oldalra menni.
Így hát ő a könnyebb utat választva a kilinccsel nyitotta ki, s ahogy feltárult előttünk a titok, elsőre csak értetlenül néztem, ahogy közömbösen csak úgy ott tornyosul előttünk a: VÍZ. Nem egy-két csepp, egy egész tó lehetett ott, és ami még furcsább volt,, úgy állt ott, mintha az ajtó még mindig tartaná, ami persze nem volt igaz. És nem csak egyszerű folyadék volt, hanem minden más is, ami kell: halak, cápák, s mintha a háttérben néhány csáp is felbukkant volna, valószínűleg polipok lehettek. A labirintus kőpadlójának helyét homok vette át, amiből hínárok nőttek felfelé. Nightyngale kicsit közelebb merészkedett, vizsgálgatta a vizet egy darabig, majd mintha mi sem lett volna természetesebb: vetkőzni kezdett.
- Na, mi van srácok, nem akartok úszni egyet? – kérdezte, látva, hogy nem igazán követjük a példáját.
- Nem igazán. A tengerPARTOT jobban szeretem, mint a tengert. – feleltem kedvetlenül.
- Ugyan már Roha, mint az elemi mágia sötét mestere, kétlem, hogy egy kis víz megkottyanna neked. – próbált hízelegni, ami megvallom őszintén, jóleső volt a hiúságomnak, s egy kis extrát is kaptam: a lány ugyanis összefogta a haját egy kényelmes lófarokba, egész kis show rittyentve a „közönségnek”… már ha értitek, mire gondolok.
Persze tartanom kellett magam, elvégre az asszony épp ápolásra szorulva ücsörgött odakinn, így nem terelhette el a figyelmem némi csupasz test ugyebár.
- Ki mondta, hogy megkottyan? – válaszoltam lazán. - Az egyetlen, ami nem tetszik benne, hogy ott úszni kell, mikor itt sétálhatnék is.
- Ne mondd, hogy nem tudnád magad előtt megnyitni a vizet, hogy besétálj. – vetette fel a vöröske, nyilvánvalóan teljesen jogosan, ami csak még jobban megkérdőjelezte azt, hogy miért is vetkőzött.
A csapatom, mint mindig, illemtudóan csak várt, s kész volt teljesíteni az utasításaimat, melyet továbbra is nagyon értékeltem bennük. Végül beadtam a derekam, s eleget téve a felkérésnek, csettintettem egyet, mire, meg persze a varázserőm hatására a víz valóban utat engedett nekünk.
- Ha ennyire ragaszkodsz hozzá: hölgyeim, séta indul. – intettem, kicsit se zavartatva attól a ténytől, hogy nem csak lányok voltak körülöttem, s a kompánia engedelmeskedve szavaimnak meg is indult az ismeretlenbe.
- Ugh, hát ezért vetkőztem én él? – sóhajtott fel Nighty, de ennek ellenére nem úgy tűnt, mint aki vissza akar öltözni, engem meg hát nem zavart különösebben…
- Csak Lyla le ne adja a drótot… - tűnődtem magamban, igyekezve jófiú maradni. - Persze hogy ezért, legalább szórakoztattál kicsit. – feleltem mosolyogva, Lyla úgy figyelemfelhívó módon megköszörülte a torkát. – Ehh.. ennyi volt, lebuktam. - nyugtáztam beletörődve, s elfogadva rám váró sorsomat…
Bevettétek mi? A kapcsolatunk természetesen ennél jóval erősebb volt Angevel, sem mint ilyen apróságokból veszekedés támadjon… ezt legfeljebb Lyla nem tudhatta… és nem is kellett neki. Szórakoztatott a komédia.
A tengeri élőlények a vízzel együtt eltűntek az útból, de a hínár az nem tudott arrébb úszni, így azt kénytelenek voltunk eltűrni. A terem közepe felé haladva a víz közepén egy palackból valamilyen vörös folyadék szivárgott. Gyenge mágikus energiát sugárzott ugyan, de lövésem sem volt róla, hogy mi lehet az, csak arról, hogy valamit tud… mármint… hogy valamire biztosan jó.
- Valami mágikus tárgy lehet. - közölte felfedezését Nighty, s bár nem tudtam eldönteni, hogy csak amolyan formaiságból tett-e, vagy tényleg azt gondolta, hogy nekem ez nem tűnt fel, azt nem tudom, de végülis arra jutottam, hogy mindegy is. - De innen nem tudom megállapítani, hogy mit csinál.
- Én csak azt tudom, hogy ha még több víz jön be, ha elmozdítod, akkor megszívjuk. – morogtam, elvégre már így is kellett jócskán koncentrálnom, hogy távol tartsam azt a víztömeget, melynek a helyén sétálgattunk.
- Nem terveztem megfogni anélkül, hogy tudom mit csinál... – válaszolta kicsit indulatosan, amelynek a csengése nem tetszett ugyan, de ezt is elengedtem végül. - Fogalmam sincs mi ez. – jelentette ki végül az alakváltó, miután egy darabig vizsgálgatta a tárgyat, mely még nem került a vízbuborékon belülre. - Ki akarja megérinteni? – tette fel a költői kérdést, melyre én már tudtam a választ.
- Nighty, esetleg Cressida alakjában... – próbálkozott a nyuszi, de felettese megrázta a fejét, jelezve, hogy nem ért egyet a tervvel.
- A leglogikusabb az lenne, ha én fognám meg, - szólaltam meg. - Elvégre rajtam még van karperec... viszont, ha velem valami történik... – járattam végig a szemem a biztonsági zónán, amit semmi más nem tartott fenn, mint az én varázserőm. - akkor az nektek sem lenne túl előnyös. – fejeztem be a mondatot végül.
- Talán nélküled is megbirkózunk vele. Mi lenne, ha idéznél egy ghoult? Majd az megfogja helyettünk. – ajánlotta Nighty azt, aminek a terve már öltetekkel korábban megszületett a fejemben, bár én egy csontvázzal terveztem ugyanezt, de talán nem is lett volna túl nagy ostobaság valami „erősebbet” használni hozzá, csak hogy biztosra menjen az ember ugye.
- Hmm... mondasz valamit. – bólintottam elismerve, hogy némileg az ő ötlete is volt a megoldás, majd ennek megfelelően cselekedtem is. A ghoul pedig, amit teremtettem, kilépett a levegőbuborékon kívülre, ugyanis nem akartam csak úgy beengedni a gömbbe a tárgyat, elvégre enm tudtuk, hogy miről is van szó. Léptei elbizonytalanodtak, nehézkesen, de a megindult a palack felé. Csakhogy itt jött némi probléma a tervvel: a tengeri izék, melyek eddig csak békésen úszkálgattak, igencsak morcosnak tűntek attól, hogy valami behatol a vizükbe. A cápák és a többi fura hal ugyan nem tudtak a vízen kívül támadni, a többi: a csápos valamik, a tintahalak és polipok azonban annál inkább.
Nos, beismerem, bujkált bennem a kisördög, hogy kicsit kivárjak, elvégre hallottam már róla, hogy valami fura keleti népek kifejezetten „szokatlan” stílusban mesélnek történeteket fiatal lányokról és tengeri csápokról, s lehetséges volt, hogy egy ilyen történet megelevenedésének kellős közepébe csöppenhettem volna, csakhogy realista voltam. A realizmus pedig azt sugallta, hogy azok a csápok nem simogatni akarnak, hanem inkább széttépni, így mozgásba is lendültem:
Simán csak megérintettem a víz falát, és egy erős elektromos csapást vezetettem bele. A szörnyetegek nagy része ennyitől el is vesztette harci kedvét, és életét, néhányan azonban szerencsésebbek voltak. Egy tapadós csáp ragadta meg Eclair karját, s elkezdte őt a víz felé rángatni.
A rókalány szintén elektromossággal válaszolt, és élve megsütötte támadóját. Atalanta mágikus íját megidézve tartotta távol azokat a megmaradt tengeri lényeket, a nyuszi pedig mágikus fényből létrehozott lándzsájával nyársalta fel azokat, akik mégis átjutottak a nyílvesszők hadán. Nightyngale néhány sötétségből formált mágikus lövedékkel tartotta távol magától a testére vágyakozó polipkarokat, Alerion pedig a drága kedveséhez túl közel kerülő tintahal csápokat távolította el. Az én csapatomnak más dolga már nem is akadt, különösebb dolga, egyedül Froo dobott még be pár villámot, s ezzel le is tudtuk a támadókat.
A ghoul, ami szintén bekapta a villámomat, szintén nem maradt sértetlen, de nem élt, így nagy kár nem keletkezett benne, s végre megszerezte a lakrima üvegcsét, s nagy meglepetésemre: nem történt semmi. Bizonytalan mozgása miatt a palack tartalma újra meg újra kilögybölődött, de úgy látszott, mintha nem fogyott volna belőle a folyadék, ami logikus volt, elvégre víz került a helyére újra meg újra.
- Kifogyhatatlan üvegcse? - teorizált Night, amely kijelentés azért még meglehetősen korai volt a véleményem szerint.
- És annak mi haszna van? - kérdeztem közömbösen. - Mágiával mindent lehet teremteni, akkor meg mi szükség ilyesmire? – vontam meg a vállamat
- Ki tudja milyen folyadék van benne... – töprengett a lány. - Ami mágiával is előállíthatatlan. – tette hozzá.
A dögöm pedig végre beért a buborékba, átadva nekünk az üvegcsét
- x745 Château Mouton Rothschild… - motyogta az alakváltó megilletődve. - Roha... Rohandar ez bor! - ragyogott fel Nighty tekintete, majd kissé bizonytalanul bele is kortyolt. - És nem is akármilyen!
- Hmm... normál körülmények között, ha egy alulöltözött lány borral kínál, azt kifejezetten kellemesnek ítélném meg, de kicsit zavar az a pár ezer litervíz így körülöttünk... – próbáltam visszarángatni a lányt a realitás talajára, mielőtt még lerészegedik ott nekem.
- Hehe. Jogos, felkapok valamit. – mosolyodott el Nighty. - Azt hittem, úszni kell majd, de így azért egyszerűbb volt. – fecsegett tovább teljesen fellekesülve. Táskájából egy régebbi borosüveget kotort elő, aminek már csak egy kis pohárkányi ital maradt az alján. Színpadiasan lehelyezte maga előtt a homokban, dugóját pedig a kristálypalack szájába dugta. Tökéletesen illeszkedett bele, majd új szerzeményét belecsúsztatta táskájába.
- Ha itt végzünk… Annyira jó bulit fogunk csapni. – nevetett, mire én csak ingattam a fejem.
Nekem is a buli járt a fejemben, bár kicsit azért másként, de ezt most inkább hagyjuk is, majd egy másik alkalommal.
Végül, miután végre kiléphettünk a víztömeg nyomása alól, és ismét a sötét folyosón voltunk, úgy tűnt a valóság észhez térítette a lányt… legalábbis ebben reménykedtem.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Nickolas Venom
Sárkányölő
Sárkányölő
Nickolas Venom


Hozzászólások száma : 92
Aye! Pont : 107
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 6
Jellem: Kaotikus Semleges

Portya: A Gorgon - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Portya: A Gorgon   Portya: A Gorgon - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Okt. 24, 2019 11:34 pm

Az összes láda döglötten hevert a földön. Valamelyik egyben, valamelyik pedig darabokban. Egyetlen ládát kivéve, ami a harc hevében egyszer sem mozdult meg és mutatta jelét, hogy támadni akart volna.
Nick kelletlenül elindult a láda felé és belerúgott egyet, de a láda nem támadt vissza rá. Egy egyszerű láda maradt. A férfi megkönnyebbülten felsóhajtott és felcsapta a fedelet. A temérdek kincs és arany helyett, azonban csak egy szimpla papírdarab volt az alján. Egy cselédforma volt körbevágva ás rárajzolva. Nick behajolt és kivette, majd forgatni kezdte a kezében, de semmi extrának nem tűnt neki. Csupán egy kivágott cselédlány, aminek a ruhájába zsineget fűzött az alkotó, ami kilógott a papírból. Bizonyára volt eszmei és művészeti értéke, de ilyen küzdelem után ezt Nick kicsit sem tudta értékelni.
- Most komolyan ezért a nyamvadt papírfecniért szenvedtünk ennyit?! Hát ez fantasztikus! – horkantt fel Aria leplezetlen dühvel.
- Ez meg mi a halál? Ezért szenvedtünk ennyit? – csattant fel, majd indulatosan megrántotta a zsinegeket, hátha kiszakad belőle. Ehelyett a cselédlány életre kelt és kiugrott a férfi kezéből. A papírlányka kezében megjelent egy poroló és máris neki látott a takarításnak. Ami a hozzá legközelebb lévő láda portalanításában merült ki elsőkörben.
- Oké, haladjunk inkább.
Nick megforgatta a szemeit a takarítás láttán, majd elindult a terem kijárata felé.
- A tiéd lehet – vetette oda Ariának.
- Nekem aztán nem kell. Tudok én takarítani magamtól. Rohadt labirintus... – dünnyögte az orra alatt. - Bekötözzelek? – kérdeztem rá szinte már a vállam fölött.
Nick megállt és magára nézett tényleg elég ramaty állapotban volt. Ha nem is sokat használ, de legalább addig is pihen egyet, így végül némán bólintott.
Aria ellátta Nick sebeit, majd fordítva is. Rég volt már, hogy mást kellett ellátnia. Valahol egy kis nosztalgia tört rá, de gyorsan elhessegette a múlt emlékeit.
Ahogy végeztek egymással Nick felkapta a földről a korábban ledobott kabátját, majd leporolva magára húzta, mindezek után pedig folytatták az útjukat.
Tovább haladtak a szabályrendszerük alapján és jobbkézfele fordulva haladtak tovább, míg nem egy újabb helyiségben találták magukat kisvártatva. Bent egy másfél méter magas oltárszerűség állt, aminek a közepén egy nyitott könyv volt. Mellett két gyertya állt, amik pislákoló fényt biztosítottak az olvasáshoz.
- Nincs jó emlékem az oltárokról, mióta itt vagyunk - jegyezte meg Aria, ahogy körbefordult. - Egy könyv, mi? Ki menjen oda? – kérdezte.
- Te vagy a betűszakértő – vetette oda Nick jelezve, hogy a költői kérdésével máris megnyerte magának a feladatot.
- Való igaz, miért is kérdeztem egyáltalán meg? – forgatta a szemeit.
Óvatos, kimért léptekkel indult meg az oltár felé. Közel ment hozzá, de csak annyira, hogy épp el tudja olvasni a könyv tartalmát. Nyakát nyújtogatva kezdte el olvasni, ami meglehetősen hülye látványt nyújtott. Nem értette Nick, hogy mitől fél ennyire, ami a könyv elől megtudja támadni, az abból a távolságból is simán elkaphatja.
Egy olyan tíz másodpercig nem történt semmi, csak állt és olvasott, aztán hirtelen megfordult.
- Tudtál róla, hogy létezik pár darab szigetméretű, mágikus ősteknős, akik mozognak a tengerben? A Mágia nem hat rájuk, és még nem jöttek rá, hogy lehetne legyőzni őket. Rejtőzködő, elképesztően ritka teremtmények. De miért tudom én ezt? Meg azt, hogy hol van a tengeri sárkány gyengepontja, és hogy hogyan szaporodik? – érintettem meg a fejem kissé zavarosan. – Meg így belegondolva… mióta tudom én, hogy kell alapvető nyomot olvasni? Sose értettem hozzá. Olyan mintha… ez a könyv információval töltött volna fel a tengeri szörnyekről és a nyomolvasásról?
- Engedj csak oda! - lépet fel Nick az oltárra, szinte arrébb lökve a nőt, majd olvasni kezdte ő is a könyvet.



D20 dobás 2 jártasság elvesztésére:

1. Pusztakezes harcmodor
2. Orvoslás
3. Mágikus Jármű Vezetés
4. Alap Nyomolvasás
5. Haladó Nyomolvasás
6. Mesteri Nyomolvasás
7. Zsebmetszés
8. Pusztakezes harcmodor
9. Orvoslás
10. Mágikus Jármű Vezetés
11. Alap Nyomolvasás
12. Haladó Nyomolvasás
13. Mesteri Nyomolvasás
14. Zsebmetszés
15. Pusztakezes harcmodor
16. Orvoslás
17. Mágikus Jármű Vezetés
18. Alap Nyomolvasás
19. Haladó Nyomolvasás
20. Mesteri Nyomolvasás

Vissza az elejére Go down
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 910
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Portya: A Gorgon - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Portya: A Gorgon   Portya: A Gorgon - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Okt. 24, 2019 11:34 pm

The member 'Nickolas Venom' has done the following action : Kocka


'd20' :
Portya: A Gorgon - Page 4 D20_1010 Portya: A Gorgon - Page 4 D20_0910 Portya: A Gorgon - Page 4 D20_1010
Vissza az elejére Go down
Cancer
Mesélő
Mesélő
Cancer


Hozzászólások száma : 360
Aye! Pont : 15
Join date : 2009. Oct. 10.
Age : 33

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Portya: A Gorgon - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Portya: A Gorgon   Portya: A Gorgon - Page 4 Icon_minitimePént. Okt. 25, 2019 10:54 am

A 9. körre a határidő: 10.11.2019, megbeszéléssel és mindennel együtt. Hajrá hajrá!
Vissza az elejére Go down
Nightyngale Abyss
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Nightyngale Abyss


Hozzászólások száma : 2428
Aye! Pont : 11
Join date : 2015. Oct. 10.
Age : 31
Tartózkodási hely : Night Glade

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges

Portya: A Gorgon - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Portya: A Gorgon   Portya: A Gorgon - Page 4 Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2019 3:48 pm


Ez itt a poszt helye


____________-
Mágiaismeret (alakváltó) csekk 10-es küszöbre
Vissza az elejére Go down
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 910
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Portya: A Gorgon - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Portya: A Gorgon   Portya: A Gorgon - Page 4 Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2019 3:48 pm

The member 'Nightyngale Abyss' has done the following action : Kocka


'd20' :
Portya: A Gorgon - Page 4 D20_0510
Vissza az elejére Go down
Kes Kontráz
Elemi mágus
Elemi mágus
Kes Kontráz


Hozzászólások száma : 2647
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 31

Karakter információ
Céh: -
Szint: 13
Jellem: Semleges

Portya: A Gorgon - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Portya: A Gorgon   Portya: A Gorgon - Page 4 Icon_minitimeSzer. Nov. 06, 2019 2:41 pm

csata.
Vissza az elejére Go down
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 910
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Portya: A Gorgon - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Portya: A Gorgon   Portya: A Gorgon - Page 4 Icon_minitimeSzer. Nov. 06, 2019 2:41 pm

The member 'Kes Kontráz' has done the following action : Kocka


'Aréna3' :
Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_k_1_by_23reigen23-dcs5m6r Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_k_1_by_23reigen23-dcs5m6r Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_k_2_by_23reigen23-dcs5m6i Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_p_3_by_23reigen23-dcs5m5k Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_k_2_by_23reigen23-dcs5m6i Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_m_1_by_23reigen23-dcs5m68 Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_k_1_by_23reigen23-dcs5m6r Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_p_1_by_23reigen23-dcs5m5w Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_p_2_by_23reigen23-dcs5m5t Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_m_1_by_23reigen23-dcs5m68 Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_p_1_by_23reigen23-dcs5m5w Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_p_1_by_23reigen23-dcs5m5w Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_k_1_by_23reigen23-dcs5m6r Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_m_1_by_23reigen23-dcs5m68 Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_k_2_by_23reigen23-dcs5m6i Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_k_3_by_23reigen23-dcs5m6b Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_p_1_by_23reigen23-dcs5m5w Portya: A Gorgon - Page 4 Arena_k_1_by_23reigen23-dcs5m6r
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Portya: A Gorgon - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Portya: A Gorgon   Portya: A Gorgon - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Portya: A Gorgon
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» A Gorgon
» Portya - Viharszakáll
» Portya - Ajtó a Föld alá
» Gyarló vér - Portya (Ai, Anoya, Leena, Nerthus, Kao, Rohandar)
» Portya: A düh (Petersen Ruw, Shiki, Rane Iceclaw, Mona Okami, Jonathan McWilliams, Elizabeth Colmen, Sophie Black)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Oak Town-
Ugrás: