KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Magánküldetés: A különös Vírus

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Arashi Nagao
Elemi mágus
Elemi mágus
Arashi Nagao


Hozzászólások száma : 288
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 01.
Age : 35

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés: A különös Vírus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A különös Vírus   Magánküldetés: A különös Vírus - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 17, 2010 9:00 pm

Kezdeti pánikom helyét gyorsan zavarodottság vette át. Milyen mély ez a gödör? Talán nem is esünk...? A fenébe is...
- Light Magic! - idéztem egy kis fényt, ami épp elég volt ahhoz, hogy meglássuk oldalt a nyílásokat. Gondolkodás nélkül arra kezdtem evickélni, látva, hogy kissé késve ugyan, de társaim is követik példámat. Rövid küszködés után sikerült is egy járatba jutnom, meglepetésemre minden komolyabb sérülés nélkül. Hátranéztem, de semmit sem láttam: társaim valószínűleg egy lejjebb lévő járatban kötöttek ki. Legalábbis nagyon reméltem, hogy sikerült eljutniuk az egyikig, és nem találkoztak az akna aljával. Tudva, hogy most semmit sem tehetek értük, felmértem a környezetemet. Többfelé ágazott az alagút: a legtöbbje sötét, természetes járat volt, de a kövekkel kirakott folyosó, ahol most álltam, tovább vezetett a föld mélye felé.
Rövid mérlegelés után lezártam a fényvarázslatot, és elindultam a kiépített folyosón. Reméltem, hogy nem fogok a torzszülöttekkel találkozni; egyel-kettővel még talán elbánnék, de ha több jönne - ez pedig miért ne lenne lehetséges, a járvány méreteit tekintve - akkor komoly bajban vagyok... de legalább a szűk folyosón könnyen tűz alatt tarthatom őket. Na és az sem mindegy - erősítettem meg magam elhatározásomban - hogy a többiek is lefelé lesznek valamerre.... Itt már nem mertem semmilyen fényt megkockáztatni, nehogy rámtámadjanak. Átkozottul remélem, hogy ezek a rohadékok nem látnak a sötétben... Kissé bizonytalanul meresztettem a szemem a félhomályba, miközben felidéztem néhány támadó varázslatot, és ismét kioldottam kardhüvelyem száját. Meg kell találnom a többieket, mielőtt észreveszik, hogy itt vagyunk... ahogy észrevettem, nem szeretik az embereket...
Vissza az elejére Go down
Itachi Sadamesu
Elemi mágus
Elemi mágus
Itachi Sadamesu


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 15
Join date : 2010. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Shirotsumei Asszonybosszantó

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés: A különös Vírus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A különös Vírus   Magánküldetés: A különös Vírus - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 24, 2010 5:09 pm

Riadtan markoltam meg a Bohóc lábát, valami kapaszkodót keresve magamnak, de ezzel csak azt értem el, hogy azt a szerencsétlent is magammal rántottam, akaratlanul is. A hideg futkosott a hátamon, ahogy zuhantam lefelé, s magamban fohászkodtam a Cefre Istenéhez, hogy ne legyen túl mély és éljem túl az esést, és legyen még lehetőségem békésen üldögélni egy asztalnál, s olvasgatás közben hűs búza sört iszogatni. Ahogy hullottam az alvilág kitátott szája felé, mely már vágyott arra, hogy lelkem bekebelezze, pesszimista gondolkodásom közepette, azt vettem észre, hogy elzuhantam Arashi mellett, aki egy kisebb járatban eltűnt. Ahogy haladtam lefelé, észrevettem, hogy több ilyen járat is van, így megpróbáltam a fal mellé besorolni, ami kis ügyetlenkedések árán sikerült is, és az első járat alsó szélére erősen rámarkoltam. Erős fájdalom nyilallt vállaimba, és karjaimba, ahogy a hirtelen megállástól megrándultak. testem keményen nekiverődött a sziklafalnak, szörnyű perceket éltem meg ebben a pillanatban. Mindent figyelembe véve, a fájdalom ellenére, örülhettem, hogy még élek. Nagy nehezen felhúztam magam, s egy sötét lyukban találtam magam. Gyorsan szemügyre vettem csontjaim állapotát, s megnyugodva nyugtáztam, hogy nem tört el semmim, nem vészesek a sérülések. Lassan elkezdtem sétálni a sötét alagútban, szorosan a fal mellett. Egyik kezem előre nyújtottam, nehogy neki menjek valaminek, másikkal meg a falat tapogattam. Lassan haladtam, mivel a sötétben, óvatosan kellett sétálnom, hiszen fogalmam sem volt, miféle meglepetéseket tarthat számomra ez a kis kaland. Azért bíztam benne, hogy a Bohóc is megúszta, és valamikor majd összetalálkozunk az út végén.
Vissza az elejére Go down
Eigo Haruki
Elemi mágus
Elemi mágus
Eigo Haruki


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Aug. 19.
Age : 35

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: A különös Vírus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A különös Vírus   Magánküldetés: A különös Vírus - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 10:04 am

Hála Itachinak én is zuhantam velük a feneketlennek tűnő gödörbe. Már egy jó ideje zuhantunk és szinte biztosra vettem volna már, hogy ekkora eséstől meghalunk, amikor egyszer csak észrevettem, hogy Arashi eltűnt és nem sokra rá Itachi is. Őt szerencsére láttam ahogyan kapálózva próbált elérni valami lyukat ami a falban volt és sikerült is neki, így nem zuhant tovább. Észrevettem, hogy sok ilyen lyuk van így megpróbáltam én is az egyik ilyenben kikötni. Kinéztem magamnak egyet és megpróbáltam megkapaszkodni de akkor sebességgel estem lefelé, hogy nem bírtam megtartani magam így tovább zuhantam, viszont le tudtam lassítani magam egy kicsit. Gyorsan célba vettem egy másikat és mivel már közel voltam a falhoz sikerült teljes testemmel beesni és nem kellett a szélén megkapaszkodni, ami lehet, hogy nem is jött volna be, úgy mint az előző alkalommal. Viszont most az egész testem sajgott akkorát estem, de csodák csodájára egyetlen karcolás nélkül megúsztam. Felálltam és körülnéztem, legalábbis próbáltam mivel korom sötét volt.
- Fire Magic. - mondtam el a varázsigét.
Tenyeremben egy kis lángot hoztam létre amivel már tudtam világítani és így könnyebben tudtam tájékozódni. Egy alagútban voltam amiből rengeteg másik kisebb alagút nyílt.
- Melyiket is válasszam? - motyogtam halkan.
Remélem a többiek is sikeresen földet értek, és mivel ők előbb beestek egy-egy ilyen alagútba ezért ők feljebb vannak mint én szóval akkor olyant kellene választanom ami felfelé visz. A szörny pedig meg lejjebb van ahová egy lefelé vezető alagút visz. Mivel Itachi, én, és a szörny ami előrébb vihet a küldetésünkben is lejjebb van mint Arashi ezért valószínűleg ő is lefelé fog jönni ha van választása, Itachi viszont inkább felfelé indulna lustaságából következtetve és a szörnnyel se akar harcolni, ami az ő esetében nem csoda miután felette robbantottuk szét az előzőt és így beterítettük a dög maradványaival. Szóval, ha Arashi lefelé jön akkor szembe találkozik Itachival aki felfelé megy és akkor Arashi meggyőzi Itachit, hogy ő is lefelé jöjjön. - És mi van akkor ha nekik nincs választási lehetőségük és csak egy utat választhatnak ami ki tudja merre vezet? - gondoltam magamban. Ha egy irányba tudnak menni és az felfelé visz, én pedig lefelé megyek ahol a szörny van, akkor egyedül kell megküzdenem vele, ha egyáltalán túlélte az esést. Próbáltam minden eshetőséget figyelembe venni, de semmit se tudhattam biztosan.
- Mindegy, irány lefelé. - motyogtam.
Elindultam a lefelé vezető alagútban és tovább gondolkoztam. Az is lehet, hogy már több szörny is leesett ide, és ha túlélték az esést akkor többen vannak és nem csak az van itt egyedül amelyiket láttuk leesni. Innentől már csak azt reméltem, hogy a társaimmal találkozok előbb.
Vissza az elejére Go down
Cancer
Mesélő
Mesélő
Cancer


Hozzászólások száma : 360
Aye! Pont : 15
Join date : 2009. Oct. 10.
Age : 33

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Magánküldetés: A különös Vírus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A különös Vírus   Magánküldetés: A különös Vírus - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 27, 2010 4:30 pm

Arashi:A kiépített folyosón haladsz lefelé nem egyszer csak mm-ekre kerülted el néhány járőröző szörnyet .Félhomály nem igazán segít neked de legalább a lények se látnak jól a sötétben.Már vagy egy órája haladsz a folyosó mentén ám ekkor valami megfogta a válladat.Titkon reménykedsz hogy Itachi vagy Gonkuro az de az erőteljes hörgés amit hallat nem igazán akarja alátámasztani ezen feltevésed.AZ egyik Szörny talált meg és kifejezetten jól harcol sötétben de a nagyon erős fényt nem igazán bírja a szeme.
Itachi:Haladsz a sötétben csendben szinte a saját szívverésed is hallod. Óvatosan lépkedsz ám minden óvatosságod ellenére egy lyukba esel.Nagy sebbeséggel haladsz le.Hirtelen hatalmas erővel neked jön valaki majd nem sokkal ezután Gonkuro önfeledt kiáltozására leszel figyelemes.
Gonkuro:TE saját elhatározásból mész a csúszdához majd széles vigyorral az arcodon beleugrasz arra gondolva hogy mindjárt találkozol Arashiékkal.A jóslatod igaz lesz ugyanis hirtelen egy emberbe ütközöl. Nemsokára véget ér a móka és kirepültök az alagútból és sajnálatosan Itachin landolsz...
Vissza az elejére Go down
Arashi Nagao
Elemi mágus
Elemi mágus
Arashi Nagao


Hozzászólások száma : 288
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 01.
Age : 35

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés: A különös Vírus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A különös Vírus   Magánküldetés: A különös Vírus - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 4:31 pm

Óvatosan lopakodtam lefelé a folyosón, de életnek egy jó darabig semmi nyomát sem találtam. Szemem már kezdett hozzászokni a szegényes fényhez, amikor meghallottam az ismerős csoszogó hangot...
Hátrahőköltem, és behúzódtam egy kimélyedésbe, amibe éppen csak elfértem. Ugyan nem láttam rendesen, de éreztem, ahogy lassan elhalad előttem a szörnyeteg. Vártam még egy kicsit, amíg elhal a csoszogás, majd óvatosan kidugtam a fejem. Egyre valószínűbb, hogy tényleg itt lent gyülekeznek...

Már vagy negyed órája haladtam zavartalanul - miután fél óráig az előttem elhaladó szörnyek elől bujkáltam - és épp kikémleltem az egyik sarok mögül, amikor valaki megérintette a vállam. Ahhoz hogy ez Itachi vagy Gonkuro keze legyen túl nagy... fenébe.
Ösztönszerűen, vakon félreperdültem, és a falon csattanó ököl hangja alapján ezt nagyon is helyesen tettem. Az ismerős, halk morgás szerencsére valamelyest elárulta támadóm helyét, de csak nagyjából tudtam behatárolni a helyes irányt.
Ennél a pontnál megpattant bennem valami. Elegem van a bujkálásból! A csatazajra úgyis itt lesz az összes dög... akkor meg már nem számít, hogy sötét van-e vagy sem.
- Light Magic! - sűrítettem össze a fényt a fejem felett lévő pontba. Örömmel fogadtam a világosságot, bár az eltorzult emberi test látványának már kevésbé örültem. Kissé bizonytalanul tekintgetett körbe, de következő, hatalmas erejű ütésében már egy csepp határozatlanság sem volt. Lehajoltam a karja alá, majd rögtön ellentámadást is indítottam:
- Wind Blast! - ütöttem meg a dögöt, ami a másik falnak esett... sajnos még így is túl közel volt. Amíg volt időm, átlebegtettem a fénygömböt kicsit közelebb, és kirántottam a kardom. A szörny a szeme elé kapta a kezét...
Hoppá, várjunk csak... ez nem bírja a fényt... - gondoltam, és közben már cselekedtem is.
- Blinding Flash! - tartottam tenyerem ellenségem felé, aki egyenesen a vakító villanásba bámulva panaszosan felüvöltött. Odaléptem hozzá, és két határozott döféssel támadtam a mellkasára. Egy kis részen felszakadt a páncélja, és a kard a szívéig hatolt... legalábbis oda, ahol egy embernek a szíve lett volna. Haláltusájával majd' kiszakította a kezemből a kardomat, de sikerült megtartanom és kirántanom belőle a pengét. Gyorsan letörölgettem a gusztustalan testnedveket, és igyekeztem átállni mielőbb tűzmágiára, arra az esetre, ha lánggal kéne beborítanom az alagutat...
Vissza az elejére Go down
Itachi Sadamesu
Elemi mágus
Elemi mágus
Itachi Sadamesu


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 15
Join date : 2010. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Shirotsumei Asszonybosszantó

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés: A különös Vírus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A különös Vírus   Magánküldetés: A különös Vírus - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 23, 2010 1:28 pm

Lehangolóan sötét volt a járat, csendben, óvatos léptekkel haladtam előre. Egy árva hangot nem lehetett hallani, kivéve azt a csekély zajt, amit létezésem húrjai pengettek. Kifejezetten idegesített, hogy az orromig sem látok, ráadásul egyedül mászkáltam egy ismeretlen járatban, ahol feltehetőleg mutánsok is vannak. Lassan haladtam, s próbáltam szemem hozzászoktatni a sötétséghez, de ez lehetetlen vállalkozásnak tűnt. Az időérzékemet teljesen elvesztve, abban reménykedtem, hogy rátalálok a kijáratra. A barlang fal, nedves, néhol pedig nyálkás, csúszós volt, ami nagyjából megnehezítette az előrébb jutásomat egy picit. Ahogy mendegéltem, kissé felbátorodva, egy fokkal gyorsabb tempóba kapcsoltam, bízva benne, hogy az út továbbra is egyenletes marad, ám ekkor megtörtént a baj. Megbotlottam egy nagyobb kődarabban, s akárhogy kalimpáltam kezeimmel, a kőfalban nem leltem kapaszkodóra, ami még magában nem is adott volna okot az aggodalomra, hiszen kinőttem már a pelust, már magamtól is fel tudok állni a földről, de a bökkenő az volt, hogy nem volt föld előttem. Valamiféle lyukba estem ismét és a meglepettségtől nem jött ki hang a torkomból. A zuhanás közben, valami nekem ütközött, hozzálökve a szemközti falnak. Szerencsére nem esett nagyobb bajom az ijedtségnél, ám nem sokra az incidensre, önfeledt kiáltásra lettem figyelmes.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Magánküldetés: A különös Vírus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A különös Vírus   Magánküldetés: A különös Vírus - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 10:58 am

Kényszerített lezárást kell végrehajtanom. Bár nem ért véget ez a küldetés mégis szükségét érzem értékelni a résztvevők energiáját amit belefektettek és kitartásukat. 125 VE a jutalmuk. Sajnálom, hogy nem sikerült befejezni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magánküldetés: A különös Vírus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A különös Vírus   Magánküldetés: A különös Vírus - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magánküldetés: A különös Vírus
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» A különös éjszakák
» Magánküldetés: Az ékszerek
» Magánküldetések
» Magánküldetés: Farkasvadászat
» Magánküldetés: A villámlopó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Máshol...-
Ugrás: