KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Gabriel Caradhel

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Gabriel Caradhel Empty
TémanyitásTárgy: Gabriel Caradhel   Gabriel Caradhel Icon_minitimeKedd Nov. 16, 2010 7:15 pm

Suhogó hang vert fel az éjszaka közepén. Olyan volt, mintha hatalmas szárnyak csapkodnának a ház körül, főként a hátsó udvaron. Kikászálódtam az ágyamból, és megkerestem a papucsomat, odamentem az ajtómhoz, és pipiskedve lehúztam a kilincset. Őseim háza egészen rémisztően hatott ezen az éjszakán, persze lehet, hogy csak a korom miatt éreztem így, elvégre a legtöbb öt éves fiú sírva szaladna az édesanyjához.
Végül is, én is így tettem, csak sírás nélkül. Szőrös kis papucsomban átosontam a folyosó túlsó oldalára, és a fal mellett húzódtam, remélve, hogy senki nem vesz észre, akármi is leselkedhet rám. Lassan elértem édesanyámék szobáját, remegő kézzel, olyan lassan, amilyen lassan csak tudtam, benyitottam, és se anyám, se apám nem volt a helyén.
Futásnak eredtem. Végig a folyosón, le a lépcsőn, befordultam a ház keleti szárnya felé, amikor fémes csörgés hasította keresztül a kísérteties csöndet, és a suhogás folyamatos csörgéssé változott. A hátsó kertből jött.
Tovább néztem a szolgálók szállójának szárnya felé, s ekkor bevágódott mögöttem a hátsó ajtó. Odakaptam a fejem, és önkéntelenül kezdtem felé mozogni. Amikor odaértem, lábujjhegyre ágaskodva néztem ki az ablak alján. Féltem. Hova lettek apuék? De nem láttam semmit.
Kinyitottam az ajtót, és a kíváncsiságtól vezérelve követtem a hangok forrását.
A hátsó kertben négyzet alakú kis terek voltak kialakítva, gondosan nevelt sövénnyel volt szegélyezve mind, és az egyik nagyobb négyzet felől jöttek a hangok. A sövény mögött kúsztam egyre közelebb, és amint elmúlt a remegés a lábamban, feltérdeltem, hogy megnézzem mi az.
Apám volt, furcsa díszítésű, könnyű harci ruhában, és egy másik férfi, hasonlóban. Mindkettejük kezében kard állt, és anyám állt oldalt, nyugodtan. Minden félelmem elszállt, és átkeveredve a bokron a frissen átavanzsált küzdőtéren futottam át!
- Anyu! – kiáltottam boldogan.
Anyám megijedt, hiszen néhány lépésnyire apámék mögött futottam el, akik heves ütésváltásokat mértek egymásra, de mégis, olyan volt, mintha nem menne tétre a harc. Amikor apám észrevett, azonnal oldalra csapta a másik férfi fegyverét, és megállt, megfordult, és felkapott az ölébe.
- Hát te, kisember? Mit művelsz?
- Felriadtam. – szóltam, miközben átöleltem a nyakát. – Mit csináltok? Ki ez a bácsi?
- Nem is mesélted, hogy van egy fiad, Nataniel. – jött közelebb a fickó. Vastag, borzos fekete szemöldökéhez hasonló fekete bajsza volt, ami alatt fülig húzta a száját mosolya. – Hogy hívják?
- Gabriel. – szólt apám, s átadott anyámnak, közben pedig eltűnt a kardja. – Victoria, elvinnéd egy kicsit? – nézett anyámra.
- Nem szükséges. – vágott közbe a férfi. – Már éppen eleget tanulmányoztam a kardod.
- Anyu, mit csinál apa? – kérdeztem, mire ő elmosolyodott, és magyarázni kezdett:
- Tudod, apád mágus. Fegyvermágus, hogy pontos legyek, és, hogy még pontosabb, már visszavonult mágus. Amikor megszülettél, otthagyta a klánját, hogy békében nevelhessen, és végre elfoglalja a családi örökséget.
- A házunkat.
- Úgy van.
- És ki ez a bácsi?
- Egy régi klán társa, aki szintén fegyver mágus, és a saját technikáján dolgozik, és ezért végigjárja az olyanokat, akit ismer, és rendelkezik ilyennel.
- Bezony, kislegény. – szólt a férfi. – Szerencsés lehetsz, hogy ilyen örökség bírtokában vagy te is.
- A ház? Apa, tényleg az enyém lesz?
Mindhárman felnevettek, én pedig csak meresztettem rájuk a szemem. Miért nevetnek ki?
- Nahát, Nataniel, elmondhattad volna. – borzolta össze a hajam a férfi.
- Végülis, már elég idős ahhoz, hogy megismertessem az örökségét vele.
Apám intett anyámnak, hogy tegyen le, és hogy távolodjon el, s miután a férfi, és anyu is távolabb állt, apám széttárta a karját előttem. A földön furcsa, zöldes jelek, és körök jelentek meg körülöttem, és körülötte is.
- Ex-quip! Van Chantai Legacy! – kiáltotta. Akkor még nem ismertem, és mostanában jöttem csak rá, hogy milyen szavak is ezek. Fegyvermágia.
Apám kezében villanásnyi idő alatt termett ott ugyanaz a kard, ami az előbb semmivé vált. Aztán elengedte, és kettőnk közé lebegett magától, alatta pedig tenyérnyi körök világítottak.
- Gabriel, ez családunk öröksége. Generációkra visszamenőleg az örökségünk. – mutatott a kardra, s az lassan elkezdett körbeforogni.
Egy, nagyjából egy méter hosszú kard volt, másfél arasznyi hosszú keresztvassal, annak mindkét végén, és a markolat végén is egy-egy harapásra tárt oroszlánfej, szájukban pedig kék díszkövek voltak. A pengéje olyan fényes volt, hogy láttam benne magam, és a keresztvastól fentebb, a hegy felé, öt, idegen jel volt vésve vörös festékkel.
- Egy könnyű, másfél kezes kard. Joggal kérdezhetnéd, hogy miért olyan különleges, leszámítva a kinézetét. Elárulom. Ez csak és kizárólag apáról fiára öröklődő penge, felismeri annak a mágiáját aki hozzá ér, és más nem tudja forgatni, csak aki a mi vérünket örökölték, akik a van Chantai család tagjai. Ezen kívül minimális elemi erővel bír, habár lángokat nem látsz, ez a kard folyamatosan izzik. Gyere – intett közelebb – Érintsd meg. Minket nem éget.
Közelebb lépett, és végigsimította a kard lapját. Mosolygott, és odalépdeltem mellé. Letérdelt, vele együtt a kard magassága is süllyedt, megfogta a kezem, és rátette a kard lapjára, lassan, végigsimította vele.
Idegen szavakat mormolt, miközben az ujjaim bejárták a jeleket, végig a keresztvason, és amikor rákulcsoltam volna a kezem a markolatra:
- Bemutatom, neked a van Chantai vérvonal legfiatalabb tagját, Gabriel van Chantait, Livinas.
Rákulcsoltam a markolatra piciny kezem, apám pedig az enyémre.
- Üdvözöllek. – suhant át az agyamon a hang. Először megijedtem, aztán apámra néztem:
- Ne félj. Ezen a kardon keresztül őseink lelke szól hozzánk a telihold fénye alatt, és akkor sem mindig, csak, ha valami sorsfordító dolog következik az életedben, ne értsd félre, nem tudnak semmit, nem segítenek, csak figyelmeztetnek, hogy ideje figyelned.. Ha én meghalok, a tiéd lesz a kard, és gondoskodom róla, hogy kitanítsalak, hogy használni is tudd. Ne félj, nem bonyolult, de ismerned kell az alapokat, hogy forgathasd.
Mosolyogtam, és még egyszer végigjárta a farkas fejet a kezem a markolat végén. Örültem neki, és nem is hittem volna, hogy egy héten belül, egyedül maradok, a van Chantai családból. Nem is hittem volna, hogy a telihold alatt nem csak üdvözölni akart a kard, hanem apámat figyelmeztetni.



Típus: Fegyver mágia
Név: Ex-quip – van Chantai Legacy / van Chantai Örökség
Tanító: Vérrel öröklődik. Eredetileg Raziel van Chantai fejleszetette ki, Gabriel a hetedik generációba tartozik a családban.
Mágia: A Magic Sword mágia módosítása, különleges megműveléssel, minimális tűz elemi erővel, amivel a véknyabb jégdarabokat át tudja szelni, és kellő ideig a sebeken tartva összesütni azt.


A hozzászólást Gabriel Caradhel összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 06, 2015 10:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Gabriel Caradhel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Caradhel   Gabriel Caradhel Icon_minitimePént. Nov. 19, 2010 5:40 pm

Rendben van. A pályázatot szépen megírtad és jól levezetted, ami kell az kiderült róla, így elfogadom. Amint elérted a kellő szintet és pénzt itt megveheted ezt a mágiát, amivel persze csak te fogsz rendelkezni.

Név: Ex-Quip: van Chantai Legacy /Ölt-vált: van Chantai Örökség/
Ár: 360.000 Gyémánt
Szint: 3
Leírás: A Magic Sword mágia módosítása, különleges megműveléssel, minimális tűz elemi erővel, amivel a véknyabb jégdarabokat át tudja szelni, és kellő ideig a sebeken tartva összesütni azt.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Gabriel Caradhel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Caradhel   Gabriel Caradhel Icon_minitimeCsüt. Dec. 23, 2010 5:29 pm

Egyszerű hétköznapi napnak számított az is, mint mindegyik, amit Erában eltöltöttem. Már négy hónapja itt voltam, és beilleszkedtem a társaságba. Mint a banda oszlopos tagjai, most is egy asztalnál ültünk a sarokban, ahova nem ér oda minden lámpa fénye, és csak egyetlen ablak van, ami így estefelé hangulatosan engedi be a hold fényét.
Az egész ebédlő tömve volt az itthon lévő tagokkal, Sebastian a pultra is alig győzött pakolni, nem hogy kiszervírozni az asztalokra a kaját, és az italt. ~Azt hiszem, kellene egy felszolgáló ide.~ gondoltam, miközben leöblítettem a sült csirke számban lévő falatkáját, és letettem a poharam.
Végignéztem a körülöttem ülő társaimon, Meta-chan és Axel a jobbomon ült, ők már befejezték az evést, és Axel hátra dőlve a székben karolta át a mellére hajló Metát. Bal oldalt Mei-chan és Noah még nagyban falatozott, néha-néha feltűnésmentes, de jelentőségteljes pillantást váltva a másikkal, néha-néha megbökve a másik oldalát az ujjaikkal, mire az nagyot ugrott, és játékosan viszonozta azt.
Valahogy fel sem tűnt senkinek, hogy kint olyan ítéletidő van, amit már régen nem láttunk. Néha elgondolkodok azon, hogy Leena, mint égi sárkányölő tehetne valamit az ilyesfajta viharok ellen, de jelenleg ez a gondolat mesze elkerülte az agyamat, sokkal inkább a fejfájás az, ami foglalkoztatott már napok óta, hiszen nem akart szűnni. Már gyógyszert is vettem be, azt sem tudom hányat, meg milyen fajtát, de nem akart szűnni.
Mindenesetre befejeztük a vacsorát, Mei odabújt Noah-hoz, és én, mint az egyetlen, akinek nincs kit dédelgetnie magamra vállaltam a tányérok visszavitelét Sebastiannak. Szóval összeszedtem az öt tányért, három poharat a stóc tetejére tettem, kettőt pedig az ujjaim közé fogtam, felálltam, és elindultam – volna.
Hirtelen elszállt minden erő a lábaimból, és megállíthatatlanul rogytam a földre, és az utolsó hangok a tányércsörgés által felvert zajok voltak, mielőtt minden elsötétült, valamint egy ismerős, magas hang:
- Gabriel!
Rövid ideig próbáltam meresztgetni a szememet, szinte biztos voltam benne, hogy nyitva vannak, de hiába, nem láttam semmit, aztán lassan kezdett oszlani a homály, és gyerekkori szobámban találtam magma. Illetve, hasonlóban. A bútorok megegyeztek, de se a színük, se a falak színe nem olyan volt. Minden sötétszürke, illetve sötétlila színben borzongatta meg az érzékeimet.
Az ágyamon ültem, amikor nyílt az ajtó, és én felálltam, majd egy talpig páncélban lévő férfi sétált be. Apám volt, Nataniel van Chantai. Meglepett, hogy amikor felálltam, majdnem olyan magas voltam, mint ő, tehát ha ez egy emlékkép lenne, maximum a combjáig érnék, hiszen öt évesen láttam utoljára.
Jó volt újra látni, de nem így. Az arcát sem láttam, egészen addig, míg le nem vette a sisakját. Alul, a szájánál kipattintott egy kapcsot, és az arcát fedő maszk, ami állától orrnyergéig tartott szétpattant oldalra, a bukósisakszerű fejfedőt pedig leemelte a fejéről, a hóna alá vette. A vért többi része hétköznapinak mondható volt, leszámítva a cirádákat a kesztyűkön, és a lenyomatokat az övben, amit nem ismertem. Ezeket leszámítva a páncél egy teljesen átlagos Blademaster páncél volt.
- Rég láttalak, fiam. – köszöntött derűs hangján, miközben félhosszú sötét haját kisöpörte az arcból, arcát pedig mosoly terítette be.
Való igaz, több mint húsz éve, egészen pontosan négy hónappal több, hiszen halálának húszadik évfordulóján kerültem a klánba. Csak álltam ott, és meg sem tudtam mozdulni, egyszerűen nem hittem el, hogy még egyszer láthatom, azt pedig át sem akartam gondolni, hogy mire fel jelent meg. De a lényeg az, hogy ott volt, és beszélt hozzám. Küzdöttem a tehetetlenséggel.
- Sokat nőttél. És sokat erősödtél. Látom, hiába haltunk meg, tanítókra leltél, és kihasználod a tehetséged. – sétált rajtam körül, súlyos léptei alatt döngött a föld. – Te is fegyvermágus lettél. – állt meg végül.
- Apám… - sikerült, győztem. – Hogy kerülsz ide?
- Ez csak egy álom, fiam. – szólt, és elkomolyodott az arca. – De nem beszélgetni jöttem.
- Hanem? – kicsit elszomorodtam. Annyi mindent tudnék neki mesélni, és nem tehetem.
- Mivel halottak vagyunk, nem tudtam elmondani mindent a családunkról, illetve inkább arról, hogy hogyan is kötődünk mi a mágiához. Az örökségünk egy részéről már tudsz.
- A kardról?
- Pontosan. A kardhoz tartozik egy páncélzat is.
- Ez? – mutattam rá.
- Igen. Amithiel’s Platemail, családunk második fegyvermágusa, és első női fegyvermágusa készítette, több mint harminc év munkával.
- De hát ez nem más, mint egy kö-
- Bocsáss meg, hogy közbevágok, de rövidre kell fognom. Közönséges Blademaster páncél, ugye? Igazad van, látszólag az. Teljesen hétköznapi páncél, amit bárki megidézhet. A fricska igazándiból az övben rejlik. – mutatott a ruhadarabra, amin öt mélyedés volt. – Minden mélyedés alján van egy lenyomat, egy rúna. A rúnákba áramoltathatod a varázserődet, így. – pillanatok alatt feltöltődött minden lenyomat kivéve egyet, és különböző színű mágia örvénylett bennük.
- És mit kezdjek vele?
A fejemre tette a jobb kezét, hüvelyk ujját a két szemem közé lógatva.
- Ezennel átruházom rád a képességet, amivel megidézheted. – A cirádák a kesztyűkön felvillantak, és hanyatt dobtak, még az álmomban is, de apám elkapott. – Amint eléri a mágiád ereje a kellő szintet, képes leszel magadhoz szólítani. Még egy dolog:
- Mi, apám?
- Emlékszel a családfára igaz?
- Igen, a hetedig fegyvermágus vagyok utánatok.
- Pontosan. Halljam a sort! – szólt erősebben, mert a tér remegni kezdett, a vakolat hullott, az ablakok elpattantak, a tapétacsíkok legördültek a falról. – Siess! - mindig is mániája volt, úgyhogy megtanultam, és nem esett nehezemre visszamondani a sort.
- Raziel, Amithiel, Uriel, Ithuriel, Baliel, Nataniel, Gabriel.
- Így van. A kard Raziel munkája. A páncél Amithielé. A rúnák közül három Urielé, Ithurielé, és Balielé. Az egyik az enyém, és az, ami még nem töltődött fel, rád vár, Gabriel. Családunk minden leszármazottal egyre erősebb, hiszen minden előtte lévő fegyvermágus hozzátesz az örökségünkhöz, így hát feladatod van ebben a világban. Hozzáadni a te mágiádat, és tovább örökíteni a tradíciót, s vele együtt, a Rúnalovag címet. Így hívtak engem is, és örülnék, ha velem együtt nem halt volna meg.
- Értettem, apám. Számíthatsz rám!
- Viszlát, Gabriel.
- Látlak még?
- Nem hinném, de amint képes leszel megidézni a kardot, Livinast, rajta keresztül mindig elérsz majd, ha szükséged lesz rám.
Ezután szó nélkül megfogta a vállamat, és rázni kezdett. Próbáltam szólni, hogy ne tegye, de egy hang nem jött ki a torkomon, a szobám körülöttem végleg eltűnt, a semmi közepén lebegtem, velem szemben egy férfi állt, aki már nem hasonlított az apámra, és szépen lassan már egyetlen férfira sem, ütéseket éreztem az arcomon, amik tőle származtak, és szép lassan színesedni kezdett a kép, a férfi helyét pedig átvette Mei-chan.
- Gabriel! Ébredj! – felsóhajtott, amikor kinyitottam a szemem. – Felébredt!
Felültem, és megtámasztottam magam, mire a többiek odacsődültek körém.
- Jól vagy, öreg? – kérdezte Noah, és egy keskeny vízkígyót idomított elém a szomszéd asztalon lévő kancsóból. – Harapj!
- Megvagyok. – és ekkor vettem észre, a fejfájásom eltűnt. – Biztosan valami rosszat ettem, vagy nem tudom. – próbáltam leplezni mi történt velem, úgysem hinnék el. – Nyugi, rendbe jövök. nem szabadultok meg tőlem ilyen könnyen! - nevettem.
- Attól még elviszünk Jophiel mesterhez, ha valaki, akkor ő tuti megmondja, hogy mi bajod. A szent fénynek végre lesz valami haszna is. – mondta Noah.
- Nem szükséges. – ellenkeztem.
- Jelenleg nem érdekel, amit mondasz, vágod?
Axel felállított, egyik karomat átvette a nyakán, majd elindultunk az emeletre.



Típus: Fegyver mágia - páncél
Név: Ex-Quip - Amithiel’s Platemail // Ölt-vált: Amithiel Páncélzata //
Tanító: Vérrel öröklődik. Eredetileg Amithiel van Chantai fejleszetette ki, a vérvonal első női fegyvermágusa. Gabriel a hetedik generációba tartozik a családban.
Leírás: A Blademaster páncélzat módosítása, de a rúnák külön-különi aktiválása nélkül semmi mást nem ér vele a mágus, mint egy sima Blademaster páncélzattal.

Rúnák - Pecsétek leírása:
Az övbe egy-egy másfél centi mély beütés alján lévő jelek, amikbe varázserőt áramoltatva megtöltik a mélyedést, ezután a mágus két ujjával megérintheti akármelyiket, ezzel feltörve a pecsétet, és felszabadítva a rúnákba pecsételt varázserőt. Minden rúnának idő kell az újraaktiválásig.


Rúnák - Pecsétek:

Név: Tiger Rune – Seal of Swiftness (Tigris rúna – Gyorsaság pecsétje.)
Leírás: Az első pecsét, citromsárga színű, megtörésekor a mágikus erő a kesztyűkbe, és a lábakba áramlik, másfélszeresére növelve az támadási és a mozgási sebességet

Név: Phoenix Rune - Seal of Air (Főnix rúna – Levegő Pecsét)
Leírás: A második pecsét, égkék színű, megtörésekor a varázserő a lábakba áramlik, a következő ugrással akár öt méter magasba is rúghatja magát a mágus, a leérkezés előtt erős fuvallat áramlik a föld felé, gátolva a hirtelen becsapódást.

Név: Wolf Rune – Seal of Passion (Farkas rúna – Szenvedély pecsétje)
Leírás: A harmadik pecsét, ezüst színű, megtörésekor a mágia körülöleli a mágus minden porcikáját, koncentráltabbá, állhatatosabbá téve minden mozdulatát, kiélesednek a reflexei és érzékei, elnyomja a fájdalmat, ezáltal a kimerülés peremén is teljesíteni képes.

Név: Earth Rune – Seal of the Guardian (Föld rúna – Az őrző pecsétje)
Leírás: A negyedik pecsét, zöld színű, megtörésekor a varázserő egy pillanat alatt a mágus elé lövi magát, pajzsot alkotva maga előtt, ami mögé egy két-háromtagú csapat is beállhat. Egyetlen másodpercnyi létezése alatt a pajzs bármilyen közepes erősségű csapást fel tud fogni, ha hosszabb mágia felfogására használják (pl lángcsóva), az első érintkezéssel magába szippantja a teljes mágiát.




Az ötödik rúna várat magára, majd idővel megcsinálom. A páncélt és a rúnákat mindet külön-külön, egyesével akarom megvenni.


A hozzászólást Gabriel van Chantai összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 30, 2012 12:11 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Gabriel Caradhel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Caradhel   Gabriel Caradhel Icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 9:12 am

Elfogadva és kidolgozva itt lennének a rúnák és a páncélod. Természetesen, mivel a rúnák a páncélhoz tartoznak, így azokat csak azután tudod megvenni, ha megvan a páncél. Értelmes srác vagy, így gondolom ezzel te is tisztában voltál, pusztán formalitás volt. De jöjjenek akkor, amire már régóta várhatsz:

Név: Ex-Quip: Amithiel’s Platemail / Ölt-vált: Amithiel Páncélzata /
Ár: 600.000 Gyémánt
Szint: 4
Leírás: A Blademaster páncélzat módosítása, de a rúnák külön-külön aktiválása nélkül semmi mást nem ér vele a mágus. Ilyenkor egyszerűen, olyan, mint egy sima Blademaster páncélzat.
Rúnák - Pecsétek leírása:
Az övbe egy-egy másfél centi mély beütés alján lévő jelek, amikbe varázserőt áramoltatva megtöltik a mélyedést, ezután a mágus két ujjával megérintheti akármelyiket, ezzel feltörve a pecsétet, és felszabadítva a rúnákba pecsételt varázserőt. Minden rúnának idő kell az újraaktiválásig.

  • Név: Tiger Rune – Seal of Swiftness /Tigris rúna – Gyorsaság pecsétje/
    Ár: 180.000 Gyémánt
    Szint: 2
    Leírás: Az első pecsét, citromsárga színű, megtörésekor a mágikus erő a kesztyűkbe, és a lábakba áramlik, másfélszeresére növelve az támadási és a mozgási sebességet.

  • Név: Phoenix Rune - Seal of Air /Főnix rúna – Levegő Pecsét/
    Ár: 180.000 Gyémánt
    Szint: 2
    Leírás: A második pecsét, égkék színű, megtörésekor a varázserő a lábakba áramlik, a következő ugrással akár öt méter magasba is rúghatja magát a mágus, a leérkezés előtt erős fuvallat áramlik a föld felé, gátolva a hirtelen becsapódást.

  • Név: Wolf Rune – Seal of Passion /Farkas rúna – Szenvedély pecsétje/
    Ár: 180.000 Gyémánt
    Szint: 2
    Leírás: A harmadik pecsét, ezüstszínű, megtörésekor a mágia körülöleli a mágus minden porcikáját, koncentráltabbá, állhatatosabbá téve minden mozdulatát, kiélesednek a reflexei és érzékei, elnyomja a fájdalmat, ezáltal a kimerülés peremén is teljesíteni képes.

  • Név: Earth Rune – Seal of the Guardian /Föld rúna – Az őrző pecsétje/
    Ár: 180.000 Gyémánt
    Szint: 2
    Leírás: A negyedik pecsét, zöld színű, megtörésekor a varázserő egy pillanat alatt a mágus elé lövi magát, pajzsot alkotva maga előtt, ami mögé egy két-háromtagú csapat is beállhat. Egyetlen másodpercnyi létezése alatt a pajzs bármilyen közepes erősségű csapást fel tud fogni, ha hosszabb mágia felfogására használják (pl lángcsóva), az első érintkezéssel magába szippantja a teljes mágiát.

Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Gabriel Caradhel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Caradhel   Gabriel Caradhel Icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 2:29 pm

Típus: Fegyver mágia / Páncélidézés
Név: Stormbreaker Boots / Vihartörő Csizma
Tanító: Synestra
Mágia: Gabriel megidéz egy lábszárig érő sötét színű harci csizmát. Bokánál a csizma hajlik, és szúró, vágó fegyverek ellen jelentős védelmet nyújt, különleges mivoltja pedig a lábszárba ütött két-két kristály passzív bónuszában rejtezik. A mágus akaratától függően gyorsíthatja saját mozgási sebességét, ha mágiát áramoltat a kristályokba.

Típus: Fegyver mágia / Páncélidézés
Név: Stormbreaker Armguards / Vihartörő Karvédő
Tanító: Synestra
Mágia: Gabriel megidéz egy alkart is takaró öt ujjú fém kesztyűt, ami az ujjak ízelésének köszönhetően könnyen hajlik, ezáltal nem túl sok védelemmel szolgál, de elsősorban nem is ez a célja.
A kézfejbe ütött kristályba mágiát áramoltatva és az emberi seidr mágiát alkalmazva kilőheti a kesztyűt, ami pár méteren belül képes megragadni mindent, amit egy átlagember keze, majd a csuklóvédőhöz villámgyors visszatérésekor odarántani a tárgyat. Értelem szerűen, ha a tárgy nehezebb Gabrielnél Gabrielt rántja oda.

Típus: Fegyver mágia / Páncélidézés
Név: Stormbreaker Helm / Vihartörő Sisak
Tanító: Synestra
Mágia: Gabriel megidéz egy szokványostól eltérő sisakot, hiszen az egész sisak egyetlen visorból áll, ami a szeme előtt lebeg félkör ívben.
A visornak két módja van, az egyik, amikor halvány kék fénnyel izzik, és éjjellátóként funkcionál. A második, amikor minden fényt elnyel, Gabriel csak a pár lépésen belüli környezetét képes látni, viszont minden mágia auráját látja még mielőtt szabadjára engedték azt, és még csak kibontakozóban van, ezáltal könnyítve meg a közelharcot a távolról támadó mágusokkal.

Synestra kiléte az örökség küldetésben derül ki. A páncél külön-külön is megidézhető, könnyű vértezet, ami nem rendelkezik mell és lábvérttel, ha mind a három darabja aktív lehetővé teszi a használónak, hogy a villám és szél elemű támadásokat kettévágja. Ha mindenképp szükséges történet hozzá, megírom, de ha egy mód van rá kalandként játszanám ki.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Gabriel Caradhel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Caradhel   Gabriel Caradhel Icon_minitimeVas. Aug. 21, 2011 9:36 pm


Név: Ex-Quip: Stormbreaker Helm / Lecserélés: Vihartörő Sisak /
Ár: 180.000 Gyémánt
Szint: 2
Leírás: Gabriel megidéz egy szokványostól eltérő sisakot, hiszen az egész sisak egyetlen visorból áll, ami a szeme előtt lebeg félkör ívben.
A visornak két módja van, az egyik, amikor halvány kék fénnyel izzik, és éjjellátóként funkcionál. A második, amikor minden fényt elnyel, Gabriel csak a pár lépésen belüli környezetét képes látni, viszont minden mágia auráját látja még mielőtt szabadjára engedték azt, és még csak kibontakozóban van, ezáltal könnyítve meg a közelharcot a távolról támadó mágusokkal.
Ha mind a három darabja aktív lehetővé teszi a használónak, hogy a villám és szél elemű támadásokat kettévágja.


Név: Ex-Quip: Stormbreaker Armguards / Lecserélés: Vihartörő Karvédő /
Ár: 360.000 Gyémánt
Szint: 3
Leírás: Gabriel megidéz egy alkart is takaró öt ujjú fém kesztyűt, ami az ujjak ízelésének köszönhetően könnyen hajlik, ezáltal nem túl sok védelemmel szolgál, de elsősorban nem is ez a célja.
A kézfejbe ütött kristályba mágiát áramoltatva és az emberi seidr mágiát alkalmazva kilőheti a kesztyűt, ami pár méteren belül képes megragadni mindent, amit egy átlagember keze, majd a csuklóvédőhöz villámgyors visszatérésekor odarántani a tárgyat. Értelem szerűen, ha a tárgy nehezebb Gabrielnél Gabrielt rántja oda.
Ha mind a három darabja aktív lehetővé teszi a használónak, hogy a villám és szél elemű támadásokat kettévágja.


Név: Ex-Quip: Stormbreaker Boots / Lecserélés: Vihartörő Csizma /
Ár: 600.000 Gyémánt
Szint: 4
Leírás: Gabriel megidéz egy lábszárig érő sötét színű harci csizmát. Bokánál a csizma hajlik, és szúró, vágó fegyverek ellen jelentős védelmet nyújt, különleges mivoltja pedig a lábszárba ütött két-két kristály passzív bónuszában rejtezik. A mágus akaratától függően gyorsíthatja saját mozgási sebességét, ha mágiát áramoltat a kristályokba.
Ha mind a három darabja aktív lehetővé teszi a használónak, hogy a villám és szél elemű támadásokat kettévágja.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Gabriel Caradhel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Caradhel   Gabriel Caradhel Icon_minitimeVas. Aug. 21, 2011 11:10 pm

Elvittem:

Név: Ex-Quip: Stormbreaker Helm / Lecserélés: Vihartörő Sisak /
Ár: 180.000 Gyémánt
Szint: 2
Leírás: Gabriel megidéz egy szokványostól eltérő sisakot, hiszen az egész sisak egyetlen visorból áll, ami a szeme előtt lebeg félkör ívben.
A visornak két módja van, az egyik, amikor halvány kék fénnyel izzik, és éjjellátóként funkcionál. A második, amikor minden fényt elnyel, Gabriel csak a pár lépésen belüli környezetét képes látni, viszont minden mágia auráját látja még mielőtt szabadjára engedték azt, és még csak kibontakozóban van, ezáltal könnyítve meg a közelharcot a távolról támadó mágusokkal.
Ha mind a három darabja aktív lehetővé teszi a használónak, hogy a villám és szél elemű támadásokat kettévágja.

332.000 Gyémánt -180.000 Gyémánt = 152.000 Marad.


Az új rendszer miatt tárgytalan... még.


A hozzászólást Gabriel van Chantai összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 09, 2011 9:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Gabriel Caradhel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Caradhel   Gabriel Caradhel Icon_minitimeSzomb. Szept. 17, 2011 11:44 pm

Név: Ex-Quip: van Chantai Legacy /Ölt-vált: van Chantai Örökség/
Ár: 360.000 Gyémánt
Szint: 3
Leírás: A Magic Sword mágia módosítása, különleges megműveléssel, minimális tűz elemi erővel, amivel a véknyabb jégdarabokat át tudja szelni, és kellő ideig a sebeken tartva összesütni azt.

Kiváltva Az Örökség című küldetéssel.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Gabriel Caradhel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Caradhel   Gabriel Caradhel Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 2:41 pm

Használd egészséggel.

A sisakot megvenni megtudod és a használatára is képes vagy, csupán 4-es szintig nem tudod Ex-quip-elni. Mindenesetre ne csüggedj, hamar meglesz az a 4-es szint.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Gabriel Caradhel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Caradhel   Gabriel Caradhel Icon_minitimeCsüt. Okt. 20, 2011 12:00 am

Típus: Emberi Seidr mágia
Név: Soul fusion / Lélekegyesülés
Tanító: Everoth
Mágia: Gabriel utasítja az egyik birtokában lévő lelket, hogy szállja meg a tudatát, ezzel átmenetileg olyan tudástt szerezve, amiknek egyébként nincs birtokában, de a lélek ért hozzá. Ez a tudás nem lehet mágia, csak és kizárólag valamilyen készség. Használata testileg megerőltető, mellékhatása nem a mágia tartalma alatt, hanem annak véget értével jelentkezik. Ez lehet fejfájás, hányinger, szédülés, eszméletvesztés. Utóbbi tarthat percekig, vagy akár hetekig tartó kómába is merülhet.


Lelkek:

Név: Kornelia Catulle
Nem:
Kor(halálakor): 22
Történet: Egy északi kis, kereskedő városban született, Nindrában. Édesanyja tanárnő, apja vadász volt, egy kis házban éltek nem messze a városhatártól az erdő szélén, ahol egy banditacsapat rajtuk ütött egy éjszakán. Kornelia ekkor volt 16 éves. Apját szeme láttára ölték meg, őt és édesanyját megbecstelenítették, aztán az asszonyt kivégezték, őt pedig magukkal hurcolták. Kornelia depressziós lett, a banditatáborban rabszolgaként dolgoztatták, egészen addig, míg meg nem ismerte az akkor 18 Gabriel van Chantait. Sorsukat a szüleikért fogadott bosszújuk fonta össze, s Yamato Hitsu keze alatt mindketten fegyvermágusokká nőtték ki magukat. Ahogy teltek az évek, és arasztoltak felfelé a ranglétrán gyöngéd szálak fűződtek a fiatalok közé, míg végül szerelembe nem estek. Hét év múlva elérték a hagyományos úton szerezhető rang legtetejét, és az utolsó próba várt rájuk, mielőtt a banditavezér közvetlen közelébe kerülhettek. A martalócavató párbaj. A párbaj alatt a részt vevők kiválasztanak egy másik rangidőst, és életre halálra meg kell kűzdeniük, s a győztes kerül be a martalócok közé. Kornelia és Gabriel idejében csak ők ketten jöhettek szóba, s a lányt olyannyira elvakította a bosszúvágy, hogy képes volt teljesen elnyomni magában az összes többi érzést; kihívta a fiút. Kornelia Catulle X784-ben vesztette életét a Gabriel van Chantai ellen vívott párbajban.
Különleges ismertetőjegy: A Gabriel ellen vívott harcban torokvágást szenvedett el, ezért a szelleme néma.
Soul Fuison-el szerezhető képesség: Az érzelmek teljes uralma, ezáltal Gabriel tökéletesen érzéketlen, szó szerint gépies önuralomra képes, és olyan ellen is képes a legjobbat nyújtani, aki közel áll hozzá.



Név: Damien & Daniel Miller
Nem: férfi
Kor(halálakor): 19
Történet: Hargeonban születtek egy jómódú máguscsaládba. Anyjuk elemi, apjuk alakváltó mágus volt. Itt jártak iskolába, és itt tanultak mágiát többek között szüleiktől, valamint a család birtokában lévő hatalmas könyvtárból. A fiúk már viszonylag hamar megmutatták, hogy melyiknek miben fekszik erősségük. Míg Damien az elméleti tudásban jeleskedett, Daniel kitűnő lövész lett. 18 éves korukra édesanyjukról kiderült, hogy halálos beteg, és már csak kevés van hátra neki az életből. A fennmaradó időből a legtöbbet a fiúk édesanyjukkal töltötték, míg édesapjuk teljesen belemerült a munkába, és rövid időn belül elhidegült a családtól. Nem tudta ép ésszel foldolgozni, hogy szeretett felesége hamarosan kileheli lelkét, és megőrült. Napokra bezárkózott a dolgozószobájába, és amikor látni lehetett, akkor is csak motyogott magában, mások számára érthetetlen, összefüggéstelen mondatokat. Amikor bekövetkezett a tragédia, a temetésen egyetlen könnyet sem ejtett, sokkal inkább mosolygott. A fiúk aznap este a szobájukba zárkózva csöndben gyászolták édesanyjukat, míg nem hangokat hallottak a bejárat felől. Édesapjuk elhagyta a házat, s rövidesen egy szekérrel tért vissza, azon pedig egy koporsót hozott. Beküszködte a dolgozószobába, és órákkal később vérfagyasztó sikítás aztán rögtön utána ugyanilyen ordítás rázta meg a rezidenciát. A fiúk azonnal a dolgozószobába siettek... Vesztükre. Édesapjuk a fekete mágiába ásta bele magát, s feltámasztotta egykor volt feleségét, aki közel sem volt olyan, mint előtte. Az egykor volt szerető feleség és édesanya X712 májusában lemészárolta családját, és elégett a kelő nap első sugaraiban.
Különleges ismertetőjegy: -
Soul Fuison-el szerezhető képesség:
Damien: Elképesztően nagy elméleti tudás az elemi, az alakváltó és a gealdor mágiák terén.
Daniel: Halálpontos célzás dobó- és lőfegyverekkel.



Név: Normen Fletcher
Nem: férfi
Kor(halálakor): 44
Történet: Erában született, katona családba, édesanyja a születésekor eltávozott ezen világból, édesapja tábornok volt a királyi seregben, így nem is csoda, hogy amikor a fiatal Normen elvégezte az elemi iskoláit azonnal a seregben találta magát. Édesapja volt kiképzőtisztje és szerető nevelője egyben. Nem szenvedett hiányt semmiban, édesapja szerető gondoskodással és vasszigorral nevelte és készítette fel az életre a fiút, és a szakaszában hamar barátokra talált, de mindig is hiányzott neki az édesanyja. Húsz éves korára a fiorei seregben szolgáló fiatalok nagy része megtanul legalább egy fajta mágiát, vagy megvillantja valamilyen harcmodorban a tehetségét, de Normen ezzel nem volt így. Hiába az éjt nappalá tévő edzés, a folyamatos okítás és az edzéseken gyakorolt apai szigor, Normen megmaradt jó közepesnek mind közelharcban, mind pedig lövészetben, a mágiához pedig fikarcnyit sem konyított. Az apja viszont nem adta fel hitét fiában, elküldte a fővárosba egy évre, hogy saját lábára álljon, és szerencsét próbáljon, nem erőltette azt, hogy mindenáron a seregben találjon boldogulást. Normen ezt az időt az egyetemen töltötte, és halott édesanyja emlékét szívébe zárva orvosi pályára állt. Édesapja büszke volt rá, hogy megtalálta azt, amihez ért, így mindenben támogatta. Normen tanulmányai befejeztével visszatért a seregbe, és szanitécként szolgált. Utolsó csatájában Zeref egyik démona ellen vonult a századuk. A bestia pusztító ereje hatalmas volt, rengeteg katona esett el, s még több volt a sebesült, köztük Normen édesapja. A sereg visszavonulót fújt, de a faital szanitéc nem így tett. Visszarohant a halott katonák között fekvő sebesült édesapjáért. A démon egyetlen ütése egyszerre küldte a másvilágra apát és fiát.
Különleges ismertetőjegy: Kör alakú szemüveg, komor arckifejezés, és fárasztó humora
Soul Fuison-el szerezhető képesség: Vágások, zúzódások, törések, nyílt és zárt sérülések szakszerű ellátása, mérgek ellenszereinek, az emberi test anatómiájának kitűnő ismerete.



Név: Saine
Nem:
Kor(halálakor): 24
Történet: Egy Hakobe-hegy melletti kis faluban született, szüleit nem ismerte, egy árvaház ajtajában találtak rá egy kosárban. Itt nevelkedett, és tanult a többi gyerekkel együtt egy tanárnő keze alatt. Nevét egy régi meséből kapta a főszereplőről, aki szintén nem ismerte a szüleit. Az árvaház viszont nem nyújtott otthont neki örökké, ahogy betöltötte a 16. életévét mennie kellett, és ez nem esett nehezére. Mindig is nehezen nyílt meg társai előtt, egyedül volt mindig. Saine minden vágya az lett, hogy mágus legyen, s ezen álmát a Fairy Tail máguscéh falai közt szerette volna teljesíteni, az egyetlen akadály pedig az volt, hogy nem rendelkezett egy szikrányi mágikus erővel sem. Elkeseredésében feladta az álmát, és depresszióba esett. Egészen addig, míg nem találkozott egy alvilági férfival. A férfi megígérte neki, hogy megtanítva mágiát használni, ha segít neki egy-két ügyben. Saine pár év alatt karcsú, rugalmas és nőies alakját és macskaszerű ügyességét kihasználva Kelet-Fiorében ismert mestertolvajjá vált. Egyetlen eszköze volt mindezen dolgok elvégzésére, egy, az újdonsült főnökétől kapott lakrimanyaklánc, ami macskává tudta változtatni. Saine-nek az egyetlen örömet az jelentette az életben, hogy gyakorlatilag nem volt előtte akadály. Annyi időt töltött macskaként, hogy ösztönné fejlődött a macska ügyessége, és mindenféle mászófelszerelés nélkül meg tudta mászni a legmeredekebb sziklafalakat. Azonban nem elégedett meg ennyivel, hiszen a lakrima folyton lemerült, és csak egy újabb munka elvégzése után töltötte újra a férfi. Utolsó próbája gyanánt a férfi Era legmagasabb épületének tetejére küldte Saine-t, mondván, hogy egy jóval erősebb nyaklánc várja ott. Saine szinte kicsattant az örömtől, azonnal elindult, és az épülethez érve mászni kezdett. Földöntúli boldogság járta át a testét, már érezte a nyakában a nyakláncot, már el is tervezte, hogy örökké macska alakjában fog maradni. Felért hát az épület tetejére, és a nyaklánc csakugyan ott volt. Azonnal eldobta a régit, és felvette a frissen talált darabot, és gondolkodás nélkül levetette magát az épület egy alacsonyabb szárnya felé. Ekkor következett be a tragédia. A saine nyakában lévő nyakékhez egy láthatatlan huzal volt erősítve, aminek másik vége az épület tetején volt rögzítve. Amint elfogyott a huzal, az megfeszült, és Saine nyaka X752 tavaszán azon nyomban eltört.
Különleges ismertetőjegy: Jobb arcán egy macskatappancs tetoválás.
Soul Fusion-el szerezhető képesség: Macskaszerű ügyessége, segítségével Gabriel a legmeredekebb falakra is képes felmászni.



Típus: Emberi Seidr mágia
Név: Move Copy / Mozgásmásolás
Tanító: Everoth
Mágia: Gabriel két lelket köt két külön tárgyhoz. Az egyiket ő maga mozgatja, míg a másik pontosan ugyanazt a mozgást végzi el, ugyanazzal az erővel, csak pár lépéssel odébb, így az ellenfél két ellenféllel kűzd egyszerre, ám a mágiának két korlátja van:
- A használt lelkek között szoros köteléknek kell lennie.
- A tárgyak ugyanolyan jellemzővel kell rendelkezniük.
- Ha az egyik tárgy -legyen az a Gabriel kezében lévő, vagy a mozgatott - komolyabban megsérül a mágia azonnal megtörik.



És szeretném a páncélomba az utolsó (5.) rúnát is megpályázni:

Név: Rune of Dominion – Rage of the Lion (Uralkodás Rúnája – Az oroszlán dühe)
Leírás: Az ötödik pecsét, vörös színű, megtörésekor hatalmas oroszlánüvöltés hallatszik, lelkesítve Gabrielt és a közelében lévőket (+5% VE), demoralizálva az ellenségeit(-5% VE) egy rövid időre, maximum egy percre.


A hozzászólást Gabriel van Chantai összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 06, 2012 1:41 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Gabriel Caradhel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Caradhel   Gabriel Caradhel Icon_minitimeHétf. Jan. 23, 2012 2:10 pm

Név: Soul fusion / Lélekegyesülés /
Ár:180.000 Gyémánt
Szint: 2
Leírás: Gabriel utasítja az egyik birtokában lévő lelket, hogy szállja meg a tudatát, ezzel átmenetileg olyan tudást szerezve, amiknek egyébként nincs birtokában, de a lélek ért hozzá. Ez a tudás nem lehet mágia, csak és kizárólag valamilyen készség. Használata testileg megerőltető, mellékhatása nem a mágia tartalma alatt, hanem annak véget értével jelentkezik. Ez lehet fejfájás, hányinger, szédülés, eszméletvesztés. Utóbbi tarthat percekig, vagy akár hetekig tartó kómába is merülhet.
  • Név: Kornelia Catulle
    Ár: 180.000 Gyémánt
    Szint: 2
    Leírás: Az érzelmek teljes uralma, ezáltal Gabriel tökéletesen érzéketlen, szó szerint gépies önuralomra képes, és olyan ellen is képes a legjobbat nyújtani, aki közel áll hozzá.

  • Név: Damien Miller
    Ár: 180.000 Gyémánt
    Szint: 2
    Leírás: Elképesztően nagy elméleti tudás az elemi, az alakváltó és a gealdor mágiák terén.

  • Név: Daniel Miller
    Ár: 180.000 Gyémánt
    Szint: 2
    Leírás: Halálpontos célzás dobó- és lőfegyverekkel.

  • Név: Normen Fletcher
    Ár: 360.000 Gyémánt
    Szint: 3
    Leírás: Vágások, zúzódások, törések, nyílt és zárt sérülések szakszerű ellátása, mérgek ellenszereinek, az emberi test anatómiájának kitűnő ismerete. (Csak Gabriel szintjénél alacsonyabb szintű mérgekre hat)

  • Név: Saine
    Ár: 180.000 Gyémánt
    Szint: 2
    Leírás: Macskaszerű ügyessége, segítségével Gabriel a legmeredekebb falakra is képes felmászni.

Név: Move Copy / Mozgásmásolás /
Ár: 180.000 Gyémánt
Szint: 2
Leírás: Gabriel két lelket köt két külön tárgyhoz. Az egyiket ő maga mozgatja, míg a másik pontosan ugyanazt a mozgást végzi el, ugyanazzal az erővel, csak pár lépéssel odébb, így az ellenfél két ellenféllel küzd egyszerre, ám a mágiának három korlátja van:
- A használt lelkek között szoros köteléknek kell lennie.
- A tárgyak ugyanolyan jellemzővel kell rendelkezniük.
- Ha az egyik tárgy - legyen az a Gabriel kezében lévő, vagy a mozgatott - komolyabban megsérül a mágia azonnal megtörik.


Név: Rune of Dominion – Rage of the Lion / Uralkodás Rúnája – Az oroszlán dühe /
Ár: 180.000 Gyémánt
Szint: 2
Leírás: Az ötödik pecsét, vörös színű, megtörésekor hatalmas oroszlánüvöltés hallatszik, lelkesítve Gabrielt és a közelében lévőket (+5% VE), demoralizálva az ellenségeit(-5% VE) egy rövid időre, maximum egy percre.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Gabriel Caradhel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Caradhel   Gabriel Caradhel Icon_minitimePént. Márc. 30, 2012 12:01 am

Név: Ex-Quip: Amithiel’s Platemail / Ölt-vált: Amithiel Páncélzata /
Ár: 600.000 Gyémánt
Szint: 4
Leírás: A Blademaster páncélzat módosítása, de a rúnák külön-külön aktiválása nélkül semmi mást nem ér vele a mágus. Ilyenkor egyszerűen, olyan, mint egy sima Blademaster páncélzat.
Rúnák - Pecsétek leírása:
Az övbe egy-egy másfél centi mély beütés alján lévő jelek, amikbe varázserőt áramoltatva megtöltik a mélyedést, ezután a mágus két ujjával megérintheti akármelyiket, ezzel feltörve a pecsétet, és felszabadítva a rúnákba pecsételt varázserőt. Minden rúnának idő kell az újraaktiválásig.

Név: Tiger Rune – Seal of Swiftness /Tigris rúna – Gyorsaság pecsétje/
Ár: 180.000 Gyémánt
Szint: 2
Leírás: Az első pecsét, citromsárga színű, megtörésekor a mágikus erő a kesztyűkbe, és a lábakba áramlik, másfélszeresére növelve az támadási és a mozgási sebességet.

Név: Phoenix Rune - Seal of Air /Főnix rúna – Levegő Pecsét/
Ár: 180.000 Gyémánt
Szint: 2
Leírás: A második pecsét, égkék színű, megtörésekor a varázserő a lábakba áramlik, a következő ugrással akár öt méter magasba is rúghatja magát a mágus, a leérkezés előtt erős fuvallat áramlik a föld felé, gátolva a hirtelen becsapódást.

Név: Wolf Rune – Seal of Passion /Farkas rúna – Szenvedély pecsétje/
Ár: 180.000 Gyémánt
Szint: 2
Leírás: A harmadik pecsét, ezüstszínű, megtörésekor a mágia körülöleli a mágus minden porcikáját, koncentráltabbá, állhatatosabbá téve minden mozdulatát, kiélesednek a reflexei és érzékei, elnyomja a fájdalmat, ezáltal a kimerülés peremén is teljesíteni képes.

Név: Earth Rune – Seal of the Guardian /Föld rúna – Az őrző pecsétje/
Ár: 180.000 Gyémánt
Szint: 2
Leírás: A negyedik pecsét, zöld színű, megtörésekor a varázserő egy pillanat alatt a mágus elé lövi magát, pajzsot alkotva maga előtt, ami mögé egy két-háromtagú csapat is beállhat. Egyetlen másodpercnyi létezése alatt a pajzs bármilyen közepes erősségű csapást fel tud fogni, ha hosszabb mágia felfogására használják (pl lángcsóva), az első érintkezéssel magába szippantja a teljes mágiát.




A páncélzat és az első pecsét kiváltva a másik három pecsét saját zsebből ment, az annyi mint:

825.400-am volt
540.000-t költöttem
285.400-am maradt
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Gabriel Caradhel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Caradhel   Gabriel Caradhel Icon_minitimeCsüt. Jún. 21, 2012 3:08 pm

Megvettem a Stormbreaker set-et.

Volt: 1.305.200
Helm: 180.000
Armguards: 360.000
Boots: 600.000
Marad: 165.200
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Gabriel Caradhel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Caradhel   Gabriel Caradhel Icon_minitimePént. Szept. 14, 2012 5:07 pm

Megvettem a Soul Fusiont minden lélekkel ami:
Soul Fusion: 180.000
Kornelia Catulle: 180.000
Damien MIller: 180.000
Daniel MIller: 180.000
Normen Fletcher: 360.000
Saine: 180.000
______________________________________________
1.260.000 Gyémánt

Továbbá:

Move Copy: 180.000
Rune of Dominion - Rage of the Lion: 180.000

Tehát:
1.620.000

volt: 3.292.000
költöttem: 1.620.000
lett: 1.672.000
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Gabriel Caradhel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Caradhel   Gabriel Caradhel Icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2012 12:16 pm

Check
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Gabriel Caradhel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Caradhel   Gabriel Caradhel Icon_minitimeSzomb. Dec. 15, 2012 6:32 pm

Fegyvermágia



Név: Extended Dimension Warp - Kiterjesztett dimenzióhasadék
Tanító: Saját
Leírás: Gabriel képes minden felszerelését magánál hordani a hagyományos Dimension warp mágia korlátozásai fölött. A mágia egy új tárhelyet biztosít a Dimension Warp mellett, ami harc közben nem elérhető, lévén megnyitásához több perces koncentráció szükséges, és e közben nem zavarhatja semmi sem az összpontosításban, különben megszakad. Ha a mágia létrejött, Gabriel kedve szerint variálhatja a Dimension Warp és az Extended Dimension Warp tárhelyei közötti felszerelését.



Név: Field of the Blades - Pengék mezeje
Tanító: Saját
Leírás: Gabriel a Ghost Sealjével megjelölt ellenfélre koncentrál, és egy külön térbe zárja azt, és önmagát. A térbe be illetve kilátni, de amíg aktív sem ki, sem be nem lehet lépni. A mezőn belül a saját szintjének kétszeresével megyező fegyver képes bonyolult mozdulatokat leírni, a többi csak az egyszerű, weapon movinggal leírható mozdulatokat. Amíg a mező aktív, Gabriel annyi fegyvert idéz és abból a tárhelyéből, amennyit és ahonnana kar. A maximális bezárható ellenfelek száma megegyezik a szintjének felével lefelé kerekítve.



Human Seidr - Emberi Lélek Mágia




Név: Soulstorm - Lélekvihar
Tanító: Saját
Leírás: Gabriel megidézi mind az öt lelkét, és teste körül fogószélszerűen kezdi áramoltatni őket. Ha egy lélek valamibe beleütközik, legyen az mágia (pl tűzgolyó) vagy élettelen tárgy, azonnal létrejön a Soul Bind, és a forgószél ívén tovább pörög Gabriel körül, egészen addig, míg szilárd anyagba nem ütközik. Ekkor a lélek egy percig nem képes újabb Soul Bind-ra. Gabrielnek muszáj egyszerre vagy mind az öt lelkét felhasználnia, vagy a mágia nem jön létre. Csak a sajátjával megegyező vagy kisebb szintű mágiát képes eltéríteni így. A lelkek száma tovább növelhető, ha a megidézés helyén friss holttestek vannak.



Név: Spectral Steed - Szellemcsődör
Tanító: Saját
Leírás: Gabriel megidéz egy normál méretű lovat, aminek teste kiégett szénhez hasonlít, testét repedések és rúnák borítják, sörénye, szemei, patái, valamint a repedések és rúnák vonalai mentén lángok törnek ki a testéből. Megülni csak Gabriel tudja, illetve az, aki közvetlen testi kapcsolatban van vele, ellenkező esetben, mivel a lónak nincs fizikai kiteljesülése egyszerűen leesik róla. Frontális roham esetén a lángok égetik azt, akit felöklel a ló, valamint ugyanez történik akkor, ha megrúg valakit. Az idézés pillanatában Gabriel mellett a földből emelkedik fel a ló, és ha Gabriel nem ugrik a nyeregbe akkor, amikor elhalad mellette, néhány lépéssel továbbhaladva újra a földbe süllyed.
Spoiler:



Név: Spectral Ally - Szellem szövetséges
Tanító: Saját
Leírás: Gabriel teljes életnagyságában megidézi az egyik szellemét, aki vele harcolhat azon időben, amíg mellette van. A szellemnek nincs fizikai kiteljesülése, csak az általa használt fegyverrel képes kihatással lennie a fizikai világra, a fegyvert Gabriel eszköztárából kell kölcsönöznie, teste enyhén átlátszó, szíve helyén izzó zöld fény van, ha bármi hozzáér a mágia feloszlik. Amíg a mágia tart Gabriel nem képes egyetlen mágiára sem amihez a többi szellem szükséges.



Corruption Magic - Romlásmágia





Név: Ghost Seal - Lélekpecsét
Tanító: Saját
Leírás: Gabriel egyik ökle körül halványzölden fellobban egy tűzolyónyi méretű láng, és a következő ütése kétszer olyan nagy fizikai erővel bír, mint eredetileg, továbbá égető fájdalmat okoz, az ütés helyén tetoválászerűen ráégeti mágikus pecsétjét az áldozat bőrére, ami pár pillanatig még égető fájdalommal jár, és csak mágikus vízzel lehet eltávolítani a bőrről.



Név: Soul Shackle - Lélekbéklyó
Tanító: Saját
Leírás: Gabriel kinyújtott tenyeréből egy szabad szemmel láthatatlan láncot lő ki, aminek vége egy karóban végződik, és egy már elhelyezett Ghost Seal-be csapódik. A láncnak fizikai kiteljesülése nincs, felszíni sérülést nem okoz, az áldozat lelkébe kapaszkodik bele, és ott okoz neki pokoli kínokat. Amíg a mágia aktív, és a célpont életben van, Gabriel képes az áldozat testét is rángatni, mintha csak a testbe mart volna a karó. Egy tenyérből maximum két lánc lőhető ki, és maximum tíz méterre. - szükséges a Ghost Seal



Név: Tainted Blood - Fertőzött vér
Tanító: Saját
Leírás: Gabriel testét átjárja a romlásmágia az utolsó porcikájáig. Ha a testét fizikai sérülés éri, az nem kezd el vérezni, hanem a mágikus erejéből veszít. A "kicsurranó mágia" tűzként éget és mar. Gabriel lelki állapotától függően a szemeiből betegeszöld lángok csapnak fel. Amíg a mágia alatt Gabriel öntudatánál van és rendelkezik egy szemernyi mágikus erővel, testét egyetlen csepp vér sem tudja elhagyni. Ha a mágia nem aktív, Jobb kezén érzelmi állapotától függően akkor is látszódnak apró, ártalmatlan lángok, ha nem fedi le.



Név: Spreading Corruption - Terjeszkedő romlás
Tanító: Saját
Leírás: Gabriel alkarján ujjnyi vastag indaszerű sötét nyúlványok indulok meg a kezében tartott fegyver felé, körülölelve az alkart és a fegyver markolatát, ameddig a mágia aktív, lehetetlen elválasztani a fegyvert a kéztől. Amint a fertőzés átjárta a fegyvert különböző bónuszokat ad annak:


    Vágófegyverek: Minden vágás, ami nem talál el semmit - tehát a levegőbe vág - egy crescent slash szerű halványzöld félkör alakú lángcsóvát lő ki, továbbá a penge egésze lángba borul. A kilőtt lángcsóvák mérete minden esetben a penge méretének fele.Zúzófegyverek: Minden, amit eltalál, a súlya a felére csökken, ezáltal könnyedén elrepíthető egyetlen ütéssel.Szálfegyverek: Amikor maga elé szúr vele, szintx1 lépésre egy halványzöld lángcsóva repül ki a fegyver végéből.Íjak: A kilőtt nyíl zöld lángban felizzik, és a Ghost Seal mágia hatásával bír, a következő lövés Gabriel akaratától függően bírhat a Soul Shackle mágia hatásával, vagy újra a Ghost Seal-ével. Ha előbbit választja, akkor nem él a Soul Shackle hatótávolságkorlátozása, hanem az íj hatótávolságával lesz egyenlő.Lőfegyverek: A puska csövéből nem csak a golyó, hanem egy azt körbeölelő lánggolyó is útnak indul a ravasz meghúzása után, ami nem éget, de amint a golyó húsba mart, hatlamas tompa ütéssel robban fel a seb bemeneti nyílásán.Ökölfegyverek: Minden ütés ereje kétszeresére növekszik, és kilőtt mágiákat képesek megsemmisíteni. - Csak Gabriel szintjénél kisebb szintű mágiával lehetséges.





Név: Absorb Soul - Lélekelnyelés
Tanító: Saját
Leírás: Gabriel egy friss holttest lelkét pusztít el, és annak erejét tölti vissza magának. Egy mágiátlan ember ereje 50 VE-vel egyezik meg. Gabriel maximális varázsereje nem növelhető vele, túltöltés nincs. A lélek ereje Gabriel száján kerül a szervezetbe, használatakor mások számára is fizikailag láthatóvá válnak a lelkek. Egy lélek elnyelésével szint*x mennyiségű varázserő szerezhető vissza.



Név: Burnout - Kiégetés
Tanító: Saját
Leírás: Gabriel megragadja Ghost Seal-el megjelölt ellenfelét, és farkasszemet néz vele, közben az áldozat teste folyamatosan melegszik, és rövid idő után belülről kezd el meggyulladni. Minél több pecsét található az áldozat testén annál gyorsabb a folyamat, de minimum két pecsét szükséges. A mágia minimum két percig tart, a két pecséten kívül minden további pecsét 10 másodperccel rövidíti a folyamatot. Ha az áldozat képes elfordítani a tekintetét, vagy külső beavatkozásra megtörik a szemkontaktust a mágia megszakad.



Fegyverek


Név: Dusk & Dawn - Alkonyat & Pirkadat
Leírás: Speciális fegyver, eredetileg két, enyhén ívelt élű hosszú kard, de a a markolatok végét összeillesztve egy két élű kardot kapunk, amit csak a forgatója képes szétválasztani. Az egyik pengét folyamatosan sötétség, míg a másikat fény veszi körül, s míg Dusk képes a nappalból éjszakát, addig Dawn éjszakából nappalt csinálni.
    A Dusk-al ejtett legkisebb vágás után az áldozat látása kezd elhomályosodni, míg végül átmenetileg megvakul, minél nagyobb, vagy minél több sebet ejtenek vele, annál gyorsabb a folyamat. Ha a földbe szúrják, a kard körül a használó szintjével megegyező méretű területű felületen fejti ki ezt a hatást mindenkire.(pl. 3-as szinten egy 3x3x3 méteres területen)
    Ha Dawn bármilyen kemény tárggyal érintkezik olyan vakító szikrákat vet, amiket a használó nem lát, csak az, akivel harcol. Akinek a szemébe egyszer belevillan a szikra, nem tudja megállni, hogy ne fordítsa el a fejét, továbbá beleég a retinájába átmenetileg, és színes foltok zavarják majd a látását. Ha a földbe szúrják, felold minden olyan mágiát, ami a látást zavarja, legyen az sötétség, vagy köd.
    Ha a két kard egyesítve van elérhető a Glaive Throw is:
- Glaive Throw: A használó maga mellé tartja a kezében a fegyvert, majd elengedi, és Weapon Moving mágiával megtartja, és iszonyatos sebességgel pörögni kezd a markolat körül, míg végül nem is lehet látni csak a markolatot. A dobás pillanatában egy vakító villanás látható, a fegyver egy kisebb ívet leírva visszatér a használó másik kezébe, a dobás ereje felér egy Great Crescent Slash-el.




Név: Night Stalker - Éjszakai Vadász
Leírás: A sötét vadász egy régi démonvadász céh tagjai által közkedvelt fegyver volt, nevét onnan kapta, hogy használói napszállta után vadásztak, mert úgy hitték, nagyobb az esélye, hogy ellenséggel találkoznak ebben a napszakban. Alapját egy átlagos számszeríj képezi, hossza 110 centiméter, az íj hossza 90 centiméter. Két íjjal készül, az egyik a nyíllövéshez használt hagyományos egy ideggel rendelkező, másik a dupla idegezett, középen bőrdarabbal megtoldott íj, ami más lövedékek kilövésére szolgál. Fegyvermágus kezében félautomata, a jobb szélén lévő karral akár egyetlen mozdulattal felajzható, ha a használó rendelkezik az ehhez szükséges erővel, és fegyvermágiával idézhető bele a lövedék, egyéb esetben fel kell húzni és manuálisan kell betölteni. Ha a használó nem rendelkezik a kellő erővel áttétekkel személyre szabható, így kisebb erő szükséges, de többször kell hátrahúzni a kart. Fegyvermágus kezében az íjak is cserélhetőek mágiával. Ha a használó nem fegyvermágus, jár hozzá egy mágikus tegez, amit vagy az oldalára, vagy a hátára csatolható, és azt húz belőle ki a használó, ami éppen szükséges a következő lövéséhez.
- Harpoon Shot: Egy hagyományos nyílvesszőt lő ki, melynek feje szétnyílik ha szilárd dologba ütközik, és a nyílvessző végétől a számszeríj testéig egy vékony, de teherbíró fonál jelenik meg. Használható magasabb helyek elérésének megkönnyítésére, vagy a célpont visszarántására egyaránt, de mágia nélkül, már acél vágóeszközökkel is vágható. - Nyíllövő fej szükséges.
- Condemn: A ravasz meghúzása után ahogy a nyílvesszőt elhagyja a számszeríjat a levegőben egy öt centi vastag karóvá változik, ami keresztülszúrja az áldozatát és ha lehetséges odaszögezi a legközelebbi szilárd felületre. - Nyíllövő fej szükséges.
- Caltrop: Egy tíz centi átmérőjű golyót lő ki, ami a legelső ütközésre szétpattan, és öt méteren belül három centiméter hosszú lábtöviseket lő szét a szélrózsa minden irányába. Egy golyó tizenöt lábtövist tartalmaz. - Duplaideges fej szükséges
- Smokescreen: Egy tíz centi átmérőjű golyót lő ki, ami a legelső ütközésre szétpattan, és átláthatatlan, sűrű fehér füstöt ereszt ki magából. A füst enyhe köhögési ingert okoz, öt percnél tovább nem tart. - Duplaideges fej szükséges
- Bola Shot: Egy rövid, negyven centiméteres elszakíthatatlan kötelet lő ki, mindkét végén egy-egy golyó alakú súllyal, ami rátekeredik az áldozat testére, és nem ereszti. A súlyok lehetnek bármilyen nehéz anyagból(kő, fém). - Duplaideges fej szükséges
- Explosive Bola Shot: Semmiben nem különbözik a Bola Shottól, leszámítva, hogy súly helyett egy-egy lakrimabombát lő ki, amik azonnal robbannak, ha összeérnek, de egyéb esetben nem. (Tehát a kötélnek rá kell csavarodnia az áldozat testére és a két bombának össze kell ütköznie ahhoz, hogy felrobbanjon, egyéb esetben sima Bolaként működnek.) - Duplaideges fej szükséges




Név: Twin Judgement - Iker Ítélet(? ez szarul hangzik Razz)
Leírás: Két, pisztoly méretű számszeríj, ami hasonló erővel is bír mint egy pisztoly. Az egyik hagyományos, tizenöt centi hosszú nyílvesszőt, míg a másik fűrészkorongra hasonlító lövedékeket lő ki. Az újratöltés lakrimával van megoldva, így annak is automata, aki nem rendelkezik fegyvermágusi jártasságokkal, azonban minden öt lövés után tíz másodperc szünetet kell tartania, míg "újratölt" a lakrima. Fegyvermágus kezében ez öt másodperc.


A hozzászólást Gabriel Caradhel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 06, 2015 10:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Gabriel Caradhel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Caradhel   Gabriel Caradhel Icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 8:01 pm

Fegyvermágia



Név: Extended Dimension Warp - Kiterjesztett dimenzióhasadék
Szint: 2
Ár: 165.000
Leírás: Gabriel képes minden felszerelését magánál hordani a hagyományos Dimension warp mágia korlátozásai fölött. A mágia egy új tárhelyet biztosít a Dimension Warp mellett, ami harc közben nem elérhető, lévén megnyitásához több perces koncentráció szükséges, és e közben nem zavarhatja semmi sem az összpontosításban, különben megszakad. Ha a mágia létrejött, Gabriel kedve szerint variálhatja a Dimension Warp és az Extended Dimension Warp tárhelyei közötti felszerelését.

Név: Field of the Blades - Pengék mezeje
Szint: 6
Ár: 1.375.000
Leírás: Gabriel a Ghost Sealjével megjelölt ellenfélre koncentrál, és egy külön térbe zárja azt, és önmagát. A térbe be illetve kilátni, de amíg aktív sem ki, sem be nem lehet lépni. A mezőn belül a saját szintjének kétszeresével megegyező fegyver képes bonyolult mozdulatokat leírni, a többi csak az egyszerű, weapon movinggal leírható mozdulatokat. Amíg a mező aktív, Gabriel annyi fegyvert idéz és abból a tárhelyéből, amennyit és ahonnan kar. A maximális bezárható ellenfelek száma megegyezik a szintjének felével lefelé kerekítve.



Human Seidr - Emberi Lélek Mágia



Név: Soulstorm - Lélekvihar
Szint: 4
Ár: 550.000
Leírás: Gabriel megidézi mind az öt lelkét, és teste körül fogószélszerűen kezdi áramoltatni őket. Ha egy lélek valamibe beleütközik, legyen az mágia (pl tűzgolyó) vagy élettelen tárgy, azonnal létrejön a Soul Bind, és a forgószél ívén tovább pörög Gabriel körül, egészen addig, míg szilárd anyagba nem ütközik. Ekkor a lélek egy percig nem képes újabb Soul Bind-ra. Gabrielnek muszáj egyszerre vagy mind az öt lelkét felhasználnia, vagy a mágia nem jön létre. Csak a sajátjával megegyező vagy kisebb szintű mágiát képes eltéríteni így. A lelkek száma tovább növelhető, ha a megidézés helyén friss holttestek vannak.

Név: Spectral Steed - Szellemcsődör
Szint: 3
Ár: 330.000
Leírás: Gabriel megidéz egy normál méretű lovat, aminek teste kiégett szénhez hasonlít, testét repedések és rúnák borítják, sörénye, szemei, patái, valamint a repedések és rúnák vonalai mentén lángok törnek ki a testéből. Megülni csak Gabriel tudja, illetve az, aki közvetlen testi kapcsolatban van vele, ellenkező esetben, mivel a lónak nincs fizikai kiteljesülése egyszerűen leesik róla. Frontális roham esetén a lángok égetik azt, akit felöklel a ló, valamint ugyanez történik akkor, ha megrúg valakit. Az idézés pillanatában Gabriel mellett a földből emelkedik fel a ló, és ha Gabriel nem ugrik a nyeregbe akkor, amikor elhalad mellette, néhány lépéssel továbbhaladva újra a földbe süllyed.
Spoiler:

Név: Spectral Ally - Szellem szövetséges
Szint: 5
Ár: 880.000
Leírás: Gabriel teljes életnagyságában megidézi az egyik szellemét, aki vele harcolhat azon időben, amíg mellette van. A szellemnek nincs fizikai kiteljesülése, csak az általa használt fegyverrel képes kihatással lennie a fizikai világra, a fegyvert Gabriel eszköztárából kell kölcsönöznie, teste enyhén átlátszó, szíve helyén izzó zöld fény van, ha bármi hozzáér a mágia feloszlik. Amíg a mágia tart Gabriel nem képes egyetlen mágiára sem amihez a többi szellem szükséges.



Corruption Magic - Romlásmágia



Név: Corruption Magic / Romlásmágia /
Szint: 2
Ár: 165.000
Leírás: Gabriel kellő felkészülés után birtokba veszi Tirgoth erejének egy részét és elsajátítja a Corruption Magic-et. A saját lelkének egy részét áldozza fel azért, hogy erősebb legyen, de idővel minimálisra tudja szorítani a korrupciót a testében. A mágia a bűnös lelkeket használja fel, mint üzemanyag.

Név: Ghost Seal - Lélekpecsét
Szint: 2
Ár: 165.000
Leírás: Gabriel egyik ökle körül halványzölden fellobban egy tűzolyónyi méretű láng, és a következő ütése kétszer olyan nagy fizikai erővel bír, mint eredetileg, továbbá égető fájdalmat okoz, az ütés helyén tetoválásszerűen ráégeti mágikus pecsétjét az áldozat bőrére, ami pár pillanatig még égető fájdalommal jár, és csak mágikus vízzel lehet eltávolítani a bőrről.

Név: Soul Shackle - Lélekbéklyó
Szint: 4
Ár: 550.000
Leírás: Gabriel kinyújtott tenyeréből egy szabad szemmel láthatatlan láncot lő ki, aminek vége egy karóban végződik, és egy már elhelyezett Ghost Seal-be csapódik. A láncnak fizikai kiteljesülése nincs, felszíni sérülést nem okoz, az áldozat lelkébe kapaszkodik bele, és ott okoz neki pokoli kínokat. Amíg a mágia aktív, és a célpont életben van, Gabriel képes az áldozat testét is rángatni, mintha csak a testbe mart volna a karó. Egy tenyérből maximum két lánc lőhető ki, és maximum tíz méterre. A lánc eltűnik, ha Gabriel elveszti fölötte a koncentrációt.

Név: Tainted Blood - Fertőzött vér
Szint: 8
Ár: 3.300.000
Leírás: Gabriel testét átjárja a romlásmágia az utolsó porcikájáig. Ha a testét fizikai sérülés éri, az nem kezd el vérezni, hanem a mágikus erejéből veszít. A "kicsurranó mágia" tűzként éget és mar. Gabriel lelki állapotától függően a szemeiből betegeszöld lángok csapnak fel. Amíg a mágia alatt Gabriel öntudatánál van és rendelkezik egy szemernyi mágikus erővel, testét egyetlen csepp vér sem tudja elhagyni. Ha a mágia nem aktív, Jobb kezén érzelmi állapotától függően akkor is látszódnak apró, ártalmatlan lángok, ha nem fedi le.

Név: Spreading Corruption - Terjeszkedő romlás
Szint: 7
Ár:  1.925.000
Leírás: Gabriel alkarján ujjnyi vastag indaszerű sötét nyúlványok indulok meg a kezében tartott fegyver felé, körülölelve az alkart és a fegyver markolatát, ameddig a mágia aktív, lehetetlen elválasztani a fegyvert a kéztől. Amint a fertőzés átjárta a fegyvert különböző bónuszokat ad annak:


  • Vágófegyverek: Minden vágás, ami nem talál el semmit - tehát a levegőbe vág - egy crescent slash szerű halványzöld félkör alakú lángcsóvát lő ki, továbbá a penge egésze lángba borul. A kilőtt lángcsóvák mérete minden esetben a penge méretének fele.
  • Zúzófegyverek: Minden, amit eltalál, a súlya a felére csökken, ezáltal könnyedén elrepíthető egyetlen ütéssel. A súlycsökkenés szint/2 másodpercig tart és a súly felezés maximum kétszer osztható ki egy célpontra.
  • Szálfegyverek: Amikor maga elé szúr vele, szint*1 méterre egy halványzöld lángcsóva repül ki a fegyver végéből.
  • Íjak: A kilőtt nyíl zöld lángban felizzik, és a Ghost Seal mágia hatásával bír, a következő lövés Gabriel akaratától függően bírhat a Soul Shackle mágia hatásával, vagy újra a Ghost Seal-ével. Ha előbbit választja, akkor nem él a Soul Shackle hatótávolság korlátozása, hanem az íj hatótávolságával lesz egyenlő.
  • Lőfegyverek: A puska csövéből nem csak a golyó, hanem egy azt körbeölelő lánggolyó is útnak indul a ravasz meghúzása után, ami nem éget, de amint a golyó húsba mart, hatalmas tompa ütéssel robban fel a seb bemeneti nyílásán.
  • Ökölfegyverek: Minden ütés ereje kétszeresére növekszik, és kilőtt mágiákat képesek megsemmisíteni. - Csak Gabriel szintjénél kisebb szintű mágiával lehetséges.



Név: Absorb Soul - Lélekelnyelés
Szint: 3
Ár: 330.000
Leírás: Gabriel egy friss holttest lelkét pusztít el, és annak erejét tölti vissza magának. Egy mágiátlan ember ereje 50 VE-vel egyezik meg. Gabriel maximális varázsereje nem növelhető vele, túltöltés nincs. A lélek ereje Gabriel száján kerül a szervezetbe, használatakor mások számára is fizikailag láthatóvá válnak a lelkek. Egy lélek elnyelésével maximum szint*250 mennyiségű varázserő szerezhető vissza.

Név: Burnout - Kiégetés
Szint: 6
Ár: 1.375.000
Leírás: Gabriel megragadja Ghost Seal-el megjelölt ellenfelét, és farkasszemet néz vele, közben az áldozat teste folyamatosan melegszik, és rövid idő után belülről kezd el meggyulladni. Minél több pecsét található az áldozat testén annál gyorsabb a folyamat, de minimum két pecsét szükséges. A mágia minimum két percig tart, a két pecséten kívül minden további pecsét 10 másodperccel rövidíti a folyamatot. Ha az áldozat képes elfordítani a tekintetét, vagy külső beavatkozásra megtörik a szemkontaktust a mágia megszakad.


Név: Dusk & Dawn - Alkonyat & Pirkadat
Szint: 8
Ár: 1.850.000
Leírás: Speciális fegyver, eredetileg két, enyhén ívelt élű hosszú kard, de a markolatok végét összeillesztve egy két élű kardot kapunk, amit csak a forgatója képes szétválasztani.
A Dusk-al ejtett legkisebb vágás után az áldozat látása kezd elhomályosodni, míg végül átmenetileg megvakul, minél nagyobb, vagy minél több sebet ejtenek vele, annál gyorsabb a folyamat.
Ha Dawn bármilyen kemény tárggyal érintkezik olyan vakító szikrákat vet, amiket a használó nem lát, csak az, akivel harcol. Akinek a szemébe egyszer belevillan a szikra, nem tudja megállni, hogy ne fordítsa el a fejét, továbbá beleég a retinájába átmenetileg, és színes foltok zavarják majd a látását. Ha a földbe szúrják, felold minden olyan mágiát, ami a látást zavarja, legyen az sötétség, vagy köd.
Ha a két kard egyesítve van elérhető a Glaive Throw is:
- Glaive Throw: A használó maga mellé tartja a kezében a fegyvert, majd elengedi, és Weapon Moving mágiával megtartja, és iszonyatos sebességgel pörögni kezd a markolat körül, míg végül nem is lehet látni csak a markolatot. A dobás pillanatában egy vakító villanás látható, a fegyver egy kisebb ívet leírva visszatér a használó másik kezébe, a dobás ereje felér egy Great Crescent Slash-el.


Név: Night Stalker - Éjszakai Vadász
Szint: 5
Ár: 800.000
Leírás: Az éjszakai vadász egy régi démonvadász céh tagjai által közkedvelt fegyver volt, nevét onnan kapta, hogy használói napszállta után vadásztak, mert úgy hitték, nagyobb az esélye, hogy ellenséggel találkoznak ebben a napszakban. Alapját egy átlagos számszeríj képezi, hossza 110 centiméter, az íj hossza 90 centiméter. Két íjjal készül, az egyik a nyíllövéshez használt hagyományos egy ideggel rendelkező, másik a dupla idegezett, középen bőrdarabbal megtoldott íj, ami más lövedékek kilövésére szolgál. Fegyvermágus kezében félautomata, a jobb szélén lévő karral akár egyetlen mozdulattal felajzható, ha a használó rendelkezik az ehhez szükséges erővel, és fegyvermágiával idézhető bele a lövedék, egyéb esetben fel kell húzni és manuálisan kell betölteni. Ha a használó nem rendelkezik a kellő erővel áttétekkel személyre szabható, így kisebb erő szükséges, de többször kell hátrahúzni a kart. Fegyvermágus kezében az íjak is cserélhetőek mágiával. Ha a használó nem fegyvermágus, jár hozzá egy mágikus tegez, amit vagy az oldalára, vagy a hátára csatolható, és azt húz belőle ki a használó, ami éppen szükséges a következő lövéséhez.
- Harpoon Shot: Egy hagyományos nyílvesszőt lő ki, melynek feje szétnyílik ha szilárd dologba ütközik, és a nyílvessző végétől a számszeríj testéig egy vékony, de teherbíró fonál jelenik meg. Használható magasabb helyek elérésének megkönnyítésére, vagy a célpont visszarántására egyaránt, de mágia nélkül, már acél vágóeszközökkel is vágható. - Nyíllövő fej szükséges.
- Condemn: A ravasz meghúzása után ahogy a nyílvesszőt elhagyja a számszeríjat a levegőben egy öt centi vastag karóvá változik, ami keresztülszúrja az áldozatát és ha lehetséges odaszögezi a legközelebbi szilárd felületre. - Nyíllövő fej szükséges.
- Caltrops: Egy tíz centi átmérőjű golyót lő ki, ami a legelső ütközésre szétpattan, és öt méteren belül három centiméter hosszú lábtöviseket lő szét a szélrózsa minden irányába. Egy golyó tizenöt lábtövist tartalmaz. - Duplaideges fej szükséges
- Smokescreen: Egy tíz centi átmérőjű golyót lő ki, ami a legelső ütközésre szétpattan, és átláthatatlan, sűrű fehér füstöt ereszt ki magából. A füst enyhe köhögési ingert okoz, öt percnél tovább nem tart. - Duplaideges fej szükséges
- Bola Shot: Egy rövid, negyven centiméteres elszakíthatatlan kötelet lő ki, mindkét végén egy-egy golyó alakú súllyal, ami rátekeredik az áldozat testére, és nem ereszti. A súlyok lehetnek bármilyen nehéz anyagból(kő, fém). - Duplaideges fej szükséges
- Explosive Bola Shot: Semmiben nem különbözik a Bola Shottól, leszámítva, hogy súly helyett egy-egy lakrimabombát lő ki, amik azonnal robbannak, ha összeérnek, de egyéb esetben nem. (Tehát a kötélnek rá kell csavarodnia az áldozat testére és a két bombának össze kell ütköznie ahhoz, hogy felrobbanjon, egyéb esetben sima Bolaként működnek.) - Duplaideges fej szükséges

Név: Twin Judgement - Iker Ítélet
Szint: 4
Ár: 500.000
Leírás: Két, pisztoly méretű számszeríj, ami hasonló erővel is bír mint egy pisztoly. Az egyik hagyományos, tizenöt centi hosszú nyílvesszőt, míg a másik fűrészkorongra hasonlító lövedékeket lő ki. Az újratöltés lakrimával van megoldva, így annak is automata, aki nem rendelkezik fegyvermágusi jártasságokkal, azonban minden öt lövés után tíz másodperc szünetet kell tartania, míg "újratölt" a lakrima. Fegyvermágus kezében ez öt másodperc.[/i]
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Gabriel Caradhel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Caradhel   Gabriel Caradhel Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 10:59 am

Elvinném:

Corruption Magic: -165.000
Ghost Seal: - 165.000
Spreading Corruption: -1.925.000

Volt: 2.490.500
Költöttem: 2.255.000
Maradt: 235.500
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Gabriel Caradhel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Caradhel   Gabriel Caradhel Icon_minitimePént. Okt. 09, 2015 12:31 pm

Volt: 3.520.500
__________________
Soul Shackle: 550.000
Night Stalker: 800.000
Field of the Blades: 1.375.000
_________________________
Maradt: 795.500

Jóváírva: Gérard
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Gabriel Caradhel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Caradhel   Gabriel Caradhel Icon_minitimeSzomb. Okt. 17, 2015 2:02 pm

Név: Haunt / Szellemjárás
Szint:
Ár:
Leírás: Gabriel előtt megjelenik az egyik lelke, majd mellette két oldalra a maradék négy is, így lefedve egy 12 és fél méteres sávot. Amikor Gabriel parancsot ad, az egész sor megindul előrefelé áthatolva mindenen, közben átvizsgálva a lefedett területet, az ott tartózkodók huzatot, esetleg kellemetlen hideget érezhetnek, mintha megcsapta volna őket egy széllökés. A szellemek szint*10 méter utat tesznek meg. Ha elérik a maximum távolságot, vagy menetközben visszahívja, őket Gabriel megfordulnak, és visszatérnek, ismét átfésülve az egész területet. Ezután meg tudja mondani, hogy pontosan hány élőlény esetleg holttest tartózkodik ott, azoknak pontos helyét, és hogy bírnak-e mágiával. A mágia nem deríti fel sem a tárgyakat, sem a mágiahasználók erejét.

Név: Soulforge / Lélekkohó
Szint:
Ár:
Leírás: Gabriel képes egyszerre több lelket felhasználva aktiválni a Soul Infusiont. A felhasználható lelkek száma minden ranggal 1-el növekszik.

Név: Librarum Spiritus / Lelkek könyvtára
Szint:
Ár:
Leírás: Amikor a Soul Infusion mágiát használva Damien megszállja Gabriel testét, ezzel a mágiával lehetővé teszi nem csak az elemi és gealdor mágiákkal kapcsolatos tudás elérését, hanem bármelyikét, de használni továbbra sem képes őket.

Név: Attumen (Soul Infusion lélek)
Szint:
Ár:
Leírás: Attumen lelkének használatával Gabriel képes lesz elérni Attumen démonokról gyűjtött jártasságát és tapasztalatait, valamint képes lesz a nyomolvasásra.
Történet: A Zeref démonai ellen vívott háborúban egy zárt, titokban működő démonvadász rend is részt vett. Tagjai tapasztalt vadászok és katonák voltak, akiknek több rejtett támaszpontja is volt szerte az országban. A kutatóik ismeretlen forrásokat felhasználva egy apró, világok közti repedést nyitottak, és a repedésen hangok szóltak hozzájuk, azt állítva, hogy segíteni akarnak. A rend közreműködve a hangok gazdáival megalkottak hat darab amulettet, és a legerősebb mágiahasználóiknak adták őket, akik harc közben erősödtek, amíg ezeket viselték. Amikor viszont elég erőssé váltak az amulettek, elkezdték átvenni az irányítást a gazdáik felett, szépen lassan áttelepítve beléjük a repedésen túlról jövő hangok gazdáit, és megölve a gazdatest lelkét. Mire a hat használó teljesen átalakult a rend túlnyomó többségét megölték, a maradék viszont folytatta a vadászatot, ezúttal már nem Zeref, hanem az általuk teremtett démonokra. Attumen az erre felesküdött vadászok egyike volt.


Név: Magic Fueled Flame / Mágia fűtötte láng
Szint:
Ár:
Leírás: A van Chantai Legacy kardhoz tartozó mágia. A pengén található lángok a markolatba vezetett mágiától függően nőnek mind méretben, mind pedig erőben. A lángok mérete a pár centistől a másfél méteresig terjed, a legnagyobb lángok képesek egy-egy gyorsabb mozdulat alatt elszakadni a pengétől. Az így elszakadt tűz nem terjed, de megáll bármilyen felületen.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Gabriel Caradhel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Caradhel   Gabriel Caradhel Icon_minitimeSzomb. Okt. 17, 2015 2:17 pm

Név: Haunt / Szellemjárás
Szint: 3
Ár: 330.000 Gabriel Caradhel Kkszimblum
Leírás: Gabriel előtt megjelenik az egyik lelke, majd mellette két oldalra a maradék négy is, így lefedve egy 12 és fél méteres sávot. Amikor Gabriel parancsot ad, az egész sor megindul előrefelé áthatolva mindenen, közben átvizsgálva a lefedett területet, az ott tartózkodók huzatot, esetleg kellemetlen hideget érezhetnek, mintha megcsapta volna őket egy széllökés. A szellemek szint*10 méter utat tesznek meg. Ha elérik a maximum távolságot, vagy menetközben visszahívja, őket Gabriel megfordulnak, és visszatérnek, ismét átfésülve az egész területet. Ezután meg tudja mondani, hogy pontosan hány élőlény esetleg holttest tartózkodik ott, azoknak pontos helyét, és hogy bírnak-e mágiával. A mágia nem deríti fel sem a tárgyakat, sem a mágiahasználók erejét.

Név: Soulforge / Lélekkohó
Szint: 4
Ár: 550.000 Gabriel Caradhel Kkszimblum
Leírás: Gabriel képes egyszerre több lelket felhasználva aktiválni a Soul Infusiont. A felhasználható lelkek száma minden osztállyal 1-el növekszik.

Név: Librarum Spiritus / Lelkek könyvtára
Szint: 3
Ár: 330.000 Gabriel Caradhel Kkszimblum
Leírás: Amikor a Soul Infusion mágiát használva Damien megszállja Gabriel testét, ezzel a mágiával lehetővé teszi nem csak az elemi, alakváltó és gealdor mágiákkal kapcsolatos tudás elérését, hanem bármelyikét (kivételt képeznek az Elveszett Mágiák), de használni továbbra sem képes őket.

Név: Attumen (Soul Infusion lélek)
Szint: 3
Ár: 330.000 Gabriel Caradhel Kkszimblum
Leírás: Attumen lelkének használatával Gabriel képes lesz elérni Attumen démonokról gyűjtött jártasságát és tapasztalatait, valamint képes lesz a nyomolvasásra.


Név: Magic Fueled Flame / Mágia Fűtötte Láng
Szint: 4
Ár: 550.000 Gabriel Caradhel Kkszimblum
Leírás: A van Chantai Legacy kardhoz tartozó mágia. A pengén található lángok a markolatba vezetett mágiától függően nőnek mind méretben, mind pedig erőben. A lángok mérete a pár centistől a másfél méteresig terjed, a legnagyobb lángok képesek egy-egy gyorsabb mozdulat alatt elszakadni a pengétől. Az így elszakadt tűz nem terjed, de megáll bármilyen felületen.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Gabriel Caradhel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Caradhel   Gabriel Caradhel Icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2015 10:32 pm

Elvinném:

Attumen - 330.000
Spectral Steed - 330.000
Össz: 660.000
Volt: 925.500
Maradt: 265.000
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Gabriel Caradhel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Caradhel   Gabriel Caradhel Icon_minitimeKedd Nov. 03, 2015 6:31 pm

Jóváírva
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gabriel Caradhel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Caradhel   Gabriel Caradhel Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gabriel Caradhel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gabriel Caradhel
» Gabriel Caradhel és Nightyngale Abyss
» Gabriel Caradhel és Ceur'caelestos
» Gabriel Caradhel - Belső mágia pályázat
» Gabriel van Chantai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Egyediség Pályázat :: "Belső Mágia"-
Ugrás: