KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 5:24 pm

Tiffany része:

Kérésedet hallva, először kiröhögnek a rendőrőrsön. Már két a könnyét törölgető rendőr már kísérne is ki az utcára, mikor egy új ember lép az előtérbe.
- Megállni! Ki ez a hölgy és mit akar itt? – kérdezi a hosszúkabátos, kalapos fickó.
Az „vidám” banda máris vigyázzba áll és a fő nevetőember elmondja a kalaposnak, hogy mit mondtál nekik.
- Igaz ez? – kérdezi rád nézve.
Igenlő válaszodat hallva maga után int és elvonultok egy irodába. Itt megtörténik a bemutatkozás is. Kiderül, hogy a fickó Flint Westwood, a helyi rendőri alakulatok parancsnoka. Megígéri, hogy segíteni fog neked a nyomozás során, de ne beszélj erről senkinek, mert gyaníthatóan van pár korrupt kollegája, akik Babylon-nak dolgoznak.

Kiderül, hogy Félszemű Babylon egy hatalmas bűnszövetkezet itteni feje, de még nem sikerült sohasem elkapni. A pénzével hatalmas befolyásra tett szert, ezért gyakorlatilag bárkit képes megvenni, talán ez is az oka a sikertelen elkapási kísérleteknek. Annyit tudni róla, hogy szenvedélyes mágikus relikviagyűjtő. Az embereinek több szórakozóhelye is van a városban, ahol fel szokott tűnni rövid időre. Bizonyosan van egy állandó szállása is, de erről Flint nem tud semmit.

Shinoba Okuri-ról nem sokat tud mondani. Régi, befolyásos család, ami több generációra nyúlik vissza Shirotsume történelmébe. Shinoba rendkívül zárkózott, még a gyerekeit sem engedi ki a villájából. Pénzügyi bevételei és egyéb dolgai ismeretlenek.
Flint úgy bocsát el, hogy szólj neki, ha bármire rábukkantál! Ha segítség kell, szintén őt keresd. Jószándéka jeléül még egy cetlit is ad, mely az egyik középkategóriás szállodába szól és minden szolgáltatás a rendőrség kontójára megy. Sok szerencsét!

Den része:
- Attól függ, ki keresi, szépfiú! – mosolyog rád a lány.
Ilyen-olyan módon beadod a lánynak, hogy jó lenne találkozni a főnökével, mert te igazán fontos ember vagy. Megígéri, hogy előkeríti. Addig is kapsz egy öltáncot az egyik lánytól. Hamarosan előkerül egy gorilla, aki felkísér az emeletre. Itt találod Foltos Jimmy-t pár gorilla és táncoslány kíséretében. Látszólag Jimmy nem ismer téged, ezért barátságosan fogad.
A kikérdezés menete a te örömjátékod lesz (Smile ). Megtudod Jimmy-től, hogy Babylon a városi kaszinóban lesz holnap, ahol előkelő rendezvény lesz. A biztonsági ellenőrzés komoly lesz, ezért meghívó nélkül besurranni gyakorlatilag lehetetlen. Viszont két meghívót tud adni neked. Mást nem tud.
Vissza az elejére Go down
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 28, 2011 4:49 pm

- Attól függ, ki keresi, szépfiú! – Feleli a lány mosolyogva.
- Nos... én. Nem elég? – Kérdezek rá nevetgélve.
- Á, ne butáskodj. A főnök fontos ember. Nem beszélhetsz vele csak úgy... – Magyarázza kedélyesen.
- Értem... Mond csak, te mit tudsz a mágusokról?
- Nos... néha megfordul errefelé egy-kettő. De miért kérdezed. Tán nem csak te is egy mágus vagy? – Kérdez rá sejtelmes mosollyal.
- Nos... igen. – Felelem vigyorogva, majd a tenyeremben egy vörös, rubintra emlékezető kristálycsillagot hozok létre.
A mutatós kis kreálmányom körül összefonom az ujjaimat, majd több ezernyi kis fénylő szemcsévé redukálom. Azok összefüggően kisuhannak a tenyeremből, majd a lány előtti pulton, egy kis szív formájában ismét összeállnak.
- Hű! – Mondja nagyra tárt szemekkel.
- Habár... ez nem nagy kunszt. – Teszem hozzá, majd egy csettintéssel szilánkosra töröm a kristályszivet. – Csak alapfokú elemi manipuláció...
- Ha te mondod... és milyen ügyben keresnéd a főnökünket?
- A céhem megbízásából vagyok itt. Egy olyan ajánlatunk volna a számára, mely mindkét fél számára előnyös lenne.
- És pontosan melyik céh tagja vagy?
- Az titok... – Felelem sejtelmesen vigyorogva.
- Na, mond eeeeeel... – Kérlel, szavait elnyújtva.
- Gyere közelebb, és megsúgom.
- Rendicsek.
A lány közelebb lép, én odahajolok hozzá, majd miután tenyeremmel biztosítom a hang elakadását, két szót súgok a fülébe. – Blue Pegasus.
- Kiááá! Gondolhattam volna. – Tör ki üdvrivalgásban a pultos lány. – Megyek, azonnal szólok Jimmy-nek. Hé, Jessy, szórakoztasd egy kicsit a fiút. – Kiált oda egyik kollegájának, majd felsuhan a közeli lépcsőn.
A lenge ruházatú hölgyemény nem is várat sokáig, azonnal megindul felém, miközben én visszaülök a pult előtti székemre. Mosolyogva elém sétál, majd formás kis hátsóját rázva szórakoztat, míg én elemelek a pultról egy alkoholos üveget. ~ Ó, igen, ezt meg tudnám szokni... és, ha belegondolok, hogy ezelőtt még sose voltam ilyen helyeken...
Persze, akadnak vendégek akik kissé féltékenykedve veszik tudomásul, hogy nekem „házhoz jön” a szórakoztatás, de hát, aki tud az tud. Vigyorogva a számhoz emelem az üveget, majd belekortyolok… ~ Franc ez túl erős. – Fut át az agyamon, majd fuldokolva kiköhögöm az égető nedűt.
A táncos lány kacarászva elkönyveli bénaságomat, de szerencsémre megjön a megmentőm, a pultos tündérke személyében.
- Kövess, szépfiú. Jimmy fogad téged. – Mondja a lány mosolyogva, majd egy két ajtós szekrény kíséretében elindulunk az emeletre.
A lépcsőn felsétálva, egy hosszú folyosóra érkezünk, ahol aztán az öltönyös kísérőnk kinyit egy ajtót a számunkra.
Az ajtó mögött egy igencsak tágas szoba lapul meg, közepén több bőrkanapéval, két táncos lánnyal, és további két termetes, öltönyben megjelent alakkal.
Az egyik bőrkanapén, igencsak kényelemes pózban díszelgő alak üdvözöl, valószínűleg ő lesz Foltos Jimmy.
- Rachel mondta, hogy beszélni szeretnél velem. Miben állhatok a híres Blue Pegasus szolgálatára? – Kérdezi mosolyogva.
- Nos, a Blue Pegasus-éra semmivel… - Mondom vigyorogva, majd hirtelen előrántom az egyik stukkerem, és a minket felkísérő gorilla állkapcsához nyomom. – Ellenben, egy Grimore Heart-es gyereknek, alias nekem, volna pár kérdése… *durr* - Meghúzom a ravaszt, és a mágikus lövedék, függőlegesen átszakítva a férfi koponyáját, becsapódik a mennyezetbe.
A gorilla élettelenül földre zuhanó teste, ráébreszti két kollegáját arra, hogy lépni kéne, de már túl későn. A köztünk lévő jelentős távolságot kihasználva, még azelőtt lelövöm őket, hogy egyáltalán elindulhatnának az irányomba. Az egyiknek a fejét lyukasztom át, majd a kezemet a másik alak irányába rántva, gyomron lövöm azt. A fénylő kis lövedékek könnyedén átrágják magukat az emberi testen, melyek az élettől elhagyatottan porba hullanak, majd saját vérükbe fagynak.
- Uppszi…. megcsúszott az ujjam. Megesik, ha ideges vagyok. – Jelentem ki vigyorogva, majd a rémült lányokra nézek. – Nyugalom, hölgyeim, nőket nem bántok… bár, Jimmy barátom, veled lehet, hogy kivételt teszek, ha nem csicseregsz.
Mielőtt helyet foglalnék az egyik bőrkanapén, Jimmy-vel szemben, még kristálymágiával kibiztosítom az ajtó nyílászáróit, hogy senki se járkálhasson se ki, se be.
- Franc… mit akarsz tőlem? – Kérdez rá rémülten, miközben helyet foglalok a vele szemben lévő bőrkanapén.
- Játszani… egy jó játékot. A játék címe, hogy „mindenki azt teszi, amit én mondok”. Jimmy, te szépen kiköhögöd, mit tudsz Babylon-ról, ti ketten táncoljatok tovább, te pedig, Rachel drága, masszírozd meg a vállamat. – Osztom ki vigyorogva az utasításokat, miközben pisztolyomat ide-oda rángatom a levegőben.
- Babylon-ról… nem értelek… - Tereli a szót félénken Jimmy.
- Nem vagy te juhász, ne terelj. Tudok róla, hogy kapcsolatban állsz vele… persze, ha mindenképp utánuk akarsz menni, rajtam ne múljon. – Mutatok kaján vigyorral a halott biztonságiakra, majd a lányokra nézek. – Na, Rachel, mi lesz a masszással? Nem kell félni… mindig állom a szavam, nőket nem ölök. – Győzködöm vigyorogva a lányt.
- Babylon… okés… bevallom, tudok szolgálni róla pár hasznos infóval… de kérlek, ne ölj meg… - Kezd bele Jimmy a mondókájába.
- Azt majd meglátjuk… beszélj.
Közben örömmel állapítom meg, hogy a bájos pultos lány hozzákezdett a vállaim kényeztetéséhez, aminek hatására teljesen ellazulok, és bizsergető érzés fut végig az egész testemen.
- Nos... ha dolgod van Babylon-al, tudom, hol találhatod meg. Holnap lesz itt a városban egy rendezvény, ő is ott lesz. Bár... nagyon ügyelni fognak a biztonságra. Meghívó nélkül nem juthatsz be...
- Gondolom, neked akad egy pár raktáron...
- Nos... igen. Van két meghívóm, a szekrény fiókjában. Ide is hozom őket, ha megengeded...
- Héhéhé, ülj vissza. – Fékezem le a fickót, majd az egyik táncos lány felé biccentek.
A csajszi veszi a lapot, elő dúrja a fiókból a két meghívót, majd a kezembe adja őket.
- Remek... nos, akkor meg is volnánk. – Jelentem ki vigyorogva.
- És... és velem mi le- - Kérdezné Jimmy, de szava elakad, ugyanis hirtelen belenyomom a szájába a mágikus stukkerem.
- Pusztulsz. – Felelem neki, miközben arcom őrült grimaszba torzul, majd meghúzom a ravaszt. ~ A kulcsaimról úgy se tudott volna semmit se mondani, felesleges lett volna azokról kérdezni.
A lövedék, Jimmy tarkóját átfúrva, a falba csapódik... mondanom se kell, hogy a fickó azonnal meghal.
Rachel sikolt egyet, majd eltávolodik tőlem.
- Így jár mindenki, aki a kulcsaimmal szórakozik. – Jelentem ki ingerülten, majd az ablakhoz sétálok.
Azzal, hogy Jimmy-t elhallgatattam, azt is bebiztosítottam, hogy Babylon ne szerezhessen tudomást arról, hogy holnap hívatlan vendégek is lesznek a rendezvényen. Persze, talán jobb lenne kinyírni a csajokat is... sőt, igazából az lenne a legbiztosabb, ha mindenkit kinyírnék a nudibárban... de már harcolni se szeretek nők ellen, a megölésük meg végképp nem megy. Hiába, igazi gentleman vagyok. Smile Na meg, különben is, a szavamat adtam, hogy nekik nem esik bántódásuk.
Így hát, nincs is más dolgom, mint jó szokásomhoz híven, az ablakon keresztül távozzam, két meghívó büszke tulajdonosaként. A földet érésem után, laza gyerek révén megpördítem a mágikus stukkerem, visszacsapom pisztolytáskájába, majd csuklyámat a fejemre hajtva, visszasétálok a városba.
Utam ahhoz a fogadóhoz vezet, amit Tiffany-val találkozási pontnak jelöltünk ki. Mivel a szívem vajból van, úgy döntöttem, felajánlom majd neki az egyik meghívót.
~ Már nem kell soká várnotok... – Gondolom magamban, miközben az éjszakai égbolton ékeskedő Spica-ra, a Virgo csillagkép legfényesebb csillagára tekintek.
Vissza az elejére Go down
Tiffany Nysen
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Tiffany Nysen


Hozzászólások száma : 47
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : Fairy Tail klánház legrejtettebb sarka

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 02, 2011 5:18 pm

Be kell valljam, egyáltalán nem ilyen fogadtatásra számítottam a polgárságot védő alakulattól. Úgy tűnik nem elég karizmatikus a fellépésem, legalábbis remélem, hogy nem a Fairy Tailnek van ilyen komolytalan hírneve errefelé. Mint minden egészséges önbecsülésű embernek, az én kezem is ökölbe szorult, és nagyon szívesen megtanítottam volna az "urakat", hogy nem jó ötlet ám velem viccelni, bármilyen következményekkel is járt volna ez rám. Azonban most nem lehettem felelőtlen, és emiatt hajlandó lettem volna lenyelni a megaláztatást, hacsak nem jelent volna meg az ajtóban egy alak, akinek a puszta megjelenése belé fojtotta a röhögést a jómadarakba.
- Igaz.
Feleltem kurtán és roppantul morcosan, bár szó se róla, olyan érzésem volt, mintha árulkodnék a tanító bácsinak. Akárhogy is, a fickó az irodájába kísért, és láthatóan sokkal komolyabban vette a problémámat, mint a többiek. Mint kiderült, ő itt a parancsnok, a neve pedig Flint Westwood, mi több, egyenesen felajánlotta a segítségét az ügyemben, valahogy úgy, ahogy az kollégáitól is elvárható lett volna. Az egyetlen dolog, ami megszólaltatott egy apró vészcsengőt a fejemben az az, hogy állítása szerint vannak Babylonnak emberei az őrsön. Nem tudtam nem arra gondolni, hogy ez akár ő is lehet, de hát ilyen bizalmatlan természetem van, bocsánat :/
Lényeg a lényeg, tőle jó néhány információt megtudtam Babylonról, még ha kifejezetten érdekes dolgokat nem is hallottam azon kívül, hogy varázstárgyakat gyűjtöget. Gondolom jól jönnek neki a ritka és felbecsülhetetlen értékű aranykulcsaink, hogy dugnám le a torkán a sok pénzét >.> Mérgemben az asztalra is csaptam, ahogy arra gondoltam, hogy mit fogok vele tenni, ha a karmaim közé kerül.
- Bo-bocsánat...
Kértem elnézést szinte azonnal, hiszen heves érzelmeim és a bútorzat lerombolása nem fog nekem segíteni, ahogy Flint szimpátiáját sem nyerem el vele. Sajnos Okuriról jóval kevesebbet tudott mondani, mint azt én szerettem volna, semmi gyanús üzlet, semmi kapcsolat Babylonnal, pedig valami biztosan húzódik a háttérben. Valamiért nagyon kellett neki Rinko, ha egészen odáig ment, hogy a Grimoire Heartból fogadjon fel valakit az elrablására. Nyilván nem is fél a következményektől, talán ahhoz is elég pénze van, hogy egy ilyen hatalmas sötét céhet lefizessen...
A beszélgetésnek aztán vége szakad, és úgy búcsúzunk el, hogy mindenképp szóljak Flintnek, ha megtudok valamit. Üldözési mániám ennek hatására ismét előtérbe került, mondván gondolom azért, hogy tudja figyelmeztetni Babylont az érkezésemre. És gyanúmat csak tovább erősítette a cetli, ami valami szállodába szólt. Mintha effektíve a bizalmamat szeretné elnyerni azzal, hogy a rendőrség számlájára azt csinálok, amit akarok.
A rendőrőrsről kilépve erős fáradtságérzet tört rám, talán az idegeskedés is szívta az erőmet. Így végül egyből az említett hotel felé vettem az irányt, remélve hogy nem valami csapdába futok bele. A hely egész tűrhetőnek bizonyult, és bár roppantul csábító volt a kényelmes, pihe-puha ágy így estefelé, végül megelégedtem egy alapos, forró zuhannyal illetve egy egyszerű vacsorával. Ez a két apróság elegendő volt ahhoz, hogy visszatöltse az energiám, és közben azon is gondolkodhattam, hogy merre tovább. Jó adag hezitálás után döntöttem végül az Okuri-villa meglátogatása mellett, elvégre ez tűnt a leglogikusabb lépésnek. Csak a megbízó "elégedetlenségétől" tartottam, de a kulcsaimat fontosabbnak tartottam a pénznél. Az épülethez érve ismét lejátszódott az előző napi jelenet, a kopogást és az ajtónyitást azonban nem udvarias bemutatkozás követte ezúttal, hanem helyette galléron ragadtam a komornyikot, és magam után vonszolva csörtettem be az épületbe.
- Mutasd az utat Okurihoz, míg jókedvemben vagyok.
Sziszegtem az alaknak fenyegetően, ő pedig készségesen útba is igazított, miután befejezte a hasztalan tiltakozást. A már ismerős fogadószobából ismeretlen folyosókra tévedtünk, és hamarosan egy díszes ajtó előtt kötöttünk ki, amelyet ingerülten tártam fel, ezzel párhuzamosan elengedve idegenvezetőmet.
- Azt hiszem tartozik nekem némi magyarázattal, Okuri-san! Feltételezem, Rinko nem csupán azért volt olyan értékes, mert a maga kicsi, elkényeztetett, arrogáns lánya, ha felkeltette az érdeklődését a környék legbefolyásosabb alvilági alakjának! Nagyon hálás lennék, ha együttműködne velem, és elmondaná, hogy mi köze van a családjának és magának Félszemű Babylonhoz és a csillagkulcsokhoz!
Rontottam be az irodába és csaptam az íróasztalra felháborodottan. Nem tartottam szükségesnek elmondani, hogy mi történt, ha nem is tudja, a hangnemből nyilván kitalálja, hogy a küldetésünk nem sült el valami jól.
Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 03, 2011 9:01 pm

Shinoba teljesen ledöbben a berobbanásodtól és csak hebegni-habogni tud. Mikor végre magához tér, aggódva érdeklődik, a lánya sorsa felöl. A Babylon-nal való bármilyen kapcsolatot elutasít, sőt szemmel láthatóan méregbe gurul, mikor szóba hozod a bűnözőt.
A csillagkulcs témánál bevallja, hogy még fiatal korában foglalkozott csillagmágiával, de mikor megnősült abbahagyta, kulcsait pedig eladta. A kulcsok fajtájára tett kérdéseket egy egyszerű „nem emlékszem” - mel elintézi.
A lánya előkerítése érdekében viszont bármit megad neked, amire szükséged van. Ha pénz kell, akár azt is ad. Mikor elhagyod az irodát, még búcsúzóul a kezedbe nyom egy lacrimát, amin keresztül közvetlenül el tudod érni, ha bármire szükséged van.
Szerintem eljött az ideje, hogy felkeresd Den-t, hogy összeadjátok, hogy mit tudtatok meg.

Ezzel a „Szabad akarat játékrész” véget ér!

Következő postotokban (vagy Tiffany már a mostaniban) találkozzatok újra és beszéljétek meg, hogy mit tudtatok meg. Pihenjétek is ki magatokat, mert másnap kemény napotok lesz. Smile
Postotok másnap reggelig tartson!

A fenti munkátokkal pedig rendkívül elégedett vagyok! Ügyesek voltatok! Smile
Vissza az elejére Go down
Tiffany Nysen
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Tiffany Nysen


Hozzászólások száma : 47
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : Fairy Tail klánház legrejtettebb sarka

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 08, 2011 2:33 am

Vérben forgó szemeim hatására szerencsétlen alak halálra ijedt, de nekem pont ez volt a célom. Úgy véltem ő az a típus, akinek megnyílik a lepénylesője ha berezel, főleg ha vaj van a füle mögött. Persze valójában is igen mérges voltam, hiszen hallgatása miatt komoly veszteségeket szenvedtünk. Ha tudtuk volna, hogy kitől is érhet minket támadás, valószínűleg sokkal éberebben figyelünk, elővigyázatosabbak és felkészültebbek lehettünk volna. Talán akkor nem hibáztam volna a csata hevében sem.
- Elrabolták, velünk együtt! Mi kiszabadultunk, ő és a csillagkulcsaink viszont ismeretlen helyen vannak. Maga a lányát, én a barátaimat vesztettem el, szóval jobban teszi ha csicsereg!
Keltem ki magamból a kérdésére. Most már tudja, hogy mi történt a lányával, de válaszai ettől függetlenül nem voltak túlságosan kielégítőek, sőt. Csak annyit tudtam leszűrni, hogy tudja ki az a Babylon, illetve azt is töredelmesen bevallotta, hogy valaha csillaglelkű mágus volt ő is, kár hogy jelenleg ezzel az információval nem sokra mentem azon kívül, hogy megmagyarázta, miért volt azon a listán rajta a neve. Nyilvánvaló volt, hogy még mindig elhallgat infókat előlem, elvégre kizárt dolog, hogy ne emlékezzen arra, milyen kulcsok voltak nála, és közel álltam hozzá, hogy megragadom a gallérjánál fogva és bemosok neki egyet, de indulatos tervemnek végül csak az első felét hajtottam végre. Nem éri meg kidekorálni a pofáját.
- Előkerítem Rinkót, ha addig élek is. Elvégre nem engedhetem, hogy folt essen a céhem becsületén.
Engedtem el végül a férfit, aki aztán biztosított róla, hogy minden segítséget megad nekem, amit csak tud, majd egy lacrimát nyomott a kezembe, aminek segítségével beszélni tudtam vele. Még mindig dühtől fortyogva hagytam ott és vettem az irányt a találkahely felé. Az esti friss levegő és a csend segített valamelyest megnyugodni út közben, így csupán egy cseppet morcos arccal érkeztem a fogadó elé, ahol Den már várt rám.
- Nagyon remélem, hogy van valamid, Szürkefejű! - Vetettem oda köszönésként türelmetlenül.
- Nos, mint az várható volt, sikerrel jártam. Vérem és verítékem nem kímélve megtudtam, hogy hol lesz Babylon holnap. Egy rendezvényen, amire történetesen még két meghívóm is van. - Adta elő vigyorogva, majd előkotorászta az egyik meghívót a kabátja belső zsebéből. - Na, ki a király?
- Ha azt várod, hogy a lábaid elé bomoljak a nagyszerűségedről áradozva, felejtsd el. - Vettem ki a kezéből a meghívót, majd egy gyors rápillantás után zsebre raktam. - Én szereztem anyagi támogatást a megbízómtól és némi erősítést a zsaruktól, bár utóbbi csapda is lehet ismerve Babylon befolyását. Oh, és a pasas mágikus tárgyakat gyűjt, szóval biztosan nála vannak a kulcsaink.
Közöltem a saját, egyébként nem túl érdemleges eredményeimet, bár javak tekintetében kétségtelenül roppantul sikeres voltam. Legalább Den jutott valamire a következő lépésünket tekintve. Viszont a buli csak holnap lesz, és addig nem ártana kipihennünk magunkat.
- Kövess, nem messze innen van egy középkategóriás szálloda, ott ingyen megszállhatunk. Azért ne vidd túlzásba a dorbézolást.
Adtam ki a parancsot, majd választ sem várva elindultam a hotelbe, ott pedig elintéztem, hogy Den is kapjon egy szobát a rendőrség kontójára. Ezután különváltunk, és mivel én még mindig éhes voltam, egy újabb vacsorával örvendeztettem meg magam szálláshelyünk konyhájában, majd végre engedhettem az ágy csábításának is. Fárasztó nap volt és a holnapi talán még inkább az lesz. Először is egy alkalmas ruha kell majd, ebben a szerelésben semmiképp sem mehettem el abba a kaszinóba. Valami olyasmi, ami alatt el tudom rejteni a kardomat is, elvégre anélkül jelenleg gyakorlatilag meg vagyok lőve. Puszta ököllel pedig ökörség harcolni a mágusvilágban.
Vissza az elejére Go down
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2011 1:21 am

A fogadóhoz megérkezve, először odabent nézek körül, de mikor elkönyvelem, hogy itt bizony egy pokrócot nyelt, rózsaszínhajú lány sincs, rájövök, hogy Tiffany még nem érkezett meg.
Így tehát nincs is más dolgom, mint odakint megvárni... vagy legalábbis, várni rá egy ideig, aztán, ha nem jön, majd megoldom magam az ügyet...
Végül is, kb. 20 pernyi ácsorgás után kiszúrok egy, a Hold fényét visszatükröző, rózsaszín kobakot, ami felém közeledik.
- Nagyon remélem, hogy van valamid, Szürkefejű! – Vágja hozzám köszönésképp, bár szó-mi szó, halottam már szebbet is. ~ Akkor már legalább fehér, vagy valami... de ne szürke...
- Nos, mint az várható volt, sikerrel jártam. Vérem és verítékem nem kímélve megtudtam, hogy hol lesz Babylon holnap. Egy rendezvényen, amire történetesen még két meghívóm is van. – Közlöm a dolgot vigyorogva, de olyan szinten rájátszva, hogy már szinte én magam is elhiszem a saját hülyeségeimet... - Na, ki a király?
- Ha azt várod, hogy a lábaid elé bomoljak a nagyszerűségedről áradozva, felejtsd el. – Kapja ki a meghívót a kezemből. - Én szereztem anyagi támogatást a megbízómtól és némi erősítést a zsaruktól, bár utóbbi csapda is lehet ismerve Babylon befolyását. Oh, és a pasas mágikus tárgyakat gyűjt, szóval biztosan nála vannak a kulcsaink.
- Arról én is értesültem, hogy a rendőrség nem tiszta... sőt, még zsoldosakra is számíthatunk ellenlábasokként. – Kommentálom kedvtelenül az elhangzottakat. – De, legalább lesz mit ölni. – Fűzöm hozzá megújult vigyorral.
- Kövess, nem messze innen van egy középkategóriás szálloda, ott ingyen megszállhatunk. Azért ne vidd túlzásba a dorbézolást. – Közli Tiffany, majd válaszra nem várva elindul.
- Szoktam én olyat? – Kérdezek vissza ironikusan, majd követem a lányt.
~ Végül is, annak örülök, hogy Tiffany szerzett ingyen szálást, hisz minden, amiben benne van az „ingyen” szócska, már csak jó lehet... Mindazonáltal, elég nehéz alkalmazkodni ehhez a főnökösködő stílusához. Még a hegyi villában sikerült úgy-ahogy a kezemben tartanom az irányítást, de mostanra az már teljesen kicsúszott a kezemből... pedig, nem csináltam most se rosszul a dolgomat. – Futnak át agyamon a gondolatok, miközben a Holdfényes éjszakán megérkezünk Tiffany szállodájába.
Odabent sikerül elintéznie, hogy én is ingyen megszállhassak, amiben igazándiból egy percig se kételkedtem, az lepett volna meg, ha ilyen beállítottsággal, mint amilyen neki van, kudarcot vall.
Miután ez megvan, szét vállunk, én pedig az étkezde felé veszem az irányt. Mivel ingyen ehetek, nem szalaszthatom el az alkalmat, hogy kipróbáljam a helyi csoki nevezetességeket. Az evészet után, beugrik, hogy én nemrég fürödtem, szóval már nincs is más dolgom, minthogy a szobámban nekicsapódjak az ágyamnak, és meghódítsam Álomország távoli mezőit.
Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2011 6:21 pm

Most hogy végre tele a bendő és ki is pihentétek magatokat, ideje a tettek mezejére lépni. Mivel Babylon elég ritkán tűnik fel közterületen, ezért a kaszinóban lévő estély az egyetlen esélyetek arra, hogy a közelébe férkőzzetek. A bejutás már nehéz feladat. Jimmy már említette, hogy sok lesz az őr, de a terepszemle alapján kiderül, hogy a „sok” nem jó szó. A horda a megfelelő. Már a délelőtt elkezdődött előkészületek alatt is rendkívül szigorú az ellenőrzés. Folyamatosan őrjáratok járnak az épület körül, sőt még a tetőn is vannak. Nincs mese, valahogy be kell jutni.

Marad a meghívós lehetőség. A meghívő Mr. & Mrs. Lovegood nevére szól. Tehát egy párt kell alakítanotok, és nem árt pár rendkívül elegáns ruhát sem beszerezni, mert ez mégiscsak VIP buli. Tiffany megpróbálhatja becsempészni a katanáját, ha akarja. Talán ruhadíszítésként.

Eljön az este, irány a színpad.
Sorokban állnak az emberek, hogy bejussanak a kaszinóba. Az őrök nem merik megmotozni a vendégeket, de egy lacrima-t lehúznak előttük, ami kimutat mindenféle mágikus eszközt. Szerencsére ilyen nincs nálatok, ezért átengednek titeket. A katanát látva morognak kicsit, de kiderül, hogy Mrs. Lovegood nagy fegyvermániás, ezért átengedik.
Odabent már megy a zene, a tánc és a szerencsejáték. Pár vendég meghallja, hogy ti vagytok Lovegood-ék, ezért odajönnek gratulálni nektek az esküvőtökhöz és a nászútról érdeklődnek. Miután kielégítitek a kíváncsiságukat, vagy leépítitek őket, előkerül Babylon. Az egyik pókerasztalnál mulatja az időt. A bárpultnál meg Vörös Henry-t pillantjátok meg. Látszólag még nem fedeztek fel titeket.

Postotok eddig tartson!

Vissza az elejére Go down
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 14, 2011 12:09 am

A reggel eljövetelével, Napunk korai sugarai is egyre inkább felerősödnek, mígnem teljesen elárasszák fényükkel a szobámat.
Meglepően jól aludtam ahhoz képest, hogy még mindig nincsenek meg a kulcsaim... Ugyanakkor, egész jól zártuk a tegnapot, hiszen tudjuk, hogy hol lesz Babylon, és azt is tudjuk, hogyan férkőzhetünk a közelébe... ez pedig elég sok energiát kivett belőlem.
~ Bár, a mai nap, még a tegnapinál is jóval nehezebbnek ígérkezik. – Állapítom meg, majd felpattanok az ágyamról, hiszen nincs vesztegetnivaló időnk.
Miután magamra kapok pár ruhát, azonnal nyakamba veszem a várost, hiszen több dolgom is van ott. Először is, nem ártana megvizsgálni a meghívón feltüntetett helyszínt, hiszen most még jobban fel tudom mérni a terepet, mint este, amikor tele lesz őrökkel a hely... legalábbis, ezt gondoltam, amíg meg nem érkeztem az estély színteréül szolgáló kaszinóhoz.
Az esemény kezdetéig még több óra van hátra, de máris biztonságiak hada ellenőriz mindent... biztonságiak, akik mindenhol ott vannak. Még a kéményeken keresztül se osonhatnék be, hiszen a tetőket is őrzik. Persze, megoldható lenne, hogy egy-két őrnek „véletlenül” nyoma vesszen a nagy készülődésben... de, annál még a meghívós módszer is egyszerűbb. Ahhoz „csak” valami elegáns ruhára, egy kis színjátékra, és Tiffany meggyőzésére van szükség.
~ Kezdjük a legkönnyebbel. – Határozom el magamban, majd visszasétálok a főutcákra.
Eléggé korán van még, de ennek ellenére, a város főtere már most is zsúfoltig van emberekkel. Sokan csak céltalanul kóvályognak, de akadnak olyanok is, akik vásárolni igyekeznek, avagy éppen a ma este esedékes, nem mindennapi eseményről beszélgetnek.
Miután kinézek magamnak egy szimpatikus ruhaboltot, - melynek jól néz ki a kisegítője – hozzá is látok az estélyi öltönyöm kiválasztásához. Persze, elgondolni könnyebb, mint kivitelezni...
Igazság szerint, egyáltalán nem értek az ilyen dolgokhoz. Nagyon ritkán hordok ilyesmit, nem járok olyan helyekre, ahol elvárnák az ehhez hasonló öltözéket... vagy, úgyis mondhatnánk, hogy az áldozataimnak mindegy, milyen ruha van rajtam.
Ám szerencsémre a kisegítő csajszinak is feltűnik tehetetlenségem, és mosolyogva odajön hozzám.
- Segíthetek? – Kérdez rá a nyilvánvalóra.
- Nos... igen. A ma esti rendezvényre volna szükségem egy elegáns ruhára. – Felelem zavarodottan mosolyogva.
- Te meg vagy hívva az estélyre? – Lelkesedik fel. – Nos... azt hiszem, a legjobb az lesz, ha valami sötétebb öltönyt keresünk neked. A hajad és szemeid színe eléggé egzotikus, ritkán látni hasonlót... a világos színű ruhákba túlságosan beleolvadnának, ellenben egy éjfekete öltöny gyönyörűen kiemelné őket. – Kezd el túrni a ruhák között.
Végül is, a lány segítségével sikerül kiválasztanom egy megfelelő felsőt, hozzá tartozó nyakkendővel, inggel, és passzolós nadrággal; amik még a próbafülkés szemlén is megállták a helyüket.
- Ezeket kérném. – Nyújtom oda újdonsült ruháimat az eladónak.
- 15. 000 gyémánt lesz. – Mondja halálos nyugalommal, miután elpakolta a cuccaimat.
Persze, az ár hallatán, nekem még a lélegzetem is eláll... ennyiért, már majdnem kapok egy gyengébb kulcsot is, nemhogy pár göncöt... őrület... mondanom sem kell, hogy közel sincs nálam ennyi pénz.
Ugyanakkor tudom, hogy honnan szerezzek. Ez a hely, csak úgy hemzseg a gazdagabbnál gazdagabb fazonoktól, nincs is más dolgom, mint feltűnésmentesen elvenni valamelyiktől a pénzét.
- Egy pillanat... a próbafülkében hagytam a pénzemet. – Adom be a pénztárosnak, majd visszasétálok az említett alkalmatosságokhoz.
Gyorsan körbenézve megállapítom, hogy a személyzet összes tagja máshol van, így hozzá is foghatok az én kis akciómhoz.
- Crystal Make! – Sziszegem, majd jobb csuklómra egy apró, kiálló pengét kreálok.
Mivel hallom, hogy az egyik fülkében épp öltöznek, óvatosan besurranok oda, majd, mikor az ott lévő férfi kiszúr a tükörben, bal kezemmel gyors befogom a száját, és apró kristálypengémet a torkába mélyítem. Olyasmi ez, mint mikor egy disznót véreztetnek ki... áldozatom eleinte még rúgkapál a karjaimban, de hamarost elveszíti az eszméletét, miközben torkából kiszivárog forró vére. Ekkor óvatosan a földre helyezem holttestét, majd kizsebelem.
Talán kicsit kegyetlennek tűnhet ez a módszer, de nem engedhetem meg magamnak, hogy hibázzak. Hisz, ha csak leütöttem volna a férfit, fennállt volna annak a veszélye, hogy az estélyen felismer, és lebuktat.
Miután áldozatom ruháiban megtörlöm a véres csuklómat, körültekintően elhagyom a fülkét, majd a pénztárhoz siettek, remélve, hogy még egy ideig senkinek se fog feltűnni legújabb ténykedésem.
- Elnézést a fennakadásért, tessék. – Adok át 15. 000 gyémántot a pénztárosnak, újonnan szervált vagyonomból, majd a ruháimmal együtt távozom.

A fogadóba visszaérve, azonnal beötlik a kérdés, hogy vajon Tiffany felfogta e, nekünk mi lesz a dolgunk este... A meghívók egy pár részére szólnak, így külön-külön nem juthatunk be velük. Együtt kell mennünk, a papírokon szereplő házaspárt alakítva. De, hogy őszinte legyek, fogalmam sincs, ezt ő hogyan fogja lereagálni.
Úgy döntök, hogy inkább nem beszélek vele, csak feltűnik neki, hogy a meghívója „Mrs. Lovegood” névre szól... így mindkettőnknek könnyebb lesz.
A szobámban viszonylag hamar átöltözök, egyedül a nyakkendővel akadnak nehézségeim, de azt is sikerül leküzdenem... úgy-ahogy.
Őszintén szólva, elég hülyén érzem magam ebben a szerkóban, de nincs mit tenni, csak így férkőzhetünk Babylon, és a kulcsaink közelébe.
Úgy tűnik, ezt Tiffany is hasonlóképpen gondolja, hiszen délután ő is előkerül, egy elegáns estélyi ruhában. Egyikünket se ejtették a fejére, szó nélkül is fel tudjuk mérni kínos helyzetünket, és ennek megfelelően el is indulunk a kaszinó felé.
Utunk eleinte csendesen telik, bár szívesen cukkolnám Tiffany-t, de inkább hagyom, hiszen még így is kétséges, hogy milyen színjátékot fog nyújtani, nemhogy még fel is mérgeljem előtte...
Mindazonáltal, egy idő után már kezd zavarni a nagy csend, így rákérdezek arra, ami már akkor is szemet szúrt, mikor a fogadóban találkoztunk.
- Amúgy, miért bíbelődsz azzal a katanával? Ha olyan lesz a helyzet, simán kreálhatok neked egy kristálykardot. – Fordulok felé.
- Nézd, jó neked, hogy tudsz másmilyen mágiát is használni, de én a kulcsaim nélkül nem tudom használni a varázserőm. Csak úgy tudok hasznos lenni, ha van nálam valami fegyver, egy idegen karddal a kezemben pedig nem tudnék maximálisan koncentrálni. Ennyi. – Feleli ingerülten.
- Értem... – Fordítom vissza a fejem.
Ezután már nem telik sok időbe, és elérjük az est színhelyét. A bejáratnál már ott sorakoznak a vendégek, elegánsabbnál elegánsabb gúnyáikban. Mi is beállunk a sorba, és bár elég sokan vagyunk, meglepően gyorsan haladunk. Amikor már csak páran vannak előttünk, rá is jövök, hogy miért. A biztonságiak nem motoznak meg senkit, mindössze egy lakrimát húznak végig a meghívótokon, és, ha az nem jelez ki semmit, már mehetnek is be.
- Üdvözlöm önöket. A meghívóikat, ha szabad. – Köszönt minket az egyik ajtónál álló.
- Tessék. – Mutatjuk fel a meghívóinkat.
- Köszönöm. És most a biztonsági ellenőrzés, ne aggódjanak, hamar túlesünk rajta. – Húzza el előttünk a lakrimát.
Mivel a mágikus eszköz nem jelzett ki semmit, jogosan hihetnénk, hogy szabad az utunk befelé, ám ez nem így van...
- Elnézést, de azt nem viheti be. – Mutat a biztonsági Tiffany katanájára.
- Tudtam, hogy baj lesz ebből... – Sóhajtok fel. – Kérem, nézzék el neki. Az én kis drágám megszállott fegyvermániás, még az ágyból is úgy kellett száműznöm a kardot... ha értik mire gondolok. Háháhá! – Röhögök, mint egy idióta, majd kissé magamhoz ölelem a lányt.
Persze, Tiffany nem igazán díjazza a kis színjátékom, ha nézéssel ölni lehetne, már a pokol mélyén fortyognék. De végül is, hála előadásomnak, és egy szerencsés véletlennek, beengednek minket.
- Engedd be őket Tom, a vendégek listáján is fel van tüntetve megjegyzésként, hogy Mrs. Lovegood híres fegyvergyűjtő. Nem lesz gubanc. – Szól oda egy öltönyös alak az őrnek.
- Elnézést a kellemetlenségért! Érezzék jól magukat. – Enged utunkra minket.
Odabent már nagyban folyik az élet, persze, az az igazi nagybetűs. A drága ruhakölteményekben megjelenő hölgyek, elegáns táncot lejtenek párjaikkal a tánctéren, mindehhez a zenét pedig hivatásos élőzenekar szolgáltatja. A kerek asztalokon szépen sorakoznak a porcelánedények, rajtuk megannyi ételkülönlegességgel, köztük ínycsiklandozó csokoládéval. Már pont célba is venném a fenséges édességet, amikor pár vendég megszólít minket.
- Önök Lovegood-ék ugye? Gratulálok a közelgő esküvőjükhöz. – Jön oda hozzánk egy kontyos nőszemély.
- Igen, sok boldogságot! Na és, hova mennek nászútra? – Követi őt párja is, egy kopaszodó férfi személyében.
A kérdés elég váratlanul ér minket, de legalább annyit sikerül leszűrnöm a dologból, hogy álneveink ellenére, még nem házasodtunk össze... ami elég fontos infó, a későbbi alakítások szempontjából.
- Köszönjük! A nászút... nos... még nem döntöttünk, de valami külföldi ország lesz a dologból... – Felelem egy zavarodott vigyorral.
- Igazából nekem az Akane Resort is megfelelne, ő ragaszkodik valami különlegesebb helyhez. – Bök oldalba Tiffany, miközben ő is felvesz egy művigyort.
Ám, faggatóink itt nem állnak le, szinte mindent tudni akarnak... és számuk is egyre csak nő, zavarodottságommal együtt. Eleinte még próbálok válaszolgatni kérdéseikre, de egyáltalán nem vagyok hozzászokva az ilyesmihez... érzem, hogy egyre nehezebben kapom a levegőt, arcom égni kezd, és a látásom is elhalványul kissé. Valamit csinálnom kell, vagy itt leszek rosszul...
- CSOKI! – Szakítom meg hirtelen a felénk áradó kérdések sorozatát, majd az említett édesség felé veszem az irányt.
Sebesen az asztalhoz rohanok, majd, miközben falatozni kezdek, kicsit jobban felmérem a terepet. Tiffany-t elég nagy pácban hagytam, de hát ilyen ez, ő még mindig jobban bírja ezt, mint én.
A csokoládévaj édes íze tölti meg számat, miközben egy jóval kellemetlenebb felismerés fut végig elmémen, a bálpultra pillantva... Vörös Henry. És nem csak ő...
Az egyik pókerasztalra tekintve, egy másik ismerős alakot is kiszúrok. Bár, a múltkor nem láttam ki belőle sokat, de azok alapján, ő lesz Babylon...
~ Jobb lesz, ha ezt Tiffany-val is megosztom. – Határozom el magam, majd visszasétálok a lányhoz, aki közben már ügyesen lerázta magáról faggatóit.
- Hé! - Hajolok oda Tiffany-hoz. - Ő ott a főgané, Babylon, személyesen. – Biccentek fejemmel az említett alak irányába.
- Nagyszerű, ezek szerint ismered. Akkor jobb ha te nem is mész a közelébe, különben kapásból lebukunk. – Reagálja le morcosan.
Végül is, van abban valami, amit mond. Nem lenne túl jó, ha máris lebuknánk... de valamit lépnünk kell.

Vissza az elejére Go down
Tiffany Nysen
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Tiffany Nysen


Hozzászólások száma : 47
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : Fairy Tail klánház legrejtettebb sarka

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 23, 2011 11:05 pm

Másnap reggel jutottam el addig, hogy alaposabban is ránézzek arra a meghívóra, amit kaptam. A stramm, kemény papírból készült lap flancos díszítése jól mutatta, mennyire puccos eseményre szól az invitálás, ami már önmagában is kicsalt belőlem egy szájelhúzást, ám a közepén virító név láttán sugárban köptem ki a reggeli dzsúszt, amit éppen akkor fogyasztottam o.O Mrs. Lovegood?! Mrs?! Egyszerre izzadtam le és kezdtem el reszketni a rövidítés láttán, hirtelen köpni-nyelni nem tudtam a sokktól. Még 17 se vagyok, hogy a fenébe lehetnék máris feleség?! Nagyon rossz érzés fogott el a Den meghívóján szereplő név kapcsán, és ha a látóteremben lett volna a fiú, egészen biztos közelebbi kapcsolatba került volna a kezemben lévő pohárral >.> Ennyire nem lehet degenerált, hogy egy ilyen meghívót hozzon nekem! Nagyon-nagyon közel álltam hozzá, hogy valamit összetörjek, de végül képes voltam önuralmat tanúsítani és megkímélni a bútorzatot...
- Mattaku... Miért kellett nekem ezt a megbízást elvállalnom? T_T
Siránkoztam a négy falnak bosszúsan, miközben a homlokomat ütögettem. Egyébként is úgy éreztem, hogy elfog a migrén, egyre mélyebbre ránt az események láncolata, csakhogy már késő kiszállni :S A kulcsaim kellenek, és én bármit megtennék azért, hogy visszakaphassam őket. Ha el kell játszanom egy feleséget, hát eljátszom ha muszáj, bármennyire is felforr az agyvizem a gondolattól. Aries, Ika-chan és Horologium biztonságáért akár az életemet is odaadnám, sokkal inkább mint bármelyik hitvány emberért. Ehhez képest egy kis színjáték igazán semmiségnek tűnik.
Estéig még rengeteg idő volt, és ami azt illeti dolgom is akadt, hiszen a szokásos ruhám nem volt valami alkalmas egy estélyen való megjelenésre. Dent nem találtam már meg a szobájában, így a magam ösvényére léptem a felkészülést illetően, és miután a lacrimám segítségével felvettem a kapcsolatot Shinobával, azon nyomban útra is keltem a villája felé. Máshonnan nemigen tudtam volna szerezni ruhát, csak tőle, így elég kézenfekvőnek tűnt a megoldás. Az előző naphoz képest most nagyságrendekkel kezelhetőbben viselkedtem, és sokkal udvariasabban vezettem elő a problémámat is, miszerint szükségem volna egy elegáns kölcsönöltözékre, illetve ha már kaszinóban lesz az a nyavalya, élnék a pénzbeli támogatásra vonatkozó ajánlatával is. Egy szobalány hamarosan előállt a nekem szánt világos színekben pompázó, szemkápráztató báli ruhával, illetve egy bónusz fülbevalóval, melyektől őszintén szólva leesett az állam. Sose voltam gazdag, így a szép ruhák világa is messzire elkerült, valahol a szívem mélyén pedig mindig vágytam arra, hogy egy ilyet viselhessek, és ez most megadatott **.** Ritkán látható lelkesedéssel az arcomon vonultunk el, hogy átöltözhessek, ami nem tellett kevés időbe, de már én is hallottam azt a mondást, hogy a szépségért szenvedni kell. Azonban arra nem számítottam, hogy a ruha felvétele után újabb problémákba ütközök, ugyanis valahogy az nem jutott eszembe, hogy meg kéne tanulni járni egy földet súroló szoknyában, így az első lépést követően egy hatalmasat zúgtam, alaposan beütve a karomat >.> Szörnyen kínosan éreztem magam, de nem tehettem róla, elvégre most először hordtam ilyesmit. Legalább a ruhának nem esett semmi baja, és az elkövetkező egy-két órában mást se csináltam, csak a járást gyakoroltam, hogy ne fordulhasson elő még egyszer ez a baki. Mivel olyan megoldást nem találtam, amivel a kardom rejtve maradhatott volna, így végül a ruha díszítéseként végezte a katana, igaz egy picit furán nézett ki az egyszerű tok és markolat az elegáns öltözet mellett. Mikor pedig úgy éreztem, hogy felkészültem végre, megköszöntem a segítséget az azért kicsit még megilletődött háziúrtól, és ruhástól, pénzestül és mindenestül visszatértem a szállodába.
Útközben eljátszottam a gondolattal, hogy értesítem azt a nyomozót, de nem tudtam benne eléggé megbízni ahhoz, hogy előre szóljak neki, így másfajta megoldáshoz folyamodtam. A hotelbe visszaérve firkantottam neki egy üzenetet és - ha már volt pénzem - egy egészséges borravaló kíséretében megbíztam a recepcióst azzal, hogy továbbítsa azt a fickó felé. Igyekeztem úgy időzíteni a megbízást, hogy mi már bőven benn legyünk a fogadáson mire a rendőr megkapja az üzenetet, így ha esetleg figyelmeztetné Babylont, nem fogják tudni megakadályozni, hogy bejussunk. Ha viszont valóban segíteni akar, akár erősítésként is szolgálhat az érkezése, ha valami balul sülne el.

Mindenesetre az este eljött és Dennel is sikerült összefutni, aki egy igencsak sötét és gyilkos pillantást kapott tőlem. Fogalmam sincs, honnan szerezte a ruháját, de ő sem adta alább egy drága, minőségi ruhakompozíciónál, csillogott-villogott rajta minden. Leszámítva egyvalamit.
- Ti férfiak miért nem tudtok nyakkendőt kötni? A ti viseletetek, mégis nekünk kell vele foglalkoznunk :/
Léptem oda hozzá és igazítottam meg a nyakbavalót morogva. Némi meglepetésre kihagyta az alkalmat, hogy köszörülje rajtam a nyelvét, így legalább ez nem tett rá egy lapáttal az idegességemre, az a bizonyos gombóc ugyanis egyre nagyobbra nőtt a torkomban, ahogy útnak indultunk. Abban biztos voltam, hogy Den kiválóan fogja játszani a férjet, magamban azonban már nem volt ennyire biztos, ráadásul ott volt a kard is, amelyet valahogy be kellett vinni. És ez még csak a jéghegy csúcsa, annyi minden romolhat el, és Murphy törvényeivel már így is túl sok dolgom volt ahhoz, hogy figyelmen kívül hagyjam őket.
- Amúgy, miért bíbelődsz azzal a katanával? Ha olyan lesz a helyzet, simán kreálhatok neked egy kristálykardot. - Fordult felém hirtelen a fiú az összességében csöndes gyaloglás közben.
- Nézd, jó neked, hogy tudsz másmilyen mágiát is használni, de én a kulcsaim nélkül nem tudom használni a varázserőm. Csak úgy tudok hasznos lenni, ha van nálam valami fegyver, egy idegen karddal a kezemben pedig nem tudnék maximálisan koncentrálni. Ennyi. – Feleltem ingerülten, bár morcosságom most kivételesen nem a kötözködésnek szólt, hanem az egyre növekvő idegességemnek. Már tényleg csak az hiányzott, hogy magyarázkodnom kelljen ennek a bohócnak...
Hamarosan a kaszinóhoz értünk, az estélyre érkező vendégek pedig már mindenütt ott voltak a környéken. Mi persze rögtön a sorban állókhoz csatlakoztunk, nem volt kivel bájolognunk kint. A sor viszonylag gyorsan haladt, mint kiderült, motozás nem volt, teljesen érthető módon. Képzelem, hogy kicsapná a hisztit néhány kényes, gazdag banya. Lassan mi is sorra kerültünk, én pedig igyekeztem fapofával magam elé meredni, ami egész jól is sikerült egészen addig, amíg meg nem akart állítani a biztonsági... a katanám miatt >.> Öklöm egyfajta természetes reakcióként azonnal összeszorult, és ha társam nem vág közbe valószínűleg nem kis balhét rendeztem volna. Azért a dühös pillantásomat nem úszta meg, amiért magához húzott, és amint bejutottunk, egy elég fájdalmas, ám mások számára nem feltűnő ujjfeszítéssel jeleztem felé, hogy ha még egyszer hozzám ér az engedélyem nélkül, akkor eltöröm valamijét. Ami pedig a kardot illet, oltári mázlink volt, ugyanis Den blöffje igaznak bizonyult, a nő akit játszottam, valami fegyvergyűjtő volt. Huh, micsoda megkönnyebbülés...
Bent egy nagy levegő kíséretében egy szörnyen zavaró műbájvigyort vettem fel, de tulajdonképpen olyan ideges voltam, hogy semmit sem fogtam fel a környezetemből, csak valami halvány, távoli emléknek tűnt, hogy zene szól, zseton csörög és zajlik a társasági élet. Bármennyire is jó lett volna, utóbbiból nem maradhattunk ki mi sem, hiszen egy pár zavaróan rövid idő alatt kiszúrt minket - gondolom a katanának köszönhetően - és a gratuláció után kapából olyat kérdeztek, ami láthatóan Dent is zavarba hozta, nem csak engem. Lehet meg kellett volna beszélni pár dolgot előbb?
- Köszönjük! A nászút... nos... még nem döntöttünk, de valami külföldi ország lesz a dologból... – Felelt a fiú az első, nászútra vonatkozó kérdésre egy ugyanolyan erültetett vigyorral, mint amilyet én is viseltem éppen.
- Igazából nekem az Akane Resort is megfelelne, ő ragaszkodik valami különlegesebb helyhez. – Böktem oldalba játékosan a "férjecskémet" próbálva becsatlakozni a beszélgetésbe. Pár perc múlva meg már inkább azt kívántam, hogy fegyvergyűjtő helyett Mrs. Lovegood igazán lehetne néma, és akkor én mentesülnék a kissé remegő hangom használatától és bólogathatnék ezerrel. A kérdések ugyanis egyre inkább szaporodtak és legnagyobb döbbenetemre Den képes volt engem otthagyni a vendégek gyűrűjében, rám hárítva az összes felelősséget! Halk, de igencsak szaftos káromkodás hagyta el a számat, és közben megfogadtam, hogy ha vége ennek az egésznek, én kiherélem ezt a majmot majd megetetem vele a golyóit, MINIMUM! Mad Ami azt illeti, én se sokáig bírtam az ostromot, pláne egyedül nem, így kihasználtam az ilyenkor szokásos jokert és sűrű elnézéskérések közepette távoztam az illemhelyiség felé, hogy aztán pár perc múlva visszatérjek, a sarkamban vendégek nélkül.
- Hé! Ő ott a főgané, Babylon, személyesen. – Tért végre vissza mellém a fiú és biccentett fejével az említett alak irányába. Legalább valami hasznosat is tett, ha már így cserbenhagyott.
- Nagyszerű, ezek szerint ismered. Akkor jobb ha te nem is mész a közelébe, különben kapásból lebukunk. – Reagáltam le morcosan, hisz' még mindig nehezteltem rá az előbbiért. Viszont zavarom legalább Babylon látványára, mintegy varázsütésre eltűnt, hiszen a célpontunk gyakorlatilag az orrom előtt volt. Kedvem lett volna beverni az orrát, de ez ezek között a körülmények között lehetetlen volt. Ellenben látva, hogy éppen kártyázik, máris formálódni kezdett egy terv a fejemben, melynek az is része volt, hogy miképpen kerüljek közel ehhez a nyomorékhoz. Bár fogalmam sem volt, hogy kell játszani azt a játékot ami éppen az asztalnál zajlott, de ez engem nem akadályozhatott meg abban, hogy beszálljak. Pénzem van hozzá, és ami azt illeti, ezekben a szerencsejátékokban valami megmagyarázhatatlan oknál fogva mindig hihetetlen mákom van. Így ha a jóisten is úgy akarja, szépen odatipegek az asztalhoz és felhívom magamra a játékosok figyelmét, ha mással nem is, hát a szerencsémmel.
Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 28, 2011 8:12 pm

Tehát Tiff beszáll a kártyapartiba Babylon mellett.

Magának a játszma levezetését rád bízom. Az biztos, hogy hihetetlen „szerencséddel” felkelted Babylon figyelmét. Egyre népesebb tömeg gyűlik az asztalhoz, hogy megbámulhassa a hihetetlen Mrs. Lovegood-ot.
Amikor már az egekben lévő tétek miatt kiesnek a társak, egy új ember ül le az asztalhoz egy vagon zsetonnal.
- Beszállhatok? – kérdezi vigyorogva.
- Természetesen barátom! – ereszt meg egy féloldalas vigyort Babylon.
Az új jövevény Shinoba Okuri, akinek rögtön leolvad a vigyor az arcáról, mikor alaposan végigméri Tiffany-t.
- Ez ő! – bökdös a lány felé, miközben Babylonhoz fordul.
A gengszter első intésére rögtön három biztonsági ugrik Tiff-re. Az egész teremben kitör a pánik.

Den, te bármit csinálhatsz, amíg kitör a balhé. Vörös Henry is akcióba lép, hogy segítsen elkapni társadat, s kezében egy semmiből előkapott rövidkarddal már löki is félre az embereket. Egy hátbatámadás jó eséllyel kecsegtet, így bár Henry időben kiszúr téged, mégis sikerül súlyosan megsebezned az egyik karját. A munkát viszont nem tudod befejezni, mert a beözönlő őrök rögtön rád vetik magukat.

A harcok kidolgozását rátok bízom. Mondom a tényeket:
- Tiffany egy „szerencsés” vágással felhasítja a menekülni készülő Shinoba zakóját, amiből kihullanak az elveszett kulcsaitok. Tehát a kulcsaitokat visszaszerzitek.
- Amikor már legyűrne benneteket a túlerő, betörnek az ablakok és Flint Westwood vezetésével egy csapat rendőr is bekapcsolódik a harcba az oldalatokon.
- Babylon, Henry és Shinoba testőreik gyűrűjében végül kereket oldanak, de szorul körülöttük a hurok.

Postotok addig tartson, hogy véget ér a csata a titeket kinyírni akaró őrökkel!

Vissza az elejére Go down
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 31, 2011 1:34 pm

Az est, már megszokott medrében folyik tovább, amikor is Tiffany úgy dönt, hogy próbára teszi szerencséjét, és csatlakozik a Babylon-al pókerező társasághoz. Mivel engem rögvest kiszúrna alvilági barátunk, nem tarthatok a „feleségemmel”, ki egyenesen az ördög szájába sétál... ~ Most azért kicsit bánom, hogy nem vettem Urtear-től pár különórát, alakváltás terén.
Míg ideiglenes partnerem csatlakozik a kártyások népes táborához, én leginkább a biztonságiak megfigyelésével ütöm el időmet. Hamar rájövök, hogy a kaszinó minden egyes szegletét éber gorillák vigyázzák, akik parancsszóra, ölebek módjára letepernének bárkit... és sajnos, több mint valószínű, hogy ez a bizonyos parancsszó Babylon szájából a legmeggyőzőbb számukra. Mindazonáltal, a mit sem sejtő meghívottakat nem zavarja a rengeteg öltönyös felülvigyázó, ők ugyanúgy táncolnak, esznek-isznak, dorbézolnak különböző szerencsejátékokkal, mintha csak maguk lennének ezen az eseményen.
Időközben, számomra igencsak meglepő módon, jó néhány vendég Babylon pókerasztalához gyűlt, hogy nyomon követhessék Tiffany játékát. Nincs túl nehéz dolguk, hiszen már alig néhányan vannak játékban, a tétek egekbe szökéséből kifolyólag. ~ Bár fogalmam sincs, hol tanult meg így pókerezni Tiffany...
Ám gyorsan jött hírnevének hirtelen véget vetett egy számomra ismeretlen alak, amikor asztalukhoz leülve mondott valamit Babylon-nak, aki azonnal ölebeihez fordult segítségért. Henry-nek se kell több, nagy hévvel a tömegbe veti magát, kezében egy karddal hadonászva, hogy ő is Tiffany életére törhessen. Persze, én se csak dísznek vagyok itt...
- Crystal Make: Sword! – Kreálok egy kristálykardot jobb karomba, majd én is az emberáradat közé vetem magam.
A rémült vendégek sikoltásai elfojtják sebes lépteim hangját, így Henry már csak akkor vesz tudomást a jelenlétemről, mikor már csak pár lépésnyire vagyok tőle. Meglepett arccal fordul felém, amikor is, hirtelen rászorítok a fegyverét tartó csuklójára, majd zavarodottságát kihasználva, tövig belenyomom kristálypengém a felkarjába. Mágikus fegyverem könnyedén átszakítja Henry húsát, és izomszöveteit, aki mindezt egy fájdalmas ordítással vezeti le. Az önelégültségtől megzabolázva nyomom arcomat képébe, s vigyoromat olyan szélesre húzom, hogy az már szinte fáj.
- Jobban jártatok volna, ha egyszerűen csak kifizettek. Ezek után bármit is tesztek, bármit is vágtok hozzá... ez a démon addig nem fog nyugodni, míg nem látja lábai előtt heverni a vérbe fagyott hullátokat. – Közlöm vele eszelősen.
Henry válasza egy riadt arckifejezésben merül ki, mire én kitépem karjából pengémet, majd újabb csapásra emelem azt... ám ekkor, egy tompa érzés, villámcsapásként hasít keresztül a gerincemen, a következő pillanatban pedig már a földön találom magam, négykézlábra rogyva.
A csattanásból, és a szanaszét repkedő faszilánkokból, nem nehéz összeraknom, hogy az egyik biztonsági, egy széket vert szét a hátamon. A földön újabb hang csendül fel füleimben, mégpedig kulcscsörrenések zaja. Fejemet azonnal a zörrenések irányába fordítom, és ekkor tűnik fel, hogy a padlón egy rakás ezüst, és 3 aranykulcs hever gazdátlanul.
Hogy miképp kerültek oda a csillagkulcsok, arról fogalmam sincs, de szerencsémre, bárkinél is voltak az enyémek, nem szedte le őket fémkarikájukról, így egy könnyed suhintással magamhoz vehetem azt, rajta Pegasus ezüstös, és Virgo aranyozott kulcsával. A többi kulcs, több mint valószínű, hogy Tiffany és Miranda tulajdonát képezik, és mivel ez nem épp a legmegfelelőbb alkalom a lopkodásra, inkább hagyom őket, majd a „jótevőmet” veszem kezelésbe.
Henry vérével átitatott pengémet, melyet még mindig a jobb karomban szorongatok, 180 fokban megpördítek tenyeremben, majd az ismét lecsapni készülő biztonsági gyomrába szúrom. Teste az enyémmel ellentétes irányba mozogva hullik a porba, miközben én feltápászkodok.
A kaszinóban körbetekintve, jól látszik, hogy a vendégek java már elmenekült, akárcsak a sérült Henry és Babylon is. Tiffany-n és rajtam kívül, már csak a kismillió öltönyös gorilla van jelen, akik nem haboznak az életünkre törni.
Nyakkendőmet kioldom, s az öltönyömmel együtt a padlóra hajítom őket, hiszen egy ingben jóval könnyebb mozogni, mint egy komplett, estélyi ruhaszettben.
- Crystal Make: Sword! – Materizálok egy vörös kristálypengét a bal karomba is.
Kardjaimat kitárva várok ellenfeleim rohamára, kik vehemensen bele is fognak akciójukba. Az első próbálkozó nagy lendületét, és hatalmas testét kihasználva próbál földre teperni, ám én kitérek útjából, s bal pengémet hátulról a gerincébe mélyítem, miközben jobb párjával keresztülmetszem egy ugyancsak leteperni kívánó kollegája nyakát. Közben feltűnik, hogy a terem végénél, az egyik gorilla már mágikus pisztolyát igazgatja, így nagy sebességgel megindulok az irányába.
Utamat ugyan próbálja gátolni egy munkatársa, ám nem jár sok sikerrel, hisz lendületből hasfalába vágom pengém markolatát, majd előrebukó testébe belemélyítem kardom, mintha csak egy asztalba szúrnám bele. Az így keletkezett forgópontot kihasználva, pördülök egyet ellenfelembe mélyített fegyverem tengelye körül, és az így keletkezett lendületet kihasználva, egészen a fegyveres biztonságiig hajítom másik pengémet.
A dobásom nem volt túl pontos, hisz mindösszesen a férfi vállába állt bele kardom, ám egy csettintéssel sikerül azt úgy elemeire robbantanom, hogy az szabályos tűpárnát csináljon szerencsétlenből.
- Crystal Make: Sword! – Pótlom elhajított halálosztóm.
A lőfegyveres veszélyforrás ugyan megszűnt, de mire észbe kapok, a szélrózsa minden irányából biztonságiak vetik rám magukat. Eleinte ugyan próbálom levagdosni őket magamról, de pengéim lendülete egy idő után elhal betontestű ellenfeleim izmaiban, miközben folyamatosan ütéseket mérnek rám. Hol tompa, hol égető fájdalom hasít a testembe, melyek folyamatos áradata lassan térdre kényszerít, és víziómat is egyre inkább elhomályosítják.
Ám még mielőtt elveszíteném eszméletem, ablaktörések hangja zengi be a kaszinót, s az egész helységet egyenruhások lepik el. Viszonylag gyorsan felülkerekednek a már igencsak megritkított gorillákon, s rólam is leszedik a biztonságiakat. Ugyanakkor, én nem igazán örvendezek a szemeim elé táruló kép láttán, hisz ez egy tipikus „cseberből vederbe” helyzet számomra.
Eszem ágában sincs feloldani a varázspengéimet összetartó mágiát, helyette inkább, sebzett vadállatéhoz hasonló tekintettel nézek a rendőrparancsnokra. Vörös szemeimet az övéibe fúrom, miközben, egyébként világos ingemről csordogálni kezd ellenfeleim bordó vére.
Vissza az elejére Go down
Tiffany Nysen
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Tiffany Nysen


Hozzászólások száma : 47
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : Fairy Tail klánház legrejtettebb sarka

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 01, 2011 1:07 am

A rám helyeződő nyomás szerencsére teljesen lehűtött, így hideg fejjel gondolkodva közeledtem az asztal felé. Útközben egy pultnál kiszúrtam Vörös Henryt, szerencsére pont másfelé nézett, így ő nem vett észre engem - bár talán nem is ismert volna fel ebben a ruhában, igaz a hajam speciel elég egyedi színű. A nálam lévő pénz nagyjából kétharmadát váltottam zsetonra, elég csinos kis összeg volt, egy darabig eléldegélnék belőle. Ha az én pénzem lett volna, akkor talán az idegesség is elfog, elvégre egy kész vagyont készültem éppen kockáztatni egy olyan játékban, amit nem is ismertem. Hosszú évekkel ezelőtt voltam utoljára kaszinóban, akkor sem játszani, és a szerencsejáték sem állt hozzám közel egyáltalán, így persze a legbonyolultabb játék amit játszani tudtam volna, az a félkarú rabló. Két dologban bízhattam tehát, az egyik a logikám volt, a másik pedig a szerencsefaktor, amely eddig mindig az oldalamra állt, amikor valamilyen szerencsével kapcsolatos játékba fogtam. Így hát vettem egy nagy levegőt, és leültem az asztalhoz.
- Jó estét! Legyenek velem kíméletesek, először játszom ilyesmit.
Köszöntem rá a játékosokra mosolyogva, tekintetemet pedig rögtön Babylonra vetettem, aki előtt elég méretes zsetonhalom tornyosult. Nem zártam ki a lehetőségét, hogy csalnak a javára ha már ekkora nagykutya, ám én nem az a típus vagyok, akit olyan könnyen át lehet vágni. Mivel fogalmam sem volt, mit csinálok, ezért a játékot persze ösztönösen is bátortalanul kezdtem, úgy döntöttem, hogy inkább nem emelgetek ész nélkül, és vigyázok a pénzemre. Fel kellett magamra hívnom a figyelmet, de ezt a feladatot Fortunára akartam bízni, és nem pedig a vagyonom gyors elvesztésével. A kezemben figyelő ász-kettes pedig remek lapnak tűnt, hiszen van benne ász, annál magasabb lap, meg ugye nincsen a pakliban, ráadásul az első három közös lapban találtam egy kettest. A velem szemben ülő játékos ugyan emelgetett, de biztos voltam benne, hogy csak azért, mert kijelentettem, hogy kezdő vagyok. És mivel az utolsó lap is egy kettes volt, így még magabiztosabban adtam meg a hívást.
- Eto... három kettes. Ez jó... ugye?
Fordítottam fel a lapomat elbizonytalanodva, mivel az ellenfelem két párt mutatott és az is elég erősnek tűnt, de a zsetonokat végül felém csúsztatták, szóval csak az enyém volt a jobb lap, hehe. A következő partiban egy jé-négy került a kezembe, és mivel nyerőben voltam, így persze beszálltam vele, az első három lap között megbújó második jé pedig még magabiztosabbá tett, és nagy bátorságról tanulságot téve még emeltem is, csak hogy lássák, én ilyet is tudok. Mondjuk nem sokat, de akkor is Surprised Az előbbi játékos hezitálás nélkül visszaemelt rám, biztos bosszús volt még az előző miatt, szóval naná, hogy megadtam! Az utolsó lapnál pedig lejött a négyesem is, amikor pedig megmutattuk egymásnak a lapunkat, kiderült, hogy nála csak egy KK van, szóval megint nyertem. Heh, nem is gondoltam volna, hogy ez ilyen egyszerű játék.
- Na jó, nekem ebből elegem van.
Állt fel a férfi az asztaltól, miközben én a zsetonokat rendezgettem. Savanyú a szőlő, mi, amatőr? A játék nélküle is fojtatódott, és bár volt, hogy veszítettem, főként Babylon ellen, azért a stratégiám alapvetően bőségesen nyerőnek bizonyult, igaz nem igazán tudtam volna megfogalmazni, hogy mi is a stratégiám, megérzés és pszichológia alapján játszottam inkább. Ráadásul az egyik partiban általános elképedést váltott ki a lapom, amikor megmutattam, valami Royal Flusht emlegettek hitetlenkedve.
- Fortuna kegyeltjéhez van szerencsém, nem de bár, asszonyom? Mit szólna hozzá, ha emelnénk a téteket?
- Hm... hát... jó, legyen. Végül is meg kell lovagolni a nyerő szériákat.
Kuncogtam fel Babylon ajánlatára, és ahogy körülnéztem, észrevettem, hogy bizony csinos kis nézősereg gyűlt körénk, ennél jobban már csak a zsetonjaim szaporodtak. A tendencia pedig folytatódott a további játék folyamán is, egyre többen hagyták ott az asztalt, és hamarosan már csak hárman maradtunk. Már-már elkezdtem gondolkodni a következő lépésen, hiszen a célomat immár elértem, a kártyázás pedig kezdett lassan unalmassá válni, amikor is megjelent egy újabb alak, akire előbb ugyan rá se hederítettem, ám az ismerős hangra már felkaptam a fejemet.
- O-Okuri?!
Kiáltottam fel meglepetten, tágra nyílt szemekkel. Mondanom sem kell, mennyire váratlanul ért a fordulat, hogy a megbízom és a gengszter puszipajtások, és kétségbeesetten forogtak a kerekek az agyamban, hogy valami ésszerű, logikus magyarázatot találjak erre az egészre. Semmi értelme nem volt annak, hogy Okuri felfogad néhány mágust védelemként, aztán meg elraboltatja a tulajdon lányát Babylonnal, hacsak... hacsak nem mi voltunk a célpontok már a kezdet-kezdetétől! Azonban nem volt sok időm gondolkodni, ugyanis a maffiafőnök intésére máris jó néhány gorilla ugrott rám, szóval dolgom akadt. Időben reagálva könyököltem gyomorba jó erősen az első engem támadó biztonságit, majd a kardomat kivonva folytattam a harcot. Szép ruha ide vagy oda, habozás nélkül felhasítottam a szoknyarészt, hogy a lábam szabadabban mozoghasson, az így megtalált mozgékonyságomat kihasználva pedig könnyedén megkerültem az öltönyös hústornyokat, vagy kardom markolatával vertem őket tarkón, mély álomba taszítva őket, vagy pedig a lábukat megvágva tettem őket mozgásképtelenné. Sajnos hamar előkerültek a fegyveres őrök is, de sikerült ügyesen lavírozva egyre közelebb jutnom Babylonékhoz, és végül egy testcselt követően már szemben is álltam velük.
- Azt hiszem tartozik nekem némi magyarázattal, Okuri!
Vicsorogtam a férfi képébe, aztán közelebb szökkentem hozzá, hogy lényegében túszul ejtsem, ám az egyik kétajtós szekrény ekkor oldalba kapott, így ahelyett hogy a nyakához szegeztem a katanám, az megcsúszott a kezemben, és felhasította a hátrébb lépő milliomos zakóját, amiből csörömpölve hullott ki egy csomó kulcs. Nem is akármilyen kulcsok. A csillagkulcsaink! Miután tökön rúgtam az alkalmi nehezékemet, azonnal rávetettem magam a földön heverő mágustárgyakra, villámgyorsan felkapva a saját és Miranda-san kulcsait. Míg a gorillával birkóztam, fél szemmel láttam, hogy Denhez is visszajutottak a saját lelkei, innentől kezdve szövetségünket semmisnek vettem, bár kettőnk között még hajlandó voltam tűzszünetet hirdetni a körülményekre tekintettel. A körülmények pedig egyre rosszabbra fordultak, mivel egyre több lett a biztonsági, nekem meg egyelőre nem volt időm, hogy megidézzek egy csillaglelket harc közben, hiába voltam fitt és varázserővel teli. Fizikailag azonban kezdtem fáradni, és egyre nehezebben álltam a rohamokat, az őrök pedig rövidesen sarokba szorítottak. Kétségbeejtő helyzetbe kerültem, és Den segítségére sem számíthattam, ám ekkor az ablakokat betörve rendőrök özönlötték el a termet, megfordítva, és lényegében eldöntve a harc kimenetelét. Fellélegeztem, ezek szerint az üzenetem célt ért, és ez a Westwood alak talán mégsem olyan korrupt, mint azt feltételeztem.
- Shimatta, hol van Babylon és Okuri?!
Tettem fel a millió gyémántos kérdést magamnak, tekintetemmel pedig körbepásztáztam a termet. Hiányukból és a megfogyatkozott testőri létszámból ítélve olajra léptek, de még nem lehetnek messze. A kulcsaimat ugyan visszaszereztem, de senki sem mondta, hogy nem igénylek kárpótlást az engem ért sérelmekért, én is ugyanúgy el akartam őket kapni, mint a zsaruk.
Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 02, 2011 5:49 pm

- Utánuk! Nem hagyhatjuk meglépni őket! – üt ketté egy roskatag asztalt Westwood. – Őrmester! Maga pár emberrel itt marad a foglyokkal, mi pedig folytatjuk az üldözést! – szól egyik emberére, majd hozzátok fordul.
- Gondolom ti is el akarjátok kapni őket, nemde? –kérdezi. – Starkiller, te meg ne fossál! Jelenleg az én céljaimat szolgálod, ezért futni hagylak!
Végül is jobb csoportosan letámadni a rosszfiúkat, ezért belementek a dologba. Odakint várakozik pár mágikus rendőrkocsi, így gyorsan az iszkoló Babylonék után tudtok eredni. A nyomok az Okuri villába vezetnek, ahol a bérencek éppen rögtönzött úttorlaszt készülnek építeni. Mivel lendületben vagytok, ezért áttörtök rajta, és már a villa bejáratánál is vagytok.

Mondom a tényeket:
- Odabent rejtőzik mindhárom rosszfiú, de először Okuri-ra bukkantok, aki nagyon trükkös egy alak. Valami ismeretlen mágiával lemásolta a kulcsaitokat, így ugyanazokkal a csillagkulcsokkal rendelkezik, mint ti. Magyarán két Virgo is lehet akár egy légtérben. A másolatok ugyanolyan erősek, mint az eredetik, ezért csak okosan. Arrogáns viselkedését előnyötökre fordíthatjátok, így a győzelem garantált. A fickó nem éli túl a harcot!
- Egy másik helyiségben rátaláltok Henry-re és Babylonra. Hat testőr veszi őket körül, de ők nem állhatnak az utatokba. Henry a már ismert illúziókkal próbálkozik, továbbá pár fegyvermágus fogást is villant. Babylon csak jégmágiát használ, de azt mesterfokon. Az ő jutalmuk is halál!

Postotok addig tartson, hogy végeztek a három gazemberrel!

Ez az utolsó postotok! Természetesen a konklúzióban leírom, hogy mi lett a sorsa az Okuri lánynak, továbbá néhány érdekességet! Very Happy

Vissza az elejére Go down
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 05, 2011 1:23 am

- Utánuk! Nem hagyhatjuk meglépni őket! – Vezeti le dühét a rendőrparancsnok egy asztalon. – Őrmester! Maga pár emberrel itt marad a foglyokkal, mi pedig folytatjuk az üldözést!
Mihelyst a beosztottja egy biccentéssel jelzi, hogy tudomásul vette az utasítást, ránk szegezi tekintetét.
- Gondolom ti is el akarjátok kapni őket, nemde? – Teszi fel az egyértelmű kérdést. – Starkiller, te meg ne fossál! Jelenleg az én céljaimat szolgálod, ezért futni hagylak!
- Cöh, legfeljebb én hagyhatlak futni téged... – Oszlatom szét büszkén, ugyanakkor megkönnyebbülten varázspengéimet.
Azzal el is hagyjuk azt est helyszínéül szolgáló kaszinót, és a kint várakozó, mágikus rendőrautókkal rögvest Babylon-ék nyomába eredünk. A járműbe, amibe én szálltam be, rajtam kívül három zsaru foglal helyet, akik egy kommunikációs lakrimán keresztül kapják az utasításokat parancsnokuktól.
- Minden egységnek, cél a közeli Okuri villa! Minden nyom arra utal, hogy oda menekült a három jómadár. – Zengi be a kocsit a férfi hangja.
Sofőrünknek se kell több, azonnal tövig nyomja a gázt, és a többi járművel egyetemben, megindulnak az említett épület irányába. A csiszorgó autógumik nyomában szabályosan felizzik az út, és rövid időn belül el is érjük állomásunkat.
Bár a monumentális épület előtt már kezdetét vette a védelmi vonal kiépítése, lendületünkből eredően, nem okoz különösebb gondot átgázolni a kezdetleges barikádon. Járművünk ablakait lehúzzák, az engem kísérő rendőrök pedig habozás nélkül tüzet nyitnak, az így felszabaduló lőréseken keresztül. A mágikus fénynyalábok szabályosan lekaszálják a bérenceket, bár legtöbbjük csak megsérül, de nem egy leli köztük halálát az Okuri villa előtt.
- Crystal Make: Sword! – Nyújtom ki én is karomat a saját ablakomon.
Úgy kaszálom le az utamba kerülő zsoldost, mintha csak egy lovag lennék, ki páncélozott harci ménesén vágtat a csatába. Hála félköríves vágásomnak, ellenfelem vére robbanásszerűen csapódik fel a jármű oldalára, mielőtt még, a többi rendőrautóval egyetemben lefékeznénk az épület főbejáratánál.
A kocsiajtók szinte egyszerre nyílnak ki mindenhol, s az egész osztag egy emberré válva töri fel az előrenyomulásunkat megfékező kaput. A villa hatalmas előcsarnokába beérve, mindenki nagy meglepetésére, nem őrök hada fogad minket, mindösszesen egy férfi, aki olyan halálos nyugalommal áll a fényesre csiszolt padlón, mintha sérthetetlen lenne... márpedig, senki sem az.
- Bárki is legyen ő, majd mi elintézzük... – Közlöm szándékom a rendőrparancsnokkal.
- Rendben. Mi pedig biztosítjuk a villát. – Néz az emberei felé. – 1-es osztag, a 3-as osztaggal együtt a keleti szárnyat kapja meg, a többiek velem jönnek a nyugati részbe! Mozgás-mozgás! – Azzal szét is oszolnak, és már csak hárman maradunk a tágas aulában.
Olybá tűnik, ideiglenes szövetségem, melyet Tiffany-val kötöttem, egy kissé tovább fog tartani, mint azt eredetileg terveztem. Ugyanakkor, az előttünk álló férfi nagyon magabiztosnak tűnik, rajta kívül pedig még itt rejtőzik valahol Henry és Babylon is, így mindkettőnknek az lesz a legjobb, ha nem egymáson, hanem inkább rajtuk vezetjük le haragunkat.
Helyzetünket szavak nélkül is képesek vagyunk mérlegelni, és hamarost, egy háromszög alakzatot alakítunk ki elhelyezkedésünkkel az előtérben. Tiffany és én egyvonalban, a másiknak nagy teret hagyva közelítjük meg a férfit, aki egy tapodtat se mozdul helyéről.
Az események alakulásából nem nehéz rájönnöm, hogy ideiglenes társam, és önhitt ellenfelünk ismerik egymást, bár, nincs túl sok kedvem végighallgatni bájcsevejüket. Gyorsan végezni akarok vele, hogy elintézhessem végre azokat, akikre igazán fáj már a fogam, Henry-t és Babylon-t.
~ Kezdjük hát... – Emelem fel, még korábban megidézett pengémet az arcom vonalába.
Támasztólábam hátrébb csúsztatom a padlózaton, és már pont lendületet vennék magamon, amikor is a férfi, egy teljesen váratlan húzással rukkol elő. Két csillagkulcsot vesz ujjai közé, melyek közül az egyiket nagyon is jól ismerem...
- Cseléd kapuja, tárulj hívásomra! – Járja át fejemet a hang.
A férfi aranykulcsának nyomában menten alakot ölt a bonyolult szerkezetű mágikus pecsét, s hamarost előlép Ő is...
A fémláncok csörgése, szemeinek mélysége, tincseinek élénk ragyogása... minden egyezik. Ajkaim zártságát hamar kitárja a megdöbbenés, mely egész valómat átjárja, mintha csak egy jeges pengét szúrnának a szívembe, ami az egész létezésem megfagyasztja...
Kapkodva, remegő kézzel kapok Virgo kulcsa után, melyet nemrég szereztem vissza.
- Szűz kapuja, nyílj meg!
Hatalmas kő esik le a szívemről, mikor szemeit előtt megjelenik még egy Virgo, aki jól láthatóan nekem engedelmeskedik... ez kizárja annak az esélyét, hogy csak pár hamisítványt sikerült visszaszereznünk, miközben ez a jómadár, valamilyen módon szerződést kötött a csillagszellemeinkkel.
Ugyanakkor, dühöm még csak most kezd kiteljesedni iránta... eddig csak egy szokványos ellenfélként tekintettem erre a férfira, akit gyorsan el kell intézni, hogy továbbléphessek. Most viszont, már biztosan tudom... meg fogom ölni. Idegesen összeszorítom bal öklömet, miközben érzem, hogy pupilláim összeszűkülnek, s fejemet elönti a vér. Csak egy Virgo van, ő pedig az enyém... fogalmam sincs, hogy hajthatott végre ilyesmit, de egy biztos... ezért vesznie kell.
- Miben lehetek szolgálatodra; csodálatos, mindenható démonkirály? – Fordul felém Virgo.
- Bármi is az... pusztítsd el! – Mutatok vérben forgó szemekkel a másik Virgo-ra.
- Ahogy kívánod. – Hajol meg zodiákus csillagszellemem.
- Ne okozz csalódást nekem, Virgo! – Szól a férfi, csillagszelleméhez.
- Értettem, mester! – Feleli neki, s ezen szavak hallatán, még inkább elborul az elmém.
Senkinek se fogom eltűrni, hogy Virgo-t pattogtassa... azt csakis ÉN tehetem meg... még akkor is, ha ez nem az igazi. Ő az enyém, senki másé... és ez így is fog maradni!
Fél szemmel látom, hogy közben Tiffany-nak is társasága akadt, Cetus másolatának személyében...
Elérkezettnek látom az alkalmat, hogy megkezdjem offenzívám. Kristálypengém magam elé szegezve, vehemens rohamot indítok a férfi ellen, ám a Virgo másolat rögvest elém veti magát. Mindazonáltal, jómagam rózsaszínhajú védelmezője se tétlenkedik, egy ügyes mozdulattal félrelöki utamból képmását. Heves közelharc bontakozik ki köztük, ökleik csattanásainak, és láncaik csörgésének a hangja hamar megtölti az aulát. Mindazonáltal, egyikük se tud a másik felé kerekedni, teljesen kiegyenlített a kettejük közti küzdelem.
- Virgo, zárd el! – Ordítok oda neki, miközben megpróbálom megközelíteni jelenlegi legfőbb ellenfelünket.
- Spica Lock! – Visszhangzik a támadás neve.
Az előcsarnok kicsempézett talapzata több ponton is felhasad, majd jókora földdarabok vállnak ki belőle, melyek közbefogják a Virgo másolatot, így csapdába ejtve őt.
- Remek! – Rohamozom meg vigyorogva a férfit.
Már alig pár méter választ el minket, amikor kellemetlen nyomás csapja meg a gyomrom, s egy égető érzés fut végig a testemen... csillagszellemem másolata hamarabb kiszabadult, mint azt gondoltuk volna, és egy, a hasfalamra mért ütéssel fékezte meg támadásom.
Bár lábaim kissé meginognak az öklös nyomán, pengémet, melyet végig a jobb karomban szorongattam, nem ejtettem el... mindazonáltal, képtelen vagyok ellentámadást kezdeményezni Virgo ellen. Tudom, hogy nem ő az eredeti... de pont úgy néz ki, mint az én Virgo-m... egyszerűen nem tudnám megsebezni, nem visz rá a lélek... fura, de nekem is van olyan. Főleg, ha róla, vagy a kulcsaimról van szó...
Fogsorom összeszorításával, s egy keserves grimasszal vezetem le tehetetlenségem, amikor is, leghűbb társam hirtelen berobban elém, és a földbe döngöli képmásának arcát.
A padló újbóli felrepedésével egyidőben, rakétaként robban ki testem, hogy végre levághassam a hamisítót.
- Ne is álmodj róla, kisfiam. – Nyúl vigyorogva övéhez, egy újabb kulcsért.
- Azt már nem! – Hajítom bele tenyerébe vöröses kristálypengém.
A kard éle teljesen beleáll a férfi kézfejébe, aki egy fájdalmas ordítás kíséretében elejti az aranyló eszközt. Mindeközben, Tiffany és csillagszelleme is győzedelmeskedett, amire is ellenfelünk aggodalmaskodva feléjük fordul, miközben kitépi fegyveremet tenyeréből.
Kihasználva, hogy másfele koncentrál, testemmel előredűlve becsúszok elé, és megadom neki az első, egyben utolsó csapást.
- Crystal Make! – Vonom be jobb felkarom érdes kristályréteggel.
Kicsit behátrálok, majd tenyeremmel átdöföm a férfi mellkasát, s egészen könyökömig belefúrom a végtagom. Torkából azon nyomban felszalad vére, mely végül a vállamra csapódik ki. Vigyorogva vájkálom a férfi testét, majd mikor ráunok a dologra, hirtelen kirántom belőle karomat, s rámarkolok az arcára. Kaján vigyorral a füle mellé tolom arcomat, s beteges hangon közlöm vele a tényeket...
- Ő az enyém... ezt jól jegyezd meg! – S azzal, elkristályosodott végtagomon lendületet véve, földbe passzírozom a fickó arcát.
Undorodva nézek a tenyeremre, melyen szétkenődtek a férfi szemgolyói, agyvelője, és még ki tudja mije...
Rögvest fel is oldom mágiámat, s a vöröses, zseléállagú folyadékkal együtt, a nem kívánatos elemek is lecsorognak karomról. Mindazonáltal, még a vértől átitatott ingembe is megtörlöm felkaromat, majd a padlóra hajítóm, az egyébként elegáns ruhadarabot.
Mikor megfordulok, hogy körbenézzek, Virgo már egy új felsőt nyújt át nekem, olyat, amilyet szinte mindig hordani szoktam. Fekete, kapucnis, ujjatlan felső, vörös szegélyekkel... kíváncsi vagyok, mennyi van neki ebből a saját világában. Mindenesetre, örömmel elfogadom tőle a ruhadarabot.
- Röstellem, hogy elveszítettem a kulcsaitokat. – Kérek tőle elnézést, miközben felhúzom a cipzáram.
- Ezek szerint meg fogsz büntetni?
- Ööö... félreérted... – Mosolyodok el. – Mindazonáltal, elég különös, hogy ilyen mágia is létezik, amivel lemásolhatták a kulcsainkat... nem hittem volna, hogy ez lehetséges.
- Olybá tűnik, hogy valamiféle ritka, különös varázslatot használhattak. Talán hasonlót, mint a céhedben oly sokan.
- Lehetséges... majd egyszer megkérdezem erről Hades mestert, ha lesz rá alkalmam. Ugyanakkor... – Emelem le a férfi holttestéről kulcscsomóját. - ... jobb, ha ezek elpusztulnak. Crytsal Make: Sword! – Azzal fel is hajítom a kulcsokat, majd, mielőtt visszaeshetnének, egy függőleges vágással szilánkjaikra vágom őket.
- Ebben az épületben, még két mágus jelenlétét érzem. – Jelenti ki Virgo.
- Valószínűleg Henry-ék azok. Oda tudsz vezetni minket?
- Természetesen. – Hajol meg, s azzal futásnak is eredne, ám én megállítom.
- Virgo! – Vigyorgok rá, majd szabad kezemet pacsira emelem. – Jó ismét látni téged.
Csillagszellemem eleinte kissé tétovázik ugyan, de végül is belecsap a tenyerembe, majd végérvényesen megindulunk a varázserő forrása felé.
Lábaink alatt gyorsan váltogatják egymást a kusza, és túldíszített folyosók, mígnem egy igencsak eldugott, ugyanakkor tágas szoba, zárt ajtaja elé érünk.
Utunk közben egy őrrel se találkoztunk, ezt valószínűleg a rendőrök ténykedésének tudhatjuk be. Ugyanakkor, világosan látszik, hogy ezt a helységet még nem találták meg, ám, talán jobb is így... hacsak nincs köztük mágus, nem sok esélyük lenne Henry-ék ellen. Sőt, mivel Virgo két varázsló jelenlétét érezte, nagy a valószínűsége, hogy Babylon is konyít a mágiához...
- Ez lesz az. – Mutat Virgo a zárt bejáratra, amit én azon nyomban fel is hasítok kristálykardommal.
Odabent Babylon-on és Henry-n kívül, még hat biztonsági tanyázik, kik jöttünket látva, rögtön az életünkre törnek. Ugyanakkor, nem járnak sok sikerrel, hisz a hozzám legközelebb álló bérenc fejébe mentem beleállítom pengémet, egy másikat Virgo üt ki, a maradékot pedig hamar földre küldi Tiffany csápos segítője.
A kalapos balfácán karját ugyan bekötözték, de még mindig jól látszik az a mély seb, melyet nemrég ejtettem rajta, így őt inkább Tiffany-ra hagyom, én pedig Babylon-t közelítem meg. Eleinte csak kör alakban kerülgetjük egymást, miközben lebonyolítunk egy gyors eszmecserét.
- Mondanám, hogy add fel, hisz nincs hová futnod, de azt hiszem, ezen a ponton, már édes mindegy mit csinálsz... hisz mindenképp meg foglak ölni.
- Nagy a szád, mint mindig, Starkiller. – Vigyorodik el. – Bár, hogy őszinte legyek, meg kéne dicsérnem téged, amiért ilyen messzire jutottál a börtönből. Nem hittem volna, hogy ennyi gond lesz veled, miután átcsapunk a lécen...
- Elég lett volna erre ránéznetek, hogy rájöjjetek, velem csak a gond lesz, ha átvertek. – Emelem magam elé a jobb karomat, a vállamon ékeskedő Grimore Heart szimbólummal. – Nem véletlenül tartanak minket Fiore legerősebb sötét céhének. Bár igaz, hogy újonc vagyok, de egy hozzád hasonló ellen, még én is több mint elegendő leszek.
- Hozzám hasonló? Bánt, hogy így lenézel... hidd el, nem a semmiért tettem szert ekkora befolyásra, és vagyonra. Értem a dolgom...
- Akárcsak én. – Veszem fel szokásos vigyorom. – Crystal Make: Sword!
- Ice Make: Sword!
Varázspengéink szikrázó összecsendülése jelzi, hogy lezárult a kettőnk közti beszélgetés. Gyors ütésváltás veszi kezdetét köztem, és Babylon közt, bár, nem áll túl jól a szénám. Jóval fáradtabb vagyok, mint ő, és már a testem se sértetlen, így hamar hátrálásra kényszerít. Sőt, igazság szerint, van egy olyan érzésem, hogy kardjának a szerkezete is jóval stabilabb, mint az enyémé. Miután hárítok egy csapását, sebesen visszahúzza pengéjét, majd egy gyorsan kivitelezett döféssel célozza meg arcomat. Szerencsére, sikerül időben elhajlítanom fejemet, így csak pár hajszálam látja kárát a szúrásnak, ugyanakkor, Babylon nem áll le.
- Ice Make: Hammer!
Fejem felet egy hatalmas jégkalapács ölt alakot, mely rögvest rám is zúdul. Mindazonáltal, hála annak, hogy gyorsan oldalra csapom testem, sikerül ezt a támadást is kivédenem, majd kihasználva ellenfelem pillanatnyi zavarát, gyors ellentámadásba kezdek. Felsőtestem előrebillentve szökkenek elé, majd szabad kezemmel rámarkolok fegyverének az élére, hogy azzal ne tudjon védekezni, s így mérek csapást a nyakára. Ám sajna, tervem kudarcba fullad...
- Ice Make: Shield! – Mágiájának nyomán, egy kis átmérőjű, ugyanakkor meglepően erős jégszilánk materizálódik feje mellet, mely megakasztja pengémet. – Túl átlátszó volt.
Rögvest ki is rántja pengéjét a tenyeremből, melynek hatására az teljesen felszakad, s vérem, kis gejzírként spriccel ki belőle. Előnyét kihasználva, felemeli kardját, s felkészül vele a végső csapásra...
- Valamit elfelejtettét. – Vigyorgok a képébe.
Mihelyst befejezem mondatom, Virgo rakétaként robban be Babylon háta mögé, majd egy, a nyakára mért rúgással, mentem padlóra is küldi a férfit. Testének nyekkenésével egyidőben markolok rá fegyveremre, majd rögvest át is döföm azt, fekvő ellenfelem nyakán, még mielőtt feltápászkodhatna.
Lihegve állok fel az elvérző holttest mellől, s örömmel nyugtázom, hogy Henry is harcképtelené vállt időközben, hála Tiffany-nak.
- Nem is rossz. – Vigyorgok a lányra. – De még nincs vége! Üdvözlöm Babylon-t! – S azzal, a teljesen ledemonstrált Henry fejébe hajítom a pengét, mely főnökének az életét is kioltotta.
- Most van vége...
Vissza az elejére Go down
Tiffany Nysen
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Tiffany Nysen


Hozzászólások száma : 47
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : Fairy Tail klánház legrejtettebb sarka

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 12, 2011 12:24 am

A csata ugyan véget ért, de a háború ezzel még korántsem zárult le. Dühöm a tetőfokára hágott és az ellen a három személy ellen irányult, akik kereket oldottak. Az emberi faj legaljasabb söpredéke voltak ők, meg fogják bánni, hogy megpróbáltok kiszúrni velem. Pontosan az olyan barmok miatt vagyok képtelen megbízni az emberekben, mint amilyen Okuri is volt, kétszínű csaló, akit legszívesebben az egész vagyonától megfosztanék és kidobnám az utcára, hadd boldoguljon ahogy tud. Halál? Ugyan már, az ilyen örökös szenvedést érdemel, nem gyors véget...
A rendőrautóban ülve figyelmem aztán a kezeimben lévő kulcsokra irányultak. Hat kulcs, három az enyém, három Miranda-sané, hárommal van szerződésem, hárommal nincs, három a jobb tenyeremben, három a balban... Könnycseppek szöktek a szemembe, ahogy igaz barátaimat a mellkasomhoz szorítottam összezárt jobb kezemben. Náluk megbízhatóbb lények nincsenek, mindig ott vannak, ha szükségem van rájuk és sosem okoznak csalódást. Újfent megerősödött bennem az érzés, hogy nekem senki másra nincs szükségem, csak rájuk, és boldog voltam, hogy végre ismét a kezemben tarthattam a pecsétjükként szolgáló tárgyakat. Elérzékenyülésemen azonban hamar túl kellett lépnem, hiszen az információk szerint az Okuri-villába menekültek ellenségeink, és erről a torlasz is árulkodott, mellyel megpróbáltak minket kinn tartani. Nem sok sikerrel szerencsére, egy harc nem jött volna jól, tartogatni akartam azt a csekélyke varázserőmet a főfogásra.
Határozottan, sőt talán inkább indulatosan pattantam ki a kocsiból és habozás nélkül a bejárat felé vettem az irányt. Nem nagyon vettem tudomást a többiekről, csak egyetlen cél lebegett a szemem előtt: bosszút akartam állni Henryn, Babylonon, de legfőképpen Okurin, hiszen ki nem állhatom, ha becsapnak. Vicces arra gondolni, hogy Den megbízhatóbbnak bizonyult, mint a megbízóm, ám nem kételkedem benne, hogy a srác is szívbaj nélkül elárulna ha nem lennének közösek az érdekeink. Az ismerős előcsarnokban pedig máris szembetaláltuk magunkat azzal, akinek a szenvedésére a leginkább vágytam.
- Okuriiii! Mad
Szólítottam meg dühtől eltorzult arccal és hangon a férfit, akin nyomát sem láttam félelemnek annak ellenére, hogy két mágussal állt szemben. Biztos voltam benne, hogy rejteget valami ütőkártyát az ingujja alatt, ám én mégis képes lettem volna rá, hogy felelőtlenül nekirontsak, ha Den nincs itt. De itt volt, úgyhogy türelmes maradtam, és lassan elővontam a kardomat készen arra, hogy vért ontsak. Fél szemmel "társamat", fél szemmel a megbízómat néztem, várva, hogy a szürke hajú felkészüljön. Ám mielőtt előrelendültünk volna, Okuri váratlanul két csillogó tárgyat húzott elő, az egyik aranyosan, a másik ezüstösen csillogott. Kulcsok!?
- Cet kapuja, tárulj hívásomra!
Szólalt meg vigyorogva rögtön azután, hogy Virgót is megidézte, hitetlenkedő ábrázatot csalva az arcomra. Rendben, van nála egy Cetus, azon nem akadtam fenn, de ugyanabból az aranykulcsból nem lehet kettő! Miféle furfangosság ez? Mintha lemásolta volna a kulcsainkat, vagy valami ilyesmi. Bár nem értettem teljesen, mi történik körülöttem, kénytelen voltam reagálni. Egymagamban esélytelen vagyok egy olyan jó offenzív képességekkel bíró lélek ellen, mint Cetus, így muszáj volt nekem is előhúznom az egyik kulcsomat. Horologium alapból kiesett, hiszen nem harcképes, és Aries hiába erősebb, ő sem éppen küzdelemre termett, saját megítélésem szerint hátrányban lenne ezzel a csillaglélekkel szemben. Így számomra is csak egy megoldás maradt, sőt, abból kiindulva, hogy a két Cetus személyisége ugyanaz, vagy legalábbis hasonló, már egy terv is kirajzolódott a fejemben.
- Hirake, kujiraza no tobira, Cetus!
Kiáltottam torkom szakadtából, hogy biztosan meghallja Ika-chan a szavamat, a mágikus pecsét pedig feloldódott, a dimenziónkba rántva a csápos kislányt. El sem tudom mondani, mennyire örültem annak, hogy ismét két szememmel láthattam a csillaglelket, azonnal letérdeltem és átöleltem hátulról hűséges társamat.
- Ne haragudj, kérlek bocsáss meg amiért hagytam, hogy rossz kezekbe juss! Kérlek-kérlek ne haragudj! Soha többé nem fog előfordulni!
Hadartam a fülébe, erősen szorítva az apró testet, mintha sose akarnám többé elengedni. A lány persze reflexszerűen szabadulni akart, de sosem hallott hangszínemet hallva abbahagyta a kapálózást és kérdő tekintettel nézett rám.
- Segíts nekem bosszút állni azokon, akik elvettek téged tőlem. Bármit megteszek neked, ha legyőzzük őket.
- Bármit?
- Bármit! Komolyan mondom! Egy csillagmágus mindig betartja az ígéretét.
- Akkor... egy teljes hónapig Ika-samának szólítasz és annyi garnélarákot veszel nekem, amennyit csak akarok?
- Meglesz, Ika...-sama.
Feleltem kedvesen mosolyogva, megelőlegezve a győzelmét, majd elengedtem a lányt és talpra álltam mögötte. Cetus gonoszul vigyorogva tekintett ellenfeleinkre, akik időközben vitába keveredtek. Hiába, nem könnyű kezelni ezt a csillaglelket, és én ezt terveztem most kihasználni. Ám várakozásommal ellentétben Ika-chan még visszafordult, mielőtt támadásba lendült volna.
- Bíztam benned, Tiffany, tudtam, hogy visszaszerzel minket. Büszke vagyok rád~de geso!
Szólalt meg, szavai pedig a legeslegszebb szavak voltak, amiket valaha hallottam. Okurinak esélye sincs, közte és a saját Cetusa között nincs olyan erős kötelék, mint köztünk. Virgóval ellentétben ez a csillaglélek makacs és beképzelt, idő kell a tulajdonosának, amíg elnyeri a bizalmát. Ahogy a saját Ika-chanom mozgásra bírta a csápjait jómagam is harcra emeltem a kardom, és egy félkört leírva oldalról támadtam meg Okurit. Bár az első csapás a miénk volt, sajnos a másik Cetus gyorsan reagált a bajra, és egyik csápjával kigáncsolt, majd megragadott vele és a falnak hajított. Alaposan bevertem magam, azonban fájdalmamat leküzdve hamar felálltam. A csata a két lélek között már kibontakozott, ostorszerű csapásokkal próbálták egymást megütni, ám a mozdulatok többsége kioltotta egymást. Azonban nem aggódtam egy pillanatig sem, jól ismertem a lánykák gondolkodásmódját. Mondjuk jobb lett volna, ha enged magán néhány találatot Ika-chan, de ehhez túl büszke volt. Sebaj, így is csak egy végkimenetele lehetett a küzdelemnek, így végül én is úgy döntöttem, hogy nem avatkozom bele a harcba, csak akadály lennék a csillaglelkem számára.
- Ika-sama!
Figyelmeztettem őt, hogy ne húzza túl sokáig a dolgot, és bár nem voltam benne biztos, hogy meghallotta, igazából nem is volt szükség a sürgetésre: arra, hogy azokat a képességeit is kihasználja, amit máskor nem szokott, mert lebecsüli az ellenfelét. Széles vigyor terült el a képemen, amikor váratlanul az igazi Cetus tintával köpte szembe a hamist, elvakítva őt ezzel, és ezt a pillanatot kihasználva beleolvadt a környezetébe, gyakorlatilag észrevehetetlenné vált. Én ugyan a furcsa vibrálás miatt nagyjából láttam hol van, de az én szemem már hozzászokott ehhez, a másik csillaglélek ideges fejrángatása viszont arra utalt, hogy ő nem tudja, hol van az ellenfele. Engem viszont észrevett, és el is indult felém. Ez volt a döntő hiba, Ika-chan ugyanis ezt a momentumot választotta ahhoz, hogy alaposan hátba verje a hamisítványt, majd a levegőbe emelte azt és teljes erejéből a földhöz csapkodta. A másik Cetus kapitulált, és sérülései miatt visszatért a lélekvilágba. Diadalmas győzelem! Gyűlöletes tekintetemet azonnal Okurira lövelltem, ám mielőtt cselekedhettem volna, Den megelőzött. Eleinte gondoltam rá, hogy megállítom, de végül szólásra nyílt számból nem jött ki hang, csak elfordítottam a fejem. Tőlem ő azt csinált, amit akart ezekkel a rohadékokkal, nincs jogom közbeavatkozni.
- Mozgás, találjuk meg a másik kettőt.
Vetettem oda a fiúnak, miután ő is üdvözölte elvesztett csillagszellemét. Eszembe sem volt megzavarni őket, sötét céh ide vagy oda, eddig is látszott, hogy az ő életének is fontos részét képzik a kulcsai, végig ez adott neki célt, ahogy engem is csak ez kényszerített arra, hogy hajlandó legyek összeállni egy gazemberrel.
- Ika-sama, még két mágus áll közted és a garnélarákok között, az egyikük illúziókat használ. Maradj láthatatlan, nem akarom hogy csapdájába ess.
- Ryoukai~de geso!
Felelte a kislány magabiztosan, őt ismerve talán tisztelgett is, de erre most nem mernék megesküdni. Virgo útmutatása nyomán gyorsan elértük a termet, ahol a másik két gonosztevő rejtőzködött, Den pedig villámgyorsan elhárította a valaha ajtónak hívott akadályt is. Hat őr állt előttünk, mögöttük pedig Babylon és Henry, de a biztonságiakat villámgyorsan kiütöttük. Én ugyan senkit nem vertem le, de egy olyan mozdulatot tettem a katanámmal, amivel fedeztem a láthatatlan Ika-chan akcióját, mintha egy kardcsapással ütöttem volna ki négy embert.
- Nocsak-nocsak, jártasak vagyunk a fegyvermágiában is, kislány? Nem vagy vele egyedül.
Vigyorodott el Henry és egy pallost hívott a kezébe. Csupán egy apró kézmozdulatom árulkodott arról, hogy Cetust nyugalomra utasítottam, azt pedig könnyedén elfedtem kardom széles meglendítésével.
- Nocsak-nocsak, méltó ellenfél lettem rá, hogy szemtől-szemben, trükkök nélkül megküzdj velem? Micsoda megtiszteltetés.
Hangzott a gúnyos riposzt, de magabiztosságom csak látszólagos volt, valójában cseppet sem voltam elbizakodott. Veszélyes ellenféllel álltam szemben, aki valószínűleg erősebb nálam, viszont vívásban felvehettem vele a harcot.
- Meg fogod bánni, hogy nem nyúlsz a csillaglelkeidhez, velük talán volna egy szemernyi esélyed ellenem. Vagy Okuri ellen máris kimerítetted a varázserőd, kölyök?
Fenyegetőzött, majd támadásba lendült, de felülről indított csapását könnyedén hárítottam. Sokkal jobb érzés volt ezzel a karddal vívni, mint azzal a másikkal, amit még a toronyban használtam, Henry talán az ott látottaknak köszönhetően döntött úgy, hogy nem használ ellenem illúziókat, arra gondolhatott, hogy az én tudásom nem elég ahhoz, hogy felvegyem vele a küzdelmet. Nos, tévedett. Csapás-csapást követett, de nem tudott fölénybe kerülni, hiába az erős suhintások, mozgékonyságom és gyorsaságom segítségével minden elől kitértem, vagy ha nem, hát hárítottam. Rövidesen aztán megadatott a lehetőség az ellentámadásra is, gyors szúrásokkal igyekeztem rést találni a védelmén, mivel a nagyméretű kard forgatása nem volt könnyű Henry számára. Ezt sajnos ő is gyorsan felismerte, főleg miután vállát felhasítottam, és elveit feladva hallucinációba kergetett. Ugyanazt a trükköt alkalmazta mit legutóbb, csak most páncélos lovag helyett három repkedő ördögfióka, vagy mi volt az ellenfelem az "üres" szobában. A felülről lecsapó lények karmolása bizony fájt, így kénytelen voltam védekezni, hiába éreztem, hogy ami történik, az nem valóságos - kétszer ugyanaz a trükk nem működik ugyanolyan hatásosan. Ám az illúzió nem tartott sokáig, hiába tűnt perceknek a harcom a lényekkel, amikor eloszlott a mágia hatása, rájöttem, hogy legfeljebb pár másodperc telhetett el. Henry hitetlenkedő arccal állt előttem, kardját csapásra emelte, hogy végezzen velem, de kezét nem tudta mozgatni, ugyanis valami megragadta. Vagyis inkább valaki: Ika-chan.
- Először is, egy szóval sem mondtam, hogy nem használom a kulcsaimat. Másodszor pedig, dunsztom sincs a fegyvermágiáról, azonban veled ellentétben nekem van itt is valami.
Közöltem az értetlenkedő férfival a halántékomra mutatva, miután felocsúdtam, és mozgásképtelenségét kihasználva egy mély, rézsútos vágást ejtettem a férfi mellkasán, intésemre pedig Cetus beleépítette a fickót a falba úgy, hogy az elkábult.
- Remek, szép munka. Át is adhatjuk őket a...
Csaptam össze a tenyeremet vidáman és elégedetten, mint aki jól végezte dolgát, ám Den nem úgy gondolta ahogy én, és Babylon után Henryvel is végzett rövid úton.
- ...rendőröknek.
Fejeztem be a megkezdett mondatot, egy komor pillantást vetve a srácra. Bele se mertem gondolni, mennyi ember élete száradhat ennek az alaknak a lelkén, és most nem erre a triumvirátusra gondoltam, akik nélkül jobb ez a világ. Tétovává váltam, úgy éreztem kötelességem lenne Dent kiiktatni valahogy, de éreztem, hogy fogyóban van a varázserőm, még egy harcot nem tudnék végigvinni. És... bármennyire is fájó ezt mondani, mégis csak segített nekem a kulcsainkat visszaszerezni és megbosszulni Okuriék galádságait. Talán most az egyszer hagynom kéne futni.
- Ika-sama, hálás vagyok a segítségedért. Visszatérhetsz oda, ahová tartozol.
Guggoltam le a kislányhoz, megsimogatva a fejét, szavaim viszont nem csak neki, de egy kicsit Dennek is szóltak. Egy másodpercre ugyan rápillantottam, de aztán elfordítottam a fejem, és nem vettem róla tudomást ettől a ponttól kezdve. Csak egy mélyet sóhajtva ismét kezembe vettem a kulcsaimat, és boldogan néztem rájuk. Örültem hogy nálam vannak és örültem, hogy végre vége ennek az egésznek.
Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 12, 2011 11:41 am

Westwood oda sétál mellétek, majd fejcsóválva nézi a két ex-bűnöző holttestét.
- Kapitány úr! A villa biztosítva és megtaláltuk az elrabolt Okuri lányt is! Súlyosan megsérült, ezért azonnal a kórházba vitettem! – rohan be az egyik rendőr lihegve.
- Szép munka őrmester! Személyesen kívánom majd kihallgatni. – sóhajt nagyot a rendőrtiszt, majd megveregeti Tiffany vállát. – Ti is ügyesek voltatok! A jutalmatokról személyesen fogok gondoskodni. – mondja, majd elsétál.
Másnap Westwood személyesen keres fel titeket, majd megköszöni „áldozatos” (ez Den-re aztán pláne igaz Very Happy) munkátokat, majd átnyújt nektek egy jó adag pénzt.
Még aznap a kórházban:
- Örülök, hogy jobban van Rinko! Kész szerencse, hogy túlélte ezeket a megpróbáltatásokat. – ül le a kapitány az egyik székre.
- Én is örülök Flint, de még mindig nem értem, hogy édesapám hogy tehetett ilyen szörnyűségeket! – sírja el magát a lány, miközben kövér könnycsepp gördül le a fáslis arcán.
- Sajnálom kimondani, de apád megbűnhődött a cselekedeteiért. – simogatja meg a lány fejét. – Most viszont előtted a jövő. Te újra felvirágoztathatod az Okuri nevet. Csak rajtad áll! – bíztatja a lányt, majd feláll a székről és a kijárat felé indul. – Most viszont megyek. Még találkozunk!
- Köszönöm Flint! És a mágusoknak is, akik segítettek! – tör el a lánynál végleg a mécses.
Westwood csak biccent egyet, majd elhagyja a szobát, amire a szipogás kivételével csend borul.

- Jobban ment, mint képzeltem! – szólal meg egy mély hang.
A lány félve tekint körbe, de a sírása rögtön abbamarad. Arcáról egy pillanat alatt eltűnik a bizonytalanság és végtelen nyugalom szállja meg.
- Az apám halott! – mondja határozottan.
- Ennek így kellett lennie. Végig a terv szerint cselekedtünk. – csatlakozik be egy másik férfi is a beszélgetésbe.
- Tudom, de valahol mélyen mégis fáj, hogy elveszítettem. – mered a semmibe Rinko. – Most viszont ideje, hogy, ahogy Flint mondta, a jövőbe tekintsek. Megvannak? – fordul az egyik szekrény felé, ahol két férfi tűnik elő a semmiből.
- Természetesen! A Kulcsok Őre sosem hibázik! – mondja a szemén kötést viselő férfi, akit Félszemű Babylonként ismer és retteg mindenki.
- És hogy úsztátok meg a két kis „hős” bosszúhadjáratát?
- Megtévesztéssel, mi mással! – kuncog a másik kalapos figura, akit Vörös Henry néven ismernek, és félnek az emberek.
- Akkor ideje, hogy folytassuk a terveinket Uraim! – tekint céltudatosan a jövőbe Rinko, majd elmosolyodik.

Szeretném megköszönni remek munkátokat! Iszonyat elégedett vagyok veletek! Remélem a jövőben is fogunk együtt kalandozni, mert a Kulcsok Őre 2 már készül. Remélem ti is élveztétek a kalandot. Smile

És a jól megérdemelt jutalom: 300 VE és 50.000 gyémánt!

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)   A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen) - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Kulcsok Őre (Miranda Skyfire, Den Starkiller, Tiffany Nysen)
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» A Kulcsok Őre 2 (Den Starkiller, Leanna Darkness , Sophy Walter, Tiffany Nysen)
» Tiffany Nysen
» Tiffany Nysen
» Tiffany Nysen
» Tiffany Nysen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Shirotsume-
Ugrás: