KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Mókuska és a macskája (Pete és Kaderin)

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kaderin Sophia Callaghan
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Kaderin Sophia Callaghan


Hozzászólások száma : 26
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Dec. 14.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindig a legszerencsétlenebb helyen..

Karakter információ
Céh:
Szint: 1
Jellem:

Mókuska és a macskája (Pete és Kaderin) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mókuska és a macskája (Pete és Kaderin)   Mókuska és a macskája (Pete és Kaderin) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2012 12:40 pm

Kikerekedett szemekkel néztem Petersen hátát. Kicsit érdekes volt a szituáció. Alapjában annak a tesze-tosza embernek tűnt, aki eléggé kétbalkezes és ügyetlen. Azonban igen is a magaslat élére állt, mikor kiadta nekem az utasítást, hogy menjek a lányért. Egy ideig szúrós tekintettel figyeltem, hogy mire készül, majd mikor megláttam a lángcsóvákat a kezén hátra léptem egyet.
- Légy óvatos!- Mondtam neki néhány percnyi ámulat után, majd visszahívtam a leopárdomat és elkezdtem futni a ház irányába. Mikor odaértem észrevettem, hogy az ajtó tárva-nyitva van. Kardomat elővontam hüvelyéből és lassan óvakodva léptem be a házba. Lépteimet a padló recsegéssel jelezte én pedig átkoztam érte a gazdáját, hogy ilyen nyikorgó padlót sikerült csinálni. Mikor azonban megpillantottam Dora-t, egy fegyveres férfi állt vele szemben és éppen sarokba szorította. Csendre intettem a lányt, hogy ne hogy lebuktasson és megpróbáltam halkan a férfi mögé osonni. Amikor sikerült kardomat a szívébe döftem, majd kirántottam belőle. Dora ijedten sikított fel. Sikolya megtörte az erdő nyugodt csendjét, és szinte biztos voltam benne, hogy még a hídnál állók is meghallották.
- Dora, nyugodj meg, minden rendben.- Nyugtattam a lányt, bár nem igaz fogta be a száját, így egy egyszerű mozdulattal lekevertem neki egy pofont, hogy abbahagyja a sikítást.
- Ezt miért csináltad?- Vont kérdőre. Kardomat a férfi ruhájába töröltem, majd visszacsúsztattam hüvelyébe.
- Hogy lenyugodj. Ki kell jutnunk innen. Petersen a hídnál van és vagy egy tucat ember ellen harcol. Biztonságos helyre kell, hogy vigyelek.- Néztem rá, majd megragadtam a karját és elkezdtem kifele húzni az erdő irányába. Mikor kiértünk egy tisztásra megálltam és körbenéztem. Megláttam egy kisebb barlangot és egyből remek ötletem támadt. Sietős léptekkel odatereltem a lányt.
- Maradj itt. Csak akkor gyere ki, ha én vagy Petersen hívunk, rendben?- Kérdeztem. Kurtán bólintott, majd beljebb húzódott. Gyors léptekkel visszafele indultam a hídhoz, hogy megnézzem Petersen hogy bír az ellenséggel. Az igazat megvallva jobb lett volna kényelmesen hátradőlni és ráhagyni mindent, de az nem én lettem volna.
~ Nem fogom a jó részt ráhagyni.. ~
Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Mókuska és a macskája (Pete és Kaderin) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mókuska és a macskája (Pete és Kaderin)   Mókuska és a macskája (Pete és Kaderin) - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 11:35 am

Kicsit megtépve, de mégis sietve indultam meg a kunyhóhoz, azonban az úton a még mindig névtelen lányt láttam meg, amint felém közeledett.
- Azt mondtam menj a lányért! - kiabáltam rá és húztam magammal, minthogy voltak még támadóink, kik a szőke lányt akarták - Mi a fenéért hagytad egyedül, még nincs vége, követtek titeket! Miért vagy itt? - nem értettem, hogy miért nem hallgatott rám.
A futásunk gyors volt és közel is volt a célunk, azonban a kunyhó ajtaja kidöntve feküdt a ház előtt és bent dulakodás nyomai voltak. A lányt nem láttam sehol és hallani se hallottam, hogy esetleg kövessük őt. A nyomok mindenfelé vezettek és nem értettem hozzájuk annyira, hogy tudjam, melyik vezet el minket a jó irányba.
- Gratulálok! Ügyes voltál. - mérges voltam a kapucnis "társamra" - Most mond, mi legyen?
Vissza az elejére Go down
 
Mókuska és a macskája (Pete és Kaderin)
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kaderin Sophia Callaghan
» Colonello és Kaderin találkozása
» Kaderin és Rane - Kígyók!
» Kaderin Sophia Callaghan
» Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Acalypha Town-
Ugrás: