KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)    Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)  - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 7:10 pm

Most hogy már mindenki igényei kielégültek, nagyjából és megtaláltátok a fószert, ideje munkához kezdeni. Lássuk, csak mi van a listán. 1, pont visszacserélni a testeket, 2, pont elvégezni a konkrét feladatot.
Yasu éppen két vörös cicával a nyakában érkezik hozzátok, biccent felétek és már el is indult az öreg felé!
- Szeva öreg! Ezer éve nem láttalak! – kurjant oda neki. Az férfi éppen két didkóval van elfoglalva de fél szemmel azért kikacsint. Meglepődve néz rátok, nem igazán éti a helyzetet, de aztán csak sikerül neki kapcsolnia.
- Hát te meg ki vagy? Yasu?! Anyám farka, hát te hogy kerülsz ide?
- Miért te? Jöttem szórakozni ez kicsit! – azzal közelebb húzza magához az egyik lányt és szájon csókolja.
- Ó, akkor huppanj le ide mellém, de ezek a négy fazon veled van?
- Igen! – feleli és le ül a fotelbe. Ha gondoljátok mutatkozzatok be, és üljetek e ti is. Az öreg kissé megdöbbent mikor meg döbben mikor meg tudja mágusok vagytok – ha elmondjátok neki – és rögtön magyarázkodni kezd hogy nem csinált semmit mire Yasu megnyugtatja nem kell aggódnia nem érte jöttek.
Egy kisebb báj csevej után, amibe ti is bekapcsolódhattok ha van kedvetek Yasu a lényegre tér.
- Öreg, igazából egy kéréssel jöttünk hozzád.
- Ó vagy úgy? És mi lenne az a kérés?
- Lara egy kisebb malőrt követett el, és a srácok lelkei felcserélődtek. Tudnál nekünk segíteni?
- HÁH NEM MONDOD? Ez mekkora szopás fiúk! – vidul fel az öreg – Na meséljetek mi történt?
Itt akár egy rövid beszámolóban összefoglalhatjátok mi is történt a ti néző pontotokból.
- Húh, hát ti aztán jól ráfaragtatok… Na de – és hangja itt kissé elkomorodik – én is meg akartalak titeket keresni. A tegnap este folyamán meg keresett egy férfi. – iszik egyet kortyot – Azt karta építsek meg neki valami fegyvert, de a tervek amiket adott hiányosak voltak…
- Mire célzol azzal hogy hiányosak? - kérdezi lesokkolva Yasu.
- Úgy hogy hiányoztak bizonyos részek belőle, de volna itt még valami ami még aggasztóbb. Lara kéz írásával készült mind! De talán jobb lenne ha ezt a beszélgetést máshol folytatnánk. – közli azzal fel áll és elindul.
Vissza az elejére Go down
Ash Valentine
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Ash Valentine


Hozzászólások száma : 60
Aye! Pont : 1
Join date : 2010. Sep. 16.
Tartózkodási hely : nem tudom, eltévedtem

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)    Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)  - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 1:36 pm

A testemben garázdálkodó Bob, mintha észhez tért volna. Nem szóltam semmit, de ő már közölte, hogy felesleges idegeskednem, mert nincs nála dohányárú. Kicsit nyugtató volt a tudat, hogy egy darabig biztonságban van a testem nála, de az évek során megtanultam, hogy jobb az óvatosság. Mindenesetre tekintetemmel a keresett úriembert vizslattam, és nagyon reméltem, hogy megoldja ezt a problémánkat, hogy mielőbb visszatérhessünk eredeti munkánkhoz. A kölyöknek még se híre se hamva nem volt, így türelmesen várakoztunk rá. Néhány perccel később aztán megjelent két cicababával, teljesen ellazulva. Persze neki könnyű, hiszen ő megmaradt a saját testében. Még csak szóra sem méltatott minket, heyette biccentett egyet, és odaballagott a keresett úriemberhez.
- Szeva öreg! Ezer éve nem láttalak! - üdvözölte a srác.
Az öreg nem volt semmi, hiszen nem nagyon zavarta túlságosan, hogy nézőközönsége akadt a kis kéjelgésének.
- Hát te meg ki vagy? Yasu?! Anyám farka, hát te hogy kerülsz ide? -lepődött meg az aggastyán.
Miután villámcsapásként érte a felismerés, szépen helyet foglaltak az egyik kanapén, és beszédbe elegyedtek.
- Ash Valentine - mutatkoztam be, mikor erre került a sor.
Miután átestünk a szükséges formalitásokon, végre az eredeti mederben folyt tovább a beszélgetés. Az öreget nem nagyon zaklatta fel a velünk történt események, sőt mi több, kifejezetten tetszett is neki. A beszélgetés elég hosszúra nyúlt, de én a lehetőségeimhez képest inkább csendben maradtam, és a többiekre hagytam a beszédet. Percekkel később, ahogy fényt derítettünk a problémánk mivoltára, az öreg is előadta az övét, ami egybevágott az eredeti küldetésünkkel.
- Mire célzol azzal hogy hiányosak?
- Úgy hogy hiányoztak bizonyos részek belőle, de volna itt még valami ami még aggasztóbb. Lara kézírásával készült mind! De talán jobb lenne ha ezt a beszélgetést máshol folytatnánk. – közölte, aztán felpattant, és elindult.
Mi pedig utána. Sokat gondolkodtam a dolgon, és a remény szikrái gyúltak fel előttem, hiszen a kezünkbe pottyantak a keresett tervek hiányzó részei, valamint a testemet is visszakapom. Már csak a tolvaj kiléte foglalkoztatott.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)    Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)  - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 7:37 pm

Fel kérném a jelenlévőket, hogy lehetőleg postoljanak!
Vissza az elejére Go down
Bob Kingston
Elemi mágus
Elemi mágus
Bob Kingston


Hozzászólások száma : 33
Aye! Pont : 1
Join date : 2010. Oct. 02.

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 2
Jellem:

Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)    Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 11:12 am

A kiscsávó is hamar megjött, két hölggyel körítve. Ezzel egészségesen kiegyenlítődött a nemek aránya, mert a lila kalapos fazonnál is volt néhány, csak éppen a birtoklási aránynak nem örültem. Lehet vissza kéne menni Rosie-hoz...
- Hát te meg ki vagy? Yasu?! Anyám farka, hát te hogy kerülsz ide? - üvölti a tag olyan harsányan, hogy szívdobogást kapok.
- Miért te? Jöttem szórakozni ez kicsit! - kapta le az egyik csajt.
- Ó, akkor huppanj le ide mellém, de ez a négy fazon veled van?
- Igen!
A srác lendületesen vetődött a kanapéra, majd ránk nézett.
- Ash Valentine - mutatkozott be Firm. Szegény, vagy megzakkant vagy még mindig tart a hatás... inkább az utóbbi, mert az új srác meg Firmként mutatkozott be. A feka nevét nem vágtam, de nagyon úgy hangzott mint N2-é.
- Bo- - kezdtem én is, de aztán eszembe jutott, hogy itt nem túl jó ötlet a saját nevemet használni. Hah, amióta ilyen vézna hófehérke lettem vág az eszem mint a borotva...
- Jakab von Gips. Örvendek.
A srácok leültek, de én meg nem akartam, mert már azon dolgozott az agyam, hogy tudnék meglógni. Az ilyen hülyeségek nem érdekelnek mint amiről ezek pofáznak, viszont a zsebemet már nagyon nyomja a szivar.
- Én... én elmegyek egy kicsit slozira - intettem a kutyalábbal, ami útközben ismét előjött.
Nem nagyon érdekelte őket, hogy mit mondok - talán nem is hallottak - úgyhogy sietősen megindultam a retyó felé. Odabent azonnal előkaptam a szivart, de erre meg berontott a vadbarom pultos, a pénzt követelve. Nekem se kellett több, kapott egy tockost a farkaslábbal, amitől csendesebb lett.
Amit ez után láttam, soha nem fogom elfelejteni. Örök emlékeztetőül fog élni az emlékeimben, mily kegyetlen is a sors, milyen törékeny játékszerei is vagyunk az élet forgatagának. A tócsa közepén úszó szivar mintegy jelképe volt az örök igazságnak: minden hiábavaló.
Térdre roskadtam, és zokogni kezdtem, de gyorsan abbahagytam, mert ettől csak még vizesebb lett a dohány. Óvatosan felszedtem, és zsebre raktam... lehet hogy szétesik, de legfeljebb szerzek neki cigarettapapírt.
Komor elhatározással indultam vissza a többiekhez. Addig fogok küzdeni, amíg a dohány füstje kaparni nem fogja a torkomat, amíg a tüdőmet nem feszíti a kátrány, ereimben nem lüktet a nikotin és a tetrahidrokannabinol! A kevésbé nyers megfogalmazás, amit mostanában használok, meg nem érdekel, úgy látszik ez része ennek a hallucinációnak.
Útközben bánatomban lenyeltem egy ott felejtett pohár bort, de ez sem tudott teljesen felvidítani. Amikor visszaértem, a kalapos fickó konkrétan kiröhögött minket.
- Na meséljetek, mi történt!
Megdörgöltem a tarkómat.
- A macskacsaj összetört valamit aztán behallucináltunk.
Ez úgy látszik nem volt elég magyarázat, mert kérdőn nézett a többiekre. Azok is beszéltek valami hülyeséget, de a fickót nem nagyon hatották meg a dolgok, mert más témára tért:
- Én is meg akartalak titeket keresni. A tegnap este folyamán meg keresett egy férfi. Azt akarta építsek meg neki valami fegyvert, de a tervek amiket adott hiányosak voltak...
- Mire célzol azzal hogy hiányosak? - vág közbe a kissrác.
- Úgy hogy hiányoztak bizonyos részek belőle, de volna itt még valami ami még aggasztóbb. Lara kéz írásával készült mind! De talán jobb lenne ha ezt a beszélgetést máshol folytatnánk.
Zsebre vágtam a kezem, ahol belenyúltam a nedves dohányba. Éreztem, hogy könnyek szöktek a szemembe, ezért gyorsan elfordultam a többiektől, majd amikor kellően összeszedtem magam, követtem őket.
Vissza az elejére Go down
Firmus Kakte
Elemi mágus
Elemi mágus
Firmus Kakte


Hozzászólások száma : 249
Aye! Pont : 31
Join date : 2010. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Mindig két lépéssel Bob Mester előtt

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 6
Jellem:

Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)    Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)  - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 06, 2011 8:04 pm

- Heeee?- néztem nagyot, mikor a Yasu gyerek felbukkant két bigével a hóna alatt.
Esküdni mertem volna, hogy szűzies a fiú, de a célszemély és közte történt szóváltásokat figyelve hamar elillant naivitásom. És akkor még a macskává lett lány elő sem került. Kit tudja hova nyalt volna be. Lehet inkább az énekkarral kellett volna maradni!
- Te ki vagy? – ismételte meg az újember, mert gondolataimba merülve észre sem vettem, hogy engem bámul a brigád.
- Én? Heinz Harald Fretzen! – hadartam gyorsan, de nem lehetett túl meggyőző, mert csak bambultak tovább. – Északról, Brandenburgból! – tettem hozzá, így végül mindenki elégedetten bólintott.

A megbízógyerek babáinak meg mintha felcsillant volna a szeme. Node ilyen dolgokra nem is gondolhattam. Legalábbis Noah testében biztos nem. Ki tudja, hogy van felszerelve? Lehet, hogy kiröhögnének a csajok „ezzel” a felszereléssel, bár már nem sokáig halogathattam az ismerkedést, mert már kezdtem érezni az időközben magamhoz vett italok feszítő erejét.

Közben persze kiderült a testcsere is. Égett is a pofámról a bőr, jobban mondva a víz. Noah testében valahogy minden nedvesebb volt. Erre meg még Ash is lelépett barnamunkázni. Mondhatni remek csapatunk van. Arra meg már gondolni sem mertem, hogy miért álltunk össze. Bár, jobban belegondolva eszembe sem jutott. A csere, macskacsaj, nudibár, beszívott Ash, már túl sok volt nekem.
- Ácsi! Beszívott Ash? – fékeztem le gondolataimban, de végül megnyugodva konstatáltam, hogy csak egy random Bob van a háttérben.

Most meg valami fegyverekről beszélnek. Eldobom az agyam! Persze visszaalakítás szóba sem kerül.
- Ez a hiányos tervű fegyver vissza tud minket pakolni alapállapotba? – fakadtam ki végül.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)    Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 08, 2011 5:43 pm

Noah-t ezennel kizárom a küldetésből és további két hetes büntetésre ítélem, mely alatt sem a karakterrel sem multijaival nem jelentkezhet küldetésre! A továbbiakban kérlek NJK - ként játsszátok ki a karaktert!

Mokuno egyenesen átvág a báron és színpad mögött egy kis ajtón nyit be. Az ajtó mögött négy hatalmas biztonsági őr várja, őt gond nélkül át engedik, de nálatok már fel mordulnak. Mokuno egyetlen intésével elhallgattatja őket, és egy csiga lépcsőn halad felfele.
Most már egy hotelhoz hasonlít a hely, mindenhol csillogó díszek méreg drága festmények, vörös szőnyeg. Mokuno láthatóan nem először jár itt, teljesen magad biztosan haladt, a lépcsőn fel érve balra haladt egészen folyosó végéig. A szoba amin benyitott olyan volt mint egy álom ház. A kilátás a város csodálatos látvány, Mokuno pedig a teraszon lévő bőrüléseknél kínál titeket hellyel. Itt már nincsenek pincérnők, sőt idő közben Yasu női is lekoptak.
Mokuno néhány percre eltűnik miután helyet foglaltatok, és egy köteg papírral valamint egy üveg wiskyvel és poharakkal tér vissza.
- Ez az! - vágja le az asztalra - Meg magyaráznád, hogyan került ez ki a kezéből? - kérdezte Yasut kissé ingerülten.
- Ellopták tőle. - felelte üresen miközben a papírok közé mélyedt.
- EZ EGY MÁGIA KATALIZÁTOR! MILLIÓKAT LEHET KIIRTANI EZZEL A GÉPPEL! - ordította el magát. - És most ide állítasz nekem egy csapat fütyivel, hogy segítsek nekik!
Yasun mérgében a földhöz vágja a papírokat, látszik rajta percek kérdése és ő is ordítani kezd. Kell ez nektek? Jó lenne ha az egyetlen ember aki valamit is tud rajtatok segíteni, de most össze balhézva megbízótokkal soha nem fog veletek szóba állni?
Talán nem lenne jó, álljátok útját a vitának, valamint ki kell találnotok! Azt már tudjátok hol van az elveszett papír köteg, de van nyomotok is arra hogyan találjátok meg a teteseket! Készítsetek tervet!
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)    Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)  - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 30, 2011 12:38 pm

Gondoltam írok ide is, mert úgy pang a topic xD Egyébként jó lenne aktivizálni magatokat mert a végén még VE és ZSÉ nélkül maradtok!
Vissza az elejére Go down
Firmus Kakte
Elemi mágus
Elemi mágus
Firmus Kakte


Hozzászólások száma : 249
Aye! Pont : 31
Join date : 2010. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Mindig két lépéssel Bob Mester előtt

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 6
Jellem:

Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)    Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)  - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 02, 2011 3:29 pm

Választ persze nem kaptam, hanem „új barátunkat” követve visszatértünk az épületbe, ami jó döntés volt, mert odakint valamelyik kukából iszonyatos bűz áradt. És a legszörnyűbb, hogy mindez a „konyha” feliratú szolgálati bejárat mellett!

De követtük a vén fószert, zegzugos utakon, ahol még csaj sem járt. Bezzeg marcona biztonságiak azok voltak, de a Makuno fickó simán leintette őket, mielőtt nekiálltak volna megsimogatni minket a zsebükben lapuló boxerekkel.

Végül egy, még az én szememnek is szép szobában kötöttünk ki. A berendezés a céh divatját idézte, így vigyorogva vetettem magam az egyik kényelmes kanapéra.
- Noah! Seggelj már le! – intettem társunknak, aki Bob testemben ténfergett. – Mi a bajod, pajti? – súgtam neki, mivel az elmúlt 10 percben, mintha elhagyta volna a lelke.
- Traaaktttorrrr! – búgta vissza, én pedig jobbnak láttam nem forszírozni továbbiakban a kérdést.

Végül az öreg is visszatért, kezében könyvtárral és piával.
- Ez az! – dobta a legközelebbi asztalra a paksamétát. - Meg magyaráznád, hogyan került ez ki a kezéből?
- Ellopták tőle. – bambult bele a szövevényes ábrákba Yasu.
- EZ EGY MÁGIA KATALIZÁTOR! MILLIÓKAT LEHET KIIRTANI EZZEL A GÉPPEL! - ordította a tata. - És most ide állítasz nekem egy csapat fütyivel, hogy segítsek nekik!
- Ácsi! - gondoltam. – Ennek már a fele sem tréfa!

Ez a „fütyi” kijelentés látszólag a többiekre is rossz hatással volt, mert egy emberként pattantunk fel. Kivéve Noah, aki Bob seggét pihentette továbbra is.
- Na, most kezdjük elölről ezt a beszélgetést Urak! – vettem át a szót. – Először is mi ez a többesszám? Max Noah lehet itt fütyi, senki más! – jóleső bólogatásokat láttam a társak részéről, ami azért kicsit kényelmetlenül is érintett, mivel Noah testében én voltam.
- Másodszor! Köpök én a fegyverekre! Nekem a testem kell! – böktem vádlón a tervekre. – Utána beszélhetünk a világvégéről! És te segíteni fogsz nekünk, mert jobb, ha nem várod meg, hogy elfogyjon a türelmem! – ordítottam Makuno-ra.
Yasu szólni akart, de Ash egy gyilkos pillantással beléfolytotta a szót.
- Tehát! A fő cél, hogy a testünket visszakapjuk! És biztosíthatlak titeket, hogy senki sem hagyja el a szobát, amíg ki nem ötlötök valamit! Várom az ötleteket! – huppantam vissza, amíg a Yasu és Makuno tátott szájjal bambult.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)    Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)  - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 14, 2011 9:39 pm

Na akkor fiúk, jó lenne postolni, mert szerintem ti is szeretnétek VE-t. Ha megoldható szeretnék mindenkitől egy postot vasárnapig, abban az esetben ha ez nem megy kérem jelezzenek az illetőt, és bővítjük a határidőt!
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)    Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)  - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 25, 2011 4:02 pm

Sokat gondolkodtam ezen a küldetésen és azt hiszem döntöttem a sorsával kapcsolatban. Lezárom a küldetést, tudom titeket nem kérdeztelek erről még is úgy gondolom nyomos érveim vannak. Az első hogy nagyon lassan halad ezért a sztori széttörik kiesnek mind az én mind a ti fejetekből a részletek apró mozzanatok. Én ezt a küldit ilyen nyomozósra terveztem ahol fontosak az apró mozzanatok de így folyton ki esünk a lendületből és én is elsiklok az apró részletek felett. A második okom hogy a küldetés mint azt ti is tudjátok a karakterekre épül, ha egy is ki esik, szét esik a sztori. Úgy gondolom hogy többen küzdenek idő hiánnyal ami úgy fent nehezíti a dolgunkat. Nagyon sajnálom ezt a küldetést, és remélem egy másik alkalommal már pozitívabb élményekbe részesítelek titeket.
Jutalmatok fejenként 80Ve és 40.000 Gyémánt.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)    Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)  - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Magánküldetés: Kényes csomag (Miranda Skyfire, Firmus Kakte, Sophy Walter)
» Két Noah elfér egy tengerparton... (Noah Varens és Noah Senshi találkozása)
» Firmus Kakte
» Firmus Kakte
» Firmus Kakte

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Shirotsume-
Ugrás: