KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Skull Orderi csatlakozás, avagy Silvia és a klán

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Silvia van der Haus
Gealdor
Gealdor
Silvia van der Haus


Hozzászólások száma : 10
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Nov. 09.

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 1
Jellem:

Skull Orderi csatlakozás, avagy Silvia és a klán Empty
TémanyitásTárgy: Skull Orderi csatlakozás, avagy Silvia és a klán   Skull Orderi csatlakozás, avagy Silvia és a klán Icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 6:54 pm

Már legalább egy órája követem azt a titokzatosságba burkolódzott férfit, aki korábban kiszabadított engem a kastély rabságából. Még bent a házban leveszi magáról a kabátját, s oda adja nekem, gondolom, hogy mégse legyek ennyire szabad préda a kíváncsi tekinteteknek, de ő ugyan úgy magán hagyja a csukját. Nagy kő esett le a szívemről, amikor láttam, hogy nem csak én, hanem mindenki más odakint van az udvaron és csak rám várnak, a testőrök meg szanaszét elhullva a földön fekszenek. Mindenki megköszönte a csuklyás férfinak a segítséget, de az nem is reagált, csak folytatta az útját, én viszont nagyobb elszántsággal volt iránta, hogy pont a legjobb időben érkezett meg. Egy borzalmas élménytől mentett meg, és tegyük fel, lehetséges, hogy így az életemet is megmentette attól az állattól... Éppen ezért úgy éreztem, hogy követnem kell, mert segítségére lehetek, meg amúgy is, nincs hova mennem és ő bárhova is tartson, csak jobb lehet, mint céltalanul bolyongani úgy, hogy közben azt sem tudom, hogy miért élek. Egy okos ember egyszer azt mondta, hogy egy céltalan ember jobb, ha meg sem születik. Nem akarok cél nélkül lenni és ki tudja, még az is lehet, hogy a sors rendelte úgy, hogy pont ez a férfi mentsen meg, aki Dead-nek nevezi magát. Elég magas, de az arcát szinte nem is látni, annyira a szemébe húzza a csuklyáját.
Egy kiadós gyaloglás után betér egy házba, amiről egyszerűen ordít, hogy egy gazdag pasas villája. Követem a házba, ahol kiderül, hogy a jutalmat jött felvenni azért, mert elintézte azt a mocskot. A pénzt rendre meg is kapja, de csak akkor tűnik fel a megbízónak, hogy én is ott vagyok. Megkérdezi ugyan Dead-et, de ő azt mondja, hogy ne foglalkozzon velem. Mondjuk jobb is, véletlenül sem akarom, hogy itt tartsanak, a végén innen sem tudnék szabadulni.
A házból kiérve ismét gyaloglás vár ránk, de most több, legalább 4 óra. Durván éjfél környékén megérkezünk egy nagyobb építményhez, aminek nagy vaskapujának tetején egyértelműen kiolvasható, hogy "Skull Order". Dead egyenesen bemegy a kapun, s én is, habár kisvártatva. Vajon mi lehet ez a hely? Áhh, már tudom, a mester erről is beszélt. Ez egy céh, ahova mágusok lépnek be, hogy általa küldetéseket teljesíthessenek. Ők így dolgoznak. Jól hangzik, legalább lenne munkám, na és persze az sem elhanyagolható, hogy a felszabadítóm is ide tartozik.
Az házban a fogadóbizottság méreget egy ideig, de Dead felvilágosítja, hogy hogyan kerültem ide, nagyjából. Dead távozik, a másik férfi pedig arra kér, hagy tartsak vele. Egy szobába megyünk, ahol arra kér, hogy mutassam meg neki a mágiámat. Fontos az első benyomás, így a telekinézissel felkapok egy széket, s nekivágom a falnak. A férfi erre nagyot nevet, majd üdvözöl a klánban és a bal vállamra pecsételi a Skull Order jelét. Most már hivatalos tag vagyok.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Skull Orderi csatlakozás, avagy Silvia és a klán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Skull Orderi csatlakozás, avagy Silvia és a klán   Skull Orderi csatlakozás, avagy Silvia és a klán Icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 7:49 pm

Oké, csapjunk a lecsóba. Szerencsére nem volt forró, de most törölhetem le az íróasztalomat és a gépemet. Átolvastam a pályázatot és találtam benne egy két fogalmazási és ragozási hibát (de az nem is reagált, csak folytatta az útját, én viszont nagyobb elszántsággal volt iránta, hogy pont a legjobb időben érkezett meg). De semmi gond, csak kicsit figyelj oda, amikor írszm esetleg mikor kész vagy olvasd át mégegyszer és semmi gond nem lesz vele szerintem. A végére pedig még egy kis pontosítás, mert fárdat vagyok és ilyenkor előszeretettel kukacoskodok. Razz A Skull Order egy illegális klán/céh. Csak azért mondom, mert nem igazán lett ez a része érzékeltetve. Miután kiálltad ezt a sok szörnyűséget, amit rád zúdítottam, üdvözüllek a Skull Order romlott és törvények kívüli tagjai között Very Happy Más szóval elfogadom a pályázatot!
Vissza az elejére Go down
 
Skull Orderi csatlakozás, avagy Silvia és a klán
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Silvia van der Haus
» Rammus Traidoras csatlakozás (Mágus Tanács)
» Hayato Blacksoul: CSatlakozás a Dragon Fanghez
» Csatlakozás a Fairy Tail-hez (Red Walter)
» Ilaszior, Csatlakozás, Dragon Fang

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Csatlakozási/Kilépési pályázat-
Ugrás: