KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Empty
TémanyitásTárgy: Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)   Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 8:41 pm

Cím: Véres arany

Ár: 50.000 Gyémánt fejenként

Szint: D

Helyszín: Magnolia

Küldetés leírása:
Grimmoire Heart tagok: A mesterek elküld titeket Magnóliába egy tehetősebb emberhez, némi pénzt szerezni, mondván a pénzből sosem elég és a céhnek is szüksége van rá! Persze ti is megkapjátok a jussotokat, ha sikerrel jártok. Ha gondoljátok mehettek együtt is de ez nem kikötés, postotok odáig tartson megérkeztem a Mester által adott címre. Vigyázzatok ne leplezzétek le magatokat!

Blackened Tears-es tag: Számodra egy kis ínyencséggel szolgálnak a céhben amikor belépsz. Mestered, egy Magnóliában lévő régi ismerőséhez küld, egy bizonyos ember megleckéztetésre és egyben kiiktatására akinek volt mersze szembe szállni a céheddel. A küldetés nem tűr halasztás és hibát sem. Első postodban írd le utazásod és addig tartson amíg megérkezel a ház elé.

!!! Mindannyian késő délután érkeztek a házhoz!


Sorrend : Nincs

Potolási határidő: Négy nap.
Vissza az elejére Go down
Onyx
Elemi mágus
Elemi mágus
Onyx


Hozzászólások száma : 10
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Feb. 01.
Age : 37
Tartózkodási hely : A hátad mögött, esetleg a hullád felett

Karakter információ
Céh: Grimmoire Heart
Szint: 1
Jellem:

Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)   Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Icon_minitimeKedd Márc. 01, 2011 6:33 pm

Járt utat járatlanért el ne hagyj - tartja a mondás, ám mikor voltam én az a típusú fickó, aki szabályokhoz és törvényekhez kötötte magát? Még a saját magam által felállított szabályokat is szívesen felrúgtam, ha olyan kedvem volt. Hiába volt kényelmes életem az előző céhemben, az csak egy ugródeszka volt a mostanihoz, bármekkora kockázatokkal is jár a váltás. Lehet, hogy itt csak egy tucat senki leszek és akkor talán bánni fogom, de bízom a saját képességeimben, és abban, hogy fel tudom magamra hívni Hades figyelmét. Elvégre mindig is figyelemfelkeltő személyiség voltam, noha általában nem pozitív irányban. Azonban ennek a szemkötős öreg fószernek nem valószínű, hogy angyalok és jótét lelkek kellenének, hanem az olyan romlott alakok, mint jómagam. Az igazi persze az lenne, ha el tudnám érni, hogy engem is tanítson az Elveszett Mágiák valamelyikére, és akkor én is hajlandó lennék őt mesternek hívni. De egyelőre ő csak a céhem vezére és még nem érdemelte ki azt, hogy mesternek hívjam. Jó, elismerem, ez azért kicsit nagyképűen hangzik egy olyasvalakitől, akinek semmi neve nincs még a klánban, és mint ilyen, azt sem engedhetem meg magamnak, hogy ne válaszoljak Hades hívására, hiába keltett fel a legédesebb álmomból. Kétségtelen, hogy ilyenkor már nem kéne aludnom, de kit érdekel? :/ Többnyire azt csinálok, amit akarok, és az új lakókörnyezet megszokása álmossá tett, evvan.
Erősen ásítozva állítottam hát az öreg színe elé, és bár kifejezetten nehezemre esett figyelni arra, amit mond, de valahogy megoldottam, hogy felfogjam a lényeget. Magnolia és pénzszerzés, mi sem egyszerűbb. Eddig sose okozott problémát megfejni egy vastag erszényt, szóval testhezálló feladat, akár egyedül is el tudnám intézni. Ám mégis másodmagammal kell mennem, bár kellett egy kis idő, míg észrevettem a másik alakot is. Elég halvány jelenléte lehet a gyereknek, vagy csak én voltam még túl kómás ahhoz, hogy mindent észleljek a környezetemben, franc tudja :/
- Yo! Bocs, ha nem leszek elég kommunikatív az ízlésednek, előbb fel kéne ébrednem. Onyx néven futok az alvilágban, hehe.
Biccentettem ideiglenes partnerem felé bemutatkozásként, miután Hades utunkra engedett minket és a repkedő főhadiszállásról lejutva szilárd talajt ért a lábunk Magnolia közelében. Fejemet vakarva próbáltam visszaemlékezni a címre, amit kaptunk, eleinte kevéske sikerrel, de mivel a frissítő erdei levegő szerencsére segített a memóriámnak megfelelően működni, így miután beértünk a városba, némi keresgélés után sikerült meglelnünk a célpont házát.
- Asszem itt vagyunk. Te mész előre. Utolsó kívánság, mielőtt belépünk?
Vetettem oda félvállról másikamnak, majd megtámaszkodtam a falnál, és figyelni kezdtem az utca forgatagát. Hamarosan beesteledik és kihaltabbá fog válni minden, az éjszakai élet pedig sok-sok izgalmat tartogat magában azoknak, akik ezt ki tudják használni. Igaz nekünk erre most nem valószínű, hogy sok időnk lesz.
Vissza az elejére Go down
Akuri Senshi
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Akuri Senshi


Hozzászólások száma : 71
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Feb. 04.

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 2
Jellem:

Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)   Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Icon_minitimeKedd Márc. 01, 2011 11:25 pm

Ez a nap is unalmasnak ígérkezett, ám úgy döntöttem szétnézek majd a plakáton, hogy találok-e nekem tetsző küldetést. Amint beléptem a klánházba Christopher egyből le is szólított:
-Üdv Akuri! Figyelj, a Mester keresett, azt mondta, hogy keresd fel, beszélnivalója van veled. Mit tettél, hogy elbeszélgetésre hív?! - tért egyből a témára Chris.
-Hello Chris. Hogy mit csináltam? Nem tettem semmit, ami miatt a Mester mérges lehetne rám, szóval ne örülj ennyire, hogy alig csatlakoztam, már is elbeszélgetésre kelljen mennem. - feleltem gúnyosan.
-Már megint hülye vagy, Akuri, de szerintem inkább ne várattasd meg a Mestert, lehet nem lenne annak jó vége.
-Ebben van valami, úgyhogy én megyek is a Mesterhez, majd még beszélünk, hello! - hagytam ott Christ ezzel a mondatommal egyből és indultam meg a Mester szobája felé.

Kopogtam a Mester szobájának ajtaján, majd benyitottam:
-Jó napot Mester! Úgy hallottam keresett, miben segíthetek? - kérdeztem rá közvetlenül a témára.
-Üdv Akuri! Ha már így a témára tértél, én is úgy teszek. Magnóliába kellene menned egy embert kiiktatni, mert szembe mert szállni a céhünkkel. Itt van egy cím, - adott át a Mester egy papírt - az ezen található címre menj el, egy régi ismerősöm címe, ő majd pontosan elmondja mit is kellene tenned. Egy dologra figyelj Akuri, Ne kelts feltűnést egyből Magnóliába menet, nem lenne jó, ha egyből üldözőbe vennének, amikor még el sem végezted a feladatod! Tudod mivel jutalmazzuk a kudarcot, ugye? - kérdezte tőlem a Mester szúrós szemeivel.
-Persze, hogy tudom és ne aggódjon Mester, sikeresen végbeviszem a rám bízott feladatot! Akkor engedelmével én távoznék is, hogy minnél előbb jó hírekkel szolgálhassak. Viszlát Mester! - majd elhagytam a szobát és megindultam egyből a közeli vasútállomás felé.

Egész út alatt a tájat figyeltem, hisz azért még nekem is új volt ez a terület, nem hagytam el azt a környéket még soha életemben. Mikor megérkeztem Magnóliába egyből szemet szúrt a nagy óra az állomáson, amin öt óra múlt nyolc perccel, tehát már kezdett későre járni, így úgy gondoltam, hogy a legrövidebb utat választom a helyhez, megkérdezek valakit ahelyett, hogy vándorolnék össze-vissza.
-Jó napot uram! Elnézést a zavarásért, tudna segíteni? - mentem oda egy idősebb férfihoz kissé nyálasan.
-Üdvözletem fiatalember! Persze, tessék csak mondani. - válaszolt kedélyesen a férfi.
-Erre a címre nem tudná megmondani, hogy hogyan juthatnék el a legegyszerűbben? - mondtam miközben nyújtottam át a Mester által írt papírt a férfinak.
-Ohh, ez igazán nincs messze, itt van négy utcányira. - felelte a férfi, majd mutatott egy irányt, hogy merre keressem.
-Igazán köszönöm, sokat segített! - majd vettem vissza a papírt tőle és épp amikor ott akartam hagyni még szólt.
-Elnézést, de megtudhatom amúgy, hogy mit keres arra? Nem túl jó környék. - szólt aggodalmasan a férfi.
-Az már nem tartozik önre, most ha megbocsájt. - ezzel ott is hagytam a férfit minden zokszó nélkül és elindultam az általa mutatott irányba.
"Végre itt vagyok! Az első feladat ami rám lett bízva! És ki kell valakit iktatni! Végre kiélhetem magam!" - gondoltam magamban amikor megálltam egy ház előtt, ami az a házszám alatt volt, amelyet a Mester is írt.
Vissza az elejére Go down
http://souleater.nice-topic.com
Zack Redheart
Elemi mágus
Elemi mágus
Zack Redheart


Hozzászólások száma : 13
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Jan. 12.
Tartózkodási hely : in the embrace of fire

Karakter információ
Céh: Grimmoire Heart
Szint: 1
Jellem:

Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)   Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Icon_minitimeCsüt. Márc. 03, 2011 3:39 pm

Újra és újra kezdtem a szólót a legelejétől, és mindig ugyan annál a pontnál szúrtam el. Kezdett idegesíteni, de próbáltam megnyugtatni magam, több-kevesebb sikerrel. Ha egyszer hangmágus akarok lenni, a zenéimet tökéletesen kell eljátszanom, és nem kicsit lenne stílusos, ha kedvenc számaim alá tudnám bepasszírozni a mágikus erőt. Így hát Ötvenedjére is elkezdtem, és mielőtt elértem volna a holtponthoz elpattant az egyik húr.
- A rosseb! – kiáltottam, és tűzzel vontam be a kezem, így téptem le az elszakadt húrt, a levegőbe dobtam, és utána küldtem egy tűzgolyót, hogy elégjen. – Rohadj meg! – vágtam be a sarokba a gitárt, és kivágtam az ajtómat. Célba vettem az ebédlőt, hogy egy adag kaján vezessem le a feszkót, de még a mester irodájának nevezett terem előtt megállított egy alak. Nem ismertem még mindenkit, sőt, gyakorlatilag senkit se Denen kívül, úgyhogy fogalmam sem volt kivel állok szemben.
- Hé, te, újonc, a mester téged meg Onyxot hivatott, nyomás, befelé míg szépen mondom!
- Azt’ ha nem?! – kiáltottam oda neki meg sem állva.
- Akkor a lábadnál fogva akaszt a léghajó után a nagy Zancrow.
Zancrow? Na, ő az egyik elit a céhben, akiről Den mesélt, úgyhogy nem kéne felhúzni. Őszintén remélem, hogy nem csinálják ki még egy jó ideig, mert én akarom. Hang nélkül bevágtam az ajtót, és a már rám várakozó hapsi mellé értem. Újonc volt még ő is, és semmit nem tudtam róla
- Yo! Bocs, ha nem leszek elég kommunikatív az ízlésednek, előbb fel kéne ébrednem. Onyx néven futok az alvilágban, hehe.
- Ja. Zack. – szóltam oda neki, majd a mesterre néztem.
- Nos, újoncok, nem fogom szaporítani a szót. A lényeg, hogy a pénzből sosem elég, és a Grimore Heart is szereti. No meg persze szeretnénk, ha több lenne belőle. Itt egy cím. – nyújtott ide egy papírost, de nem engedte el. – Tehetős fickó, szerezzetek tőle, és megkapjátok a jussotokat. – azzal visszahúzta a cetlit, és útnak engedett minket.
Magnoliába szólt a küldetés, az volt a második város, amit legjobban rühelltem, és szívesen lángba borítottam volna az egészet, ha tehettem volna. Dél elmúlt valamivel, mikor szóltak, hogy letesznek minket, Onyx el is tűnt, én a fedélzetre siettem, lehajolva megfogtam a bokáimat:
- Fire Magic, Red Carpet. – szóltam, és nemrég tanult mágiámmal magam alatt egy vékony, hullámzó szőnyeget idéztem meg. – Francba, milyen giccses ez a szar. Amint lesz rá egy kis időm, átdizájnozom.
Első lábamat megemelve szárnyra kapott a szőnyeg, és a léghajó alatt körözve ereszkedtem alá, hogy Onyxot ne veszítsem szem elől. Fogalmam sem volt a címről, rá se néztem a papírra, először ő is csak vakarta a fejét, aztán csak beötlött neki. Mellékutcákon közlekedtünk a városban, igazándiból részemről nem kellett bujkálnom, a klán pecsét a lapockámon van, a bőrdzsekin meg nem igazán látnak át.
- Asszem itt vagyunk. Te mész előre. Utolsó kívánság, mielőtt belépünk? – szólt Onyx a ház előtt.
- Bármi, ami nagy lánggal ég.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)   Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Icon_minitimeHétf. Márc. 14, 2011 7:09 pm

A házon egyértelműen látszik nem kis emberek kevés pénzel lakják. Már csak ha az emeleteket nézzük négy emelet van összesen és nagyságra kitesz vagy két házat.
Grimmoire Heart: Most, hogy megérkeztetek „kliensetek” –hez végig kéne gondolni hogyan is tovább. Ki kell dolgozzatok egy tervet, hogy hogyan kívánjátok megfosztani vagyonától. Célszerű ha előbb felderítitek a terepet és utána léptek akcióba ne hogy a végén még eltévedjetek a házban, valamint az sem hátrány, hogy ha tudjátok mekkora személyzet van a házban és az milyen emberekből áll össze, ne hogy kelletlen meglepetések érjenek titeket. Dolgozzatok ki egy tervet együttesen, postotok odáig tartson hogy megbeszélitek a tervet!
Blackened Tears: Mivel a te feladatod az, hogy konkrétan kiiktasd a csávót, ezért kulcsfontosságú hány ember van még a házban. Különösen ha nem akarod hogy meglepetések érjenek, így hát először jobb ha egy darabig csak figyeled az ablakokat ezzel is megsaccolva hány ember van a házban /négy/. Közben akár össze is állíthatsz egy tervet, hogyan kívánod elvégezni a feladatot. Majd amikor már elkezd sötétedni az ég, elindulhatsz a ház felé felfedezni a terepet. Potod odáig tartson hogy belépsz a kapun!
Postotok 5 napon belül töltsétek fel mindhárman!
Vissza az elejére Go down
Zack Redheart
Elemi mágus
Elemi mágus
Zack Redheart


Hozzászólások száma : 13
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Jan. 12.
Tartózkodási hely : in the embrace of fire

Karakter információ
Céh: Grimmoire Heart
Szint: 1
Jellem:

Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)   Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Icon_minitimeCsüt. Márc. 17, 2011 7:38 pm

Ahogy ott álltam a ház előtt nem tudtam még csak elgondolkodni sem azon, hogy hogyan kéne bemenni, és meglovasítani az értékes dolgokat. A legjobb az lenne, ha valamilyen úton módon fel tudnánk deríteni az egészet. Minimum akkorának tűnt, mint az otthoni ház, úgyhogy egy ismeretlen alaprajzon több, mint valószínű, hogy eltévednénk. Na meg az se mindegy, hogy hol kezdjük el keresni a csecsebecséket.
- Esetleg van valami terved? Nem igazán szorultam rá eddig a lopásra, a gyújtogatáshoz jobban értek, de annak félek nem sok hasznát vesszük jelen esetben.
A legtisztább az lenne, ha éjszaka bemennénk, mindenkit eltennénk a láb alól szépen csendben, és szabadon garázdálkodhatunk az egész kecóban. Tudnék örülni neki, legalább kiélném a gyújtogatási vágyam, már rég nem égettem el senkit.
Lángok... Ekkor jutott eszembe.
- Vagy... valamit kéne csinálni, ami miatt kivonulnak a házból, én fel tudok repülni az emeletre értük, te pedig meg tudod számolni hányan is vannak. Mindkettő értékes információ lehet.
Viszont, én ragaszkodnék a hamuváégetős megoldáshoz...
Vissza az elejére Go down
Akuri Senshi
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Akuri Senshi


Hozzászólások száma : 71
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Feb. 04.

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 2
Jellem:

Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)   Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Icon_minitimePént. Márc. 18, 2011 7:25 pm

Amikor megérkeztem a ház elé, és épp be akartam lépni, akkor láttam, hogy mozgolódás van a házban, és nem csak egy ember árnyéka látszott az ablakban. "Hmmm, akkor ez még sem lesz olyan gyerekjáték. Nem lenne jó besülni, úgyhogy kicsit felmérem a dolgokat, mielőtt kiosztom a meglepetést." - ezt gondolván inkább tettek egy kis körutat, és megállapíthattam ez a kis sétatúra után, hogy a közelben nincs pár családi házon kívül, és a célpont házával szemben lévő motelen kívül semmi, csak boltok. A motel még egy lehetséges hely lehetett pár ember tartásához, ha pedig nincs ott esetleg egy sem, akkor nekem is tökéletes lehet megfigyelésre, így beléptem az ajtón, ahol egy öreg nénike volt a recepciós.
-Jó napot! Érdeklődni szeretnék, hogy jelenleg hány szobája foglalt? - kezdtem bele kissé nyájasan.
-Jó napot fiatalember! Hát, nem tudom, hogy magát ez hogy érinti, de az én szempontomból sajnálatosan egy lélek sincs itt, és nem is volt itt már lassan egy hete! - panaszkodott.
-Ez esetben a legfelső szintnél kérnék egy utca felöli szobát.
-Rendben, előre kell fizetni, ezért kérnék 600 gyémántot.
-Szerintem jó lesz ez utólagos fizetéssel is nénike! Bár ki tudja, hogy fizetek-e... - mondtam egy gonosz moszoly kíséretében.
-Épp az ilyesmiket szeretném elkerülni, ezért szeretném, ha előre fizetne, vagy felszólítom, hogy távozzon! - fakadt ki magából.
-Qx-Quip: Magic Gun - hagyta el a szám ezek a szavak, amitől egy pisztoly jelent meg, amit egyből a néninek is szegeztem. - Szóval, hogy is tetszett mondani? Ingyen használhatom egy rövid időre a szobát, hála az ön nagylelkűségének? - kérdeztem tőle egy széles vigyor kíséretében.
-Még mit nem! Takarodjon innen, vagy szólok a városi őröknek! - kiabált velem a néni.
-C-c-c, sajnos ezt nem hagyhatom, jó éjszakát! - ezzel meghúztam a ravaszt, a pisztoly elsült, a nénike pedig holtan esett össze. - Komolyan, miért ilyen akadékoskodóak ezek az öregek? Nem tudom felfogni. - panaszkodtam magamban miközben leszedtem pár nagyobb számozású kulcsot gondolván, hogy azok a felső szobáké.
Találtam egy remek szobát, amiből megfigyelhettem a szemben lévő házat, ahol négy árnyékot láttam, ám nem volt elvethető az a gondolat, hogy egy-két őr is van bent, így minimum négy, maximum akár nyolc ember is lehet bent. "Hát, ez szép kis kör lesz!" - gondoltam magamban, miközben széles vigyor kerekedett az arcomon az izgalomtól. Mikor kiléptem a motel ajtaján kulcsra zártam biztos ami biztos, nem volt kedvem, hogy kiderüljön, hogy megöltem valakit, mielőtt még elhagyom a várost. Mormogtam picit magamban, amitől két pisztoly jelent meg a kezeimben. "Hát akkor, kezdődjék a móka!" - gondoltam magamban, majd berúgtam a kaput.
Vissza az elejére Go down
http://souleater.nice-topic.com
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)   Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 8:46 pm

Felszólítom Onyx-et hogy haladéktalanul postoljon a küldetésre, Kedd délután hét óráig kap haladékot!
Vissza az elejére Go down
Onyx
Elemi mágus
Elemi mágus
Onyx


Hozzászólások száma : 10
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Feb. 01.
Age : 37
Tartózkodási hely : A hátad mögött, esetleg a hullád felett

Karakter információ
Céh: Grimmoire Heart
Szint: 1
Jellem:

Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)   Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Icon_minitimeKedd Márc. 22, 2011 2:44 pm

Remek lesz, egy piromániás a partnerem, aki talán másra se gondol, csak a pusztításra meg a gyújtogatásra. Így nem lesz könnyű bármit is csinálni, de hát ettől szép a kihívás, nem csak a feladatot kell teljesíteni, de még egy nyolcvankilós púp is van a hátadon, amit jelen esetben Zack-nek hívnak. No mindegy, valahogy csak megoldjuk a megoldandót, ha máshogy nem, hát erőszakkal. Az mindig működik, bár én nem igazán preferálom az efféle barbár módszereket, az elegancia és a könnyedség mindenek felett áll az én szememben. Zsebre dugott kezemet csak annyi időre vettem elő, amíg megpiszkáltam a viszkető fülemet, majd vissza is küldtem a jól megszokott helyére. Kényelmes volt így, a falnak dőlve nézelődni, csak éppen nem haladtunk vele semmit, márpedig fel kellett deríteni a terepet valahogy. Rohadt nagy ez a viskó, négy emelet, kész kis kacsalábon forgó kastély. Van pénz Surprised Legjobb esetben tudom ugráltatni a kicsi csírát és akkor nekem szinte semmi dolgom nem lesz, de valahogy volt egy olyan érzésem, hogy nekem is meg kell majd erőltetnem magam, valahogy nem bíztam benne, hogy a gyerek képes az önálló munkavégzésre.
- Hmpf... nekem mindig van tervem, öcsi, de sajnos abban nincs gyújtogatás. - Vontam meg a vállam, majd folytattam, rögtön reagálva az ötletére. - Ha tudnánk szerezni valami mosatlan munkásszerkót és kicsit összekenjük magunkat kosszal, be tudnánk mesélni ennek a bagázsnak, hogy gázszivárgást észleltek a környéken és azonnal el kell hagyniuk a házat, amíg a probléma forrását ki nem iktatjuk. Egyszerű, de hatásos trükk, általában bejön, ha ki akarsz üríteni egy komplett kérót.
Vázoltam fel a helyzetet Zack-nek, lustán pislogva rá. A hatás kedvéért talán a környező házakban is el lehetne terjeszteni a hírt, a sok birkának bizonyára eszébe se jutna, hogy utánanézzen a dolog valóságalapjának. Már ha képesek leszünk elég hitelesen adni a munkásokat, ami részemről nem gond, a társam már más tészta. Ettől függetlenül még mindig ez tűnt a leglogikusabb tervnek, arra hivatkozva nemigen tudnánk bejutni, hogy mondjuk árvaháznak gyűjtünk adományokat, egyikőnknek sincs olyan nagyon jótét lélek feje. Igen, a hitelesség a legfontosabb, amikor palira kell venni valakit, egy öltönyös, jókiállású fickónak senki sem fogja elhinni, hogy pénzszűkében van, ahogy egy orvosi köpennyel és egy szemüveggel is el lehet hitetni az átlagemberrel, hogy komoly szaktekintély áll vele szemben. Pszichológia az egész, és két ilyen rosszarcú alaknak elég behatároltak a lehetőségei. Ha Zack csaj lenne, akkor bezzeg mindjárt megszázszorozódna a lehetőségeink száma, de az atyaúristen nem csöcsösnek teremtette a partnerem. Mondjuk Hadesnek is lehetne annyi esze, hogy ha pénzt akar kicsalni valakitől, akkor rak egy macát a csapatba, de az öregnek alighanem nincs ennyi esze, meg amúgy is másra kellenek neki a lányok. Evvan, ezt kell szeretni. Egy fáradt sóhajt eleresztve löktem el magam végül a ház falától, neki kellett állnunk a dolognak. Ha túl későn kezdjük el, akkor semmi esély nem lesz rá, hogy a lakók tíz méternél odébb táguljanak a környéktől.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)   Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Icon_minitimeKedd Márc. 29, 2011 10:10 pm

Blackened Tears: Elindulsz be a házba a hátsó ajtón ami a konyhába vezet. Az illetékes nincs ott ezért gyorsan be tudsz surranni, szerencsédre két számodra gyanús fazon épp akkor jelenti be hogy gáz szivárgás van ezzel elvonva egy időre a figyelmet rólad és te így könnyen feljutsz az emeletre. Mivel te se akarod az életed itt e élni, jobb ha alaposan jársz el, ezért minden szobába benézel. Végül a eljutsz a harmadik emeletre de még épp akkor mennek be az állítólagos szerelők a célpontodhoz. Potsod odáig tartson, hogy látod őket be menni.
Grimmoire Heart: Beléptek a kapun és megkezditek bejutási manőveretek, az ajtót ki is nyitják jó formán azonnal, de a nő aki ajtót nyit eléggé bizonytalanul méreget titeket, majd elrohan egy kicsit. Amikor vissza tér be enged titeket, meg kérdi van e valamire szükségetek, ha igen azt elhozza ha nincs akkor egyedül hagy titeket. Elindulhattok az összesen három emeletes lakásban keresgélni, célszerű láthatatlanul mozogni. A ház feltérképezése közben több mindent is megtudtok. A pince részben számotokra semmi használható nincs, összesen négy ember van a házban, egy komornyik egy szakácsnő / ő nyitott ajtót nektek /minden szinten 5 szoba van, de ezek többsége üres vagy zárva van. Igazából a lényeges a harmadik emeleten lévő szobák. Több hasonlít dolgozó szobára de egyikben se találtok széfet vagy hasonlót. Mivel semmit nem találtok bekopogtok a tulaj szobájába is. Postotok eddig tartson írjátok le a házat és ahogy keresgéltek, majd egy kisebb megbeszélést ami miatt a tulajhoz fordultok "segítségül".

Sorrend: Nincs
Határ idő: Péntek
Vissza az elejére Go down
Akuri Senshi
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Akuri Senshi


Hozzászólások száma : 71
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Feb. 04.

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 2
Jellem:

Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)   Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Icon_minitimePént. Ápr. 01, 2011 12:15 am

Éppen be akarnám törni a bejárati ajtót is, amikor megálltam egy pillanatra. "Hoppá, nem biztos, hogy ide kellene csődítenem az egész utcát ekkora lármával, még a végén szólnak az őröknek, vagy valami! Járok egy kört inkább a ház körül, hátha van más megoldás." - gondoltam, majd elindultam, hogy körbenézzek. Megpróbáltam kívülről felnyitni két ablakot is, ám mindhiába. Tovább mentem kicsit még, és akkor vettem észre egy hátsó kis kerti bejáratot. "Na, ha ez sem lesz nyitva, akkor marad a főbejárat... szóval legyél nekem nyitva!" - gondoltam, majd odamentem és lenyomtam a kilincset. Szerencsére nyitva volt, és éppen abban a helyiségben sem volt senki aki szólhatna a másik három embernek, legalábbis én négy embert számoltam még a motelből. Óvatosan visszacsuktam az ajtót és kilestem a szoba sarkán, ami a konyha volt nagy valószínűséggel, már ha nem tartanak sütőt a hálóban. Épp akkor jött le a lépcsőn egy nő, majd indult a bejárati ajtó fele, ahonnan hallani, hogy valami gázszivárgásról hadobálnak. "Na az kéne még, hogy kimenjen innen az én kis emberkém! Jobb lenne minnél előbb végeznem ezzel a feladattal, kint megszenvednék vele, hogy ne vegyék észre, vagy csak minimálisan, akikkel helyben végezhetek még." - futott át az agyamon a gondolat, majd fellestem a lépcsőn, amerről nem láttam semmi mozgást, így fel is osontam gyors az első emeletre. Öt szoba ajtaja tárult elém az emeleten, ám mivel mozgolódást hallottam lentről, ezért gyors befutottam az elsőbe amit nyitva találtam. Lépteket nem hallottam a folyosón, de nem tudhattam biztosra, így nem mentem ki egyből, inkább körülnéztem az emeleten. Az íróasztalban matatva a kezembe akadt egy adag papír, amik egytől egyig tulajdoni lapok voltak. "Ez aztán nem semmi kis épülethalmaz! Kár, hogy túl feltűnő lenne ezeket árulgatni, de ahol ennyi tulajdoni lap van, ott tutira van más érték is!" - örültem meg a ténynek, hogy nagy eséllyel kis mellékes juttatások is üthetik majd a markom a küldetésért beszedett díj mellett, majd eltettem a papírokat vissza az íróasztalba. A többi ajtó zárva volt, így kénytelen voltam feljebb menni egy emelettel. "Remélem itt lesz emberem, nincs kedvem túl sokáig húzni ezt a bújócskát." mormogtam magamban, majd megnéztem az első ajtót, ám az zárva volt. Épp haladtam a második ajtó felé, ám az hirtelen kinyílott és egy férfi lépett volna ki belőle, ám én azonnal odafutottam elé, a férfit hasba rúgtam, hogy az berepült a szobába, majd én is sietősen beléptem, és bezártam magunk mögött az ajtót, majd a pisztolyaim a férfinek szegeztem.
-M-m-mit akar?! - nézett rám félősen, még ordítani sem mert, remek.
-Hogy hívják?! - kezdtem egyből a kérdezősködést.
-B-b-brad W-wodernek. - válaszolta remegő hangon a férfi.
-Franc, mégsincs szerencsém! - mérgelődtem magamban.
-K-kérem árulja el, m-mit akar? Pénzt? - kérdezte a férfi még mindig remegve.
-Kuss legyen, itt csak én kérdezek! Hol van Eric Helmot?! - förmedtem rá a férfire aki félelmében összerándult kicsit.
-A h-harmadik emeleten van a sz-szobája. válaszolt készségesen a férfi.
-Köszöntem a segítséget uram! Ezennel pedig nyugodalmas jó éjszakát... örökre. - mosolyodtam el, majd fejbe lőttem a férfit. Ekkor odalopóztam az ajtóhoz hallgatózván, hogy észre vette-e valaki a lövést, ám nem úgy tűnt.
Éppen el akartam hagyni a szobát, amikor visszanéztem legújabb áldozatomra, és a észrevettem valamit, ezért odaléptem hozzá és lehajoltam.
-Neked ezekre már úgy sincs szükséged, úgyhogy én hasznot vennék ezekből engedelmeddel. - mondtam miközben levettem a férfi arany karóráját és két pecsétgyűrűjét.
Kiléptem az ajtón, és már tudtam, irány a harmadik emelet! Épp mentem volna fel a harmadik emeletre, ám ekkor láttam, hogy két férfi besétált egy ajtón. Épp a két férfit lestem, amikor észrevettem az ajtón egy névtáblát. Addig meresztettem a szemem, amíg ki nem vettem a feliratot rajta. Az állt ott, hogy Eric Helmot dolgozószobája."Franc ezekbe a hülye kis senkikbe, hogy pont most mentek be. Jobban kell figyelnem majd, nehogy itt felriasszák nekem majd a környéket amikor végzek az én kis emberkémmel. Meg amúgy is... milyen gazdag ficsúr írja már ki a saját házában az ajtóra névtáblával, hogy ez az ő dolgozószobája?!" - gondoltam magamban, majd azon kezdtem el agyalni, hogy mi lehetne a legjobb lépés most.
Vissza az elejére Go down
http://souleater.nice-topic.com
Onyx
Elemi mágus
Elemi mágus
Onyx


Hozzászólások száma : 10
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Feb. 01.
Age : 37
Tartózkodási hely : A hátad mögött, esetleg a hullád felett

Karakter információ
Céh: Grimmoire Heart
Szint: 1
Jellem:

Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)   Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Icon_minitimeSzomb. Ápr. 02, 2011 3:44 am

Némi keresgélés után akadtunk rá embereinkre valami építkezésen. A két magányosan dolgozó alak kék kezeslábasa úgy nagyjából stimmelt méretre, már amennyire ezt szemmértékkel meg lehetett állapítani. Meg különben is, ezek úgy vannak megcsinálva, hogy sokféle emberre jók legyenek, és egyikünknek sem volt extrém méretű sörhasa vagy ilyesmi.
- Nincs időnk kibeszélni őket a ruhájukból, szóval kiélheted a piromániádat rajtuk, ha gondolod. A ruhákat azért hagyd egyben.
Bíztam Zack-re a nemes feladatot, lévén nem igazán vagyok az az erőszakos típus, akinek olyan baromi sok vér tapadna a kezéhez. Ha kell, akkor eltávolítom azt, aki az utamba kerül, de mivel ez a két szerencsétlen nem vétett ellenem semmit, így előveszem azt a fene nagy morális jóságomat és békében hagyom őket. Legalábbis én, merthogy ettől persze még halál nyugisan végignézem táram produkcióját, aminek a végén két munkásruhával leszünk gazdagabbak. Így is lett, szóval átöltözés és sipirc vissza a házhoz, hogy végre megkezdhessük a hadműveletet. A csengetést követően félelmetesen gyors ajtónyitás következett, talán fél percet se kellett várnunk... ennél azért jóval többre számítottam, az utolsó pillanatban sikerült megfordítani a névtáblát a ruhámon.
- Üdv, a nevem Sam, én és a társam azért jöttünk, mert kaptunk egy bejelentést gázszivárgásról, és nagy valószínűséggel ebben a házban van a forrása.
Adtam elő az unott arcú, megfáradt munkást, akinek körülbelül ez az utolsó lakcíme ezen a napon, nyűgös, és már menne haza. A bájmosoly-módszer itt garantáltan nem működött volna, kifejezetten randa a vigyorom. Na nem a fogaim hiányoznak, csak nem túl bizalomgerjesztő látvány, ha felfelé görbítem a szám. A kötényes banya - talán szakácsnő - némi habozás után kis türelmünket kéri, aztán elviharzik, hogy nemsokára visszatérjen és beengedjen minket. Épp ideje volt.
- Részemről nem igazán, csak azt kérem, hogy zavartalanul dolgozhassunk.
Kíséreltem meg lerázni magunkról a luvnyát, elvégre jó lett volna, ha nem lógnak a nyakunkon, miközben átkutatjuk a házat. Szerencsére a maminak valami sürgős dolga lehetett, mert lekopott rólunk, szóval hozzáfoghattunk a terepszemlének. Szisztematikusan alulról felfelé haladtunk, kezdve a kissé dohos levegőjű pincével, ahol persze az égegyadta semmi használható nem volt a félhomályon és a sok kacaton kívül, amit ide tosztak félre, hogy ne legyen útban. Az emeletek már egy fokkal érdekesebbek voltak, minden szinten öt szobát találtunk, bár csak egy-kettőbe tudtunk benézni, azok is üresek voltak. Helypazarlás, minek ekkora ház, ha nem lakják be? Sose értettem a gazdagokat, na. Útközben még összefutottunk a komornyikkal is, de ezt leszámítva sikerült feltűnés nélkül átvizsgálni az emeleteket, melyek közül a harmadik, az utolsó tűnt a legérdekesebbnek, mivel ezt speciel használták is, ellentétben a többivel. Több szoba is irodának volt berendezve, de értéktelen iratokon kívül semmi sem volt a fiókokban, és a falra aggatott festmények mögött sem bújt meg széf, meg úgy nagyjából sehol sem. Hol az istenbe tartják ezek az értékeket? Nem maradt más választásunk, meg kellett zaklatnunk kicsit a ház tulaját, noha a konfrontáció miatt nem voltam túl boldog. Kopogás, ajtónyitás, és hopp, már fel is tűnt a fickó, akit palira fogunk venni. Kicsit mindig sajnáltam ezeket a lúzereket, de ha hagyják magukat átverni, megérdemlik a sorsukat.
- Jó estét, gázszivárgás után kutatunk, és mivel eddig sikertelenül jártunk, szeretnénk megvizsgálni a fűtőtestet az Ön szobájában is. Remélem nem nagy probléma, igyekszünk gyorsak lenni, hogy minél kevésbé zavarjuk meg a Nagyságos Úr nyugalmát.
Közöltem a tényeket a fickóval, majd nem túl sok választást hagyva neki benyomultunk a helyiségbe. Ha lesz itt valami, amire azért elég jó esély van, akkor persze itt fogjuk felfedezni a szivárgás forrását, szegény embereknek el kell hagyniuk a szobát, de ha lehet, akkor inkább a házat, mi pedig nyugodtan fogunk tudni rámolni. Még jó, hogy ezeken a kezeslábasokon ennyi zseb van, van hová pakolni.
Vissza az elejére Go down
Zack Redheart
Elemi mágus
Elemi mágus
Zack Redheart


Hozzászólások száma : 13
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Jan. 12.
Tartózkodási hely : in the embrace of fire

Karakter információ
Céh: Grimmoire Heart
Szint: 1
Jellem:

Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)   Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Icon_minitimeVas. Ápr. 03, 2011 7:38 pm

Ahogy megegyeztünk a végrehajtandó tervben, Onyxal tartottam, hogy felderítsük a munkásruhák jelenlegi tulajdonosait. A két célpontunk az egyik közeli építkezésen dolgozott éppen, amikor rájuk bukkantunk. Én szó, és gondolkodás nélkül oda akartam volna menni hozzájuk, és elszedni tőlük a ruhákat, de újdonsült társam még méregette őket.
- Nincs időnk kibeszélni őket a ruhájukból, szóval kiélheted a piromániádat rajtuk, ha gondolod. A ruhákat azért hagyd egyben.
Persze, mindig a tejfelesszájú végzi a piszkos munkát. No nem, mintha nem akartam volna levezetni a piromán hajlamaimat, de embereket azért nem szokásom felgyújtani. Két okból, hangosak, és az égett hús rohadtul büdös. Tehát a tervem egyszerű volt, odamentem, felkaptam a legelső kezem ügyébe eső lapátot, és azzal vágtam tarkón az egyiket. A másik, felbuzdulva társa eszméletlen összeesésén már felém fordult, amikor tarkómagasságban elindítottam a második ütést, így sikeresen eltörtem az orrát. Lényeg a lényeg, mindkettő eszméletlen, és a két kezeslábas rajtunk volt, amikor visszaértünk a házhoz.
- Üdv, a nevem Sam, én és a társam azért jöttünk, mert kaptunk egy bejelentést gázszivárgásról, és nagy valószínűséggel ebben a házban van a forrása. – szólt kopogás után az ajtót nyitó nőnek.
Engedtem beszélni a társamat. Dörzsöltebbnek tűnt, mint én voltam. Tisztában vagyok vele, hogy úgymond újonc rosszfiú vagyok, tekintve, hogy az egyetlen gonosz tettem az az volt, hogy megöltem a nagybátyámat, aki engem is meg akart fojtani. Így belegondolva, talán még legális céhbe is mehettem volna, mivel ez jogos önvédelem volt, vagy mi a franc. Mindegy, rosszfiúhoz mérten úgyis jobban áll a pirománia
Ennek ellenére Onyx szövege nem hatotta meg egyből a nőt, aki ajtót nyitott nekünk, hiszen gyorsan visszaszaladt valamiért. Személy szerint nem hittem volna, hogy beengednek, de amikor szót emeltem volna az ügyben, újra feltárult az ajtó, és betessékeltek minket. Az egyetlen gond az volt, hogy ahova mentünk, a kötényes nőci mindenhova követett minket, úgyhogy kezdett kicsit viszketni a talpam. Le kéne lépni, mielőtt lebukunk, hogy nem is gázszivárgást keresünk. Szerencsére Onyx ugyanúgy látta a homokszemet a gépezetben, úgyhogy egy elejtett mondattal ügyesen lekoptatta rólunk a – talán – szakácsnőt. Végre elkezdhettük a keresést a saját tempónkban úgy, hogy senki sem befolyásol minket a jelenlétével.
A pincében hamar végeztünk, habár nem pont erre az eredményre számítottam. Rendben, nálunk se voltak túl értékes holmik a pincében, de ez aztán tényleg túlzás volt. Ha az összes ott található lomot eladnánk, se tudnánk venni egy egész kiló kenyeret belőle. És nem azért, mert olyan, hű de drága lenne, bár, nem igazán vagyok képben az árakkal mióta a léghajón élek…
A következő szintek kezdtek egyre érdekesebbnek bizonyulni. Minden szinten öt-öt szobát találtunk, mindegyikbe próbáltunk bemenni, vagy legalább benyitni, hogy benézhessünk, de jobbára csukva voltak. No meg, teljesen üresen. Jó isten, egy ilyen, félig üres házat, ha felgyújtanék, se égne rendesen. Úgy őszintén, mi is égne rajta? Talán a fagerendák, aztán kész. A folyosón haladva találkoztunk a komornyikkal is, aki megjelenésünket egy megtorpanással viszonozta. Tehát, ahogy megálltunk, ő vigyázba vágta magát, és mintegy keselyű tekintettel bámult minket végig, míg el nem haladt mellettünk. Érdekes egy figura, talán gyanút fogott, vagy, a munkásokat nézi le ilyen tekintettel. Kár, pedig ő pontosan ilyen beosztásban van, sőt, talán még rosszabban. A munkások legalább szabad kezet kapnak abban a munkában, amit végeznek, őt viszont egész nap ugráltatják.
A tetőszintre érkezve nem sok mindent találtunk, így ara gondoltunk, hogy a tulaj szobáját vesszük célba, hátha ott találunk valami széfet, festményt, aranyat, ékszert, vagy úgy általánosságban akármi értékeset.
Ahogy feltárult az ajtó, dörzsölt társam újra kézbe, illetve, inkább szavakba vette, vetette a dolgokat, és leadta a kamudumát a fickónak a gázszivárgásról. Meglepne, ha tényleg bejönne a dolog, de annyi vigasztalt, hogy ez a szoba már egyáltalán nem üres… még.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)   Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Icon_minitimeSzer. Ápr. 06, 2011 8:46 pm

Blackened Tears: Ahogy az ajtó előtt állsz, mindent hallasz és meglepetésedre az állítólagos szerelők hozzád hasonlók, csak ők épp pénzt akarnak. Bent kezd komolyra fordulni a dolog, és akár közbe is léphetsz, nehogy levadásszák már a zsákmányodat.
Grimmoire Heart: Kicsit körbe szaglásztok a szobában és méreg drága holmik tömkelege figyel mindenhol. Ha úgy döntötök akár rá is térhettek a lényegre. A férfi teljesen beijed hebeg habog, az életért könyörög. Ekkor egy pisztolyos férfi lépbe az ajtón. A férfi közli veletek hogy a pasi az ő prédája és talán nem kéne elvenni előle.

Most hogy így összegyűltetek, egy kisebb szópárbaj alatt mindenki megismerheti a másik szándékát, csak hogy nem figyeltek közben eléggé és a "lényeg" lerohan a második emeletre. Ordibálni kezd egy bizonyos Marvent után.
Postotok odáig tartson hogy utána rohantok!

Határidő: Vasárnap
Vissza az elejére Go down
Zack Redheart
Elemi mágus
Elemi mágus
Zack Redheart


Hozzászólások száma : 13
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Jan. 12.
Tartózkodási hely : in the embrace of fire

Karakter információ
Céh: Grimmoire Heart
Szint: 1
Jellem:

Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)   Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2011 3:36 pm

Az ajtó feltárulása után azonnal megkezdjük a benyomulásunkat a szobába. A tulaj nem is tehet semmit a gázszerelő munkások "áradata" ellen. Továbbra is hagyom, hogy a csavarosabb eszű társam csavarja a dolgokat. Legalábbis, szóban. Én inkább elkezdem felmérni a szobát, ügyelve arra, hogy még mindig a gázszerelői munkakört töltjük be.
Legelőször a szoba másik végében lévő hatalmas kétajtós szekrény felé veszem az irányt, aminek az ajtaja résnyire ki van nyitva. A nyíláson bepillantva látni lehet pár ruhadarabot, de semmi különösebb. Eszembe jutott, hogy apám is dugott egy kisebb kazettát a ruhái közé, amit külön kulccsal zárt le, ebben tartotta mindig a készpénzét, amit a közeljövőben a vállalkozásába akar bevinni valamilyen formában. Mindegy, ha sikerül kirendezni innen ezt a fickót, valószínű, hogy benézek ide is, és ha más nem, ledobálom ezt a kezeslábast. Mindenesetre nagyon remélem, hogy egy hasonló kazettát találunk itt is.
Visszatérve a gondolatmenetemből hátranéztem, hogy a társam milyen helyzetben beszélgetni a tulajjal, elvégre, ha háttal van, kicsit bátrabban is keresgélhetek értékesebb dolgok után. A falra erősített fűtőtest közelébe hajolva a falon függő képeket néztem. Azt kerestem, hogy melyik állhat kicsit el a faltól. Egy sima kép tökéletesen ráfekszik a felületre, de ami mögé egy széfet rejtettek el, valamennyire előrébb van. Ha más nem, akkor az alja. Lényeg a lényeg, egy hasonlót találtam is, de hirtelen megszűnt mögöttem a beszéd, és megfordultam. A fickó éppen rám meredt, én pedig a kezemben lévő csavarkulcsot megmarkolva megkopogtattam a fűtőtestet, mintha értenék hozzá.
- Ez, mintha egy kicsit szivárogna, de nem biztos, hogy csak ez az egyetlen forrás. Azt ajánlom, hogy… - egyenesedtem fel igazándiból meguntam a színjátékot, és úgy döntöttem, hogy a tárgyra térek. – letérdel a sarokba, maga elé teszi a kezét, és ráteszi a homlokát, és nem lesz baja. – idéztem meg egy tűzlabdát, hogy nyomatékot adjak a szavaimnak.
A fickó szíve rögtön a seggébe szaladt, nyugodtnak éppen nem mondható beszéde rögtön dadogássá változott, és azonnal elkezdett könyörögni az életéért. Többek közt felajánlotta mindenét, csak, hogy elmehessen. Már éppen a zsebemben éreztem a pénz súlyát, és a vállamon Hades mester kezét, fülemben pedig a dícsérő szavait a tiszta, gyors, és pontos munkavégzés miatt, amikor egy fickó rúgta ránk az ajtót kezében két pisztollyal. A két fegyver csöve ránk, és a tulajra is rászegeződött, s tekintetével hol minket, hol pedig a sarokban térdelő hapsit fixírozta s közben szócsatába keveredett Onyxxal.
Végignézve rajta valamiért ismerősnek hatott, de fogalmam sincs honnan. Egyáltalán nem nézett ki piti bűnözőnek, de azért mágusnak se igazán mondtam volna. Haja néha-néha ide-oda lendült amikor vagy ránk, vagy a fickóra fogta a fegyverét, én pedig közben egy másik tűzlabdát idéztem végszükség esetére. Míg én a két civakodó fickó elhúzódó szópárbaját figyeltem, a tulaj felpattant a sarokból, és elindult lefelé a lépcsőn ordítozva:
- Marvent! Marvent! Marvent! – Ki a tökö… mindegy, meglép, felveri az egész utcát, ugrott a terv, a pénz, és vele az első önnálló küldetésem. Felugrottam, és a két kezemben lévő tűzlabdát a talpamra csaptam, és gond nélkül átalakíthattam a már megteremtett tüzet egy más fajta mágiára, hiszen a pisztolyos hapsi fél testtel követte a menekülőt, ezáltal figyelmen kívül hagyva engem.
- Fire Jets! – kiáltottam, miközben a megidézett sugarak előre lendítettek a levegőben a pisztolyos fickó felett. – Elkaplak te gyáva kutya!
Vissza az elejére Go down
Akuri Senshi
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Akuri Senshi


Hozzászólások száma : 71
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Feb. 04.

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 2
Jellem:

Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)   Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2011 8:12 pm

Odaléptem végezetól az ajtóhoz, hogy hallgatózzak, mégis mit akarhat ez a két jómadár, na meg, hogy meddig maradnak. Ahogy az elején kivettem gázszerelők lehettek... ám ez téves volt. Az egyik srác szinte mindig beszélt az emberünkkel, ez hallatszott, ám a másik hangját egészen addig a pontig nem hallottam, hogy az én kis emberem be nem fenyítette. "Na, azért nem kellene, hogy kinyírja nekem itt az emberem... csúnya vége lenne, egyrészt nekem, ha visszaérek Enoch mester által, másrészt előtte őket is kezelésbe veszem azért, hátha az enyhíti a dolgot... Na de ez most mindegy, inkább akciózni kell!" - futott át az agyamon ez a gondolatmenet, majd berúgtam az ajtót, és nekiszegeztem a két jómadárnak a pisztolyaim. Ez a belépés láthatóan meglepett azért mindenkit a teremben, bár engem is, hogy az egyik srác kezében egy tűzlabda volt... egy rövid ideig, majd jött a másik is a másik kezébe. "Kis móka is része lesz ennek a kalandnak? Álmomban sem remélhettem volna jobbat!" - húztam egy széles vigyorra a szám, majd inkább hangot adtam az egésznek.
-Na jólvan kis tolvajfattyak, pucoljatok innen, ha nem akarjátok bepiszkolni a véretekkel ezt a drága szőnyeget! - mondtam az előző eszelős vigyor kíséretében, ám erőteljes hangon.
A hozzám közelebb lévő srác elkezdett visszaugatni, hogy nyugizzak, inkább pucoljak, ha jót akarok magamnak.
-Na még mit nem, nem fogok két ilyen semmirekellő tolvajtól beijedni! Az ember az enyém, szóval pucoljatok innen! Miután végeztem vele teszek rá, hogy mit csináltok a házzal, tőlem aztán a piromán háziállatod fel is gyújthatja az egész kócerájt, teszek rá! - folytattam a szópárbajt ami innen eltartott még egy darabig.
Egyszer csak azon kaptam magam, hogy a célpont elfutott mellettem és elindult le a lépcsőn, majd ordibált.
-Marvent! Marvent! Marvent! - ismételgette egyre csak.
-A kis rohadék szökni próbál?! - fordultam az ajtó irányába, ám a kis piromán gyökérke elsuhant mellettem két lángcsóvával a talpán.
-Rohadjatok meg, hogy az utamba álltatok! - adtam hangot az irántuk érzett útálatomnak, majd megindultam az emberem után.
Vissza az elejére Go down
http://souleater.nice-topic.com
Onyx
Elemi mágus
Elemi mágus
Onyx


Hozzászólások száma : 10
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Feb. 01.
Age : 37
Tartózkodási hely : A hátad mögött, esetleg a hullád felett

Karakter információ
Céh: Grimmoire Heart
Szint: 1
Jellem:

Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)   Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Icon_minitimeCsüt. Ápr. 14, 2011 8:02 am

Beszéd közben igyekeztem nem túl feltűnően körbenézni, leginkább széles mozdulatokkal gesztikuláltam, és közben tekintetemmel körbefutottam az irodát. Elegáns szőnyeg, értékesnek tűnő festmények a falon, egy antik váza és ki tudja még milyen könnyen pénzzé alakítható tárgy hevert mindenfelé. Valahol biztos van egy széf is, megtaláltuk a mi kis gyémántbányánkat. Szemem sarkából láttam, hogy a társam szeretne kicsit alaposabb kutatásba kezdeni, így vettem a bátorságot, hogy a magam közvetlen stílusában megmutassam neki, milyen is az alkonyodó Magnolia, magyarul átvetettem a vállán a karom, és az ablak felé fordítottam, bizalmasan közölve vele, hogy miféle hátrányokkal is járna, ha mondjuk valami baj történne. A gond csak az volt, hogy Zack valamit neszezett a hátunk mögött, a fickó meg felfigyelt rá és megfordult. Már-már éppen virtuálisan megveregettem volna ennek a Redheart gyereknek a vállát is, amiért ilyen ügyesen reagált magához képest, innen tényleg már csak annyi lett volna a dolgom, hogy kivezessem a szobából a palit, de ez az idióta fogta magát és lebuktatott minket teljesen indokolatlanul Rolling Eyes Egy hajszálra voltunk attól, hogy feltűnés nélkül befejezzük a feladatot, erre Zack elcseszi, és teremti a komplikációkat... Hát nem csodálatos? Hiába ijedt halálra a pénzes muksó, bárhol lehetett egy riasztó vagy valami, amivel bajt hozhatott volna a nyakunkra. Mélyet sóhajtottam és meglehetősen csalódottan pillantottam rá a púpra a hátamon, de ha már így alakult, akkor nem volt mit tenni, nyílt lapokkal kellett játszanom nekem is. Nem volt értelme annak, hogy letagadjam Zack-et és mentsem a bőrömet, ebben a szituációban nem. Ám nem ez volt az utolsó kellemetlen fejlemény, néhány pillanaton belül berontott a szobába még egy barom pisztolyokkal hadonászva.
-Na jólvan kis tolvajfattyak, pucoljatok innen, ha nem akarjátok bepiszkolni a véretekkel ezt a drága szőnyeget!
Hangzott a bemutatkozása, mely alapján nagy valószínűséggel kijelenthető volt, hogy nem Hades küldte ezt az alakot erősítésnek. Még ha így is lett volna, ez az idegbeteg a lehető legtávolabb állt attól, hogy erősítésnek nevezhessem, mindenféle terv és terepfelmérés nélkül avatkozott közbe így első ránézésre. Hát nagyot téved, ha azt hiszi, megijedek egy fegyvertől.
- Yare-yare, csak nem a villanyszerelő vagy? Az idegeskedés árt a szépségnek, ha megnyugszol, lásd, máris szebb színben fogod látni a világot. A sor vége ott van, ne tolakodj.
Mutattam az ajtón kívülre, majd zsebre tettem a kezem. Hangomban nem volt semmi fenyegetés, de érződött belőle, hogy a "kívül tágasabb" megoldást javasoltam kedves vendégünknek.
- Na még mit nem, nem fogok két ilyen semmirekellő tolvajtól beijedni! Az ember az enyém, szóval pucoljatok innen! Miután végeztem vele teszek rá, hogy mit csináltok a házzal, tőlem aztán a piromán háziállatod fel is gyújthatja az egész kócerájt, teszek rá!
- Nagyszerű, ezek szerint nem félünk egymástól, máris megvan az alapja egy barátságnak, nemde? A pisztoly viszont nem játék, tedd el szépen és beszélhetünk.
Élcelődtem egy kicsit magabiztosan, mintha egy kisgyerekhez beszélnék, ám mindennek jó oka volt. Ha ez a nyomorék kinyírja a célpontját, azért mi leszünk elővéve, ő úgy tűnik észrevétlenül jutott be, talán pont a mi farvizünkön. Biztos neki is megfelelt volna, ha mi visszük el a balhét, nem igazán volt meg az egyensúly az ajánlatában. Ő jól jár, mi pedig rosszul, ez így nem volt tárgyalóképes javaslat.
Miközben mi ketten békésen cseverésztünk és már azt fontolgattam, hogy hozatok azzal a szakácsnővel egy teát meg egy kis süteményt, a sarokból váratlanul felpattant a falfehér arcú házigazdánk és jól elrohant. Ejnye, Zack dolga lett volna erre figyelni, nem fogja Hades megdicsérni, ha nekem kell jelentést tennem az akcióról, bárhogy is végződjön az számunkra. Egykedvűen figyeltem, ahogy a két amatőr utána siet, ki így, ki úgy. Marvent ide vagy oda, egyedül maradtam a szobában, így számos lehetőség állt előttem. Vagy én is utánuk megyek, vagy folytatom az akciót, de még akár meg is pattanhatnék, igaz ez utóbbi innen a harmadikról elég veszélyes mutatvány lett volna, és talán a céhnél sem örültek volna neki. A tarkómat vakarászva kényelmesen sétáltam oda az ajtóhoz és néztem ki rajta. Mattaku, most menjek utánuk? Annyira feleslegesnek tűnt, kész erőpazarlás.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)   Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Icon_minitimeHétf. Ápr. 18, 2011 6:11 pm

Akuri és Zack: A férfi lerohan a második emeltre, ahol egy jól megtermett két méter magas tar kopasz férfi várja. Izmoktól dagad az egész teste, méla kábult hangon kérdi a férfitől mi van aki erre csak bepánikolva annyit fele hogy azonnal öljön meg titeket. A férfi egy jólvannal le is tudja a választ majd lassú monoton mozgással felétek fordult. Először vigyorogni kezd:
- Ilyen kicsik? - kérdi a tulajt nézve.
- NE AZ ÉRDEKELJEN! ÖLD MEG ŐKET! - ordítja a házi gazda.
A behemót azonnal nektek esik, de eleinte csak a kezét használja. A mágiáitokat elöl kitér, és hatalmas öklével támad rátok. Ahogy próbáltok el térni az ütések elől, a lépcsőre keveredtek. Amikor a behemót a fa lépcsőre csap másodszor is, a lépcső fájdalmas reccsenéssel megadja magát ti pedig lezuhantok vele együtt. Komoly bajotok nem esik de minden tagot sajog, és csak nagy nehezen birtok kikecmeregni a fadeszkák alól. A gond csak annyi hogy hogyan juttok fel.
Találjatok ki egy megoldást, rátok bízom mi az, végeredményként mindketten fel kell hogy jussatok a második emeltre. Postotok eddig tartson

Onyx : Te keresgélni kezdesz a szobában. Egy idő után figyelmed egy nagy majd hogy nem egy ember nagyságú hosszúkás képre terelődik, aminek az alja kicsit eláll a faltól. Jobban megszemlélve kiderül, hogy a kép csak álca, és mögötte egy széf ajtaja nyílik. Ez idáig jó is lenne, de a kombinációt nem tudod és a széf különlegesen erős fémből készült. Esélytelen hogy közületek bárki is feltörje. Ekkor robajt hallasz, és amikor a lépcsőhöz érsz, látod hogy már csak néhány tartó gerenda maradt épen ami a második szintre vezet. Szerencsére te pont le tudsz mászni a gerendákon.
Az emeleten keresgélni kezded társad és a harmadik mágust, de csak a tulaj találod villás rúddal a kezében. Remeg, mint a nyárfalevél, de azért megpróbál megijeszteni. Mivel a széf kinyitásához pont rá van szükség talán kezelésbe is veheted. Postod addig tartson amíg vallatni nem kezded a férfit.

Postolási Határidő: Péntek délután 5 óra.
Vissza az elejére Go down
Akuri Senshi
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Akuri Senshi


Hozzászólások száma : 71
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Feb. 04.

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 2
Jellem:

Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)   Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:54 pm

Ahogy elindult lefele ordítozva az emberem azt sem hittem, hogy megáll egyáltalán ebben a városban, bár pozitívat csalódtam benne, hogy azért a másodikok megállt, így nem kellett sokat utána futni, de a piromán is megállt ahogy befordult, ami azért kissé furcsának tűnt így. Ahogy elértem én is a második emelet folyosóját és befordultam, ahol egy tipikus nagydarab, kopasz, kidobónak kinéző fickó állt, és hallgatta kissé álomittasan a gyávánk magyarázását, hogy mindenképp el kell intéznie minket, és a többi hasonló mondatot, ami egy ilyen kis félős hülyétől várható volt. Marvent, vagy hogy a francba hívják, nagy lassan felénk nézett, elvigyorodott, majd a mi kis nyúlcipős emberkénk felé nézett.
-Ilyen kicsik? - kérdezte kissé gúnyosan.
"Ez megunta a mostani életét, és szitaként akar tovább élni, ahogy elnézem... ezen könnyen segíthetek." - gondoltam magamban, majd a szokásos széles vigyor ült ki az arcomra, hogy kiélhetem magam ezen a vadbarmon is.
-NE ÉRDEKELJEN! ÖLD MEG ŐKET! - kezdte el ordítani a kis mitugrász házigazda.
A hangsúly és az arcán látható idegesség miatt már majdnem elnevettem magam, és szinte vártam, hogy elsírja magát, ha a behemót ismét visszakérdez, bár ez nem így lett. A nagydarab elindult felénk, én meg nem akartam szórakozni, egyből lőttem egy-kettőt a férfi fele, bár ő valahogy kikerülte őket. "Na basszus, ez a rohadék hústorony sem csak dísz volt..!" - szídtam magamban ezt a hülye szituációt. Közben láttam egy-két tűzgolyót is, amit a piromán még eldobott, amikor a hústorony távolabb volt, de ahogy közel ért már nem volt ilyen könnyű dolgunk. Mérete ellenére még gyors is volt aránylag, nem csak erős, így megszenvedtünk, hogy csak kikerüljük az ütéseit. Egyszer pont a fejem búbját vette célba, hogy leüssön. Éppen hátra tudtam egy fél lépést még lépni, amikor éreztem a korlát nyomását a hátamon, a lépcsőre keveredtünk ki teljesen. Az ütés ami a fejem búbját vette célbe telibe találta a lépcsőt, amin lett egy kis nyoma is a dolognak. "Na jó, egy ilyet nem kellene elkapnom, mert azt megérezném..." - döbbentem le kissé a monstrum erején. Ekkor még néhány ütést próbált felénk intézni, amit ki tudtunk ahogy elnéztem mind a ketten kerülni, majd ismét a fejem búbját vette célba felülről. Megint egy hajszálon múlott a dolog, hogy eltaláljon, majd amikor a lépcsőt elérte az ökle némi recsegést hallottunk, majd elkezdett elemeire hullani a lépcső.

Nagy csörgés, zörgés, huppanás, minden ilyen hanghatás kíséretében földet értünk. Rajtam volt vagy négy kiló deszka, ami a lépcső maradványait mutatta. Nagy nehezen kikecmeregtem alóluk, majd megropogtattam magam, bár az oldalam bánta leginkább az esést. A kis piromán srác is ekkor mászott ki az őt ellepő deszkatömeg alól. Volt még egy kupac, amiből kilógott egy kéz, ő lehetett a nagy monstrumunk.
-Rohadék, hogy kell itt erősködnöd meg ugrálgatnod nagy behemót létedre! - köptem a deszkahalomra, majd felnéztem, és láttam, hogy pár gerenda még egyben van az egészből, így némi nehézségek árán, de még fel tudnék mászni rajtuk. Akkor félre pillantottam, és láttam kéz tűzgolyót a srác kezeiben. "Na, ez már kötöszködni akar velem, pedig épp, hogy megszabadultunk egy plusz súlytól? Ám legyen." - készültem az idézésre, de a srác levágta a két tűzgolyót a lábához, amik ott maradtak, majd felrepült a másodikra.
-De kényelmesen van ez a kis rohadék piromán! - szitkozódtam hangosan, majd elkezdtem felmászni a gerendákon.
Némi mászással elősegített testedzésnek hála feljutottam a másodikra, majd amikor a folyosón megálltam leporoltam magam és körülnéztem, ám nem láttam ott senkit.
-Ezek meg hoba a francba tűnhettek? Felmentek a harmadikra? Na ne már...! - nyavalyogtam kissé az egész miatt, mert nem a kedvenc sportjaim közé tartozott a mászás.
Vissza az elejére Go down
http://souleater.nice-topic.com
Onyx
Elemi mágus
Elemi mágus
Onyx


Hozzászólások száma : 10
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Feb. 01.
Age : 37
Tartózkodási hely : A hátad mögött, esetleg a hullád felett

Karakter információ
Céh: Grimmoire Heart
Szint: 1
Jellem:

Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)   Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 4:32 pm

Végül győzött a józan ész meg a lustaság, így vállat vontam és visszafordultam a szoba felé. Az atomok is mindig a legkisebb energiaállapot elérésére törekednek, ez a természet egyik legalapvetőbb törvénye, szóval nem meglepő, hogy én is inkább a legkevésbé kimerítő módszert szeretem választani egyes abnormalitásokkal ellentétben, mint például az a két ficsúr is. Némi álldogálás és nézelődés után lassan hozzáláttam a szoba felderítésének is, azokat a helyeket preferáltam, amit Zacknek nem volt lehetősége megnézni feltűnés nélkül. Fiókokat túrtam át, szobrok alá néztem be valamilyen rejtett gombot keresve, és persze festmények mögé lestem be széf után kutatva. Végül egy közel embernagyságú kép elé értem, melynek csupán a mérete is fejcsóválást váltott ki belőlem, hát még amikor észrevettem a faltól elálló alját. Hogy lehet valaki akkora idióta, hogy egy ilyen látványos tereptárgy mögé rejti a legértékesebb cuccait? Ez a krapek minimum degenerált. Mondjuk a festmény eltávolítása a falról nem kevés erőfeszítést igényelt a részemről, de valóban egy széfet rejtett el a kíváncsi szemek elől. Sajnos annyi esze volt, hogy nem a klasszikus tekergetős zárt szereltette fel rá, így kiesett annak a lehetősége, hogy erőszak nélkül törjem fel. Így hát felsóhajtottam, hátrébb léptem kettőt és az ajtó felé nyújtottam a kezemet.
- Shikatanai... Crystal Make, Lance!
Idéztem meg mágiámat, ám a dárda rövid röppályája végén ártalmatlanul pattant le a széf faláról. Kérdőn vontam fel a szemöldököm, majd valamivel több energiát koncentráltam a támadásba, és újra megpróbáltam. Az eredmény pontosan ugyanaz lett Rolling Eyes Tekintve, hogy még egy karcolást sem sikerült ejtenem a fémen, így kizártam annak a lehetőségét, hogy ha bevetném a teljes erőmet, akkor sikerülne átütni a felületet, ahogy ahhoz sem kellett sok ész, hogy rájöjjek, a két pancser nem képvisel az enyémnél nagyobb erőt. Csak kelleni fog nekem a házigazda, ej :/ Remélem az a fegyvermágus még nem nyírta ki, azért nagy kár lenne. Ebben a pillanatban hangos zajra kaptam fel a fejem, ami úgy hangzott, mintha valami összeomlott volna. Fejemet fogva hagytam el a szobát azon elmélkedve, hogy vajon mit alkothatott az a két barbár, és hát nem is csalódtam bennük, amikor megpillantottam a leszakadt lépcsőt.
- Eh, ezen most nekem le kéne jutnom?
Morfondíroztam halkan, de aztán megembereltem magam és néhány akrobatikus mozdulattal lejjebb másztam egy szinttel a megmaradt gerendákon. Nem vagyok nagy rajongója az ilyen excesszív mozgásoknak, de ha muszáj, akkor muszáj. Lent társamat nem, de célpontomat sikeresen megleltem, és ismét szemöldököm felvonásával jeleztem érzéseimet, ezúttal azzal kapcsolatban, hogy házigazdánk felfegyverkezett és most úgy böködött felém, mintha tűzzel próbálná elriasztani a vadállatot.
- Csodás, pont a maga segítségére lenne szükségem. Jobban tenné, ha letenné azt a vasvillát, biztos lehet benne hogy én nem bántom, ha együttműködik velem. Mondjuk azt nem tudom garantálni, hogy az a pisztollyal hadonászós nem fog az életére törni, de majd ha vele kerül szembe, akkor hadonászhat ezzel az... izével.
Próbáltam szóba elegyedni fickóval, de korántsem meglepő módon esze ágában sem volt eldobni a fegyverét, csak zavartan hebegett-habogott össze-vissza. Úgy tűnt, nekem kell kivernem a kezéből a vasrudat, persze ez igazán nem okozott gondot úgy, hogy a férfi reszketett a félelemtől. Válaszát hallva kivettem a kezem a zsebemből és tempósan felé lendültem. Szúrását megalázóan könnyen kerültem ki egy oldalra pördüléssel, majd néhány gyors mozdulattal háta mögé csavartam a karját, így kikényszerítve belőle a fegyvert, másik kezemmel pedig előkaptam a bicskámat és a nyakához szegeztem azt. Sakk-matt.
- Szóval mi lenne, ha eldalolná a széf ajtaját védő számkombinációt? Nem szeretek kínozni információért, örülnék neki, ha el tudnánk kerülni a véres konzekvenciákat. Mindkettőnknek jobb lenne a békés út, nem gondolja, uram?
Suttogtam a tulaj fülébe a lehetőségeket, végig megtartva az udvarias hangszínt és a formális nyelvezetet, elvégre nem akartam, hogy ugyanazzal a véleménnyel legyen rólam, mint arról a két mitugrászról, akik csak törni-zúzni tudnak, az eleganciát pedig hírből sem ismerik. Sunyi vigyor húzódott az arcomra, ahogy kicsit megfeszítettem a fickó karját, hogy beszédre ösztökéljem. Ha más nem, a fájdalom biztosan hatni fog rá.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)   Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Icon_minitimeHétf. Május 09, 2011 6:42 pm

Zack jelenleg nem tud postolni ezért most nektek kell használni a karakterét mint NJK, amikor ivsszajön utólag egy postban fogja pótolni az elmaradt köröket.

Akuri amikor felértek, megkeresitek Onyxet aki pont akkor kezdi a vallatást. A helyzet az hogy bár Akurinak halva kell a férfi, egy kis ingyen pénz jól jönne neki is. Onyx és Zack a ti feladatok eme ajánlatot megtenni Akurinak, miszerint ha segít kiszedni a zár kombinációját belőle, akkor kap a pénzből. Így hát együttes erővel kezditek el megtörni a férfit, aki ahhoz képes hogy totál be van rezelve, nem beszél. Jó darabig faggatjátok de csak remeg habog hebeg nem tud egy értelmes szót se kinyögni. A végén jöttök rá, hogy csak azért mert annyira be van tojva, szóval ha egy kicsit visszább vesztek a férfinek meg ered a nyelve és elárulja a kombinációkat.
Amikor a széf felé veszitek az irányt - Akuri neked se árt velük menni, mert meg kell bizonyosodnod róla meg tartják e a szavukat - a melák aki nem is rég az alsó emeleten feküdt a romok között, feltámad és brutális üvöltéssel áll előttetek / ő is fel mászott /.
Postotok idáig tartson! Kérlek titeket részletesen írjátok le vallatást ha nem túl nagy gond párbeszédes formában.
Vissza az elejére Go down
Akuri Senshi
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Akuri Senshi


Hozzászólások száma : 71
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Feb. 04.

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 2
Jellem:

Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)   Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Icon_minitimeSzer. Jún. 22, 2011 6:31 pm

Némi mászást követően ismét feljutottam a harmadikra.
-Ex-Quip: Magic Guns - idéztem meg halk suttogás kíséretében a fegyvereim, mert az a megérzésem volt, hogy a két tolvajjal lesz még némi bajom.
Belépvén a dolgozószobába nagyjából az volt, amit vártam is: a két hülyegyerek fenyíti a halállistás emberem. Belelőttem a plafonba, amivel el is értem, amit akartam, konkrétan rám figyeltek.
-Na, mégegyszer mondom: pucoljatok innen csürhék, az ember az enyém, ez holtbiztos!
A nagyszájú ekkor persze egyből fel is vette a vitát.
~Komolyan... Miért nem lövöm inkább fejbe egyből?! Túl kedves vagyok mostanság...~
-Na figyelj, teszek rá, hogy pirospacsizni akarsz-e vele, barkübázni, vagy akármi hasonló. Egy fejjel alacsonyabbá teszem, tőlem aztán onnan meg azt csináltok, amit akartok, lehetsz tőlem nekrofil, a piromán kutyád is a háttérben kiélheti magát, vagy felnégyeled a maradékot és kiteszed a szobád falára... Ez nem hat meg, de most pucoljatok a közeléből!
Némi fejvakargatás után megint jött a hülye beszédstílusával a srác, ám most kissé furcsálltam a dolgot. Konkrétan egy részét felajánlotta a széfben lévő összegnek, csak még ki kell szedni a kombinációt az öregből.
~Plusz jövedelem? Mondjuk többet szedhetek be onnan, mint az a pár gyűrű, amit korábban szedtem össze... Legjobb lenne osztozás nélkül, a pirománkával nem is lenne baj, de ez a srác is tutira mágus, és lövésem nincs, hogy milyen mágiát használhat... Jobb lesz először belemenni a dologba, aztán majd elszedem tőlük az ő részük is.~
-Legyen, de negyven százalék jön velem, annál alább nem adok! - szegeztem a pisztolyom a srác fejének.
Itt egy kissebb vita ütött ki az arányokat illetően, amibe már a piromán is beszállt. Azon kaptam magam, hogy kiakar menni az öreg az ajtón, persze egyből nekiszegeztem az egyik pisztolyom.
-Öreg, még korábban akarsz halni, mint ahogy arról eddig szó volt? Ejj, de rütelmetlen vagy, ám legyen! Nem leszek ünneprontó. - vigyorodtam el, ám mielőtt még meghúzhattam a ravaszt a pimasz srác leállított, hogy a pénz még mindig kellene.
Megfogtuk az öreget, bevágtuk a fotelébe, és kezdődött a vallatás. Az első körben a piromán srác égette meg kissé a ruhájait, meg a karját minimálisan, de semmi eredmény. A következő felvonás az enyém lett.
-Na öreg, a tűzzel játszó emberünk nem hatott meg eléggé látom, most rajtam a sor. Ha jó fiúcska leszek, nem lesz semmiféle kínzás. Annyit kell tenned, hogy elmondod azt a rohadt kombinációt, és nem lesz nagy fájdalmad! Na? - mondtam, majd vártam, hátha végre kinyögi, de hebegés-habogás votl csak, ami felőle jött. -Na figyelj, meguntam a játékot, és beváltom amit mondtam! Kinyögöd végre azt a rohadt kombinációt, vagy búcsút mondasz az ujjadnak?! - majd ezzel neki szegeztema pisztoly csövét a jobb kezén lévő gyűrűs ujjának.
Ismételten csak habogás, de kombinációhoz hasonlatos dolgot még el sem kezdett volna mondani, így meghúztam a ravaszt. Nagy ordítás tört előre belőle, az ujja hiánya miatt.
-Na beszélsz végre, vagy jöhet a következő ujj?! - mordultam rá, ám ismét csak habogott.
Ekkor jött a nagyképű srűc, hogy majd megpróbálja ő, mielőtt elvérzik az öreg itt, hála a csonkításaimnak.
-Rendben, csináld, de ha nem jön be, folytatom, amit elkezdtem!
Jött a puhításos szövege, még fenyítéshez sem volt hasonlítos!
~Ha ez bejön, én hülyét kapok!~ gondoltam, nemsokára pedig be is következett, amivel nem számoltam első körben: sima meggyőzéssel kiszedte belőle.
Épp megtették az első lépéseket a széfhez. amikor egy üvöltésre lettünk figyelmesek. Az ajtó fele fordulva pedig a nagydarab melákot vehettük észre, aki korábban szétverte a lépcsőt.
-Jéé, és King Kong még él! Gorilla vadászat lesz a következő felvonás?


(Elnézést, hogy csak most írtam. ^^")
Vissza az elejére Go down
http://souleater.nice-topic.com
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)   Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 8:20 pm

Zack-et és Onyxot ezennel kizárom a küldetésből inaktívság miatt.


Akuri, talált süllyedt! A nagy behemót állat neked ugrik, miközben az emberünk erőteljesen pórbál menekülni. Ez nem megy olyan könnyen mert törtök zúztok. A ház fele romokba dől, de a lényeg hogy sikerül legyűrnöd. Ellenfeled bár eléggé gyors téged nem ér utol, valamint a tarkója a legnagyobb gyenge pontja! Postodba írd le csatátokat!

Ellenfeled 220VE - VEL rendelkezik és füst mágiát használ.

Határidő Csütörtök!
Vissza az elejére Go down
Akuri Senshi
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Akuri Senshi


Hozzászólások száma : 71
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Feb. 04.

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 2
Jellem:

Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)   Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 9:24 pm

King Kong nem szórakozott, egyből nekemugrott, mint a lépcsőnél.
-Bocs öreg, de itt több helyem van, nem fogsz sarokba szorítani. - mondtam miközben kihajoltam az ütései elől.
Olykor vissza-visszalövések elől el tudott hajolgatni, többre pedig nem voltam képes, mert azért meg volt a tempója a nagydarabnak. Persze némileg meg is kellett osztanom a figyelmem, hogy a kisöreg ne futhasson el, így főleg nem volt könnyű dolgom. Lassan ugrálgattam az öreg fele, nehogy még valami hülyeség forduljon meg a fejében, amikor valami váratlan ért. Az egyik gyertya mögé beállt, ütött egyet, majd annak gyenge füstje megerősödött, és egy ököl formában száguldott felém. Én épp, hogy kitértem előle, ám a célpontom telibetalált, aki beesett a sarokba és ott maradt. A pillanatnyi hatásszünetet kihasználva azonnal akcióba is léptem újra, elkezdtem lőni, ám a nagyrészét sajna kikerült, ami eltalálta, az sem hagyott rajta mély nyomot. Felém ütött ismét egyet ezzel a füst ütéssel, ami most a széket zúzta szét.
~Megvan az ereje ennek a vadbaromnak.~
Hirtelen jött ötletből a lábára próbáltam célozni, ám némi stepplépésekkel ellépdelt az összes elől, majd nekem rontott. Fal volt mögöttem, így oldalra gurulva kerültem ki, a gorilla pedig belecsapott egyet erőből a falba, de úgy, hogy az berepedt. Ez még nem lenne semmi, ha ez az állat utána legalább fájlalta volna a kezét, de vagy nem érzett fájdalmat, vagy nagyon lassú felfogása volt, mert ugyanúgy csak rám koncentrált. A fél bútorzatot szétverve kergetett végig a szobán, én pedig apróbb sebeket ejtve ugráltam el a hatalmas erejű ütései elől. Sikeresen összejött egy szép szituáció nekem, ami könnyen az előnyömre váltható volt. Az asztal két oldalán voltunk, így az asztalt rá burítva futottam ki a szobából, ám amint kiértem nekisimultam az ajtó mellett a falnak. Megszüntettem a pisztolyaim varázslatot, helyettük pedig megidéztem a katanám. Innen füleltem a lépteket, bár nem kellett nagyon megerőltetnem magam, mert szinte beremegett a ház, ahogy lépdelt. Amint a küszöbre lépett beleszúrtam a bokájába a kardot, amire azért még ő is összerogyott. Kirántottam belőle, majd egyenesen a nyaka mellett leszúrtam. A férfi egy minimális hörgés kíséretében dőlt oldalra, miközben csak spriccelt belőle a vér.
-Basszus, ha igazi gorilla lenne, még trófeának is jó lenne a feje.
Vissza az elejére Go down
http://souleater.nice-topic.com
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)   Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 12:26 pm

Házőrző kipipálva! De hol az eredeti kliens? Hát a szana széjjel tört és zúzott házban meg lépett. Valahol ott van csak meg kell keresni, bár valószínűleg ő sem hülye. Épp a hátsó ajtó felé sunnyog meg akar lépni. Észre veszed amint kilép az ajtón, és ahogy megpróbálnád ebben meggátolni, veszett ordibálásba kezd!
- Segítség! SEGÍTSÉG! MEG AKAR ÖLNI! - ordítja teli torokból amire persze számtalan lámpa kapcsolódik fel, és veszted megjelenek az emberek. Ugyan akkor nem sokkal ezután öt katona is feltűnik, valószínűleg valaki riasztott. Neked most pucolnod kell de nagyon gyorsan! Szerencsédre a katonák előbb a férfit kezdik el istápolni, így van időd meglépni. Találj ki egy menekülési útvonalat, és egy helyet is keresned kell ahol meghúzhatod magad, de nem menj túl messzire. Van még valami ami miatt könnyebb dolgod, a katonák nem egy IQ harcosok!

Határidő Szerda, de ha előbb írsz én is postolok rögtön!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)   Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Véres arany ( Magánküldetés Onyx Zack és Akuri számára)
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» A fekete ház (magánküldetés Leanna, Sorov, Den, Lidérc és Akuri számára)
» A Kulcsok Őre 3. (magánküldetés Den és Yoru számára)
» Magánküldetés Katsu Inozuke számára: A karaván
» Magánküldetés Max DeLuis számára: A rejtélyes rabló
» A tégla (magánküldetés Okumura, Daniel és Kes számára)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Magnolia-
Ugrás: