KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Empty
TémanyitásTárgy: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Icon_minitimeCsüt. Dec. 23, 2010 2:38 pm

Mindhárman „békésen” élitek hétköznapjaitokat, mikor egyszer csak odarohan hozzátok egy szemmel láthatóan lerongyolódott férfi, majd a kezetekbe nyom egy kissé gyűrött papírost, majd se szó, se beszéd elszalad.

A lányok a következőt olvashatják a papírt szétnyitva:

Sürgős megbízás!
Azonnali kezdéssel keresek pár mágust, akik védelmet tudnának nyújtani, az én Egyetlenemnek!
Számomra Ő a legfontosabb, ezért hajlandó vagyok jó pénzt fizetni! Kérem, segítsenek!
Shinoba Okuri , Shirotsume, Okuri villa


Den viszont ezt az üzenetet kapja:

Sürgős megbízás!
Sürgősen keresünk dörzsölt fickókat egy kis rabláshoz. Az áru rendkívül nagy értékű, így a díjazás is ezzel egyenlő.
Keresd Félszemű Babylont, Shirotsume Kék Vadnyúl fogadójában.


A lányok mivel külön klánban vannak, ezért akár találkozhatnak valamilyen közlekedési eszközön, ha úgy tetszik. Mivel viszonylag későn értek Shirotsume városába, ezért estére szállást kerestek, hogy másnap újult erővel folytassátok utatokat a villához. A szállásotok helye a Kék Vadnyúl fogadó lesz, ami elég impozáns látványt nyújt kívülről.

Den is pont ebbe a fogadóba tart, bár ő keres is valakit.

Postotok addig tartson, hogy megérkeztek a fogadó elé. A lányok egyszerre, Den viszont már hamarabb. A lányok beszélhetnek egymással, de Den-t egyelőre nem szólítják meg.
A sorrend mindegy és postolási határidőt sem szabok meg(bár azért ésszerű határok között)

Vissza az elejére Go down
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Icon_minitimeCsüt. Dec. 23, 2010 5:04 pm

Szép, napsugaras reggel ez, amikor is Hades mester, a Grimoire Heart legjava előtt beszélni kezd hozzám, a léghajónk nagy termében.
- Eddig próbáltam szemet hunyni a dolog felett, de most már nem halogathatom tovább. Erősebb, bölcsebb, körmönfontabb, és ami a legfontosabb, sokkal jobbképű vagy nálam. Nem maradhatok tovább a mester, abban a tudatban, hogy egy hozzád hasonló is ülhetne ebben a székben. – Ekkor Hades mester feláll, majd folytatja. – Átadom neked a Grimoire Heart mesteri címét, Den Starkiller.
- Nos, kicsit későn esett le a dolog, Hádi, de ahogy mondani szokás: jobb később, mint so – Ekkor mondandómat hangos dübögés szakítja meg. Hades mester ekkor ordibálásba kezd:
- Mi az, támadják a léghajót?!
Jaj ne… kezdem elveszíteni az eszméletem… vagyis, hogy pontosabb legyek, kezdek magamhoz térni. Egy hotelszoba ágyán fekszek, és az ajtómon kopogtat valaki.
- Mindjárt! – Ordítok oda kissé idegesen, aminek hatására abbahagyja a kopogtatást korai látogatóm.
Gyorsan felkapom a kabátom, hisz nem lenne túl jó félmeztelen, a klánom címerével jól láthatóan ajtót nyitni, egy nyilvános fogadóban. Ezután az ajtóhoz megyek:
- Segíthetek valamiben?
- A reggelije, uram. – Szól hozzám egy szobalány, majd begurít egy kis kocsit, rajta egy kisebb svédasztallal.
Reggelim elfogyasztása után a város utcáin sétálva merengek. Épp amolyan kimenőszerűségen vagyok, hogy kicsit elszakadjak a Grimoire léghajó és a küldetések mindennapjaitól. De, hogy őszinte legyek, nem igazán élveztem a dolgot, tegnap se csináltam szinte semmit. Pont azon gondolkozok, hogy inkább visszamegyek a léghajóra, amikor egy rongyos alak szaladt az irányomba, majd hirtelen a kezembe nyom egy igencsak gyűrött papirost. Furcsállom a dolgot, de inkább megnézem mi is van a papíron, mielőtt hirtelen következtetéseket vonnék le.

Sürgős megbízás!
Sürgősen keresünk dörzsölt fickókat egy kis rabláshoz. Az áru rendkívül nagy értékű, így a díjazás is ezzel egyenlő.
Keresd Félszemű Babylont, Shirotsume Kék Vadnyúl fogadójában.


- Áháháháháhá. – A levél elolvasása után gyerekes kacaj tör ki belőlem. Sok fura becenevet hallottam már, de ez veri mindet. Mindazonáltal, az ajánlat igencsak kecsegtető. ~ De várjunk csak, ez az alak, meg honnan tudta, hogy én-
- Hé, te! – Hiába kiabáltam a fickó után, már hírét se láttam. ~ Ebből még akár baj is származhat a későbbiekben.
Mindazonáltal tetszett a cetli tartalma, és amúgy se árthat egy kis kaland, ha már így szétunom a fejem. Így hát gyorsan ki is jelentkeztem a szállodából, majd a város egyik terén elővettem Pegasus kulcsát.
- Pegasus kapuja, nyílj meg! – Sok ember csak ámult a fenséges szárnyas ló láttán, de engem ez nem igazán érdekel. A klán címerem úgyse látja senki a kabátom alatt, a mágia használata pedig teljesen legális.
Nem telik túl sok időbe, hogy Shirotsumébe érjünk. Habár arról fogalmam sincs, hogy merre van ez a Kék Vadnyúl fogadó. ~ De hát erre vannak a helyiek, nem?
Hamar belebotlok egy fiatalokból álló bandába, akik az este közeledtével egyre aktívabbá vállnak. ~ Remek, kifogtam egy csapat vérjancsit.
Így hát kedvesen útbaigazítást kérek tőlük.
- Hé nyomoroncok, ki akarja megélni a holnapot közületek?!
- He? Hozzánk beszélsz? – Kérdezett vissza a bandavezér (nek szánt nyikhaj).
Erre már nem válaszoltam, helyette gyors léptekkel a vezérük mellé rohanok, majd egy hirtelen mozdulattal beletenyerelek a képébe, és így földhöz vágom. A srác a sokktól azonnal elvesztette az eszméletét. Mikor felnézek, a többi kis suhanc már el is kezdett volna loholni, de egynek még épp idejében kapom el a grabancát.
- Most pedig, lennél olyan kedves és elvezetnél engem a Kék Vadnyúlhoz? – Kérdem a kölyöktől labilis hangon, miközben egyik szemem teljesen kikerekedik, a másik pedig élesen áll. A válasz csak pár, erőtlen bólintás, de nekem ez bőven elég.
Miután a fiúval a fogadóhoz érünk, útjára engedem. Végig rémült volt, de hát Istenem, szeretek balhézni.
Most már csak ezt a bizonyos Félszemű Babylont kéne megtalálnom.
Vissza az elejére Go down
Tiffany Nysen
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Tiffany Nysen


Hozzászólások száma : 47
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : Fairy Tail klánház legrejtettebb sarka

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Icon_minitimePént. Dec. 24, 2010 10:04 am

Úgy érzem kicsit felfordult az életem azzal, hogy egy nyugis, békés klánból ebbe a zajos, hangos és nyughatatlanba kerültem. Persze nincs jogom panaszkodni, elvégre én akartam váltani, és itt valóban olyan mágusok vesznek körbe, akiktől sokat tanulhatok, már ha éppen nem veszekednek és verekednek egymással, mert bizony rá kellett jönnöm, hogy náluk ennek mindig szezonja van, ha esik, ha fúj. Nem mintha kritizálni akarnék, meg jó dolog is levezetni a feszültséget, de így tényleg az egész banda olyannak tűnik, mint egy rakás izomagyú lúzer, persze tisztelet a kivételnek. Kicsit nehezemre esik elfogadni, hogy ezek a mágusok tényleg ilyen messze földön híresek, most hogy közvetlen közelről látom őket nap, mint nap.
Akárhogy is, ma reggel úgy ébredtem, hogy itt az ideje felvenni egy küldetést, elvégre valamiből enni is kell, és az átállás idejére felhalmozott tartalékaim már kezdtek elapadni. Azonban mielőtt ilyesmire vetemedtem volna, előbb még hátra volt egy szerződéskötésem, hiszen még a költözésem előtt szert tettem a harmadik kulcsomra. Egy mély sóhaj kíséretében nyújtottam ki a jobb kezem, benne az ezüst kulccsal, hogy megidézzem a lelket, akit a kapuja rejt.
- Ismerem a Csillaglelkek Világába vezető utat. Most válaszolj hívó szavamra és lépd át a Kaput, dicső Lélek. Hirake, Tokeiza no tobira, Horologium!
Ejtettem ki a szavakat tisztán és érthetően, mire a szokásos, de megunhatatlan és látványos fényeffektek kíséretében megjelent az Ingaóra, sikeremet pedig egy halvány mosollyal vettem tudomásul.
- Örvendek Horologium, remélem kölcsönösen gyümölcsöző lesz az együttműködésünk. Azt javaslom kössük is meg a szerződést.
Köszöntöttem a lelket vidáman, majd a jegyzetfüzetemet elővéve máris nekiálltam a feljegyezni, hogy milyen napokon fogom tudni őt megidézni. Boldogan konstatáltam a végén, hogy két olyan nap is maradt, amikor mindhárom csillaglelkem elérhető, ezek lesznek a legideálisabbak a küldetések teljesítésére. A szerződés megkötése után sietős léptekkel indultam hát a klánház felé, azonban nagyjából száz méter megtétele után egy láthatóan igen csak rozzant külsejű alak közelített meg. Mindenre felkészülve lassítottam le, a minap is majdnem elcsórták a kulcsaimat, de a férfi meglepő módon csupán egy papirost nyomott a kezembe, és mire felocsúdtam, már el is futott. Kicsit tétován bontottam ki az üzenetet, mely így szólt:

Sürgős megbízás!
Azonnali kezdéssel keresek pár mágust, akik védelmet tudnának nyújtani, az én Egyetlenemnek!
Számomra Ő a legfontosabb, ezért hajlandó vagyok jó pénzt fizetni! Kérem, segítsenek!
Shinoba Okuri , Shirotsume, Okuri villa


- Kíváncsi volnék mit takar az a jó pénz...
Motyogtam magam elé az írást látva, de végül megvontam a vállam, ha már így az ölembe hullott egy lehetőség, miért is ne használnám ki? Bár kissé gyanúsnak találtam a körülményeket, és hogy miért pont engem választott ki az a fura alak, de nem vagyok az a típus, aki ilyesmiken sokat lamentálna. Ha védelemről van szó, keresve sem találhattál volna jobb személyt, Shinoba Okuri, akárki is vagy te Surprised Ettől függetlenül elballagtam a klánházba, és közöltem Mirával, hogy küldetésre megyek, ha esetleg keresne valaki, igaz ugyan ki keresne engem? :/ Hamarosan pedig már egy bőrönddel a kezemben fogtam neki valamiféle közlekedési eszközt keresni, és a választásom egy kocsisra esett, mint relatíve gyors és olcsó közlekedési forma.
- Konnichiwa, mennyiért vinne el Shirotsumébe, jóember? - Kérdeztem a bajszos férfitól.
- Csak magának van egy 300 gyémántos ajánlatom, kisasszony. - Pödörte meg a bajszát válasz közben, én pedig persze azonnal felfigyeltem az alkudozás lehetőségére a szavaiban Cool
- Fizetek 150 gyémántot és megígérem, hogy megvédem, ha esetleg banditák támadnának ránk. Csillaglelkű mágus vagyok, sosem szegem meg az adott szavam. - Kacsintottam rá, megvillantva a Fairy Tail jelképét a vállamon, azonban a kocsis sahjnos nem harapott.
- Még sose támadtak rám, kisasszony. Sajnálom, az útiköltség nem alku tárgya.
- Akkor ez a 'csak nekem' szöveg is csak valami gagyi vevőcsalogató volt? :/ Eh, akkor azt hiszem nincs más választásom, visszamegyek ahhoz a kocsishoz, aki 220-ért vitt volna el... - Vontam meg a vállamat egy erőset blöffölve, és hátat fordítottam, mintha távozni készülnék. De persze tudtam, hogy meg fog állítani Twisted Evil
- Várjon csak, kisasszony! Azt hiszem ez esetben volna egy 200 gyémántos ajánlatom kegyednek... - Hallatszott a hangján, hogy fájdalmas volt ezeket a szavakat kimondania, de innentől kezdve sínen voltam.
- Legyen 180, és biztosítom a védelmet is, ha kell, ha nem. - Fordítottam vissza a fejemet érdeklődést mutatva, mire némi hezitálás után a férfi bólintott, én pedig nagy boldogan gratuláltam az üzlet megkötéséhez és már pattantam is fel a kocsira bőröndöstül.
Az út első fele csendes és nyugodt volt, zötykölődés közben az ablakon bámultam kifele, és gyönyörködtem az erdős-mezős, szép zöld tájban. Nincs szebb dolog a természetnél, ezt már megannyi alkalommal megállapítottam magamban, olyan nyugalmat áraszt, amely a legzaklatottabb pillanataimban is képes elcsendesíteni az elmémet. Az utazás alkalmat ad eltöprengeni az élet nagy dolgain, azonban most elmélkedésemben a kocsi megállása és a kocsis hangja szakított meg, aki hátraszólva rákérdezett, hogy felvehetünk-e egy fiatal stoppos lányt, aki szintén Shirotsuméba igyekszik. Az ablakon kihajolva szemrevételeztem az alkalmi útitársat, első ránézésre még nálam is fiatalabb lehetett, nem olyasvalakinek tűnt, aki veszélyt jelentene ránk. Ráadásul támadt egy olyan megérzésem is, hogy ez a kislány is ugyanoda tart ahová én, mivel megláttam a kezében egy ugyanúgy összehajtogatott papirost, mint amilyen nekem is volt, és egyébként is több mágust említett a megbízás, gondoltam biztos többen is megkapták azt rajtam kívül. Igenlően intettem a bajszos úrnak, majd ismét elfoglaltam az eddigi kényelmes, pihentető, ablakon kibámulós pozíciómat.
- Ossu, Tiffany vagyok. Hadd találjam ki, az Okuri villába igyekszel.
Böktem rá az üzenetre unottan, oda sem fordítva a fejem. Elismerem, nem a legbarátságosabb bemutatkozás, de épp eleget bájologtam ma már ezzel a kocsis fószerrel, több kedvesség nem maradt bennem emberekkel szemben. Holnapra majd feltöltődök ilyen téren is, addig türelemmel kell várnia a világnak. Remélem a kislány nem kezd el túlságosan faggatózni, mert még idegbajt találok kapni tőle, én csak egy csendes és nyugodt utat szerettem volna még akkor is, ha már van egy útitársam. És nem, engem nem érdekelt annyira a kiléte, hogy magamtól kérdezősködni kezdjek.
Késő délutánra járt az idő, amikor megközelítettük a város határát, így logikusnak hatott a döntés, hogy a villa és a megbízónk felkeresését érdemes lenne reggelre halasztani, amikor frissek és üdék leszünk, nem pedig az utazás fáradalmaitól nyűgösek, mint például én most. Utazás szeretete is vagy oda, engem borzalmasan kikészít ha sokat kell zötykölődnöm egy ilyen tákolmányon, nem igazán marad erőm általában miután leszállok a kocsiról.
- Későre jár, megtenné, hogy egy fogadóhoz visz engem? Vagyis minket.
- Természetesen, kisasszony, tudok is egy helyet, ami megfelelne önöknek.
Zajlott le a rövid párbeszéd kettőnk között, remélem a kis hölgynek sem lesz ellenére az ötletem. A kocsi nem sokkal később megállt, és a jóember tényleg nem mondott hülyeséget, amikor kinéztem az ablakon, egy igencsak tetszetős kis épület tárult a szemem elé, melyen a Kék Vadnyúl fogadó tábla virított. Miután leszálltunk, illedelmesen meghajolva köszöntem el az idejutásunkat lehetővé tévő alaktól, majd a lány felé fordultam.
- Remélem tudod, hogy a kocsi bérlése nekem nem ingyen volt, és mivel együtt utaztunk, úgy lenne az igazságos, hogy ha te is kivennéd a részed a költségemből. Tekintve, hogy az út felétől csatlakoztál, száz gyémántra tartanék igényt.
Közöltem vele hűvösen a tényállást, szemét módon az eredeti 300 gyémántos árból kiindulva, de azt ő nem tudhatja, hogy mennyiről is szólt a fuvar, ha hagyja magát átverni, az az ő baja. Nem vagyok én Terézanya, se egyéb jótét lélek, megtanultam már, hogy a kedvességet és jóságot nem kapja vissza az ember lánya a saját fajtájától. Akkor meg ugyebár minek erőltessem?
Vissza az elejére Go down
Miranda Skyfire
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus



Hozzászólások száma : 122
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 12.
Age : 27

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Icon_minitimePént. Dec. 24, 2010 10:48 am

//Bocsi a másolásért csak ez most olyan muris ,hogy ugyazazt csináljuk xD//

Ma reggel fittebben keltem mint máskor, mivel a csapatom bővelkedett egy új taggal: Orionnal. Az új kulcsommal ma reggel akartam megkötni a szövetséget, ezért megidéztem.
-Harcos kapuja, ki rettegésben tartja a fél világot. Megidézlek: Orion! -Pár másodperc után egy pózoló fickó jelent meg kardal, és egy páncéllal. Természetesen megkötötte velem az alkut, gyorsan és egyszerűen. Ő az egyik legkedvesebb csillaglélek akivel találkoztam, mivel megengedte, hogy többször idézzem meg, mint Lyra-t. Márpedig őt is eléggé sokszor idézem meg. Na de a szövetségkötés után, lemendtem reggelizni a fenséges előtérbe. Finom vajban sült piritós és sült hús volt reggelire. Nyam-nyam. Miután befejeztem a reggelit feláltam, és a küldetések falához indultam, vagyis csak indultam volna, mivel egy házsártos öreg megállított, és a kezembe nyomott egy papírt amire ez volt írva:

Sürgős megbízás!
Azonnali kezdéssel keresek pár mágust, akik védelmet tudnának nyújtani, az én Egyetlenemnek!
Számomra Ő a legfontosabb, ezért hajlandó vagyok jó pénzt fizetni! Kérem, segítsenek!
Shinoba Okuri , Shirotsume, Okuri villa


Mivel "Sürgős" megbízás volt, ezért nem tehettem mást. Egyszerre indulnom kellett. Gyorsan fel is mentem a szobámba, és megmostam a hajam, majd felvettem egy új lila ruhát, és összepakoltam a cuccaimat. Ezekután, mivel sietnem kellett, elmentem a fodrászhoz, hogy csinálja meg a hajam, mert borzalmasan ált. Miután mindennel végeztem útnak is indultam. Sajnos nem volt sok pénzem, mert régen voltam küldetésen, és a fodrász is eléggé drága volt, ezért gyalog indultam el. Pár percel később megjelent egy kocsi, amiből kiszólt egy lány, hogy mivel ugyanarra a küldetésre megyünk mehetnénk együtt is. Én elfogadtam az ajánlatot és beszáltam a kocsiba. Igaz, hogy láttam rajta, hogy nem akart beszélni, és mégis beszéltem.
-Miranda Skyfire! Csillagkulcs mágus! És látom te is az vagy! -Mutattam rá a kulcsaira.
-Mondcsak! Mik vannak meg? -Kérdeztem tőle mosolyogva. Én elmondtam neki, mik vannak nekem, de őt inkább a nyugalom érdekelte, mint hogy válaszoljon nekem. De úgysem izgatott annyira, hisz majd a küldetés alatt, egyet biztos megidéz. Miután megérkeztünk uti pénzt kért tőlem, de sajnos csak arra volt pénzem, hogy a fogadóba be tudjak menni. Ezért nagy mosollyal elutasítottam az osztozkodási kérvényt. Közben beléptünk a fogadóba..
Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 5:29 pm

A Kék Vadnyúl fogadó nemcsak kívülről impozáns, hanem belülről is. Odabent, bár tompított fénnyel égnek a lámpák, mégis észrevehető az elegáns bútorzat és a többi remek dekoráció. Az egyetlen kifogásolható tényező, talán a személyzet, akik jobban megnézve kicsit züllött alakoknak tűnnek.

Den megérkezésed után nem hezitálsz, hanem rögtön besétálsz és a pult felé veszed az irányt. Itt Félszemű Babylon-t firtató kérdésedre a morcos recepciós int egyet a fejével. Melléd lép egy öltönyös figura, majd fojtott hangon arra kér, hogy kövesd. A pult melletti sötét boxokhoz kísér téged, majd az egyik ülőhelyre mutat. A füstöt szinte vágni lehet, így csak lassan veszed észre, hogy nem egyedül ülsz a boxban.
- Üdvözöllek Den Starkiller! Azt hallottam engem keresel! – szól az egyik magas, köpenybe burkolózó hang. – Én vagyok Babylon! Ezek szerint érdekel az ajánlatunk? – kérdezi, de az arcát még mindig nem tudod kivenni.
A másik ott ülő alak csendben hallgat titeket, és semmit sem látni belőle.

Félszemű Babylon röviden felvázol neked egy rajtaütést egy mágikus kocsi ellen az egyik közeli erdőben. A terv jól kigondoltnak tűnik és Babylon még segítőket is ad melléd. A kényes pénzügyekre rátérve megnyugtat, hogy ha minden jól megy, 1 millió gyémánt ütheti a markodat.
Az akció lebonyolítását holnapra tervezik, ezért nagyvonalúan szállást kínál neked teljes ellátással a fogadóban. Ez nemcsak a remek szállásban merül ki, hanem első osztályú fürdő, masszás és konyha is társul hozzá. Másnap reggel a bejáratnál vár majd Vörös Henry, aki majd az akció színhelyére vezet téged. El is vezet téged a város melletti erdőbe, ahol már vár a további nyolc főből álló csapat.

Den a postod eddig tartson!

A lányok megérkeznek a fogadóba, ahol bár kicsit kötekedőnek tűnik a pultos, mégis sikerül egy kétágyas szobát szereznetek. Amíg a pultnál alkudoztok, addig észreveszitek a sötét boxokból érkező méregető pillantásokat. Mivel semmilyen agresszív lépésre nem kerül sor, így felvonultok a szobátokba. Közben, ha akarjátok, kihasználhatjátok a szálloda szolgáltatásait, akárcsak Den.

Másnap reggel kijelentkeztek, majd elhagyjátok a szállót. Odakint egy vörös kalapos fickóba botlotok, akitől útbaigazítást kértek az Okuri villa felé. A fickó látszólag tojik rátok és éppen vár valakire, de végül csak kiadja a szükséges információt. Elvonultok az egyik, a város határában található villához.
Itt a kapun bekopogtatva egy aggodalmas fickó nyit ajtót, majd miután elmondjátok kik vagytok, rögtön betessékel titeket, majd az egyik hatalmas várószobába vezet titeket és leültet pár kényelmes karosszékbe titeket. A villa jól lavírozik a modern és a giccses között.
- A Gazdám máris érkezik, addig is parancsolnak bármit is enni-inni? – érdeklődik nyájasan, bár látszik rajta, hogy feszeng.

Postotok eddig tartson lányok!

(Den, ha esetleg lenne külön kérdésed Babylon-hoz, akkor írd meg nekem és én megmondom mit válaszol.)
Vissza az elejére Go down
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 3:37 am

A fogadó már kívülről is elnyerte a tetszésemet, amikor pedig belépek, örömmel állapítom meg, hogy belülről se különb. A bent lévő alakokon kissé körbenézve megállapítom, hogy az itteni személyzet nem éppen az a jól megszokott, pingvines társaság, annál züllöttebbnek látszanak. Na, nem mintha zavarna, ez engem inkább csak megnyugtat.
Nem bámészkodom sokáig, rögvest a pult felé veszem az irányt. Itt azonban már vannak előttem, valami csont részeg tag gagyarászik a pultosnak. A fickó már beszélni is alig tud, csuklik, ha kell, ha nem. ~ Nem fogom tán kivárni, hogy ez kinyögje, amit akar.
A fickóval nem törődve a pultoshoz szólok:
- Üdv! Tudna nekem segíteni? Egy bizonyos Fél – Ekkor a részeg pacák belevág a szavamba.
- Hé, fiacskám… *csuklik*… én voltam itt előbb, várj a sorodra.
Nem igazán érdekel a fickó dumája, ismét a pultos felé fordulok, majd épp folytatnám mondandóm, amikor érzem, hogy a fickó, ráteszi a kezét a kabátomra, a vállamnál, majd a következőt mondja.
- Hallod e te… *csuklik*… csirkefogó… ha így folytatod, még a végén valaki megsérül.
- Ezt vehetem fenyegetésnek? – Kérdezem tőle, miközben kikerekedett szemekkel, fülig érő vigyorral fordultam felé.
Nem vártam meg a reakcióját, a bal kezemmel lesöpröm a kezét a vállamról, majd szinte még ugyanabban a pillanatban gyomron vágom a jobb karommal. A fickó térdre rogy, de nem hagyom annyiban. A bal kezemmel összerántom a ruháját a mellkasa környékén, így emelem fel, majd a jobbal sorozni kezdem a képét.
- ORÁ! ORÁ! ORÁ! ORÁ! ORÁ! ORÁ! ORÁ! – Ilyen csatakiáltások közepette darálom a tag képét, miközben szemeim még jobban kikerekednek, pupilláim pedig összeszűkülnek. Igazi mámoros állapotban állapítom meg, hogy a fickónak az orra be, az ajkai pedig feltörtek, szemhéjai felrepedtek. Nem túl szép látvány, de legyünk őszinték, ezelőtt se volt sokkal szebb. Épp egy erősebb csapáshoz gyűjtök erőt, amikor újonnan jött vendégekre leszek figyelmes.
Két lány jött be a fogadó ajtaján, nem igazán értem, hogy mit keresnek egy ilyen helyen. De mindegy is, a tagot elengedem, aki így erőtlenül zuhan a földre, majd gyorsan a pult felé veszem az irányt. ~ Nem szeretném, hogy az új vendégek beelőzzenek, elvégre én voltam itt előbb. (Azért érzitek az iróniát Very Happy )

A pulthoz érve, pont belevágnék mondandómba, de a recepciós gyorsabb nálam:
- Tudod, mi itt nem értékeljük az ehhez hasonló balhékat.
- Az lehet, de én igen. Hogy őszinte legyek, ide is egy balhé miatt jöttem. Ismer egy bizonyos Félszemű Babylon-t?
A recepciós nem felel, csak a fejével int egyet. Ekkor egy öltönyös alak jón oda hozzám, és fojtott hangon a következőt mondja.
- Kövessen, kérem.
Természetesen követem, mindaddig, amíg a pult melletti sötét boxokhoz nem érünk, itt pedig helyet foglalok. A hely iszonyatosan füstös, alig látok valamit. Ekkor egy öltönyös alak szólít meg:
- Üdvözöllek Den Starkiller! Azt hallottam engem keresel!
- Nos, ha maga lenne Félszemű Babylon akkor igen. – Ekkora már az is feltűnik, hogy még egy tag ül a boxban, de belőle már végképp nem látok semmit sem.
– Én vagyok Babylon! Ezek szerint érdekel az ajánlatunk?
- Persze, amiatt vagyok itt. Szóval mit tehetek önökért?
Kérdésemre Babylon felvázol nekem egy tervet, ami egy, a közeli erdőben elhaladó mágikus kocsi kirablásáról szól. A terv jónak tűnik, és még segítőim is lesznek.
- Nem lesz gikszer, megoldjuk a dolgot. Ööö… ne vegye tolakodásnak, de pontosan mennyit is kapnék én ezért?
- Hogyha minden jól megy, 1 millió gyémántot.
- Egy mi- Döbbenetembe csak ennyit sikerül kinyögnöm. Ez iszonyatosan nagy összeg. ~ Megfogtam az Isten lábát.
- Van még valami kérdésed?
Kissé gondolkozok, hogy rákérdezzek e, de végül is megteszem.
- És pontosan mit is kéne elrabolnunk? Vagy mindent elhozzunk a kocsiról, ami mozdítható?
Babylon ekkor a titokzatos, harmadik félre néz, aki csak némán bólint egyet. Ezután Babylon ismét beszélni kezd:
- Természetesen mindent, amit csak lehet el kell hozni. Vörös Henry, aki szintén veletek tart majd, tudni fogja mi az igazán értékes zsákmány és mi nem. ~ Jól sejtettem, próbál kitérni a válasz elől. Valami van azzal a rakománnyal. De mindegy, inkább nem firtatom tovább, egy millió gyémántért alap, hogy befogom a szám.
- És mikor kerül sor az akcióra?
- Holnap. Másnap reggel, Vörös Henry a bejáratnál fog rád várni, ő majd elvezett az akció helyszínére. Addig is, tekintsd magad a vendégeinknek. Egy első osztályú szobát biztosítunk a számodra, ezen felül minden extrát is igénybe vehetsz, masszást, fürdőt, és természetesen annyit ehetsz, amennyit csak akarsz.
- Köszönöm. – Ezután felállok a helyemről, majd egy öltönyös alak a szobámba kísér.
A szobám gyönyörű, hogy őszinte legyek, még soha életemben ne láttam ennél szebbet. Szép kilátásra néző, tág ablakomat egy gyönyörű függöny díszíti. A szoba közepén van egy gyönyörű üvegasztal, a bútorok elegáns tölgyből készültek, és szépen kivitelezett faragások díszítik őket. Az ágyamon kényelmesen elférne akár 3 – 4 ember is, a rajta lévő ágynemű pedig pompázatos látványt nyújt. Mikor a szekrénybe betenném a hátizsákomat, észreveszem, hogy még ruhák, sőt, pár fegyver is van benne. A ruhák mindegyke elegáns, egy különösen meg is tetszik közülük. De ezt inkább holnap reggelre hagyom, ma még sok „munka” vár rám.
Először a fürdőt használom ki, ami nem is okozott csalódást. Miután ott végeztem, meztelen felső testtel, egy törölközővel a nyakamon veszem célba a masszőrhelységet. A klán címerem jól látszik, de nem hiszem, hogy ez itt bárkit is zavarna.
Miután egy ágyra lefektetnek, szólnak, hogy várjak, amíg meg nem érkezik a masszőröm. Amikor a lány megjelenik, kissé zavarba jövök, ugyanis tündéri egy teremtés. Alaphangon egy elég nagyszájú, balhés, züllött srác vagyok, de lányok terén nincs nagy tapasztalatom. Sötét céh tagjaként igazából nincs is nagyon alkalmam rá, hogy ilyen jellegű kapcsolatokat létesítsek, így bármennyire is égő, de eddig az volt a legközelebbi kontaktusom egy lánnyal, amikor Virgo bekötötte a sebeimet. Így hát eléggé zavarba vagyok, amikor a lány elkezd a hátamon dolgozni, de remek kezei vannak, így hamar elengedem magam.
Ezután kapok egy kimonót, majd egy nagy helységbe vezetnek, ahol már folyik a vacsora. Természetesen egy WIP asztalnál kapok helyet, és rengeteg féle étellel – itallal kínálnak. Miután degeszre ettem magam, a szobám felé veszem az irányt, ahol a kényelmes ágyamon hamar elfog az álom.
Másnap reggel ismét megvizsgálom annak a bizonyos szekrénynek a tartalmát, és kiveszem azokat a ruhadarabokat, amiket még tegnap este szúrtam ki. Szeretem a saját ruháimat, de azok nem tükröznek túl nagy tekintélyt, márpedig ma nem árt, ha a többiek betartják, amiket mondok majd nekik. A szekrényből egy hosszú, fehér pólót, egy fekete bőrnadrágot, valamint egy ehhez passzoló elegáns, fekete bőrdzsekit veszek ki, amit fehér csíkok is díszítenek. Az övemet már megszoktam, mindig azon vannak a kulcsaim, így azt nem cserélem le, de a szekrényből kiválasztom a legszimpatikusabb kardot, és ma azt is rákötöm. A nap ma reggel elég furcsa fénnyel kelt fel, szobámat teljesen bevilágítja éles, narancssárgás fényével.
Így új ruháimat magamra öltve, lemegyek a fogadó bejáratához. Vörös Henry már vár rám, habár kissé zaklatottnak tűnik, mintha valaki már felhúzta volna az agyát reggel. Habár a látványomra kissé megnyugszik, majd el is indulunk az erdő irányába.
Út közbe nem beszélünk semmiről sem, elvégre Babylon már mindent elmondott, amit tudni akartam, többet ez a fickó se fog mondani. Beszélgetés helyett inkább csak bambám bámulgatom a város épületeit, miközben követem Henry-t.
A közeli erdőbe megérkezve, feltűnik, hogy egy nyolcfős csapat már csak ránk vár. ~ Egy ilyen melóért egymillió gyémántot kapni, már majdnem, hogy pofátlanság… de csak majdnem^^.
Vissza az elejére Go down
Tiffany Nysen
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Tiffany Nysen


Hozzászólások száma : 47
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : Fairy Tail klánház legrejtettebb sarka

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Icon_minitimeHétf. Dec. 27, 2010 10:08 am

Nos igen, valahogy éreztem hogy miután leesik a lánynak, hogy milyen mágiát használok, egyből az lesz a kérdése, hogy milyen kulcsaim vannak. Most őszintén, nem mindegy? Majd meglátja, ha esetleg harcra kerül sor, addig minek koptassam a számat ilyen felesleges információkkal? Még a végén az ellenséget segítené azzal, hogy elkotyog valamit, márpedig én nem szeretem felfedni az ütőkártyáimat, szeretek meglepetésekre építeni. Szerencsére Miranda okos kislány, és miután a fülem botját se mozdítottam, rájött, hogy nem kéne a társalgást erőltetni, ellenben szócséplésének köszönhetően legalább megtudtam, hogy tőle mire számíthatok. Miután leszálltunk a kocsiról, alaposabban meg is néztem Mirandát, míg ő nem figyelt ide, érdekelt ugyanis hogy miféle gyerek az, aki képes Aquariust kezelni, bár gyanítom ilyesmiről szó sincs és ugyanúgy áldozatául esik a Vízöntő tombolásának, mint az ellensége.
- Ebben az esetben majd a jutalomból megadod a tartozásod, Miranda-san. Ha pedig kudarcot vallanánk, ami csakis a te hibádból történhet, az egyik kulcsoddal fogsz fizetni. Vetted?
Közöltem a lánnyal, miután ő felhozta, hogy nincs elég pénze. Nem fog ilyen egyszerűen lepattintani, ha pedig bukjuk a missziót, azért nem fogok neki megbocsátani. Én egyedül is képes lennék a bébicsőszködésre, akárkit is kell megvédenünk, ha történik valami, az csakis miatta történhet. Mindazonáltal remélem, hogy nyugis lesz ez a felvigyázás, bár már megtanultam, hogy ilyesmiben nem érdemes bízni, hiszen ez az Okuri is nyilván azért fogadott fel testőröket, mert veszély leselkedik az "Egyetlenére" és nem csupán puszta aggodalomból.
Időközben behatoltunk a fogadóba, és ami azt illeti, a külcsín láttán kissé idegessé váltam. Nem tudom mi az istent gondolt a kocsis, amikor egy alkudozós és egy stoppos gyereket egy ilyen helyre hozott, a külcsínt látva halálbiztos voltam benne, hogy ez egy méregdrága fogadó. Elegáns szőnyegek, agyoncicomázott enteriőr, antiknak tűnő bútorok... A kocsis kis bosszúja, mi? Csak kerülj még egyszer a szemem elé, te rohadék -.- Kicsit jobban körülnézve mondjuk már nem volt ennyire impozáns a látvány, a szokatlanul halvány lámpák talán hibákat rejtettek el a félhomály jótékony burkában, a személyzet pedig kis túlzással olyan volt, mint valami csőcselék, kezdve az ápolatlannak tűnő recepcióssal, aki unottan nézte, ahogy az egyik vendége helyben hagyja a másikat. Persze nekem sem volt hozzá semmi kedvem, hogy közbelépjek, fene se tudja mi történt kettejük között, ki vagyok én, hogy belekontárkodjak, ugyebár?
- Jobb lesz, ha te intézed a szobakérést, én még véletlenül be találnék egyet mosni a pultosnak merő kedvességből.
Taszajtottam előre Mirandát a tőlem telhető legnagyobb kedvességgel, miután az előbbi agresszor elintézte a szobafoglalását a cseppet sem szimpatikus fogadóssal. Pocsék kedvem volt, ami nem újdonság, de ha én állok neki a tárgyalásnak, lehet hogy kapásból kidobnak minket, aztán aludhatunk a híd alatt. Gyanúmat be is igazolta az unszimatikus alak, nem úszta volna meg ép orral, ha velem üt meg ilyen hangnemet, csupán arra figyeltem, hogy ne verje át az ideiglenes társamat, aki kissé naivnak tűnt számomra az eddigiek alapján. Sokkal inkább lekötöttek a sötét boxok, és a felőlük érkező barátságtalan pillantások, melyek arra utaltak, hogy valószínűleg nem igazán tetszett nekik a vállamon jól látható fekete Fairy Tail embléma. Sajnos nem igazíthattam meg egyik alak fogsorát sem, mivel tevékenységük kimerült az intenzív bámulásban, ennyi meg nem elég ahhoz, hogy bunyót kezdjek. Legalábbis most nem.
Szerencsére a szobának nem volt olyan horror ára, mint amire számítottam, alátámasztva a gyanúmat, hogy valami talán nem stimmel itt, de ehhez képest a szobánk egészen lakható volt, tágas fürdővel és kényelmes ágyakkal. A többi nem különösebben érdekelt, csak egy ehető vacsorára, egy forró fürdőre és egy pihentető alvásra vágytam, ezeket pedig megkaptam masszázs és egyéb marhaságok nélkül is, sőt, a kaja még talán a finom kategóriába is beleesett. Jól éreztem, hogy az utazás leszívta minden erőmet, ugyanis rögtön mély álomba zuhantam, miután lefeküdtem aludni.

Kora hajnalban ébredtem, és örömmel konstatáltam pár perc után, hogy kipihent, üde és friss vagyok. Miranda még mélyen aludt, így kihasználtam az alkalmat és a nyugalmat arra, hogy a szokásos reggeli teendőimet követően kimenjek a fogadó kertjébe egy átmozgató edzés erejéig, hogy legalább valami mozgáshoz jussak ha már a helyszín nem is alkalmas egy normális tréning lebonyolításához. Mire a lány felébredt, én már túl voltam egy zuhanyon, egy reggelin és lényegében készen álltam az indulásra, csak össze kellett pakolnom a cuccaimat.
- 'Reggelt. Remélem nem én ébresztettelek fel. Siess, nemsokára indulnunk kell.
Szólaltam meg a szemét dörzsölő lány láttán, hangom sokkal kevésbé volt morcos mint mondjuk tegnap, de ez érthető is, hiszen egészen jól éreztem magam a bőrömben, még nem volt mi felhúzza az agyam. Nem fog sokáig így maradni ez az állapot, ebben szinte teljesen biztos vagyok, kevés olyan nap volt az elmúlt egy-két év során, amit teljes nyugalomban töltöttem el. Türelmesen megvártam amíg Miranda elkészül, addig olvasással múlattam az időt, attól még hogy jó hangulatban vagyok, az nem jelenti azt, hogy beszédes is lennék. Egy újabb, ezúttal kevésbé feszültségmentes kört lebonyolítva a recepciósnál pedig indulásra készen álltunk. Már csupán azt kellett kideríteni, hogy merre van az a viskó. A fogadóból kilépve egy vörös kalapos fickót szemeltem ki "áldozatomul", akit nem is restelltem megszólítani miközben Mirandát magammal rángattam, úgy éreztem jobb ha mellettem marad kiindulva azokból a szúrós pillantásokból, amiket tegnap kaptunk.
- Jó reggelt kívánok! Elnézést a zavarásért, de nagyon fontos lenne eljutnunk az Okuri villába. Tudna segíteni két elveszett utazón? - Vettem elő legudvariasabb modoromat, bár a válasz hallatán nyilvánvalóvá vált, hogy kár volt.
- Nem tudok, kopjatok le. Várok valakire, ha nem tűnt volna fel.
- Nagyszerű, akkor pont ráér arra, hogy útba igazítson minket. - Akadékoskodtam egy mély levegővétel után, pedig megvolt bennem a szándék, hogy képen törlöm, de akkor garantáltan elveszítünk minden esélyt arra, hogy válaszoljon.
- Süket vagy kölyök? Húzzatok innen, amíg szépen mondom. - Mordult fel ismét a pasas, de most már csak azért sem fogok tágítani.
- Ha ennyire zavarunk, akkor azt hiszem az lesz a legjobb, ha egészen addig itt maradunk, amíg ki nem böki a választ, seggfejkém. Akárkivel is találkozik, biztos nem egy férfit és két kislányt fog keresni, és mivel örömmel el fogjuk magát szórakoztatni, ezért maga sem fog tudni arra figye-...
- Jól van na, abba az irányba induljatok el, a város határában van a villa, amit kerestek. És most kotródjatok innen végre! - Vágott a szavamba a muksó feladva az értelmetlen ellenállást. Az elszánt tekintetem nem sok választást hagyott neki, így diadalittasan vigyorogva köszöntem meg és hagytam faképnél az alakot, a megadott irányba elindulva.
Egy kellemes, bár kissé hosszú séta után érkeztünk meg az Okuri villához, szerencsére az idő jó volt, így legalább időjárási viszontagságok nem nehezítették a dolgunkat. A kapun kopogva némi várakozást követően kinyílt az ajtó, és megjelent egy komornyiknak tűnő alak.
- Konnichiwa, én Tiffany Nysen vagyok a Fairy Tail-től, ő pedig Miranda Skyfire a Blue Pegasustól, és Shinoba Okuri megbízása miatt jöttünk.
Közöltem, előrángatva és megmutatva az összegyűrődött papírt, amelyen az üzenet állt. A fickó késlekedés nélkül betessékelt minket, és egy várószobába vezetett minket. Az épület berendezése egészen tetszetős volt, nem volt túl modern, ugyanakkor nem is volt minden agyonaggatva műdíszítésekkel, olyan kellemes középút volt az antik és az új között. A szolgálón látszott, hogy kissé ideges és feszeng, pedig biztos nincs oka félni tőlünk, két híres-neves céh tagjai vagyunk, ráadásul két gyerekben nincs is semmi félelmetes, még én is igyekeztem minimálisra venni a belőlem áradó rossz hangulatot Surprised Valami azt súgta, hogy vár ránk egy-két meglepetés.
- Én egy teát elfogadnék, köszönöm. Mondja, milyen ember a ház ura?
Érdeklődtem a férfitől óvatosan, miközben leültem a felkínált székbe. Kíváncsi voltam válaszol-e, és ha igen, akkor milyen véleménnyel van erről az Okuriról, úgy gondoltam minden információ jól jön egy ilyen rejtélyes megbízás során. Eközben Mirandára esett a pillantásom, várva hogy ő is kér-e, vagy kérdez-e valamit, hiszen én befejeztem a beszédet.
Vissza az elejére Go down
Miranda Skyfire
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus



Hozzászólások száma : 122
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 12.
Age : 27

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Icon_minitimeHétf. Jan. 03, 2011 4:11 pm

Amikor megérkeztünk Tiff-chan egyből lekötötte, hogy ne merjek veszíteni mert a kulcsaimmal fizetek. Ijedtemben megfogtam Oriont, mivel őt csak ma reggel szereztem, és nem akartam máris elveszteni. Amikor megláttam, hogy micsoda fenséges hotelféleségbe hozott minket a kocsis, nagyon nagy mosollyal elintéztem, hogy mivel nem fizettem útipénzt, ezért lesz erre pénzünk. Titokban Tiffany-ét is kifizettem, hogy azért ne legyek már ilyen csóringer. Mikor beléptünk egy elég fogadós kinézetű helyen találtuk magunkat, ahol nem éppen a legszívesebben fogadtak minket. Célzásom a sötét szempárokra fogható, amik a sötét boxokból pislognak rám. Tiffany-nak nem nagyon jött be a recepciós viselkedése, ezért besegítettem neki.
-Jó napot kívánok! Ha esetleg szeretné, hogy itt aludjunk, és sok pénzt hagyjunk magunk után, akkor legyen szíves adni egy kétágyas szobát, olcsón, és sok ingyen dologgal. A többit majd a pénztárcám elintézné..
Miután megkaptuk a szobánk kulcsát, a szemem felcsillant, hisz kaptunk egy új "kulcsot" ami egy új "kaput" nyit. De egy kis szójátékkal nem akartam zargatni Tiffany idejét így befogtam. Mikor kipakoltunk, vagyis elrendezkedtünk, mindegyikünk szétvált, hiszen Tiff fürödni, enni, és aludni akart, míg én minden szolgáltatást ki akartam próbálni. Először felkutattam a fodrászt, ahol megfésültettem a hajam, és persze megmosattam. Habár nem volt olyan jó mint a Pegasusi Sztár szépségszalon, de azért elment. Ezután óriási adagu fagyit rendeltem, amitől egy picit berekedtem, de egy forró fürdő, és sok mézes tea után máris visszajött a hangom. Ezután utamat a masszőr felé intéztem ahol egy jó pár órát elintéztem magamnak. Majd végül a nagy szórakozás után lementem a recepcióshoz, ahol külön rendeltem egy csokor virágot, természetesen magamnak. Mivel már mindent megtettem magammal amit csak tudtam, a következő állomásom az ágy volt, aminek felettébb örültem hiszen, már nagyon fáradt voltam. Tiff már régen húzta a lóbőrt, és egy kedves kis jóéjt puszival mégjobban álomba nyomtam. Persze közben reménykedtem, hogy nem vette észre, hiszen akkor kinyirna. Szóval, ezután felvettem a lila szivecskés pizsamámat, és lefeküdtem aludni. Másnapra nagyon későn keltem, mármint Tiffany-hoz hasonlítva. Lassan ásítottam végig az egéééész napot, közben Tiffanytól nem várt kedves "reggeli" üdvözlést halhattam.
- 'Reggelt. Remélem nem én ébresztettelek fel. Siess, nemsokára indulnunk kell.Miután viszont reggeliztem, mosakodtam, és megszagoltam a magamnak küldött virágot, el is készültem az iduláshoz kellő cuccokat. Indulás előtt gyorsan lerendeztem egykét számlát a recepcióssal, majd elindultunk útba igazítást kérni, amit úgytűnik a társam hajt végre. Kiszemelt áldozata egy vörös kalapos fickó lett, akivel jó összemarakodott, de a végén sikerült kihúzni belőle azt amit kellett.
- Jó reggelt kívánok! Elnézést a zavarásért, de nagyon fontos lenne eljutnunk az Okuri villába. Tudna segíteni két elveszett utazón?-Kérdezte Tiff-chan.
- Nem tudok, kopjatok le. Várok valakire, ha nem tűnt volna fel. -Válaszolta a vöröske.
- Nagyszerű, akkor pont ráér arra, hogy útba igazítson minket. -Vágott vissza Tiff.
- Jól van na, abba az irányba induljatok el, a város határában van a villa, amit kerestek. És most kotródjatok innen végre! -Adta fel végleg a pasi, majd útbaigazitott, és mi már indultunk is a kívánt cél felé. Amikor megérkeztünk egy szép házat találtunk magunk előtt, habár nekem se a külseje, se a belseje nem tetszett. A szolgálók, akik végül betessékeltek minket, pedig vékképnem. Közben leültettek minket, és meg is kívántak valamivel, amit csak szeretnénk, plusz akár kérdezhettünk is tőle, amit Tiffany ki is használt.
-Igen, én is kérek teát, de sok tejjel! Más nincs, köszönöm.. -Kértem mosolyogva, majd vártam a házurát.
Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 4:13 pm

A lányok része!

A lányoknak felszolgálják a kért teákat, majd kiürül a szoba. Mire végeztek az italokkal, addigra kinyílik az egyik ajtó és egy öltönyös férfi sétál be rajta.
- Üdvözlöm önöket, hölgyeim! A nevem Shinoba Okuri. – mutatkozik be, majd leül az egyik kényelmes karosszékbe.
Shinoba 40-50 éves lehet, de arca egészen fiatalos. Egyedül pár ősz hajszála árulkodik a koráról.
Miután megtudja a neveiteket, nekiáll felvázolni a küldetést.
- Sajnos bizonyos okok miatt, már nem biztonságos ez a város, ezért úgy döntöttünk, én és a családom, hogy elköltözünk. Ezért lenne szükségünk képzett mágusokra, hogy elejét vegyük bármiféle problémának az út során. A szolgálataikat természetesen busásan megjutalmazzuk. Hogy hangzana, mondjuk félmillió gyémánt? – kérdezi ártatlanul.
Amíg az állatokat keresitek a földön, folytatja.
- Először az egyik legnagyobb kincsemet kell biztonságba helyezni! A lányomat, Rinko-t, kéne elszállítani egy mágikus kocsival, ami fél óra múlva indul. Természetesen nem várom el, hogy önök hajtsák a kocsit, ezért az egyik „házimágusom” segítségükre lesz.

Ezzel le is zárja a beszélgetést és bokros teendőire hivatkozva elvonul.
Ha bármi kérdésetek lenne Shinoba-hoz, akkor küldjétek el nekem PÜ-ben és küldöm a választ!

Odakint már vár titeket az „autó”, ami körül szolgák hada szorgoskodik, hogy felpakolják a csomagokat. Találkoztok Rinko-val, aki fiatal szőke lány és rendkívül beképzelt. Titeket is szolgaként kezel, ezért jobb, ha nem is háborgatjátok. Viszont Joseph a „házimágus” rögtön szimpatikusabb. Hosszú fekete hajú, örökké mosolygós srác. Titeket is boldogan üdvözöl, majd a csomagokat elrendezve, kényelmes helyet biztosít nektek a szekéren.
Amint minden és mindenki be van gyömöszölve a járműbe, útnak is indultok. Rinko egyfolytában panaszkodik a rázós út miatt az utasfülkéből, de ti csak nevettek rajta a tetőn. Joseph közben elmeséli, hogy kezdő szélmágus, így szinte mindig ő viszi az Okuri család tagjait ide-oda. eközben beértek az erdőbe…

Den része!

Vörös Henry bemutat a csapat tagjainak, akik elég piti alakoknak tűnnek. Varázserővel egyáltalán nem rendelkeznek, viszont elég rutinosak a különböző szúrófegyverek használatában. A keménylegények látványosan méregetnek téged, de látva, hogy Henry pártfogoltja vagy, nem mernek lépni semmit.
Egy ideig tétlenkedtek, közben meg is kajálhattok, ha kell, majd Henry jelt ad és tízfős csoportotok nekivág az erdőnek. Az út mellé érkeztek, pár remekül előkészített leshelyhez. Ha bármi közeledne az úton, semmi esélye nem lenne, hogy észrevegyen titeket, hacsak nem akarnátok. Bevonultok a fedezékekbe, majd Henry rövid eligazítást tart mindenkinek, hogy egy mágikus kocsit kell majd megállítani. Ehhez egy robbanó lacrimával fát fog bevetni, így képezve útzárat, hogy a kocsit nyugodtan támadhassátok. Mindenkinek felhívja a figyelmét arra, hogy bár kíséret valószínűleg nem lesz, azért jobb óvatosnak lenni. Főleg a szajréra vigyázzatok!

Közös rész!

A lányok kocsija megérkezik az erdőbe, mikor hirtelen egy robbanás kíséretében egy fa dől az útra. Joseph nagynehezen megállítja a kocsit, így elkerülitek az ütközést. Node a fő probléma még csak most kezdődik. Den-nel kiegészülve 8 bandita támad a kocsira, fegyvereikkel hadonászva. Vörös Henry nem vesz részt a csatában, hanem a háttérből figyel.
A csata kidolgozását rátok bízom. Tudom nehéz összedolgozni, de egy kis csapatmunka nem árt.

A csata vége a következő!

Den és a banditák győzedelmeskednek. Bár a rosszfiúk fele kidőlt, de végül puszta túlerejükkel lenyomnak titeket lányok. Joseph vérző fejjel fekszik az árokban, a sikítozó Rinko-t pedig megkötözik. Miranda és Tiffany szintén megkötözés alatt állnak. Den-nek Henry szívélyesen gratulál a remek teljesítményhez, majd megkezdi a zsákmány szemrevételezését.

Postotok eddig tartson!

Vissza az elejére Go down
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 9:23 pm

Mikor már elég közel érünk a csapathoz, Henry a jobb karját a vállamra helyezi, így jelezve, hogy vele vagyok, majd beszélni kezd az emberekhez.
- Jó reggelt! Bemutatom a legújabb társunkat, Den Starkillert! A gyerekes arca ne tévesszen meg titeket, ő egy képzett mágus, az egyik leghírhedtebb sötét máguscéh tagja.
Ennek ellenére a fickók tovább méregetnek, nem túl bizakodó arckifejezéssel. ~ Cöh, pedig még ki is öltöztem, hogy tekintélyem legyen köztük.
Henry hagy egy kis időt a bandának, hogy feldolgozzák az elhangzottakat, majd a kezével rájuk mutatva bemutatja nekem a csapatot:
- Ők itt Vasmarkú Jack, Félfogú Pit, Kopasz Joe, Acéllábú Bob, Hamis Fred, Fürgeujjú Tom, Enyveskezű Buck és Lóarcú Lui. Veled ellentétben, nekik nincs mágikus erejük, de mind hétpróbás csirkefogó, értenek a harchoz. – A nevek hallatán azonnal vigyorra áll a szám, de minden lelki erőmet összeszedve kibírom, hogy ne törjek ki hangos nevetésben.
A bandán tényleg látszik, hogy nem mágusok, az viszont biztató előjel a feladat szempontjából, hogy a legkisebb tag is kb. másfélszer akkora, mint én.
A bemutatkozást követően Vörös Henry csevegni kezd a csapat tagjaival, de én nem igazán tudok hozzászólni egy témához se. Közben kiderült, hogy mindenkinél van egy kis elemózsia, amit kényelmesen el is kezdtek falatozni, egymással szemben, kör alakban ülve, miközben tovább beszélgettek. Én a körtől távolabb, egy fának nekidőlve figyelem az eseményeket. A többiekkel ellentétben én nem készültem rá, hogy még reggelizni is fogunk, így semmit se hoztam magammal. Ám szerencsémre, egy kis idő múlva Vörös Henry-nek is feltűnik a dolog, és nekem is ad egy adagot, majd visszamegy a többiekhez. Miközben a fának nekidőlve egymagamban eszegetem az újonnan kapott szendvicseimet, kissé elgondolkozok ezen az egész rabláson. ~ Vajon mi lehet olyan értékes, hogy alapból 1 millió gyémántot ajánlottak érte? Kíváncsi vagyok arra a bizonyos zsákmányra…
Bő fél óra múlva mindenki befejezi az igencsak kényelmesre vett evészetet, majd Vörös Henry jelt ad az indulásra. Henry és én halladunk elől, a többiek kettes oszlopban követnek minket. Igazából, hátra se kell néznem, hogy tudjam, még mindig engem méregetnek a pillantásaikkal, és valószínűsíthető, hogy a motyogásuk tárgya is én vagyok. Elég mélyen behatolunk az erdőbe, amikor Vörös Henry jelzi, hogy megérkeztünk a leendő rablás helyszínére.
A hely nagyon jónak tűnik, a sűrű aljnövényzet és a fák takarása miatt senki se szúrhat ki minket, mi viszont tökéletesen rálátunk az erdőn átfutó kis földútra. Mielőtt azonban még mindenki kinézhetne magának egy megfelelő búvóhelyet, Vörös Henry tart egy kis eligazítást, aminek én kiváltképp örülök, ugyanis ebben a pillanatban valószínűleg én tudom a legkevesebb részletet a jelenlévők közül.
- Ez lesz a mi lesállásunk, innen indítjuk majd a támadást. Hamarosan egy mágikus szekér fog elhaladni ezen az úton, ám kellemetlen meglepetésben lesz részük. – Ekkor vigyorgó arckifejezéssel rámutat egy nagyobb fára, majd folytatja. – Arra a fára robbanó lakrimát erősítettünk, az lesz az úttorlaszunk. Miután a fa kidől, és a szekér csapdába esik, megkezdődhet a támadás. Erős kíséret nem valószínű, de azért legyetek óvatosak. A szekérre pedig vigyázzatok, nem szeretném, ha a rakománynak baja esne. – A mondat végére komoly lett a hangneme, hogy kihangsúlyozza a szajré fontosságát.
A rövid eligazítás után, mindenki elfoglalja a helyét. Vannak, akik fák tövéhez simulna keresnek fedezéket, de olyanok is akadnak akik valamelyik fára felmászva, azok sűrű lombkoronájában húzzák meg magukat. Én egy fa vastag törzse mögé guggolva húzódok fedezékbe, Vörös Henry pedig a robbanószerrel felszerelt fa közelében bújik meg, hogy meggyőződjön a csapdánk hatékonyságáról.
Nem sokkal később fel is tűnik a szekér, tetején két lánnyal. ~ De várjunk csak, őket láttam tegnap este a fogadóban… szóval őket bízták meg a szekér kíséretével, valószínűleg mágusok.
A szekeret egy hosszú, fekete hajú srác hajtja, de igencsak meglepődik, amikor a csapdánk életbe lép, és egy robbanás után, az utat elzárja az arra ráboruló fa. A fiú nagy nehezen, de még idejében megállítja a járművet. A banditáknak se kell több, elő(vagy éppen le)ugorva rejtekhelyeikről azonnal a kocsi felé rohannak, kezeikben baltákkal, kardokkal, husángokkal, tőrökkel és ki tudja még mikkel. Én se haboztam, nagy sebességgel indulok meg a szekér felé, majd egy szökkenő ugrás után az egyik társam vállára helyezem a jobb lábam, így újabb lendületet véve magamon. Igaz, hogy a rosszarcú fickónak nem igazán jött be a dolog, a nézéséből levonva, de hála a vállán vett újabb lendületnek, már kb. 6 méterre rugaszkodtam el a felszíntől és egyenesen a szekér felé szállok, minden társamat beelőzve.
Még a levegőben előrántom a kardom, amit még a fogadóban szereztem, és azzal, lendületből sújtok le a kocsit hajtó srácra. Ám nem éri felkészületlenül a dolog, a jobb karját maga elé rántja és mormogni kezd.
- Wind Magic. – Szavainak hatására a jobb karja körül összesűrűsödik a levegő, így alkotva egy láthatatlan, ám folyton mozgásba lévő pengét.
A pengéink kardköszörülésre emlékeztető hanggal csapnak össze, ám a fiú egész ügyes, magam ellen fordítja a hatalmas lendületem, úgy, hogy a kardom lecsússzon az övéről. Ám ez nem minden, miközben zuhantam a fiú mellett, a pengéje éle még belekapott a jobb karomba is, és motoros fűrészre emlékeztető vágással szeli át a ruháimat, és tépte le a bőrt a vágás vonalán. A seb nem mély, de ez szép mozdulat volt.
Hogy kifejezzem elismerésem, még a földet érésem előtt megváltoztatom a zuhanásom szögét, hogy ne az oldalam, hanem a hátam legyen a földdel szemben és a bal karommal visszanyúlok a srác felkarjáért, így magam után rántva a fiút. A fiú mellém zuhan, ám én még mindig szorítom a karját, amin már feloldotta a mágiáját. Nem engedem el a kezét, hanem a bal, szabad kezemet használva rákönyökölök, így ejtve egy zúzódást rajta. Ezután már felállok, a srácot pedig a nyakánál fogva magam után rántom, majd a legközelebbi fának hajítom a testét.
Hátrafordulva megállapítom, hogy a lányok is beszálltak már a harcba, ám velük a többiek foglalkoznak. Ez így rendben is van, én gyűlölök nők ellen harcolni, kislányok ellen pedig pláne, így én a szélmágust szemeltem ki magamnak. Ami viszont már furcsább, az az, hogy a lányok nem egymagukban, hanem 2 csillagszellemmel kiegészülve harcolnak a gazfickókkal. ~ Ezek szerint ők is csillagmágusok, akárcsak én.
A csillagszellemeiket felismerem, mindketten szerepeltek abban a könyvben, amiből a csillagmágiát tanultam. Nem zodiákus lelkek, de ettől függetlenül nem szabad alábecsülni őket. Orion, aki hírhedt harcos csillagszellem hírében áll és Cetus, aki ugyan külsőre nem mondható rémisztőnek, de a csápjai mindenkire veszélyt jelentenek. Nem hiszem, hogy négyük ellen elég lesz a 8 csirkefogó, ezért úgy döntök, segítek nekik egy kicsit. Az övemről lecsatolom a saját kulcsaimat, majd felszólalok:
- Szűz kapuja, nyílj meg! – Virgo azonnal felel a hívásra, a szokásos fények közepette jelenik meg előttem.
- Hívtál; csodálatos, mindenható démonkirály? – Felel, miközben én mögé sétálok, és a fülébe súgok.
- Igen, Virgo. A segítségedet kérném a harcban. A 8 férfi velünk van, a lányok és a szellemeik pedig az ellenségeink. Cetust semlegesítsd, kérlek. Építs a föld alól jövő meglepetés támadásaidra. – Mondom miközben, a kezébe adom a kardomat.
- Értettem. – Felel a lány, szokásos hangnemén, miközben bólint egyet.
A terveim szerint, Virgo a többiek segítségével képes lesz legyűrni az ellenségeinket, vagy legalábbis feltartani őket addig, amíg én tejesen harcképtelenné teszem a kocsist. Az ellenfelemre nézve veszem észre, hogy már feltápászkodott, és épp az egyensúlyát próbálja visszanyerni, miközben az egyik kezével annak a fának támaszkodik, aminek nekidobtam. Én ledobom magamról a fekete bőrdzsekim, így növelve a mozgékonyságom. A karomon éktelenkedő vágást vigyorogva végignyalom, hogy legalább egy minimális fertőtlenítést kapjon, majd kitárom mindkét karom, mintha szárnyak lennének.
- Crytal Make: Sword. – Szavaim hatására a jobb karomat azonnal végignövi a vörös kristály, végén egy hosszú, szúró – vágó pengével.
Habár a vállamat beterítő kristálytüskék kiszakítják a rajtam lévő fehér póló jobb szárát, eszembe juttatva, hogy miért ujjatlan felsőben harcolok általában. Persze, ez most részletkérdés, csak kissé zavar, hogy ilyen hamar tönkremennek az új ruháim.
Kicsit előrehajolva, hatalmas sebességgel lódulok meg a srác felé, aki azóta már magabiztosan áll a lábán. Hamar elé érek, és egy vízszintes vágással próbálom lefejezni, ám ő időben lehajol, csak pár hajszála bánja a dolgot. A pengém a fából is kihasít egy darabot, de lendületéből nem veszít, így azonnal visszarántom és egy srég vágással veszem célba a guggoló mágust. Gyorsan reagál és félreugrik, ám a vágás még így is eléri, és egy szép kis sebet ejt a bal karján.
Az ugrás után tovább gurul, míg kb. 4 -5 méter nem lesz közöttünk, majd feláll, miközben a jobb tenyerét, fájdalmas arckifejezéssel szorítja neki a bal felkarján éktelenkedő sebnek. Ezután rám néz, és fájdalmát elnyomva, komoly hangon beszélni kezd hozzám:
- Nem hagyom, hogy bántsátok a lányokat.
Erre én csak egy unott nézéssel felelek, majd hirtelen elvigyorodok.
- Még egyszer. – És már meg is lódulok felé, pengémet csapásra emelve.
Ám még mielőtt elérném, mormolást hallok, majd nyomás csapja meg a gyomrom:
- Wind Blast.
Mivel nagy lendületbe voltam, a mágia jó pár méterrel hátrébb lök, még mielőtt a pengém földbe szúrásával lefékezhetném magam. Elég kellemetlen érzés fog el, olyan volt ez a mágia, mintha valaki jól gyomron vágott volna. Veszek egy mély levegőt, és újra próbálkozok.
- Crystal Make: Sword. – Ezúttal csak egy hagyományos formájú, markolattal ellátott kristálypengét teremtek, amit a bal kezemmel megragadok, majd megerősítem a jobbomon lévő kristály szerkezetét.
Közben a szekérnél folyik a harc, tisztán kivehetőek a csata hangjai, ám én most teljes erőmmel a fekete hajú srácra koncentrálok, utána majd jöhetnek a többiek. Újabb rohamot indítok, amikor ismét mormogást hallok:
- Wind Blast.
Ám ezúttal a mágia már nem ér felkészületlenül, a jobb kezemen lévő kristálypengével széthasítom a levegőtöltetet, még mielőtt elérne engem. Kicsit fura érzés volt, mintha egy láthatatlan követ vágtam volna szét. Ezután felé hajítom a bal kezemben lévő pengémet, még mielőtt újra használhatná a mágiáját. Habár kitér a kard útjából, de mire észbe kap már előtte termek és ismét közelharc bontakozik ki.
- Wind Magic. – Szavai hatására ismét egy láthatatlan szélpengével szereli fel a jobb karját.
A fegyvereink összecsapnak, ám ezúttal már sokkal jobb érzés, hogy nem egy normális karddal, hanem a mágikus kristálypengémmel szállhatok szembe az ő mágiájával. Pengéink újra és újra összecsapnak, nagy hangrobajjal, miközben folyamatosan hátrálásra kényszerítem. Nem a legrosszabb vívó, akit ismerek, de volt dolgom nála már sokkal jobbakkal is, nem a közelharc az erőssége. Agresszíven támadom, nem hagyok neki nyugtot, egyik csapás jön a másik után. Tovább nehezíti a dolgát, a bal karján lévő vágása, és a csatakiáltásaimmal is próbálom megzavarni.
- ORÁ! ORÁ! ORÁ! ORÁ! ORÁ! ORÁ! – Ordítom, minden egyes alkalommal, amikor összecsapnak a pengéink.
Ez így megy kb. 1 teljes percig, majd, mivel látom, hogy már kifáradt, egy hirtelen mozdulattal rámarkolok a bal kezemmel, az ő sérült, bal felkarjára. A fájdalomtól azonnal megtörik a mágiája, ám én nem álok le, a tenyeremet lecsúsztatom a válláról a könyökére, ott ismét rámarkolok, majd felrántom a karját, és alulról belerúgok.
- Áááá. – Ordít fel a fájdalomtól.
Ezután elengedem a csuklóját, a jobb karomon pedig feloldom a kristálymágiát, és a két kezemmel lerántom a fejét, hogy egy erőteleset beletérdeljek. A srácnak azonnal betörik az állkapcsa, és már esne is össze, de én ismét megragadom a csuklójánál.
- Még nincs vége. – Mondom neki vigyorogva.
A csuklójánál fogva magam felé rántom, a jobb tenyeremet ökölbe szorítom és erőteljes ütésekkel sorozni kezdem a már így is csúnyán sérült arcát. Szinte tejesen elszállok, démoni vigyorral, röhögcsélve ütlegelem a fiú fejét. Körülbelül 20 erőteljes ütés után elengedem a csuklóját, az akkora már eszméletlen srácnak, de még mindig nem állok le. Hogy befejezzem a művem, fordulok egyet a tengelyem körül, és a cipőm talpával állon rúgom a már majdnem földre zuhanó fiút. A mágus, a rúgás hatására pár méter magasra a levegőbe szál, miközben groteszk módon csavarodik egyet a teste, majd egy árokba zuhan, az immáron felismerhetetlenné torzult, véres arcával.
Egy mosollyal nyugtázom a sikerem, majd rögtön a szekér felé veszem az irányt, ahol még javában dúl a harc. Mivel nem figyelnek rám, úgy döntök, hogy kihasználom a meglepetés erejét, és az erdőbe visszaosonva, a fák közül közelítem meg a kocsit.
Közelebb érve tűnik fel, hogy a keményfiúk fele már kidőlt a sorból, és, ha nem történik valami változás, lassan de biztosan a többiek is elbuknak, Virgoval együtt, akin már szintén meglátszódtak a csata nyomai.
Szép lassan lépek elő a fák közül, hogy senkinek se tűnjön fel a dolog. A tervem beválik, a csata hevében senki se szúr ki, ahogy osonva közelítek a szekér irányába. Miközben közelítek a csata felé, feltűnik, hogy Orion végig a mestere közelében marad, így védve azt a banditáktól. Ezt ki tudom használni. A lépteimet egyre szaporábbra veszem, majd mikor már feltűnök a többieknek is, hirtelen felugrok.
- Crystal Make : Sword. – A meglepetés erejét kihasználva, egy vízszintes csapással lefejezem Oriont.
A pengémet azonban nem állítom meg, egyenesen a szőke hajú lány nyakáig rántom, aki végig Orion közelében maradt. Habár nem sebzem meg, de a pengém hegyét és a nyakát, jó, ha 1 centi elválasztotta egymástól. A lány szemébe nézek, majd komoly hangon rászólok.
- Add fel.
A lány kővé dermedt, ám, a rózsaszín hajú csillagmágus nem hagyja annyiban a dolgot, megindul felém. De vesztére, a csillagszelleme, a kelleténél nagyobb figyelmet fordít arra, hogy velünk mi történik, és ezt Virgo egy föld alóli, hirtelen jövő támadással bünteti. Így már mindkét ellenséges csillagszellem visszatért a saját világába. Ez persze a rózsaszín hajú lánynak is feltűnik, hirtelen jött lendülete meginog, aminek következtében az egyik gazfickó hátulról letiporja, majd egy másik segítségével azonnal megkötözi.
A szőke hajú lány dermedten áll előttem, én pedig az erdő irányába szólok.
- Vége van.
Ekkor már Vörös Henry is előjön, aki harc közben végig a háttérben maradt.
- A lánnyal mi legyen? – Kérdezem tőle, kissé fura hangnemen, mert kivégezni nem szeretném, elvégre ő csak egy kislány.
- Kötözzétek meg őt is. – Szól Vörös Henry a még talpon maradt társainkhoz.
A döntése megnyugtat, majd ismét beszélni kezd, ezúttal már hozzám.
- Szép volt, fiú. Már mikor megláttalak tudtam, hogy a megfelelő embert sikerült megnyernünk a feladatra. – Mondja örömteli hangon.
- Á, semmiség. – Felelem mosolyogva, majd Virgo felé fordulok. – Köszönöm szépen, Virgo. Menj vissza kérlek a világodba, és ápolgasd magad. Egy ideig nem foglak zaklatni, ígérem. – Mondom neki, őszinte mosollyal.
- És a büntetésem?
- Ööö… megdicsértelek… áh, mindegy, már megszoktam. – Mondom zavarodott hangon, majd a számomra legkedvesebb csillagszellem a szokásos csillámporszerű hatással visszatér a saját világába.
Ezután visszaveszem magamra a még korábban eldobott dzsekim, majd a szekér fele veszem az irányt, ugyanis már egy ideje kiabálást hallok onnan. Vörös Henry-nek egy biccentéssel jelzem, hogy majd én megnézem. A kocsi ajtaját kinyitva, egy rémült, szőke lányt találok ott, aki a lábait magához szorítva sikítozik.
- Hellóóóó… - Köszönök neki, kaján vigyorral.
- HADJATOK BÉKÉN! NE MERJETEK HOZZÁM ÉRNI, TI SENKIHÁZIAK! – Hisztériázik.
Én a mosolyomat egy kedvesebbre váltom, és folytatom a mondandómat.
- Tudod, nem mondhatnám, hogy nagyon értenék a lányokhoz, de az biztos, hogyha így viselkedsz, azzal csak rontod az amúgy nagyon aranyos összképedet.
A lány ezen kicsit meglepődik, majd már nem hisztériázva, hanem inkább durcásan beszél hozzám.
- De… akkor se bántsatok! Én nem vagyok mágus, a többiekkel harcoljatok, nekik az a dolguk, hogy megvédjenek engem!
- Sajnálom, de a saját érdekedben meg kell, hogy kötözzünk. Így nem fogsz semmi butaságot csinálni, amiből bajod származhatna. – Mondom neki, együtt érző hangon, majd biccentek az egyik rosszarcú társamnak, hogy jöhet.
A lány egy kis ideig utánam sikoltozik, de a fickó a száját is bekötözi, majd a másik két lány mellé rakja. Közben Vörös Henry megkezdi a zsákmány szemrevételezését.
Vissza az elejére Go down
Tiffany Nysen
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Tiffany Nysen


Hozzászólások száma : 47
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : Fairy Tail klánház legrejtettebb sarka

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2011 6:20 pm

A családom cseppet sem volt gazdag és én sem éltem valami fényűző életmódot, csak pont annyira volt elég a pénzem, hogy semmiből se szenvedjek hiányt. Éppen ezért kicsit feszélyezett a villa eleganciája, illetve az, hogy vendégként szolgálók lesik a kívánságainkat, ám ugyanakkor örültem is, hogy olyasmit tapasztalhattam meg, amit máskülönben nem nagyon volt alkalmam. Egyáltalán nem bánnám ha a nap minden percében mindenki arra törekedne, hogy jól érezzem magam a bőrömben, ha szép ruhákban járhatnék, ha megtanulhatnék táncolni vagy zongorázni. De be kell ismernem, hogy ez nem az én világom, én mágus vagyok aki a civil lakosságot védi meg és klánja érdekét előbbre helyezi az életénél is. Most mégis kaptunk egy kis kóstolót a gazdagok életéből, mondhatni szó szerint, hiszen egy gyönyörű porceláncsészében megérkezett a teánk. Egy pillanatra azt sem tudtam, hogyan is fogjam meg a poharat, féltem, hogy kiesik a kezemből és eltörik, összerondítva a folyadékkal a szőnyeget, de aztán leküzdöttem ezen aggodalmamat és a csészét az ajkamhoz emelve belekortyoltam a teába. Arcom kipirult az érzéstől, amit a nyelvemet érő ízélmény okozott, soha életemben nem ittam még ilyen mennyei teát. Kényelmesen, az ital minden cseppjét kiélvezve fogyasztottam el a pohár tartalmát, már-már sajnáltam is, hogy ilyen kicsi egy csésze. Bele se merek gondolni, hogy mennyibe kerülhet ez a keverék.
A ház ura szinte percre pontosan azután érkezett meg, hogy befejeztük a teázást, mintha csak arra várt volna, hogy letegyük a csészét. Fiatalos, de elegáns külseje volt, csupán lassacskán őszülő haja jelezte, hogy azért már jócskán benne jár a korban. Szimpatikus összképet nyújtott, tulajdonképpen semmibe sem tudtam volna belekötni, no nem mintha akartam volna Surprised Belépésekor felálltam hogy egy meghajlás kíséretében bemutatkozhassak a tőlem telhető legudvariasabb hangnemet használva, majd miután ő is megerősítette a kilétét vissza is ültem. Szerencsére rögtön a tárgyra tért, és szavaiból úgy szűrtem ki, hogy valószínűleg azért költöznek, mert ellenségeik nem kívánják őket itt látni. Nos igen, a módos élet talán egyetlen hátránya, sok az ember irigye.
- Fé-Félmillió... Shocked
Hitetlenkedtem elkerekedett szemekkel, talán mondanom sem kell, hogy ennyi pénzt még sosem láttam egyben, míg Okuri úr minden bizonnyal bármikor előhúz ennyit a farzsebéből. De én... én hónapokig el tudnék éldegélni belőle anélkül, hogy bármit is csinálnom kéne. Tényleg nem viccelt ezzel a jutalommal, ha valóban komolyan gondolja, nekem pedig csak egy bólintásra és üres hümmögésre futotta, amikor a férfi ismertette velünk a konkrét feladatot és még azután is kellett néhány perc, hogy összeszedjem magam, miután távozott. Miranda-sannal összenézve próbáltam kitalálni, hogy vajon ő mit gondolhat, és a mimikájából kiindulva valószínűleg ő is az állát porolta le éppen, miközben lassan kibotorkáltunk a villa elé.
A szabad levegő és nem utolsósorban védencünk, Rinko személye végül sikeresen visszalökött a szomorú valóságba, a fiatal oujo-sama nyilvánvalóan nem fogta fel, hogy ha támadás éri a kocsit, akkor a biztonsága rajtunk fog múlni. Ha ezzel tisztában lenne, akkor nem ilyen pökhendi, megalázó módon fogadott volna minket, legszívesebben kerestem volna egy jó sáros gödröt és belenyomtam volna a képét ennek a beképzelt kis csitrinek. Mindjárt nem éreztem úgy, hogy kötelességem lenne megvédeni őt, bármi is történjen velünk az úton, engem csak a pénz és a Fairy Tail makulátlan hírneve fog motiválni -.- Legalább a családfő által biztosított mágus, Joseph-san normális volt, legalábbis első pillantásra, és ahogy felszálltunk a kocsi tetejére és elindultunk, azt is megtudtuk hogy szélmágiát használ amellett, hogy a családot furikázza. Közben a kis liba persze folyamatosan panaszkodott a kocsi belsejében, legalább hatszor kedvem támadt kitépni a hangszálait a helyéről, hogy ne halljuk az idegesítő vinnyogását, de sajnos tűrnünk kellett, elvégre a kliensünk ránk bízta a védelmét... Pedig egy-két józanító pofon tényleg nem ártott volna "őnaccságának", megérdemelné hogy valaki lerántsa a poros útra a magas lóról.
Már egy ideje beértünk az erdőbe, amikor váratlanul hangos robbanás hallatszott, és előttünk egy fa dőlt az útra. Kis híján leestem a kocsi tetejéről, olyan hirtelen állította meg Joseph-san, de ha nem tesz így, akkor egyenesen belerohanunk az úttorlaszba. Nem kellett sok hozzá, hogy rájöjjek, mi folyik itt, a favágók nem robbantgatással dolgoznak és nem is közvetlenül egy kocsi előtt döntik ki a fákat.
- CSAPDA!
Kiáltottam fel, figyelmeztetve a többieket, miközben álló helyzetbe tornásztam magam és kezemet a kulcsaimra helyeztem. Alighogy kimondtam ezt, máris megtermett férfiak özönlöttek elő a bokrok közül, mindegyikük valamiféle fegyvert szorongatott a kezében, kivéve egyet. Az az egy pedig egyértelműen az a srác volt, akit már tegnap is láttunk a fogadóban egy részeget összeverni. Ha jól számoltam, kilencen vettek minket körbe, így nem volt kétséges, hogy melyik kulcsomat húzom elő.
- Hirake, kujiraza no tobira, Cetus!
Pörgettem meg a kezeim között a Tengeri Szörny kapujának ezüst nyitóeszközét, megidézve a számos ellenfél elleni harcra legalkalmasabb csillaglelkemet. Mondjuk egy kocsi tetején talán nem volt olyan jó ötlet ezt megtenni, kissé rémülten figyelem ahogy Ika-chan pont a tető peremére érkezik és az egyensúlyát vesztve arccal a porba zuhan.
- Gomen' ugye jól vagy? - Kérdeztem tőle aggódva, miután leugrottam mellé és a kezemet nyújtottam, hogy felsegítsem.
- Elment az eszed? Hogy idézhetsz meg engem egy ilyen helyen? Bajom is eshetett volna ~de geso! - Ütötte félre a kezem, jelezve hogy nem igényli a segítségem, és nagy nyögdécselés közepette feltápászkodott és leporolta magát.
- Szóval ezek ellen a bohócok ellen hívtál ide? Háhá, ez gyerekjáték lesz egy magamfajta hős számára ~de geso! - Folytatta az öklét belecsapva a tenyerébe, miután körülnézett. Arcára fölényes vigyor húzódott, ahogy csápjai tekergőzni kezdtek, mit tíz kék színű kígyó. Szokásos túlzott magabiztossága fáradt sóhajt csalt ki belőlem, majd én is előhúztam a kardomat, hiszen nem szándékoztam kivonni magam a buliból. Ikával egyszerre lendültünk támadásba, ő a csápjait lőtte ki az előtte lévő banditákra, míg én a legközelebbi szabadon álló mamlaszt rohamoztam meg. Nem féltettem a lányt, nem fognak tudni a közelébe menni amíg a csápjait használja, és az első kiáltások meg is erősítették, hogy komoly pofonokat kapnak az erős nyúlványoktól. Katanám gyorsan saját ellenfelem fegyverének feszült, lehet hogy van vagy kétszer nagyobb nálam, testi erőben nem maradtam alul edzettségemnek köszönhetően. Viszont néhány csapásból látszott, hogy komoly vívótudással állok szemben, hiszen kis híján kicsavarta a kezemből a pengét egyik-másik suhintásával. Egy-egy pillanatra körülnéztem, így láttam, hogy Joseph-san a már megismert fiúval keveredett harcba, Ika-chan éppen három rosszfiút állít röppályára csápjainak fogása segítségével illetve Miranda-san és csillaglelke is harcba keveredett már. Mivel nyolcan jutottak négyünkre, így evidens volt, hogy előbb-utóbb valaki az ellenfelem segítségére siet, így amint meghallottam a hátulról érkező vandál kiáltását, egy cseles mozdulattal félreléptem a felém érkező penge elől és egy jól irányzott rúgással gyomronküldtem eddigi partneremet, hogy megpördülve háríthassam a felülről érkező buzogány csapását. Muszáj volt gyorsan el is löknöm magamtól őt, hiszen a rúgásom hiába erős, ekkora kétajtós szekrények ellen nem olyan hatásos mint fizikailag képzetlen mágusok ellen. Mivel két tűz közé kerültem, a talajról elrugaszkodva a magasba ugrottam és átlendültem az egyik ellenfelem felett, megkínálva azért őt egy kardcsapással is, nehogy véletlenül meglephessen földet érésnél. Több ellenfél elleni harcnál nagyon fontos, hogy ne vegyenek körbe, hiszen megosztott figyelem esetében sokkal nehezebb időben reagálni és sokkal könnyebb hibázni, de ezzel a manőverrel kikerültem a szorult helyzetből, legalábbis pillanatnyilag. Amíg a látóteremben tartom minden ellenfelem, addig elbírok velük remélhetőleg, pont az ilyen esetek miatt kaptam a mesteremtől harcművészeti kiképzést is és ezért tanultam kardforgatást, hiszen nem bízhatom magam kizárólag a csillaglelkeimre. Kardomat magam elé emelve vártam a két bajkeverő támadását, amely nem is késett, jól összedolgozva támadtak, a kardos alak szúrásokkal, a buzogányos pedig széles, de erős svungokkal próbálta összetörni a csontjaimat, egyik-másik alkalommal alig tudtam talpon maradni amikor blokkolást választottam védekezésül, de nagyrészt inkább kitértem a csapások elől emiatt. Túl jól képzettek voltak azonban ahhoz, hogy egykönnyen vissza tudjak támadni rájuk, segítségre volt szükségem, azonban mikor Ika-chanért és egy-két szabad csápért kiáltottam volna, az ő sikkantását hallottam meg. Próbáltam úgy terelni a harcot hogy a szemem sarkából láthassam mi történt, így megpillanthattam az éppen feltápászkodó, állát dörzsölgető csillaglelket és a földben található lyuk mellett álló szobalányruhába öltözött alakot.
- Ezt tízszer fizetem vissza neked ~de geso!
Hallatszott át a lány hangja a csatazajban, és ebből a néhány információból egyáltalán nem esett nehezemre összerakni, hogy egy föld alól érkezett támadásba futott bele Cetus, az ellenfele pedig minden bizonnyal az egyik zodiákus lélek, Virgo, aki nem lehet másé mint azé a srácé, akit láttunk a fogadóban, mert úgy tűnt a többi csirkefogó nem rendelkezik varázserővel. Ez így keményebb csata lesz, mint gondoltam.
- Ika-chan, kell a segítséged! Ika-chan!
Kiáltottam oda, de hiába szólongattam társamat, az a füle botját se mozdította. Átkozott rossz hallás, túlságosan bele van merülve a saját harcába ahhoz, hogy meghallja a hangom -.- Ráadásul amíg kiáltoztam, nem tudtam eléggé összpontosítani, így a kardos fickó egyik szúrása megharapta az oldalamat, nem súlyos, de csúnya sebet ejtve rajtam, és ez elég volt ahhoz, hogy a fájdalomtól összeessek. Nem szokásom pánikba esni, de legyek bármilyen higgadt, az nem segít védekezni a fejem felé lendülő buzogány ellen, amely ha eltalál minden bizonnyal kiüt. Akárhogy is néztem, bajban voltam, és a szememet behunyva vártam az ütést, de helyette egy, pontosabban két férfias ordítást hallottam meg, amely a két ellenfelemtől származott. Meglepődve leselkedtem körbe, hogy honnan is érkezett a segítség és az én imádott Ika-chanomat pillantottam meg, amint csípőre tett kézzel, büszkén nézett felém, miközben éppen Virgót fojtogatta csápjaival.
- Szép munka, Ika-chan!
Tartottam fel a hüvelykujjam, hogy ha nem is hallja, de lássa mit akarok neki mondani, ő pedig egy bólintással vette tudomásul a dicséretet, hogy aztán visszaforduljon ellenfele felé, és nagy erővel a földhöz csapja azt. A lánynak köszönhetően volt egy kis időm szusszanni és megnézni hogy is áll a csata. Öt rosszfiú már a földön fetrengett és úgy tűnt, hogy Virgónak is vége, úgy éreztem jól állunk, ám ekkor újabb hangra lettem figyelmes, arra amelyik Miranda-sanhoz tartozott. Legfőbb ellenfelünk egy kristálykardot tartott éppen a nyakához, miközben az ő csillaglelke fényes szemcsékké bomolva tért vissza a saját világába. Láthatóan Cetus is észlelte a dolgot, így a köztünk zajló kommunikáció most sokkal egyszerűbb volt, első szavamra megindult a veszélyben lévő társam felé, de ekkor hatalmas porfelhő kíséretében kitört a föld alól a már legyőzöttnek hitt Virgo és harcképtelenné tette a csillaglelkem.
- Francba. Ika-chan!
Kiáltottam keserűen megtorpanva, és már nyúltam is volna az övemhez hogy előrántsam Ariest, de ekkor fájdalmas rúgást éreztem a hátamon és pillanatok múlva a földhöz szegezett az egyik bandita, miközben a fejemet a hajamnál fogva húzta hátra, egy másik pedig hozzálátott a megkötözésemhez.
- ENGEDJETEK EL!
Üvöltöttem dühösen fújtatva, miközben rúgkapálva próbáltam magam kiszabadítani, de a köteles férfi tudta hogy csillapítson le, a sebembe belenyúlva okozott nehezen elviselhető fájdalmat, ráadásul direkt úgy csinálta a dolgát, hogy a kötél dörzsölje a sebet, ha megmozdulok. Sakk-matt, legyőztek minket, bármennyire is fájó ez. Győzött a túlerő és miért? Mert a fene jó szívem miatt a társamat akartam megvédeni ahelyett, hogy a feladatra koncentráltam volna. Mattaku... Szánalmas vagyok -.-
Vissza az elejére Go down
Miranda Skyfire
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus



Hozzászólások száma : 122
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 12.
Age : 27

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Icon_minitimeKedd Jan. 18, 2011 3:21 pm

Lassan kiszolgálták nekünk a kért teát. Gyorsan meg is ittuk a teánkat, majd utánna hirtelen egy férfi lépett be az ajtón aki elmondta mit kell tennünk.
- Üdvözlöm önöket, hölgyeim! A nevem Shinoba Okuri. -Mondta, majd leült.
- Sajnos bizonyos okok miatt, már nem biztonságos ez a város, ezért úgy döntöttünk, én és a családom, hogy elköltözünk. Ezért lenne szükségünk képzett mágusokra, hogy elejét vegyük bármiféle problémának az út során. A szolgálataikat természetesen busásan megjutalmazzuk. Hogy hangzana, mondjuk félmillió gyémánt? – kérdezi ártatlanul.
-Háát, nem is tudom. Fél millió? Igen, azthiszem megfelel ennyi nem de társam? ^^ -Fejeztem ki magam kicsit "profin" hiszen nagyon meg akartam kapni azt a 250.000-gyémántot. Szerintem Tiffany-nak is tetszett hiszen a szemei majd kiestek a fejéből. XD
- Először az egyik legnagyobb kincsemet kell biztonságba helyezni! A lányomat, Rinko-t, kéne elszállítani egy mágikus kocsival, ami fél óra múlva indul. Természetesen nem várom el, hogy önök hajtsák a kocsit, ezért az egyik „házimágusom” segítségükre lesz.
-Házimágus? O.o -Kíváncsiskodtam mosolyogva. Bár a válaszra már nem volt idő, hisz már elindultunk kifele. Lassan meg is láthattuk azt a házi mágust. Nagyon helyes fiú volt, és még udvarias is, úgyhogy nem volt vele semmi bajom, de azzal a Riko-val...Inkább nem mondok semmit. Lassan útnak is indultunk. Az a lány folyamatossan panaszkodott, de a pénz miatt én eltűrtem. Persze kíváncsi voltam Tiffany reakciójára, de inkább az ablakon lestem kifele.
Azt hittem már nem tud meglepni semmi sem, de tévedtem. Hirtelen banditák állták el az utunkat. Gyorsan kipattantam a kocsiból, és el is kezdtem a harcot.
-Harcos kapuja! Nyílj ki! Orion, intézd el őket! -Idéztem meg legujabb csillaglelkemet. A harcos egy bólintás után el is kezdte írtani a népet, és én is próbálkoztam a hangmágiámmal segíteni őt. Persze ez a lelkesedés sem tartott sokáig. Pár perccel később már Orion is elvesztette a csatát, ahogyan az a csápos lány is, akit Tiff idézett meg. Nekem is felkellett adnom, hiszen egy fiú majdnem levágta a nyakamat, és ezt persze senki sem akarja. -.-
A banditák gyorsan le is kötöztek minket, és a szőke hajú csajszit is akit meg kellett volna védenünk.
-Most mi lesz? -Kérdeztem Tiff-chantól. Éreztem, hogy elúszott a sok pénz..
Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Icon_minitimeCsüt. Jan. 20, 2011 4:21 pm

Vörös Henry gyorsan végez a szekér átvizsgálásával, majd vigyorogva Rinko-hoz sétál és őt is jól megnézi.
- Ó, kislány! Nem is tudod, milyen nagy kincs vagy számunkra! – emeli meg a lány állát, majd letépi a nyakában található medált.
A lány sikítani akar, de az egyik bandatag fejbe veri egy bunkóval, mire eszméletét vesztve a földre borul. Henry folytatja útját Tiffanyhoz és Mirandához. Végigsimít arcukon, majd elneveti magát.
- Esküszöm ez a legszebb véletlen, ami valaha történt velem! – csapkodja meg a két lány vállát. – Pedig mikor a városban találkoztunk, nem is gondoltam volna! – komolyodik el hirtelen, majd int az egyik őrnek, aki leüti a maradék két lányt.
Henry rászól az embereire, hogy a hölgyeket pakolják föl az egyik időközben befutott mágikus kocsira, mialatt ő elveszi a lányok csillagkulcsait.
- Hát ifjú Den, mondhatom rendkívül elégedett vagyok a mai nappal és ennek Babylon is örülni fog. – fordul Den-hez. – De most már nincs szükségünk a szolgálataidra!
Valamit dörmög az orra alatt, ami akár varázsige is lehet, mire Den-en, bár próbál védekezni, iszonyú álmosság lesz úrrá. Pillanatok kérdése az egész, és már a fiú is a porban fekszik. Még hallod, ahogy Henry parancsot ad, hogy téged is dobjanak fel a kocsira.

Egy sötét tömlöcben tértek magatokhoz mindhárman. A sima kőfalak mohásak és émelyítő bűz árad mindenfelől. A helyzet nem is tűnik olyan kilátástalannak, míg észre nem veszitek, hogy kulcsaitok eltűntek és karotokon egy-egy vörösen izzó lacrima világít. A lacrima valószínűleg blokkolja varázserőtöket, mert egy sima varázslatot sem tudtok végrehajtani. Az egyetlen pozitív hír, hogy nem vagytok megkötözve, így simán mozoghattok a szűk cella falai között, bár a lacrimát puszta kézzel képtelenek vagytok leszedni magatokról.

Másnap kaptok először enni, de az őr csak egy lenyitható résen keresztül adja be a kaját, majd miután jól megnézett benneteket a kémlelőnyíláson, elsétál.
A terv roppant egyszerű! Meg kell szökni a cellából. Most viszont rajtatok múlik, hogy mi legyen.

Vázolom a tényeket:
- A cella egyetlen ablakán vasrács van. Ez már elég öreg, úgyhogy van rá esély, hogy kitartó izommunkával kilazítsátok. Az egyetlen bökkenő ezzel, hogy egy nyílt területre nyílik az ablak, ahol elég könnyű célpontok lennétek az esetleg felbukkanó őrök számára.
- Lehetséges lenne a kajahordó őr elkapása is, mert kitartó megfigyeléssel kiderül, hogy valaki igencsak megtetszett neki közületek. Hogy ki, az rejtély, de talán lehetne építeni erre a gyengeségre.
- Még a földön lévő bűzös padlóösszefolyó is szóba jöhet, de az olyan szűk, hogy csak Tiffany fér át rajta, és megjósolhatatlan, hogy hova vezet.
Kíváncsian várom, hogy mi lesz a döntésetek! Bármilyen kérdés van, vagy csak az esetleges reakciókról szeretnétek érdeklődni, akkor írjatok nekem!

Lássuk a Pillangó csoport szökését! Very Happy

Postotok addig tartson, hogy kijuttok a cellából!
Vissza az elejére Go down
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 3:59 am

(Megjegyzés: Mivel Mira-chan és én alapvetően ugyanazt a színt használjuk, az összefolyás elkerülésének érdekében, ebben a postomban cián helyett, sötétciánnal jelölöm a karakterem mondatait és gondolatait.)

Furcsa módon, Vörös Henry elég hamar végez a szekér átvizsgálásával, mintha nem is az érdekelné őt igazán. A kocsi gyors átfürkészése után a lányok védence felé veszi az irányt.
Én a szekérnek nekidőlve, zsebre tett kezekkel követem nyomon a dolgok alakulását, innen azt is jól hallom, amit Vörös Henry a szőke hajú lánynak mond.
- Ó, kislány! Nem is tudod, milyen nagy kincs vagy számunkra! – Mondja, majd hirtelen letépi a lány nyakán ékeskedő medált.
A lánynak nagyon reagálni sincs ideje a dolgokra, ugyanis az egyik bandatag egy bunkóval elaltatja szerencsétlent.
A másik két lánynak sincs túl sok szerencséje, Vörös Henry kicsit meglepő módon nekik is kifejti, hogy mennyire örül a jelenlétüknek, majd az egyik embere segítségével őket is a szőke hajú lány után küldi, Álomországba.
Közben egy másik kocsi is befut, amire Henry parancsára, az emberei felpakolják az eszméletlen lányokat, de még azelőtt megfosztja őket kulcsaiktól. Ezt nem igazán tudom hova tenni. ~ Vagy ennyire paranoiás, hogy a megkötözött, eszméletlen kislányoktól még a kulcsaikat is elveszi, vagy pedig meggondolták magukat, és pénz helyett, így akarnak kifizetni. Végül is, azt hiszem 4 ezüst és 2 zodiákus kulcs megér annyit, mint 1 millió gyémánt, sőt...
Gondolataimat Vörös Henry szakítja meg.
- Hát ifjú Den, mondhatom rendkívül elégedett vagyok a mai nappal és ennek Babylon is örülni fog. –Mondja, majd felém fordul.– De most már nincs szükségünk a szolgálataidra!
- He? – Fordulok felé meglepett arccal.
Ezután hallom, ahogy mormolni kezd valamit, én pedig kezeimet kirántva a zsebeimből, azonnal megindulok felé de... mikor már csak másfél méter választ el minket, hatalmas álmosság lesz úrrá rajtam. ~ Francba, ezek szerint ő is mágus?!
A hirtelen lendületem alá fagy, futás helyett már csak bicegek, míg nem négykézlábra rogyok össze. A testem iszonyatosan nehéz, a vízióm pedig egyre homályosabb... nem szeretnék elaludni, de nem tehetek semmit a dolog ellen.
- Remélem, tudod... hogy ezért... megdöglesz... – Mondom halkan, minden maradék erőmet összeszedve, majd erőtlenül a porba hullok.
Zavarosan, de még hallom, ahogy Vörös Henry parancsot ad az embereinek, hogy engem is rakjanak fel a kocsira, nem sokkal rá pedig már érzem is, ahogy megragadják a karjaimat, de ezután már végleg elnyom a sötétség...


Nagyon nehéz rávenni magam, de végül is sikerül kinyitnom a szemeimet. Eleinte még csábít a gondolat, hogy inkább aludjak tovább, de amikor felidézem, hogy mi is történt, azonnal lábra állok.
Kicsit bicegve, de sikerül megtartanom az egyensúlyomat. Az első dolog, ami feltűnik, a borzasztó levegő. Az egész helységet átjárja valamiféle poshadt, émelyítő szag, amitől még a gyomrom is felfordul.
Ez persze már nem is tűnik olyan furcsának, miután rájövök, hogy egy cellában vagyok. Eléggé hideg van, ráadásul a dzsekimet levették rólam, így a felsőtestemet csak a még csata közben igencsak megsérült, hosszú, fehér pólóm takarja. A csuklóimon vörös lakrimák fénylenek, amik minden bizonnyal a varázserőmet nyomják el, ugyanis egy cseppnyit se érzek a testemben. Király, így a kulcsaimnak se vehetem hasznát, ha nincs varázserőm, amivel kinyithatnám az átjárókat, na meg, amivel a mi világunkban tarthatnám a csillagszellemeket. ~ Ne de várjunk csak... most, hogy az övemre tekintek... a kulcsaimat nem látom rajtuk... ilyen nincs, az a rohadék az én kulcsaimat is elszedte!
A felismeréstől teljes megdöbbenés lesz úrrá rajtam. A szűk cellában hideg van, de most már egyszerre van melegem, és egyszerre fázok, a testem pedig egyként reszket a dühtől. ~ Átvertek, kihasználtak, és mindennek tetejében még a kulcsaimat is elszedték... ha ezek a tetvek csinálnak valamit Virgoval....
A tenyereimet ökölbe szorítom, fogaimat összezárom és próbálom lecsillapítani magam, de nem sikerül. Valahogy muszáj kiadnom magamból azt a hihetetlen dühöt, és szégyenérzetet, ami az egész testemet átjárja. Így a bal öklömmel a falba verek egyet, majd torkom szakadtából felordítok:
- GUÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
Az ordításba még a torkom is belefájdul, majd köhögni kezdek, de ez csak még jobban felidegesít. A cella kijáratához veszem az irányt, és nekifutásból belerúgok egyet.
- Francba, francba, francba, francba, francba! – Ordítozom, miközben ütöm – vágom a kijáratot.
Persze, egy idő után aláfagy a lendületem, az ütéseim egyre erőtlenebbek, míg végül az ökleimet a kijáraton lecsúsztatva, térdre ereszkedek. A testem még mindig reszket az idegtől, de most már képes vagyok tisztábban látni a helyzetet.
Nem állok fel, egyszerűen csak ülő helyzetemben megfordulok, hogy jobban körbenézhessek a cellában, és mit látok... ~ Rúgjatok még jobban belém, úgy van, tegyetek egy cellába azzal a két csajjal, akiket a ti kérésetekre győztem le. -.-
Nem tudom, hogy az altató varázslat utóhatása volt e, vagy csak az idegességem miatt volt ilyen rossz a tájékozódó képességem, de csak most tűnik fel, hogy rajtam kívül még a két csillagmágus kiscsaj is itt van a cellában.
A két lány is ébren volt már, habár azt nem tudom, hogy már amúgy is ébren voltak e, vagy csak a hangzavar keltette fel őket, mindenesetre nem tulajdonítok nekik különösebb figyelmet, egy cinikus mosollyal reagálom le a jelenlétüket, majd a térdeimet magamhoz húzva, a gondolataimba merülök.
Természetesen leginkább a szökés jár a fejemben, de ezen kívül megfordul még a gondolataimban a kaja is, na meg az, hogy milyen brutális módon öljem meg Vörös Henry-t és Babylon-t, ha egyszer kijutok innen.
A kaja sajna nem jön be, egész nap nem kapunk semmit se enni.
Estefelé kicsit jobban körbenézek a cellában. Feltűnik, hogy az ablaknál igencsak régiek a rácsok, erre lehetne alapozni a későbbiekben. El is kezdem feszegetni az öreg nyílástorlaszt, de egy idő után megunom, és inkább a falnak nekidőlve megpróbálok elaludni. ~ Majd holnap tovább lazítom a cuccost...

Az éjszaka nem aludtam túl sokat, és túl jót se, de legalább jó hír, hogy egy krapek kaját ad be, valamiféle kis nyíláson. Miután bedugja a három tányért, alaposan megnéz minket magának. Én mivel egy „szép”, vérszomjas vigyorral nézek rá vissza, rajtam hamar tovább viszi tekintetét. Viszont, feltűnik, hogy a rózsaszínhajú lányt sokáig bámulja, majd undorító fogsorát kivillantva még rá is vigyorog. A lány láthatóan nem örül a dolognak, de végül is mindegy, én közben végigmértem a kajámat, és így is – úgyis megszakítom a fickót a szemezésében.
- Most komolyan ezt a moslékot akarjátok megetetni velem? – Ordítok oda neki, amire azonnal felém néz a kis nyíláson keresztül, én pedig folytatom az üvöltözést. – Nélkülem semmire se mentetek volna, erre átvertek, bezártok, elveszitek a kulcsaimat és... ÉS MÉG NORMÁLIS KAJÁT SE TUDNÁTOK LEGALÁBB ADNI?! EZT A SZ*RT KÉNE, HOGY MEGEGYEM?! – Hogy nyomatékosítsam mondandóm, a tányért és tartalmát teljes erőmből a falhoz csapom.
Az őr nem zavartatatja magát különösebben, lecsapja kis nyílását, majd távozik.
Legközelebb, dél körül tér vissza, de már csak két adag kaját hoz, az egyik adag pedig feltűnően jól néz ki.
- Neked nincs ebéd, te kis fehér patkány. – Mondja nekem mogorván, majd a rózsaszínhajú lányra néz, és vigyorogva folytatja. – Neked viszont elintéztem, hogy rendes kaját kapj... nem szeretném, ha elveszítenéd azt a formás kis alakod.
- Ugye tudod, hogy megdöglesz? – Kérdezem az őrtől miközben felállok, és a kis nyílása felé vigyorgok. – Uhehehe.... mocskos módon meg fogsz dögleni... kocsonyássá fogom taposni a képedet... vháháhá... hú de megdöglesz...
Az őrnek se kell több, lecsapja a kis nyílását, majd ismét elmegy, én pedig visszaülök. A fejemben már úgy, ahogy összeállt a szökési terv. ~ Már reggel beugrott a dolog, amikor feltűnt, hogy az őrnek bejön a kis rózsaszínke. A rájátszás is megvolt a részemről, már két alkalommal is, így most már csak őket kell bevonnom a dologba, és szabadok vagyunk. És akkor legalább a rácsot se kell kiszednem.
- Hmmm... úgy tűnik bejössz a bengának. Ezt még a hasznunkra is fordíthatnánk.
– Mondom vigyorogva a rózsaszín hajú lánynak.
- Én is látom, nem vagyok vak... Mire akarsz ezzel kilyukadni? – Feleli mogorván.
- Van egy ötletem. Én megsebesítem magam, te pedig eljátszod az aggódó jó kislányt, aki szépen kérleli majd az őrt, hogy segítsen rajtam, aki remélhetőleg bejön majd a cellába, mi pedig meglépünk.
- Szó sem lehet róla, felejtsd el! Nem fogok felajánlkozni egy ilyen alaknak, különben is, mióta akar egy sötét céhes a másik oldallal szövetkezni?
Ó, igen, megfeledkeztem róla, hogy a pólómnak leszakadt a szára, így hiába nem mondtam el, ki is vagyok, a vállamnál ékeskedő szimbólum mindent elárul rólam. Mindazonáltal, ez tűnik a legértelmesebb ötletnek jelenleg, így folytatom a győzködést, most már komoly hangon.
- Nézd, nekem se jön be, hogy pont veletek kell szövetkeznem. De... vissza akarom kapni a kulcsaimat. És, hogyha így kijuthatunk innen, szerintem megér egy próbát. – A lány pár percig gondolkozik a dolgon, majd egy nagy sóhaj kíséretében végül is belemegy a dologba.
- Jól van, próbáljuk meg. De ha azt látom, hogy csak ki akarsz használni minket, hogy egyedül megszökhess, azonnal ellened fordítom a szituációt.
- Ne aggódj. Igaz, nem vagyok egy jótét lélek, az egyik leghatalmasabb sötét céhben vagyok tag, de attól függetlenül még én is csillagmágus vagyok. Azaz, mindig betartom, amit ígérek. – Mondom, most már ismét a szokásos vigyorommal. - Ó, egyébként, Den Starkiller. Grimore Heart. – Mutatkozok be nekik.
- ... Tiffany. – Mondja mogorván a rózsaszínhajú lány.
- Én Miranda Skyfire vagyok, a Blue Pegasus-ból! De szólíts csak Mira-channak! – Mondja a szőke hajú kislány, mosolyogva.
Kicsit meglep a viselkedése, Tiffany goromba, de végül is, azok után, amik történtek az ő modora inkább képbe illő... ~ De végül is, valakinek pörögnie is kell, nem?
Mikor már estefelé ismét meghallom a kajahordó fickó lépteit, ahogy a cellánk felé közelít, azonnal akcióba lépek. Hirtelen felállva az üllőhelyemről, a mögöttem lévő fal felé fordulok, majd teljes erőmből fejelgetni kezdem.
Eleinte az érzés nagyon tompa, de egyre inkább fáj, ahogy ugyanazzal a részével a homlokomnak fejelgetem a kőfalat, majd végül is érzem a várva várt forróságot is, és a saját vérem sós ízét a számban. Ezután a padló egy olyan részére fekszem, ahol jól látszódik a vérző fejem, a kis nyíláson keresztül is. Tiffany ekkor még hezitál kicsit, talán az előadásom lepte meg, de amikor halja, hogy az őr felnyitja a kis kémlelőnyílást, azonnal odarohan hozzám, és ő is elkezdi játszani a szerepét.
Az alakítás, vagy az aggódó Tiffany nagyon megtetszhetett az őrnek, ugyanis az ajtót kinyitva, odasétál hozzánk, majd vigyorogva beszélni kezd.
- Ó, szóval bedilizett? Sejtettem, hogy nem komplett. Mit szólnátok hozzá, ha átvágnám a kis fehér patkány torkát? Legalább nyugtotok lenne tőle.
Több se kellett, azonnal elrugaszkodok a talajról és a fickó felé veszem az irányt. Próbálom megütni, de a kétajtós szekrény termetű fazon még idejében gyomron rúg, én pedig visszarugózok a földre. ~ Franc, csak meg kellett volna ennem azt a moslékot, nagyon gyengének érzem magam, hogy már jóval több, mint egy napja semmit sem ettem...
Felnézve azonban látom, hogy Tiffany-nak valahogy sikerült lefognia a gorillát, Mira-chan pedig kihasználva a helyzetet, ott rúgja meg a fickót, ahol minden férfinak a legjobban fáj. A tag meginog, én pedig a karjaim segítségével, ismét elrugaszkodok a földtől, de most egyenesen az émelygő fickó torkára ugrok. A fogaimat belemélyesztem, majd teljes erőmből ráharapok. Érzem, ahogy a forró vér teljesen megtölti a számat, majd, hogy meg ne fulladjak, eleresztem a fickót a fogaim szorítása közül. Köhögésszerűen öklendezem ki a számban felgyülemlett vért, majd a fickóra nézek, aki fuldokolva fetreng a földön. Talán, nem kéne olyan kedvesnek lennem vele, hogy megadjam neki a gyors halált, de végül is megteszem, teljes erőmből az arcára lépek, amitől a már így is a végletekig gyengült férfi azonnal meghal. ~ Ejj, Den, egy nap az a vaj szíved fog a sírba vinni...
Ezután totál véres szájjal, eléggé elgyengülten, de megindulok a kijárat felé, természetesen a lányok is így tesznek. ~ Virgo, Pegasus, várjatok csak... hamarosan ott leszek...
Vissza az elejére Go down
Tiffany Nysen
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Tiffany Nysen


Hozzászólások száma : 47
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : Fairy Tail klánház legrejtettebb sarka

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 6:58 pm

Azt hiszem, a legjobban a tehetetlenségem és kiszolgáltatottságom idegesített, nem is az, hogy egy csapatnyi csőcselék és egy csillagmágus együttes erővel le tudott minket győzni. Még csak meg se próbálhattam kiszabadulni, hiszen a fájdalmam megakadályozta az ehhez szükséges mozdulatokat, pedig akkor legalább elmondhattam volna, hogy megpróbáltam szétfeszíteni a kötelet, ami akár még sikerülhetett is volna. Ehelyett kénytelen voltam mozdulatlanul végignézni, ahogy a fogadó előtt látott férfi előlép az árnyékok közül és megfosztja védencünket a medáljától, majd parancsára elkábítják Rinkót. Nem mondom, hogy nem érdemelte meg, amiért így bánnak vele, csak sajnos ez azt jelentette, hogy mi is elég nagy bajban vagyunk :/
- Nyugi, nem hagyom hogy bajod essen.
Súgtam oda Mirandának, bár talán csak magamat akartam megnyugtatni ezzel a kijelentéssel, megerősítve magamban hogy nem lesz semmi baj: ki fogunk szabadulni, megmentjük az idegesítő királylányt és ellovagolunk a naplementébe, feltéve ha addig találunk lovakat és megtanulok lovagolni Surprised Közben Mr. Antagonista hozzánk is odatalált, így szemtől-szemben részesíthettem gyűlöletes pillantásommal, miközben érintése elől igyekeztem elhúzódni.
- Hamarosan megváltozik a véleményed, ezt garantálom. Életed végéig bánni fogod ezt a véletlen találkozást, csak kerülj a kezeim közé.
Jegyeztem meg magabiztosan, már csak Miranda kedvéért is erősnek kellett mutatnom magamat és nem is különösebben féltem ettől az alaktól, inkább egyre jobban éreztem rá a késztetést, hogy laposra verjem. Intése után nagyjából sejtettem mi következik, és a fejemen koppanó akármi fájdalma meg is erősítette ezt a sejtésem, mielőtt elkábultam és a sötétség fogságába zuhantam volna...

Kiadós fejfájással tértem magamhoz, ráadásul eszméletlenül büdös volt, egyből hányingerem támadt a levegőben terjengő szagoktól. A kemény földről feltápászkodva egy sötét cellában találtam magam, szerencsére a béklyóktól megszabadítottak, gondolom semmi esélyt nem láttak arra, hogy meg tudjak szökni. A sebem nem volt szép így, hogy kidörzsölte a kötél, de szerencsére nem fájt túlságosan, annyira semmiképpen hogy akadályozzon a mozgásban. Mondhatni semmiség. Nem ért meglepetésként hogy se a kulcsaim, se a kardom nem voltak nálam, nyilván hülyék lettek volna nálam hagyni őket, Ika-chan seperc alatt le is bontotta volna a falat erős csápjaival. A következő, ami magára vonta a figyelmem az a csuklóm körül izzó vörös lakrima volt, mely minden bizonnyal a varázserőm blokkolta. Persze ők nem tudhatták, hogy azzal a csekélyke varázserőmmel, ami van, csak csillaglelkek kapuit tudom kinyitni, így felesleges lekorlátozni az erőmet. Állapotfelmérésem végén, pedig a cellában néztem körül, így felfedezve hogy nem vagyok egyedül, bár mind Miranda, mind a másik alak még eszméletlen volt. Reméltem, hogy Rinko van még a cellában rajtunk kívül, így megspórolva nekünk az időt, hogy megkeressük, de ahogy közelebb másztam, gyorsan kiderült, hogy az a srác az, aki segített annak a kalapos idiótának. Úgy kell neki, ha hagyta magát átverni, egy picit sem sajnáltam, hogy a mi sorsunkra jutott ő is. Tekintetem viszont a vállán lévő szimbólumra tévedt, és a meglepetéstől az állam is leesett. Grimoire Heart? Az ország legerősebb sötét céhének a tagja? Így nem csoda, hogy képes volt megfordítani a csata kimenetelét, de ezek szerint mégsem olyan erős, mint azt az ember várná, ha így ki tudták használni.
- Miranda-san. Miranda-san! Ébredj! Segíts körülnézni!
Ráztam fel társamat, miután visszamásztam hozzá, feltételem az ő ébredése is legalább olyan kellemetlen volt, mint az enyém. Viszont a segítségével gyorsan sikerült átkutatni a szűk cellát és potenciális menekülési útvonalakat találni. Egy kilazítható rács és egy bűzös lyuk lett a két opciónk, igaz utóbbiba csak én fértem bele és nem is igazán volt hozzá gusztusom, hogy leereszkedjek rajta. De kiindulásnak jó volt mindkettő, és úgy gondoltam, hogy amint kitapasztaljuk milyen gyakran járnak erre őrök, meg is kezdhetjük a szökést lehetőleg még azelőtt, hogy a harmadik lakó magához tér. Sajnos a fiú ezt nem így gondolta és hamarosan ő is feléledt, nem kis patáliát csapva, dühében láthatóan észre sem vett minket.
- Üdv a kegyetlen valóságban.
Reagáltam le azt, hogy felénk nézett, mikor pár percnyi tombolás után végre alább maradt az üvöltözése. Meg se fordult a fejemben, hogy esetleg nekiessek, épp elég baja van neki nélkülem is, jobb ha hagyom a saját mérgében párolódni. Amúgy sem lenne jobb tőle, ha ellátnám a baját, nincs is bennem semmi harag iránta így, hogy tudom, átverték a palánkon. Meg amúgy se érzem magam feszültnek, maximum csalódottnak, inkább már azon jár az agyam, hogy hogyan szabaduljunk ki. Lehetséges, hogy egy darab őr sincs a közelben, hiszen senkit sem zavart ellenségünk üvöltözése, ugyanakkor persze az is lehet, hogy csak ignorálták a gőzt kiadó sorstársunkat. Így már nem sürgetett minket senki, türelmesen kifigyelhettük az őrök szokásait.
A nap hosszan és unalmasan telt, javarészt nem is szóltunk egymáshoz és a legérdekesebb elfoglaltságunk az ablak vasrácsának feszegetése volt. Őrt nem láttunk, enni-inni nem kaptunk... lehet hogy hülyítenek minket és tényleg nincs itt senki? Ha másnap is ugyanezt tapasztaljuk, talán hozzáfoghatunk a szökésnek, legalábbis ezzel a gondolattal aludtam el estefelé.

Nem mondhatnám, hogy kipihenten ébredtem reggel, talán csak két-három órát sikerült aludni ezek között a körülmények között. Az viszont komoly fejlemény volt, hogy a reggeli ébresztő egy őr megjelenése lett, aki végre hozott nekünk valami ennivalót, még ha a kaja maga elég visszataszítóan is nézett ki. Bár még félálomban voltam, így is észrevettem, hogy feltűnően bámul engem a fickó, igaz csak egy halvány fintorra futotta tőlem reakcióként így, ébredés után. A sötét céhes srác viselkedését nem tudtam mire vélni, lehet hogy szarul néz ki, de az étel akkor is étel. Ettem én már ennél sokkal rosszabbat is, volt, hogy napokig koplalnom kellett régen, akkor megtanultam megbecsülni az ennivalót, akármi is legyen az. Nem ez a jó időpont a kényeskedésre, sem a balhézásra. Idióta...
Ebédidőben újra feltűnt az őr, ugyanazzal a céllal, mint reggel. Nem tudtam kihagyni, hogy ne vigyorogjak rá gonoszul szitkozódó cellatársunkra miután kiderült, hogy ő ezúttal nem kap semmit, ismét csak az járt a fejemben, hogy megérdemelte, viselje a hülyesége következményeit. A konyhásnéni szerepet betöltő smasszer megjegyzésére csak egy hűvös pillantás a válaszom, egyértelmű hogy miféle gondolatok járnak a fejében velem kapcsolatban.
- Tessék, neked nagyobb szükséged van rá, mint nekem.
Toltam Miranda elé a tányérom ellentmondást nem tűrve, miután az őr lelépett, és az ő moslékhoz hasonlító adagját kezdtem el fogyasztani. Nekem jó volt ez is, neki meg jobban kell a rendes étel mint nekem. A kivételezett helyzetemet viszont úgy gondoltam, talán ki lehetne használni, de gyorsabban vetettem el az ötletet, mint a büdös lyukba való leereszkedést. Ellenben harmadik társunknak is feltűnt a dolog.
- Hmmm... úgy tűnik bejössz a bengának. Ezt még a hasznunkra is fordíthatnánk. - Mondta nekem vigyorogva a fiú.
- Én is látom, nem vagyok vak... Mire akarsz ezzel kilyukadni? - Feleltem mogorván, holott a választ már sejtettem.
- Van egy ötletem. Én megsebesítem magam, te pedig eljátszod az aggódó jó kislányt, aki szépen kérleli majd az őrt, hogy segítsen rajtam, aki remélhetőleg bejön majd a cellába, mi pedig meglépünk.
A koncepció maga egy kicsit meglepett, ettől függetlenül undorodtam az ötlettől, ráadásul a könyörgés sem tartozik az erősségeim közé.
- Szó sem lehet róla, felejtsd el! Nem fogok felajánlkozni egy ilyen alaknak, különben is, mióta akar egy sötét céhes a másik oldallal szövetkezni? - Feleltem ingerülten.
- Nézd, nekem se jön be, hogy pont veletek kell szövetkeznem. De... vissza akarom kapni a kulcsaimat. És, hogyha így kijuthatunk innen, szerintem megér egy próbát.
A srác hirtelen komolysága felkeltette a figyelmem, és a kulcsaink visszaszerzésével érzékeny pontra tapintott rá. Végiggondolva valóban biztosabb megoldás az ajtón keresztül távozni, a cella közepén lévő lyukba csak én férek bele, és ezzel Miranda-san épségét kockáztatom, hiszen ha felfedezik a szökésem, mielőtt kiszabadítom, annak ő issza meg a levét. Az ablak túloldalán pedig egy nagyobb nyílt terület van, ha leszedjük a vasrácsot, jó esély van rá, hogy menekülés közben elkapnak, nem tudunk elrejtőzni. De... annyira viszolyogtam ettől az egész megoldástól... Viszont be kellett látnom, hogy nincs más megoldás az adott körülményeket tekintve, le kell nyelnem a büszkeségemet és meg kell kockáztatnom, hogy ha valamit elcseszünk, akkor olyasmik is történhetnek velem, amik újabb lelki sebeket okozhatnak a már eddig meglévők mellé.
- Jól van, próbáljuk meg. De ha azt látom, hogy csak ki akarsz használni minket, hogy egyedül megszökhess, azonnal ellened fordítom a szituációt. - Adtam be a derekam végül némi habozás után, nem elfelejtve, hogy a srác akár még át is verhet minket.
- Ne aggódj. Igaz, nem vagyok egy jótét lélek, az egyik leghatalmasabb sötét céhben vagyok tag, de attól függetlenül még én is csillagmágus vagyok. Azaz, mindig betartom, amit ígérek. - Mondta, egy újabb vigyorral megkínálva, majd folytatta. - Ó, egyébként, Den Starkiller. Grimore Heart.
- ... Tiffany. - Viszonoztam a bemutatkozást morcosan, a vezetéknevemet nem kell tudnia, a klánomat meg látja, ha a vállamra néz. Estig volt időnk kiagyalni, hogy mit csináljunk pontosan, és amikor meghallottuk az őr lépteit, Den azonnal akcióba is lépett. Elképedve figyeltem, ahogy újra és újra szó szerint a falnak rohan, majd miután elég véresre verte magát, a földre feküdt. Most már biztos, hogy ez az alak nem normális... Elmormoltam egy halk imát és mély levegőt véve én is hozzáfogtam a szerepem alakításához.
- Végre! Kérem segítsen, egyszer csak fogta magát és elkezdte fejelgetni a falat! Nem akarom, hogy baja essen, nem akarom hogy még többet ártson magának, mégis csak csillagmágus, akár csak én! Kérem... nem, könyörgöm, segítsen rajta és bármit megteszek magának! Bármit, amit csak akar!
Kérleltem az őrt könnyezve, hiszen a hatás kedvéért gyorsan belenyúltam a szemembe, mielőtt benézett volna. Könnyek, egy nő leghatásosabb fegyverei... És a férfit nem is hagyta hidegen az színjátékom, a zár kattant és kinyitotta az ajtót. Innentől csak rajtunk múlott.
- Ó, elhiheted, hogy nagyon boldoggá tennél vele.
Változott meg hirtelen arckifejezésem, sírásra görbülő szám gonosz vigyorra húzódott, de nem sikerült annyira meglepnem a pasast, hogy Dennek elég ideje legyen kiütni őt. Elégedetlenül ciccegve ugrottam az alak mögé és a karjait hátrafeszítve igyekeztem lefogni, igaz hamar rájöttem, hogy nem fogom tudni sokáig gúzsba kötni az őrt, hiába rejtőzik sok erő az izmaimban, tegnap óta csak kétszer ettem és nem is aludtam jól, míg ellenfelünk sem volt gyenge alak. Annyi időt viszont nyertem, hogy Mira-chan jó alaposan tökön rúghassa őt, ez pedig elegendő időt adott ahhoz, hogy Den is összeszedje magát és ismét nekimenjen a férfinak. Nem láttam, mit csinál, csak a fröcsögő vér és az őr hörgése jelezte, hogy valószínűleg sikerrel járt, mikor pedig az ellenállása megszűnt, engedtem a földre zuhanni, így végre megpillanthattam, hogy mit is csinált rabtársunk. Nem állítottam meg abban, hogy megölje, nem igazán érdekelt a fickó sorsa, bár azért nem éreztem helyesnek a dolgot, így a fejemet ingatva kutattam át a hullát, hogy megfoszthassam a cella kulcsától és egy buzogánytól, különösen az utóbbinak örültem, hiszen így lett fegyverem.
- Nesze, egyél.
Dobtam oda Dennek egy cipót, amit még az ebédből tettem el későbbre szükség esetére. Látszott rajta, hogy megviseli az éhezés, jó lett volna, ha nem tart fel minket a gyengesége miatt. Amint mindannyian kijöttünk a cellából, ellenőriztem, hogy látszik-e nyílásból az őr teste, majd meggyőződve róla, hogy nem, kulcsra zártam az ajtót. Így remélhetőleg később fedezik fel a szökésünket, ha feltűnik nekik a pasas hiánya. Hátha vannak olyan hülyék hogy elhiszik, csak elmászkált valahová Surprised
Vissza az elejére Go down
Miranda Skyfire
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus



Hozzászólások száma : 122
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 12.
Age : 27

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2011 3:58 pm

Nem nagyon örültem a vereségünknek, de hát ezt meg kell szokni, hiszen az életben még sok ilyen küldetésen fogok átmenni. Vagy csak ez lesz az utolsó? Ki tudja? Már a reményt is kezdem elveszíteni, hiszen az a fickó még a társát is le akarja csukatni, ami nekünk, és neki semmi jót nem jelent. A fejemet lehajtom és próbálom elkerülni a férfi tekinetét. Közben Tiffany egy kedves mondadtal mégis visszahozta a reményemet, és megpróbáltam benne hinni.
- Nyugi, nem hagyom hogy bajod essen. -Mondta. Én csak egy bizonytalan biccentést vetettem felé, majd a következő másodpercben már a szemhéjamat láttam bellüről. Meghaltam? Elájultam? Valaki megvakított? Nem tudtam mi történt velem, de a következő pillanatban már minden világos lett. Hirtelen egy szörnyű szag csapta meg a nózimat. Közben Tiffany kellemes hangját keztem el hallani.
- Miranda-san. Miranda-san! Ébredj! Segíts körülnézni! -Én lassan próbáltam feleszmélni, de nem sokra mentem vele.
~A mennyországban vagyunk? VAGY TALÁN A POKOLBAN? ~ -Kezdtem félni, de aztán mégis kinyitottam a szememet, és egy cellában találtam magam. Mellettem az a srác volt, aki lecsapta Oriont. Mikor megláttam egyből a kulcsaimhoz nyúltam, vagyis nyúltam volna, de nem voltak ott, és még a kezemet is "összefogta egy lakrima ami nem éppen a kellemes érzések közé tartozott. Ahogy feltápászkodtam a fiú is fel kellt, és azután pedig Tiffany egy kedves ébresztő szöveget vágott hozzá.
- Üdv a kegyetlen valóságban. -Valamiért megértettem a mogorvaságát, hiszen ő miatta vették el a kulcsainkat. Mivel reménytelennek éreztem a "kimenekülés" lehetőségét, ezért elmentem aludni, hiszen én nem tehettem semmi mást.
Aznap este Aquariusról álmodtam, ahogy éppen 100-szor öntött nyakon vízzel és közben engem szidott, hogy hogyan mertem elveszteni. Nagyon berezeltem, ez az álmot senkinek sem kívánnám. Lassan meg is hozták a reggelinket amit nagy undorodással, de megettem. Pár órával később jött az ebéd is.
-Na, legalább hoznak kaját! -Nevettem fel, bár ezt a vidámság nem nagyon értem honnan jött. Amit többen is észrevettünk, az az volt, hogy Tiff-chan jöbb kaját kapott mint mi. Én szomorúan néztem a mai napi szörnyű adagomat. Tiffany ezt gondolom észrevette, és a másik pillanatban cselekedett is, hiszen kicseréltük a kaját. Nagyon boldog voltam, hogy valamivel jobb ételt kaptam mint reggel. Miután megettük az ebédet a fiú és Tiffany előrukkoltak egy tervel, ami nekem is nagyon megtetszett. Miután kiterveltük a szökést a fiú bemutatkozott.
- Ó, egyébként, Den Starkiller. Grimore Heart. -Mondta, majd utánna én is bemutatkoztam.
- Én Miranda Skyfire vagyok, a Blue Pegasus-ból! De szólíts csak Mira-channak! -Örültem, hogy végre közös nevezőre jutottunk, és neki is láttunk a tervnek. Miután Den elkezdte a fejemet a falnak verem tervet, Tiffany elkezdte az aggodalmas kislány szerepét. Az őr be is vette a kis színjátékunkat, és kinyitotta az ajtót. Ezután Tiffany gyorsan elkapta, én pedig egy óriási nagy erővel tökön rúgtam. Végül Den kiterítette.
-Nos, irány Lyra, és Orion!!! -Kiáltottam nagyot, vagyis kiálltottam volna, ha Tiffany nem fogta volna be a számat...
Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Icon_minitimeCsüt. Jan. 27, 2011 6:39 pm

Sikeresen kiszabadultok a cellátokból és Tiffany-nak még fegyvert is sikerül szereznie. Már csak azt kéne megtudnotok, hogy hol a csudában lehettek, és hogy merre vannak a kulcsaitok. A cellából kijutva egy sötét folyosóra juttok, amiből további zárkák nyílnak. Ezekben több rabot vesztek észre, akik igencsak le vannak már épülve a fogság viszontagságaitól.

Ha akarjátok, szabadon engedhetitek őket, így növelve a szabadulási esélyeiteket. Persze, ha tömegesen törtök ki, akkor ugrott az esély, hogy csendben kisurrantok.

Akárhogy döntötök, végül elértek egy kőlépcsőhöz, ami felfelé vezet egy őrszobába. Itt három őrbe botlotok, de ők nem okoznak gondot, akár csoportosan, akár egyedül szöktök.
A helységben további hagyományos fegyvereket találtok, kardok, lándzsák és buzogányok formájában, sőt még pár mágikus lőfegyvert is találtok. Ezekkel felfegyverkezve, már jó esélyeitek vannak, annak dacára, hogy a vörös lacrimákat sehogy sem tudjátok levágni magatokról. Az egyik legyőzött őrt kihallgatva, kiderül, hogy Félszemű Babylon villájában vagytok, ami a Shirotsume melletti hegyen fekszik. Az épület egy bevehetetlen erőd, de csak kívülről.

Jelenleg csak Vörös Henry tartózkodik a villában, nomeg a bandája. Őket kéne legyőzni, hogy végre kiszabadulhassatok. Henry az egyik toronyban tartózkodik egyedül, és csak ő rendelkezik kulccsal, mellyel ki lehet nyitni a főkaput. A toronyba vezető út és az azzal járó csetepaték kidolgozását rátok bízom!

Vörös Henry illúzió mágiát használ és ráadásul elég cseles is, ezért komolyan kell venni. Varázsereje: 1000! Elviekben nem sok esélyetek lenne vele szemben, de a meglepetés, vagy a rabok támogatása (a rabok egy része is mágus, különféle mágiákkal) segít jó mederbe terelni a harcot, így ha nehezen is, de végül legyőzitek!

Ne feledjétek, hogy nincs mágiátok, csak kézifegyvereitek!

Postotok addig tartson, hogy legyőzitek és sarokba szorítjátok Henryt (igen, maradjon életben Very Happy)!
Vissza az elejére Go down
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Icon_minitimeVas. Jan. 30, 2011 11:51 am

- Nesze, egyél. – Szól rám Tiffany, majd hozzám dob egy cipót.
- Mi vagyok én, kutya? De... azért kösz.
Miközben kifelé haladunk a szobából be is tolom a kenyeret. Nem túl sok, de még így is hihetetlenül jól esik az éhségtől égő gyomromnak.
A cellából kiérve egy sötét folyosón találjuk magunkat, mindkét oldalánál a miénkhez hasonló patkánylyukak bejáratai sorakoznak. Nem nehéz rájönni, hogy a cellákban rabok is vannak, akik minden bizonnyal hálásak lennének, ha kiengednénk őket... ~ De ez kit érdekel? Nincs szükségem másra, egyedül is visszaszerzem a kulcsaimat, és egyáltalán nem hat meg, ha a sok szerencsétlen itt rohad meg.
Tiffany is valami hasonlót gondolhat, hiszen velem egyetemben azonnal a folyosó vége felé veszi az irányt. El is érjük a felszínre vezető lépcsősort, ám ekkor meghallom, ahogy az egyik cella ajtaja kinyílik, és azonnal hátracsapom a fejem.
Sajnos nem hallottam félre semmit, az egyik ajtó tényleg kinyílt, Miranda nagy kedvesen szabadon engedte az ott lévőket...
Már menne is tovább a következőkre, de rászólok:
- Hé, hé! – Ordítok, miközben odaszaladok hozzá, majd folytatom. – Nem kell tömeglázadást csinálni, az túl feltűnő lenne, hagyd a többit!
Mira-chan végül is leáll a kérésemre, így mindössze 3 fogoly csatlakozik hozzánk, de a biztonság kedvéért azért elmagyarázom nekik a szabályokat.
- A nevetek kuss, és szép csendben követtek minket, ha élni akartok! Ha bepróbálkoztok valami hülyeséggel, lelkiismeret furdalás nélkül kinyírlak titeket! – A „kulturált, kimért hangnemben” közölt tájékoztatás megteszi a hatását, a három, igencsak rossz állapotban lévő férfi, bólogatással felel. ~ Milyen meggyőző is tud lenni az ember, a vállán egy Grimore Heart szimbólummal.
Így tehát hatan indulunk meg felfelé a folyosó végén lévő lépcsőn. Nem kell sokat lépcsőznünk, máris egy ajtóval találjuk szembe magunkat. Nem vacillálok sokat, jobb lábbal berúgom, majd berontok a terembe.
Mikor körbenézek, látom, hogy 3 meglepett férfi kapkod a fegyvereik után, majd akcióba is lépnek. A fickó, aki van olyan hülye, hogy engem szemel ki ellenfélnek, egy szekercével ront nekem. Nagy lendülettel célozza meg a fejem, de még időben hátrébb ugrok, így csak a levegőt szeli át egy vízszintes csapással. Ezután kicsit lenyugszik, méricskélni kezd, majd hirtelen újra támad, egy felülről indított srég vágással. Viszont, erre már volt időm felkészülni, így a támadóm karját még a levegőben megállítom, a csuklójánál megfogva. Természetesen próbálna kiszabadulni a fogásomból, de én egy gyomorra mért rúgással hűtöm le a kedélyeit, amitől már a szekercét is kiejti a kezéből. Ezután elengedem a csuklóját, a bal kezemmel elkapom a nyakánál és így kenem fel a falra, miközben a jobb karommal lekapok egy kardot a közeli állványról.
Közben már a többiek is ártalmatlanították a másik két fickót, én így nyugodtan megkezdhetem a vallatást... elvégre, az nekem nagyon megy.
Mivel nem vagyok jó kedvemben, a jobb karomban lévő kardot azonnal beleszúrom a férfi vállába, aki felordít fájdalmában.
- Válaszolsz a kérdéseimre, vagy srégen végighúzom a kardot a testedben és egy másik hullajelölttől kérdezem majd meg, amire te nem feleltél. – Mondom neki ideges hangon, amire a válasza csak egy fájdalmas bólintás.
- Hol vagyunk pontosan? – Teszem fel első kérdésem.
- Félszemű Babylon villájában... Shirotsume közelében. – Feleli, miközben fogait csikorgatva próbálja meg leküzdeni fájdalmát.
- Ezek szerint Babylon is itt van?
- Nem... ő... ő nincs itt... jelenleg Vörös Henry tartózkodik csak itt, na meg mi, az emberei...
- És Henry merre van pontosan?
- Az egyik toronyban... a főkapu kulcsai is nála vannak... csak azokkal juthattok ki...
- Ó, milyen segítőkész vagy. Olyasmiket is elmondasz, amikre rá se kérdeztem. – Fejtem ki neki, most már vigyorogva, majd egy kérdéssel folytatom. – És pontosan melyik toronyban van?
A kérdésemre a férfi a falon lévő térképre mutat, amit pont Tiffany vizsgálgat. Persze, közben ő is figyel a vallatásra is, így amikor a férfi a térképre mutat, veszi a lapot, és azt a falról letépve a földre helyezi. Én ezután kihúzom a fickó vállából a pengémet, aki így a földre esik, majd a vállát fogva odakúszik a villa térképéhez, és rámutat a keresett toronyra.
Mi persze mind körbeálljuk, és figyelünk arra, amit mutogat. Mivel több úton is el lehet jutni a toronyhoz, én úgy döntök, hogy egy kis időre elválok a többiektől, elvégre jó lenne lemosni magamról az azóta már rám száradt vért, na meg valami kaját is kéne találni.
Miután a fickó végez az útmutatással, egy fejberúgással bekábítom, igaz, hogy a kulcsainkra nem kérdeztem rá, de azokról ő valószínűleg amúgy se tudott volna új infóval szolgálni. A szoba tele van fegyverekkel, így a bőség zavarában megengedhetem magamnak, hogy a már véres kardomat eldobjam, és helyette egy másik, madzagos hüvelyben lévő pengét fűzzek fel a hátamra. Ezen kívül még két pisztolytáskában lévő mágikus stukkert is felcsatolok az övemre. Természetesen, még megpróbálkozok a csuklóimon éktelenkedő lakrimák leszedésével is, de az sajna sehogy se jön össze.
- Váljunk szét, el kell intéznem pár dolgot. A toronyszoba előtt találkozzunk, Vörös Henry-hez nélkülem ne menjetek be, én akarom kicsinálni. – Osztom meg elhatározásomat a többiekkel, majd válaszra nem várva kiviharzok a kis őrszobából.
Mikor megtudtam, hogy ez a villa Félszemű Babylon-é, már akkor tudtam, hogy ez valószínűleg egy kacsalábon forgó palota lesz... és az is. A tág folyosón, amire kiértem, egy hosszú, vörös bársonyszőnyeg terül el, mindkét szélénél, szépen elrendezett sorokban, márványból faragott szobrok díszelegnek. A falakat elegánsan faragott keretekbe helyezett festmények tarkítják, és miközben előre rohanok, el se tudom dönteni, hogy melyik erdei fenyőből készült, faragásokkal díszített, fényesre lakozott ajtón rontsak be, egy kis kaja reményében.
Végül is, leveszik a vállamról a döntés súlyát, ugyanis egy alak pont távozni készül az egyik szobából, így kinyitva az egyik, tőlem nem messze lévő ajtót. Még körbenézni sincs ideje, én azonnal keresztüllövöm a homlokát az egyik pisztolyommal. A kis, fénylő lövedék könnyedén átfúrja magát a fickó koponyáján, akinek a feje vércsíkot hagyva maga után lecsúszik az ajtóról.
Ezután, mindkét pisztolyomat előrántva rontok be a terembe, ahol már két férfi kutat idegesen egy szekrényben, gondolom fegyverek után. De, nektek, olvasók számára még fontosabb infó erről a szobáról, hogy a közepén egy nagy asztal helyezkedik el, körülötte székekkel, lapján pedig porcelán tálakon lévő gyümölcsökkel és aprósüteményekkel. Szóval igen, mindenki kedvenc, angyaltermészetű hőse, azaz én, végre tisztességesen megtömheti a búráját. Persze, csak miután elintézem az álnok gaztevőket...
A két férfi, amikor észreveszi, hogy bejöttem, azonnal megindul az irányomba, habár fegyvert még nem találtak, puszta kézzel próbálkoznak. Persze, végül is mindegy, hogy fegyverrel, vagy anélkül jönnek e nekem, így is-úgyis szétlövöm őket, mielőtt még a közelembe érhetnének. A két halálosztót egyszerre használva darálom szét a felém rohanó tagokat, fejre, karra, gyomorra, lábra... szinte mindenre célzok, szabályosan szétzilálva őket.
Habár, sajnos ekkor még nem jutok el a hőn áhított kajához, ugyanis a hangzavar elég sokak érdeklődését felkelti. A szoba összes ajtaján – köztük azon is, amin én jöttem be – özönleni kezdenek befelé a felfegyverzett alakok, egy tucatnyian is megvannak. Én az asztalra felugrok, és ott a saját tengelyem körül lassan megfordulva lövöldözni kezdek.
- Beng. Beng. Beng. Beng. Beng. Beng. Beng. Beng. Beng. Beng.- Mondom, miközben a kezeimet oldalirányosan kinyújtva lövök szét mindent.
Nem csak a nekem támadókat lyukasztgatom ki, ugyanúgy eltalálom a falat, kilövöm az ablakot, beszakítom az ajtót, a szekrényeket... mindent, csak a kaját nem, ami felett álok. Habár, egy szerencsésebb ellenfelem eljut az asztalig, de én gyorsan lereagálom a dolgot; a bal kezemet a fejéhez rántom, és elsütöm a stukkert.
Miután végeztem, megelégedetten ugrok le az asztalról, és egy gyors leellenőrzést tartok, hogy elérte e, a kívánt hatást az akcióm.
Mikor feltűnik, hogy az egyik tag még él, úgy döntök, hogy ezúttal a kedvesebbik énemre fogok hallgatni.
- Bang. Bang. Bang. Have a nice dream! – Mondom neki vigyorogva, miközben a stukkert a szájába nyomom, majd meghúzom a ravaszt.
A lövés hatására a fickó tarkója teljesen szétroncsolódik és azonnal szörnyet hal... hát igen kedves voltam, elvégre nem hagytam, hogy szenvedjen.
Így hát, miután letudtam minden zavaró tényezőt, végre az asztal felé veszem az irányt. A kajával is gyors és könyörtelen vagyok, mindenbe beleharapok, ami a kezem ügyébe kerül. A sütik finomak, és a gyümölcsök kellemesen friss leve még a szomjamat is orvosolja.
Most már nincs is más dolgom, mint lemosnom az azóta már rám száradt vért és csatlakozhatok a Tiffany osztaghoz. Ezt, hála a közeli fürdőszobának nem is olyan nehéz kiviteleznem. A márványcsempés helység mosdókagylójánál lemosom magamról a vért, majd, ha már ott vagyok, a hajamat is átvizezem kicsit. Eléggé megviselte a burámat a fogság, a hajam a sok kosztól már átment szürkébe, márpedig a fehér haj az fehéren jó. Miután hajam régi fényében ragyog, felidézem magamban a térkép szerkezetét, és az alapján indulok el a torony keresésére.
Rohanva suhanok át a szobákon, folyosókon, több ellenfélbe már nem ütközök... legalábbis harcképesbe már nem. Ennek köszönhetően hamar elérem a toronyszobába vezető csigalépcsőt, amin sebes tempóval meg is indulok felfelé.
Nem sokkal rá, mások léptire leszek figyelmes, így azonnal a pisztolytáskáim felé nyúlok, de amikor meglátom az egyik rab koszos ruháját hátulról, tudom, hogy ez csak a Tiffany féle különítmény, én pedig sikeresen utolértem őket.
Miután felértünk a csigalépcsőn, jobbnak látom, ha tartok egy kis tájékoztatást.
- Nem tűnik annak, de ez a Vörös Henry egy veszélyes alak. Nem rohanhatunk fejel neki a falnak... Ti már nem voltatok magatoknál, de ő volt az, aki leterített engem... altató mágiával. Feltehetően más trükkök is vannak még a tarsolyában, egyik érzékünknek se hihetünk, amikor vele kerülünk szemben. – Itt egy kis hatásszünetet tartok, majd Mira-chanra nézek, a vállára teszem a kezem és folytatom. – Te kintről figyeld a harcot. Te leszel a mi ütőkártyánk... kövesd nyomon Henry viselkedését, mágiáját, mozgását, és amikor úgy látod, hogy a lehető legvédtelenebb, támadj rá. Ez főleg akkor lesz életmentő, ha minket csapdába ejt az illúzióival... tudom, hogy veszélyes, de csak így szerezhetjük vissza a kulcsinkat... na meg a szabadságunkat. – Az utolsó szó kimondásakor a rabok felé néztem, hogy beléjük is öntsek valami kis lelkesedést.

A kis eligazításom lezárása után, magamra vállalom a kezdeményezés szerepét, és berúgom a toronyszoba ajtaját... persze, talán kinyílt volna a hagyományos módon is, de abba semmi mókás nincs.
A szoba szép tágas, ami jó hír abból a szempontból, hogy lesz helyünk szabadon mozogni. Berendezési tárgyakban se bővelkedik; egy szőnyeg, egy ágy, mellette egy éjjeli szekrény, továbbá egy nagyobb ruhásszekrény alakítják a helység nem túl zsúfolt, de ugyanakkor szép összképét.
Vörös Henry egy széken ülve, az ablakon át fürkészi a hegyi tájat. Persze, én megzavarom a kis nyugalmát.
- Henry, te utolsó, kalapos, sz*rrágó idióta! Remélem nem gondoltad komolyan, hogy csak úgy átverhetsz, bármiféle következmény nélkül! – Szidalmazom, miközben a pisztolyaimat rászegezve közelítek felé.
- Ó, ni csak, az ifjú Den. Elismerésem a szökés miatt... de hiba volt ide jönnöd. Ezúttal nem fogsz felkelni, miután a mágiám hatása alá kerülsz.
- Akkor gondolom nem köhögöd ki magadtól, hogy hol vannak a kulcsaink. De mindegy is, abba semmi érdekes nem volna, igaz? – Fejtem ki neki vigyorogva, miközben tüzet nyitok rá.
A golyók el is érik Vörös Henry-t, csak a gond ott kezdődik, hogy amikor ez bekövetkezik, Henry szertefoszlik. A következő dolog, amire felfigyelek, az a páncélcsikorgás hangja, ami a hátam mögül jön. Megfordulok, és látom, ahogy egy kb. 2 méteres, fekete lovagpáncél felém sújt a hatalmas, kétkezes pallosával. Szerencsére még időben félreugrom, így elkerülöm a vágást, és van egy kis időm körbenézni is.
A szoba sokkal sötétebbnek tűnik, mint azelőtt, de ami még furcsább az az, hogy rajtam és a mozgó páncélon kívül senki sincs a szobában... pedig biztos vagyok benne, hogy Tiffany és a három fogoly is bejöttek, velem együtt. Akárcsak abban is biztos vagyok, hogy ez a páncél igazából nincs itt... de mégse vehetem semmibe az ittlétét, hiszen látom, hallom és a kardja által keltett légáramlatot is éreztem a bőrömön... azaz, hogyha megvágna, igazándiból nem esne bajom, de az agyam elhitetné velem, hogy tényleges fizikai támadás ért, és ugyanúgy érezném a hatását... de, hogy valaki egy ilyen komplex és összetett illúziót keltsen...
Nincs mit tenni, le kell vágnom a nem létező páncélt. Mivel az agyam elhitetné velem, hogy a golyók lepattognak róla, a stukkereket visszacsúsztatom a pisztolytáskáikba és előhúzom a még korábban a hátamra fűzött hüvelyéből pengémet. A kardommal a kezemben rontok neki a konzervdoboznak, aki már akkor csapásra emeli a pengéjét, amikor elindulok. ~ Ez nagy hiba...
Mikor a közelébe érek le is sújt, de tudtam merre fog lecsapni, így arrébb húzódok a pengéje útjából, majd elegánsan átszúrom a kardomat az oldalán.
Ezután a szoba kivilágosodik, ez az illúzió megtört. A három fogoly, már a földön fekve alszik, Henry mágiájának erejét ismerve, jó pár óráig úgy is fognak maradni, ami végül is annyira nem okoz nekem lelki traumát... ami már aggasztóbb az az, hogy Tiffany igencsak komoly gyilkos szándékot sugárzó tekintettel rohan felém, fegyverével hadonászva.
Gondolom valami illúzió ejtette foglyul, de mivel Vörös Henry-t még mindig nem látom a szobában sehol, nem tudom a dolog forrását kiiktatni, így a pengémet magam elé húzva védekezek csak. Tiffany gyorsan méri rám az újabb és újabb csapásokat, amiket én folyamatosan hátrálva hárítok, ellentámadást nem akarok indítani, elvégre megígértem, hogy segítek nekik kijutni innen, márpedig, még nem jutottunk ki, így a szavam kötelez... viszont nagyon nehéz így harcolni ellene, hogy csak védekezek. Azt hiszem, az se segítene, ha ráordítanék, Henry biztos gondolt erre is, nem engedné, hogy pusztán hanggal megtörjem a dolgot...
Épp egy fejre irányuló csapást hárítok, amikor Tiffany lendülete hirtelen aláfagy. Eleinte nem tudom hova tenni a dolgot, de aztán amikor meglátom Vörös Henry-t, amint Mira-chan csuklóját szorítja, összeáll a kép. ~ Valószínűleg, amikor meglátta, hogy Tiffany-val egymást csépeljük, megrohamozta Henry-t, aki ugyan kivédte a támadást, de a meglepettsége miatt akaratlanul is megtörtek az illúziói.
Tiffany-nak se kell több, hátrafordulva ő is rá ront a Mira csuklóját szorító Henry-re, és sikeresen meg is sebzi fegyverével, de a tag jól tartja magát, sérülten is, de a még szabad kezével elkapja a lány csuklóját, mikor visszahúzná fegyverét. Talán boldogulnának nélkülem is, de nem akarom megkockáztatni, hogy Henry ismét trükközgetni kezdjen, így nagy lendülettel megindulok felé.
- FÉLRE! – Ordítom Tiffany-nak, aki egy szép reflexmozdulattal kitér a rúgásom útjából, ami így Henry-t találja gyomron.
A támadás eléri a kívánt hatást, Henry miután elengedte a lányokat a falnak csapódik. Úgy fest, mint egy vérző, sebesült kutya. Meg is indulok hát felé, arcomon kaján vigyorral, a pengém felé szegezve ~ Ó, igen, ezt élvezni fogom...
Vissza az elejére Go down
Tiffany Nysen
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Tiffany Nysen


Hozzászólások száma : 47
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : Fairy Tail klánház legrejtettebb sarka

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Icon_minitimeSzer. Feb. 09, 2011 5:44 pm

Den megnyilvánulását inkább válaszra sem méltatom, még a végén tényleg egymásnak ugrunk. Nem tudom mit várt, ha azt hiszi ennyi elég, hogy a bizalmamat elnyerje, hát nagyot téved. A kulcsaim lelkein kívül másban képtelen vagyok megbízni, előbb-utóbb minden ember kimutatja az önzőségét, és saját épsége vagy előrejutása érdekében elárulja a társait. Ilyen a természetünk. A folyosón homály uralkodott, de még számos cella sorakozott a miénk mellett, egyik-másikba bepillantva további foglyokat is láttam, habár eszem ágában sem volt őket kiengedni, nem vagyok jótékonysági szolgálat, és bőven elegen voltunk hárman ahhoz, hogy kijussunk erről a helyről. Csakhogy mivel nem mind a hárman így gondolkodtunk és volt mellettünk egy jóságos tündérke, ezért nem lepett meg az egyik ajtó nyikorgása, amely a hátam mögött hangzott fel. A falnak dőlve, fejemet csóválva vártam meg amíg Den leállította Miranda akcióját és három ideiglenes társunkat felvilágosította a szabályokról. Szerencsétlenek valószínűleg bármit megtettek volna a szabadságukért, nem volt szükség efféle fenyegetésre, de most emiatt nem fogok összeveszni Dennel, badarság lenne. Tőlem viselkedhet vezetőként, bár kételkedtem benne, hogy célja lenne az aktuális szövetségesei megóvása, azonban szerencsére tudok vigyázni magamra, és ha kell, akkor Mirandát is megpróbálom megvédeni. Mindenesetre valószínűleg én sem festettem valami bizalomkeltő látványt a rosszalló tekintetemmel és a buzogánnyal a vállamon, kellő nyomaték volt a férfi utasításaira jelenlétem.
A folyosó végén lévő kőlépcsőn hamar végigértünk és Den volt olyan kedves, hogy megspórolta nekünk a kopogás maceráját. Az ajtón belépve három őr várt ránk, kapkodásuk igazán kapóra jött, hiszen a rám jutó ellenfél kezéből könnyedén kivertem a sebtében felkapott kardot, aztán egyszerűen fejbe csaptam a fegyveremmel, talán örökre elnémítva őt. De most ez volt a legkisebb problémám, sokkal fontosabb volt, hogy a szobában található kellékekből megfelelően felfegyverkezzek és leszedjem magamról a lacrimát. Előbbi egyáltalán nem okozott gondot, hiszen rengeteg különféle fegyvert tartottak a helyiségben, már-már a bőség zavarával küzdöttem. Reménykedtem benne, hogy a katanámat is itt találom, hiszen annak semmi mágikus ereje nincsen, de hiába kerestem, úgy tűnik az is a kulcsaim mellett lesz. Végül némi válogatás után egy jó egyensúlyú, könnyű kard és egy tok, benne néhány kisméretű dobófegyverrel csatlakozott a buzogányomhoz. Ám a lacrima leszedése már semmivel sem sikerült, hiába adtam bele minden erőmet a feszegetésbe... Végül ismét körülnézve egy térképen akadt meg a szemem a falon, melyet éppen csak elkezdtem tanulmányozni, amikor Den és az időközben elkezdődött kihallgatása elért egy olyan pontra, amihez éppen egy térkép kellett, szóval le is kaptam azt a falról és a földre terítettem. Az őr készségesen megmutatta hol vagyunk most és hová igyekszünk, akár többféle útvonalból is válogathattunk.
- El kell intézned pár dolgot, mi?
Sóhajtottam fel, magamban hozzátéve, hogy például ismét összeállni az ellenséggel, de végül hagytam, hadd menjen ahová akar, legalább addig se kell egy levegőt szívnom vele. Ha Henry kutyáival tér vissza, akkor is öt embert kellene legyőznie, az nem fog neki menni, pláne mivel a többi foglyon már nincs lacrima, valószínűleg azért, mert már olyan gyengék, hogy nem tudnak elég erős varázslatokat használni a kitöréshez.
- Öt ember túl sok ahhoz, hogy kellő csendben együtt tudjunk mozogni. Kétfelé válunk, így annak is nagyobb az esélye, hogy ha az egyik csapat belebotlik valakikbe, addig a másik még megérkezhet a toronyhoz. Miranda-san, te két embert kapsz, de ne fecsegjetek, ne hangoskodjatok és legyetek óvatosak, kerüljétek a harcot, ha lehet. Ezen az útvonalon menjetek végig, itt van a legkisebb esélye annak, hogy ellenállásba ütköztök, ha logikusan van felépítve az őrség. Te fogsz velem jönni, amíg engem kísérsz, továbbra is érvényes rád az, amit a Grimoire Heart-os férfi mondott. Vetted?
Magyaráztam a stratégiát az egyik csapatnak, majd rámutattam arra a fogolyra társamként, akit a leggyengébbnek véltem a három közül. A térképet Miranda kezébe nyomtam, én memorizáltam a saját útvonalam, így nem volt már szükségem rá.
- Találkozunk a toronyban.
Búcsúztam a másik csapattól, majd a szerencsétlen férfit magam után rángatva, sietős léptekkel elindultam a kiszemelt útvonalon. Persze rohanásom csupán az első sarokig tartott, innentől kezdve minél csendesebben lopakodva-leselkedve haladtunk, a rabtársam fegyelmezésére hála az égnek nem kellett időt fordítanom. Csupán egyetlen alkalommal futottunk össze emberekkel, de még időben találtunk egy üres szobát, ahová be tudtam tuszkolni a fickót és jómagamat, így sikerült elkerülnünk a felesleges konfrontációt, a hangosan beszélgető őrjárat ránk se hederítve ment el a helyiség mellett.
- Mozgás, nincs időnk.
Súgtam oda, miután elhalkultak ellenfeleink, majd kisurrantunk a sötét szobából. Hamarosan pedig már ott is voltunk a toronyba vezető lépcső aljában, cseppet sem meglepő módon Mirandáék hamarabb ideértek, az ő útvonaluk amúgy is rövidebb volt. Felszabadult sóhaj és egy vékony mosoly jelezte részemről, hogy senkinek sem esett semmi baja. Felfelé elindulva nem sok kell hozzá, hogy mindenkit csendre intsek, hiszen lépteket hallottam hátulról, de szerencsére hamar kiderül, hogy csak az egyedül érkező Den az, aki jóval frissebbnek tűnik, mint amikor elváltunk, és át is öltözött. Legalább nem vágott át minket, legalábbis látszólag, hiszen a toronynál senki sem várt miket. Fent a férfi tartott egy kis tájékoztató és bátorító szónoklatot, nem látszik rajta, de egészen tűrhető vezető válhatna a pasiból. Kár, hogy a tehetségét egy sötét céhben vesztegeti el, bár az is kétségtelen, hogy nem tudnám elképzelni legális klánokban. Kissé feszülten, de eltökélten bólogattam a szavaira, egy illúziómágus ellen puszta kézzel és egyszerű fegyverekkel menni nem volt éppen könnyű feladat, azonban velünk volt a meglepetés ereje és a harci kedv is, legalábbis mindenkin láttam, hogy motiváltan készülnek a küzdelemre.
Egy mély sóhajt követően utoljára rontottam be a szobába, ami sajnos nem bővelkedett fedezéket nyújtó tárgyakban, így kénytelen voltam állandó mozgással pótolni ezt a hiányosságot. Övemről gyorsan lecsatoltam a buzogányt és egy határozott, erős dobással megcéloztam vele Henry mellkasát mintegy köszönésként, én nem pazaroltam az erőmet értelmetlen szájkaratéra. Ám a találat elmaradt, mivel a férfi egyszerűen szertefoszlott, és a következő pillanatban már egyedül voltam a hirtelen elsötétedő szobában. Azaz mégsem egyedül. Kardomat előrántva pördültem odébb a mögöttem feltűnő páncélos lovag csapása elől, majd a fegyvert gyorsan az övének támasztottam, hogy ne tudjon utánam vágni, míg nem vettem fel teljesen a küzdőpozíciót. Kihasználva ellenfelem lassú mozgását néhány gyors vágással hátrálásra késztettem, majd megindítottam befejező támadásomat is: a pallost egy ügyes mozdulattal félresöpörtem, és egy csuklómozdulattal fogást váltottam a katanán, felfelé csapva vele, és így levágva a páncélos fegyverviselő karját. Pont úgy, ahogy a mesterem tanította nekem. Innentől már könnyű dolgom volt, a fegyvertelen alak pillanatokon belül megszabadult a fejétől is, és az üres sisak koppanásával egy időben az illúzió is megszűnt.
- Nem is vagy annyira erős, mint azt Den sejttette.
Szólaltam meg hűvösen Henry felé fordulva, bár csak én maradtam állva ötünk közül, illetve remélhetőleg Miranda is harcképes még és csak arra vár, hogy berontson az alkalmas pillanatban, amit nekem kell megteremtenem. Így hát habozás nélkül ellenségünknek ugrottam egy rézsútos, felfelé tartó csapással kezdve, majd újabb és újabb és újabb suhintásokkal szorítottam egyre hátrébb a kétségbeesetten védekező mágust, aki úgy tűnt gyengébb nálam vívásban. Nem is csoda, biztos nem szokott hozzá a fizikai jellegű küzdelemhez egy ilyen mágiatípussal a kezében. A befejező kombinációval ki akartam várni, míg a falnak ütközik és nem tud hová menekülni, és milyen jól tettem, hogy türelmes voltam! Fej felé tartó csapásom után Henry képe furcsán homályossá vált, majd áttranszformálódott Denné, én pedig hirtelen azt sem tudtam eldönteni, hogy az illúzió hatása most szűnt meg, vagy éppen most kerültem abba bele. No nem mintha bánnám, ha véletlenül a fiút vonnám ki a forgalomból Henry helyett. Tanácstalanságom azonban nem sokáig tartott, hiszen az álnok tolvaj szorításában Mirandát pillantottam meg, és egyből összeállt a kép, hogy mi is történhetett. Eddig tartogattam a shurikenjeimet, most azonban jó hasznát vettem, hiszen egy sebes mozdulattal megdobtam a férfit velük mielőtt maga elé ránthatta volna a kislányt, és amíg a vállába és mellkasába hatoló fémcsillagok okozta fájdalommal törődött, kardommal is rátámadtam, újabb, ezúttal mélyebb sebet adva neki. A következő mozdulatra viszont már nem kerülhetett sor, hiszen Henry még így is virgonc maradt, és megragadta az én csuklómat is. Szabadulnék, ám még mielőtt megtehettem volna, Den hangját hallom meg, és engedelmeskedve szavának, azonnal odébb pördülök, így a hátam mögül érkezve rúgása telibe kapta a mágust, aki minket elengedve a falnak repült.
- Jól vagy, ugye? - Kérdeztem meg gyorsan Mirandát, majd ellenfelünk felé fordítottam a figyelmemet. - Csiripelj, madárkám, mielőtt nem csak az álneved lesz vörös, hanem a tollaid is. Hol vannak a kulcsaink?
Szegeztem neki a kérdést a fickónak, miközben én is közelebb léptem Dent követve. Kardomat a vállamra támasztottam, de úgy tartottam, hogy ha kell, egy egyszerű mozdulattal lecsaphassak vele.
Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Icon_minitimeSzomb. Feb. 19, 2011 1:22 pm

Miranda kilépett a küldetésből, ezért amint sikerül a küldetést ehhez a tényezőhöz igazítanom, máris folytatódik a kaland.

Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Icon_minitimeHétf. Feb. 21, 2011 6:09 pm

- Ez aztán meglepő volt! Alábecsültünk titeket! – szorítja vérző vállát Vörös Henry. – Most viszont ideje távoznom, még találkozunk!
Megigazítja a véres kezével kalapját és mire ti bármit reagálhatnátok, hirtelen köddé válik. Tudatotok mélyén érzékelitek jelenlétét, de ez kevés ahhoz, hogy kitörjetek az illúzióból, ami elhiteti veletek, hogy „elpárolgott”.
A szobában körülnézve az egyik polcon megtaláljátok Tiffany katanáját, ami vörös bársonyba van tekerve. Az egyik fiókból pedig érdekes papírokra találtok, amik a Fiore-ban található csillagkulcsok helyeit jelöli, illetve gazdájukról is tartalmaz információkat. Furcsamód az egyik tartalmazza Shinoba Okuri nevét is, pedig a megbízótok nem említette, hogy mágus lenne. A tulajdonában lévő esetleges kulcsokról viszont nincs infó.
Megtaláljátok a kulcsot is, amellyel a főkaput lehet nyitni. Inkább pálcára hasonlít, mintsem egy szimpla zárnyitóra, de azért Tiffany zsebre vágja, hátha jól jön majd a jövőben.

Mire felnéztek az olvasásból és nyomozásból, Miranda köddé válik. Kiderül, hogy lelkiismeretével nem tudna elszámolni, ha nem engedné szabadon a többi rabot. Tehát a rabok szabadok lesznek és kiütik a maradék őrséget. Kinyitjátok a főkaput, ők pedig vidáman szétrohannak a világban, egy kivételével. Az öreg szakállas ex-rab köszönetet mond nektek és mormog valamit, mire a kezeteket lévő lacrimák leesnek. Amíg ti kétkedve nézitek immár szabad kezeiteket, ő mosolyog egyet és elsétál. Miranda elkíséri a sérült rabokat a legközelebbi kórházba és a mai tb viszonyokat látva nem hiszem, hogy el fog kerülni.
Varázserőtök visszaszerezve és szabadok is vagytok. Már csak a kulcsaitokat kell előkeríteni és bosszút állni. Nomeg persze Rinko-t kéne előkeríteni, mert egyébként ugrik Tiffany pénze. A kulcsok miatt kényszerű szövetségetek hosszabb lesz, mint vártátok.

Eddig tartson a postotok első fele, az utána jövő rész pedig e szerint legyen!
Figyelem!

Most pedig szabad kezet adok nektek, ami abszolút újdonság a meséimben! Eldönthetitek, hogy merre tovább. Shirotsume városában bárhova mehettek, hogy nyomozzatok a kulcsaitok után!
Ezennel bejelentem a "Szabad akarat játékrész"-t! Ez abból áll, hogy ti postban leírjátok, hogy mit csináltok, hova mentek, én pedig postolom, hogy ott mi vár rátok. A postok hosszúsága mindegy! Nem kell kisregényt írni. Mondok példát:

Pl. eldöntitek, hogy érdeklődtök a helyi rendőrőrsön, hogy mit tudnak Babylonról. Postban leírjátok, hogy elmentek a rendőrségre és a döntést. Én postolom, hogy mi vár rátok a rendőrségen. Ti postotok, hogy mit kérdeztek, reakcióitok. Én postolom a válaszokat és az npc reakciókat. Természetesen több helyszínt is fel lehet keresni sorban!
Remélem érthető. Ha nem, akkor lehet PÜ-ben kínozni! Very Happy

A "Szabad akarat játékrész" lefújásig tart és egy mesélői postnak számít. Tehát nem lesz rövidebb tőle a sztori!
Természetesen akár külön is elmehettek nyomozni, hogy a végén találkozva megbeszéljétek, hogy mire jöttetek rá!

A "Szabad akarat játékrész" indul! Smile

Vissza az elejére Go down
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Icon_minitimeSzer. Feb. 23, 2011 12:03 pm

- Ez aztán meglepő volt! Alábecsültünk titeket! – Sziszegi Henry, miközben a véres állát szorítja. – Most viszont ideje távoznom, még találkozunk!
Miután befejezi a mondatát, kalapját megigazítja, majd még mielőtt lesújthatnék rá kardommal, levegővé válik. A gyilkolásra való szándékot bármilyen körülmények között megérzem, így tudom, hogy még a szobában van... de nem tehetek ellene semmit, elvégre nem kezdhetem el csapkodni a levegőt, hátha ott lesz alapon.
- Hülye szemfényvesztő... – Mormogom, majd körbenézek a szobában.
Talán a kulcsok is itt lesznek valahol, ki tudja.
Tiffany kiszúr egy vörös bársonyba betekert valamit az egyik szekrényen, így azt rá hagyom, én a fiókokban kezdek keresgélni.
~ Na nézzük mi van itt. – Gondolom magamban, majd kihúzom a fából készült éjjeli szekrény egy fiókját.
A fiókok tele vannak mindenféle hülyeségekkel: pornóújságok, nudibáros szórólapok, meztelen nők poszterei... látom Vörös Henry nem unatkoztál te itt fent a toronyban. Viszont, egy, már jóval hasznosabb papírra is rábukkanok. Egy hosszú listára, amin szerepel az összes Fiorében fellelhető csillagkulcs, a tulajdonosával együtt.
~ De hé... ezek a barmok elírták a nevem... két l-el kell írni, nem egyel, áhh... – Mérgelődök magamban, miközben a listát méregetem.
Közben Tiffany levette a polcról a bebugyulált tárgyat, ami mint kiderült, nem más, mint az a katana, amit az ellenünk vívott csatájában is forgatott.
- Tessék, hátha neked ez többet mond, mint nekem. – Szólok oda neki, majd átnyújtom a papírt.
Miközben Tiffany is átfutja a listát, én rátalálok még egy hosszúkás fémpálcára, ami alakjából ítélve, a főkaput nyithatja. ~ Ezek szerint nem hazudott az a fickó, amikor azt mondta, hogy ebben a toronyban van a kulcs.
Tiffany mintha kicsit meglepődne valamin a listán, de beszélni nem beszél róla, így én nem zaklatom, inkább csak odaadom neki a kulcsot, hadd ne én cipeljem már...
A lány magára vállalja a hős kulcshordozó feladatát, ám, ami már rosszabb hír, hogy amikor körbenézünk a nagy nyomozást követően, Mirát már sehol nem találjuk.
A torony csigalépcsőjén lekutyagolva azonban már észleljük, hogy a rabokat szabadította ki a mi kis jótét lelkünk. A kiszabadult fegyencek nagy ricsajt csapva dúlják fel az épületet, miközben semlegesítik az összes útjukba kerülő őrt.
Minket is megközelítenek, de amikor kedvesen rájuk rántom a stukkerem, Tiffany pedig felvillantja a főkapu kulcsát, rájönnek, hogy jobb ötlet, ha velünk inkább nem foglalkoznak.
A villa hatalmas bejáratához leérve, ismét találkozunk Mirával, aki kifejti, hogy ő inkább a rabokat kíséri el a közeli kórházba, a kulcsok keresését pedig ránk bízza.
Miután Tiffany kinyitja a kaput, a tömeg meglódul kifelé, mi is követnénk őket, de kettőnket egy vénember leint, hogy előbb menjünk oda hozzá.
Eleinte kicsit értetlenkedve fogadom a dolgot, de örömmel tapasztalom, hogy miután az öreg elmormol pár fura mondatot, lehullanak a csuklóinkon izzó vörös lakrimák.
- Hű, köszi öreg. – Hálálkodok vigyorogva.
A vénember miután kisegít minket, követi rabtársai példáját, és nekivág a nagyvilágnak.
Tiffany és én elég különös párost alkotunk, ez tény, de a helyzet megkívánja, hogy még egy darabig összetartsunk. Ő sokkal hatékonyabban utána tud érdeklődni a dolgoknak a hivatalos közegeknél, én pedig ismerem annyira a megbízóimat, hogy tudjam, hol keressem őket… ha ezeket összevetjük, visszaszerezhetjük a kulcsinkat. Ezért pedig bárkivel összeállok, ha kell… nem fogom hagyni, hogy más babráljon a kulcsimmal, SOHA!
A városba visszavezető utunk csendes és eseménytelen, a békés erdőben már egyáltalán nem érződik a nem is oly rég lezajlott csata gyilkos heve.
Shirotsuméba beérve, egy „Csillag fénye” nevű, kellemes küllemű fogadónál megállunk Tiffany-val, és úgy döntünk, hogy ez lesz a „főhadiszállásunk”, azaz, ha sikerül megtudnunk valamit, ide visszatérünk, és megosszuk a másikkal az infót.
- Sok sikert! – Intek neki vigyorogva, majd elindulok első állomásom felé.
Mi más is lehetne az úti cél, mintsem a Kék Vadnyúl nevű taverna. Ez az a hely, ahol Babylon-al is találkoztam, ott biztos szerezhetek majd valamiféle infót.
A város csendes és nyugodt, az itteni embereknek fogalmuk sincs miféle dolgokat művelnek itt a hátuk mögött.
Út közben feltűnik egy hirdetőtábla, ami valahonnan nagyon ismerős.
~ Hol láttam én már ezt… MEGVAN! Henry fiókjában volt egy hasonló szórólap, ami ugyanezt a nudibárt hirdette, ami előtt most állok… azt hiszem, megvan hova kell jönnöm legközelebb, hogyha a Kék Vadnyúlban nem szerzek megfelelő mennyiségű infót. Talán az itteni hölgyemények tudnak egyet s mást Henry-ről és Babylon-ról… - Gondolom magamban, majd folytatom utamat.
Nem sokkal később el is jutok az impozáns fogadóhoz, viszont ezúttal már inkább hányingerem van tőle, mintsem, hogy lenyűgözne a látványa.
A taverna ajtaját kinyitom, majd besétálok az előtérbe.
Odabent a legtöbb vendég közömbösen veszi tudomásul érkezésemet, nekik valószínűleg fogalmuk sincs Babylon kis üzleteiről… ám a pultossal már más a helyzet.
Látom, ahogy felfigyel rám, és aggodalmasan biccent pár sötét alak felé.
Én lépteimet megszaporázva a pult elé sétálok, majd egyik pisztolyomat feléjük kirántva, megállítom az öltönyös alakok lépteit.
Szó bennszakad, hang fennakad, most már minden vendég rám figyel.
A pultos úgy tűnik nem fogja fel a szitut, így, ösztönzésképpen homlokához emelem a másik stukkerem, majd beszélni kezdek hozzá.
- Nem vagyok jó kedvemben, szóval jobban teszed, ha csicseregsz! Mit tudsz Babylon-ról, és ami még fontosabb… tudsz e valamit a kulcsaimról?!

Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Icon_minitimeSzer. Feb. 23, 2011 11:13 pm

Pöcök, a pultos szó, szerint összecsokizza a gatyáját, amikor felbukkansz. A biztonságiakat, akiknek Pöcök intett, teljesen sakkban tartod a pisztolyoddal, ezért nem is próbálkoznak semmivel. Végülis családos emberek.
Pöcöknek nem kell sok ráhatás, és elmond mindent amit Babylonékról tud, ami sajnos nem sok. Babylon-t és Henry-t csak arcról ismeri, velük sohasem beszélt. Egy Foltos Jimmy nevű fickó szokta intézni az ügyeket helyettük.
Elmondja, hogy Jimmy a helyi éjszakai élet császára. Több nightclub-ot üzemeltet, többek között a nudibárt is, amely előtt elmentél.
A kulcsokról nem tud semmit. Hogy kedvedben járjon, nomeg életben hagyd, figyelmeztet, hogy a helyi rendfenntartók közül valószínűleg több is Babylon embere, továbbá rengeteg zsoldos áll ölésre készen egy titkos helyen. Legalábbis ezeket a pletykákat hallotta!
Vissza az elejére Go down
Tiffany Nysen
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Tiffany Nysen


Hozzászólások száma : 47
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : Fairy Tail klánház legrejtettebb sarka

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Icon_minitimeCsüt. Feb. 24, 2011 3:04 pm

Hiába a győzelmünk, ez az álnok féreg még tartogatott egy ászt az ingujja alatt, és képes volt egy újabb illúzióval kicselezni minket. Ugyan érezni éreztem a jelenlétét, miután kámforrá vált, de valami mégis azt súgta, hogy már nincs itt. Elvégre nem láttam a képét, és nem hallottam a lépteit sem. Meg kellett hát békéljünk a tudattal, hogy nem fogunk belőle semmit kiszedni, igaz a reakcióm cseppet sem volt békés, legalábbis a szitkozódás között földhöz vágott buzogányt nem igazán nevezném nyugodtnak. Azonban talán a szobában találhatunk valamit, ami segít előkeríteni a kulcsainkat, így mindketten hozzáfogtunk a szekrények és fiókok átkutatásához. Az egyik polcon végül vörös bársonyba csavarva találtam is valamit, bár a kulcsaimhoz csak annyi köze volt, hogy ugyanakkor vették el tőlem, amikor a csillaglelkeimet is. Mindenesetre legalább a kardomat megleltem, ez is valami. Sokkal jobban hozzá vagyok szokva az egyensúlyához, mint annak a másiknak, amelyet az őrszobából tulajdonítottam el, noha talán még soha nem kapott ilyen figyelmes bánásmódot ez a katana. Mintha valami nagyon értékes tárgy lenne, úgy lett eltéve o.O
- Mi ez?
Kérdem Dentől a papírokra pillantva, amiket időközben előhalászott egy fiókból és most átnyújtott nekem, de elég volt egy pillantás is ahhoz, hogy rájöjjek, mit is tartok a kezemben. Csillagkulcsok és azok tulajdonosait gyűjtötték össze, némi keresgélés után felfedeztem Miranda, Den és a saját nevemet is egy-két másik ismerős tulajdonos mellett, bár Horologium ezen a papíron még nem szerepelt, aminek gondolom az az oka, hogy csak pár napja vettem. Az egyik oldalra lapozva azonban kis híján felkiáltottam meglepetésemben, ugyanis Shinoba Okuri nevét fedeztem fel. Arról nem volt szó, hogy az a fickó is mágus! Lehet, hogy valamit eltitkolt előlünk? Lesz hozzá egy-két szavam, ha így van, megbízó ide vagy oda >.>
Pillanatokon belül egy pálca is a kezembe kerül, mely Den szerint a főkaput nyithatja, és mivel a jelek alapján nincsenek itt a kulcsaink, nem volt más hátra, mint lelépni erről a helyről. Némi ijedelemmel vettem tudomásul, hogy Miranda eltűnt, már-már tartottam tőle, hogy Henry vitte magával, de hamar kiderült, hogy a kislány csak a többi rabot szabadította ki. Nem is ő lenne, ha nem tette volna meg csak azért is :/ Rinko nem volt köztük, így valószínűleg őt máshová vitték, akár csak a kulcsainkat, és egyre jobban furdalni kezdett a kíváncsiság, hogy vajon mi olyan különleges abban az elkényeztetett libában? Biztos nem pusztán azért vitték máshová, mert ő a gazdag Okuri-san lánya :/ Akárhogy is, a kaput sikerült kinyitni, így az elcsigázott rabhad végre kiszabadult, többségüket pedig Miranda a kórházba kísérte. Egy nem túl érzelgős búcsú és egy ígéret után váltunk szét társammal, miszerint elő fogom keríteni a kulcsait, akármibe is kerüljön. És még a lacrima is lekerült rólunk egy szakállas bácsinak köszönhetően, végre valaki aki viszonozza a "kedvességünket" (nem mintha bármelyikünk ki akarta volna őket szabadítani Surprised).
Sajnos egyértelmű, hogy ideiglenes szövetségem Dennel ezzel nem ért véget, hiszen ő is legalább annyira vissza akarja szerezni a kulcsainkat, mint én magam, és bármennyire is fáj, be kellett ismernem hogy hasznos lehet a fiú segítsége, hiszen én mondjuk hiába mennék el abba a fogadóba kérdezősködni, kötve hiszem hogy bárki szóba állna velem abból a társaságból. Ugyanakkor Dennek meg a hivatalos erőkkel támadhatna gondja, holott ők is jó információforrásnak bizonyulhatnak. Így hát amint visszaértünk a városba, egy normális külsejű fogadó előtt megegyeztünk, hogy szétválunk, és megpróbálunk valamit kideríteni arról az alakról, akiről ő azt állítja, hogy Henry főnöke, majd pedig később itt találkozunk újra. Míg ő elcaplatott a Kék Vadnyúl felé, én némi kérdezősködés után a rendőrség felé vettem az irányt, miközben végiggondoltam, hogy még hová mehetnék el ezen kívül. Talán egy-két a villában raboskodó alakot is ki lehetne kérdezni majd a kórházban, sőt, volt egy olyan érzésem, hogy Okuri is tudna pár érdekes dolgot mondani, igaz nem voltam benne biztos, hogy bölcs ötlet oda visszamenni így, hogy Rinko eltűnt.
Az őrshöz megérkezve már éhségemet és szomjúságomat is megéreztem, hiszen nem volt valami tápláló az elmúlt három napom étrendje, de még egy kicsit ki kellett tartanom >< Vettem hát egy mély levegőt és határozottan benyitottam, hasonlóan magabiztos fellépést tervezve.
- Üdvözletem! Tiffany Nysen vagyok és a Fairy Tail máguscéh nevében információra van szükségem két emberről: egy Félszemű Babylon nevű alvilági alakról és a város egyik polgáráról, Shinoba Okuriról! Aki tud róluk valamit akár egyénileg, akár valami kapcsolatról kettejük között, annak kérem együttműködését. Élet-halál kérdése!
Emeltem fel a hangom a bent lévők irányába, talán picit túl is dramatizáltam a dolgot. Abban nem igazán reménykedtem, hogy tudni fogják hol van Babylon, hiszen akkor ők maguk próbálnák őt elkapni, de talán az is segíthet, ha megtudom, hogy ki ő, mi ő és hogy milyen szerepet tölt be a környéken, vagy éppen Okuri életében.
Vissza az elejére Go down
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Icon_minitimePént. Feb. 25, 2011 12:45 am

- N... nincs szükség erőszakra... – Hebegi rémülten a pultos.
A biztonságiak csak egy helyben téblábolnak, előrébb nem mernek lépni, így, hogy az egyik pisztolyom sugarában állnak.
- Az attól függ... ha kapok infókat, onnantól tényleg szükségtelenné válik az erőszak. – Felelem a rémült férfinak, miközben a ravaszon pihenő ujjam „véletlenül” remegni kezd.
- Kérlek... nyugodj le. – Mondja, miközben tenyereit ide-oda rángatja az arca előtt. – Elmondom, amit tudok... bár sajnos nem szolgálhatok sok infóval.
- Na halljuk.
- Félszemű Babylon-t és Vörös Henry-t csak arcról ismerem, még sose beszéltem velük. De azt tudom, hogy ki ismerheti őket. Egy bizonyos Foltos Jimmy nevű alak. Igazi partiarc, ha érted mire gondolok... több nightclubot is ő üzemeltet.
- Nightclubot? Hogy is hívták... – Ezen a ponton kicsit elgondolkodok, majd hirtelen rákérdezek. – A Fedetlen Sellőt is?
- Ööö... tudtommal igen.
- Értem... ezek szerint mindenképp meg kell látogatnom azt a nudibárt. – Motyogom alig hallhatóan, majd folytatom a kérdezősködést. – És a kulcsaim?
- Ööö... miféle kulcsok...?
- Hát a csillagkulcsaim! Ne köríts, ki vele, mit tudsz!? – Vallatom ingerülten, miközben a mágikus pisztoly csövét a homlokához nyomom.
- Kérlek... hinned kell nekem... nem tudok róluk semmit. – Tör ki magából, már-már zokogva. – De... van még pár dolog, amiről tudok. Habár, nem túl jó hírek a számodra... de azt rebesgetik, hogy Babylon-nak még a rendfenntartók között is vannak emberei, továbbá, egy rakás zsoldosa rejtőzködik a város környékén.
- Értem... ezek szerint egy csomót kell majd ölnöm. És mik a rossz hírek? – Kérdezek vissza vigyorogva.
A pultos csak kikerekedett szemekkel néz vissza rám... ~ Valószínűleg ő is elkönyvelte, hogy őrült vagyok.
- Ha senkinek sincs ellenvetése, én még kicsit igénybe venném a hajdani szobám szolgáltatásait... persze, ha valaki idejekorán meg szeretne halni, nyugodtan utánam jöhet. – Jelentem ki vigyorogva, majd felmegyek a lépcsőn, utána pedig be, abba a szobába, amelyikben a múltkor is aludtam.
Veszek egy forró zuhanyt, megmosom a hajam, befújom magam parfümmel, majd a szekrényből kiválasztok magamnak pár ruhát.
Közben a kardomtól megszabadulok, elvégre, azok nélkül az idegesítő lakrimák nélkül már bármikor képes vagyok egy mágikus kristálypengét kreálni, ami sokkal többet ér, mint a közönséges, fémből készült rokona.
Kicsit elgondolkozok, hogy kabátot vegyek e fel, de végül is amellett döntök, hogy nem árthat meg, ha felkapok magamra egyet. Hiszen, így nemcsak a céhes szimbólumom, de az övemre felfűzött pisztolyokat is eltakarhatom, a hosszúszárú köpennyel.
Miután kész vagyok az előkészületekkel, az ablak felé veszem az irányt.
~ Lehet, hogy odalent már előkészítettek számomra, egy kis meglepit... nem lenne szerencsés, ha a kijáraton hagynám el az épületet. – Gondolom magamban, majd nemes egyszerűséggel kiugrok az ablakon.
Mivel a szoba csak körülbelül 3 méter magasan van a felszín felett, így nem esek túl nagyot, térdre érkezve pedig még tovább tompítom a zuhanást.
Nagy levegőt veszek, majd visszasétálok a nudibárhoz.
A Fedetlen Sellőbe beérve, hamar feltűnnek a lenge öltözetű, matrózruhás pincérnők, és a még náluk is lengébb öltözetű táncos lányok, kiknek testét halvány fények világítják meg.
~ Szóval így néz ki egy ilyen hely...
Kis teketóriázás után a pulthoz sétálok, először a csapos hölgynél próbálok szerencsét.
- Szia! – Köszönök rá kedves mosollyal. – A tulaj háznál van?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» A Kulcsok Őre 2 (Den Starkiller, Leanna Darkness , Sophy Walter, Tiffany Nysen)
» Tiffany Nysen
» Tiffany Nysen
» Tiffany Nysen
» Tiffany Nysen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Shirotsume-
Ugrás: