KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára]

Go down 
+2
Kyou Heidan
Gildarts Clive
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Natali Lilie
Gealdor
Gealdor
Natali Lilie


Hozzászólások száma : 72
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Apr. 05.

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára]   Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 10, 2011 8:48 am

Ahogy haladtunk tovább az orrfacsaró szagú csatornában figyeltem, hogy Ralf és Kyou támogatják Glent. Szegény ember nem nézett ki valami fényesen. Az út kezdett egyre keskenyebb lenni, és már egy ember is igencsak nehezen fértek el, nem hogy hárman, így Glen a falnak támaszkodva egyedül araszolt tovább szépen lassan.
- Most már beszélhetünk, de sietnünk kell, a társatokat mielőbb el kell látni, tartsátok a lépést! –állapította meg a semmiből a szőke ficsúr.
- Nate vagyok, egy olyan világ szülötte, ahol nincs mágia, ellenben fejlett a technológia. Itt az emberek rég békében éltek, a város tudósai már olyan magaslatokba törtek, amiket a szomszédos ország megirigyelt, és támadást indított. Az apám és pár tudós egy időcsapdát vont a város köré, visszarepítve az egész helyet évszázadokkal a múltba, de valami elromlott, nem lett volna szabad az idővel babrálni. A város ott van a múltban, és mégsincs, ott van a jelenünkben, és mégsincs. A lakók többsége létezik is, meg nem is. Az időcsapda tényleg csapda volt... – eeezt kitalálta, vagy komoly? Meg mi a francról hadovál? Ezt aztán jólmegaszondta… Ezután Nate elhallgatott, és átugrott egy nagyobb pocsolyát, én pedig követtem. Ahogy visszanéztem Glen megszólal.
- Ha idáig eljutottam, csak menni fog...-remélem semmi nagyobb baja nincs… csak teher lenne.
- Te tudod…-mondta neki a zöld hajú srác, közben rágyújtott. Csak tudnám minek…
Ezután Glen átugrott, majd Kyou követte őt. Glen kiesett az egyensúlyból, de drága barátjának Kyounak sikerült őt elkapnia. Végül a káposztafejű ugrotta át azt a büdös löttyöt.
- Köszi… -köszönte meg Glen Kyounak
- Bocsánat, hogy ilyen sok gondot okozok... –két választás van. Vagy megbocsátunk neki, vagy kinyírjuk. Mivel nem tudtam milyen kapcsolatban van a másik kettővel, így inkább elnéztem neki a haldoklást főleg, hogy nem én segítek neki.
-Áá dehogy, semmi baj. Igazából mi is hibások vagyunk, mert nem mentünk veled. –mondta barátságosan Kyou... eleve hogy lehetnek ekkora bunkók hogy nem mentek vele?!
- Azért mégse hagyhattunk ott. Ráadásul ki tudja, lehet kelleni fog még a teleportálós tekercs cucc, aztán ha te nem vagy, lehet nem aktivizálódik, és itt ragadunk az isten háta mögött. – Káposztafej kapitánynak igaza volt, lehet hogy tőle is függ a hazajutásunk. Haladtunk tovább a kisebb pihenőnk után, és nem sok gyaloglás után Glen megint „felsírt”
- Szükségem lenne egy kis segítségre...- én aztán oda nem megyek! Rajtam kívül van itt három fiú aki tud segíteni Glennek. Nem fogom magam megerőltetni miatta.
- Nekem meg tiszta ruhákra, egy kiadós fürdésre, borra, békességre, és pénzre... meg egy nőre... –vetette oda szemrehányóan káposztafej. Igazából engem rohadtul nem érdekelt a dolog, szóval inkább be is foghatta volna. A fiúk kinyitották az ajtót, én pedig hátul kullogva bementem rajta. Nem izgatott hol vagyunk, így csak mentem a fiúk után.
- Gyertek, apám már vár minket. –mondta Nate, és egy irányba mutatott amerre elindultunk. Nem mentünk sokat, mikor egy férfi hang megszólalt.
- Üdvözletem, a fiamat Kayt már ismeritek, a nevem Lou. Mit tudtok eddig? –kérdezte tőlünk kíváncsian.
- Nos igazából semmit sem tudunk. A helyzet az, hogy ez az egész történet úgy kezdődött, hogy valami tekercsekhez jutottunk. Röviden annyi, hogy összetalálkoztunk, majd valami furcsa módon eljutottunk ide. Mikor megérkeztünk meg lettünk támadva… Majd ezután találkoztunk a fiával, aki idevezetett. Semmi másról nem tudunk, legalábbis én nem –állította fel a legbeszédesebb társunk a tényeket, miközben én néha csak bólogattam.
- Doheron kiszakadt térből és időből egyaránt a mi világunkban. A ti világotok és a mienk közé kerültünk, és nem tudunk ellene tenni semmit, nem tudunk kijutni a városfalon kívülre. De ti igen… A csapda működött volna, már használtuk, de a ti világotokból valami bezavart. Valami, ami felett nincs hatalmunk, és az embereket sorban átváltoztatta valami... mássá. Úgy hiszem találkoztatok már a fantomokkal. A ti világotokból jönnek, nem ölnek meg, elviszik a lelked és olyanná tesznek téged, mint a megannyi városlakót. Van egy gépem, amivel ki tudlak juttatni titeket a városfalon túlra, hogy ott elpusztítsátok a fantomok forrását. Elnézést, de csak akkor engedhetlek el titeket, ha elvégzitek. Nem vagyok benne biztos, hogy mindenki a segítőkész fajtából származik, de muszáj lesz segítenetek.- majd egy fegyvert vett ki köpenye alól- Kérlek titeket, ne ellenkezzetek, egyetlen lövéssel egy házat is le tudok bontani.
- Én meg egy kiadós fingással érem el ugyan ezt a hatást. –ez azért kicsit fájt, de úgy komolyan…
- Mit is mondhatnék! -~ semmit, mondd hogy semmit… te meg lődd már le!~ Néztem Lout ahogy Glenre szegezi fegyverét- Ha valóban ez igaz, akkor ez ostobaság lenne a részéről, hiszen ez az egész kóceráj a fejünkre esne...- okosan mosolyogva mondta - Máskülönben a mi mágiánkat se becsülje le...de ne aggódjon... – közben kezeit feltette… már csak a fehér zászló hiányzott - Azok az izék majdnem megöltek, sőt maguk mentettek még immáron két ízben is. És bár nem vagyok a barátjuk, a helyzetet nézve az ellenségem ellensége a szövetségesem... Nekem nincs kifogásom, hogy törlesszem a tartózásom... –szép beszéd… de maradtál volna csöndben!
- Én viszont nem tartozom semmivel. – állapította meg Ralf - Segítek, de annak ára van. –én erre csak bólintottam, hogy ugyanez a helyzet.
- Akkor menjetek... Kay majd elkísér titeket a pihenőre. Kaptok ételt és italt és kipihenhetitek magatokat...-na jó, maradok egy kicsit segíteni… remélem itt is van csoki. Majd elkezdtük követni a fiút, és megkaptuk az enni és innivalót, utána pedig pihenni indultunk.
Vissza az elejére Go down
Gildarts Clive
Mesélő
Mesélő
Gildarts Clive


Hozzászólások száma : 162
Aye! Pont : 7
Join date : 2011. Jun. 20.

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára]   Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 17, 2011 11:54 am

Az ajtótokon kopogást hallotok, majd még mielőtt reagálnátok rá, Kay nyit be, és komoly arccal fordul felétek.
- Bocsássatok meg az apámnak, de nagyon szívén viseli a város sorsát, az ő találmánya az időcsapda is, amivel megannyi támadást kivédtünk már, de most valamiért nem működött, és mindenki őt okolja. Nem rossz ember ő, biztosíthatlak benneteket, de minden szavát vegyétek komolyan. Úgy értem, ha azt mondja, ölni fog, ha nem segítetek, akkor fog is. -húzta el végül a száját. - Indulnunk kell, gyertek!
A folyosóra érve tovább mesél, ha kérdezitek. Elmondja, hogy egy Üstökös nevű gép segítségével képesek az embereket a világukból egyszerűen átszippantani, majd akár vissza is tenni őket pontosan oda, ahonnan elhozták őket. Ez lesz a ti sorsotok is, és így kerültetek ide. Kay tanácsokkal lát el titeket, mégpedig, hogy ne nyissátok ki a szemeteket utazás közben, a könyökötöket szorítsátok magatokhoz, sőt, ha lehet, akkor egyetlen végtagotokat se mozdítsátok a törzsetek mellől. Pár perces gyaloglás után visszaértek a fiú apjának szobájához. Belépve a fickón kívül még pár köpenyes van a szobában, valami hatalmas, szekrény méretű gépen ügyködnek.
- Gyertek ide! - int oda a professzor, és egy szürke órát csatol mindenki csuklójára. - Egy órátok van attól kezdve, hogy kilövünk titeket az Üstökössel közvetlenül a városfal mögé. Ha megpróbáljátok levenni, felrobban. Ha lejár az idő, felrobban. Csak én tudom hatástalanítani, ha az idő kevés arra, hogy megoldjátok a dolgot, nyomjátok meg a kék gombot rajta, és azonnal visszaértek ide, a szombámba.

Ahogy a fehér köpenyesek elállnak a gép elől láthatjátok, hogy tucatnyi lyuk van rajta. Helyezzétek be az órás kezeteket! Ahogy működésbe lép a gép, aranyszínű aura vesz titeket körül, és egy olyan villanás kíséretében, amivel idehoztak titeket repülni kezdtek. A vakító fénytől nem láttok semmit, érzitek, hogy pörögtök, és fél percnyi utazás után egy méterrel a föld felett enged el titeket a fény.
Mögöttetek egy hatalmas, város méretű fekete folt terül el, hasonló módon vibrál, mint a fantomok, akiket belül láttatok, ti pedig pontosan egy tábor közepén vagytok, ahol hemzsegnek az emberek. Mindegyik a lecsúszott Naked Mummy sötét klán pecsétjét viseli, és kicsit sem szívlelik azt, hogy odakerültetek. A tábor másik végében egy nagyobb sátor áll, amiből különös, lilás füst száll fel szüntelenül.

Postotok addig tartson, míg eljuttok a sátorig! Az, hogy harcoltok addig, vagy menekültök, rajtatok múlik, mindegyiknek megvan a pozitív oldala a küldetésre nézve, de ne feledjétek, az óra ketyeg! Ha a harc mellett döntötök szépen kidolgozott csatát kérek, mindegyikük mágus, javarészt fekete és elemi erővel bírók. Kay tanácsait párbeszédes formában dolgozzátok ki! Aki az utazás közben kinyitja a szemét, vagy mozgatja a végtagjait utóbbiak zsibbadásával, elmacskásodásával kell számoljon, előbbi pedig káprázni fog, mintha vakuval villantottak volna a szemébe. Közel a vége, hajrá!
Vissza az elejére Go down
Gildarts Clive
Mesélő
Mesélő
Gildarts Clive


Hozzászólások száma : 162
Aye! Pont : 7
Join date : 2011. Jun. 20.

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára]   Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 10:17 am

Mivel igencsak megcsappant az aktivitás, és ilyen közel a végéhez senkit nem akarok kitenni, az, aki legelsőként ír, teljes jogot kap a többi JK mozgatására, csak haladjunk már, emberek!
Vissza az elejére Go down
Glen Ordway
Gealdor
Gealdor



Hozzászólások száma : 142
Aye! Pont : 4
Join date : 2010. Dec. 21.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 4
Jellem:

Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára]   Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 8:15 pm

Mindenki elaludt! Egyedül Glen volt még ébren a szobában. Bár ő is a többiekhez képest kissé későn evett így teli hassal nem volt képes elnyomni őt az állom. De nem is érezte magán, hogy elálmosodott volna. Az elmúlt néhány órában erősen gondolkodott, majd a sebeit nézegetve próbálta elelemezni, hogy mennyire is aktív tud lenni. És bár a sérülései félig begyógyultak, nem igazán ez kötötte le a figyelmét, hanem sokkal kényegesebb ügyek.
~Négy kulcs volt, de mégis öten vagyunk! Ez azt jelentené, hogy tévedtek volna valamiben? ~ gondolta végig a helyzetet, ahogyan a kezével végig simította a haját. ~ ha azt nézzük, hogy Melanie idegi állapota nem igazán jótékony egy ilyen feladat során, ésszerű választás lehet, hogy valaki hasonlót vegyenek be, de miért egy újabb lányt?~ nézett az ágyon fekvő lányra, de csak egy pillanatra. ~Áááá... sok itt az olyan kérdés, melyre nem tudom a választ!Talán ha újra találkozunk az öreggel kipuhatolózom, hogy mit is akarnak jelenteni a szavai és hogy mire is készül igazán, mert amit elmondott, az hagy kivetnivalót magában!~Dőlt oldalra, ahogyan elterült a nagy ágyon. ~ Majd holnap, most fáradt vagyok...~ érte e őt is a fáradtság szele, ahogyan a szemei lassan lecsukódtak.

Halk és apró kis neszekre ébredt, ahogyan lassan és kissé bágyadtan, de kinyitotta a szemét. Lilie arcát vette észre elsőként, ahogyan valamit pakolt. Azt nem tudta kivenni ,hogy mit, de biztosan megvolt rá oka. Álmosan, de annál jobban fájdalmasan kelt fel az ágyból. A felsőjét már korábban levette, hogy a kötésen keresztül a sebbe nyugodtan tudjon szellőzni.
- Mennyit aludtam? -kérdezte a többiektől, akiket a lánytól nem látott, de már ők is felébredve és készülődve ücsörögtek, vagy éppen tették a saját kis dolgaikat.
- Nem tudom, de az biztos, hogy én nem eleget... és NINCS ITT SEMMI ALKOHOL?! - hallotta egyből Ralf-ot, aki még mindig nem változott egy kicsit sem! Az asztalon lévő órára nézett, miközben ásított egy hatalmasat.
- Csak ennyit? -kérdezte álmosan, ahogyan ásított még egyet és lassan felállt az ágyból és felvette a felsőjét.
Abban a pillanatban valaki kopogtatott a az ajtón, de válaszra sem várva belépett. Glen már a kopogtatás után az ajtót nézte, melyen Kay lépett be.
- Bocsássatok meg az apámnak, de nagyon szívén viseli a város sorsát, az ő találmánya az időcsapda is, amivel megannyi támadást kivédtünk már, de most valamiért nem működött, és mindenki őt okolja. Nem rossz ember ő, biztosíthatlak benneteket, de minden szavát vegyétek komolyan. Úgy értem, ha azt mondja, ölni fog, ha nem segítetek, akkor fog is. -húzta el végül a száját. - Indulnunk kell, gyertek!
Glen éppen végzett a ruha felkötésével, ahogyan mindenki lassan elindult kifelé. Ő hagyta el utoljára a szobát, ahogyan becsukva maga mögött az ajtót elindultak a néma és sötét folyósokon.

Hosszú percekig néma csend támadt, ahogyan végül Glen szakította meg azt a némaságot, mely a kis társaságra terült az amúgy is kihalt és néma folyósokon.
- Ha igaz, hogy ez a hely a ti és a mi világunk között ragadt, akkor mégis hogyan voltatok képesek erre? -kérdezte Kay-tól.
- Egy Üstökös nevű gép segítségével melyet az apám talált fel. - kezdett bele. - Ennek a gépnek a segítségével és némi balszerencsével kerültünk ilyen helyzetbe, de ennek köszönhető az is, hogy titeket ide tudtunk hozni és ennek a segítségével juttatunk majd vissza titeket a saját világotokba ha végeztek. - válaszolt Glen kérdésére bő szavúan.
- Érdekes...- gondolta Glen végig a halottakat - És hogyan működik, már ha nem titok?
- Hogy hogyan működik? -kérdezte- Ez a gépezet képes átszippantani egy embert egy másik világból egyfajta lyukon keresztül. Igazán én sem értem, hogy hogyan is működik a gépezett az elméletben, de mivel én is használtam már párszor, nagyon is ismerem a gyakorlati alkalmazásban. - nézett hátra egy pillanatra- De mivel újra utaznotok kell majd, adok néhány tanácsot. Ne nyissátok ki a szemeteket utazás közben, a könyökötöket szorítsátok magatokhoz, sőt, ha lehet, akkor egyetlen végtagotokat se mozdítsátok a törzsetek mellől, láttam néhány csúnya balesetet abból, amit az ilyen tévedések okoztak.
- Akkor nincs valakinél kötél, és kendő? Azt hiszem nekem kelleni fog... Nem tudok megmaradni két másodpercnél tovább mozdulatlanul. - Ralf újabb beszólása, már kezdte fárasztani Glen-t, de csak egy elhalkuló sóhajjal vetette észre magát.

Pillanatokkal később el is érték újra azt a szobát, ahol az öreggel találkoztak és aki, mind kiderült, mindenre képes lett volna, hogy rendbe hozza a hibáját és hogy megvédje az övéit. Glen egy kicsit még azonosulni is tudott volna azzal az alakkal, bár nem lett volna olyan radikális döntések meghozatalára mind tette azt ő.
Odabent azonban nem egyedül várta őket az öreg. Néhány fehér alakos, amolyan tudományos kinéző alak kíséretében igencsak sündörögtek egy nagyobbacska gépezett mellett, ahogyan Kay köhintésére végül az apja is odanézett és igencsak elszántnak tűnt.
- Gyertek ide! - intette oda a professzor őket, és egy szürke órát csatol mindenki csuklójára. - Egy órátok van attól kezdve, hogy kilövünk titeket az Üstökössel közvetlenül a városfal mögé. Ha megpróbáljátok levenni, felrobban. Ha lejár az idő, felrobban. Csak én tudom hatástalanítani, ha az idő kevés arra, hogy megoldjátok a dolgot, nyomjátok meg a kék gombot rajta, és azonnal visszaértek ide, a szobámba.
- Nem lehetne inkább egy kocsmába? Fogadóba? Bárhova, csak ne ide. - kedvetlenedet el Ralf, ahogyan Glen lágyan megfogta a vállát.
- Gondolhatod, hogy addig nem engednek el, míg nem teljesítjük amiért idehoztak.- engedte el a férfi vállát- Így a legjobb az lesz, ha elsőre sikerül, nem? -kérdezte a férfitól.

//Innentől Kyou hozzászólásai olvashatóak Orange színben! //

Ahogyan a fehér ruhás alakok elálltak előlük, Glen végig a kezén lévő kis masinát nézte, de minden egyes pillanatban egyre biztosabb volt abban, hogy az a tárgy, nem egy varászfegyver. Egy pillanatra még piszkálni is kezdte, de Kay keze váratlanul megállította mozdulatában és ahogyan Glen a fiúra nézett, az csak némán megcsóválta a fejét, hogy bizony amit tenni akart a fiatal rúnamágus, az egyáltalán nem jó ötlet. Majd lassan a gépre nézett, ahogyan mindenki egy kicsit tétovázott. De nem sokat. Lassan odaléptek a kép elé, ahogyan az órás kezüket bedugták a kis gépezetbe, majd egy vakító villanás közepette mindent elárasztott az aranyló sugár.
Ugyan olyan vérzés volt, mind amikor idekerültek. Csak lebegtek és forogtak a nagy semmiben, ahogyan Kay tanácsát megfogadva Glen becsukta a szemét és a kezeit a testéhez szorítva remélte, hogy gyorsan véget ér ez az utazás. De hát nem mehet minden simán. Glen kezeinek a nyomása miatt elkezdett fájni a mellkasa. A rajta lévő seb, hát nem éppen jól viselte azt a testhelyzetet, ahogyan csak kicsit engedett a szorításon. És éppen akkor mintha egy örvénye került volna, valami dobott rajta egyetért, ahogyan a keze eltávolodott a testétől és úgy érezte, hogy belenyúlt valamibe. Bár azonnal visszahúzta a kezét, mégis furcsa érzés volt ez a számára. Mintha a testrésze elzsibbadt volna. De az alagút végén, ha látott volna akármit is, biztosan nem a fényt látta volna.
Kizuhantak az átjáróból, ahogyan érezte a hasán valakinek a lábát. Fájdalmasan nézett fel a vékony női lábra, ahogyan Natali kicsit fájdalmasan nézett rá, de amikor észrevette a testhelyzetet, azonnal elvette a lábát a rúnamágus bekötözött hasáról.
- Bocsánat. - mondta félénken, ahogyan szó szerint leugrott Glen-ről.
- Semmi gond!- mosolygott, ahogyan Ralf váratlanul megszólalt.
- Gyerekek, szerintem jobb lenne kussolni, mert azok ott nem tűnnek túl barátságos teremtményeknek.- mondta a pecsétmágus.
Glen a földön guggolva nézte a sötét sátrakat és a jól kivehető város látképét, melyet egy erőtér vett körül és mely úgy pulzált, mind az a szörnyeteg, mely majdnem megölte őt. ~Ez érdekes...~ gondolta, ahogyan körbenézett. Az ellenség túlerőben volt.
- Öööö skacok. Azt vágom én is, hogy ezek sokan és túlerőben vannak. De nézzetek csak oda - mutatok jobbra - Ott az a sátor. Mi lenne, ha azt vennénk célba és nem kifárasztani magunkat ezekkel, a tudom is én mikkel. [/color]- közölte Kyou, ahogyan Glen is az adott sátorra nézett.
- Igazad van! Ezeken átvágni nagyon is veszélyes és kétesélyes lenne de...- nézett körbe még egyszer, ahogyan felmérte a távolságot. - … oda jutni, észrevétlenül lehetetlen! Ez a banda éppen közénk áll és ha túl sokan is vagyunk ahhoz, hogy észrevétlenül oda is tudjunk lopózni... - gondolkodott a terven,, hogy ilyen helyzetben mi is lenne a legjobban kifizetődő, bár hamar megfogalmazódott benne az ötlet. - Nem lesz könnyű eljutni odáig. -nézte a hatalmas sátrat – Az ellenség túlerőben és előnyben is. Bár a miént a meglepetés ereje, az csak akkor jönne ki, ha felváltva több irányból váratlanul tudnánk támadni és a sötétséget kihasználva elhitetni velük, hogy mi vagyunk túlerőben. - nézte a sötét mágusokat, akik mind egy céhbe tartoztak azt látta, a ruhájukon. - De ez kockázatos és az erejük ismerete nélkül, fordítva is elsülhet ez a terv. - nézett fel a sötét égre, ahogyan nyelt egy nagyot. - Jelen pillanatban az a legeslegjobb taktika, hogy valaki elvonja a figyelmüket és olyan helyre csalja őket, hogy a másik csapatnak a lehető legkönnyebb dolga maradjon a célig. - nyelt egy nagyot. - De aki ezt vállalja, az valószínűleg meghal.
- Az van, hogy én vállalnám ezt a csalogatást, de van egy kis baj. Itt harc lesz és már nem azért, de ha jól gondolom a legharcképeseb itt én vagyok. - majd Glen-re nézett- Te szerintem csalogatásra sem vagy a legalkalmasabb mert tíz méter után elkapnának, amilyen állapotban vagy, majd utánunk szaladnának. - majd Natali-ra nézett - Ezzel a sok ruhával kétlem, hogy sokáig bírnál szaladni előlük. Ráadásul egy kislány vagy, ráadásul gyerek. - majd Ralf-ra következett - Ralf testvér... Veled az van, hogy nem harcra születtél, de ahogy elnézem rajtad futni azt tudsz. Ráadásul a beszélőképességed sem utolsó ezért lehet szót tudnál érteni ezekkel a ficsúrokkal. Nem mondom, hogy vállald el de azt igen, hogy a legalkalmasabb te lennél erre. Ha elutasítod akkor én megyek mert Glent és Natalit nem engedem. - közölte határozottan mindenkivel, miközben Glen elmosolyodott.
- Kyou, tudod az van, hogy kapd be. De amúgy, tájékoztatásul közlöm, hogy ha én itt most megmurdálok, akkor számíts rá, hogy az életed végéig kísérteni foglak. ÉS nem leszek túl barátságos. Ha megúszom, akkor pedig te fizeted az egész estét az első kocsmában, amit találunk. - állt fel lassan Ralf, ahogyan megmozgatta az izmait és nekiindult a céljának.
- Sok szerencsét! -hunyta le a szemeit Glen, ahogyan vette egy mély levegőt.- Várunk, ameddig nem látjuk az egész eredményt! - húzta meg magát és várta a jelet és szerencséjére, nem kelet sokat várnia.
-TÁMADNAK! TÁMADNAK! JÖN AZ ELLENFÉL! CSAPATBAN VANNAK, BALRA, HÖLGYEIM ÉS URAIM! KÉREM NE KEGYELMEZZENEK NEKIK! AZ EGYIKÜK SÉRÜLT, ŐT TÁMADJÁTOK! A MÁSIK HARCIMÁGUS, VIGYÁZZATOK VELE! A KISCSAJT HAGYJÁTOK! - hallotta meg váratlanul Ralf kiáltozását, ahogyan kikandikált a domb mögül és tisztán látta, ahogyan mindegyikőjük elindult a hang forrása felé, bár néhányuk a helyé maradt.
- Ez nem teljesen komplett... - mondta Lilli és nem sokat tévedett ezzel kapcsolatban.
- Rendben! -nézte még mindig Glen a kialakult helyzetet – Jobbra, azon sátrak mögött fogunk haladni. - határozta el magát, ahogyan az ő terve volt ez, neki kellett dönteni arról, hogy hogyan is tovább.
A sötétséget kihasználva gyorsan szaladtak a sátrak takarásában a céljuk felé, ahogyan egyik őr sem vett észre őket és az egyre nagyobb felfordulásnak hála az apró neszekre sem kelet figyelmiül. Meg sem hallották őket, ahogyan sikeresen elérve a sátrat, már semmi sem állt közéjük és a végcéljuk közzé.
- MONDOM BALLRA! VAGYIS JOBBRA! AZ ISTENÉRT, NEM ÉN TÁMADOK! HESS! SICC! SIPIRC INNEN, HAGYJATOK! FUJJ, MOCSKOS ELLENSÉG! HESS!- hallotta meg váratlanul Ralf hangját, ahogyan a hang írányába nézett.
- Ez ránk úszítja az egész tábort... Írány befelé!- nem mondta Halkan, de parancsolóan. ODakint csak túl feltünőek voltak.
Vissza az elejére Go down
Kyou Heidan
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kyou Heidan


Hozzászólások száma : 74
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Jun. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt-ott

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára]   Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 1:20 pm

Kopogásra ébredtem meg. Gyorsan felpattantam és körbenéztem. A csapat pakolt és várt, az ajtón pedig épp Kay nyitott be.
- Bocsássatok meg az apámnak, de nagyon szívén viseli a város sorsát, az ő találmánya az időcsapda is, amivel megannyi támadást kivédtünk már, de most valamiért nem működött, és mindenki őt okolja. Nem rossz ember ő, biztosíthatlak benneteket, de minden szavát vegyétek komolyan. Úgy értem, ha azt mondja, ölni fog, ha nem segítetek, akkor fog is. – húzta el száját - Indulnunk kell, gyertek!
Fel is pattantam az ágyból, hátamra csapva táskámat és kézbe véve botomat indultam ki a szobából. Egy hosszú, aránylag sötét és csendes folyosón mentünk, míg egyszer csak Glen megszólalt.
- Ha igaz, hogy ez a hely a ti és a mi világunk között ragadt, akkor mégis hogyan voltatok képesek erre? - kérdezte Kay-tól.
- Egy Üstökös nevű gép segítségével melyet az apám talált fel. - kezdett bele. - Ennek a gépnek a segítségével és némi balszerencsével kerültünk ilyen helyzetbe, de ennek köszönhető az is, hogy titeket ide tudtunk hozni és ennek a segítségével juttatunk majd vissza titeket a saját világotokba ha végeztek. - válaszolt Glen kérdésére a fiú.
- Érdekes... És hogyan működik, már ha nem titok?
- Hogy hogyan működik? – kérdezte - Ez a gépezet képes átszippantani egy embert egy másik világból egyfajta lyukon keresztül. Igazán én sem értem, hogy hogyan is működik a gépezett az elméletben, de mivel én is használtam már párszor, nagyon is ismerem a gyakorlati alkalmazásban. De mivel újra utaznotok kell majd, adok néhány tanácsot. Ne nyissátok ki a szemeteket utazás közben, a könyökötöket szorítsátok magatokhoz, sőt, ha lehet, akkor egyetlen végtagotokat se mozdítsátok a törzsetek mellől, láttam néhány csúnya balesetet abból, amit az ilyen tévedések okoztak.
- Akkor nincs valakinél kötél, és kendő? Azt hiszem nekem kelleni fog... Nem tudok megmaradni két másodpercnél tovább mozdulatlanul. – Ralfnak ebben az esetben csak azzal volt szerencséje, hogy azelőtt pár perccel keltem fel és még nem igazán voltam magamnál. Másképp biztosan nyakon csaptam volna.
A beszélgetés után nem sokkal, visszatértünk abba a szobába, ahol Kay apja és a társai dolgoztak a gépezeten. Ahogy beléptünk Kay köhögött egyet, jelezve apjának, hogy megérkeztünk.
- Gyertek ide! – intett a professzor, majd mikor odamentünk hozzá mindannyiunk kezére egy szürke órát csatolt - Egy órátok van attól kezdve, hogy kilövünk titeket az Üstökössel közvetlenül a városfal mögé. Ha megpróbáljátok levenni, felrobban. Ha lejár az idő, felrobban. Csak én tudom hatástalanítani, ha az idő kevés arra, hogy megoldjátok a dolgot, nyomjátok meg a kék gombot rajta, és azonnal visszaértek ide, a szobámba.
- Nem lehetne inkább egy kocsmába? Fogadóba? Bárhova, csak ne ide. – Glen odament és megfogta a vállát.
- Gondolhatod, hogy addig nem engednek el, míg nem teljesítjük amiért idehoztak. Így a legjobb az lesz, ha elsőre sikerül, nem? - kérdezte Ralftól.
Ezután elkezdtük szemmel vizsgálgatni a gépezetet, legalábbis én. Némi habozás után tettük amit kellett. Odamentünk a géphez, az pedig egy nagy villanással eltűntetett minket. Olyan volt, mint mikor ideérkeztünk. Lebegtünk a semmiségbe. Ahogy Kay mondta, nem mozdultam meg. Valahogy nem voltam rá kíváncsi, hogy mi is történt azokkal akiket Kay említett. Az átjáróból kizuhantunk, ahogy elnéztem társaim is majdnem éppen jöttek ki. Natali egyenesen Glen hasára esett.
- Bocsánat. – mondta félénken, majd felugrott a fiúról.
- Semmi gond!- mondta Glen egy mosollyal az arcán.
- Gyerekek, szerintem jobb lenne kussolni, mert azok ott nem tűnnek túl barátságos teremtményeknek. – szólította fel őket Ralf.
Guggolva néztem a sátrakat meg, hogy mennyi ellenséggel is kell szembenéznünk. Hát őszintén megmondva, sokkal többen voltak. Próbáltam egy instant támadási stratégiát kitalálni, de nem jött össze. Hála az égnek egyszer csak megpillantottam egy nagy sátrat. Vagyis nagyobb volt, minta többi ezért valószínűleg fontosabb is.
- Öööö skacok. Azt vágom én is, hogy ezek sokan és túlerőben vannak. De nézzetek csak oda - mutattam jobbra - Ott az a sátor. Mi lenne, ha azt vennénk célba és nem kifárasztani magunkat ezekkel, a tudom is én mikkel. – közöltem a többiekkel.
- Igazad van! Ezeken átvágni nagyon is veszélyes és kétesélyes lenne de... - nézett körbe Glen - … oda jutni, észrevétlenül lehetetlen! Ez a banda éppen közénk áll és túl sokan is vagyunk ahhoz, hogy észrevétlenül oda is tudjunk lopózni... – kezdett el ismét gondolkodni pár pillanatig - Nem lesz könnyű eljutni odáig. Az ellenség van túlerőben és előnyben is. Bár a miénk a meglepetés ereje, az csak akkor jönne ki, ha felváltva több irányból váratlanul tudnánk támadni és a sötétséget kihasználva elhitetni velük, hogy mi vagyunk túlerőben. – majd tekintett ismét a sötét mágusok felé - De ez kockázatos és az erejük ismerete nélkül, fordítva is elsülhet ez a terv. - nézett fel a sötét égre, ahogyan nyelt egy nagyot. - Jelen pillanatban az a legeslegjobb taktika, hogy valaki elvonja a figyelmüket és olyan helyre csalja őket, hogy a másik csapatnak a lehető legkönnyebb dolga maradjon a célig. – ismét nyelt egyet - De aki ezt vállalja, az valószínűleg meghal. – ebben igaza volt, próbáltam valami másat kitalálni ami biztonságosabb és esélyesebb, de sehogy sem sikerült.
- Az van, hogy én vállalnám ezt a csalogatást, de van egy kis baj. Itt harc lesz és már nem azért, de ha jól gondolom a legharcképesebb itt én vagyok. - majd Glen-re néztem - Te szerintem csalogatásra sem vagy a legalkalmasabb mert tíz méter után elkapnának, amilyen állapotban vagy, majd utánunk szaladnának. - majd Natali-ra néztem - Ezzel a sok ruhával kétlem, hogy sokáig bírnál szaladni előlük. Ráadásul egy kislány vagy, ráadásul gyerek. – mivel már csak Ralf maradt, róla is elmondtam amit akartam - Ralf testvér... Veled az van, hogy nem harcra születtél, de ahogy elnézem rajtad futni azt tudsz. Ráadásul a beszélőképességed sem utolsó ezért lehet szót tudnál érteni ezekkel a ficsúrokkal. Nem mondom, hogy vállald el de azt igen, hogy a legalkalmasabb te lennél erre. Ha elutasítod akkor én megyek mert Glent és Natalit nem engedem.
- Kyou, tudod az van, hogy kapd be. De amúgy, tájékoztatásul közlöm, hogy ha én itt most megmurdálok, akkor számíts rá, hogy az életed végéig kísérteni foglak. És nem leszek túl barátságos. Ha megúszom, akkor pedig te fizeted az egész estét az első kocsmában, amit találunk. – erre felállt a fiú én pedig csak mosolyogtam egyet. Ha tényleg sikerül neki és túléli, akkor tényleg fizetem neki azt a kocsmázást.
- Sok szerencsét! Várunk, ameddig nem látjuk az egész eredményt! – mondta Glen. Hát az eredményre nem kellett sokat várjunk
-TÁMADNAK! TÁMADNAK! JÖN AZ ELLENFÉL! CSAPATBAN VANNAK, BALRA, HÖLGYEIM ÉS URAIM! KÉREM NE KEGYELMEZZENEK NEKIK! AZ EGYIKÜK SÉRÜLT, ŐT TÁMADJÁTOK! A MÁSIK HARCIMÁGUS, VIGYÁZZATOK VELE! A KISCSAJT HAGYJÁTOK! – kiáltotta Ralf. Hát ha most nem akartam volna magunkra vonni a figyelmet odakiabáltam volna neki, hogy „Ralf, tudod az van, hogy kapd be!”
- Ez nem teljesen komplett... - mondta Natali, és ha jól megnézzük igaza is volt.
- Rendben! – szólalt meg Glen - Jobbra, azon sátrak mögött fogunk haladni.
Glen terve bevállt. A sötétben senki sem vett észre minket, ezért eljutottunk végső célunkig, a sátorhoz.
- MONDOM BALLRA! VAGYIS JOBBRA! AZ ISTENÉRT, NEM ÉN TÁMADOK! HESS! SICC! SIPIRC INNEN, HAGYJATOK! FUJJ, MOCSKOS ELLENSÉG! HESS!
- Ez ránk úszítja az egész tábort... Írány befelé! – Glen parancsára be is mentünk.
Vissza az elejére Go down
Ralf Shaw
Gealdor
Gealdor
Ralf Shaw


Hozzászólások száma : 127
Aye! Pont : 109
Join date : 2011. Jun. 18.
Age : 30

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára]   Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 1:27 pm

Miután lehunytam szemem pár pillanat alatt magával is ragadott az álom.

Másnap arra ébredek, hogy az új csaj pakolgat a szobában, ami – véleményem szerint – igencsak elmeháborodottságra utal, legalábbis ilyen kora reggel a normális emberi lények már alszanak, vagy még alszanak, esetleg isznak. Még. Vagy már. Fordulok kettőt az ágyban, de nem sikerül visszaaludnom, így kinyitom a szemem, és morcosan nézek a lányra.
- Van piád? - kérdem röviden, tömören, lényegre törően. Azonban a válasz oly mély csalódottságot okoz, hogy tovább nem is folytatom a beszélgetést, inkább hanyat fekszem, két kezemet a fejem alá támasztva, és csukott szemmel relaxálok. Majd egy cigit is bedobok a számba, de nem gyújtom meg, csak élvezem az illatát, és állagát.
- Mennyit aludtam? – hallom kis idő elteltével. Kinyitom a szám, és érzem, hogy a cigaretta lepottyan mellém az ágyra, mire csalódott sóhaj hagyja el a számat.
- Nem tudom, de az biztos, hogy én nem eleget... és NINCS ITT SEMMI ALKOHOL?!- a végét már kiabálva mondom, sírós hangon, míg az elejével Natali tevékenykedésére utalok. Tényleg nem szeretem, ha korán felébresztenek, és nem engesztelnek ki. Bármilyen értelemben. Közben Glen kérdez valamit, de én inkább alkalmazkodom a csapat többi tagjához – azaz, szarba se veszem. Ahogy tapogatózva megkeresem a cigit, és épp visszatenném a számba, valaki kopog az ajtón, majd mielőtt azt mondhatnám, hogy foglalt, már be is nyit.
- Bocsássatok meg az apámnak, de nagyon szívén viseli a város sorsát, az ő találmánya az időcsapda is, amivel megannyi támadást kivédtünk már, de most valamiért nem működött, és mindenki őt okolja. Nem rossz ember ő, biztosíthatlak benneteket, de minden szavát vegyétek komolyan. Úgy értem, ha azt mondja, ölni fog, ha nem segítetek, akkor fog is. - mondja, bár nem hangzik túl fenyegetően. Ráadásul, ahhoz a gyilkossághoz nekem is lesz egy-két szavam. - Indulnunk kell, gyertek! – szól parancsolóan, mire kelletlenül feltápászkodom az ágyról, és meggyújtom a régóta érlelgetett koporsószeget. Mivel nincsenek cuccaim, nem kell szedelőzködnöm – meglepetésemre a ruháim helyén viszont frissen mosott darabokat találok, ám kétségkívül az enyémek. Boldogan bújok bele, eldobálva a kölcsön kapott darabokat.

Szerencsére dumaferi nem jártatja a pofáját, és épp kiélvezném a majdnem tökéletesen néma csendet, amit csak cipőink halk kopogása szakít meg, amikor a másik szószátyár szólal meg – név szerint Glen.
- Ha igaz, hogy ez a hely a ti és a mi világunk között ragadt, akkor mégis hogyan voltatok képesek erre?- kérdi Kaytől, aki nem rest válaszolni – gondolom az is csoda, hogy eddig nem beszélt.
~Tényleg, mitől vagyok mostanában ilyen szótlan? Talán a környezet teszi? Ez a hely… egy másik világ, ahogy mondták… Talán a hely kisugárzása teszi, vagy csak ilyen a hangulatom? ~
- Egy Üstökös nevű gép segítségével melyet az apám talált fel. Ennek a gépnek a segítségével és némi balszerencsével kerültünk ilyen helyzetbe, de ennek köszönhető az is, hogy titeket ide tudtunk hozni és ennek a segítségével juttatunk majd vissza titeket a saját világotokba, ha végeztek.
~Már ha tényleg sikerülni fog, és működik. Elnézve, hogy hová jutottatok vele, nem vagyok túl bizakodó.~
- Érdekes...- gondolkodik el Glen- legalábbis a hangjából erre következtetek. Aztán ki tudja. - És hogyan működik, már ha nem titok?
- Hogy hogyan működik?
~Ezaz bazdmeg, kérdezz vissza. Mintha nem tudnád, hogy mit kérdezett… Ekkora faszt…~
Ez a gépezet képes átszippantani egy embert egy másik világból egyfajta lyukon keresztül. Igazán én sem értem, hogy hogyan is működik a gépezett az elméletben, de mivel én is használtam már párszor, nagyon is ismerem a gyakorlati alkalmazásban. - nézett hátra egy pillanatra- De mivel újra utaznotok kell majd, adok néhány tanácsot. Ne nyissátok ki a szemeteket utazás közben, a könyökötöket szorítsátok magatokhoz, sőt, ha lehet, akkor egyetlen végtagotokat se mozdítsátok a törzsetek mellől, láttam néhány csúnya balesetet abból, amit az ilyen tévedések okoztak.

- Akkor nincs valakinél kötél, és kendő? Azt hiszem nekem kelleni fog... Nem tudok megmaradni két másodpercnél tovább mozdulatlanul. – szúrom közbe, miközben eldobom a leégett csikket. Lehet, hogy bunkó vendég vagyok, aki mindenhol szemetet hagy, meg koszt, de hát a vendéglátóink se teszik oda magukat.

Hamar elérkezünk a srác apjának szobájába, ahol nem csak a tata vár minket, hanem néhány fehér köpenyes csóka is sürög-forog egy gépezet körül – alighanem a legendás Üstökös, de az is lehet, hogy ez csak egy Hullócsillag…
- Gyertek ide! -parancsolja a csóka. Rohadtul elegem van abból, hogy mindenki csak parancsolgat, kérni senki sem tud. Szívességet teszünk nektek, basszameg! Közben felcsatol a karunkra egy órát, s én elővigyázatosságból a cilice nélküli karomat nyújtom ki. Nem kellenek a kínos kérdések, ráadásul az idő is szorít minket. Már kurvarégóta nem ittam alkoholt…
- Egy órátok van attól kezdve, hogy kilövünk titeket az Üstökössel közvetlenül a városfal mögé. Ha megpróbáljátok levenni, felrobban. Ha lejár az idő, felrobban. Csak én tudom hatástalanítani, ha az idő kevés arra, hogy megoldjátok a dolgot, nyomjátok meg a kék gombot rajta, és azonnal visszaértek ide, a szobámba.
- Nem lehetne inkább egy kocsmába? Fogadóba? Bárhova, csak ne ide. – vetek fel egy jóval értelmesebb, ésszerűbb, és jobb megoldást, azonban Glen lehurrog, és megszorítja a vállam. Kissé kellemetlenül érzem magam, nem szeretem, ha férfiak fogdosnak, de megértem Glent. Kurva jól nézek ki.
- Gondolhatod, hogy addig nem engednek el, míg nem teljesítjük amiért idehoztak. Így a legjobb az lesz, ha elsőre sikerül, nem? – kérdi, és végre elenged. Megkönnyebbülten sóhajtok fel, nem élveztem volna egy hátulról jövő hírtelen nyomást.
A fehér ruhás fickók félreállnak, és odaléphetünk a géphez. Az órát pár pillanatig tanulmányozom, de hamar rájövök, hogy ez bizony nem képes alkohol, illetve nikotin felszolgálására. Itt le is lankad érdeklődésem, és inkább megmozgatom végtagjaim, majd kezemet a zsebembe dugom, s lábaimat összezárom. Utolsó pillanatban még rázok néhányat a testemen, hogy kimozogjam magam az utazás idejére, s pont akkor fejezem be,amikor felvillan a vakító fényesség.
~AZANÁYDÚRISENIT~ – épp idejében csukom be szemeim, és érzem, ahogy lábaim alól eltűnik a talaj. Lassan lebegni kezdek, mintha fordulna is a testem, azonban csukott szemmel nem tudom megállapítani, kinyitni pedig nem merem a látószerveimet. Már nagyon kellemetlen az egész, a lábam rángatózna, a kezem vakaródzna, és a szemem is nehéz csukva tartani, mikor megszűnik az egész, és a helyét fájdalom tölti ki. Ennek igen egyszerű, és ésszerű okai vannak – kurva csúnyán zuhantam a földre. Kinyitom a szemeimet végre, és boldogan nézek körül, kissé meglazítva izmaimat, és végigvakarva karjaimat. Azonban hirtelen visszavetődöm a földre, és a boldogan trécselő fiatal szerelmespárhoz fordulok.
- Gyerekek, szerintem jobb lenne kussolni, mert azok ott nem tűnnek túl barátságos teremtményeknek.- mutatok a tábor felé, ami tele van emberekkel.
- Öööö skacok. Azt vágom én is, hogy ezek sokan és túlerőben vannak. De nézzetek csak oda – mutat Kyou jobbra - Ott az a sátor. Mi lenne, ha azt vennénk célba és nem kifárasztani magunkat ezekkel, a tudom is én mikkel. - veti fel az ötletet Kyou, és ez határozottan jobban tetszik, mint a harc gondolata
- Igazad van! Ezeken átvágni nagyon is veszélyes és kétesélyes lenne de... odajutni, észrevétlenül lehetetlen! Ez a banda éppen közénk áll és ha túl sokan is vagyunk ahhoz, hogy észrevétlenül oda is tudjunk lopózni...- aggodalmaskodik Glen.
~Akkor tereld el a figyelmüket, bazdmeg.
Nem lesz könnyű eljutni odáig. Az ellenség túlerőben és előnyben is. Bár a miént a meglepetés ereje, az csak akkor jönne ki, ha felváltva több irányból váratlanul tudnánk támadni és a sötétséget kihasználva elhitetni velük, hogy mi vagyunk túlerőben. De ez kockázatos és az erejük ismerete nélkül, fordítva is elsülhet ez a terv. Jelen pillanatban az a legeslegjobb taktika, hogy valaki elvonja a figyelmüket és olyan helyre csalja őket, hogy a másik csapatnak a lehető legkönnyebb dolga maradjon a célig. -De aki ezt vállalja, az valószínűleg meghal.
~Nah, akkor hajrá, koma! A te haláloddal veszítene a legtöbbet a világ. Nameg a csapat. Úgyis használhatatlan vagy.~
- Az van, hogy én vállalnám ezt a csalogatást, de van egy kis baj. Itt harc lesz és már nem azért, de ha jól gondolom a legharcképesebb itt én vagyok. Te szerintem csalogatásra sem vagy a legalkalmasabb, mert tíz méter után elkapnának, amilyen állapotban vagy, majd utánunk szaladnának. Ezzel a sok ruhával kétlem, hogy sokáig bírnál szaladni előlük. Ráadásul egy kislány vagy, ráadásul gyerek. – ezután rám néz, ami nagyon nem tetszik. Nagyon, nagyon nem.
- Ralf testvér... Veled az van, hogy nem harcra születtél, de ahogy elnézek rajtad futni azt tudsz. Ráadásul a beszélőképességed sem utolsó ezért lehet szót tudnál érteni ezekkel a ficsúrokkal. Nem mondom, hogy vállald el de azt igen, hogy a legalkalmasabb te lennél erre. Ha elutasítod akkor én megyek mert Glent és Natalit nem engedem. –
~Téged is csak azért szült meg anyád, mert a gondolatától is rosszul volt, hogy a méhében tartózkodsz. De ezt még visszakapod…~
- Kyou, tudod az van, hogy kapd be. De amúgy, tájékoztatásul közlöm, hogy ha én itt most megmurdálok, akkor számíts rá, hogy az életed végéig kísérteni foglak. ÉS nem leszek túl barátságos. Ha megúszom, akkor pedig te fizeted az egész estét az első kocsmában, amit találunk. – mondom, és felállok, hogy át tudjam mozgatni a végtagjaimat, és kicsit fellazítsam izmaim. Ezután szó nélkül elindulok, otthagyva a többieket, lassan, de határozottan, mint egy Hős. Elképzelek egy halk dallamot, és azt, hogy történetemet zengeni fogják a kocsmákban. Talán még szobrot is állítanak nekem. Időközben kiérek a táborból, és annak szélén állok, egyedül, cserben hagyva, és magányosan. Ahogy megszívom a tüdőmet, valószínűleg az utolsó levegőmmel, a társaimra gondolok, és az önfeláldozásra, amit tettem.
-TÁMADNAK! TÁMADNAK! JÖN AZ ELLENFÉL! CSAPATBAN VANNAK, BALRA, HÖLGYEIM ÉS URAIM! KÉREM NE KEGYELMEZZENEK NEKIK! AZ EGYIKÜK SÉRÜLT, ŐT TÁMADJÁTOK! A MÁSIK HARCIMÁGUS, VIGYÁZZATOK VELE! A KISCSAJT HAGYJÁTOK! – ordítom el magam, amikor elég távol vagyok a többiektől. A Hős szerepe valahogy nem illik rám. Azonban tervem visszafelé sül el, és a táborlakók nem arra indulnak, amerre küldeni akarom őket. A kurva életbe!
- MONDOM BALLRA! VAGYIS JOBBRA! AZ ISTENÉRT, NEM ÉN TÁMADOK! HESS! SICC! SIPIRC INNEN, HAGYJATOK! FUJJ, MOCSKOS ELLENSÉG! HESS! – pánikolok, miközben felém tartanak a rohadékok. Levetem magam a magas fűbe, és lassan kezdek kúszni a földön, kis taktikát alkalmazva. Azaz, arra megyek, amerre küldeni akartam őket. A terv bejön, mert ahogy üldözőim legyező alakzatban szétválnak, inkább a másik irányt kutatják többen. Szerencsére sötét van, és a tábor szélén nincsenek fényforrások, csak a félhomály, így a keresőknek igencsak nehéz dolguk akad. Mikor elég távol vagyok, lélekszakadva kezdek futni, majd hirtelen fordulok egyet, és berohanok a szinte teljesen kiürült táborba, ahol gond nélkül futok végig, s megállok a sátor előtt, amibe már bementek társaim. Lassan, halkan húzom oldalra a sátor előlapját, és lépek be észrevétlenül.


Vissza az elejére Go down
http://www.behind.hu
Natali Lilie
Gealdor
Gealdor
Natali Lilie


Hozzászólások száma : 72
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Apr. 05.

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára]   Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 2:34 pm

Mikor felkeltem, még mindenki aludt. Elkezdtem pakolgatni össze- vissza mert unatkoztam, aztán Ralf is felébredt, majd nyúzott fejjel odaszólt hozzám.
- Van piád? -pia? Atyám! Ez egy alkoholista...
- Nincs. -válaszoltam az amúgy is hülye kérdésre. Most komolyan... úgy nézek ki mint aki mindig iszik vagy mi a fene? Na, mindegy. Eközben tagunk elővett egy cigit, de nem gyújtotta meg. Közben egy darabig még folytattam a pakolgatást, és kifényesítettem a kardomat, mikor hallom hogy Glen is megszólal.
- Mennyit aludtam? -kérdezte fáradt hangon. Számolni kellett volna hogy ennyit aludt, hogy ilyen hülye kérdésekre is tudjunk válaszolni?
- Nem tudom, de az biztos, hogy én nem eleget... és NINCS ITT SEMMI ALKOHOL?! -fakadt ki Ralf, akinek alkohol hiánya már beteges volt.
- Csak ennyit? -kérdezve ásítozva Glen, közben öltözésbe kezdett mikor kopogtattak, mire már Kyou is nagy nehezen feleszmélt.
- Bocsássatok meg az apámnak, de nagyon szívén viseli a város sorsát, az ő találmánya az időcsapda is, amivel megannyi támadást kivédtünk már, de most valamiért nem működött, és mindenki őt okolja. Nem rossz ember ő, biztosíthatlak benneteket, de minden szavát vegyétek komolyan. Úgy értem, ha azt mondja, ölni fog, ha nem segítetek, akkor fog is. Indulnunk kell, gyertek! -szóval segítünk avagy tényleg meghalunk, megyünk avagy meghalunk. Akkor menjünk inkább. És ahogy néztem a többiek is ezt választották.
- Ha igaz, hogy ez a hely a ti és a mi világunk között ragadt, akkor mégis hogyan voltatok képesek erre? -kérdezte Glen.
- Egy Üstökös nevű gép segítségével melyet az apám talált fel. Ennek a gépnek a segítségével és némi balszerencsével kerültünk ilyen helyzetbe, de ennek köszönhető az is, hogy titeket ide tudtunk hozni és ennek a segítségével juttatunk majd vissza titeket a saját világotokba ha végeztek. -szóval a hazajutás is lehetséges... ez egy jó dolog.
- Érdekes... És hogyan működik, már ha nem titok? -érdeklődött tovább a sérült tagunk.
- Hogy hogyan működik? – kérdezett vissza Kay. - Ez a gépezet képes átszippantani egy embert egy másik világból egyfajta lyukon keresztül. Igazán én sem értem, hogy hogyan is működik a gépezett az elméletben, de mivel én is használtam már párszor, nagyon is ismerem a gyakorlati alkalmazásban. De mivel újra utaznotok kell majd, adok néhány tanácsot. Ne nyissátok ki a szemeteket utazás közben, a könyökötöket szorítsátok magatokhoz, sőt, ha lehet, akkor egyetlen végtagotokat se mozdítsátok a törzsetek mellől, láttam néhány csúnya balesetet abból, amit az ilyen tévedések okoztak.
- Akkor nincs valakinél kötél, és kendő? Azt hiszem nekem kelleni fog... Nem tudok megmaradni két másodpercnél tovább mozdulatlanul. - a száját nem lett volna rossz ötlet bekötözni, és akkor se beszélni se inni nem tudna. Hogy ki lenne akadva!
Mentünk szépen tovább a folyosón addig a szobáig, ahol a drága papa meg a többiek dolgoztak azon az izén. Ahogy odaértünk Kay feltűnően köhögött egyet.
- Gyertek ide! – hívott oda magához a professzor, és mindannyian kaptunk egy szürke órát - Egy órátok van attól kezdve, hogy kilövünk titeket az Üstökössel közvetlenül a városfal mögé. Ha megpróbáljátok levenni, felrobban. Ha lejár az idő, felrobban. Csak én tudom hatástalanítani, ha az idő kevés arra, hogy megoldjátok a dolgot, nyomjátok meg a kék gombot rajta, és azonnal visszaértek ide, a szobámba.
- Nem lehetne inkább egy kocsmába? Fogadóba? Bárhova, csak ne ide. -Kocsma. Egyből kocsma. Glen odament, és megfogta Ralf vállát, és tök komolyra véve a figurát magyarázott neki.
- Gondolhatod, hogy addig nem engednek el, míg nem teljesítjük amiért idehoztak. Így a legjobb az lesz, ha elsőre sikerül, nem? - igaza volt, de a kocsma azért nekem is jobban tetszett volna érkezési helynek mint ez a büdös kis labor. Néhány másodperc múlva odamentünk a gépezethez, amibe beleraktuk órás kezünket, és egy villanás után odébb is rakott bennünket. Út közben gondolkoztam azon, hogy mi lenne, hogyha kinyújtanám a kezem, de nem mertem vállalni a kockázatot, ugyanis ha nem tudnám többé használni a kezem abba belehalnék. Ahogy megérkeztünk valahogy éreztem, hogy a lábam rossza van. Konkrétan Glen sebére sikerült ráesnem.
- Bocsánat. -mondtam majd vettem le gyorsan a lábam a hasáról.
- Semmi gond. - kedves embernek tűnt Glen, csak túl sokat beszélt.
- Gyerekek, szerintem jobb lenne kussolni, mert azok ott nem tűnnek túl barátságos teremtményeknek. - felnéztem én is, hogy mi az ami ennyire nem tetszik Ralfnak. Egy kisebb tömeggel álltunk szemben, és valahogy az volt az érzésem, hogy nem fogadnának minket túl szívélyesen.
- Öööö skacok. Azt vágom én is, hogy ezek sokan és túlerőben vannak. De nézzetek csak oda - mutatott a legnagyobb sátorra. - Ott az a sátor. Mi lenne, ha azt vennénk célba és nem kifárasztani magunkat ezekkel, a tudom is én mikkel. -nem is volt rossz ötlet, bár ki tudja, hogy mennyi ott az ellenség.
- Igazad van! Ezeken átvágni nagyon is veszélyes és kétesélyes lenne de... - vette szemügyre Glen az ellenséget. - … oda jutni, észrevétlenül lehetetlen! Ez a banda éppen közénk áll és túl sokan is vagyunk ahhoz, hogy észrevétlenül oda is tudjunk lopózni... – egy kicsit elhallgatott, gondolom a stratégiát akarta kidolgozni - Nem lesz könnyű eljutni odáig. Az ellenség van túlerőben és előnyben is. Bár a miénk a meglepetés ereje, az csak akkor jönne ki, ha felváltva több irányból váratlanul tudnánk támadni és a sötétséget kihasználva elhitetni velük, hogy mi vagyunk túlerőben. De ez kockázatos és az erejük ismerete nélkül, fordítva is elsülhet ez a terv. Jelen pillanatban az a legeslegjobb taktika, hogy valaki elvonja a figyelmüket és olyan helyre csalja őket, hogy a másik csapatnak a lehető legkönnyebb dolga maradjon a célig. – majd yelt egy nagyot - De aki ezt vállalja, az valószínűleg meghal. - hujj de jó! Valaki így-is úgy-is meghal. És ha itt a nemi megkülönböztetés lép érvénybe, az én leszek.
- Az van, hogy én vállalnám ezt a csalogatást, de van egy kis baj. Itt harc lesz és már nem azért, de ha jól gondolom a legharcképesebb itt én vagyok. - meg én persze, de hagyjon ám ki. - Te szerintem csalogatásra sem vagy a legalkalmasabb mert tíz méter után elkapnának, amilyen állapotban vagy, majd utánunk szaladnának. - hát igen, ez szívás lenne, ha Glent küldenénk. Az hogy meghalna nem érdekes, a lényeg, hogy utánunk jönnének. - Ezzel a sok ruhával kétlem, hogy sokáig bírnál szaladni előlük. Ráadásul egy kislány vagy, ráadásul gyerek. – Gyerek? Kislány? Agyonvágom de komolyan! Nem mintha baj lenne, hogy nem én megyek, de akkor is! Nem is vagyok olyan kicsi! - Ralf testvér... Veled az van, hogy nem harcra születtél, de ahogy elnézem rajtad futni azt tudsz. Ráadásul a beszélőképességed sem utolsó ezért lehet szót tudnál érteni ezekkel a ficsúrokkal. Nem mondom, hogy vállald el de azt igen, hogy a legalkalmasabb te lennél erre. Ha elutasítod akkor én megyek mert Glent és Natalit nem engedem. - hmm... Ralf mondjuk amúgy is meghalna a piája nélkül.
- Kyou, tudod az van, hogy kapd be. De amúgy, tájékoztatásul közlöm, hogy ha én itt most megmurdálok, akkor számíts rá, hogy az életed végéig kísérteni foglak. És nem leszek túl barátságos. Ha megúszom, akkor pedig te fizeted az egész estét az első kocsmában, amit találunk. - Kyou megszívja akármit legyen a vége. Nem tudom mennyit tud inni Ralf, de ekkora elvonási tünetek mellett, Kyounak gatyája sem marad, nem hogy pénze mondjuk... kajára!
- Sok szerencsét! Várunk, ameddig nem látjuk az egész eredményt! -mondta Glen Ralfnak, aki lassan el is indult a halálba.
-TÁMADNAK! TÁMADNAK! JÖN AZ ELLENFÉL! CSAPATBAN VANNAK, BALRA, HÖLGYEIM ÉS URAIM! KÉREM NE KEGYELMEZZENEK NEKIK! AZ EGYIKÜK SÉRÜLT, ŐT TÁMADJÁTOK! A MÁSIK HARCIMÁGUS, VIGYÁZZATOK VELE! A KISCSAJT HAGYJÁTOK! - Uram isten! És mi ezt küldtük ki... Kyout idézve "szót tudnál érteni ezekkel a ficsúrokkal.", de nem jöhet be szerintem. Bár a kiscsajt hagyják... ha hallgatnak rá még túl is élem!
- Ez nem teljesen komplett... -mondtam ki végre, amit gondoltam úgy az egész nap során.
- Rendben! Jobbra, azon sátrak mögött fogunk haladni. -ez a terv be is vált, elértünk a nagy sátorig, már csak egy bökkenő maradt. Az az idióta!
- MONDOM BALLRA! VAGYIS JOBBRA! AZ ISTENÉRT, NEM ÉN TÁMADOK! HESS! SICC! SIPIRC INNEN, HAGYJATOK! FUJJ, MOCSKOS ELLENSÉG! HESS! -halhattuk Ralf üvöltözését. Elgondolkoztam közben mit csinálhat. Fut előlük és kiabál hátra? De kár hogy nem láthatom!
- Ez ránk úszítja az egész tábort... Írány befelé! -mi meg nem tétovázva be is mentünk.
Vissza az elejére Go down
Gildarts Clive
Mesélő
Mesélő
Gildarts Clive


Hozzászólások száma : 162
Aye! Pont : 7
Join date : 2011. Jun. 20.

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára]   Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 01, 2011 10:24 am

A sátorba érve különös látvány tárulhat elétek, hiszen a közepén egy hatalmas, dohogó gép ontja magából a füstöt, amit az imént láthattatok. Felépítése meglehetősen hasonlít az üstökösre, leszámítva azt, hogy téglanagyságú lakrimákkal van körülrakva, és mindegyik egy-egy kábellel van a gépre kötve. A gép város felé mutató része olyan, mintha egy antenna lenne, és alig hallható hangon zúg.
Érkezésetek meglepetést vált ki a bent lévőkből, egy, a városban látott tudósokra hasonlító fickó, és két elemi mágus (az elem rátok van bízva) áll veletek szemben. A tudós ugyanolyan köpenyt visel ugyanolyan emblémával, mint az Üstökös mellett lévők, úgyhogy szinte biztosak lehettek benne, hogy, közéjük tartozik. Vagy legalábbis tartozott.
- Elfogni őket! Élve! - utasítja a két mágust, akik azonnal nektek is esik.
Vegyétek fel a harcot velük, közel ugyanolyan erősek mint ti, úgyhogy nem fogtok egyhamar elbírni velük, és mivel rohantatok, kisvártatva megneszelik, hogy Ralf csak elterelés, megérkezik további nyolc, 150 VE-vel bíró mágus is, ők is arra várnak, hogy helyre tegyétek őket.

Ralf, menekülés közben furcsa kiáltásokra lehetsz figyelmes.
- A távirányító felé megy! A távirányító felé megy!
- Ne engedjétek oda!
Érdekesnek találhatod a dolgot, jobb lesz, ha utánanézel ennek a távirányítónak, az egyik sátorban meg is találod. Egy hatalmas, oszlop méretű fekte doboz, egyetlen nagy, piros gombbal a közepén. Ha megnyomod, a mágusok megállnak, egy emberként néznek az eltorzult városra a közelben, ami szinte azonnal, villámgyorsan, de folyamatosan kezd kirajzolódni, mintha egy képet festenének elétek. A város átkerül ebbe a világba.
Rövidesen gépzúgást hangzik fel a városból, és üstökösszerű sugarak indulnak meg a tábor felé. Egyenruhába öltözött, pisztollyal és tomfával felszerelt fickók érkeznek, élükön Kay-el és az apjával. Segítenek elintézni a mágusokat, a tudóst pedig bilincsbe verve Kay apjához viszik.

Postotok addig tartson, míg mindannyian odaértek Kay apjához! A mágusok elemi és fekete mágiája rátok van bízva. Utolsó előtti kör, jó munkát!

/És bocs, hogy sokáig tartott, közbejött ez-az./
Vissza az elejére Go down
Ralf Shaw
Gealdor
Gealdor
Ralf Shaw


Hozzászólások száma : 127
Aye! Pont : 109
Join date : 2011. Jun. 18.
Age : 30

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára]   Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 04, 2011 1:16 am

Ahogy elhúzom a sátor fedőlapját, meglepve tapasztalom, hogy ez mégse az, ahol társaim gyülekeznek. Idebent rend van, és tisztaság, ami elég meglepő egy ilyen népség lakta táborban. Szépen elhelyezett párnák, és szőnyegek, középen egy vízipipa található, s elég erős a csábítás, hogy itt maradjak inkább, kényelemben, vízipipázgatva. De megrázom a fejem, hiszen ez nem az én világom, nem az én helyem.
~Nincs idő ilyenekre Ralf! Dolgod van, úgyhogy hess, csináld amit kell!~ – gondolom, és lassan kislisszolok a sátorból. Abban a biztos tudatban, hogy üldözőimet sikeresen leráztam, nyugodt léptekkel „tolatok”, azonban hirtelen egy hangot sodor felém a szél.
-Ott van! Ramenthum sátránál! meglepődve fordulok meg, mire a dühödt csőcselékkel nézek farkasszemet. Hangosan nyelek egyet, kikerekedett szemekkel, és ledermedt pofával. Hát, nem erre számítottam, az biztos. Ráadásul ha ezek itt belelovalják magukat a lincselésbe, akkor az nekem durván fájni fog. Jobb lenne nem megvárni, hogy ők kezdeményezzenek. Éppen ezért, miközben még mindig azzal a fejjel nézem őket, lassan, óvatosan megemelem a bal lábam. Kicsit odébb teszem le, még mindig merev testtartással, majd megemelem a balt is, és ezt már sietve indítom útjának. Ezzel elkezdődik a futásom, ami sajnos csak pár pillanatnyi, talán egy, két másodperc előnyt jelent, mielőtt a csőcselék is észbe kapna.
- Ne hagyjátok elfutni!
- Kapjátok el a rohadékot!
- A haját ne bántsátok! Magamnak akarom, parókának!
Ilyen, és ehhez hasonló kiáltások motiválnak életem leggyorsabb futására.
~Hol egy kibaszott közjegyző?! Országos csúcsokat döntögetek itt hobbiszinten, erre nem jegyzi le senki?! ~- morfondírozok az életemért való futás közepette. Ahogy hirtelen bevágok az egyik sátor mellett balra, ismét ordibálni kezdenek a motivátorok.
- A távirányító felé megy!
- Ne engedjétek oda!
- A haját ne bántsátok! Magamnak akarom, parókának!
~Távirányító? Az meg mi a fasz? Talán irányítani tudom ezeket a köcsögöket messziről?! ZSíííííR!- mondanom se kell, egyből a féltett irányba korrigálom mozgásom pályáját. De előtte meg kell oldanom egy problémát, amit a csőcselék jelent. A sátrak közt kezdek szlalomozni, mindig a legváratlanabb irányba manőverezve, gyakran el-eltűnve ellenségeim elől, ezzel megbontva soraikat. Több csoportra kell oszlaniuk, ha keresni akarnak, ami igencsak előnyös számomra.
- A haját ne bántsátok! Magamnak akarom, parókának!
~Mondtad már bazdmeg, hogy kurva szép a hajam, köszönöm dicséreted, de kussoljál már el!~ – gondolom, amikor sokadszorra hallom ezt a hajfétisben szenvedő nyomorultat. Épp az egyik sátorban lapulok, a párnák mögé bújva, és azt várva, hogy elhaljanak a körülöttem hallatszódó léptek zajai. Mikor síri csönd telepedik a környékre, lassan feltápászkodom, és óvatosan, alaposan körülszemlélve dugom ki fejem a sátorból. Mikor nyugtázom, hogy tiszta a terep, gyors, de mégis halk léptekkel osonok tovább a távirányító felé, bár mostanra biztos, hogy őröket állítottak elé.

Hát mégsem, ehhez túl hülyék a kempingtábor tagjai. Ott áll előttem a sátor, üresen, elhagyatottan, miközben a távolban hallatszódik csak kiabálásuk. Persze lehet, hogy ez csapda, ezért alaposan körültekintve, és mindenre felkészülve lopakodom a célom felé. Ahogy belépek a full üres sátorba, hamar felmérem annak tartalmát – bár, ez nem nehéz, tekintve, hogy nem tartalmaz semmit, kivéve, egy oszlopszerű állványt. Az egész fekete, a tetején egy nagy, piros gombbal, ami szinte hívogat. Nem bírom megállni, egyetlen gyors, határozott lépéssel ott termek, és erőset csapva a felületére nyomom meg a gépezetet. Hát, nem történik semmi. Még kétszer benyomom, de a drámai hatás, amit vártam, elmarad. Nincs szélvihar, tornádó, vagy nem várt hatalom, amit érezhetnék. Csalódottan rúgok a gépezetbe, és kilépek a sátorból.
Nos, mégis jó volt az a gomb! Ahogy elnézek a távolba, a város felé, meglepve tapasztalom, hogy már nem azokat az elmosódott, groteszk mintázatú épületeket sorakoztatja fel, amiket szinte már megszoktam, hanem fokozatosan, villámgyorsan simulnak ki, rendeződnek vonásai. Alighanem sikeresen visszakerült a világunkba.
~Küldetés teljesítve, basszameg! Ismét Ralf Shaw a nap hőse! Háromszoros hipp-hipp hurrá! HIPP! HIPP! HURRÁ! HIPP! HIPP! HURRÁ! HIPP! HIPP! HURRÁ!~
Öntömjénezésem azonban abbamarad, amikor egy vészjósló gépzúgást hallok a város irányából, és óriási, üstökös szerű fénycsóvák jelennek meg, és indulnak el felénk. Ezek után egyenruhás férfiak érkeznek, élükön a flúgos öreggel, és szépen irtani kezdik a mágusokat. Ahogy körbenézek, látom, hogy Glenék és besegítenek a harcba, én pedig mint aki jól végezte dolgát csapom félre a sátor fedőlapját, hogy megtaláljanak ha vége a rendbontásnak, majd a gomb állványának támasztva hátam rágyújtok egy cigarettára, és behunyom szemem. Végül is, én vagyok a nap hőse, kijár nekem a nyugalom, és békesség.

Vissza az elejére Go down
http://www.behind.hu
Glen Ordway
Gealdor
Gealdor



Hozzászólások száma : 142
Aye! Pont : 4
Join date : 2010. Dec. 21.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 4
Jellem:

Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára]   Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 19, 2011 5:56 pm

Nagy nehezen végre célba ért a csapat. Ott voltak a sátornál és csak pár lépésre volt szükség a sikerhez. De Ralf-nak hála, hamarosan nem csak a belső meglepetéssel kellett szembenéznie a társaságnak, pedig az is bőven elég lett volna. Hiszen ahogyan beléptek a sátorba és csupán egy pillanat erejéig ugyan, de sikeresen megnézhették a gépet, Glen-nek az az érzése támadt, hogy ez még nem itt ért véget.
A kicsinek egyáltalán nem mondható készülék, nagyban hasonlított arra, amellyel ide tudtak jönni, bár a kialakításában, mintha erősebb lett volna, talán ennek volt köszönhető, hogy képes volt megakadályozni a városban elhelyezett készülék hatását. És mivel voltak oly kedvesek lenni a jelenlévők, hogy nem menekültek és nem is szándékoztak, sőt még el sem bújtak, egyből érthet lett, hogy egy másik világból érkezett technológia, hogyan lehet jelen ebben a világban is.
Egy ugyanolyan kinézetű, fehér ruhás tudós nézett Glen-re és a társaira. Még arra sem vette a fáradságot, hogy a kabátján lévő fúra jelet levegye, vagy kicserélje. De az igazat megvallva nem is ő okozta a nagyobb dongott, hanem az a két mágus, aki mellett volt. Egy idősebb és tapasztaltabb alak, szőke hajjal és furcsa ruházattal, míg a mellett lévő fiatalabb férfi ugyan fekete hosszú hajzuhataggal nézett a jelenlevőkre, de a ruházata megegyezett a mellette lévővel. Mind a ketten fekete csizmát és kék csíkos nadrágot viseltek mely éppen nem volt bő, se feszülős sem. Felül csak egy egyszerű fekete pólót és rajta egy köpenyt, mely egészen a lábukig ért és ezen kívül mind a ketten ugyanannak a céhnek a szimbólumát viselték.
- Elfogni őket! Élve! - kiáltotta a tudós, ideges és kissé, mintha kétségbeesetten is, hiszen arra már rájött, hogy ha idáig eljutott az ellenség, akkor nagyon is nagy gondban van.
Rendben! - mosolygott az idősebbik, bár a magabiztossága biztosra vehetően nem csak azért volt, mert alábecsülte volna az ellenségeit, hanem mert nagyon is bízzon magában.
- Hagyja rám mester... - de a mellette lévő fiatalabb fiú, már sokkal inkább elbizakodottabb volt és bizonyítani akart egy igazi mágus ellen. - … egy pillanat alatt elintézem ezeket a selejteket. -sőt, inkább túltengett benne a magabiztosság.
- Kyou , a fiatalabbik a tiéd... - nézett a mellette lévő fegyvermágusra, akinek nagyon nem tetszett azaz ötlet, hogy a sérült társára hagyja a valószínűsíthetően erősebb alakot. - … Natali te marad hátul és ha lehetséges ne avatkozz közbe...- nézett hátra a lányra, aki mérgesen kapta fel a fejét és nézett Glen-re.
- Persze és engedjem, hogy ti harcoljatok! Azt már nem...- de Glen félbeszakította, méghozzá határozottan.
- Te hülye...- mosolygott rá Glen barátságosan. - … nem azért nem akarom, hogy velünk küzd mert gyenge lennél, hanem mert előbb utóbb rájönnek majd a kintiek, hogy Ralf csak egy elterelés volt és nem telik el sok idő, hogy meg is találjanak minket! - nézett vissza az ellenfeleire- Nem akarom, hogy bekerítsenek, így a te feladatod lesz, hogy védd a hátunkat. Bízok benne, hogy képes leszel rá...- mosolygott rá utoljára, ahogyan szembefordult végre a két, addig türelmesen várakozó ellenfelére. -Készen állsz ugye? -kérdezte a fegyvermágustól, akinek a kezében már egy ideje ott szorongatta a fegyverét.
- Hát persze! -mondta Kyou is határozottan.
- Bocsánat, hogy megvárakoztatunk titeket...- nézett Glen a két ellenfelére még mindig, ahogyan a mester is elmosolyodott.
- Semmi gond, megéri várni egy méltó ellenfélre...- készült fel egy furcsa beállással.
- Ha... csak nehogy túlbecsüljünk titeket! - nevette el magát a fiatalabb, ahogyan egyből nekiugrott Kyounak, de Glen-nek nem volt ideje arra, hogy az ő harcukra koncentráljon. Hiszen a fiú mesterre őt sem hagyta nyugodtan és egyből kiderült, mind neki, mind Kyou-nak, hogy mindketten jég mágiát használnak.

A levegőben egy pillanat alatt jelent meg három darab jégdárda, csupán a levegőben lévő vízpárából, ahogyan a megalkotásukkor már úgy tervezte a férfi, hogy nem közelharcra fogja alkalmazni őket. És ez így is volt. Mind a három dárda, egyszerre közeledett Glen felé, villámgyorsan szelve át a levegőt, de Glen alig tudott időben reagálni rá. És ez nem amiatt volt, mert lassú lett volna. Épphogy megmozdult, a fájdalom belehasított a hasába és az ennek köszönhető pillanatnyi bénultság, majdnem végzetes volt a számára. Lehajolt a földre, szinte négykézlábra ugorva, hogy a dárdák a feje fölött zúgjanak el, de mind mondtam lassú volt. Az egyik dárda végigszántotta a vállát, még ha felszínesen is. ~Ez közel volt...~ gondolta, de nem tudta követni a férfi mozgását. Csak a látóterében megjelenő lábat látta, ahogyan telibe kapta az arcát és kirepült a sátorból.
- Intézd el gyorsan őket, a fehér hajú az enyém!- ugrott ki a sátor oldalán keletkezett lyukon át a szabadba és őt és Glen-t is elnyelte a társai elől a sötétség.
Glen fájdalmasan tápászkodott fel a földről, ahogyan újra hallotta azt az embert. Vagyis inkább hallotta? Inkább olyan érzés volt, mintha a gondolatai szórakoztak volna vele. Olyan mondatok, melyekre nem is gondolt és melyekre ha akart volna, akkor válaszolhatott is, bár hogy választ kapott-e volna rájuk, az a lehető legjobb kérdés. ~Így megfogsz halni...~ hallotta a gondolataiban ~Legyen! Újra felvillantom ellőtted ami benne lakozik, de készülj fel, mert legközelebb már fogok segíteni....~ hallotta a férfi lépteit is, ahogyan már alig öt méterre lehetett tőle és mondott valamit.
- … csalódás... mutass valamit, különben meghalsz!- hallotta a szavait, ahogyan nem nézett rá. - Akkor legyen! - bár nem látta, tisztán érezte, ahogyan a férfi felemelte a kezeit. - Ice Maker: Hammer! - csapott volna le, de ezzútal nem úgy történt minden ahogyan azt ő akarta.
A jégből készült kalapács hatalmas robajjal robbant apró kis darabokra, ahogyan még egy pillanatig még lehetett látni az Amaterasu pecsét utolsó kis jeleit. A férfi egy fél lépést tett csak hátra, ahogyan a szeme láttára Glen úgy állt fel a földről, mintha semmi baja sem lenne. És az ellensége nem akart hinni a szemének. A keze lassan elkezdett remegni a félelemtől. A szemei tágra nyíltak, ahogyan szembenézett az őt néző Glen-nel.
- Ki vagy te? -kérdezte a rúnamágustól, ahogyan még egy lépést tett hátra, de a remegése abbamaradt. - Nem mindegy ez, gyere kölyök! Adj bele mindent! - csapta össze a kezeit, ahogyan a jég megelevenedett a rúnamágus körül. - Ice Make: Prison! -hangzott el a varászlat neve, ahogyan a csapda bezárult a mágus körül. ~Egy jégből készült börtön? ~ nézte a kalitkát amibe kerül. ~De ameddig csak jég... addig könnyedén megolvasztható! ~ nézett komoran a börtönére, miközben a keze megmozdult és FIRE szót írva a levegőbe, az azonnal manifesztálódott a leírt elemből és a felcsapó lángok hatása miatt a börtön lassan elkezdett olvadni. - Azt már nem! -kiáltotta el magát a férfi, ahogyan a gőzoszlop miatt, mely a víz és a tűz keletkezésének hála keletkezett, mind a ketten vakok voltak a másikra nézve. Ez mégsem akadályozta meg a talán meggondolatlan támadásban.
A kezében megjelenő Alabárdot megszorítva ugrott neki Glen-nek, ahogyan a tűz sem tudta megolvasztani a kardját. A börtönt és a fegyvert már nem. A betűk lassan mintha megtörtek volna akard ereje alatt, ahogyan a rúnamágus összeszorította a fogait és az izmai megfeszültek. ~Nincs más lehetőség!~ gondolta, ahogyan a tűz mögé írta a WIND szót és így újra felgerjesztve a lángokat, mely egy pillanat alatt ölelte körbe nemcsak az ellenfelét, hanem őt magát is.
A füst és a lángok csak lassan tűntek el, még ha a vizes föld és a néhol égő föld még mindig jelen volt. Glen félkézlábon guggolt a földön. A bár egy apró kis darabja a vállában csak lassan olvadott ki, ahogyan ő maga a vele szemben lévő, már a földön heverő ellenfelére nézett. A ruha félig leégett róla, ahogyan még lélegzett.
- Hogy hívnak? -kérdezte a férfitől Glen, ahogyan az lassan csak oldalra fordította a fejét és erőlenül volt csak képes válaszolni.
- Lance...- mondta ki a nevét, ahogyan elmosolyodott. - És téged? -kérdezte a rúnamágustól.
- Glen.- mosolyodott el a rúnamágus is.
- Értem, megjegyzem ezt a neved! - nevette el magát, ahogyan becsukta a szemét és eszméletlenül feküdt továbbra is a pocsolyában.
Glen lassan állt csak fel, ahogyan kirántotta a vállából a jégszilánk maradékát, amely apró kis darabjaira tört a kezében. A mellkasa fájt, ahogyan a hasa és lényegében az egész teste. Szerencséje volt. A légáramlat egyenes irányba hatott csak a tűzre, így pedig a legnagyobb részét nem ő, hanem Lance kapta. Bár szerencsétlenségére, ő sem úszta meg épp bőrrel, de legalább győzött. Lassú lépésekkel sétált a még bent tartó buli felé és épp időben ért oda, ahova kelet.
Kyou szintén győzött, ahogyan Natalie-nek ugyan megvolt a baja az ellenfeleivel, de Kyou már segített neki és Glen is. Az egyik fekete mágus éppen őfelé tért ki Nati egyik támadása miatt, ahogyan éppen nekiütközött Glen-nek. Mérgesen nézett fel rá, ahogyan az rúnamágus egyik ökle abban a pillanatban eggyé vált arcával. A férfi szemei fennakadtak, ahogyan félig kilehelve a lelkét, eszméletlenül feküdt a földön.
- Én a maga helyében nem mennék sehova...- mutatott Glen az éppen akkor készülődő tudóra, ahogyan az megtorpant és mozdulni sem mert. - … veszítettek. -ült le a földre fáradtan. - [color=yellow]És végre vége!
- Ahogyan mondod...- állt mellette Kyou, ahogyan felsegített neki állni.
Csakhamar fehérrúhás alakok jelentek meg, majd segítettek a mágusoknak és lefoglaltál, megkötözték a többi mágusokat. Kyou segítő kart adva Glen-nek vitte a közben megjelenő Kay ellé, aki mögött ott volt az apja is.
Vissza az elejére Go down
Natali Lilie
Gealdor
Gealdor
Natali Lilie


Hozzászólások száma : 72
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Apr. 05.

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára]   Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 20, 2011 6:17 pm

Sikeresen beértünk a sátorba, ahol egy a professzor által használt géphez hasonló szerkezet füstölgött. Ami feltűnő volt, hogy ezt a gépet téglalap alakú lakrimák vették körbe, amelyek a szerkezethez voltak kötve. A gépnek volt egy antenna szerű izéje, mi a város fele mutatott, és nem túl hangosan zúgott a fülünkbe. A sátorban viszont mi nem voltunk egyedül, ott volt velünk egy tudósféleség, a buzis szőke hajjal, valamint két másik fekete hajú férfi is. A két másik férfi céhjelet viselt, ami azt jelentette, hogy mágusok voltak.
- Elfogni őket! Élve! -kiáltotta a szőke fazon, meglepődött mégis ijedt hangon. Biztosan nem repesett a mi érkezésünktől, de hát nem volt mit tenni, nekünk is oda kellett érni egyszer, ezt nem lehetett kikerülni.
Rendben! -mondta a nagyobb darab fekete, aki idősebbnek is látszott, és nagyon bízott a saját erejében.
- Hagyja rám mester... egy pillanat alatt elintézem ezeket a selejteket. - azt megnézném, ahogy ez az egy kis mágus lever hármunkat, ráadásul pillanatok alatt. Lehet túlzottan bíztam magamban, de nem nagyon féltem az ellenfeleinktől.
- Kyou , a fiatalabbik a tiéd... - adta ki a "parancsot" Glen Kyounak - … Natali te marad hátul és ha lehetséges ne avatkozz közbe... -micsoda? Hogy ne avatkozzak közbe? Akkor mégis mi a fenét keresek itt?
- Persze és engedjem, hogy ti harcoljatok! Azt már nem... -mondtam a parancsolgató fiúnak.
- Te hülye... - és még le is hülyéz, ez már mindennek a teteje! - … nem azért nem akarom, hogy velünk küzd mert gyenge lennél, hanem mert előbb utóbb rájönnek majd a kintiek, hogy Ralf csak egy elterelés volt és nem telik el sok idő, hogy meg is találjanak minket! Nem akarom, hogy bekerítsenek, így a te feladatod lesz, hogy védd a hátunkat. Bízok benne, hogy képes leszel rá...- folytatta Glen a tervét, amivel már egyet értettem, hiszen Ralf elterelése eléggé bénának bizonyult, így csak bólintottam egyet a feladatomra.
-Készen állsz ugye?- ment a kérdés Kyounak, aki egyből felelt is.
- Hát persze!
- Bocsánat, hogy megvárakoztatunk titeket... - vetette oda Glen a két mágusnak.
- Semmi gond, megéri várni egy méltó ellenfélre... -mondta az öregebb alak.
- Ha... csak nehogy túlbecsüljünk titeket! - nevetett magabiztosan a fiatalabbik. Én valahogy bíztam a két társam erejében, hogy le tudják győzni a mágusokat. Ahogy Glen gondolta, Ralf béna volt, így megjelent még néhány mágus, szám szerint nyolc, akikkel nekem kellett felvenni a harcot, ameddig a Glen és Kyou elintézték a két gazfickót. Addig oké volt, hogy Glen bízott bennem, de nekem valahogy ez a bizalom nem nagyon tetszett nyolc ellenfél láttán. Ehhez még én is kevésnek bizonyulok szerintem, de azért nekikezdtem a harcnak. A mágusok nekromanciát használtak, és csontokkal támadtak felém.
- Mi a fene van itt, hullagyalázás? -kérdeztem költőien a mágusokat.
- Nem sokára a te hullád is fog feküdni! -mondta öntelten nevetve az egyik, majd mágiáját lendületbe hozta, amire én is csak a saját képességeimmel tudtam felelni. -Scream!- üvöltöttem el magam, mire a csontváz egy kissé megrepedt, így közel tudtam kerülni a mozgatójához, és meg tudtam ölni. Nem volt olyan nehéz legyőzni a fickókat, de a létszámuk már nehezítette a dolgokat, mivel első társuk halála után már egyszerre támadtak, és nem tudtam közel kerülni egyikükhöz sem. Nagy szerencsémre Glen és Kyou hamar végzett a két öntelt idiótával, és besegítettek a harcba, így sikeresen kinyírtunk mindenkit. A harc végeztével a tudós futásnak indult, és meg is szökött majdnem mikor Glen ráförmedt.
- Én a maga helyében nem mennék sehova… veszítettek. - a tudós erre a mondatra konkrétan lefagyott, és nem is mert megmozdulni. Csak addig volt nagy a kép ameddig nem győztük le a kis beosztottjait. - És végre vége. - fűzte hozzá Glen a mondandójához, miközben leült a földre.
- Ahogy mondod. -helyeselt Kyou is, és felsegítette az ücsörgő tagunkat.
Mátr megint volt egy fénysugár, amivel fehér ruhások érkeztek közénk Kayyel, és az apjával. A fehér ruhás alakok elfogták a legyőzött mágusokat, a tudóst pedig Kay apja elé vezették.
Vissza az elejére Go down
Kyou Heidan
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kyou Heidan


Hozzászólások száma : 74
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Jun. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt-ott

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára]   Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 26, 2011 11:35 am

Glen parancsára bementünk a sátorba ahol egy eléggé ismerős gép volt. Vagyis csak a kinézete volt ismerős... Hasonlított arra, amit a professzor használ. A különbség éppen csak annyi volt, hogy téglalap alakú lakrimák vették körül. A gépnek volt egy antenna alakú része is, amely a város felé nézett és egy nagyon, éppen hogy hallható hangon zúgott. Három embert találtunk bent, az egyik valami professzor volt és még két másik, akik mágusok voltak. Ezt onnan tudtuk, hogy céhjel volt rajtuk. Egy számomra ismeretlen céhé. A baj igazából ott volt, hogy észrevettek minket…
- Elfogni őket! Élve! – kiáltott a professzor a másik kettőnek. ~Minek kellünk mi neki élve?~
- Rendben! – válaszolta a keményebbik csávó.
- Hagyja rám mester… egy pillanat alatt elintézem ezeket a selejteket. – szólt a másik, de ahogy végignéztem rajta elővett a nevetés. Röhögtem is magamban nagyokat. Igaz nem vagyok egy olyan aki lebecsüli az ellenfelét, de hát ez a fazon nagyon gyengének nézett ki bármilyen szempontból.
- Kyou, a fiatalabbik a tiéd… - mondta Glen. Mondjuk nekem igazán mindegy volt, hogy kit csapok szét. Igaz a másikat jobban elvállaltam volna, mert ugye Glen még mindig csak egy sérült. De bíztam benne. Látszott rajta az elszántság és az, hogy tudja mit csinál. – Natali te maradj hátul és ha lehetséges ne avatkozz közbe… - a kislány arcát elöntötte a düh.
- Persze és engedjem, hogy ti harcoljatok! Azt már nem… - mondta mérgesen.
- Te hülye… nem azért nem akarom, hogy velünk küzdj mert gyenge lennél, hanem előbb utóbb rájönnek majd a kintiek, hogy Ralf csak egy elterelés volt és nem telik el sok idő, hogy meg is találjanak minket! Nem akarom, hogy bekerítsenek, így a te feladatod lesz, hogy védd a hátunkat. Bízok benne, hogy képes leszel rá… - igazából igaza volt Glennek. Ráadásul Natali hangmágiát használt ezért csak hamarabb felkeltette volna a figyelmet magunkra.
- Készen állsz ugye? – nézett rám.
- Hát persze! – mondtam miközbe megigazítottam kesztyűimet és felvettem a harci felállásomat a bottal.
- Bocsánat, hogy megvárakoztattunk titeket… - mondta Glen ellenfeleinknek.
- Semmi gond, megéri várni egy méltó ellenfélre… - válaszolta a Glen által kiszemelt fazon.
- Ha… csak nehogy túlbecsüljünk titeket! – nevetett a másik. Már kezdett idegesíteni a kis zsebpiszok. De sebaj legalább motivált, hogy betörjem a képét. Pillanatokon belül meg is valósult Glen jóslata. Társaságunk akadt. Nyolc kis patkány jelent meg Ralf kergetői közül. Ezekkel Natali vette fel a harcot. Látszott rajtuk, hogy nem különlegesek ezért nem kellett aggódni. A másik fickó nekem is ugrott. Jég mágiát használtak mind a ketten. Arra lettem figyelmes, hogy Glent a másik fickó egyszer csak arcon rúgja erre az kirepül a sátorból a fickó pedig utána. Közben én és a másik faszi között is ment a harc. Ő kardot csinált jégből. Igazából semmi esélye nem volt, mert ugye én közel és távolharci is vagyok. Próbálta a botomat elvágni a kardjával de nem sikerült neki. Ugye az én botom nem akármilyen bot. Egy idő után el is fáradt a sok csápolásba. Én nem, mert ugye csak védekeznem kellett a botommal. A fickó megállt és lehajolva lihegett. Mivel védtelen ellenfélre nem szoktam rátámadni szépen fogtam magam és leültem a földre.
- Haver… Ez nem fog menni. Mutass valami különlegesebbet, mert tudod… - mutatok rá a botomra – ez nem egy átlagos fadarab. Nincs az a penge, ami ezt szétvágná. Hidd el, nem egy kardforgatóval találkoztam már.
- Nem vagyok a haverod éééés – de nem tudta folytatni mondani valóját mert félbeszakítottam.
- Igaz is…nem vagy a haverom. Még a nevedet sem tudom. – reszeltem meg torkom – Az én nevem Kyou Heidan. A Fairy Tail, fegyvermágus.
- Cöh… Nem fogsz te rólam megtudni semmit. – mondta büszkén.
- Rossz válasz. – hajtottam le a fejem és előre nyújtottam a karom - Ölt vált: Mágikus pisztoly! – és ahogy előidéztem az egyik pisztolyom már lőttem is a fickó elé. Egy aránylag nagy robbanás keletkezett mikor célba ért. A robbanás elmultával láttam, hogy jégből pajzsot csinált de már repedezett és mikor széttört küldtem is a következőt, ami már a fickót kapta el. Hátrarepült és harcképtelenné vált. Ekkor felálltam és odamentem hozzá.
- Ez csak azért van mert nem mutatkoztál be szépen. Az olyanokkal, akik nem mutatkoznak be mindig kegyetlenebb vagyok. Tudod, ha már elmondja a nevét valaki akkor az egy fokkal közelebb áll hozzám, így nem vagyok annyira kegyetlen vele. De te makacs voltál és szerintem most nem voltál a csúcsodon. Az első lövésem nem volt egy erős lövés de a pajzsod mégis széttört. És kétlem azt, hogy csak gyengébb pajzsot idéztél elő, mert már a kezdetektől nem becsültetek le minket. Ezt jól is tettétek. Mostmár leszel olyan kedves, hogy bemutatkozol? Legalább tudjam, hogy ki volt az ellenfelem.
-C…Christoph vagyok. – gyengélkedett fel – höh…Fairy Tail. Tehát nem csak pletyka az, hogy nem akármilyen fazonok vannak ott. Örvendek. – nyújtotta kezét.
- Én is örvendek – nyújtottam én is a kezem – De ha most megbocsájtassz … - Natali felé ugrottam mert épp a hátból próbálta letámadni két fazon. Az egyiknek a hátába rúgtam mindkét lábommal és ahogy elugrodtam tőle egy szaltóval a másikba pedig belelőttem. A tudós próbált elmenni de Glen megállította.
- Én a maga helyében nem mennék sehova… veszítettek. – erre a tudós fazon lefagyott és megállt, mert már tudta, hogy semmi esélye – És végre vége. – mondta Glen miközben leült fáradtan.
- Ahogy mondod. – és nyújtottam felé a kezem, hogy segítsek neki felállni. Fehér ruhás fazonok jelentek meg Kay és apja kíséretében akik a többi mágust megkötözték. Eléjük vittük a másik tudóst.

Vissza az elejére Go down
Gildarts Clive
Mesélő
Mesélő
Gildarts Clive


Hozzászólások száma : 162
Aye! Pont : 7
Join date : 2011. Jun. 20.

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára]   Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 12, 2011 8:11 pm

Nagyon sajnálom, hogy eddig kellett húzni halasztani a dolgot, de... ez most így jött össze, nem tudok magyarázkodni, már megtettem annak idején, a hiányzásokban. A küldetést lezárom, a jutalmatokat megkapjátok, a szintetekre mért legnagyobbat, amiért ilyen sokat kellett rám várni, és mégegyszer szeretnék bocsánatot kérni, és az oldalon folytatott pályafutásomnak ezennel vége egészen addig, míg ilyen szűkös az időbeosztásom a suli és a meló miatt sajnálom, hogy eddig raboltam az időtöket.

Kyou: 280 VE, 120.000 Gy
Natalie: 300 VE, 75.000 Gy
Glen: 260 VE, 180.000 Gy
Ralf: 260 VE, 180.000 Gy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára]   Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára] - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Doheron - Az elnyomott város [Magánküldetés Melanie Ripper, Kyou Heidan, Glen Ordway, Ralf Shaw számára]
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» A Vér Arénája [Magánküldetés Orson van der Hobbelheim, Katsu Inozuke, Ralf Shaw, Kyou Heidan, számára]
» Vizi város (Magánküldetés Gabriel van Chantai Tabuchi Metarikku Adelus Morningway Rane Iceclaw számára)
» Magánküldetés:A sötétség Palástja (Adelus Morningway, Glen Ordway, Rouro Kao, Rammus Traidoras)
» Most látsz, most nem látsz [Magánküldetés Jonathan McWilliams, Natali Lilie, Katsu Inozuke, Kyou Heidan, Yukio Igarashi részére]
» Melanie Ripper

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Máshol...-
Ugrás: