KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Magán küldetés: Egy élet árán

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magán küldetés: Egy élet árán - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán küldetés: Egy élet árán   Magán küldetés: Egy élet árán - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 10:20 pm

A villában minden pazar és mese szép, bár rátok már nem nagyon van szükség. Az öreg int nektek hogy kövessétek és egy gyönyörűen be bútorozott szobába visz titeket. Le ül az impozáns íróasztal mögé. Itt ha gondoljátok kifejthetitek véleményeteket hogy mennyire nem volt fer hogy egész végig játszotta nektek a csórót meg szegényt. Ha ezt teszitek, ő csak vihorászik meg hebeg habog, hogy de milyen muris is volt ez a rövid kis idő amit együtt töltöttetek. Majd az íróasztalból elő vesz egy szép kis ládikát amiből mindenki elé leszámol fejnéként 55.000 gyémántot mivel nagyon meg volt veletek elégedve. Ez után elbúcsúztok egymástól és elindulhattok haza felé, vagy emerre jól esik.

Ugyanakkor nem veszhet kárba a sok hajtépés és szenvedés amit a drága kis bácsi okozott nektek. Idegeitek és tűrőképességetek meg erősödött és varázserőtök is növekedett.
Firmus Kakte: 290 VE
Bob Kingston: 290 VE
Noah Sensi: 270 VE
Noah Varners : 270VE

A küldetés során mindenkivel megvoltam elégedve, nagyon szépen kijátszottátok a postokat és az irroniát is jól tudtátok érzékelni. Meg kell mondjam igazi felüdülést jelentettek vicces postjaitok a szürke hétköznapokban. Amire még is felhívnám a figyelemét az idő korlát megtartása ami estenként nem igazán sikerült, és az ezt jelző PM- elmaradása. Eléggé ritkás kaptam olyan üzenetet hogy valaki nem tud postolni bizonyos okokból ezért nem tudtam full VE-t adni nektek. Valamint az ifjú Noahnak annyi jó tanácsot tudnék adni, hogy Maci Laci eléggé kis eséllyel megy forgatni a Fairy Tail világába. Very Happy
Ugyanakkor annyit szeretnék még kérni tőletek, hogy megköszönném ha egy PMben vagy akár máshogyan leírnátok nekem milyen benyomásotok volt a meséléssel kapcsolatban, volt e valami ami nem tetszett, volt e bármilyen negatív élményetek a küldetéssel kapcsolatban. Vagy akár egy egytől tízes skálán is értékelhettek, nekem bármi megfelel.
Vissza az elejére Go down
 
Magán küldetés: Egy élet árán
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Rouuro Kao
» Igaz vagy hamis (Magán küldetés Lidérc, Atsui, Den és Glen számára)
» Tükör tükröm mond meg nékem, melyik vagyok én!? (Magán küldetés Reigen Atsui és Shou számára)
» Oroszrulett és Új Élet
» Reigen Hawkins: Az élet apró szösszenetei rovat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Onibus-
Ugrás: