KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Riport az árnyakkal (Lanami Isleen, Shiraishi Michiyo, Shouki Sheiji)

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Lanami Isleen
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Lanami Isleen


Hozzászólások száma : 50
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Jan. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Titan Nose

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 2
Jellem:

Riport az árnyakkal (Lanami Isleen, Shiraishi Michiyo, Shouki Sheiji) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Riport az árnyakkal (Lanami Isleen, Shiraishi Michiyo, Shouki Sheiji)   Riport az árnyakkal (Lanami Isleen, Shiraishi Michiyo, Shouki Sheiji) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 15, 2011 6:07 pm

Az épületbe belépve valami elképesztő látvány fogadott. Annyi fényes díszlet, hófehér borítás, vörös szőnyeg, sok csinosabbnál csinosabb ruha nézett vissza rám, hogy azt hittem, kisül a szemem a helyéről. Hunyorogtam is egy pillanatig a nagy fényességtől. A csillár ki lehet találni, hogy nem sima üvegből volt. Majd kitekeredett a nyakam, ahogy felnéztem rá. Namiko jót nevetett a reakciómon, majd a fejemre – pontosabban a kalapra – tette a kezét, ezzel pedig visszarázott a valóságba. Ennek ellenére nem egy percig legeltettem a szemem a gyönyörű termen. Hála Namiko-nak, én sem lógtam ki az elegáns ruhások sorából. Közel sem éreztem magam a leggyönyörűbbnek, de egy elég egyértelmű volt, hogy nem nézek ki rosszul. Hogy miért?
Egy húszas évei közepén járó férfi haladt el mellettünk, és olyan nagy lendülettel kapta vissza rám a fejét, hogy azt hittem, leszakad a búrája. Hátranézve haladt tovább előre, végig engem bámulva, majd a nagy durranás után, amit egy oszlop okozott neki, végre levette rólam a szemét. Szerintem ez elég egyértelmű bizonyíték arra nézve, hogy a fotózáson szépen kicsíptek engem…
A társaság egyértelműen az amolyan „felsőbb elegáns rétegből” állt. Szépen kicicomázott és méregdrága ruhákba öltözött párocskák járkáltak fel-alá, vagy éppen szerelmes szövegekkel árasztották el egymást a minőségi székeken tespedve. A mellettünk elsétálgatók pár szavát-mondatát elcsípve hamar meg tudtam állapítani: egoista és flegma népség.
Namiko éppen beszélgetésbe elegyedett volna velem, mikor három nő és két férfi rohant oda hozzá. A lányok szinte a nyakába ugrottak, és sikítottak, hogy mennyire hiányzott már nekik, és mennyire jó újra látni. Egyértelmű volt, hogy a barátai.
- Ő itt az unokahúgom, Lanami – mutatott rám egy elegáns mozdulattal Namiko, mire bizonytalanul meghajoltam köszönésképpen, egy „Örvendek a találkozásnak” megszólalással.
- Á, de kis tündérke, egyem a szívét! – ugrott be elém egy nagyjából a nővel egyidős asszony, majd az arcomat kezdte csipkedni. – Kis cukorfalat!
- Áucs! – nyögtem, amint elengedett, és megtapogattam az arcomat.
- Megmentette a magazinomat. Képzeld, a modellünk balesetet szenvedet… igazán nem tudtam, mihez kezdenék. De szerencsére az én kis unokahúgom mindig készen áll, hogy kihúzzon a bajból – mosolygott Namiko, amit viszonoztam, de közben kiszúrtam egy a tömegben egyenesen felém tartó, hosszú, fekete hajú férfit.
Valahogy elég unszimpatikus feje volt, azt meg kell hagyni. Két lány megragadta Kyouko kajait, egyik jobb, a másik baloldalon, szemmel láthatóan cipelni akarták valahová, elég lelkesen. Utánuk akartam indulni, de a fekete hajú férfi egy határozott mozdulattal belépett elém.
- Üdvözlöm, Kisasszony – hajolt meg udvariasan.
- Üdv – válaszoltam tömören, ahogy igyekeztem kikerülni, de sikertelenül.
- Hova olyan sietős?
- A nagynénémmel vagyok itt, és nem szeretném szem elől veszíteni – feleltem, ahogy megpróbáltam oldalra kilépni, de kitartotta elém a karját, és visszatolt maga elé.
- Vigyázz velük! – hallottam meg Namiko suttogását, bár inkább csak foszlányokat, az arckifejezéséről és a szájáról tudtam leolvasni, mit mondhatott.
- Nem kell ennyire rohanni. Én vigyázok rád, ne aggódj.
- Épp ettől félek – jegyeztem meg kisebb fintorral.
- Milyen kis aranyos – vigyorgott le rám nagy büszkén, ennek ellenére nem éreztem túl bizalomgerjesztőnek.
Ahogy a haverjai is mellé értek, már annál inkább rossz rézésem volt. Elég volt rájuk nézni, és azonnal leesett: éppen a Mei által említett banda talált meg engem. ~ Ez vicces… én kerestem őket és ők találnak meg. Nos, de a helyzetre való tekintettel kezdődjön a színészkedés.
- Nocsak, nocsak, kit fogtál? – kérdezte az egyik idegen, ahogy közelebb hajolt hozzám.
Nehezen álltam meg, hogy ne emeljem fel a kezem és csapjam helyből pofán úgy, hogy a falig szálljon, de ha el akartam érni valamit, akkor a be kellett szállnom a játékba.
- Hogy hívnak, Kislány? – faggatózott egy másik.
- Lanami vagyok – feleltem, és nem kellett nagy színészkedés ahhoz, hogy úgy tegyek, beletörődtem, ezeket nem vakarom le magamról.
- Milyen édes név – dicsért meg a fekete hajú alak, majd ő is bemutatkozott. - Én Sebastian vagyok. Mondd csak, Lanami, sok a szabadidő?
- Jelenleg igen – feleltem mosolyogva, pedig már igazán elkívánkoztam a helyről.
- Ez esetben szeretnélek téged vendégségbe. A külvárosban található egy elegáns villa. Ugye nem nagy kérdés?
Igyekezett minél kedvesebb hangot megütni, de tipikusan olyan társaság volt, akiknek a fejéről a hülye is leolvasná, hogy nem épp a lovagias rétegbe tartoznak alapjáraton. Egy kis ideig gondolkodtam a válaszon, majd magamban sóhajtva egyet elmosolyodtam.
- Miért is ne? – feleltem. – Szívesen. Mindig öröm ilyen úriemberek társaságában lenni.
~ Mindjárt felfordul magamtól a gyomrom…

- Akkor induljunk is – vigyorgott Sebastian, ahogy a karom után nyúlt.
- Előbb szólnom kell a nagynénémnek. Szívrohamot kapna, ha felszívódnék. Képes és a rendőrséggel kerestet – jegyeztem meg, majd végre sikerült elslisszolnom mellette. – Mindjárt jövök.
- Rendben, de igyekezz! – vigyorgott, majd a fenekemre csapott egyet, amíg még egy karnyújtási távolságban voltam tőle.
Díjat kérek azért, hogy képes voltam megállni, hogy ne ordítsam le a fejét a rohadt halálba, és ne verjem ki helyből az összes fogát… ez már önuralom a javából. Büszke vagyok magamra.
Sietős léptekkel igyekeztem megtalálni Namiko-t, közben pedig azon gondolkodtam, mi fog rám várni, ha elmegyek arra a meghívásra… tuti, hogy nem virágok fognak omlani a plafonról…

Vissza az elejére Go down
Shouki Sheiji
Gealdor
Gealdor
Shouki Sheiji


Hozzászólások száma : 188
Aye! Pont : 6
Join date : 2010. Oct. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : többnyire valamerre punnyadtan fekszem >.>

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 2
Jellem:

Riport az árnyakkal (Lanami Isleen, Shiraishi Michiyo, Shouki Sheiji) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Riport az árnyakkal (Lanami Isleen, Shiraishi Michiyo, Shouki Sheiji)   Riport az árnyakkal (Lanami Isleen, Shiraishi Michiyo, Shouki Sheiji) - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 25, 2011 2:18 am

Először biztosan hülyének nézett a rendőr, amíg meg nem említettem annak a hibbant libának a nevét. Akkor szinte egyből felkapta a tekintetét és meretten nézett rám.
-Chloe Williams? Az a hisztis picsa, aki mindig kritizálja a rendőrséget? Gyere velem, azonnal a kapitányhoz viszlek! - majd ezzel egyből mutatta is az utat.
~Jó véleménnyel vannak a rendőrök is róla... Nem csodálkoznék, ha egyből a megoldatlan ügyek közé sorolnák a dolgot, és segíteni se próbálnának...~ agyaltam el kissé a rendőr reakciója miatt, és ez mosolyra is húzta a szám, hogy nem csak kis csapatunk nem bírja a fejét.
Úton-útfélen az iroda felé mindig valakibe beleütközött az idegenvezetőm, és egyből elújságolta neki a dolgot. Elég széles skálája volt a hír fogadtatásának, ám egyben mind megegyeztek: szemernyi aggódás vagy jóindulat nem volt bennük. Volt aki nevetett, volt aki szimplán vigyorgott, volt aki szavakba is öntötte, hogy "Úgy kell a hülye nősténynek!", és hasonlók.
~Komolyan, csak a konfettit és a tűzijátékot hiányolom lassan...~
Így haladtunk egészen egy ajtóig, melyre nagy betűkkel ki votl írva, hogy Rendőrkapitány. A túravezetőm illedelmesen bekopogott, majd egy mély hangú, számomra kivehetetlen választ követően benyitott és betessékelt. Ám még mielőtt rámcsukta volt az ajtót kintről hallottam egy kis huppanást, amely nagy eséllyel egy asztal vagy emberrel ékesített szék megbillenését, esetleg nagy mennyiségű irat lepakolását jelezhette, ám az adott pillanatban nekem teljesen más futott át az agyamon.
~Akkor a tűzijáték is megvan, már csak a konfetti kell... Lehet kifogytak.~ húztam mosolyra a szám, majd szembenéztem a nyomozó úrral, aki újságból ismerős volt nekem arcra, de annyira nem törődtem valószínűleg az adott cikkel, hogy megjegyezzem a nevét... vagy legalább a cikket.
-Jó napot, Flint Westwood vagyok, foglaljon helyet! - mutatott az asztala előtt lévő székre.
~Áhhá, tehát ő a "húdenagyonjónyomozóvagyok" úr, ezt is megtudtam.~ fogadtam közönbösen a nevet, majd miután leültem a férfira néztem.
-Én pedig Shouki Sheiji vagyok, a Quatro Cerberus mágusa. Nos az a helyzet Mr. Westwood, hogy a mostani feladatunk egy nő őrzése volt... A rendőrség által is hőn szeretett Chloe Williamsről van szó. Konkrétan elrabolták... Egy fekete terepjáróba pakolták be fél pillanat alatt, és már indultak is. Gyorsabban megvoltak vele, mint egy versenyautó kerékcseréjével, így gyakorlottak lehettek a tevékenységben... Mi pedig valami nem tudom milyen nevű nagy mafiás gonosz nyomában voltunk, nem jegyeztem meg a nevét, mert nem hittem, hogy sok lényege lesz a munkám szempontjából. Valószínűleg ezzel összefügg, így érdekelne, hogy miféle információval, na meg akár emberi erőforrással tudna segédkezné, hogy megmentsük ezt a hisztis pics- akarom mondani igen nagy tiszteletnek örvendő nőszemélyt. - vázoltam fel a dolgot, amire ő csak hümmögött az elején, látszólag elvolt a gondolataiban, majd hirtelen meretten nézett rám: nagy eséllyel tud válaszokkal szolgálni.
Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

Riport az árnyakkal (Lanami Isleen, Shiraishi Michiyo, Shouki Sheiji) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Riport az árnyakkal (Lanami Isleen, Shiraishi Michiyo, Shouki Sheiji)   Riport az árnyakkal (Lanami Isleen, Shiraishi Michiyo, Shouki Sheiji) - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 5:38 pm

Lanami része:

A véletlen megsegített, bár ennek ára van. A banda szépen lerészegedett, ezért nem árt vigyázni miket mondasz, mert kiszámíthatatlan miképp reagálnak. Viszont ennek előnye is van, mivel ittasan, ha harcra kerülne a sor, egyértelműen fölényben lennél.

Miután „elköszöntél”, egy elegáns autó parkol le az épület előtt, amibe nagy nehezen bemászik az egész társaság és meg sem álltok a Sebastian által említett kastélyig. A fél társaság a kocsiban marad, mert olyan szinten piásak, hogy mozdulni sem bírnak. Sebastian bezzeg csúcsformában van. Betessékel téged, egy hatalmas szobába. Az egész berendezés antik és fa borít mindent. Az ajtót magatokra zárja, majd elkezd téged bűvölni. Az egyik közelben lévő asztalon viszont észreveszel pár fotót Chloe-ról, mellette pedig borítékolt levelek hevernek. Bizonyára fontos információkat tartalmazhatnak, de Sebastian-t nem tudod magadról lerázni. Végül erőszakos lesz és lekever neked egy pofont, majd le akarja tépni a ruháidat.
Old meg ezt a helyzetet!

Sebastian kb. olyan erős, mint te és fegyvermágiát használ, csakúgy, mint te. Fő specialitása a dárda!

Postod addig tartson, hogy valahogy megszerzed az infókat!

Shou része:

- Az a hibbant lány megint jól megcsinálta! – hümmög tovább Flint. – Ne higgye, hogy nem akarom előkeríteni, lévén a lányomról van szó és semmi kétség, hogy az ex-feleségemre ütött. Viszont ez jobb, ha köztünk marad! – teszi hozzá bizalmasan. – A kollegákra jó hatással van, ha tudnak szidni valakit. Tudja, elég stresszes a mi munkánk.

Megkínál téged egy kis konyakkal, majd az ablakhoz sétál.
- Van itt egy Sebastian nevű fickó. Gyanítható, hogy alvilági kapcsolatai vannak. A fickó igazi playboy és a közeli dombon van villája. Lehetséges, hogy ott tartják fogva a lányomat. Ha így van, mentse meg! – hozzád fordulva folytatja. – De csak a megbízása miatt, én azon a véleményen vagyok, hogy kijár a kishölgynek egy kis fenekelés!

Ezzel el is vagy bocsájtva. Az Örsről kifelé menet többen ajánlatot tesznek, hogy összedobnak egy kis pénzt, csak ne mentsd meg Chloe-t. Persze te hűséges vagy! A küldetéshez.
Irány a kastély, ahol a részeg brigádba futsz bele. Mivel nem nőből vagy, ezért rögtön le akarják zúzni az arcodat.
Csak hatan vannak, de a túlerő a részegedés miatt nem jelentős. Van köztük mindenféle mágus, tűz, föld, fing és árny is.

Csapd szét őket!

Postod addig tartson, hogy ki vannak ütve!

Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

Riport az árnyakkal (Lanami Isleen, Shiraishi Michiyo, Shouki Sheiji) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Riport az árnyakkal (Lanami Isleen, Shiraishi Michiyo, Shouki Sheiji)   Riport az árnyakkal (Lanami Isleen, Shiraishi Michiyo, Shouki Sheiji) - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 13, 2011 2:50 pm

Folytassuk, vagy mehet a levesbe?
Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

Riport az árnyakkal (Lanami Isleen, Shiraishi Michiyo, Shouki Sheiji) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Riport az árnyakkal (Lanami Isleen, Shiraishi Michiyo, Shouki Sheiji)   Riport az árnyakkal (Lanami Isleen, Shiraishi Michiyo, Shouki Sheiji) - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 27, 2011 9:26 pm

Megy a levesbe, mert mindkét pajti feldobta a talpát.
Viszont eddigi munkátokért kaptok vigaszdíjat, még ha ez nem is számít sokat.
Ez inkább az én köszönetem az eddigi munkáért: 50 VE és 28.000 mani
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Riport az árnyakkal (Lanami Isleen, Shiraishi Michiyo, Shouki Sheiji) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Riport az árnyakkal (Lanami Isleen, Shiraishi Michiyo, Shouki Sheiji)   Riport az árnyakkal (Lanami Isleen, Shiraishi Michiyo, Shouki Sheiji) - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Riport az árnyakkal (Lanami Isleen, Shiraishi Michiyo, Shouki Sheiji)
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Lanami Isleen
» Lanami Isleen
» Lanami Isleen
» Lanami Isleen és a Blackened Tears
» Shiraishi Michiyo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Oshibana-
Ugrás: