KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Dead és Alice találkozása

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Dead és Alice találkozása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 12, 2010 7:38 pm

A lány rávilágított arra, hogy ez a jellemem valóban nem félelmetes, ám ha az igazi Énem lennék, elég rideg lennék és nem is mulatnék ilyen jól evvel a kis hölggyel. Majd azt a tényt is hozzá tette, hogy hátborzongató is tudok lenni, így megnyugodtam, hogy nem ismert teljesen félre. A kérdésemre tett válasza pedig elég egyértelmű volt, hiszen elég lett volna csak abba belegondolnom, hogy milyen bátran állt be a kocsmában az erőfitogtató bolondok közé, ráadásul elég gyorsan betársult mellém is, aki csak pár szót intézett irányába, legalább is kezdetben. Azt hiszem, az ilyen embereket nevezik bátraknak, vagy éppen naivnak és hiszékenynek. Minden esetre, én most inkább bátornak nevezném a kedves kislányt, semmint szidjam. A várakozás közben síri csend borult az asztalunkra.
Szerencsére még mielőtt halálra untuk volna magunkat eszembe jutott egy téma.
- Ezután mit csináljunk, szerinted van értelme felfedezni a várost? Szerintem a legtöbb hely be van zárva az ünnepély vagy mi a fene miatt. – Mondtam neki a rendezvényre és a város kihaltságára utalva. – Egyébként, ha jól emlékszem a vonatállomáson futottunk össze, hova tartasz? – Kérdeztem tőle az arcomon egy hatalmas mosollyal. Végül is, el tudok vele képzelni egy rövidebb utat, hiszen elég vicces lány, így első látásra, nekem meg úgysincs jobb dolgom, mint vándorolgatni, egy kis társaság sosem árt.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Dead és Alice találkozása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 14, 2010 4:53 pm

- Ezután mit csináljunk, szerinted, van értelme felfedeznia várost? Szerintem a legtöbb hely be van zárva az ünnepély miatt vagy mi afene miatt. Egyébként, ha jól emlékszem a vonatállomáson futottunk össze, hovatartasz?- Kérdezte tőlem, s egyet kellet vele, hogy értsek. A városban jóformán senkit se láttunk, ahhoz képest, hogy mennyien voltak a pályaudvaron. Egy temető sem lehetett volna kihaltabb, mint Colver, bár azt nem lehetett tudni, hogy miért.
- Nem hinném, hogy látnánk valami érdekeset. Amúgy éppen hazatartottam. A vonatom csak eddig hozott, át kellet volna szállnom egy másikra, de sajnos a vihar miatt nem indultak a vonatok. Bár ha belegondolok, nem is sajnálom annyira, mert így legalább megismerkedhettünk. - Elgondolkodtam egy kicsit. - Fogalmam sincs, hogy mit is csinálhatnánk.
A pincér végre hozta a rendelésünket egy tálcán. A tál spagettimet meg a teámat és valamit, amit Dead rendelt. Letette elénk a tányérokat és a poharamat, majd se szó, se beszéd lelépett. Nekiláttunk az evésnek. A spagetti nagyon finom volt és meleg, pont olyan, mint amilyennek lennie kellet.
- És te? Miért vagy Clover-ben?
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Dead és Alice találkozása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 14, 2010 6:19 pm

A hölgy szavaim után ismét megszólalt. Egyet értett, abban hogy nem sok mindent láthatunk a városban, majd átért a válaszára, mely a vonatállomással volt kapcsolatos. Nem nagyon szoktam vonattal utazni, így nem tudtam, hol is kell átszállni, de a kis bóknak azért örültem. Mikor a goromba pincér megjött az étellel én szokásomhoz híven vigyorogtam, mint a nem normális. A lány elé rakta az általa rendelt spagettit és teát. Én egy fura szósszal leöntött tésztát és egy koktélféle italt kaptam. Egyelőre még csak felmértem az ellenség munícióját. A villával elkezdtem kavargatni a tésztát és a mártást is. A pác paprikavörös színe nem nyerte el tetszésemet, valamiért féltem tőle, ám most nem törődtem vele. A kékeszöld színű koktélom nyugodtan pezsgett az üvegben, én pedig attól féltem, hogy esetleg felrobban a porcelán az ital túlságosan is aktív buborékolása miatt. Tőle is féltem kissé, ám a tűnődésemben Alice megzavart egy kérdéssel. Igaziból csak ez a város volt legközelebb utazásom során, semmi konkrét célja nincs ittlétemnek csak egy kis pihenés. Rövid idő után feleltem a fiatal lánynak.
- A sors. – Kezdtem bele egy rövid kis tőmondattal a válaszomba, majd egy kis vigyorgás után tovább folytattam. – Egyelőre vándorlok konkrét célja nincs az utamnak, csupán így érzem jól magam. Most pedig úgy esett, hogy ebben a városban megpihenek egy kicsit, mert fáradt vagyok. – Válaszom után elgondolkodtam. Vajon tényleg csak a fáradalmam hozott ide, talán ezt a találkozást maga a végzetem intézte így. Lehet, hogy nagyobb célja is van a hölggyel való találkozásomnak. Esetleg történne valami, amiben a lánytól kéne segítséget kérnem. Vagy tényleg csak vakszerencse volt ez az egész, na, mindegy, nem hiszem, hogy valami komoly lenne. Gondolataim után belekezdtem az étel legyőzésébe.
A villa segítségével egy falatnyi ételt a számhoz emeltem, majd a tészta és a mártás keverékét elkezdtem lenyelni. Már a számban éreztem, hogy ez az étel valami nagyon csípős, mikor a torkom közepén járhatott úgy éreztem, mintha tüzet nyeltem volna. A szememben könnycseppek gyűltek össze, majd a levegőt is egyre forróbbnak éreztem. Az egyik kezemmel a szememet takartam, amíg a másikkal a torkomat fogdostam, majd miután lenyeltem a kaját leheltem egy jó nagyot, mire a számból mondhatni gőz jött ki. A forró levegő majdnem tűzzé alakult, ám végül mégiscsak gőzként távozott a torkomból. Gyorsan a poharam után nyúltam, amelyben a koktél volt, kissé féltem annak hatásától, ám szerencsémre az már enyhítő tényezőként hatott. Bár teljesen nem bírta legyűrni az étel hatását, valamit enyhített rajta, én pedig az étlapot kezdtem el böngészni. A „Le gout de la mort” címszót kerestem, majd rövid idő alatt meg is találtam. A név mellett megtaláltam a számomra érthető nevét „Halál íze”, ez volt az, amit nemrég a gyomromba pakoltam. Mikor végre levegőhöz jutottam ismét a kisasszonyhoz szóltam.
- Amúgy nekem ötletem sincs, mit csináljunk, sajnos nem sok időt töltöttem még itt.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Dead és Alice találkozása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 15, 2010 3:09 pm

Egy picit elgondolkodott, s csak azután felelet.
- A sors. - Hagyott egy kis szünetet, majd egy vigyor után folytatta ott ahol abbahagyta.
- Egyenlőre vándorlok konkrét célja nincs az utamnak, csupánígy érzem jól magam. Most pedig úgy eset, hogy ebben a városban megpihenek egykicsit, mert fáradt vagyok. - Elhalhatott, és nekikezdett az evésnek. Bekapott egy falatott abból, amit rendelt. Követtem a példáját és én is ettem egy falat spagettit. Éppen a teámért nyúltam, amikor megláttam, hogy Dead szeme mintha könnyezni kezdtem volna, fogalmam se volt, hogy mi történhetett.
Talán valami rosszat mondhattam vagy tettem? - Gondoltam magamban kétségbeesetten, amikor hirtelen a szeméhez kapta az egyik kezét a másikat meg a torkához. Ekkor jöttem csak rá, hogy talán a kajával lehetett valami baj, nem pedig velem.
Lenyelte a falatot és a furcsa színű innivalójáért kapott és az egészet kiitta.
Ahha! Szóval csak csípős volt a kaja. - Most már tejesen megvilágosodtam.
– Amúgy nekem ötletem sincs, mitcsináljunk, sajnos nem sok időttöltöttem még itt. - Szólt amikor már végre jobban volt, bár úgy látszott, még nem sikerült teljesen rendbe hoznia magát. Megfogtam a teámat és elé raktam.
- Azt hiszem neked nagyobb szükséged van rá. - Mosolyogtam. - Idd csak meg. - miközben beszéltem kinéztem a ablakon és meglepődve láttam, hogy már sötétedik odakint.
- Azt hiszem ma már nem nagyon kell sehova sem mennünk, mert kezd sötétedni. Ha máshova nem is, de vissza is mehetünk a szállodába. - Mondtam kicsit lelombozódva. Elég jól éreztem magam és kicsit talán féltem tőle, hogy holnap ha látom, akkor megint olyan lesz, mint amikor megszólítottam.
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Dead és Alice találkozása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 15, 2010 9:43 pm

A hölgy látva fájdalmas szenvedésemet elém tolta a teáját, aminek bár nagyon örültem vissza kellett utasítsam. Sosem szerettem tartozni valakinek, vagy egy jó baráttól elvenni bármit is. Bár mosolya felvidított és kellemes érzést keltett bennem, inkább mégis visszacsempésztem neki a rendelt innivalóját. A lány az ablakon kinézve azt mondta, hogy nem kéne már sehova mennünk. Amint én is átnéztem az üvegen egyetértettem evvel. A sötétség szinte kúszott a város felé, amely miatt úgy gondolom, hogy a város is hamarosan elhalkul és aludni tér. Bár jómagam nem vagyok hozzászokva, ahhoz hogy a kényelmes ágyban alszom, szerintem evvel nem lesz probléma. Főleg, hogyha sikerül még beszélnem is Aliceszal alvás előtt. Valamiért a jelenléte kicsit boldogabbá tett, ám az, hogy holnap elválunk kicsit elrontotta a kedvem. Ám ahhoz nem volt elég bánat bennem, hogy legyőzze a hölgy által gerjesztett jókedvem, így csak tovább vigyorogtam a kislányra. Nem igazán tudtam mit szóljak, ám úgy gondoltam mégis mondanom kéne valamit. Sosem éreztem még ehhez fogható érzést, sosem voltam arra késztetve, hogy beszéljek, vagy ha mégis, akkor nagyon ritka alkalom.
- Hát, szerintem is a szállodába kéne menni, de ha gondolod, alvás előtt még beszélgethetnénk egy darabig, ha nem zavar a jelenlétem. – Ajánlottam fel a fiatal lánynak, majd vártam volna a reakcióját, ám még előtte megszólaltam. – Egyébként köszönöm, de nem kell a tea, ezt te rendelted és szerintem megbirkózom az étellel. – Szavai után belevetettem magam az erős étel legyűrésébe, egyszerre több kanállal is behelyeztem a számba. Bár a szemem könnybe lábadt az erős csípő érzés hatására, ám nem kaptam a szemem elé a kezem, hanem inkább csak mosolyogtam, már amennyire a számban lévő ételtől lehetett.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Dead és Alice találkozása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 16, 2010 5:44 pm

- Hát, szerintem is a szállodába kéne menni, de hagondolod, alvás előtt még beszélgethetnénk, ha nem zavar a jelenlétem. Egyébkéntköszönöm, de nem kell a tea ezt te rendelted, és szerintem megbirkózom azétellel.- Hogy nyomatékosítsa az állítását, nekiesett a tányérján lévő ételnek, de egyértelmű volt, hogy nehezére esik, még akkor is, hogy igyekezett ezt leplezni.
Én csak megrándítottam a vállam és megittam egy húzásra a teámat.
- Én nem bánnám, ha alvás előtt még beszélgetnénk... remélem ebből leszűrted, hogy nem zavarsz. - Mondtam neki, miután leraktam a poharat az asztalra és én is folytattam az evést.
- Gondolom, akkor te egy klánnak sem vagy a tagja igaz?- Gondoltam vissza arra, amit a vándorlásról mondott. - Ha folyton vándorolsz.
Persze vannak olyan mágusok is, akik vándorolnak, de közben tagjai egy klánnak, de te nem tűnsz olyannak. - Mondtam, miután lenyeltem a falatot, ami épen a számban volt. - Amúgy milyen a folytonos vándorlás?
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Dead és Alice találkozása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 16, 2010 6:22 pm

A lány egy vállrándítás mellékletében rögtön megitta a teáját, így megkönnyebbültem. Legalább már nincs a kísértés, arra hogy esetleg eligyam a finom leányzó elől az italát. Majd ezután a kérdésemre is válaszolt, ennek igazán örültem, hiszen így tulajdonképp alvás előtt is csinálok valami boldogítót. Ráadásul az is kiderült, hogy nem zavarom a kicsi lányt. Ez a dolog elég boldoggá tett, ám nem értettem, hogy ezelőtt miért gondoltam, úgy hogy zavarnám. Hiszen, ha erről lenne szó, akkor már többször megpróbálhatott volna lerázni, ám nem ő nem tett így, még csak a legkisebb jelét sem adta annak, hogy zavarnám. Majd a szavait tovább folytatva pont eltalálta, hogy nem vagyok egy klánnak sem tagja. Sosem szerettem, ha parancsol nekem valaki, még azt sem, ha valakivel együtt kell lennem. Ám ez az érzés most valahogy teljesen eltűnt lelkemből, testemből egyaránt. Nem tudom mi idézhette elő, de örülök, hogy elillant. Végül, miután a lány befejezte a válaszát egy újabb falat étellel birkóztam meg. Próbáltam minél jobban tettetni a fájdalommentes evés látszatát, több-kevesebb sikerrel.
- Igen, jól gondolod, nem vagyok egyik klánnak sem tagja. Sajnos egyik klánba sem fogadtak be, bizonyos okok miatt. – Mondtam neki, sötét mágus mivoltomat titkolva a leányzó előtt. Vajon máshogy tekintene rám, ha megtudná az igazságot, mégis mik a mágiám forrásai. – A vándorlás egy fárasztó dolog, de úgy gondolom, hogy a szabadságérzet, amelyet kelt, minden kényelemért kárpótol. Akkor fekszel le, amikor akarsz és akkor, amikor jól esik. – Mondtam egy kacsintás kíséretében a hölgynek. Kicsit elmosolyodtam az utolsó mondatomon, hiszen azt tulajdonképpen csak egy kis viccnek szántam. – S szabad megkérdeznem, hogy Te hogy érzed magad a klánodban? – Kérdésem után egy újabb adag csípős kaját próbáltam lenyelni, ismét csak tetetve, annak hatását a testemre nézve.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Dead és Alice találkozása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 16, 2010 7:42 pm

- Igen, jól gondolod, nem vagyok egyik klánnak sem tagja.Sajnos egyik klánba sem fogadtak be, bizonyos okok miatt. - Mondta. Valószínűleg meg volt az oka, hogy nem mondta el az okát, így nem
firtattam a dolgot. Én se szerettem, ha rámer öltették az emberek amit akartak.
. – A vándorlás egy fárasztó dolog, de úgy gondolom, hogya szabadságérzet, amelyet kelt, minden kényelemért kárpótol. Akkor fekszel le, amikorakarsz és akkor, amikor jólesik.- Mondta és kacsintott közben, s ahogy ő is, én is elmosolyodtam. A viccelődésein jót mulattam, bár amikor először beszéltem vele nem gondoltam volna, hogy van humorérzéke.
– S szabad megkérdeznem, hogy Te, hogy érzed magad aklánodban?- Kérdezte és egy újabb falat csipős ételt pakolt a szájába.
- Én nagyon jól. Az, hogy csatlakoztam a Quatro Cerberus-hoz volt az életem, talán legjobb döntése. Mindeni nagyon kedves és jó fej. Rengeteg barátot szereztem. De talán... tudod, nálunk mindenki nagyon kedves, szerintem senki sem küldene el téged, csak bizonyos okok miatt, ha jelentkeznél. Legalábbis én nem ilyennek ismertem meg őket. Talán nálunk még nem próbáltad. Bár ha jól érzed így magad, nem kell erőltetned.
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Dead és Alice találkozása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 17, 2010 11:44 am

Kérdésemre válaszolva Alice elkezdett áradozni a céhéről. Bár könnyen lehet, hogy valóban igazat mondott, arról hogy befogadnának maguk közé, mégsem akartam vele tartani. Biztos voltam benne, hogy nem próbálkoztam még náluk, ám nem is tudom, mit csinálnék, ha bevennének. Nem biztos, hogy örülnék, még a jó társaság ellenére sem, hiszen mindenki elől titkolóznom kéne. Ha el is fogadnák, hogy olyan a mágiám, amilyen, abban biztos vagyok, hogy máshogy tekintetének rám, ha megtudnák ennyi idő alatt mennyi emberrel is végeztem. Hány családot is csonkítottam meg, avval hogy végeztem ellenfeleimmel, mindenféle bűntudat és önmarcangolás nélkül. Olyan vagyok, mint egy vadállat, amelyet minden csordából kitagadtak hihetetlen vérszomja miatt. Az egyedüli társaságot a halott szolgáim jelentik, akikkel sajnos még nem igazán tudok társalogni. Minden esetre, úgy gondolom, nem lenne jó ötlet ennyi gyilkosság után egy céhhez szegődni, főleg hogy könnyen lehet, hogy több társukkal is végeztem, amiért külön bosszút akarhatnak.
Nem igazán tudtam, mit feleljek a kisasszonynak, hiszen egyfelől nem akartam megbántani, ám a sötét titkomat sem akarom felfedni. Két fél viaskodott bennem, az egyik fél azt akarta, hogy áruljam el a dolgot, evvel a lelkemen is könnyítve, a másik pedig azt akarta, hogy tovább titkoljam pontos kilétem, evvel továbbra is barátságra kényszerítve a fiatal leányt. A felek végül egymásnak estek, s a lelkemben dúló háború végeredménye az lett, hogy tovább élvezem a kicsi tudatlanságát. Talán egy kicsit a gonoszságom is besegített ebben, mindazonáltal megejtettem pár szót ajánlatával kapcsolatban.
- Hát, nem is tudom. Lehet, hogy már próbálkoztam nálatok, de nem biztos. – Mondtam neki egy fél mosollyal arcomon, miközben zavaromban fejemet vakargattam. – Azonban, még ha próbálkoztam is, abban biztos vagyok, hogy akkor te nem voltál ott. – Fejeztem be gondolatmenetemet, majd egy hatalmas mosoly terült szét arcomon. Ezek után, úgy gondoltam ideje lenen új témát felvetni, valami olyannal kéne előrukkolni, amely nem hozna zavarba engem. Pár pillanat után aztán eszembe jutott valami.
- Amúgy hogy ízlik a kaja? – Kérdem arcomon még mindig hatalmas vigyorral.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Dead és Alice találkozása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 17, 2010 4:58 pm

- Hát, nem is tudom. Lehet, hogy pár próbálkoztam nálatok, de nem biztos. - Mondta, közben zavartan mosolyogva vakargatta a fejét. Nem igazán értettem, hogy miért van zavarban, de úgy gondoltam, majd csak elmondja, ha akarja.
– Azonban, még ha próbálkoztam is, abban biztos vagyok, hogy akkor te nem voltál ott.- Miközben beszélt megint megeresztett egy hatalmas mosolyt. Amikor ezt csinálta mindig jobban éreztem magam. Különösebb oka nem volt, csak jobban szerettem, ha mosolyog, hisz az a világ egyik legjobb dolga, arról nem is beszélve, hogy mindenkinek jól áll. Egy újabb falatot pakoltam a spagettiből a számba.
– Amúgy, hogy ízlik a kaja?- Kérdezte, mire én gyorsan megrágtam a falaltot és lenyeltem, de olyan gyorsan, hogy majdnem megfulladtam, köhögnöm kellet, de úgy, hogy még a könnyem is kicsordult tőle.
- Olyan jó, hogy sírva fakadok tőle. - Nevettem, mikor már végre meg tudtam szólalni és letöröltem egy könnycseppet a szemem sarkából. - Azt meg se kérdem, hogy a tied milyen, mert szerintem már tudom. Igen valószínű, hogy nem voltam ott, mert nem vagyok túl régóta a klán tagja. Amúgy... ha nem zavar, a kérdésem... és nem tűnök túl bizalmaskodónak... Milyen családod volt? - kérdeztem tőle pont olyan hirtelen, mint ahogy nekem is eszembe jutott. Érdekelt, hogy milyen egy másik ember élete és családja, főleg, hogy az igazi családomat nem ismertem, és hiába volt ott nekem Duke és Louis és nehéz bevallani de Kurk is olyan volt nekem mint egy nagyon rossz nagybácsi, vagy valami ilyesmi, aki arra tanítja a gyerekeket, hogy hogyan rosszalkodjanak és kergessék az őrületbe a szüleiket, hiába éreztem őket az igazi családomnak, az mégsem volt ugyanaz, mégis hiányzott valami. Kíváncsi voltam, hogy milyen egy olyan család, akik tényleg, vér szerint is rokonok, hogy milyen lehet egy testvér és ehhez hasonlók. Bár tisztában voltam azzal, hogy nem csak ezektől lesz egy család család, hanem attól, hogy otthon érezzük azok között az emberek között magunkat. Ezért is szerettem elgondolkodni rajta, hogy nekem mennyi családom is van tulajdonképpen. Duke és Louis, a panziósok: Kris és a szülei, és akkor még a Quatro Cerberust nem is említettem.
Ennyi család egy embernek általában elég szokott lenni, de úgy látszik telhetetlen vagyok.
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Dead és Alice találkozása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 19, 2010 4:07 pm

Kérdésem közben a lány éppen egy falatot rágcsált, majd amikor lenyelte valamilyen úton módon köhögnie kellett, ám olyannyira, hogy a könny is kicsördült szeméből. Válasza rövid volt és vicces, így egy kis hal kuncogás nélkül nem bírtam megállni. Kis szerencsétlenségén ő is jót nevetett, amely az én halk kuncogásom teljes egészében elnyomta. Ennek örültem, ugyanis, úgy éreztem, ahogy én magam, úgy sem a nevetésem sem a kuncogásom nem normális. Nem akartam, hogy a hölgy közvetlenül engem nevessen ki, azért mert nem sűrűn szoktam nevetni. Már elég hosszú ideje nem nevettem, mivel általában egyedül voltam, s nem szokásom magam szórakoztatni, hiszen csak az ökör mulat magába. Én pedig tudtommal nem vagyok ökör, így ezt a lapot nem igazán akartam meghúzni.
A lány ismét felszólalt, majd egyet kellett értenem vele, abban, hogy eme ételről egzotikus íze miatt nem kéne nekem nyilatkoznom. Hogy őszinte legyek, a jó modor keretein belül nem is bírnék beszélni az ízről, amelyet rossz rendelésem miatt kell éreznem. Legközelebb biztosan nem rendelek valami külföldi vackot, hiszen ebből az esetből tanultam. Legközelebb, inkább azt rendelem, amit más is, valami normális nevű és vélhetőleg ehető ételt. Időközben egy újabb falatot gyűrtem le, s mostanra kezdtem megszokni a csípő, már-már égető érzést torkomban, így kivételesen valóban sikerült örömkönnyek nélkül lenyelni a kaját.
Aztán az ételtől eljutottunk addig, hogy a beszélgetőpartnerem elkezdett akadozva beszélni. Egyértelműen zavarban volt a lány, ám nem értetem miért. Minden esetre nem szóltam bele a mondandójába, hiszen az hatalmas illetlenség. Én pedig nem akarok vele illetlenkedni, mivel továbbra is szeretném élvezni a társaságát. Mikor befejezte a mondatot a szám lefele görbült az utolsó előtti szó hallatán, tekintetem szorosan az asztalra szegeztem és próbáltam elsöpörni a szörnyű emlékek áradatát, amelyek az elmémből támadtak reám.
Lelki szemeim előtt nevelő szüleim gonoszan vigyorogtak rám, majd a barátom temetése is eszembe jutott. Nem ismert szüleim elképzelt arcai is megjelentek szemeim előtt, ám utána sebesen a holttestük is elmémbe hatolt. A szememből majdnem kigördült egy könnycsepp, ám ekkor Alice érzéseire gondoltam. Nem hittem, hogy szeretné, ha boldogtalan lennék, így inkább visszatartottam könnyeimet. Rövid könnyekkel vívót csata után megpróbáltam felelni a kérdésre.
- Nekem nincsen családom. - Jelentettem ki gyengén, szinte suttogva. – Valódi szüleim miután megszülettem pár évre rá meghaltak, már az arcukra se emlékszem teljesen. A nevelő szüleim se neveltek sokáig, amint tehettem leléptem tőlük, ám pár éve ők is gyilkosság áldozatai lettek. – Mondtam, nevelő szüleim gyilkosának kilétét titkolva.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Dead és Alice találkozása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 19, 2010 5:17 pm

Kérdésemre megváltozott az arckifejezése, mintha szomorkássá vált volna a hangulat.
- Nekem nincsen családom- Kezdte halkan, amitől olyan érzésem támadt, mintha egy gombóc lett volna a torkomban.
Hát ő se tudja, milyen, amikor az igazi édesanya a nevén szólítja?
– Valódi szüleim miután megszülettem pár évre rámeghaltak, már az arcukra se emlékszem teljesen. A nevelő szüleim se nevelteksokáig, amint tehettem, leléptem tőlük, ám pár éve ők is gyilkosság áldozatailettek- Folytatta, amitől én egyre kellemetlenebbül éreztem magam. Nem tudhattam, ez tény, de akkor is hibásnak éreztem magam emiatt, mert olyan érzésem volt, mintha az, hogy emiatt szomorú a én hibám lenne. Nem akartam tovább hallgatni, mert már szinte nekem fájtak azok az érzések: Magány,félelem és még jó pár ezekhez hasonlatos érzés.
Ha nekem már hallgatni is ennyire fáj, akkor neki milyen rossz lehet.
Bár ne kérdeztem volna semmit sem... - Gondoltam magamban keserűen.
- Sajnálom... - motyogtam végül- ... nem tudtam. Sajnálom, hogy ilyesmiről kellet beszélned. Biztos... borzasztó lehetett... - Turkáltam a spagettimet. -Úgy érezem, valahogy fel kellene, hogy vidítsalak, hogy jobban érezd magad de nem tudlak.
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Dead és Alice találkozása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 20, 2010 3:55 pm

A lány először sajnálatát fejezte ki, majd azt is elmondta miért kérdezett e felől. Egy kissé meglepett a dolog, hiszen én kimondottan boldog voltam, már attól, hogy beszélhetek vele. Nem igazán értettem, hogy akar ennél jobban felvidítani a kishölgy, de talán ez azért van, mert nem ismer eléggé. Ha ismerne, tudná, hogy most kifejezetten boldog vagyok, ahhoz képest eddigi útjaim során milyen voltam. Állandóan csak a komoly tekintetemmel és fapofámmal beszéltem mindenkihez. Sosem voltam vicces, vagy bírtam beszélni, anélkül hogy, attól félnék, ne támadjon meg a következő pillanatban a beszélgetőpartnerem. Persze voltak ez alól kivételek, mint például, amikor a drágámmal beszélgettem.
- Semmi baj. – Mondtam neki nyugtatásképpen, majd a mosoly is visszatért az arcomra, amely idáig jellemzett engem. Miközben egy újabb falatot legyűrtem a „finom” ételből ismét megszólaltam. – Amúgy neked van valaki, akit különösképp kedvelsz? – Kérdeztem a leányzótól, abban a reményben, hátha van. Időközben még egy falat kaját próbáltam leküzdeni, sikerült.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Dead és Alice találkozása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 20, 2010 4:45 pm

- Semmi baj. - Nyugtatgatott Dead, de igazán csak akkor voltam képes megnyugodni, amikor elmosolyodott.
– Amúgy neked van valaki, akit különösképp szeretsz? - Kérdése meglepett, elég váratlanul ért. Egy ideig elgondolkodtam a dolgon.
Sok embert szerettem, vagy kedveltem, de különösképp...? Még nem is gondolkodtam el igazán a dolgon. Ebből hamar arra a következtetésre jutottam, hogy nincs ilyen személy még az életemben. Ezt közöltem is vele.
- És neked? - reméltem, hogy ezúttal nem valami olyan kérdést sikerült feltennem, ami keserű emlékeket idéz benne. Még mielőtt válaszolt volna még enni akartam egy falat spagettit, de csak ekkor tűnt föl, hogy már végeztem és a tányérom tök üres.
Hmmmm... Nagyon finom volt, kár, hogy elfogyott. - Gondoltam magamban és hátradőltem a székemen.
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Dead és Alice találkozása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 20, 2010 7:08 pm

Az ifjú lány nemleges választ adott, majd érdeklődött az én szerelmem felől. Azt kell, mondjam, hogy alaposan elpirultam a kérdés után, ám ez az elfogyott milánóiját „sirató” hölgynek egyelőre nem tűnt fel, csak már mikor hátradőlt a székében. Legutóbb akkor volt ilyen vörös a fejem, amikor a drágámmal beszéltem. Ám akkor többször is zavarba estem de, nyilván azért mert teljesen más témáról beszéltünk. Arcom alaposan hasonlított egy almára, ám az alakja természetesen nem volt olyan, mégis nyilván akadnak a Földön, akik kobakomat összekevernék most egy hatalmasra nőtt almával. Bármennyire is zavart ez a dolog, nem bírtam ellene tenni semmit sem, ezen érzésemet nem bírtam eltakarni, ahogy a még mindig mosolygó számat se tudtam irányítani.
- Ami azt illeti, van. – Feleltem neki egy hatalmas mosollyal az arcomon, ami annak verességét akár el is rejthette. – Egy igazán bájos és kedves fiatal hölgy. – Amint eszembe jutott a lány, a mosolyom százszor jobban érződött lelkemben. Amennyire családom elboldogtalanított legalább annyira boldog lettem, most hogy visszaemlékeztem arra a barlangban töltött éjszakára. Azon szavak, amiket egymásnak mondtunk ismét felhangoztak a fejemben, úgy éreztem mintha csak pár órája történt volna az egész, ám csak az üres lelkem érezte így, valójában már több napja az esetnek. Nem is tudom, hogyan bírok ennyire emlékezni rá, talán iránta érzett végtelen szerelmem miatt. – Hidd el, elég boldogító és bolondító érzés ez a szerelem. - Mondtam neki, majd az utolsó pár kanál ételt belapátolva égő torokkal ismét megszólaltam.
- Úgy nézem végeztünk. – A kijelentés után aztán a kis hölgy válaszát vártam.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Dead és Alice találkozása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 20, 2010 8:06 pm

- Ami azt illeti, van. - Kezdte, arcán egy hatalmas mosollyal. Annyira mosolygott, hogy vidámsága rám is átragadt, nem tudtam abbahagyni a mosolygást.
– Egy igazán bájos és kedves fiatal hölgy. - Ha lehetséges, ezután még szélesebb mosoly jelent meg az arcán. Nyilvánvaló volt, hogy nagyon kedveli azt a valakit, s azután, hogy olyan szomorú dolgok történtek vele, örültem, hogy legalább van más, aminek ennyire örülhet.
– Hidd el, elég boldogító és bolondító érzés aszerelem.- Mondta, s mivel még nem tapasztaltam ilyet, kénytelen voltam igazat adni neki, bár az is előfordulhatott, hogy mégis, csak valami miatt nem vettem észre, de ezt elég valószínűtlennek tartottam, ha a szerelem valóban olyan bolondító érzés, ahogy azt ő mondja. Dead még belapátolta a maradék csípős ételt, ami a tányérján volt.
– Úgy nézem, végeztünk.Bólintottam és szóltunk a pincérnek, aki még mindig olyan gyászos arckifejezést vágott, mint legutóbb, amikor az asztalunknál járt, sőt most mintha még dühös is lett volna, nem mertem a szemébe nézni, mert szinte biztos voltam benne, hogy egy pillantásával is ölni tudott volna. Kifizettük a rendelésünket és kisétáltunk az étteremből.
- És amúgy mióta ismeritek egymást a szerelmeddel, ha fogalmazhatok így?
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Dead és Alice találkozása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 8:25 pm

Miután végeztünk a gyászos képű pincér jelent meg a színen. Jelenléte számomra kissé zavaró volt, bár igazi énem egyáltalán nem foglalkozott volna az ifjú, kissé dühödt, s szomorú tekintetével. A számlát igaz úriember módjára én fizettem ki a hölgy helyett is. Mikor aztán a srác távozott, mi az ajtó felé indultunk. Az út nem volt olyan hosszú, majd közben Alicera is rámosolyogtam, ekkor vettem észre, hogy talán az előző jelenet miatt, de folyamatosan a földet tekintett. Talán nem akart az ijesztő úr szemébe nézni, ez nekem nem igazán tetszett, ám nem bírok ellene tenni semmit sem, sajnos. Vagyis bírnék, ám az túl kegyetlen, s erőszakos ennek az énemnek. Minden esetre, szerencsére nem sokáig pásztázta a földet az ifjú hölgy, egy kérdést szegezett nekem.
Kérdése először meglepett, majd hogy eszembe jutott a drágám képe elboldogított. Nem is tudom, mikor láttam először. Bár emlékemben úgy élt, mintha csak tegnap történt volna, a nélküle eltöltött idő, mintha évekkel ezelőtt történt volna a dolog. Pontosan már nem is bírtam meghatározni, mikor történt az eset, így egy kicsivel hosszabb időbe telt, mint ahogy azt gondoltam.
- Nagyjából két hete, de sajnos nem bírunk sokat találkozni. – Mondtam neki, miközben az utolsó szavaim miatt kicsit szomorúbb lettem. Ám most nem törődtem vele, inkább csak örültem, hogy van nekem ő, s ez a kedves fiatal leányzó is, akivel megoszthatom bánatom, s örömöm egyaránt. Mosolyom, szinte nem evilági volt, amit ezen érzések együtt okoztak.
A tempóm kicsit gyors volt, s ezért a lány nem nagyon bírta tartani a tempót. Talán Felhőtlen jókedvem miatt haladtam ilyen gyorsan, lényegtelen volt, hiszen a lány kicsiny lábai miatt nem nagyon bírta. Nem nagyon tudtam, mit kezdjek vele, valamiért nem bírtam lassítani, ám nem akartam nézni, ahogy tulajdonképpen szenved a lány. Pár perc múlva aztán jött az isteni szikra, amely nem éppen isten fejéből pattant ki, de úgy gondoltam a célnak megfelel. Kicsit megálltam, majd a lány derekát óvatosan megfogva, a nyakamra helyeztem. Teljesen úgy néztünk ki, mint apa és lány, leszámítva azt a tényt, hogy egyáltalán nem hasonlítottunk egymásra.
- Remélem nem zavar. - Mondtam neki.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Dead és Alice találkozása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 9:00 pm

Egy jó ideig eltartott, amíg felelt a kérdésemre.
- Nagyjából két hete, de sajnos nem bírunk sokat találkozni. - Felelt, arcán a hatalmas mosoly, de valahogy szomorú volt a dolog.
Kár, hogy nem tudnak sűrűbben találkozni. - Todoltam magamban, s kicsit mintha csalódott is lettem volna emiatt. Azonban úgy tűnt, neki most jó hangulata van, gyors és nagy léptekkel haladt előre, alig bírtam vele lépést tartani, szinte futnom kellet, hogy ne maradjak le. Hirtelen megállt, s a derekamnál fogva felrakott a nyakamba. Egy ideig csak meglepetten pislogtam, azt se tudtam elképzelni, hogy most mi van.
He?
– Remélem nem zavar.- Mondta.
- Hát, tudod...- Kezdtem, s a karjaimat ráfektettem a fejére -... Ebben a tíz másodpercben sikerült neked hála tíz évet fiatalodnom. - Jegyeztem meg vicceskedve. - És szó szerint levettél a lábamról. De egy kicsit azt hiszem ciki, hogy egy ennyi idős lány egy felnőtt nyakában van... olyan, mintha te lennél az apám... de ha téged ez nem zavar, meg nem vagyok nehéz... - Azért egy kicsit zavarba hozott ez a helyzet, valahogy még inkább gyereknek éreztem tőle magam, pedig már ... tizenhét...ki gondolná?
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Dead és Alice találkozása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 7:54 pm

A lány válasza egy kissé meglepett, ám arcomra még nagyobb mosolyt húzatott a dolog. Egyáltalán nem volt nehéz, talán ez is kicsi létével járt, minden esetre, úgy döntöttem nem fogom letenni, amíg nem érjük el a szállót. Majd rövid idő múlva úgy döntöttem válaszolok neki. Kicsit sokáig gondolkodtam a pontos válaszon, mert elég sok dolgot akartam elmondani neki, így hirtelen. A tömény információhalmazt pedig nem egyesével akartam tudtára adni, inkább egy hosszú, úgynevezett „beszédbe” szerettem volna belekezdeni.
- Egyáltalán nem vagy nehéz. – Kezdtem neki a választ, majd hangnememmel próbáltam jelezni, hogy még folytatom. – Nem zavar, ha az apádnak néznek, egy ilyen csinos, fiatal hölgyet bármikor örökbe fogadnék. – Mondtam neki, majd szavaim után rövid kacajt hallattam. – Az, pedig, hogy levettelek a lábadról, nem meglepő, elég sármos és fiatal vagyok, még ahhoz hogy ezt bárkivel meg bírjam csinálni. – Most egy elég komoly nevetést hallattam, amin érezni lehetett, hogy előző szavaim egyáltalán nem voltak komolyak. – Az pedig, hogy sikerült fiatalabbá tennem téged, remélem, boldoggá tesz. – Mondtam, ezt az utolsó dolgot egy hatalmas bájmosollyal megfűszerezve.
Még soha nem beszéltem egyszerre ennyit, főleg nem egy személyhez, kivéve természetesen azt a személyt. Talán gyakrabban kéne fiatal hölgyekkel találkoznom, hogy jól érezzem magam. Ám, biztos vagyok benne, hogy ezt a drága Sophym nem nézné jó szemmel. Ami azt illeti, én se nézném, túl jó szemel, ha más férfiak felé kacsingatna. Ám, ha szerelme nem volna teljes, akkor természetesen megadnám neki a lehetőséget, arra hogy mást szeressen. Úgy gondolom, egy szerelemhez, mind a két fél egymás iránti szeretete kell. De mégis mind gondolkodok én itt, hiszen most nem ezen kéne agyalnom, hanem valami szórakoztatót csinálni, nehogy halálra unjam magamat, amíg a „lányommal játszadozom”.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Dead és Alice találkozása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 8:50 pm

Egy ideig hallgatott, nem szólt semmit sem.
Most azt fontolgatja, hogy hogyan mondja meg tapintatosan, hogy nehéz vagyok? - Gondoltam magamban tréfásan, és elvigyorodtam.
- Egyáltalán nem vagy nehéz. - Mondta végül, de hallatszott a hangján, hogy még mondani akart valamit. – Nem zavar, ha az apádnak néznek, egy ilyen csinos,fiatal hölgyet bármikor örökbe fogadnék.- Folytatta nevetve. Jólesett amit mondott, s ekkor eszembe jutott egy kevésbé kellemes gondolat: Vajon Duke és Louis miért fogadott örökbe? Egy kötésekkel borított sebesült, félájult lány nem valami biztató. Túl jószívűek azt hiszem...
– Az, pedig, hogy levettelek a lábadról, nem meglepő, elégsármos és fiatal vagyok, még ahhoz, hogy ezt bárkivel meg tudjam csinálni.
- Megint nevetett. Jó volt hallgatni ahogy nevet, sokkal jobb, mint amikor először beszéltem vele.
– Az pedig, hogy sikerült fiatalabbá tennem téged, remélemboldoggá tesz.
Egy ideig csöndben maradtam, s mivel ő sem szólt, arra gondoltam, talán valamin járatja még az agyát, mondani akar még valamit, de nem szólt, így végül én törtem meg a csendet.
- Oh, szóval sármos és fiatal? - Vigyorogtam. - Szóval te a lányok kedvence vagy apuci? - Viccelődtem vele.
Hát most nagyjából hét évesnek érzem magam, de ha belegondolok, akkor elég jól éreztem magam a bőrömben...
Fogjuk rá...
-... De ugye nem tűnök hétévesnek?! - Kérdeztem, s hangomban talán volt némi kétségbeesés. Amikor a tükörbe néztem sose mondtam volna magam tizenhétnek, inkább a tizennégy és tizenöt körülinek saccoltam volna magam.
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Dead és Alice találkozása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 5:18 pm

A csöndet végül a lány törte meg, aminek örültem, hiszen így nem mondhatta, hogy kizárom a beszélgetésből. Amikor a hölgy apjának szólított először azt se tudtam, kihez beszél, csak kicsivel később koppant a dolog, hogy velem viccelődik. Mivel még új mondatba nem kezdett, így egy rövid kis kuncogást megengedtem magamnak, majd ismét a szavaira figyeltem. Mikor aztán megkérdezte, hogy valóban nem néz-e ki hét évesnek, kicsit zavarba jöttem. Én még anélkül, hogy rajtam lenne, se állítanám, hogy több mint tizenkettő, de hát ezt fogjuk szűk látókörömre. Minden esetre kérdése igen csak megfogott.
Egy részről nem akartam hazudni neki, hogy pontosan mit is gondolok másrészt viszont nem akartam elveszíteni kedves társaságát. Ha azt mondom, hogy nem, akkor könnyen megsértődhet és lerázhat magáról, ám ha hazudok, akkor nem fogok elszámolni eme gyenge lelkemnek lelkiismeretével. Bár a másik énem könnyedén hazudott bárkinek bármilyen körülmény között, most hogy úgy mondjam „átalakultam”, valamiért nem akar olyan könnyen a számra jönni a hazugság. Ekkor azonban az eszembe jutott egy még régebben hallott mondat. Épp egy falu főutcáján hatoltam át, amikor pár öreg nyanya beszélgetett és abból sikerült elcsípnem egy elég béna szöveget, koruk titkolására.
- Tudod, mindenki annyi, amennyinek magát érzi. Ha te most 7 évesnek magad, akkor hét éves vagy! – Feleltem neki, majd rövid hatásszünet után hozzátettem. – De gondolj bele, ha hét éves vagy, mennyi időd van hátra? –Mondtam neki hatalmas vigyorral orcámon.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Dead és Alice találkozása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 8:33 pm

Megint hallgatott, ami nekem kicsit gyanús volt, s szinte már sejtettem a választ, s amikor elmondta a véleményét nevetésbe törtem ki.
- Mégis kitől hallottad ezt? Tuti, hogy valami öreg nőtől mi? Bár azért van enne talán valami, de akkor én inkább érezném 17-nek magam, ha már annyi is vagyok.
Elgondolkodtam a másik dolgon is, amit mondott.
- Hmmm... Tény, hogy egy hétéves általában tovább él, mint egy tizenhét éves, de annyi dolog van amit nem tehet meg. - Miközben erről beszéltem visszagondoltam azokra az időkre. Mindig be kellet tartani a takarodót, s csak amikor a Louis-al mentünk a dombra csillagokat nézni akkor maradhattam fent tovább, meg még egy csomó ehhez hasonló szabályt kellet betartanom, amiket nagyon utáltam, bár jól tudtam, hogy nem véletlenül vannak kitalálva, s nem ostobaságok, de ezt senkinek nem vallottam volna be a világért sem. Ekkor elvigyorodtam.
- És mond, te most hány évesnek érzed magad?
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Dead és Alice találkozása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 4:24 pm

Miután befejeztem a mondandómat vártam a reakcióját. Hahotázásban tört ki a válaszom után, aminek nem igazán örültem. Sosem szerettem, ha kinevettek, így én is belekezdtem egy halk nevetésbe, hiszen, így nem rajtam, hanem együtt nevetünk. Végül is, az sem biztos, hogy a válaszomon nevetett, bár ez szinte nyilvánvaló, de azért én mégis inkább egy vicces tárgyra fogom a hölgy nevetését. A fiatal lány első szavai megleptek. Magamban fontolgatni kezdtem annak a lehetőségét, hogy esetleg tud a gondolatokban olvasni. Ám azt nem hiszem, hiszen akkor azon az ominózus állomáson abban a különleges pillanatban nem engem kér fel az idegenvezetésre. Mindegy, most itt vagyunk, ebben a helyzetben és ez engem valamiért mosolyra késztet. Hogy a vicces helyzet miatt vagy a lány által lett ilyen a kedélyállapotom számomra teljesen mindegy. Mikor a beszélgetőpartnerem a korról kezdett beszélni, kicsit elgondolkodtam. A hét éves és tizenhét éves kor közti különbségen gondolkodtam.
Jómagam nem igazán éltem a szokványos módon, életem a négy éves kortól elég egyhangú volt. Azt csinálhattam, amit akartam és akkor, amikor akartam, az egyetlen szabály az volt, hogy nevelőszüleimet ne zavarjam. Számukra teljesen mindegy volt, hogy éhezem, vagy hogy piszkálnak engemet. Számukra az volt az egyetlen fontos, hogy rájuk ne hozzak szégyent. Mikor aztán leléptem tőlük teljesen szabadnak mondhattam magam. Tizenhét évesen pedig azt se tudom pontosan mit is műveltem. Talán még a mesteremnél tanultam, sőt szinte biztos vagyok benne. Minden esetre, nekem nem volt gyerekkorom, így nem tudom mire gondolt a két kor különbözőségekor. Ekkor azonban a lány megzavart gondolatmenetemben.
Kérdése kissé meglepett. Mégis hány éves lehetek én? Elég sok dolgot megéltem, ám mégis úgy gondolom rengeteg időm van még hátra. Nem igazán tudom meghatározni, ám most nem szeretném húzni a „lányom” idegeit, így inkább egy vicces válasszal állok elő.
- Hát, ha már a „lányom” 17 éves, akkor én minimum 35 vagyok, hiszen gyereket legalább 18 évesen illő csinálni. – Mondtam, majd hangos hahotázásban törtem ki. – Egyébként, mindjárt ott vagyunk. – Mondtam, amikor egy ismerős házat véltem felfedezni, amely a szálló közelében volt.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Dead és Alice találkozása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 9:06 pm

- Hát, ha már a „ lányom” 17 éves akkor, én minimum 35vagyok, hiszen gyereket legalább 18évesen illene csinálni. - Mondta, s nevetni kezdett, mire én is elkezdtem vele nevetni.
Úgy tűnik mindenki idősebbnek érzi magát, ha egy gyereke lesz. - Gondoltam, bár
Dead és én csak vicceltünk, de úgy látszik ez az íratlan törvény így is érvényes.
– Egyébként, mindjárt ott vagyunk.- Közölte, s valóban, amint előrefelé néztem meg is pillantottam a helyet.
- Ahha, tényleg! - Mondtam és bakugrásban leugrottam a válláról, s pontosan előtte értem földet.
- Innen már megy a saját lábamon is. - Mosolyogtam rá és továbbindultam a szálláshelyünk felé.
Amikor megérkeztünk először meglepett, hogy hirtelen milyen sokan lettek, de a dolgot úgy könyveltem el, hogy azért van tele az aula és a társalgó, mert
már sötétedik odakint.
- Akkor még van kedved beszélgetni? - Kérdeztem Dead-től, s közben széles karmozdulattal a tömeg felé mutattam.
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Dead és Alice találkozása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 8:43 am

A lány szavaimra helyeselt, majd bakugrásban leszállt rólam. Bár a testem már könnyebb volt, mégsem örültem annak, hogy most nem adott terhet a vállamra a kicsi jelenléte. Mikor elárulta, hogy innen már saját végtagjait használja, nem lepődtem meg. Végül is, mi másért ugrott volna le rólam, hiszen semmi nem volt a földön, amiért le kellett volna jönnie. Rövid idő után aztán meg is érkeztünk a szállóba.
Kicsit meglepődtem, hogy mennyien lettek hirtelen, valamiért már kezdtem szerencsének érezni magam, hogy sikerült szobához jutnom itt. Abban sem voltam biztos, hogy mindenkinek fog jutni hely, hiszen nem ismertem túlságosan a helyet. Mindegy, ez már az ő problémájuk, én már lefoglaltam egy szobát, így velem semmi probléma nem lehet. Ráadásul ki tudja, lehet hogy egy szobában többen is elférnek. Főleg, ha esetleg olyan méretekkel rendelkeznek, mint Alice. Talán akkor még hárman négyen is, már ha megtűrik egymást az ágyban. Ám megint csak elrugaszkodtam az eredeti témától, így inkább a lányra figyeltem.
Ő egy kérdést intézett felém, majd kezével a tömeg felé mutatott. Talán úgy gondolta, hogy engem érdekel a tömeg véleménye. Mindegy, végül is engem nem érdekelt a véleményük rólam, hiszen ez a találkozás egyszeri. Ilyen módon nem lehetnek befolyásaik a további életemre. Miután egy újabb pillantást vetettem az emberekre, ismét a hölgy felé fordultam.
- Természetesen! – Arcomon nyugodt mosoly terült szét, majd vártam a reakcióját. – De ha Te nem akarod, akkor nem muszáj. – Teszem hozzá,ezzel lehetőséget adva neki az ellenállásra. Nem akartam semmire se kényszeríteni, hisz’ megérteném, ha megunná a személyemet, ugyanis egy ideje már csak vele vagyok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dead és Alice találkozása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dead és Alice találkozása
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Noah a Csillagmágus és Alice az Elemi mágus találkozása
» Dead és Tabu találkozása - Tango kioktatása
» Alice
» Alice
» Alice

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Clover-
Ugrás: