KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Dead és Alice találkozása

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Dead és Alice találkozása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 11:36 am

- Természetesen! - Megeresztett felém egy nyugodt mosolyt.
– De ha te nem akarod, akkor nem muszáj.- Mondta, mire én megráztam a
fejem.
- Engem nem zavar, szívesen beszélgetek veled, csak valahogy az volt
az érzésem, hogy nem szereted a tömeget. Ezért gondoltam, hogy talán elment a kedved a beszélgetéstől és inkább visszamennél a szobádba.
- Magyaráztam neki. Én mindig is szerettem a tömeget, valamiért akkor sokkal nagyobb biztonságban éreztem magam, de persze nem voltam gyáva, ha egyedül voltam csak így jobban érzetem magam. Talán mert szeretek más emberek társaságában lenni és egyedül sokkal unalmasabb is, olyankor nem nagyon tud az ember mit csinálni, talán csak olvasni, de mindig mégse olvashat az ember. Körbenéztem a teremben. Ülőhelyet sehol se láttam, így visszafordultam Dead-hez.
- Hmmm... szerintem itt már nem ülünk le. Ha neked jó, akkor ülhetünk a földön, vagy kereshetünk más helyet is. - Miközben beszéltem még egyszer körbekémleltem, hátha akad valahol mégis hely, csak én nem vettem észre, de nem volt.
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Dead és Alice találkozása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 03, 2010 12:38 pm

A lány elég hamar kiismerte jellemem. Valóban nem bírtam a tömeget, ám most úgy éreztem kibírnám a sok ember jelenlétét is. Hogy ez a lánynak vagy a „kis” jellemváltozásnak köszönhető-e az teljesen mindegy. Végül nekiálltam egy ülőhelyet keresni,ám sehol sem találtam. A lány azonban előbb végzett a kereséssel így tudtomra adta az információit.
Nem igazán volt kedvem tovább mászkálni a városban, azon kívül az se biztos, hogy találnánk megfelelő helyet. Ráadásul, az erdőben voltam már sokkal rosszabb helyzetben is, mint hogy attól féljek, hogy a padló kényelmetlen lenne számomra. Végül nem is válaszolva a leányzó kérdésére a földre huppantam. Kicsit talán keményebben is érkeztem, mint terveztem, ugyanis kissé sajgott az ülepem, ám megálltam, hogy esetleg megsimogassam.
- Egyébként általában mit szoktál csinálni? – Kérdeztem tőle a földön ülve, majd egy mosolyt eresztettem meg felé. – Mármint azon kívül, hogy a gyerekeket szidod, meg idegenektől kérsz útbaigazítást. – Mondtam neki kissé kuncogva, mintegy megemlítve neki találkozásunk körülményeit. Bizony, úgy emlékszem rá, mintha csak tegnap történt volna. Ácsi, ez ma történt, ezek szerint még sem olyan jó a memóriám, mint gondoltam. Rövid belső monológom következtében szám lejjebb görbült és majdnem el is sírtam magam, de végül sikerült megállnom.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Dead és Alice találkozása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 03, 2010 3:01 pm

Dead is körbenézett, de ő sem látott üllőhelyet, így levágta magát a földre.
Talán kicsit túl keményebben is, mint kellet, volna, de talán csak én láttam úgy.
- Egyébként általában mit szoktál csinálni? – Mármint azonkívül, hogy a gyerekeket szidod, meg idegenektől kérsz útbaigazítást.- kérdezte s közben mosolyogva felnézett rám. Ettől egy kicsit kellemetlenül
éreztem magam, utáltam, lenézni, vagy felnézni másokra, jobb szerettem velük egy magasságban lenni, legalábbis nagyjából.
- Hát ez csak egyszeri alkalom volt. - Mondtam neki mosolyogva és én is leültem vele szembe. - Általában inkább küldetésekre és megbízásokra megyek, vagy segítek a panzióban, ahol most lakom. Amikor ma találkoztunk az tényleg nem nagyon fordul elő velem. Vagyis az, hogy valaki megpróbál kirabolni, az elég gyakran megesik velemi, de többnyire nem én húzom a rövidebbet. - Mosolyogtam a srácra. - És te? - Kérdeztem, közben felhúztam a lábaimat és a térdemre hajtottam a fejemet, úgy pislogtam fel Dead-re. - Te mit szoktál csinálni? Amúgy bocsánat, ha túl sokat kérdezek, vagy beszélek.

Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Dead és Alice találkozása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 04, 2010 1:28 pm

Szavaim után feltekintettem a hölgyre, elég furcsa volt, hogy több mint két méteres ember lévén egy kis tinédzserre kellett felnéznem. Minden esetre ezt a helyzet kívánta így, és valamivel viccesebb is volt így. Nem volt túlságosan megszokva, hogy a nyakamat felfelé kellett eltörnöm, hiszen legtöbbször az embereket lenéztem. Az esetek többségében a kifejezés mindkét értelmében, ám most egyik sem volt igaz. A lány végül válaszra méltatott, ami nem is volt olyan meglepő.
Végül is, ha egy céhben lennék, én se bírnék mást csinálni. Talán ezért is nem léptem be egy szervezetbe se. Hiszen rengeteg kötelezettséggel és kötődéssel járnak. A legtöbb ilyen csapatban elég családi a hangulat, s talán ezért is nem tetszenek nekem az ilyen bandák. Hiszen a családról nekem csak a több évnyi szenvedés jut eszembe. Szemembe majdnem könnyek gyűltek, hiszen a mostani gyenge lelkem nem bírja ezen emlékeket. Ekkor azonban a hölgy szavai megnyugtattak. Nem tudom miért és talán nem is érdekelt. A lényeg lényege az volt, hogy nem sírtam, így a kölök sem érezte magát rosszul. Végül én is válaszra nyitottam a számat.
- Nem beszélsz sokat. – Tisztáztam a lánnyal, mielőtt bármit is válaszoltam. – Hát, legtöbbször csak sétálok az erdőkben, és ha elfáradok, pihenek. Ha pedig egy faluba vagy városba érek, akkor eszem valamit. Néha vállalok küldetéseket is, annak érdekében, hogy legyen pénzem. Ilyenkor általában egy klán házba megyek be és megnézem az ajánlatokat. De erről nem szeretnék beszélni. – Fejeztem be a fejemet vakarva. Ekkor jutott eszembe, ugyanis hogy ez a dolog egyrészről rossz dolog más részről nem is biztos, hogy legális.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Dead és Alice találkozása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 6:41 pm

- Nem beszélsz sokat. Hát, legtöbbször csak sétálok azerdőben, és ha elfáradok, pihenek. Ha pedig egy faluba vagy városba érek, akkoreszem valamit. Néha vállalok küldetéseket is, annak érdekében, hogy legyenpénzem. Ilyenkor általában egy klán házba megyek be és megnézem az ajánlatokat.De erről nem szeretnék beszélni.- Lassan emésztgettem, amit hallottam, s amikor az utolsó mondathoz ért elnevettem magam.
- Hé, én nem köplek be, ha nálunk jársz! - Vigyorogtam. - Akkor gondolom
jó pár érdekes munkát sikerült már elhalásznod a küldetésre vágyó mágusok elől.

Ezt inkább megállapítottam, sem mint kérdeztem. - De azért csak óvatosan, mert a végén lebuksz. - Figyelmeztettem.
Egyáltalán nem akartam, hogy baja legyen még belőle. Eközben mintha egyre kevesebben lettünk volna a helyiségben. Nyilván nem volt, mivel elfoglalniuk magukat. Ahogy egyre kevesebben lettünk megpillantottam a korábbi lányt, akivel az indulásunk előtt Dead beszélgetett.
- Nézd csak, ott a barátod! Azt hiszem nem bánta, hogy itt hagytad. - Mutattam a csajra, aki egy másik férfival enyelgett, aki nekem igen csak jómódú embernek tűnt.
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Dead és Alice találkozása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 09, 2010 2:36 pm

A lány első szavai kissé megleptek, ám fejembe egy kósza gondolat úszott be. Vajon akkor is, ugyanígy kezelne, ha tudná miket vittem véghez és milyen a mágiám. Az ez után következő szavak nyilván igazak voltak, ám úgy gondolom, ezért nem érdemelnék akkora büntetést, hiszen miért nem bírták hamarabb levenni arról a falról. Úgy gondolom, az, aki nem bír elég hamar dönteni, az megérdemli, hogy a legjobb melót még előtte vigyék el. Bár azt be kell, valljam, hogy nem mindig néztem meg az összes plakátot, legtöbbször csak leszakítottam egy szintemnek megfelelőt és mentem. Az utolsó szavaitól nem igazán féltem, hiszen eddig nem buktam le, így nem hiszem, hogy pont most esne meg velem. Na meg, legfeljebb elmenekülök vagy valami, nagyot nem bukhatok. Bár, igaz, ami igaz nem ártana keresnem egy helyet, ahol megállapodhatok és kedvemre vehetem le a falról az állásokat. Az egyetlen baj, hogy egyetlen illegális klán helyzetét sem tudtam, azokon kívül pedig egyetlen klánt sem ismertem, ahol nekem illő melókat tudnak ajánlani, illetve elviselnék a mágiám.
Egyelőre problémát félrerakva figyeltem a helységben történő dolgokat. Egyre többen és többen tűntek el innét, így ülőhelyünk is lett volna, ám a nagy figyelésben ez valószínűleg nem tűnt fel a lánynak. Nem akartam megzavarni őt elfoglaltságában, így inkább nem szóltam semmit sem. Végül csak a lány szólalt meg, majd a régi lány felé mutatott. Egy elég jómódú férfival beszélt, így az a fura érzést keltette bennem, hogy nem arcra, vagy lélekre megy a bige, hanem a pénztárca vastagságára. Így azonban nem értem engem miért szólított meg, mindegy is, legalább erre még azelőtt jöttem rá, mielőtt bármit csinált volna velem.
- Remélem, megbocsájtasz! – Szóltam neki halkan, mire a lányt két kezem segítségével felemeltem. Az egyik kezem becsúsztattam a könyöke alá, a másikkal pedig a nyakának hátulsó részét fogtam meg, ahogy azt a kisgyerekeknél szokás. Végül a két kezemben a lánnyal elindultam egy szabaddá vált asztal felé. Az asztal melletti egyik székre leraktam őt, majd a székkel közelebb toltam az asztalhoz és én is helyet foglaltam. Ekkor én is beszélni kezdtem.
- Tudod, engem az a nő nem nagyon érdekel, és úgy gondolom, Te tudod is miért. – Mondtam egy kacsintást felé eresztve, miközben enyhe célzást tettem gyönyörűséges páromra. – Amúgy nem kell félned, nem fogok lebukni. – Fejeztem be mondandómat egy nagyobbacska mosollyal arcomon.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Dead és Alice találkozása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 9:11 pm

- Igen, sejtem, hogy miért nem. de, hogy be valljam, nem értem az ilyen emberek észjárását. De, valójában nem is akarom megérteni. Amúgy pedig ne fesd az ördögöt a falra. - Vigyorodtam el az utolsó mondatomnál. - Komolyan mondom.
Még éppen mondani akartam valamit, amikor egy férfi jött oda hozzánk. Egyenruha volt rajta, nyilván a hely egyik alkalmazottja volt. Egy fénykép és egy levél volt nála.
- Elnézést... Maga Alice? - Kérdezte tőlem, mire felálltam.
- Az volnék.
- Kaptunk egy levelet és a maga neve volt rajta, megy ezt a fényképet. - Felém nyújtotta a levelet és a fényképet majd elment. A képen én voltam, talán azért, hogy a kézbesítő megtaláljon.
- Köszönöm. - Szóltam utána és kinyitottam a borítékot. A levél Kris apjától jött, amiben az állt, hogy menjek a pályaudvarra ahol majd a szekérrel vár rám.
- Hmmm... Úgy tűnik Dead, hogy nekem most mennem kell. - Mondtam csalódottan. - Valaki jön értem. Most megyek pakolni. Szia. - Szomorúan felballagtam a szobába és összeszedtem a holmimat. A ruháim már megszáradtak, így legalább azzal nem volt gondom.
Kár, hogy nem tudtunk többet beszélgetni...
Lementem az aulába és visszaadtam a kulcsokat, meg fizettem és elmentem a pályaudvarra, hol Tényleg vártak rám.
Csak tudnám, hogy honnan tudta, hol vagyok.
Köszöntem és felszálltam a kocsira, ami lassan elindult hazafelé.

Kösz a játékot Very Happy
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Dead és Alice találkozása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 5:12 pm

A lány válasza után egy eléggé idegesítő fickó jött hozzánk. Nem igazán a hozzáállása vagy a szavai idegesítettek, sőt még a kinézete sem. Ám az, amit hozott annál inkább felhúzott. Alicenak sajnos el kellett mennie, mert valami feladata lehetett a céhében, aminek nem igazán örültem. Mikor a lány távozott az ajtón integettem neki, ám úgy döntöttem, még várok egy kicsit az asztalnál. Egészen besötétedett, mikor aludni tértem. Valójában akkor sem mentem volna aludni, ám az egyik tulaj jött oda hozzám, hogy nem vagyok-e fáradt, meg hasonlók. Mivel kezdett visszatérni a rosszabbik énem nem nagyon akartam beszélni vele. Szavai után természetesen eleget tettem azon kérdésének, hogy menjek pihenni. A lépcső fokait egyesével és igen lassan szedtem. Különösebben nem voltam fáradt, mégis valamiért tetszett ez a kissé totyogó stílus. Végül az ajtómhoz is megérkeztem és beléptem a bérelt szobába.
A szobában majdnem teljes sötétség honolt, ám szerencsére megjegyeznem egy-két dolog helyzetét a szobában. Így rövid kis séta után sikerült lefeküdnöm az ágyamba. Majd pár perc múlva szemem lecsukva álomba szenderültem. Alvás közben nem ért semmi meglepetés, csakis a jól megszokott sötétség, majd mikor felébredtem jobb lábamat az ágy mellé téve felültem az ágyban. A bal lábam, annak érdekében, hogy ízületeimben ne tegyek kárt automatikusan mozdult a jobb lábammal együtt. Végül azt is letettem a földre, majd a kezeimmel megdörzsöltem az arcom, hogy végre valóban felébredjek. Mikor aztán friss és üde voltam lesétáltam a földszintre fizetni a szállásért. Miután kicsengettem a kellő összeget a pultosnak a tegnapi idegesítő nő állt elém.
Még mielőtt elkezdhette volna nyomni a szokásos maszlagot, én megelőztem pár szóval.
- Nem érdekel, mit akarsz, nincs kedvem se a hozzád hasonlóval se úgy bárkivel is beszélni. – Adtam a tudtára, majd elhaladtam mellette és kiléptem az ajtón. A vándorutam tovább folytattam, ám tudtam, hogy egy barátra tettem szert, méghozzá a Quatro Cerberus céhéből.
Én is köszönöm Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dead és Alice találkozása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Alice találkozása   Dead és Alice találkozása - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dead és Alice találkozása
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Noah a Csillagmágus és Alice az Elemi mágus találkozása
» Dead és Tabu találkozása - Tango kioktatása
» Alice
» Alice
» Alice

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Clover-
Ugrás: